Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

infekcija

04.06.2016. 13:14

Visi plānotie ieguvumi un pārējais pamatojums ir muļķības pilnīgākās, bet to jau projekta rakstītāji un bīdītāji labi zina. LIC likvidēs intensīvās terapijas nodaļu? Cik daudz LIC operē? Pacienti tikšot pēkšņi izārstēti, kas to tagad kavē? LIC ārsti C hepatīta pacientiem iesaka,kur medikamentus var iegādāties lētāk ārpus Latvijas, izrādās, ministrs arī to steidzis novērst -jums nebūs ārstēties un izārstēties lētāk. Materiālās intereses šim projektam ļoti spīd cauri...

Atbildēt

to Baibas bazūne

30.05.2016. 10:04

»

Aiz ko visa šūmēšanās

Medicīnā infekcijas slimnieki vienmēr ir bijuši atsevišķi no pārējiem - lai infekcija neizplatās pie vēl veselajiem. Bez tam- neviens nezin , kādas sērgas atvedīs bēguļotāji , tas mums tagad pat sapnos nerādās . Un ir pilnīgi normāli, ka infektoloģis centri ( slimnīcas...) ir absolūti autonomi...


Nekur pasaulē nav atsevišķi nodalīta infektoloģija, tā kā struktūrvienība darbojas slimnīcas sastāvā; šī baiļu sēšanas demagoģija no LIC un Rozentāles, ka nupat visus aplaidīs, ir pilnīgas pupu mizas. protams, līdz brīdim, kad kāds tam sāk ticēt... bet tas ir īsti viņu stilā, lai par kādu jautājumu ir runa... NU NEKUR RIETUMOS INFEKTOLOĢIJA NAV KĀ ATSEVIŠĶA SLIMNĪCA!!!

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

29.05.2016. 13:02

»

Panamas pamuļķim

tavi slima suņa murgi nevienu neinteresēEs, Untūns Mazpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst.. zinu, ka mani plānprātiņa murgi nevienu neinteresē..

Atbildēt

nomaļais

29.05.2016. 12:12

Kad ieraugu vārdus Baiba Rozentāle, man paliek nelabi... Vēl sliktāk paliek no viņas aktivitātēm.Tagad aizlavījusies līdz Saskaņas centram - nu kur vēl tālāk?

Atbildēt

Zaļš sirdī

29.05.2016. 08:25

»

motōrhead

Kad ieraugu vārdu - Pēteris Apinis, man gribas vemt. Pazīstu jau sen, kopš Gaiļezera laikiem.Atkritums


Ieteiktu to izdarīt uz Belēviča galda, visi būs ieguvēji. Jūs būsiet parādījis savu attieksmi pret P.Apini, ministrs varēs teikt, lūk tautas balss uz mana galda.

Atbildēt

Kāpēc uzreiz tā?>motorhead

28.05.2016. 21:21

Enerģisks cilvēks!Sācis darboties pat aptieku reklāmas sfērā!

Atbildēt

Sijā auzas tautumeita

28.05.2016. 21:18

Bez valsts uzņēmumu padomēm,vajadzētu vēl atjaunot arī Sabiedrības veselības aģentūru(SVA)!

Atbildēt

motōrhead

28.05.2016. 20:17

Kad ieraugu vārdu - Pēteris Apinis, man gribas vemt. Pazīstu jau sen, kopš Gaiļezera laikiem.Atkritums.

Atbildēt

Aiz ko visa šūmēšanās

28.05.2016. 12:08

Medicīnā infekcijas slimnieki vienmēr ir bijuši atsevišķi no pārējiem - lai infekcija neizplatās pie vēl veselajiem. Bez tam- neviens nezin , kādas sērgas atvedīs bēguļotāji , tas mums tagad pat sapnos nerādās . Un ir pilnīgi normāli, ka infektoloģis centri ( slimnīcas...) ir absolūti autonomi.
Pirms lielās krīzes tā arī bija . Cita lieta , ka tur esot bijusi šeptēšanās . Politiskās , partiju un medicīnas elites dažādu strāvojumu kašķi par finansēm, amatiem... u.t.t. arī bija. Tagad IC atkal varētu tikt atjaunots . Un nav jau neiespējami , ka nākotnē gaidāmo vēlēšanu gaisotnē atdzimtu vecie nedarbi un darboņi . Un jaunie arī gribētu rosīties ... Bet kur tad paliek slimnieki un viņu aprūpe ? Par to neviens nediskutē ?

Atbildēt

jurisx

28.05.2016. 11:59

Viņa bija un paliks žurka.Reti pretīga būtne.Un tas briļļainais nav labāks/

Atbildēt

Q

28.05.2016. 08:54

.....priekš kam mums Tautas kontroles un Knābji....ja cilvēkiem nav godaprāta......

Atbildēt

to

27.05.2016. 21:41

nu gan nevajadzēja!

Atbildēt

švamme

27.05.2016. 20:15

vēžiem rotē kulītes, pēc tam pārdala tās kulītes, tā vietā lai tiešām rūpētu tikai slimnieku izveseļošanās, jo to sasniegt varētu arī ar esošajām vēžu kulītēm, tās pareizi apsaimniekojot, bet tas nav izdevīgi, visu laiku urķās, kur tik vēl Valsti apkāst, nejau slimnieku labad

Atbildēt

LZS biedrs

27.05.2016. 20:04

Cik ilgi ZZS turēs žuļiku un briežu slepkavu par ministru, ļaujot tam kopt personīgo biznesu!? Tas dara kaunu valdošajai partijai un rada aizdomas, ka tas notiek dēļ Beļēviča finansējumiem partijai.

Atbildēt

Es

27.05.2016. 19:51

Nu ļoti skaisti aprakstīti divi personāži: kuce un kucēns :D :D :D

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 18:10

»

papīrs parastais

vēl labāks valsts naudas kāšanas aparāts ir valsts SIA piederoša SIA, jo uz to neattiecas daudzi valstij piederošai SIA noteikti ierobežojumi


Un tai SIA cits līgums ar citu SIA, kam līgums ar ofšoru firmu. Tā valsts naudas kāsēji saņem otkatu un shēmas naudu no ofšora un ne caur bankām, bet atvedodt skaidrā, Tobiš mazgā valstij nokāsto naudu.Un tā ir balta jo balta.

Atbildēt

papīrs parastais

27.05.2016. 17:53

»

Panamas papīrs

Valsts SIA ir pats labākais valsts naudas kāšanas aparāts


vēl labāks valsts naudas kāšanas aparāts ir valsts SIA piederoša SIA, jo uz to neattiecas daudzi valstij piederošai SIA noteikti ierobežojumi.

Atbildēt

es

27.05.2016. 16:44

un kurš par to šaubījās, ka edmunda krastiņa sieva neizkārtotu tp, nu jau gan s biedrenei, savu sia pa valsts naudu

Atbildēt

Visiem Alfonsiem !

27.05.2016. 15:44

Pēteris Apīnis :
"Baiba Rozentāle šarmēja ministru, un viņš pēkšņi sāka runāt Baibas vārdiem – aizgāja pat tik tālu, ka par daudzajiem ministra izcīnītajiem miljoniem visas zāles iepirks tieši Infektoloģijas centrs."

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 15:44

Valsts SIA ir pats labākais valsts naudas kāšanas aparāts.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...