Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

vecais nīgrais onkulis

22.11.2016. 14:22

A vai godājamajiem komentātoriem par vecākiem, kuri pieļāva bērna applaucēšanos nav neviena "sirsnīga" vārdiņa ko pateikt?

Atbildēt

Pēc

18.11.2016. 10:46

operācijas jāļauj pie bērniņa dežūrēt piederīgajiem!

Atbildēt

bērnu māte

15.11.2016. 08:50

Viss, ko varu teikt ir - debīlisms.Ja reiz recovery telpas vairs nav (jāpalasa likumdošana un normatīvi, vai tai nav jābūt obligāti), tad ieteikums ministei-slepkavai: nozīmēt speciālu apmācību bērnu vecākiem, lai varētu sniegt pirmo palīdzību pēcoperācijas brīžos (ieekonomētu specmāsas algās, apmācības par kosmo-maksu), pieprasīt, lai vecāki pirms operācijām paraksta pilnīgo atbildību par sava bērna dzīvību pēcoperācijas periodā...un lieta darīta...uzreiz varētu tiesāt vainīgos - vecākus...ciest nevaru šo murgu zemi.

Atbildēt

māte blakus nebija

13.11.2016. 19:30

??????????

Atbildēt

nekas jauns

07.10.2016. 13:07

Savulaik, kad pārstāvēja zāļu firmu, tad prezentācijai paredzētos pārtikas produktus lika nevis uz galda, bet gan savas mašīnas bagāžniekā!!!

Atbildēt

Valdis

05.10.2016. 08:11

»

piekrītu viedokli

es ar teiktu ka Čakša ir ciniķe un nekas vairāk kā karjeriste, kurai ir dziļi uzspļaut uz pacietntiem, ka tik pati varētu izcelties un gudri pamuldēt


Pilnībā piekrītu! Svarīgākais Čakšas uzdevums patreiz ir ZZS sagrāgt 240 mlj eur Struktūrfondu naudas un maksimāli iepludināt to privātmedicīnā. Visnekaunīgāk tas paredzēts ar Balvu Gulbenes PRIVĀTSLIMNĪCU,kuras īpašniece ir Alīda Vāne-veselības ministres štata padomniece finansu jautājumos,forši,ne? Vadošie politiķi izliekas to neredzam,mediji pārsvarā klusē,tiek nozagta Latvija!

Atbildēt

w

04.10.2016. 21:12

..čakšai viss pie pakša izņemot naudas ieshēmošanu saimnieku kabatās!

Atbildēt

:(

04.10.2016. 14:01

»

Dace

Izklausās nevis pēc medicīniskas kļūdas,bet rupjas nolaidības. Vainīgs ir iestādes vadītājs,kas Bērnu slimnīca ir valde ar solidāru atbildību. Interesanti,kādu lēmumu pieņems "kompetentais" valsts sekretārs Ketners


Šis nav vienīgais totālais BKUK bezatbildības gadījums, tā jau ir sistēma. Zinu 3- gadīgu bērniņu, kas BKUK ārstu nevērības dēļ vairs nevar staigāt, nav nozīmēta nekāda rehabilitācija, pieraksts pie speciālista - gada beigās, ģimenes ārsts atsakās piedalīties, jo neko no tā nesaprotot.... Atbildes mātei uz sūdzību nav ne no vienas iestādes!

Atbildēt

kucēns

04.10.2016. 13:36

Suns savam saimniekam nekož

Atbildēt

NEVIENU

04.10.2016. 11:46

Neviena vainīgā nebūs ! Jo banānijas korupcijā, shēmās, izsaimniekošanās NAV vainīgo ... Un arī bērnu nāvē šeit jau nu noteikti vainīgo nebūs.

Atbildēt

Pekse

04.10.2016. 11:16

Ak Dievs kāda cūka.... un tagad ministre ..... nu vispār ....

Atbildēt

Smilga

04.10.2016. 09:24

Kamēr Veselības Inspekcijā būs no tās pašas ārstu šlakas, tikmēr "vārna vārnai acīs neknābs"un "roka roku mazgās"! To Bergu sen vajadzēja patriekt!

Atbildēt

Hj

04.10.2016. 08:54

Tevs ir lumpenis vai ? Vismazzilumaci uztaisit.

Atbildēt

Pedarastu koalīcijā

04.10.2016. 05:49

katrs ministrs ir nelietis un bezgodis!

Atbildēt

03.10.2016. 23:59

Ja pēcoperācijas zāle absolūti nepieciešama, tad kāpēc paši ārsti atļāva to slēgt? Es saprotu ārstus un citus mediķus, nav viegli, ja priekšnieks ir auns vai kā šajā gadījumā - kaza. Bet jums taču ir mediķa zvērests tomēr jātur godā un šādas stulbības nedrīkst tolerēt. Slimnīcu veido, pirmkārt, ārsti un bez ārstiem nekas tur nevar notikt, tādēļ ārsti, ja ir vienoti, var jebkuru nejēdzību pārtraukt saknē ar izlēmīgu rīcību. Vairāk pašapziņas.

Atbildēt

piekrītu viedokli

03.10.2016. 20:01

es ar teiktu ka Čakša ir ciniķe un nekas vairāk kā karjeriste, kurai ir dziļi uzspļaut uz pacietntiem, ka tik pati varētu izcelties un gudri pamuldēt...

Atbildēt

nodoklis

03.10.2016. 19:37

»

Koļa

Tēvam vajag rīkoties kā tam kaukāzietim pēc lidmašīnu sadursmes pie Bodenas ezera. Latvieši ar labu neko nesaprot


Koļa, esi uzmanīgāks izteikumos, par šādu komentu, ja nu kāds apvainojās, var sanākt lielas nepatikšanas

Atbildēt

aga

03.10.2016. 19:29

Agri vai vèlu mès redzèsim visu jaunlaiku politiķu bojà eju. Tàpat kà tas bija ar 90 gadu bandìtiem.

Atbildēt

03.10.2016. 19:24

ZZS

Atbildēt

Imants

03.10.2016. 19:15

Dievs vai ne dievs, bet slīcēju glābšana vienmēr ir pašu slīcēju rokās. Ja tev būs nauda, varēsi ne tikai dzert dārgu viskiju, labus vīnus, bet arī iet pie maksas ārstiem. Jo no šīs valsts neko labu gaidīt nevar. Reģistrējies Rietumeiropas lielākajā loterijā, satiec un izbaudi Fortūnas smaidu: http://ej.uz/nd85 Papildus ienākumi reizi nedēļā taču ir atbalsts ikdienā, bet ilgtermiņā palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.

Atbildēt

stabule

03.10.2016. 19:11

Dievs sodīs vainīgos, žēlastības tur nebūs. Gaidiet, katrs saņems pēc nopelniem.

Atbildēt

PAC

03.10.2016. 18:33

Par Perinatālās aprūpes centru Stradiņu slimnīcā: Čakša to gribēja likvidēt pārceļot, aizbildinoties ar milzīgo risku saslimt tajā ar slimnīcas infekciju, kura mājo vecajā ventilācijas sistēmā un neremontētajās telpās. Belēvičs šo plānu izjauca, sagādāja naudu PAC telpu kapitālajam remontam un ventilācijas sistēmas nomaiņai. Nu Čakša ir ministre, nu viņa ir aizliegusi "tērēt naudu" PAC remontam, visus konkursus likusi apturēt. Čakša prot iznīcināt to, ko nolēmusi.

Atbildēt

Koļa

03.10.2016. 18:10

Tēvam vajag rīkoties kā tam kaukāzietim pēc lidmašīnu sadursmes pie Bodenas ezera. Latvieši ar labu neko nesaprot.

Atbildēt

Docs

03.10.2016. 18:08

Čakša ir ciniķe un neliete ar lielo burtu. Būdama amatos divās slimnīcās vienlaikus, bija iecerējusi un ar visu jaudu stūma uz priekšu Stradiņa slimnīcas perinatālās aprūpes nodaļas pārcelšanu uz BKUS. Bailes pat padomāt cik tāds lēmums būtu dzīvības paņēmis.

Atbildēt

...

03.10.2016. 17:00

da nekādu - Latvijā vainīgos tiešām "izvēlas un nosaka" nevis noskaidro.............diemžēl.......

Atbildēt

Dace

03.10.2016. 16:41

Izklausās nevis pēc medicīniskas kļūdas,bet rupjas nolaidības. Vainīgs ir iestādes vadītājs,kas Bērnu slimnīca ir valde ar solidāru atbildību. Interesanti,kādu lēmumu pieņems "kompetentais" valsts sekretārs Ketners.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

Foto2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likums” [1] (likumprojekts), ar kuru ir plānots aizstāt pašreizējo Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likumu [2]. Iepazīstoties ar likumprojektu, nākas secināt, ka tiesnešu atalgojums pēc būtības nav mainīts, jo tas saglabāts līdzšinējā apmērā. Diemžēl izpildvaras ierēdņi ir meklējuši un atraduši iespējas, kā palielināt atalgojumu ierēdņiem, pilnībā ignorējot tiesu varu, proti, gan tiesnešus, gan arī tiesu darbiniekus.
Lasīt visu...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

Pēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca...

Foto

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

Aicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām...

Foto

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

Katru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni...

Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...