Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anna

21.07.2016. 08:46

»

jautājums

Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem


FPDAL 2.panta 3)punkts - personas dati — jebkāda informācija, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisko personu.
Pie ārsta taču iet fiziska persona. Arī amatpersonu, kas faktiski ir fiziskas personas, dati nav izpaužami, pretējā gadījumā Satversmes 96.pants zaudē jēgu.

Atbildēt

Troļļu gans

20.07.2016. 15:37

Lielisks puika, entuziasts kā teica Bārčas k-dze (ZZS). Uz brīdi ZZS rāpošana uz politisko kapsētu bija apstājusies, bet boļševiki ir neatlaidīgi. Lai arī vairs nav zaļš zemnieks, tomēr instinkti un paradumi nekur nepazūd.
Štrunts ar Belēviču. Straujuma (V), Kučinskis (ZZS), Bārča (ZZS), Brigmanis un Līdaka (Z&ZS), dakteri V.Orlovs (SC), R.Ražuks (V), utt., utt. Gandrīz 2 gadus vai nu klusēja, vai jūsmoja par cien.bij.ministru, kurš regulāri līda interešu konfliktos, muldēja, nodarbojās ar patvaļībām, gaidot nezin kādus vienkāršu paplašinātu teikumu brīnumus. To ka viens tips ir šāds un tāds, gadās, pat valstīs ar daudz prasīgāku sabiedrību. Nosauktie un nenosauktie Saeimas varoņi noskurinājās un devās tālāk celt Latvijas gaišo 2065. gada nākotni a la bij.cien.ministrs, jo nemaz jau tik daudz neatšķiras viens no otra.

Atbildēt

Vatis

20.07.2016. 10:56

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Tik tiešām! Belēviču pēc šī panta! Jo atklāja pats savus datus, ka patiešām bijis pie ārsta bez rindas!

Atbildēt

ww.

20.07.2016. 10:26

Piecdesmitgadnieka krīze,Lemberga kungs nekad nebūtu tā izdarījis.

Atbildēt

jautājums

20.07.2016. 09:46

»

Anna

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem...


Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem
---------------------------------------------------
Kuriem tieši?
Belēvičs jau tajā dienā bija oficiāli darbā, līdz ar to kvalificējas kā amatpersona nevis fiziska persona.

Atbildēt

Anna

20.07.2016. 09:36

Šajā gadījumā gan būtu piemērojams Krimināllikuma 145.pants- Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem
(1) Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ja ar to radīts būtisks kaitējums, —
soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Veselības stāvoklis- sensitīvi dati. Vai to izpaušana radījusi būtisku kaitējumu? Tas gan ir apšaubāmi...

Atbildēt

no Jūrmalas

20.07.2016. 08:48

Kaut arī Belēviča rīcība nav atbalstāma, tomēr viņš rīkojas pareizi.
Kāds ir pārkāpis aizliegumu izpaust konfidenciālu informāciju.

Atbildēt

likumīgie.lv

20.07.2016. 01:45

»

tu

pati ar sevi sarunājies, cietuma žurka


Jā, gunča. Sirsnīgs sveiciens tev no Centrālcietuma 17.kameras. Vietu pie parašas mēs jau tev atzīmējām. Tiksi bez rindas.

Atbildēt

Es

19.07.2016. 22:27

Belevičs grib lai viņu pacienā ar sūdainu koku

Atbildēt

xx

19.07.2016. 20:58

Es kaut kur dzirdeeju , ka ja cilveeks ir stulbs , tad uz ilgu laiku .

Atbildēt

TYT

19.07.2016. 20:10

Manuprāt Belēvičam nav veselīgas paraduma laicīgi likties mierā. Šobrīd viņš ir smagi izkritis no politiskās aprites un tas nozīmē, ka nevienam nebūs žēl, ja viņu beigās tomēr ieliks cietumā. Lai mazliet izvēdina galvu, jo viņš galīgi nejuta mēru iepriekš. Tur nebūs ilgi jāmeklēt, lai atrastu smagus pārkāpumus. Kaut vai tos par ko viņš uzēdās uz LZA. Tur bija nelikumīgi ievesta zāļu partija. Un bija, to mēs labi zinām. Tā visa afēra pavisam noteikti ir viena kārtīga kriminālprocesa vērta. Piedevām LZA to lietu bija juridisko korekti noformējusi, bet Belēvičs tomēr izdomāja atriebties. Tomēr tagad paceļot to lietu augšā var izrādīties, ka tur ļoti smako pēc reālas farmācijas produktu nelikumīgām apritēm.

Atbildēt

Gvido

19.07.2016. 19:59

Likumpaarkaapeejs Belevics jsu noteikti nsb vienigais kas ar sarksno fasistu-komunidti npziefziga rezima metodem censas aizbaztuti tiem kuri publisko informaciju par vinu npziedzigo pagatni un tagadejamiem likumparlapumiem. Cik man neoficiali zinams tad tiedo tapat rikojas ari tss kriminalsoditais cietumnieks Artirs Hanamirjans ... J
o LV normativie akti aizliedz publiskot informaciku par likumparkapumiem, un vienmer atradisies kads perkams policajs kurs .. neparbaudijis faktus uzsaks kriminalprocesu

Atbildēt

jautājums

19.07.2016. 19:27

1. Nu es esmu pārliecināts, ka tie ir uzticības personas labie padomi... Tāpat, kā bija ar to melošanu par lietām, kur bija pilnīgi skaidrs, ka iedzīs stūrī. Un domāju , ka arī Stradiņu atceltā valdes locekļa komunikācija ar uzbraucienu Čakšai bija no tiem pašiem gudrības avotiem pasmelta...
Ir cilvēki kā Titāniks, kā Černobiļa... nogremdēs jebkuru, kas būs par tuvu...
2. Un Belevičam nav pat mazāko cerību ECT, jo tur jau ir spriedumi, ka politiķu privātās lietas ir daudz vairāk pakļautas sabiedrības kontrolei. Par visu ir jāmaksā...
Un šai gadījumā jau info bija par nelikumīgu dienesta stāvokļa izmantošanu nevis diagnozi. Man personīgi palika iespaids, ka eksministrs ir ar lielisku veselību. Tikai hipohondriķis.

Atbildēt

tas gan ir

19.07.2016. 18:39

[email protected] ne vīrietis.

Atbildēt

pilsonis Apinis

19.07.2016. 18:23

Nekavējoties pieprasam Ārstu biedrības viedokli.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 17:55

»

Stulbais Panamanian tirsampaper

tu tikai nesāc vienlaikus agonēt un onanēt, kā parasti


jau klāt!Neinteresē idiot!

Atbildēt

VAI NAV HOHMA?

19.07.2016. 17:42

Iesniegumu rakstīšana ir viens no demokrātiskas sabiedrības sasniegumiem. Var rakstīt visi, neatkarīgi no vecuma, dzimuma, mantiskā stāvokļa, sociālā stāvokļa u.t.t. Arī uz bijušajiem ministriem tas attiecas.Pat reižu skaits laikam nav ierobežots. Tā kā pārmetumi par rakstīšanu ir nevietā.
Taču pats dīvainākais, ka to pārmet šo rindu autors, īpaši, par aizraušanos ar iesniegumu rakstīšanu. Vai tad portāls un tā pārstāvis, kas spriežot pēc šeit atrodamajām publicētajām atbildēm arī ir šis bieži pieminētais bet vārdā nenosauktais Pietiek pārstāvis, kurš to vien dara, ka raksta iesniegumus, nemitīgi kaut kur vēršas un par to visiem šeit stāstā? Kā tad tā? Jūs varat nodarboties ar savu iemīļoto iesniegumu rakstīšanas un vēršanās hobiju, bet citiem 3 iesniegumus jau saucat par aizraušanos? Kur tad vienlīdzība likuma priekšā? Skabargu cita acī redziet, baļķu krāvumu savā neredzat.
Vai nav hohma?

Atbildēt

.

19.07.2016. 17:36

Gnīda ir un paliek gnīda.

Atbildēt

TRakais Mikropisans

19.07.2016. 17:34

»

LIKUMI.lv

Nu, rau - to VISU tad arī tiesībsargi varēs izvērtēt, konsekventi saskaņā ar LIKUMU


NEINTRESĒ!!! SACĪTS - ESI TRĪSTREIZ GAIDĪTS, NEKā VIENREIZ LIEKS! NEKOMENTĒ! NeinteresĒ.

Atbildēt

neblefo gan

19.07.2016. 17:20

»

PIETIEK pa glupo blefot.

Nē, ir gan


šajā gadījumā tika informēts par amatpersonas prettiesisku rīcību. Pati amatpersona ir vainīga pie situācijas, attiecīgi jārēķinās ar sekām, ziņas par viņa veselības stāvokli netika sniegtas

Atbildēt

BBKK

19.07.2016. 17:03

Muuzhu ieslodziijumaa. Nabaga GB!

Atbildēt

Šos murgus rakstu es -

19.07.2016. 16:46

»

LIKUMI.lv

Likums "Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem...


TRakais Mikropisāns.

Atbildēt

es

19.07.2016. 16:44

Diemžēl Belēvičam ir visas iespējas uzvarēt, aizies pat līdz Eiropai.

Atbildēt

DW

19.07.2016. 16:29

Jo vairāk viņš ņemsies, jo mazāk cieņas pret viņu paliks. Un tā jau tur nekā daudz nav, bet viņam nepietiek prāta likties mierā. Būtu aizgājis uz Baznīcu un parunājis ar mācītājiem par piedošanu tēmu.
Kad viņam pienāks tā stunda, tad pašam vien būs jāatbild par tiem daudzajiem, kuri aizgāja mūžībā pirms laika, jo nevarēja atļauties Belēviča & Co medikamentu cenu līmeni. Un tur līdzi savu Bentliju nepaņemsi.

Atbildēt

gribu pateikt

19.07.2016. 16:28

ka man savulaik arī veica nelielu manipulāciju onkoloģiskajā slimnīcā (par maksu) - sistēma tāda:
1. es piezvanīju un man noteicas vizītes laiku (apt. jāgaida bija 1 ned.)
2. es ierados, ārsts apskatīja un izrakstīja čeku par vecamo manipulāciju;
3. es samaksāju;
4. ārsts veica manipulāciju pārsienamā istabā un noteica pārsiesānas laiku,.

TAs viss notika kā pēc pulksteņa un neaizņema tur baigo laiku, jo tiešām viss noritēja sakārtoti, kas man liek secināt, ka šeit nav runa par laika taupīšanu, īpaši, ja piezvanīt varēja sekretāre, līdz ar to vienīgās kustības- ierasties uz manipulāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...