Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

10.08.2016. 15:37

Vai Jauns Globāls Projekts ? Turcijai apvienojoties ar Krieviju= Visus āzijas un āfrikas Muslimu migrantus no Turcijas un caur Turciju ,un atpakaļ no Eiropas=novietot Krievijā , kas prakt. ir 1/2 tukša teritorija ! (sun) /R/Un ,protams, kolonistus no Latvijas un Igaunijas tur pat...(sun) Kā ne kā Krievija ir 1/2 muslimu valsts, bet Baltija ir Dievu nolemtā ĀRIEŠU teritorija ,jo rasu sajaukšanās ir ceļš uz Degradāciju

Atbildēt

Kūmiņš

01.08.2016. 18:44

Lapsa apvemt, ja kāds samaksā, meistars. Bet pateikt, tieši kādi likuma grozījumi, Belēviča izbīdītie, un tieši kā nākuši Belēviča dēla firmai par labu, nav spējīgs. Uzņēmēji, kuri neslēpj peļņu un maksā valstij nodokļus, ir mūsu ekonomikas pamats. Interesanti, cik pats Lapsa samaksā nodokļos no savas uzņēmējdarbības? Pasauli taču apceļo. Interesanti, par kādiem līdzekļiem?

Atbildēt

Re

01.08.2016. 18:37

Lato Lapsa, cik tu pats esi samaksājis nodokļos?

Atbildēt

Skaistule

29.07.2016. 02:07

Cik jūs esiet skaudīgi. Tak lai pelna, ja var nopelnīt. Nav jau zagts. Paskatiet kā citi pelna, šis vismaz ir strādājis pie sava uzņēmuma veidošanas vaiga sviedros. Tagad labi rezultāti, kāpēc apriet? Belēvičs bija miljonārs pirms amata ieņemsanas. Kāpēc brēka?

Atbildēt

doma vina ir stulba

27.07.2016. 22:05

»

vairāk

Kur teikts, ka eksportē pa tiešo viņa, nevis starpnieks sia xn+1


te raksta ka 12 fures diena. un ka tas izskatas uz papira? pardod gaisu ar pecapmaksu, lai ja kas tad konti tiri?

Atbildēt

nu tak tapec

24.07.2016. 12:13

»

vairāk

Viņai būtu jāsanaglo 5 EPAL minūtē, kas ir iespējams


vina ar sez valsts darbs. kur visi savejie. savadi tikai del ka, pvn neatgriez ja eskporte ES, ja eskportetu vateniem, tad cita lieta.

Atbildēt

vairāk

23.07.2016. 18:47

»

vairāk

Vairāk gan tās virtuālās paletes ir uz papīra. Bet PVN atmaksa reāla. Saka, ka viņiem pat nav eiropalešu licenze


Viņai būtu jāsanaglo 5 EPAL minūtē, kas ir iespējams.
Bet jāpārdod katru dienu vismaz 12 pilnas fūras ar paletēm. To nu nav grūti pārbaudīt.

Atbildēt

tu

22.07.2016. 21:57

»

;jurisx

Kā derētu uzšaut pa tiem atrieztajiem zobiem


tikai nocūkosi spoguli un sasitīsi ļengani nīkulīgo rociņu.

Atbildēt

;jurisx

22.07.2016. 20:15

Kā derētu uzšaut pa tiem atrieztajiem zobiem....

Atbildēt

To PIETIEK

22.07.2016. 11:39

»

PIETIEK

Patiesībā Lursoft dati uzskatāmi rāda - Koļegovai par viņas megaienākumiem nav, kur piesieties: uzņēmums jau kopš 2004. gada, ražo koka paliktņus, lielāko daļu pārdod Eiropā, gada apgrozījums pie 12 milj., peļņa pie miljona, divi īpašnieki, dividendes sev maksā ne pirmoreiz...


Interesantākais ir nevis šīs kudzes ienākumi, bet gan fakts, ka cilvēks, kurš, spriežot pēc biznesa sptuvenās vērtības, ir stabils multimiljonārs, piekrīt par pāris tūkst. EUR mēnesī darīt kreņķīgu, nepateicīgu, valsts darbu.
Ja vēl tas būtu darbs politikā, tad to vēl varētu saprast, jo politiskā vara tomēr darbam piedod papildus vērtību.

Atbildēt

nu

22.07.2016. 10:07

Nubet tāda jau ir šīs banānijas visu deputātu devīze "zodz ātrāk, zodz vairāk, zodz to ko kāds nav vēl paspējis nozagt"

Atbildēt

zemākas cenas

22.07.2016. 08:47

Zāļu cenas iespējams mazināt mainot likumdošanas prasības zāļu vairumtirgotājiem - t.i. zāļu lieltirgotavām. No šīs tēmas G.B. bēga kā velns no krusta gan TV uzstājoties, gan presē. Un visi krutie ministru padomdevēji farmācijā arī par šo KLUSĒ.Un JOPROJĀM klusē.

Atbildēt

vanna

22.07.2016. 08:08

Ko tad Čakša to visu neatceļ?

Atbildēt

nu nu

22.07.2016. 06:34

»

nu

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes


Mani gan vairāk interesē ko Koļegova dara valsts iestādē PA MAZU ALDZIŅU ja viņai privāts daudzmiljonu biznes . Ar tādām dividendēm uz darbu vispār var neiet

Atbildēt

RE:

22.07.2016. 01:49

Nesen tirgū barinš stāvēja pēc ķiršiem un tad baigi skaļi savā starpā 2 sievietes runāja par dārgām zālēm, itkā 1 ampula maksājusi 450 eiri. slimajam zāles ievadīja, un slimais paprasīja tukšo ampulu, esot teikusi, ka atkritumu spainī, un slimais saka tas nekas traks, viņam vajag to ampulu, pameklēšot. Neļāva, un viss. Galu galā sapratu, ka sievietes runāja, itkā viņi neievadijuši īstās viņa pirktās zāles. Sapratu, ka tas notiek Gaiļezerā onkoloģiskajā.

Atbildēt

bbb

21.07.2016. 22:05

»

bbb

Man nav zeel ka Beleevici pelna miljonus-bet man zeel,ka sie cilveeki ietekmee LV likumus,noraades,metodikas,grozijumus utt- tikai savaas interesees- gribeetos ticeet,ka sis bizness nebuus paaraak labveeliigs vinu KARMAI-veel jo projaam ticu,ka uz tik daudzu cilveeku -pacientu neaizsargaatiba,bezceriibas...


tikai gribeeju pievienot veel vienu domu- arii Beleevici un citi ''dazi'' miljonaari ,kas saadi ietekmee savu ''rociibu ''agri vai veelu nokluus mediku rokaas-tajaa pat sisteemaa,ko pasi radiijusi- JUUSU RADIITIE DAKTRIISI VAI VESELIIBAS SISTEEMA-taada ka taa ir sobriid panems juusu Milonu ''acis nepamirkskinot''-bet vai tas jums paliidzees izdziivot,jo sisteema sobriid straadaa tikai par LLLOTI LIELU NAUDU-bail pat padomaat,ka cilveekam''PARASTAJAM'' var buut buus jaanomirst no PUMPAS......

Atbildēt

Paija

21.07.2016. 21:31

Neieredzu Saules un Mēness aptiekas. Visā visumā visas aptiekas uzskrūvējušas cenas pat visprimitīvākajiem pirmās nepieciešamības medikamentiem.
Latvijā ražotās sterilās marles saites maksā divreiz dārgāk nekā Ukrainā un Krievijā ražotās!!! Un tās lētākās ir tīšuprāt paslēptas vistālākajā stūrī.
It visu aptieku nelietīgie farmaceiti vispirms piedāvā visdārgākos vitamīnus, pārsiešanas materiālus u. c. pirmās nepieciešamības medikamentiuis, bet , kad redz, ka pircējs nepirks, pircējam promejot sauc: Nē, nē, pagaidiet tomēr ir tas , ko jautājāt.
Es vispirms sūtu uz aptieku savus radus liekot viņiem apģērbties noplukušās un trūcīgās drēbēs , lai noskaidro visas cenas un tad eju jau ar info, zinot, ka man neiesmērēs visdārgāko. Farmaceiti šajos gadījumos ir PĀRSTEIGTI, ka ZINU CENAS. Un ne reizes man nepiedāvā lētākās cenas PIRMĀS NEPIECIEŠAMĪBAS medikamentu, ne reizes.
Vienkārši pretīgas ir Latvijas aptiekas.
Tagad esmu jau pieradusi un "spēlēju spēlītes" ar farmaceitiem :-)
Es zinu tagad , kurās aptieku atvilktnēs ir tīšām paslēpti lēti un labi medikamenti, dažkārt pat palīdzu atrast tos farmaceitiem, JO ZINU.


Varbūt kaut kur perifērijās, kur veidojas aptieku "ManaAptieka" tīkls ar Pūces simboliku, var nopirkt nedaudz lētāk - bet visā visumā farmācijas noteiktās zāļu cenas ir zāļu būtībai nenormāli uzskrūvētas un nelietīgas pret cilvēku . Cilvēki, kuriem nav izejas samierinās un verdziski maksā.

Nekad parasts jods nav maksājis tik dārgi , cik pašreiz, farmaceitiem aizvien nepietiek uzvārīties uz cilvēku galējās nepieciešamības rēķina.
Ikvienā aptiekā, kur vien ieej, vispirms tev centīsies iesmērēt vis-vis - dārgākos vitamīnus vislielākajā iepakojumā . Pretīgi.

Atbildēt

Troļļu gans

21.07.2016. 21:24

Var atkārtot
Lielisks puika, entuziasts kā teica Bārčas k-dze (ZZS). Uz brīdi ZZS rāpošana uz politisko kapsētu bija apstājusies, bet boļševiki ir neatlaidīgi. Lai arī vairs nav zaļš zemnieks, tomēr instinkti un paradumi nekur nepazūd.
Štrunts ar Belēviču. Straujuma (V), Kučinskis (ZZS), Bārča (ZZS), Brigmanis un Līdaka (Z&ZS), dakteri V.Orlovs (SC), R.Ražuks (V), utt., utt. Gandrīz 2 gadus vai nu klusēja, vai jūsmoja par cien.bij.ministru, kurš regulāri līda interešu konfliktos, muldēja, nodarbojās ar patvaļībām, gaidot nezin kādus vienkāršu paplašinātu teikumu brīnumus. To, ka viens tips ir šāds un tāds, gadās, pat valstīs ar daudz prasīgāku sabiedrību. Nosauktie un nenosauktie Saeimas varoņi noskurinājās un devās tālāk celt Latvijas gaišo 2065. gada nākotni a la bij.cien.ministrs, jo nemaz jau tik daudz neatšķiras viens no otra.

Atbildēt

bbb

21.07.2016. 20:57

Man nav zeel ka Beleevici pelna miljonus-bet man zeel,ka sie cilveeki ietekmee LV likumus,noraades,metodikas,grozijumus utt- tikai savaas interesees- gribeetos ticeet,ka sis bizness nebuus paaraak labveeliigs vinu KARMAI-veel jo projaam ticu,ka uz tik daudzu cilveeku -pacientu neaizsargaatiba,bezceriibas,nolemtiibas(veselibas nozaree)siem darboniem pienaaks tiesi taads pats gals kaa tai vecajai tantei,kurai nebija naudinas,lai nopirktu pakalpojumu LV ''VESELIBAS APRUUPI''

Atbildēt

Cirks

21.07.2016. 20:08

Nu un kas tie par likumu grozījumiem un kā konkēti tad Beļēviču peļņu tie veicinājuši jums uzrakstīt prātiņš par īsu?

Atbildēt

joo

21.07.2016. 17:55

Nu un tad, ko Lapsiņa ar šo murgojumu grib panākt, sēž ar pliku pakaļu un skauž visus pēc kārtas, nesamaksāja laikam tas dīvainis ka tik pacietīgi kapā :) Lapsa tev neliekās, ka viņam pofig tavi vēmekļi :)

Atbildēt

Vo

21.07.2016. 17:28

Skumjākais ir ne jau tas, ka atrodas tāds mūdzis, kurš gatavs grābt naudu no citu nelaimes, bet tas, ka mūsu valstī tādi mūdži tiek celti par ministriem. Un pēc tam, kad tāds mūdzis ir ministra kārtā iecelts visi viņa priekšā klanās un ir gatavi viņam pakalpot un palīdzēt visas viņa nelietības no tautas acīm noslēpt. Tad, kad Belēvičs bija izbīdījis to aizliegumu cilvēkiem sūtījumos saņemt zāles, vesela plejāde amatpersonu blēja, ka tas ir pareizi darīts, ka tas ir darīts aiz lielām rūpēm par zāļu kvalitāti, ka tas aizliegums ir ieviests cilvēku labā, kaut labi zināja kā labā un kāpēc tas aizliegums bija ieviests. Viņi bija gatavi melot un visādi locīties, lai tikai Belēviču aizstāvētu un piesegtu. Tā, ka vaina ir ne tik daudz Belēvičā, cik visos tos, kuri Belēvičam nobruģēja ceļu uz ministra krēslu un pēc tam viņu, šajā krēslā ieceltu sargāja, loloja un viņam kalpoja. Un šie cilvēki jau nekur nav palikuši. Turpat vien viņi ir, kur bijuši.

Atbildēt

PIETIEK

21.07.2016. 17:06

»

nu

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes


Patiesībā Lursoft dati uzskatāmi rāda - Koļegovai par viņas megaienākumiem nav, kur piesieties: uzņēmums jau kopš 2004. gada, ražo koka paliktņus, lielāko daļu pārdod Eiropā, gada apgrozījums pie 12 milj., peļņa pie miljona, divi īpašnieki, dividendes sev maksā ne pirmoreiz.
Ja Jums ir kādi interesantāki dati, lūdzu, padalieties.

Atbildēt

labus

21.07.2016. 16:52

»

Fēlis

Ko ne ,,valstsvīrs"- to maita. Pats dīvainākais, ka viņi nopietni domā, ka agresijas gadījumā visi strīpām vien ies mirt par puvekļu ... pat par valsti saukt negribas


nezinu kā ar "strīpām", bet Latviju aizstāvēt vajag. tikai tas jādara katru dienu un jau aizvakar, lai šitādiem mērkaķiem pat prātā neienāktu iedzīvoties uz citu nelaimes / slimības

Atbildēt

nu

21.07.2016. 16:50

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes.

Atbildēt

Fēlis

21.07.2016. 16:43

Ko ne ,,valstsvīrs"- to maita. Pats dīvainākais, ka viņi nopietni domā, ka agresijas gadījumā visi strīpām vien ies mirt par puvekļu ... pat par valsti saukt negribas.

Atbildēt

labus

21.07.2016. 16:33

neesiet pārlieku ļauni - gan jau karmas likums savu paveiks. ne visi trakie suņi ir jāapšauj, nosprāgs vai apkodīs viens viens otru. tikai nu jāiespundē gan .... ;/

Atbildēt

BBKK

21.07.2016. 16:12

Gādīgs tētis!

Atbildēt

U.U.

21.07.2016. 15:55

Latviešu vēmekļu aptieku bizness ir vistiešākais genocīds pret savu tautu. Tauta noveco, slimo, un latviešu vēmekļi pelna miljonus ar zāļu tirgošanu un ārstēšanu. Tā ir nolādēta smirdīga tauta, kas to pieļauj.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...