Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

21.07.2016. 08:46

»

jautājums

Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem


FPDAL 2.panta 3)punkts - personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.
Pie ārsta taču iet fiziska persona. Arī amatpersonu, kas faktiski ir fiziskas personas, dati nav izpaužami, pretējā gadījumā Satversmes 96.pants zaudē jēgu.

Atbildēt

Troļļu gans

20.07.2016. 15:37

Lielisks puika, entuziasts kā teica Bārčas k-dze (ZZS). Uz brīdi ZZS rāpošana uz politisko kapsētu bija apstājusies, bet boļševiki ir neatlaidīgi. Lai arī vairs nav zaļš zemnieks, tomēr instinkti un paradumi nekur nepazūd.
Štrunts ar Belēviču. Straujuma (V), Kučinskis (ZZS), Bārča (ZZS), Brigmanis un Līdaka (Z&ZS), dakteri V.Orlovs (SC), R.Ražuks (V), utt., utt. Gandrīz 2 gadus vai nu klusēja, vai jūsmoja par cien.bij.ministru, kurš regulāri līda interešu konfliktos, muldēja, nodarbojās ar patvaļībām, gaidot nezin kādus vienkāršu paplašinātu teikumu brīnumus. To ka viens tips ir šāds un tāds, gadās, pat valstīs ar daudz prasīgāku sabiedrību. Nosauktie un nenosauktie Saeimas varoņi noskurinājās un devās tālāk celt Latvijas gaišo 2065. gada nākotni a la bij.cien.ministrs, jo nemaz jau tik daudz neatšķiras viens no otra.

Atbildēt

Vatis

20.07.2016. 10:56

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Tik tiešām! Belēviču pēc šī panta! Jo atklāja pats savus datus, ka patiešām bijis pie ārsta bez rindas!

Atbildēt

ww.

20.07.2016. 10:26

Piecdesmitgadnieka krīze,Lemberga kungs nekad nebūtu tā izdarījis.

Atbildēt

jautājums

20.07.2016. 09:46

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem
---------------------------------------------------
Kuriem tieši?
Belēvičs jau tajā dienā bija oficiāli darbā, līdz ar to kvalificējas kā amatpersona nevis fiziska persona.

Atbildēt

Anna

20.07.2016. 09:36

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem
(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Veselības stāvoklis- sensitīvi dati. Vai to izpaušana radījusi būtisku kaitējumu? Tas gan ir apšaubāmi...

Atbildēt

no Jūrmalas

20.07.2016. 08:48

Kaut arī Belēviča rīcība nav atbalstāma, tomēr viņš rīkojas pareizi.
Kāds ir pārkāpis aizliegumu izpaust konfidenciālu informāciju.

Atbildēt

likumīgie.lv

20.07.2016. 01:45

»

tu

pati ar sevi sarunājies, cietuma žurka


Jā, gunča. Sirsnīgs sveiciens tev no Centrālcietuma 17.kameras. Vietu pie parašas mēs jau tev atzīmējām. Tiksi bez rindas.

Atbildēt

Es

19.07.2016. 22:27

Belevičs grib lai viņu pacienā ar sūdainu koku

Atbildēt

xx

19.07.2016. 20:58

Es kaut kur dzirdeeju , ka ja cilveeks ir stulbs , tad uz ilgu laiku .

Atbildēt

TYT

19.07.2016. 20:10

Manuprāt Belēvičam nav veselīgas paraduma laicīgi likties mierā. Šobrīd viņš ir smagi izkritis no politiskās aprites un tas nozīmē, ka nevienam nebūs žēl, ja viņu beigās tomēr ieliks cietumā. Lai mazliet izvēdina galvu, jo viņš galīgi nejuta mēru iepriekš. Tur nebūs ilgi jāmeklēt, lai atrastu smagus pārkāpumus. Kaut vai tos par ko viņš uzēdās uz LZA. Tur bija nelikumīgi ievesta zāļu partija. Un bija, to mēs labi zinām. Tā visa afēra pavisam noteikti ir viena kārtīga kriminālprocesa vērta. Piedevām LZA to lietu bija juridisko korekti noformējusi, bet Belēvičs tomēr izdomāja atriebties. Tomēr tagad paceļot to lietu augšā var izrādīties, ka tur ļoti smako pēc reālas farmācijas produktu nelikumīgām apritēm.

Atbildēt

Gvido

19.07.2016. 19:59

Likumpaarkaapeejs Belevics jsu noteikti nsb vienigais kas ar sarksno fasistu-komunidti npziefziga rezima metodem censas aizbaztuti tiem kuri publisko informaciju par vinu npziedzigo pagatni un tagadejamiem likumparlapumiem. Cik man neoficiali zinams tad tiedo tapat rikojas ari tss kriminalsoditais cietumnieks Artirs Hanamirjans ... J
o LV normativie akti aizliedz publiskot informaciku par likumparkapumiem, un vienmer atradisies kads perkams policajs kurs .. neparbaudijis faktus uzsaks kriminalprocesu

Atbildēt

jautājums

19.07.2016. 19:27

1. Nu es esmu pārliecināts, ka tie ir uzticības personas labie padomi... Tāpat, kā bija ar to melošanu par lietām, kur bija pilnīgi skaidrs, ka iedzīs stūrī. Un domāju , ka arī Stradiņu atceltā valdes locekļa komunikācija ar uzbraucienu Čakšai bija no tiem pašiem gudrības avotiem pasmelta...
Ir cilvēki kā Titāniks, kā Černobiļa... nogremdēs jebkuru, kas būs par tuvu...
2. Un Belevičam nav pat mazāko cerību ECT, jo tur jau ir spriedumi, ka politiķu privātās lietas ir daudz vairāk pakļautas sabiedrības kontrolei. Par visu ir jāmaksā...
Un šai gadījumā jau info bija par nelikumīgu dienesta stāvokļa izmantošanu nevis diagnozi. Man personīgi palika iespaids, ka eksministrs ir ar lielisku veselību. Tikai hipohondriķis.

Atbildēt

tas gan ir

19.07.2016. 18:39

[email protected] ne vīrietis.

Atbildēt

pilsonis Apinis

19.07.2016. 18:23

Nekavējoties pieprasam Ārstu biedrības viedokli.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 17:55

»

Stulbais Panamanian tirsampaper

tu tikai nesāc vienlaikus agonēt un onanēt, kā parasti


jau klāt!Neinteresē idiot!

Atbildēt

VAI NAV HOHMA?

19.07.2016. 17:42

Iesniegumu rakstīšana ir viens no demokrātiskas sabiedrības sasniegumiem. Var rakstīt visi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mantiskā stāvokļa, sociālā stāvokļa u.t.t. Arī uz bijušajiem ministriem tas attiecas.Pat reižu skaits laikam nav ierobežots. Tā kā pārmetumi par rakstīšanu ir nevietā.
Taču pats dīvainākais, ka to pārmet šo rindu autors, īpaši, par aizraušanos ar iesniegumu rakstīšanu. Vai tad portāls un tā pārstāvis, kas spriežot pēc šeit atrodamajām publicētajām atbildēm arī ir šis bieži pieminētais bet vārdā nenosauktais Pietiek pārstāvis, kurš to vien dara, ka raksta iesniegumus, nemitīgi kaut kur vēršas un par to visiem šeit stāstā? Kā tad tā? Jūs varat nodarboties ar savu iemīļoto iesniegumu rakstīšanas un vēršanās hobiju, bet citiem 3 iesniegumus jau saucat par aizraušanos? Kur tad vienlīdzība likuma priekšā? Skabargu cita acī redziet, baļķu krāvumu savā neredzat.
Vai nav hohma?

Atbildēt

.

19.07.2016. 17:36

Gnīda ir un paliek gnīda.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 17:34

»

LIKUMI.lv

Nu, rau - to VISU tad arī tiesībsargi varēs izvērtēt, konsekventi saskaņā ar LIKUMU


NEINTRESĒ!!! SACĪTS - ESI TRĪSTREIZ GAIDĪTS, NEKā VIENREIZ LIEKS! NEKOMENTĒ! NeinteresĒ.

Atbildēt

neblefo gan

19.07.2016. 17:20

»

PIETIEK pa glupo blefot.

Nē, ir gan


šajā gadījumā tika informēts par amatpersonas prettiesisku rīcību. Pati amatpersona ir vainīga pie situācijas, attiecīgi jārēķinās ar sekām, ziņas par viņa veselības stāvokli netika sniegtas

Atbildēt

BBKK

19.07.2016. 17:03

Muuzhu ieslodziijumaa. Nabaga GB!

Atbildēt

Šos murgus rakstu es -

19.07.2016. 16:46

»

LIKUMI.lv

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


TRakais Mikropisāns.

Atbildēt

es

19.07.2016. 16:44

Diemžēl Belēvičam ir visas iespējas uzvarēt, aizies pat līdz Eiropai.

Atbildēt

DW

19.07.2016. 16:29

Jo vairāk viņš ņemsies, jo mazāk cieņas pret viņu paliks. Un tā jau tur nekā daudz nav, bet viņam nepietiek prāta likties mierā. Būtu aizgājis uz Baznīcu un parunājis ar mācītājiem par piedošanu tēmu.
Kad viņam pienāks tā stunda, tad pašam vien būs jāatbild par tiem daudzajiem, kuri aizgāja mūžībā pirms laika, jo nevarēja atļauties Belēviča & Co medikamentu cenu līmeni. Un tur līdzi savu Bentliju nepaņemsi.

Atbildēt

gribu pateikt

19.07.2016. 16:28

ka man savulaik arī veica nelielu manipulāciju onkoloģiskajā slimnīcā (par maksu) - sistēma tāda:
1. es piezvanīju un man noteicas vizītes laiku (apt. jāgaida bija 1 ned.)
2. es ierados, ārsts apskatīja un izrakstīja čeku par vecamo manipulāciju;
3. es samaksāju;
4. ārsts veica manipulāciju pārsienamā istabā un noteica pārsiesānas laiku,.

TAs viss notika kā pēc pulksteņa un neaizņema tur baigo laiku, jo tiešām viss noritēja sakārtoti, kas man liek secināt, ka šeit nav runa par laika taupīšanu, īpaši, ja piezvanīt varēja sekretāre, līdz ar to vienīgās kustības- ierasties uz manipulāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...