Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

10.08.2016. 15:37

Vai Jauns Globāls Projekts ? Turcijai apvienojoties ar Krieviju= Visus āzijas un āfrikas Muslimu migrantus no Turcijas un caur Turciju ,un atpakaļ no Eiropas=novietot Krievijā , kas prakt. ir 1/2 tukša teritorija ! (sun) /R/Un ,protams, kolonistus no Latvijas un Igaunijas tur pat...(sun) Kā ne kā Krievija ir 1/2 muslimu valsts, bet Baltija ir Dievu nolemtā ĀRIEŠU teritorija ,jo rasu sajaukšanās ir ceļš uz Degradāciju

Atbildēt

Kūmiņš

01.08.2016. 18:44

Lapsa apvemt, ja kāds samaksā, meistars. Bet pateikt, tieši kādi likuma grozījumi, Belēviča izbīdītie, un tieši kā nākuši Belēviča dēla firmai par labu, nav spējīgs. Uzņēmēji, kuri neslēpj peļņu un maksā valstij nodokļus, ir mūsu ekonomikas pamats. Interesanti, cik pats Lapsa samaksā nodokļos no savas uzņēmējdarbības? Pasauli taču apceļo. Interesanti, par kādiem līdzekļiem?

Atbildēt

Re

01.08.2016. 18:37

Lato Lapsa, cik tu pats esi samaksājis nodokļos?

Atbildēt

Skaistule

29.07.2016. 02:07

Cik jūs esiet skaudīgi. Tak lai pelna, ja var nopelnīt. Nav jau zagts. Paskatiet kā citi pelna, šis vismaz ir strādājis pie sava uzņēmuma veidošanas vaiga sviedros. Tagad labi rezultāti, kāpēc apriet? Belēvičs bija miljonārs pirms amata ieņemsanas. Kāpēc brēka?

Atbildēt

doma vina ir stulba

27.07.2016. 22:05

»

vairāk

Kur teikts, ka eksportē pa tiešo viņa, nevis starpnieks sia xn+1


te raksta ka 12 fures diena. un ka tas izskatas uz papira? pardod gaisu ar pecapmaksu, lai ja kas tad konti tiri?

Atbildēt

nu tak tapec

24.07.2016. 12:13

»

vairāk

Viņai būtu jāsanaglo 5 EPAL minūtē, kas ir iespējams


vina ar sez valsts darbs. kur visi savejie. savadi tikai del ka, pvn neatgriez ja eskporte ES, ja eskportetu vateniem, tad cita lieta.

Atbildēt

vairāk

23.07.2016. 18:47

»

vairāk

Vairāk gan tās virtuālās paletes ir uz papīra. Bet PVN atmaksa reāla. Saka, ka viņiem pat nav eiropalešu licenze


Viņai būtu jāsanaglo 5 EPAL minūtē, kas ir iespējams.
Bet jāpārdod katru dienu vismaz 12 pilnas fūras ar paletēm. To nu nav grūti pārbaudīt.

Atbildēt

tu

22.07.2016. 21:57

»

;jurisx

Kā derētu uzšaut pa tiem atrieztajiem zobiem


tikai nocūkosi spoguli un sasitīsi ļengani nīkulīgo rociņu.

Atbildēt

;jurisx

22.07.2016. 20:15

Kā derētu uzšaut pa tiem atrieztajiem zobiem....

Atbildēt

To PIETIEK

22.07.2016. 11:39

»

PIETIEK

Patiesībā Lursoft dati uzskatāmi rāda - Koļegovai par viņas megaienākumiem nav, kur piesieties: uzņēmums jau kopš 2004. gada, ražo koka paliktņus, lielāko daļu pārdod Eiropā, gada apgrozījums pie 12 milj., peļņa pie miljona, divi īpašnieki, dividendes sev maksā ne pirmoreiz...


Interesantākais ir nevis šīs kudzes ienākumi, bet gan fakts, ka cilvēks, kurš, spriežot pēc biznesa sptuvenās vērtības, ir stabils multimiljonārs, piekrīt par pāris tūkst. EUR mēnesī darīt kreņķīgu, nepateicīgu, valsts darbu.
Ja vēl tas būtu darbs politikā, tad to vēl varētu saprast, jo politiskā vara tomēr darbam piedod papildus vērtību.

Atbildēt

nu

22.07.2016. 10:07

Nubet tāda jau ir šīs banānijas visu deputātu devīze "zodz ātrāk, zodz vairāk, zodz to ko kāds nav vēl paspējis nozagt"

Atbildēt

zemākas cenas

22.07.2016. 08:47

Zāļu cenas iespējams mazināt mainot likumdošanas prasības zāļu vairumtirgotājiem - t.i. zāļu lieltirgotavām. No šīs tēmas G.B. bēga kā velns no krusta gan TV uzstājoties, gan presē. Un visi krutie ministru padomdevēji farmācijā arī par šo KLUSĒ.Un JOPROJĀM klusē.

Atbildēt

vanna

22.07.2016. 08:08

Ko tad Čakša to visu neatceļ?

Atbildēt

nu nu

22.07.2016. 06:34

»

nu

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes


Mani gan vairāk interesē ko Koļegova dara valsts iestādē PA MAZU ALDZIŅU ja viņai privāts daudzmiljonu biznes . Ar tādām dividendēm uz darbu vispār var neiet

Atbildēt

RE:

22.07.2016. 01:49

Nesen tirgū barinš stāvēja pēc ķiršiem un tad baigi skaļi savā starpā 2 sievietes runāja par dārgām zālēm, itkā 1 ampula maksājusi 450 eiri. slimajam zāles ievadīja, un slimais paprasīja tukšo ampulu, esot teikusi, ka atkritumu spainī, un slimais saka tas nekas traks, viņam vajag to ampulu, pameklēšot. Neļāva, un viss. Galu galā sapratu, ka sievietes runāja, itkā viņi neievadijuši īstās viņa pirktās zāles. Sapratu, ka tas notiek Gaiļezerā onkoloģiskajā.

Atbildēt

bbb

21.07.2016. 22:05

»

bbb

Man nav zeel ka Beleevici pelna miljonus-bet man zeel,ka sie cilveeki ietekmee LV likumus,noraades,metodikas,grozijumus utt- tikai savaas interesees- gribeetos ticeet,ka sis bizness nebuus paaraak labveeliigs vinu KARMAI-veel jo projaam ticu,ka uz tik daudzu cilveeku -pacientu neaizsargaatiba,bezceriibas...


tikai gribeeju pievienot veel vienu domu- arii Beleevici un citi ''dazi'' miljonaari ,kas saadi ietekmee savu ''rociibu ''agri vai veelu nokluus mediku rokaas-tajaa pat sisteemaa,ko pasi radiijusi- JUUSU RADIITIE DAKTRIISI VAI VESELIIBAS SISTEEMA-taada ka taa ir sobriid panems juusu Milonu ''acis nepamirkskinot''-bet vai tas jums paliidzees izdziivot,jo sisteema sobriid straadaa tikai par LLLOTI LIELU NAUDU-bail pat padomaat,ka cilveekam''PARASTAJAM'' var buut buus jaanomirst no PUMPAS......

Atbildēt

Paija

21.07.2016. 21:31

Neieredzu Saules un Mēness aptiekas. Visā visumā visas aptiekas uzskrūvējušas cenas pat visprimitīvākajiem pirmās nepieciešamības medikamentiem.
Latvijā ražotās sterilās marles saites maksā divreiz dārgāk nekā Ukrainā un Krievijā ražotās!!! Un tās lētākās ir tīšuprāt paslēptas vistālākajā stūrī.
It visu aptieku nelietīgie farmaceiti vispirms piedāvā visdārgākos vitamīnus, pārsiešanas materiālus u. c. pirmās nepieciešamības medikamentiuis, bet , kad redz, ka pircējs nepirks, pircējam promejot sauc: Nē, nē, pagaidiet tomēr ir tas , ko jautājāt.
Es vispirms sūtu uz aptieku savus radus liekot viņiem apģērbties noplukušās un trūcīgās drēbēs , lai noskaidro visas cenas un tad eju jau ar info, zinot, ka man neiesmērēs visdārgāko. Farmaceiti šajos gadījumos ir PĀRSTEIGTI, ka ZINU CENAS. Un ne reizes man nepiedāvā lētākās cenas PIRMĀS NEPIECIEŠAMĪBAS medikamentu, ne reizes.
Vienkārši pretīgas ir Latvijas aptiekas.
Tagad esmu jau pieradusi un "spēlēju spēlītes" ar farmaceitiem :-)
Es zinu tagad , kurās aptieku atvilktnēs ir tīšām paslēpti lēti un labi medikamenti, dažkārt pat palīdzu atrast tos farmaceitiem, JO ZINU.


Varbūt kaut kur perifērijās, kur veidojas aptieku "ManaAptieka" tīkls ar Pūces simboliku, var nopirkt nedaudz lētāk - bet visā visumā farmācijas noteiktās zāļu cenas ir zāļu būtībai nenormāli uzskrūvētas un nelietīgas pret cilvēku . Cilvēki, kuriem nav izejas samierinās un verdziski maksā.

Nekad parasts jods nav maksājis tik dārgi , cik pašreiz, farmaceitiem aizvien nepietiek uzvārīties uz cilvēku galējās nepieciešamības rēķina.
Ikvienā aptiekā, kur vien ieej, vispirms tev centīsies iesmērēt vis-vis - dārgākos vitamīnus vislielākajā iepakojumā . Pretīgi.

Atbildēt

Troļļu gans

21.07.2016. 21:24

Var atkārtot
Lielisks puika, entuziasts kā teica Bārčas k-dze (ZZS). Uz brīdi ZZS rāpošana uz politisko kapsētu bija apstājusies, bet boļševiki ir neatlaidīgi. Lai arī vairs nav zaļš zemnieks, tomēr instinkti un paradumi nekur nepazūd.
Štrunts ar Belēviču. Straujuma (V), Kučinskis (ZZS), Bārča (ZZS), Brigmanis un Līdaka (Z&ZS), dakteri V.Orlovs (SC), R.Ražuks (V), utt., utt. Gandrīz 2 gadus vai nu klusēja, vai jūsmoja par cien.bij.ministru, kurš regulāri līda interešu konfliktos, muldēja, nodarbojās ar patvaļībām, gaidot nezin kādus vienkāršu paplašinātu teikumu brīnumus. To, ka viens tips ir šāds un tāds, gadās, pat valstīs ar daudz prasīgāku sabiedrību. Nosauktie un nenosauktie Saeimas varoņi noskurinājās un devās tālāk celt Latvijas gaišo 2065. gada nākotni a la bij.cien.ministrs, jo nemaz jau tik daudz neatšķiras viens no otra.

Atbildēt

bbb

21.07.2016. 20:57

Man nav zeel ka Beleevici pelna miljonus-bet man zeel,ka sie cilveeki ietekmee LV likumus,noraades,metodikas,grozijumus utt- tikai savaas interesees- gribeetos ticeet,ka sis bizness nebuus paaraak labveeliigs vinu KARMAI-veel jo projaam ticu,ka uz tik daudzu cilveeku -pacientu neaizsargaatiba,bezceriibas,nolemtiibas(veselibas nozaree)siem darboniem pienaaks tiesi taads pats gals kaa tai vecajai tantei,kurai nebija naudinas,lai nopirktu pakalpojumu LV ''VESELIBAS APRUUPI''

Atbildēt

Cirks

21.07.2016. 20:08

Nu un kas tie par likumu grozījumiem un kā konkēti tad Beļēviču peļņu tie veicinājuši jums uzrakstīt prātiņš par īsu?

Atbildēt

joo

21.07.2016. 17:55

Nu un tad, ko Lapsiņa ar šo murgojumu grib panākt, sēž ar pliku pakaļu un skauž visus pēc kārtas, nesamaksāja laikam tas dīvainis ka tik pacietīgi kapā :) Lapsa tev neliekās, ka viņam pofig tavi vēmekļi :)

Atbildēt

Vo

21.07.2016. 17:28

Skumjākais ir ne jau tas, ka atrodas tāds mūdzis, kurš gatavs grābt naudu no citu nelaimes, bet tas, ka mūsu valstī tādi mūdži tiek celti par ministriem. Un pēc tam, kad tāds mūdzis ir ministra kārtā iecelts visi viņa priekšā klanās un ir gatavi viņam pakalpot un palīdzēt visas viņa nelietības no tautas acīm noslēpt. Tad, kad Belēvičs bija izbīdījis to aizliegumu cilvēkiem sūtījumos saņemt zāles, vesela plejāde amatpersonu blēja, ka tas ir pareizi darīts, ka tas ir darīts aiz lielām rūpēm par zāļu kvalitāti, ka tas aizliegums ir ieviests cilvēku labā, kaut labi zināja kā labā un kāpēc tas aizliegums bija ieviests. Viņi bija gatavi melot un visādi locīties, lai tikai Belēviču aizstāvētu un piesegtu. Tā, ka vaina ir ne tik daudz Belēvičā, cik visos tos, kuri Belēvičam nobruģēja ceļu uz ministra krēslu un pēc tam viņu, šajā krēslā ieceltu sargāja, loloja un viņam kalpoja. Un šie cilvēki jau nekur nav palikuši. Turpat vien viņi ir, kur bijuši.

Atbildēt

PIETIEK

21.07.2016. 17:06

»

nu

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes


Patiesībā Lursoft dati uzskatāmi rāda - Koļegovai par viņas megaienākumiem nav, kur piesieties: uzņēmums jau kopš 2004. gada, ražo koka paliktņus, lielāko daļu pārdod Eiropā, gada apgrozījums pie 12 milj., peļņa pie miljona, divi īpašnieki, dividendes sev maksā ne pirmoreiz.
Ja Jums ir kādi interesantāki dati, lūdzu, padalieties.

Atbildēt

labus

21.07.2016. 16:52

»

Fēlis

Ko ne ,,valstsvīrs"- to maita. Pats dīvainākais, ka viņi nopietni domā, ka agresijas gadījumā visi strīpām vien ies mirt par puvekļu ... pat par valsti saukt negribas


nezinu kā ar "strīpām", bet Latviju aizstāvēt vajag. tikai tas jādara katru dienu un jau aizvakar, lai šitādiem mērkaķiem pat prātā neienāktu iedzīvoties uz citu nelaimes / slimības

Atbildēt

nu

21.07.2016. 16:50

Mani gan vairāk interesē jaunā VID vadītāja ar "nevainojamu reputāciju" Koļegova. Tai dividendēs katru gadu ieripo pāri par 300000 EUR,naglojot koka paletes.

Atbildēt

Fēlis

21.07.2016. 16:43

Ko ne ,,valstsvīrs"- to maita. Pats dīvainākais, ka viņi nopietni domā, ka agresijas gadījumā visi strīpām vien ies mirt par puvekļu ... pat par valsti saukt negribas.

Atbildēt

labus

21.07.2016. 16:33

neesiet pārlieku ļauni - gan jau karmas likums savu paveiks. ne visi trakie suņi ir jāapšauj, nosprāgs vai apkodīs viens viens otru. tikai nu jāiespundē gan .... ;/

Atbildēt

BBKK

21.07.2016. 16:12

Gādīgs tētis!

Atbildēt

U.U.

21.07.2016. 15:55

Latviešu vēmekļu aptieku bizness ir vistiešākais genocīds pret savu tautu. Tauta noveco, slimo, un latviešu vēmekļi pelna miljonus ar zāļu tirgošanu un ārstēšanu. Tā ir nolādēta smirdīga tauta, kas to pieļauj.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...