Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

22.11.2016. 14:22

A vai godājamajiem komentātoriem par vecākiem, kuri pieļāva bērna applaucēšanos nav neviena "sirsnīga" vārdiņa ko pateikt?

Atbildēt

Pēc

18.11.2016. 10:46

operācijas jāļauj pie bērniņa dežūrēt piederīgajiem!

Atbildēt

bērnu māte

15.11.2016. 08:50

Viss, ko varu teikt ir - debīlisms.Ja reiz recovery telpas vairs nav (jāpalasa likumdošana un normatīvi, vai tai nav jābūt obligāti), tad ieteikums ministei-slepkavai: nozīmēt speciālu apmācību bērnu vecākiem, lai varētu sniegt pirmo palīdzību pēcoperācijas brīžos (ieekonomētu specmāsas algās, apmācības par kosmo-maksu), pieprasīt, lai vecāki pirms operācijām paraksta pilnīgo atbildību par sava bērna dzīvību pēcoperācijas periodā...un lieta darīta...uzreiz varētu tiesāt vainīgos - vecākus...ciest nevaru šo murgu zemi.

Atbildēt

māte blakus nebija

13.11.2016. 19:30

??????????

Atbildēt

nekas jauns

07.10.2016. 13:07

Savulaik, kad pārstāvēja zāļu firmu, tad prezentācijai paredzētos pārtikas produktus lika nevis uz galda, bet gan savas mašīnas bagāžniekā!!!

Atbildēt

Valdis

05.10.2016. 08:11

»

piekrītu viedokli

es ar teiktu ka Čakša ir ciniķe un nekas vairāk kā karjeriste, kurai ir dziļi uzspļaut uz pacietntiem, ka tik pati varētu izcelties un gudri pamuldēt


Pilnībā piekrītu! Svarīgākais Čakšas uzdevums patreiz ir ZZS sagrāgt 240 mlj eur Struktūrfondu naudas un maksimāli iepludināt to privātmedicīnā. Visnekaunīgāk tas paredzēts ar Balvu Gulbenes PRIVĀTSLIMNĪCU,kuras īpašniece ir Alīda Vāne-veselības ministres štata padomniece finansu jautājumos,forši,ne? Vadošie politiķi izliekas to neredzam,mediji pārsvarā klusē,tiek nozagta Latvija!

Atbildēt

w

04.10.2016. 21:12

..čakšai viss pie pakša izņemot naudas ieshēmošanu saimnieku kabatās!

Atbildēt

:(

04.10.2016. 14:01

»

Dace

Izklausās nevis pēc medicīniskas kļūdas,bet rupjas nolaidības. Vainīgs ir iestādes vadītājs,kas Bērnu slimnīca ir valde ar solidāru atbildību. Interesanti,kādu lēmumu pieņems "kompetentais" valsts sekretārs Ketners


Šis nav vienīgais totālais BKUK bezatbildības gadījums, tā jau ir sistēma. Zinu 3- gadīgu bērniņu, kas BKUK ārstu nevērības dēļ vairs nevar staigāt, nav nozīmēta nekāda rehabilitācija, pieraksts pie speciālista - gada beigās, ģimenes ārsts atsakās piedalīties, jo neko no tā nesaprotot.... Atbildes mātei uz sūdzību nav ne no vienas iestādes!

Atbildēt

kucēns

04.10.2016. 13:36

Suns savam saimniekam nekož

Atbildēt

NEVIENU

04.10.2016. 11:46

Neviena vainīgā nebūs ! Jo banānijas korupcijā, shēmās, izsaimniekošanās NAV vainīgo ... Un arī bērnu nāvē šeit jau nu noteikti vainīgo nebūs.

Atbildēt

Pekse

04.10.2016. 11:16

Ak Dievs kāda cūka.... un tagad ministre ..... nu vispār ....

Atbildēt

Smilga

04.10.2016. 09:24

Kamēr Veselības Inspekcijā būs no tās pašas ārstu šlakas, tikmēr "vārna vārnai acīs neknābs"un "roka roku mazgās"! To Bergu sen vajadzēja patriekt!

Atbildēt

Hj

04.10.2016. 08:54

Tevs ir lumpenis vai ? Vismazzilumaci uztaisit.

Atbildēt

Pedarastu koalīcijā

04.10.2016. 05:49

katrs ministrs ir nelietis un bezgodis!

Atbildēt

03.10.2016. 23:59

Ja pēcoperācijas zāle absolūti nepieciešama, tad kāpēc paši ārsti atļāva to slēgt? Es saprotu ārstus un citus mediķus, nav viegli, ja priekšnieks ir auns vai kā šajā gadījumā - kaza. Bet jums taču ir mediķa zvērests tomēr jātur godā un šādas stulbības nedrīkst tolerēt. Slimnīcu veido, pirmkārt, ārsti un bez ārstiem nekas tur nevar notikt, tādēļ ārsti, ja ir vienoti, var jebkuru nejēdzību pārtraukt saknē ar izlēmīgu rīcību. Vairāk pašapziņas.

Atbildēt

piekrītu viedokli

03.10.2016. 20:01

es ar teiktu ka Čakša ir ciniķe un nekas vairāk kā karjeriste, kurai ir dziļi uzspļaut uz pacietntiem, ka tik pati varētu izcelties un gudri pamuldēt...

Atbildēt

nodoklis

03.10.2016. 19:37

»

Koļa

Tēvam vajag rīkoties kā tam kaukāzietim pēc lidmašīnu sadursmes pie Bodenas ezera. Latvieši ar labu neko nesaprot


Koļa, esi uzmanīgāks izteikumos, par šādu komentu, ja nu kāds apvainojās, var sanākt lielas nepatikšanas

Atbildēt

aga

03.10.2016. 19:29

Agri vai vèlu mès redzèsim visu jaunlaiku politiķu bojà eju. Tàpat kà tas bija ar 90 gadu bandìtiem.

Atbildēt

03.10.2016. 19:24

ZZS

Atbildēt

Imants

03.10.2016. 19:15

Dievs vai ne dievs, bet slīcēju glābšana vienmēr ir pašu slīcēju rokās. Ja tev būs nauda, varēsi ne tikai dzert dārgu viskiju, labus vīnus, bet arī iet pie maksas ārstiem. Jo no šīs valsts neko labu gaidīt nevar. Reģistrējies Rietumeiropas lielākajā loterijā, satiec un izbaudi Fortūnas smaidu: http://ej.uz/nd85 Papildus ienākumi reizi nedēļā taču ir atbalsts ikdienā, bet ilgtermiņā palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.

Atbildēt

stabule

03.10.2016. 19:11

Dievs sodīs vainīgos, žēlastības tur nebūs. Gaidiet, katrs saņems pēc nopelniem.

Atbildēt

PAC

03.10.2016. 18:33

Par Perinatālās aprūpes centru Stradiņu slimnīcā: Čakša to gribēja likvidēt pārceļot, aizbildinoties ar milzīgo risku saslimt tajā ar slimnīcas infekciju, kura mājo vecajā ventilācijas sistēmā un neremontētajās telpās. Belēvičs šo plānu izjauca, sagādāja naudu PAC telpu kapitālajam remontam un ventilācijas sistēmas nomaiņai. Nu Čakša ir ministre, nu viņa ir aizliegusi "tērēt naudu" PAC remontam, visus konkursus likusi apturēt. Čakša prot iznīcināt to, ko nolēmusi.

Atbildēt

Koļa

03.10.2016. 18:10

Tēvam vajag rīkoties kā tam kaukāzietim pēc lidmašīnu sadursmes pie Bodenas ezera. Latvieši ar labu neko nesaprot.

Atbildēt

Docs

03.10.2016. 18:08

Čakša ir ciniķe un neliete ar lielo burtu. Būdama amatos divās slimnīcās vienlaikus, bija iecerējusi un ar visu jaudu stūma uz priekšu Stradiņa slimnīcas perinatālās aprūpes nodaļas pārcelšanu uz BKUS. Bailes pat padomāt cik tāds lēmums būtu dzīvības paņēmis.

Atbildēt

...

03.10.2016. 17:00

da nekādu - Latvijā vainīgos tiešām "izvēlas un nosaka" nevis noskaidro.............diemžēl.......

Atbildēt

Dace

03.10.2016. 16:41

Izklausās nevis pēc medicīniskas kļūdas,bet rupjas nolaidības. Vainīgs ir iestādes vadītājs,kas Bērnu slimnīca ir valde ar solidāru atbildību. Interesanti,kādu lēmumu pieņems "kompetentais" valsts sekretārs Ketners.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

FotoEs pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju loma un funkcija mūsdienu ekonomikā ir būtiski paplašinājusies. Bankas pilda funkcijas, kas ir svarīgas ne tikai tautsaimniecības ilgtspējīgai attīstībai, bet banku biznesa modeļu ilgtspēja, tai skaitā kreditējot mazos un vidējos uzņēmumus gan Rīgā, gan reģionos, var būt veiksmes pamats Latvijas ekonomikas un finanšu sektora attīstībai arī nākotnē.
Lasīt visu...

21

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

FotoKoronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu mēs bijām pieraduši dzīvot, pirms vīruss skāra mūs pašus, tuviniekus, paziņas, tuvākajā laikā neatgriezīsies. Daudziem no mums ir pilnībā mainījušās darba gaitas. Liela daļa ir sākusi strādāt no mājām, taču arī tas nav viegli. Sabiedrība deviņu mēnešu laikā ir nogurusi, un ziņas no kaimiņvalstīm, kur atkal ir augsti saslimšanas radītāji, liek bažīties, vai vispār mēs atgriezīsimies pie tās dzīves, kas bija pirms vīrusa izraisītās pandēmijas.
Lasīt visu...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...