Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurisx

08.06.2015. 14:37

Nevis belevičs, bet gan Pimpevičs.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

08.06.2015. 14:24

Beļevičam un Āboltiņai mūsu valstī ir viss atļauts, jo abiem ir viens saimnieks - ļoti smagos noziegumos apsūdzētais, Viļņas partijas skolu pabeigušais, KP sekretārs, valsts nozadzējs, cilvēks, kas Jums personīgi neko nav nozadzis, valsts nekronētais krusttēvs un visas tautas atpakaļ pasauktais Aivars Lembergs.

Atbildēt

Kampēvič

08.06.2015. 10:07

Kampju, kampju vēl - man vēl jāpaspēj !!!

Atbildēt

ZZS

08.06.2015. 08:08

TAM TIPAM IR JAATKAPJAS,VAI JATOP ATLAISTAM,LIDZIGI KA VINS ATLAIZ SLIMNICU VADIBAS

Atbildēt

Gh

08.06.2015. 08:07

Likvidet

Atbildēt

Ēdelweiss

08.06.2015. 07:52

»

blond

Izrādās, ka pirmais iespaids par cilvēku tomēr ir pats precīzākais – Belēvičs ir siles cūka


Neapvaino cūku !!! Belēvičs ir daudz sliktaks par cūku, jo Belēvičs ir latvietis ar tām pasām patiesakjām , īstenakjam latviksajām īpasībam : melošan, zagšana, noziedzība, parazītisms....

Atbildēt

Gvido

08.06.2015. 07:49

Oh, ka man patik, ka kārtīginizdupsēs to politmafijas klana ZZS rokaspuisi Belēviču kā tādu īstu latvikso lopu...

Atbildēt

Tautu dainas

08.06.2015. 07:25

Kas cūka dzimis, cūka arī augs,
Un apkārt tam būs izrakņāts melns lauks.
Tur neaugs, nezaļos ne lapa dzīvīga,
Tiks apēsts viss, kas pamanīts vien tiks –
It visu skrupulozi māgā liks!
Tiks izrakts viss, kas maisījies pa kājām –
Kur viņa rok, tur pašķīst melns un put.
Jau rozā cūkai nāsīs šņāciens kut! -
Neviena sakne nedrīkst paslēpties,
Ne sīka sēkliņa kur aizķerties.
Ka gluži viss nav domāts apēšanai,
Tas neaiziet līdz cūkas saprašanai,
Ir rukšķētājas galvā domas citas –
Kā tikai visu kost un grauzt bez mitas.
Un viņa uzcītīgi rok un rok,
Kaut veca kļūst un spēki plok.

Atbildēt

blond

08.06.2015. 00:22

Izrādās, ka pirmais iespaids par cilvēku tomēr ir pats precīzākais – Belēvičs ir siles cūka.

Atbildēt

Selīna

07.06.2015. 22:38

Nereģistrētās zāles Gunča iepērk kvantumā, nevis konkrētam pacientam. Tad viņa darbinieki skraida pie ārstiem un reklamē nereģistrētās ievestās zāles, kas ir aizliegts ar likumu.

Atbildēt

Selīna

07.06.2015. 22:35

Seriālā vajadzētu iekļaut stāstu par pensionāru, kurš sūdzējās Farmaceitu biedrības ētikas komitejā par to, ka GB aptieka noplēsusi n- kārtīgu cenu par nereģistrētām zālēm, salīdzinot ar aptieku, kurā viņš pasūtīja otru reizi. Ja tikai LFB ko pīkstēs.
Baidās, ka neizdrāž tāpat kā zāļu aģenturas direktori.

Atbildēt

Kampēvič

07.06.2015. 22:30

A ko.......visi tak shēmo un zog ! Tàkà viss ir kàrtībà.

Atbildēt

Ha ha ha

07.06.2015. 22:29

Ak šī izsēmotās nabagmājas anekdote.

Atbildēt

muļķīte

07.06.2015. 22:17

Labi, ministrs nepārzin likumus, bet , ko tad dara tie ministrijas darbinieki, kas sagatavo šos nekvalitatīvos rīkojumus ? Kāpēc ministrs neliek tos Zvidriņai parakstīt ? Kāpēc Zvidriān nepamāca priekšnieku, ka tā nevar ? Nav ieinterešeta ?

Atbildēt

no malas

07.06.2015. 19:35

»

petene

Iesaku pieprasīt Belēviča personīgo lietu no RSU arhīva, kā viņš par farmaceitu mācījās LMA. Pēc baumām atzīmes tika sarakstītas, bez viņa klātbūtnes


nezinu par Belēvičva studiju gaitām/negaitām, bet šādos gadījumos parasti palīdz viens labs franču "romāns" VSOP vai XO: D

Atbildēt

no malas

07.06.2015. 19:31

»

Pasaki vienu

iemeslu,kāpēc būtu jāciena!Viņa savas māsas vedeklu ir iiekārtojusi savā tuvumā,ko par to teiksi


tu tādus elementārus jēdzienus kā "pieklājība" un "saskarsme" arī laikam tikai avīzē esi lasījis! vismaz nepārtraukt un uzklaušit otra cilvēka teikto līdz galam jau nu vecais āksts varēja! ministrs!:P

Atbildēt

petene

07.06.2015. 18:34

Iesaku pieprasīt Belēviča personīgo lietu no RSU arhīva, kā viņš par farmaceitu mācījās LMA. Pēc baumām atzīmes tika sarakstītas, bez viņa klātbūtnes.

Atbildēt

Zaiga

07.06.2015. 17:51

Aptiekāru asociācija darbojas tikai uz papīra, ja nemaldos, vienīgais daliībnieks ir Arturs Belēvičs.

Atbildēt

un tas ir viss?

07.06.2015. 17:47

»

Pasaki vienu

iemeslu,kāpēc būtu jāciena!Viņa savas māsas vedeklu ir iiekārtojusi savā tuvumā,ko par to teiksi


Belevičs savu mīļāko iekārtoja par ministra biroja vadītāju, bet viņas bijušo vīru Stradiņu slimnīcas valdē iecēla.

Atbildēt

Pasaki vienu

07.06.2015. 17:03

»

no malas

Nu vismaz paklausoties un pavērojot MK sēdēs Belēviča kontaktēšānās stilu ar premjeri, izskatās, ka viņš to vispār neciena un neuztver pa pilno


iemeslu,kāpēc būtu jāciena!Viņa savas māsas vedeklu ir iiekārtojusi savā tuvumā,ko par to teiksi?

Atbildēt

Praatniex

07.06.2015. 16:36

»

nu nu

Tipisks mafiozo struktūru gājiens. Salikt visos vadošajos amatos savus radus, lai bizness ietu no rokas, bet tos, kas traucē, vienkārši novākt. Labi vēl, ka fiziski savus pretiniekus neiespaido...


Tā senilā govs atiecībā uz, viņasprāt, pasaules vareno izdarībām, mēli sev pēcpusē iestūķējusi. Kad jācīnās pret tiem, kas "pasaules vareno" patvaļu vēlas ierobežot (Strelčenoks, Dreimane), tad sakāmais atrodas vietā un nevietā!

Atbildēt

heh

07.06.2015. 16:36

»

nu nu

un ko tad tam dēlam darīt,kļūt par sētnieku


lai dēls nodarbojas ar savu biznesu un nelien papuča izkārtotos valsts amatos!

Atbildēt

ezis

07.06.2015. 16:24

belēvičš kārtējo reizi klaji uzspļauj Latvijas Republikas likumiem, pats ar savu parakstu uz pretlikumīgā rīkojuma apliecinot ka, viņaprāt, likumi uz viņu neattiecas!
cik ilgi vēl tas turpināsies? kur skatās mūsu atbildīgās instances? vai varbūt arī tām jau ir samaksāts par acimredzamā neredzēšanu?

Atbildēt

nu nu

07.06.2015. 15:59

un ko tad tam dēlam darīt,kļūt par sētnieku?

Atbildēt

vista

07.06.2015. 15:52

Jādomā, ka pielaidi ministram mafiozņikam vairs nepagarinās

Atbildēt

no malas

07.06.2015. 14:19

»

nu nu

Tipisks mafiozo struktūru gājiens. Salikt visos vadošajos amatos savus radus, lai bizness ietu no rokas, bet tos, kas traucē, vienkārši novākt. Labi vēl, ka fiziski savus pretiniekus neiespaido...


Nu vismaz paklausoties un pavērojot MK sēdēs Belēviča kontaktēšānās stilu ar premjeri, izskatās, ka viņš to vispār neciena un neuztver pa pilno!

Atbildēt

nu nu

07.06.2015. 14:07

Tipisks mafiozo struktūru gājiens. Salikt visos vadošajos amatos savus radus, lai bizness ietu no rokas, bet tos, kas traucē, vienkārši novākt. Labi vēl, ka fiziski savus pretiniekus neiespaido.

Mani jau nez cik ilgu laiki interesē, kāpēc Straujuma klusē par tik kliedzošu pārkāpumu un interešu konfliktu savā ministru sastāvā? Nu labi, Belēvičs, neies jau džeks ar bentliju kaut kādiem stulbiem plebejiem kā Lapsam skaidrot savus motīvus, bet Straujuma? Tas taču notiek tiešā vīnās paspārnē, ko tantuks klusē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...