Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

21.07.2016. 07:46

»

jautājums

Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem


FPDAL 2.panta 3)punkts - personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.
Pie ārsta taču iet fiziska persona. Arī amatpersonu, kas faktiski ir fiziskas personas, dati nav izpaužami, pretējā gadījumā Satversmes 96.pants zaudē jēgu.

Atbildēt

Troļļu gans

20.07.2016. 14:37

Lielisks puika, entuziasts kā teica Bārčas k-dze (ZZS). Uz brīdi ZZS rāpošana uz politisko kapsētu bija apstājusies, bet boļševiki ir neatlaidīgi. Lai arī vairs nav zaļš zemnieks, tomēr instinkti un paradumi nekur nepazūd.
Štrunts ar Belēviču. Straujuma (V), Kučinskis (ZZS), Bārča (ZZS), Brigmanis un Līdaka (Z&ZS), dakteri V.Orlovs (SC), R.Ražuks (V), utt., utt. Gandrīz 2 gadus vai nu klusēja, vai jūsmoja par cien.bij.ministru, kurš regulāri līda interešu konfliktos, muldēja, nodarbojās ar patvaļībām, gaidot nezin kādus vienkāršu paplašinātu teikumu brīnumus. To ka viens tips ir šāds un tāds, gadās, pat valstīs ar daudz prasīgāku sabiedrību. Nosauktie un nenosauktie Saeimas varoņi noskurinājās un devās tālāk celt Latvijas gaišo 2065. gada nākotni a la bij.cien.ministrs, jo nemaz jau tik daudz neatšķiras viens no otra.

Atbildēt

Vatis

20.07.2016. 09:56

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Tik tiešām! Belēviču pēc šī panta! Jo atklāja pats savus datus, ka patiešām bijis pie ārsta bez rindas!

Atbildēt

ww.

20.07.2016. 09:26

Piecdesmitgadnieka krīze,Lemberga kungs nekad nebūtu tā izdarījis.

Atbildēt

jautājums

20.07.2016. 08:46

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem
---------------------------------------------------
Kuriem tieši?
Belēvičs jau tajā dienā bija oficiāli darbā, līdz ar to kvalificējas kā amatpersona nevis fiziska persona.

Atbildēt

Anna

20.07.2016. 08:36

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem
(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Veselības stāvoklis- sensitīvi dati. Vai to izpaušana radījusi būtisku kaitējumu? Tas gan ir apšaubāmi...

Atbildēt

no Jūrmalas

20.07.2016. 07:48

Kaut arī Belēviča rīcība nav atbalstāma, tomēr viņš rīkojas pareizi.
Kāds ir pārkāpis aizliegumu izpaust konfidenciālu informāciju.

Atbildēt

likumīgie.lv

20.07.2016. 00:45

»

tu

pati ar sevi sarunājies, cietuma žurka


Jā, gunča. Sirsnīgs sveiciens tev no Centrālcietuma 17.kameras. Vietu pie parašas mēs jau tev atzīmējām. Tiksi bez rindas.

Atbildēt

Es

19.07.2016. 21:27

Belevičs grib lai viņu pacienā ar sūdainu koku

Atbildēt

xx

19.07.2016. 19:58

Es kaut kur dzirdeeju , ka ja cilveeks ir stulbs , tad uz ilgu laiku .

Atbildēt

TYT

19.07.2016. 19:10

Manuprāt Belēvičam nav veselīgas paraduma laicīgi likties mierā. Šobrīd viņš ir smagi izkritis no politiskās aprites un tas nozīmē, ka nevienam nebūs žēl, ja viņu beigās tomēr ieliks cietumā. Lai mazliet izvēdina galvu, jo viņš galīgi nejuta mēru iepriekš. Tur nebūs ilgi jāmeklēt, lai atrastu smagus pārkāpumus. Kaut vai tos par ko viņš uzēdās uz LZA. Tur bija nelikumīgi ievesta zāļu partija. Un bija, to mēs labi zinām. Tā visa afēra pavisam noteikti ir viena kārtīga kriminālprocesa vērta. Piedevām LZA to lietu bija juridisko korekti noformējusi, bet Belēvičs tomēr izdomāja atriebties. Tomēr tagad paceļot to lietu augšā var izrādīties, ka tur ļoti smako pēc reālas farmācijas produktu nelikumīgām apritēm.

Atbildēt

Gvido

19.07.2016. 18:59

Likumpaarkaapeejs Belevics jsu noteikti nsb vienigais kas ar sarksno fasistu-komunidti npziefziga rezima metodem censas aizbaztuti tiem kuri publisko informaciju par vinu npziedzigo pagatni un tagadejamiem likumparlapumiem. Cik man neoficiali zinams tad tiedo tapat rikojas ari tss kriminalsoditais cietumnieks Artirs Hanamirjans ... J
o LV normativie akti aizliedz publiskot informaciku par likumparkapumiem, un vienmer atradisies kads perkams policajs kurs .. neparbaudijis faktus uzsaks kriminalprocesu

Atbildēt

jautājums

19.07.2016. 18:27

1. Nu es esmu pārliecināts, ka tie ir uzticības personas labie padomi... Tāpat, kā bija ar to melošanu par lietām, kur bija pilnīgi skaidrs, ka iedzīs stūrī. Un domāju , ka arī Stradiņu atceltā valdes locekļa komunikācija ar uzbraucienu Čakšai bija no tiem pašiem gudrības avotiem pasmelta...
Ir cilvēki kā Titāniks, kā Černobiļa... nogremdēs jebkuru, kas būs par tuvu...
2. Un Belevičam nav pat mazāko cerību ECT, jo tur jau ir spriedumi, ka politiķu privātās lietas ir daudz vairāk pakļautas sabiedrības kontrolei. Par visu ir jāmaksā...
Un šai gadījumā jau info bija par nelikumīgu dienesta stāvokļa izmantošanu nevis diagnozi. Man personīgi palika iespaids, ka eksministrs ir ar lielisku veselību. Tikai hipohondriķis.

Atbildēt

tas gan ir

19.07.2016. 17:39

[email protected] ne vīrietis.

Atbildēt

pilsonis Apinis

19.07.2016. 17:23

Nekavējoties pieprasam Ārstu biedrības viedokli.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 16:55

»

Stulbais Panamanian tirsampaper

tu tikai nesāc vienlaikus agonēt un onanēt, kā parasti


jau klāt!Neinteresē idiot!

Atbildēt

VAI NAV HOHMA?

19.07.2016. 16:42

Iesniegumu rakstīšana ir viens no demokrātiskas sabiedrības sasniegumiem. Var rakstīt visi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mantiskā stāvokļa, sociālā stāvokļa u.t.t. Arī uz bijušajiem ministriem tas attiecas.Pat reižu skaits laikam nav ierobežots. Tā kā pārmetumi par rakstīšanu ir nevietā.
Taču pats dīvainākais, ka to pārmet šo rindu autors, īpaši, par aizraušanos ar iesniegumu rakstīšanu. Vai tad portāls un tā pārstāvis, kas spriežot pēc šeit atrodamajām publicētajām atbildēm arī ir šis bieži pieminētais bet vārdā nenosauktais Pietiek pārstāvis, kurš to vien dara, ka raksta iesniegumus, nemitīgi kaut kur vēršas un par to visiem šeit stāstā? Kā tad tā? Jūs varat nodarboties ar savu iemīļoto iesniegumu rakstīšanas un vēršanās hobiju, bet citiem 3 iesniegumus jau saucat par aizraušanos? Kur tad vienlīdzība likuma priekšā? Skabargu cita acī redziet, baļķu krāvumu savā neredzat.
Vai nav hohma?

Atbildēt

.

19.07.2016. 16:36

Gnīda ir un paliek gnīda.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 16:34

»

LIKUMI.lv

Nu, rau - to VISU tad arī tiesībsargi varēs izvērtēt, konsekventi saskaņā ar LIKUMU


NEINTRESĒ!!! SACĪTS - ESI TRĪSTREIZ GAIDĪTS, NEKā VIENREIZ LIEKS! NEKOMENTĒ! NeinteresĒ.

Atbildēt

neblefo gan

19.07.2016. 16:20

»

PIETIEK pa glupo blefot.

Nē, ir gan


šajā gadījumā tika informēts par amatpersonas prettiesisku rīcību. Pati amatpersona ir vainīga pie situācijas, attiecīgi jārēķinās ar sekām, ziņas par viņa veselības stāvokli netika sniegtas

Atbildēt

BBKK

19.07.2016. 16:03

Muuzhu ieslodziijumaa. Nabaga GB!

Atbildēt

Šos murgus rakstu es -

19.07.2016. 15:46

»

LIKUMI.lv

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


TRakais Mikropisāns.

Atbildēt

es

19.07.2016. 15:44

Diemžēl Belēvičam ir visas iespējas uzvarēt, aizies pat līdz Eiropai.

Atbildēt

DW

19.07.2016. 15:29

Jo vairāk viņš ņemsies, jo mazāk cieņas pret viņu paliks. Un tā jau tur nekā daudz nav, bet viņam nepietiek prāta likties mierā. Būtu aizgājis uz Baznīcu un parunājis ar mācītājiem par piedošanu tēmu.
Kad viņam pienāks tā stunda, tad pašam vien būs jāatbild par tiem daudzajiem, kuri aizgāja mūžībā pirms laika, jo nevarēja atļauties Belēviča & Co medikamentu cenu līmeni. Un tur līdzi savu Bentliju nepaņemsi.

Atbildēt

gribu pateikt

19.07.2016. 15:28

ka man savulaik arī veica nelielu manipulāciju onkoloģiskajā slimnīcā (par maksu) - sistēma tāda:
1. es piezvanīju un man noteicas vizītes laiku (apt. jāgaida bija 1 ned.)
2. es ierados, ārsts apskatīja un izrakstīja čeku par vecamo manipulāciju;
3. es samaksāju;
4. ārsts veica manipulāciju pārsienamā istabā un noteica pārsiesānas laiku,.

TAs viss notika kā pēc pulksteņa un neaizņema tur baigo laiku, jo tiešām viss noritēja sakārtoti, kas man liek secināt, ka šeit nav runa par laika taupīšanu, īpaši, ja piezvanīt varēja sekretāre, līdz ar to vienīgās kustības- ierasties uz manipulāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...