Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

:-(

12.04.2016. 14:20

ĀRPRĀTS, taču ZZS reitings 20%.
Ko Tu muļķiem padarīsi...

Atbildēt

Paija

10.04.2016. 09:22

Belēviča, rokas puiši un gultas meitas var zākāties cik patīk, bet šeftmans paliek šeftmans, viņam Veselības Ministrijā nevajadzētu atrasties.

Atbildēt

ilze

07.04.2016. 11:01

Esmu vienas domas ar raksta autoru. Jamaina veselibas aprupes sistema. Nav normali ja Gulbja laboratorija ir ka privats bizness pi katras slimnicas ir jabut valsts analizu laboratorojas.

Atbildēt

vilks

05.04.2016. 19:10

Sociologu atsauksme-Ar savu Islamu islamojaties savās Ausrtumu teritorijās , bet Baltu teritorijās ir citi Dievi un kopā ar...islāmistiem te nav ko darīt. Un turpiniet karot savās zemēs, ja jūs neko labāku nemākat. Un AIZMIRSTIET! isakņoties Baltu teritorijās! , ja negribat tikti iznīcināti no mūsu Dieviem, ja gribiet, tad iznīciniet viens otru savās zemēs,.vai ar LIKUMU ...nosakiet 1 /vienu/ bērnu 1-ā ģimenē kā Ķīņā. Un aizmirstiet MURGOT !, Ka jums Baltu ES daļā atļaus piekopt jūsu reliģiju izplatīshanu jebkādā veidā! Ar celtnēm, burkām , klānīshanos, auroshanu 4x dienā, maukām utml...Kariņus jums izveidoja tikai ASV un Krievija un TIKAI tie lai atbild...:))

Atbildēt

pssr piedzīvojušais

05.04.2016. 14:08

»

Meli, nekurini naidu

Nekurini naidu, tā nebija. Varēja būt visādi "svoloči", kā viena VID vadītāja teica uz žurnālistiem, bet 99 % viss bija kā vajag. Bija arī kukuļi, bet kad viens deva, otrs nedeva, šis "svoločs"varētu rīkoties savādāk vecmāmiņai. Kā te rakstīja - medicīnas aprūpē bija "ZELTA LAIK" salīdzinot ar 1990....


Nu tikai nevajag te padomju laikus zeltīt! Lai saņemtu Insulīnu, cerebrolizīnu u.c., ko tagad izraksta katrs ģimenes ārsts, bija ar recepti jāiet uz ministriju pēc vīzas, tāpat vēl ar virkni zālēm. Bija slavenās 4.pārvaldes medicīnas iestādes priekš partijas ļaudīm ar daudz labāku servisu, aprīkojumu, medikamentiem un aprūpi, parasti mirstīgie tur iekšā netika. Bija garum garās rindas poliklīnikās un nekur tu staigāt nevarēji-iecirkņa terapeits bija pēc cilvēka pieraksta vietas-turklāt, ne pa kādiem speciālistiem pats nekur netiki skraidīt. Arī bez vismaz 10 rubļiem konvertā, ko pieliki konfekšu kastei, laba konjaka ķirurgam u.c. ''dāvanām'' lielu ieinteresētību nevarēji saņemt. Turklāt, šīs ''dāvanas'' jau arī nebija nopērkamas visur un vienmēr, tikai zem letes. Bet, tas protams, nav attaisnojums esošajam haosam.

Atbildēt

Joske

04.04.2016. 21:37

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


Ar tevi viss skaidrs. Nevajag melot, sorosītu padauza!

Atbildēt

ezis

04.04.2016. 16:58

belēviča nostāja ir skaidra - šajā valstī slimošana ir reta greznība, ko var atļauties tikai bagāti vai vismaz turīgi ļaudis. bet, ko darīt, ja saslimst nabags? ek, ko niekus! nomirs pāris simti varbūt pāris tūkstoši slimu nabagu, nesaņēmuši atbilstošu ārstēšanu, pārējie slimie nabagi to redzot svētās šausmās nospļausies un aizmirsīs, ka viņiem vispār ir kāda slimība bijusi, un čakli vien tecēs atpakaļ pie darbiņa, nodoklīšus latvijas valstij pelnīt, lai belēvičam un viņa sexa biedrenei štālei būtu par ko laikā aldziņu izmaksāt.

Atbildēt

aizstāvis

04.04.2016. 16:32

Bet nekas Belēviča laikā uz slikto pusi nav mainījies! Medicīnā tā ir bijis vienmēr! Nevajag par šīm lietām vainot uzreiz ministru! Katrā medicīnas iestādē ir vadība. Šķiet, ka tieši tā ir ieinteresēta Beleēviču norakstīt - tā noraksta visus ministrus,kuri vēlas kaut ko izmainīt sistēmā. Spilgts piemērs ir Ķīlis, tagad Belēvičs.
Vai tad pirms Belēviča kāds izārstējās bez kukuļa? Ja tā - tad apsveicu!

Atbildēt

Ritvars

04.04.2016. 09:02

Ak tad tam tērētajam Belēvičam ir pat apsardze, par kuru maksa no maniem nodokļiem, un vēl turklāt pastiprināta?!? OK. Tas uzdzen azartu - kurš kuru. Gaidi, Belēvič, ciemos.

Atbildēt

Viedoklis

03.04.2016. 23:23

Tagad slimot Latvijā var atļauties tikai par maksu un ne mazu. Pretējā gadījumā atdosi galus nesagaidot savu rindu pie speciālista, bet sagaidot savu vietu slimnīcas morgā, ja tiksi līdz slimnīcas palātai. Slimot Latvija ir bīstami, jo var nokļūt Belēviča riska zonā.

Atbildēt

Janks

03.04.2016. 22:48

»

dd

Nedziedi, nedziedi. "Krievu" laikā bija tas pats - partkomam labāka aprūpe, pārējiem, kā sanāks. Varbūt toreiz biji jaunāks un mazāk slimoji? Bet nu turpini vien sapņot par padomju laikiem, kur piena upes un ķīseļa krasti...


par to došanu/nedošanu tik glupji spēj irst cilvēks, kam saprašana par badu ir tik pat cik vienai franču kundzei (it kā izdomājums) "ja nav maizes, ēdiet kūkas"...
man abi vecāki aizgāja ar vēzi, viens Stradiņos, otrs Gaiļezerā...
nedod tev dievs trāpīt tajā gaļasmašīnā...

Atbildēt

dd

03.04.2016. 22:32

»

Nemelo,ka tā tas bija krievu laikā

K Nemelo un nesalīdzini. Krievu laikā, cik tas līmenis medicīnā bija augsts, tik bija, bet tolaik bija medicīnas zelta laiki, cilvēka aprūpes zelta laiki.Vienmēr, uzreiz pa tiešo bija pieejams jebkurš speciālists, aprūpe bija nevainojama. Ja kas, varēja pasūdzēties partijas komitejai un ar to pietika...


Nedziedi, nedziedi. "Krievu" laikā bija tas pats - partkomam labāka aprūpe, pārējiem, kā sanāks. Varbūt toreiz biji jaunāks un mazāk slimoji? Bet nu turpini vien sapņot par padomju laikiem, kur piena upes un ķīseļa krasti.
Vienu nesaprotu, visi tie, kuri dod kukuļus, sūdzas, ka slikti ārstē. Nekad nedodu kukuļus, tāpat slikti ārstē (es gan reti apmeklēju mediķus, jo gribu vēl kādu brīdi padzīvot un indēties es varu arī ar tabaku un šņabi, tam recepti nevajag). Bet, ja jau ārstē slikti, neatkarīgi no tā, vai dod vai nedod kukuli, varbūt nedodiet? Nedodiet tos kukuļus! Punkts un beigta balle! Un beidziet balsot par ibiotiem deputātos! A!?

Atbildēt

Arī Jānis Lagzdiņš teica

03.04.2016. 21:53

»

zaza

Denacionalizācija bija pilnīgi uz viltotu papīru pamata


Ģenerālprokuroram kā Saeimas deputās (bij TM) uzrakstīju vairākus iesniegumus par nelikumīgu denacionalizāciju, ar pierādījumiem. Saņēmu atbildi - likumīgi un pamatoti notikusi denacionalizācija.
Bet vienā lietā bija denacionalizēta māja pašā centrā, kur sakrita uzvārds ar īpašnieku, bet nekādas radniecības, visi radniecības dokumentu tika savākti, nekā kopēja ar mājas īpašnieku.
Radniecības dokuments lietā, pirmajā lappusē, kā pamatdokumetys radniecībai bija vienīgais - no rokas rakstīta "Izziņa", bez datuma un bez paraksta, bez pierādošas shēmas vao datiem, kaut kādas aplamības un lēmums - pamatojoties uz radniecību pierādošo izziņu (????) ...un viss kārtībā. Vīrietim, kuram sakrita uzvārds ar īpašnieku - bija citi vecāki, citi radi un īpašnieka radi - pavisam citi, bija savākti pilni visu radniecīgie dokumenti. Un prokuratūra apvainoja iesniedzēju par Datu aizsardzības likum pārkāpumu atbildēja - "likumīgi un pamatoti".

Atbildēt

Taisnība

03.04.2016. 21:42

»

aa

Latvijas problēma ir slinki un nezinoši ārsti. Un tie nestrādās ne par kādu naudu


Arī tāpat šodien advokāti - ja tu maksā lielu honorāru saujā, kaut ko palīdz, bet ir sliņķi un tāpat nolaiž lietu vējā, strādāt negrib. Vienīgi "lielu naudu", tad darīs visu, kā Lembergam vai citam.
Ārsti vēl darītu un vairākums ir labi ārsti un rīkojas cilvēcīgi, nenopulgojiet visus, bet šī sistēma ir slepkavnieciska.
(1) Ministrs pret sistēmu neko nevar padarīt - ja iejaucas, tā ministru noēd bez sāls un bez maizes.
(2) Ministram nav nauda;
(3) Ministram naudu tik un tā, ja būtu daudz, izzagtu šī sistēma. Kā caurā maisā.
Ievēli 100 "zelta deputātus", neko neizdarīs labāk, jo nomenklatūra ir tik stipra, ka bez diktatūras neko izdarīt nevar - tūlīt priekša "demokrātija", neprot ministrs "komunicēt", runāt ar ierēdņiem utt.
Tāpat kā ministram Kīļim - noēda kā nemetas, un Circeni, un Bordānu, un Zatleru, kas gribēja pasist oligarhiju - pataisīja gandrīz par galveno valsts noziedznieku. Mafija visstipra, to var likvidēt tikai doiktatūra, bet to ieviest neizdosies vēl vismaz 25 gadus ...ja nenotiek kas briesmīgs ...

Atbildēt

Meli, nekurini naidu

03.04.2016. 21:31

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


Nekurini naidu, tā nebija. Varēja būt visādi "svoloči", kā viena VID vadītāja teica uz žurnālistiem, bet 99 % viss bija kā vajag. Bija arī kukuļi, bet kad viens deva, otrs nedeva, šis "svoločs"varētu rīkoties savādāk vecmāmiņai. Kā te rakstīja - medicīnas aprūpē bija "ZELTA LAIK" salīdzinot ar 1990.gada 4. maija Republiku. .

Atbildēt

aa

03.04.2016. 21:27

Latvijas problēma ir slinki un nezinoši ārsti. Un tie nestrādās ne par kādu naudu.

Atbildēt

Murgs, ne med aprūpe

03.04.2016. 21:21

»

zaza

Nu šinī gadījumā laikam tomēr tas ir audzējs, kur terapeitiskās iespējas ir samērā plašas. Bet dramatika ir tā, ka Latvijas slimnieki nesaņem pat cisplatīnu un leikovorīnu, kas normālās valstīs tiek doti pat bezcerīgiem pacientiem


Man ir zināmi daži sabiedrībā populāri cilvēki, kuri maksāja onkoloģijā kukuļus un labi lielus. Izoperēja un pateica - pilnībā droši, strādā un dzīvo. Gāja sistemātiski uz konsultācijām, maksāja, ārsti atbildēja - neko darīt nevajag un tā veselu gadu. Pēc gada sākās un tad citi maksas speciālisti, nu jau pasaules līmeņa speciālisti saka - kur tu biji pirms gada, mēs tādus slimniekus ārstējam bez problēmām un nekad nav sūdzējušies. Un neglāba, aizgāja mūžībā. Domāju, ka varētu savākt drūmu statistiku.
Kāds Gailezera ārsts, nodaļas vadītājs, aizsūtīja pacientu mājās un saka - gatavojiet izvadīšanu. Nepadevās, sameklēja citu "zemākas"kategorijas ārstu, ārstējās. sieva tiek nosūtīta pie tā paša ārsta. Saruna par vīru. Ārsts - un viņš vēl dzīvs pēc 3-4 gadiem. Atbilde - jūtas normāli. Arī tā rīkojas "lielie ārsti". Gan vairumā ārsti ir cilvēcīgi un godīgi, lai viņiem dievs dod spēku pie mazām algām izturēt!

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 21:17

»

Prof. Hadsons

Lai runā oficiālā statistika...


Denacionalizācija bija pilnīgi uz viltotu papīru pamata

Atbildēt

varza

03.04.2016. 21:14

»

Labāk nevar pateikt

„...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla...


Un balsos par lielkapitāla partijām Vienotība, ZZS, NA pat tagad, kas šīs partijas ievedīs tūkstošu tūkstošus melnos, kas izēdīs latviešus no savām mājām, un kuriem uz Latvijas nodokļu maksātāju rēķina valdības šeptmaņi iegādāsies privātu apdrošināšanas polisi par 900 eiro gadā.

Un kāda nozīme kā balso, Cimdars saskaitīs, kā vajag.

Atbildēt

Prof. Hadsons

03.04.2016. 21:09

Lai runā oficiālā statistika:
Pēc oficiālās statistikas laikā no 1995.- 2004.gadam no ārējiem nāves cēloņiem vidēji gadā mirst 3700 cilvēku, tajā skaitā pašnāvībās mirušo - 853,6 cilvēki vidēji gadā, no pagrīdes alkohola - 666 cilvēki, no nosalšanas vidēji gadā - 243 utt.
Sareiziniet 3700 ar 15 gadiem un redzēsiet, kā ši politiskā sistēma iz izmērdējusi ap 55 500 cilvēku (un cik izveda lopu vagonos?). Cik cilvēku pāragri nomirst no neārstēšanās, no bada un neēšanas, statistika neparāda. Tūkstošiem pazuduši bez vēsts! Vēl traģiskāku situāciju parādītu statistika, cik nedabīgos apstākļos mirušu cilvēku policija katru diennakti (ap 10 -12 cilvēku dienā x 365= 4380 x 15= 65 700) atrod un nogādā uz morgu (statistiku nerāda, bet cik mirušu salasa pa diennakti pēdējos gados policija, man ziņu nav). Nedzimušu bērnu ir simtiem tūkstoši salīdzinājumā ar 1989. gadu. Pēc oficiālās statistikas vien var saskaitīt, ka neatkarības 15 gados priekšlaicīgā nāvē aizgājuši ap 121 000 cilvēku (55 500 +65 700 = 121 200).
Ir pamats secināt, ka Latvijas valsts vara pēc neatkarības atjaunošanas tautai radīja dzīves apstākļus Konvencijas par genocīdu 3.p.3.d. izpratnē. To apstiprina arī dzīvokļu genocīds:
Milzīgu masu tautas (ap 200 000 cilvēku) padarīja par maksātnespējīgiem un pakļāva masveida deportācijām no dzīvokļiem uz ielas, proti, 1994.-2004.g. - 10 gados tiesās tika iesniegtas prasības par 61 955 ģimeņu, vai par 185 865 cilvēku izlikšanu (ja vidēji ģimenē 3 cilvēki). 1994.-2004.gados spriedumi stājušies spēkā par izlikšanu bez citas dzīvojamās platības ierādīšanas, tas ir, deportētas uz nekurieni 34 782 ģimenes vai 104 346 cilvēki. Kā īpašumā nonāca šie izbrīvētie ap 35 000 dzīvokļu? Viennozīmīgi – izlaupīti.
Bez tam, denacionalizēja 78 046 māju un viņu dzīvokļus atdeva trešai personai (viltus īpašniekiem vairumā) un ar likumu noteica vienpusējā kārtā šos īrniekus aplikt ar paaugstinātu īres maksu, kā Staļina laikā kulakus, spīdzina un ņirgājas par viņiem, met laukā , pazemo kā vergus.
Vai tie nav neatkarīgās Latvijas briesmu darbi pret tautu?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

03.04.2016. 21:01

Protams tas kam jums jāiet cauri ir baisi.
Tomēr, visdrīzāk ne jūs ne daudzi citi nesapratīs, ir tāds visuma likums, ko sēsi to pļausi.
Atbalstīt kamgarus 20 gadus un cerēt ka viss būs forši?

Atbildēt

Labāk nevar pateikt

03.04.2016. 20:57

„...Neviens nav skaitījis, cik cilvēku pirms laika aizgājuši pie debesu Tēva tikai tāpēc, ka reformu jūklī nav varējuši tikt pie daktera vai pie īstajām zālēm...Diemžēl, V.Krištopānam bija taisnība – Latvija ir muļķu zeme. Jo mēs izmirstot atkal un atkal iestājamies par bagātniekiem, par lielkapitāla partijām. Ideoloģija, skaļie patriotiskie saukļi mums ir dārgāki par mūsu pašu, mūsu bērnu, mūsu veco ļaužu veselību un dzīvību...Mēs sajūsmināmies par tēvzemiešu stingro stāju latvietības aizstāvībā gan šeit, gan Briselē. Un negribam zināt, ka tēvzemiešu veselības ministri, iztērējot Pasaules bankas kredīti miljonus, noreformēja mūsu medicīnu līdz klīniskai nāvei. Tagad oranžie uzsāk reformas reformu. Nu jau par mūsu naudu...Cik daudziem Latvijas ārstiem šī reforma salauzīs dzīvi? Cik daudziem Latvijas iedzīvotājiem reformu reforma atņems dzīvību? ...Bet kungiem nav laika par to domāt. Patriotisku saukļu aizsegā viņi plēšas ap portfeļiem un amatiem, kuri viņu personīgai kabatai dod simtus tūkstošus latu un apziņu: cik labi dzīvot muļķu zemē – Latvijā”. No Māras Nizinskas raksta „Muļķu zemes slimnieka pārdomas” , Rēzeknes Vēstis
Tas bija rakstīts laikam 2004. gadā, neatceros, bet pirms gadiem .
Ar katru gadu sliktāk un sliktāk.
Latvija slepkavu valsts. Kad vara beigs ņirgāties un pazemot tautu (nedomā, ka alkstu pēc Krievijas okupācijas, bet rakstu, lai šo varu tiesātu ar Hāgas tribunālu.

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 20:55

»

skumji

bet ir inkurabli pacienti, atsāpināt vajag, tā ģ.ā. kompentence


Nu šinī gadījumā laikam tomēr tas ir audzējs, kur terapeitiskās iespējas ir samērā plašas. Bet dramatika ir tā, ka Latvijas slimnieki nesaņem pat cisplatīnu un leikovorīnu, kas normālās valstīs tiek doti pat bezcerīgiem pacientiem

Atbildēt

Nemelo,ka tā tas bija krievu laikā

03.04.2016. 20:51

»

ohah

Atliek novēlēt viesiem jums un mums - neslimojiet, mīļie


K Nemelo un nesalīdzini. Krievu laikā, cik tas līmenis medicīnā bija augsts, tik bija, bet tolaik bija medicīnas zelta laiki, cilvēka aprūpes zelta laiki.Vienmēr, uzreiz pa tiešo bija pieejams jebkurš speciālists, aprūpe bija nevainojama. Ja kas, varēja pasūdzēties partijas komitejai un ar to pietika, ka tevi ārstēs kā vajag, toreizējo iespēju robežās. Vienmēr varēja , ja bija bažas, nokļūt slimnīcā un tevi izmeklēja visi speciālisti, bez brīdinājuma, bez lūguma.
Tagad naudu izzog, tagad naudu atdot tieši vai pastarpināti, privātajam medicīnas biznesam vai kā sauc - maksas privātpraksei, vai vienkārši izlaupa citādi. Latvijā visās sfērās, kur vien VK paskatās, konstatē, ka naudu izlaupa un nekas neseko
Es teikšu, ja ņem vērā aprakstīto faktu, Latvija ir slepkavu valsts. Esmu slimnīcā, mani ārstē, bet kad pateicu, ka man sāp tu, vēl kaut kur, pārbaudiet, nē, mēs tā nevaram, nav ģimenes ārsta nosūtījuma. SLEPKAVAS.
Lai mani atvaino ārsti - ārsti parasti izturas normāli, viņiem atņemtas iespējas ārstēt, viņiem nemaksā algu, to saņem ārstniecības iestāžu nomenklatūra un kā jau teicu, apēd privātprakse. Man bija darīšanas ar ārstēšanos slimnīcā vairākas reizes, vienmēr maksāju kukuļus un prāvus un daudzmaz aprūpe bija normāla. Vienreiz nokļuvu kādā slimnīcā ar nosūtījumu, ierados svētdien un bija paredzēta operācija pirmdien 10-00. Svētdien tīrīja vēdera izeju, operācijas nebija, ēst nedeva arī visu dienu, pirmdien vakarā atkal atnāca māsiņa tīrīt vēderu un anestezelogs. Gaidu otrdien līdz pusdienām, operācijas nav. Pieprasīju izrakstīt un aizgāju projām, jo KUKUĻUS NEDEVU, mani spīdzināja un ņirgājās.

Atbildēt

skumji

03.04.2016. 20:15

bet ir inkurabli pacienti, atsāpināt vajag, tā ģ.ā. kompentence
kur tad ministrs vainīgs?

Atbildēt

Priekšlikums

03.04.2016. 19:52

Padomju laikos bija viena liela priekšrocība- vienmēr bija iespējams tikt uz apskati uzreiz pie speciālista, nevis kā tagad- ja salauzi kāju, tad jābrauc nevis pie traumatologa, bet vispirms pie ģimenes ārsta saņemt nosūtījumu (reāls gadījums iz manas dzīves).
Likvidējiet ģimenes ārstus, padariet tos par reāli praktizējošiem speciālistiem, tad gan naudas, gan ārstu Latvijai pietiks!

Atbildēt

xxx

03.04.2016. 19:47

»

Bet

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei


Jā, vecas paaudzes medikamentiem, kam efektivitāte ir zema. bet jaunos medikamentus kompensē tikai tiem, kam nopietna aknu fibrioze vai vēzis. Ko darīt tiem, kam C hep ir, bet neaktīvs? mocīt sevi ar zālēm, sabeigt veselību vaui gaidīt, kamēs paliek slikti un tad saņemt jaunos medikamentus? absurds!

Atbildēt

ohah

03.04.2016. 19:46

Atliek novēlēt viesiem jums un mums - neslimojiet, mīļie!
Ir labi ārsti, ir slikti ārsti, ir cilvēciski ārsti, ir profesionāli ārsti un ir drazas ar diplomu. Tā tas ir bijis vienmēr, arī "krievu" laikā.

Atbildēt

varza

03.04.2016. 19:43

»

Bet

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei


C hepatīts ir paša vaina, bet vēzi nevar izvēlēties

Atbildēt

pigors (ārsts LOC)

03.04.2016. 19:42

Kopš klīniku vada profesore Lejniece, tur ir nenormāla korupcija un haoss. Kamēr bija dr. Plāte, bija cilvēcīgāka attieksme. Bet izēda Lejnieku - Laventa glābēju ģimenīte

Atbildēt

zaza

03.04.2016. 19:12

Tas ir raksturīgi t.s. universitātes slimnīcās: pašam jāmeklē ārsts, kas var izdarīt kaut ko, jo oficiāli visi aizņemti. T.i. jādod aploksnes. Šīs universitātes slimnīcas ir pilnīga nenormālība, tajās strādājošie ārsti nodarbojas ar pētīšanu vētīšanu, studentu mācīšanu, bet vispār neviens nenodarbojas ar ārstēšanu.

Iesaku dot sūdzību pret klīniku uz Veselības inspekciju, un tiesā. Un ja ir nauda, brauciet ārstēties uz Grieķiju, jo Latvijā ķīmijterapeiti ir tik vāji, ka tur nekas tāpat nebūs.

Atbildēt

MZGD

03.04.2016. 18:56

»

BBKK

Padomju laikaa arii nekas labaaks nebija, diemzheel


principā nekas labāks nebija padomju laikos, patiešām. nesalīdzināmi atšķirīgas no padomju laiku "pateicībām" ir tikai pašreiz pierasītās pasakainās summas, diemžēl, kā arī par nesamērīgu samaksu piedāvāto pašreizējo lopdakteru pakalpojumu kvalitāte.

Atbildēt

nu un

03.04.2016. 18:49

»

Paija

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...


varētu padomāt, ka sliktajā krievu laikā ejot pie ārsta bija oblogāti jānes vismaz tik pat liels kukulis vai ekvivalents rubļos aploksnē, kā pašreizējos labajos "brīvvalsts" laikos, vai pat nesalīdzināmi lielāks?

Atbildēt

Bet

03.04.2016. 17:41

Viņš ir pirmais ministrs, kas panāca 100% valsts finansējumu c hepatīta slimnieku zāļu iegādei.

Atbildēt

BBKK

03.04.2016. 17:08

Padomju laikaa arii nekas labaaks nebija, diemzheel.

Atbildēt

turpmakais scenarijs

03.04.2016. 16:56

»

Jukums

Medicīna Latvijā ir praktiski sabrukusi. Kas notiks tālāk


no afrikas iebraukusie negeri iesudzes latviju es tiesa par nekvalitativu medicinisko pakalpojumu sniegsanu begliem !

Atbildēt

līdzdalībnieks

03.04.2016. 16:44

Slikti ārsti ir bijuši jebkuros - padomju, pretpadomju un nepadomju laikos. Brīnišķīgi un bez jebkādiem kukuļiem pad.laiku bērnu klīn. slimnīcā izārstēja manu smagu saslimušo mazo dēlu, ārstēšana bija sarežģīta, saistīta ar vairākām operācijām. Turpreī mazā meita 8.dzīves dienā, neiznākusi no slimnīcas, tais laikos nomira ar plaušu karsoni, un dakteru taisnošanās nu nebija ne pārliecinoša, ne loģiska. Kukuļošana tieši vairāk un biežāk mēdz būt nepieciešama pašreizējos laikos, kā arī bezrūpīga, netalantīga ārstēšana. Tomēr daudz kas atkarīgs no konkrētā ārsta. Mani labi ārstējuši ir gan latvieši (visvairāk), gan pāris ebreju un krievu. Slikti ārstējuši pieci latvieši, tomēr vēl esmu dzīvs. Nu un "krievžīdu" lettiņiskajiem nīdējiem mana pieredze, protams, neliksies tipiska. Vēlu jums veselību, kolēģi komentatori!

Atbildēt

Jukums

03.04.2016. 16:23

Medicīna Latvijā ir praktiski sabrukusi. Kas notiks tālāk?

Atbildēt

Dievs ,tava zeme deg

03.04.2016. 16:00

Pasreizeja situacija latvijas medicinas un izglitibas joma ir tiesas sekas Irakas un Afganistanas okupacijai ,kur latvijas algotni piedalas ,kops 2003 gada,katru gadu notriecot 12 miljonus ls.bet kaut kads nato izcilibas centrs un sorositi,ka atis klimovics ,turpina katru dienu kurinat latvija kara psihozes propogandu.

Atbildēt

w

03.04.2016. 15:57

.nav jau vējons, neārstēs bez rindas, nevizinās divās "ātro" mašīnās starp Austrumiem&Stradiņiem! Ja nav naudas, tad slimnīcās nav ko meklēt, ģimenes ārsts izrakstīs tonnu "ielobētu" tablešu,ja pirksi ministra famīlija uz to pelnīs..

Atbildēt

rusofobei paijai,nemelo un nelej udeni !

03.04.2016. 15:50

»

Paija

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...


kadus kukulus nesa skolnieki ,skolas zobarstei ,kura berniem -skolniekiem zobus laboja par velti ?

Atbildēt

rusofobei paijai,nemelo un nelej udeni !

03.04.2016. 15:48

pat aploksne(zatlers) 2 Rigas pilsetas slimnica ,kur saka savu karjeru baidijas no kriminalatbildibas ,ka kads slimnieks pakarsies slimnicas berninos vina nakts dezuras laika,apreibis no Vienibas gatves tuveja veikala nopirktas un izdzertas vina pudeles !

Atbildēt

Paija

03.04.2016. 15:48

Jā, krievu laikā oficialā medicīna nemaksāja neko, bet ejot pie arsta bija jānes obligati kukulis: melnais balzams, kafija, kūpinajumi- ja kukuļa nebija, tad arsts ar tevi knapi runaja...
Bija , protams, arī izņēmumi arsti , ne jau visi bija Hipokrata zveresta parkapēji.
Manas radinieces zobārste padomju laikā līdz 1991.gadam, arī vēlākos gados ta bija pieradusi, ka vispār pie zobju urbja neķērās, ja viņai netika atnests komplekts: žāvētā desa vai gaļa, kafija, konjaks vai kāds cits glauns dzeramais...
Fakti tikai...

Mūsu dienās ārsti domati ir tikai izredzētajiem - Latvijas diplomātiem, ierēdņiem, valdes locekļiem, deputātiem un tamlīdzīgai sugai.

No algām cilvēki nevar samaksāt savu ārstniecību - un tas ar tautu izdarīts apzināti...

Atbildēt

neonacisti,rusofobi un sorositi,ka musas uz medu nak uz pietiek.com portalu

03.04.2016. 15:44

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


vai tad jums ar ddd avizes publikacijam nepietiek,naka tuz pietiek.com brivo portalu ka musa uz medu !

Atbildēt

nu un

03.04.2016. 15:42

»

Paija

Nevaru piekrist virsraksta apgalvojumam par krievu- padomju laikiem...


cik tad maksāja to "šad tad gadījušos kretīnu ārstu" pakalpojumi slikatjos krievu- padomju laikos? Tik pat nesamērīgi dārgi kā pašreizējos labajos "brīvvalsts" laikos, vai pat vēl dārgāk?

Atbildēt

reala situacija asv kolonija jeb nulande ar cepumu tutu

03.04.2016. 15:41

asv valsts departamenta vaditaja vietniece nulande ,tacu pateica ka latvija atrodas frontes josla.tapec latvija sogad slegs 17 skolas un slimnieki ar durem cinas 6:00 no rita Gailezera slimnica par iespeju pierakstities rinda pie arsta.bet 3a portfela zaglis dombrovskis so procesu legalizeja ar slepenajiem prorotokoliem svf, parakstoties par latviju ka asv koloniju.Lietticigajiem latvijas iedzivotajiem to nosauca par veiksmes stastu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...