Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Mana doma

10.03.2024. 07:58

Kā prognozēt var tikai loģiskas un prognozējamas personas. Putins rīkojas, kā viņš rīkojas, un diez vai viņš saprata kā viņš rīkojas. Plus vajag atcerēties ka pēdējo komandu dod un izpild cilvēks uz vietas. Un kaut kādās garantijas ka pi lieldistances lielgabalā nesež pilnīgi dumš urka - NAV.

Atbildēt

Akmens

08.03.2024. 10:38

Ja tiešā vaidā sadarbotos ar ukraiņu armiju, pa īstam varētu izveidot reālu aizsardzības līniju gar robežu un situācija šobrīd būtu cita. Bēda laikam apstāklī - šādā gadījumā izlistu laikā korupcija, aģenti un nelojālie, tāpēc visas cerības uz partneriem, kas iebrauks pēc kāda laika un sāks izspiest okupantus.
Skatoties militārās stratēģijas filmās par karu, tur, kur veic mīnēšanu, armijas tur nebūs, jo tās ir pasīvās aizsardzības teritorijas. Līdz ar to cerība uz partneriem.
Nezinu, cik tas reāli droši, bet izskatās galēji bezatbildīgi paļauties uz politiku, nevis pašiem uz sevi.

Atbildēt

vice

07.03.2024. 16:50

Vienīgais, kas REĀLI nu jau 2 gadus rūpējas par LATVIJAS drošību ir Ukrainas armija!

Diemžēl, Latvijas armijas vadībai NAV PAT SKAIDRS kā par Latvijas drošību jārūpējas!!!

Joprojām eksistē 20.gadsimtā!!!

Par ministru Sūdu pat nerunājot (direktoriņš - rīkotājiņš)!

Atbildēt

Personisks vērtējums

07.03.2024. 14:13

Ar mums jau neviens nerunā, neko nepaskaidro, nav nekādas analīzes, nav pat pulcēšanās vietu un patversmju, nav pārtikas un degvielas rezervju,nekā nav, plikas pakaļas un kredīti, nespēja nopelnīt un gādāt pašiem par savu ģimenes pilsonisko drošību.
Ja neko nevaram ne sagaidīt, ne saprast, kas notiek pie mums un dīvaino amatpersonu klusēšanu, kas klusuma pauzēs atļaujas dažus teikumus neko nepasakot pasaku motīvu garā ...
Ja bez jokiem, tad tautas ekspluatācijas apstākļos kur jāapmaksā vis, jo viss dancis tikai par tautas naudu un kredītu parādiem - ticība un uzticība apdzisusi pavisam un visiem.
Johaidi - pat Āfrika attistās, bet mēs izmirstam un un saraujamies.
Drošība nav solījumi, bet nacionālā un politekonomiskā vienotība skaidru mērķu sasniegšanai, bet šis mērķus šodien realizē ieviešot LGBT sērgu pilnīgai tautas izmiršanai, kut tradicionāli orientētie ģimenes institūtam uzliek pipeli, jo tas zaudējis jebkādu nozīmi.
Iekšējais politekonomiskais stāvoklis un moālā veselība atrodas tik baisā stāvoklī, ka eliteei vairs nav elektorāta, vietējie mediji tricina tukšu gaisu.

Atbildēt

anto debilos

06.03.2024. 22:26

»

Anti colorados

Priekš tevis vienīgais apdraudējums ir tiesiskums, tāpat kā taviem sugas brāļiem aiz austrumu robežas, kuri gadsimtiem ilgi veikuši nepiedodamus noziegumus pret cilvēci. Un atšķirībā no brūnajiem nacistiem, sarkano fašistu asinsdarbi vēl nav tiesāti


1. Tu neesi ne tiesnesis, ne pat prokurors, lai kādu tiesātu. Gan jau viņi labāk par tevi zinās, kurš vai kuri ir jātiesā;
2. Kāpēc tu vēl neesi Ukrainā ierakumos pie Časov Jar, bet atkal piesārņo internetu?

Atbildēt

apbižota liver- jeb aknu desa

06.03.2024. 19:52

»

muldi ko muldēdams, apdomā galu

8. martu kā sieviešu solidaritātes cīņā par sieviešu tiesībām dienu sākuši svinēt, pateicoties 1857. gada 8. marta notikumiem Ņujorkā. Tad ielās izgājušas sašutušās tekstilrūpniecībā strādājošās sievietes protestēja pret pārlieku smagajiem darba apstākļiem, pārlieku ilgo darba dienu un neadekvāti mazo...


1857.gadā vēl nebija beidzies pilsoņu karš, kurā progresīvo štati karoja pret atpalikušajiem dienvidu štatiem kur iedzīvotāji dzīvoja verdzībā un apspiestībā, bez iespējas piedalīties demokrātiskās vēlēšanās.

Atbildēt

pretruna ir kontekstā

06.03.2024. 19:47

»

kā bija, tā palika

Apmēram to pašu uzrakstīji ko es, tikai 10x garāk, bet kur ir pretruna


tu zombētājs vai zombētais?

Atbildēt

muldi ko muldēdams, apdomā galu

06.03.2024. 19:26

»

kā bija, tā palika

Jau pavisam drīz, 8.martā atkal tiks platstraumē atzīmēta vispasaules Komunistiskās Internacionāles ieviestā, Klāras Cetkinas vadībā, Vispasaules starptautiskā sieviešu diena, paši redzēsiet


8. martu kā sieviešu solidaritātes cīņā par sieviešu tiesībām dienu sākuši svinēt, pateicoties 1857. gada 8. marta notikumiem Ņujorkā. Tad ielās izgājušas sašutušās tekstilrūpniecībā strādājošās sievietes protestēja pret pārlieku smagajiem darba apstākļiem, pārlieku ilgo darba dienu un neadekvāti mazo samaksu par darbu. Policija demonstrāciju esot izklīdinājusi ar šāvieniem, vairāki desmiti protestētāju nogalinātas vai ievainotas. Savukārt kreisās partijas visā pasaulē šos notikumus sākušas pieminēt — sākumā kā sēru dienu, pēc tam kā sieviešu solidaritātes dienu.

Pirmo reizi Sieviešu dienu sāka svinēt ASV — 1909. gadā Amerikas sociālistiskā partija izsludināja februāra pēdējo svētdienu par Nacionālo sieviešu dienu. To svinēja līdz 1913. gadam.

1910. gada 27. augustā Kopenhāgenā notiekošajā Starptautiskajā sociālistiskajā sieviešu konferencē (Otrās internacionāles VIII kongresa ietvaros) vācu sociāliste Klāra Cetkina ierosināja sākt svinēt starptautisku sieviešu solidaritātes dienu. Viņu atbalstīja Vācijas sociāldemokrātu partijas Centrālās komitejas locekle Helēna Grinberga, apstiprinot 19. martu kā svinamo datumu. Jau nākamajā gadā 19. martu kā starptautisko sieviešu solidaritātes dienu plaši svinēja sociāldemokrāti un tiem simpatizējošie Vācijas impērijā, Austroungārijas impērijā, Dānijas karalistē, Šveicē.

1913. gadā starptautisko sieviešu solidaritātes dienu Vācijā svinēja 12. martā, Austroungārijas zemēs, Šveicē, Nīderlandē — 9. martā, Krievijas impērijā un Francijā — 2. martā.

1975. gada 8. martā ANO sāka svinēt Starptautisko sieviešu dienu. 1977. gadā ANO Ģenerālā asambleja ar rezolūciju Nr. A/RES/32/142 ieteica dalībvalstīm katru gadu (datumu izvēloties atbilstoši vietējai kultūrai un paražām) svinēt Cīņas par sieviešu tiesībām un Apvienoto Nāciju organizācijas starptautiskā miera dienu, ko ANO piesaistīja 8. martam.

Šobrīd oficiāli valsts svētki šī diena ir Albānijā, Armēnijā, Azerbaidžānā, Baltkrievijā, Bosnijā un Hercegovinā, Bulgārijā, Gruzijā, Itālijā, Krievijas Federācijā,Kamerūnā,Kubā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Ķīnā, Moldovā, Mongolijā, Melnkalnē, Serbijā, Tadžikistānā, Ukrainā, Uzbekistānā (sasaistot to ar Mātes dienu), Vjetnamā un Ziemeļmaķedonija.

Itālijā šajā dienā vīrieši dāvina sievietēm dzeltenas mimozas. Daudzās valstīs, kā Bosnija un Hercegovina, Brazīlija, Bulgārija, Horvātija, Igaunija, Lietuva, Polija, Ziemeļmaķedonija, Moldova, Melnkalne, Rumānija, Krievija, Serbija, Slovākija, Slovēnija pieņemts dāvināt sievietēm puķes. Sievietes bieži saņem dāvanas arī no kolēģiem. Skolās šajā dienā dāvina puķes un dāvanas skolotājām.

Atbildēt

kā bija, tā palika

06.03.2024. 19:20

»

tovarišč

vse oni vernije sotrudniki našego vernogo ucitelja-tob.Stalina. Nastojaščije internacionalisti, ili tii protiv internacionala


Jau pavisam drīz, 8.martā atkal tiks platstraumē atzīmēta vispasaules Komunistiskās Internacionāles ieviestā, Klāras Cetkinas vadībā, Vispasaules starptautiskā sieviešu diena, paši redzēsiet.

Atbildēt

Anti colorados

06.03.2024. 19:16

»

prezizējums Nr.2

Launuma impērija un galvenais Latvijas apdraudējums ir ASV


Priekš tevis vienīgais apdraudējums ir tiesiskums, tāpat kā taviem sugas brāļiem aiz austrumu robežas, kuri gadsimtiem ilgi veikuši nepiedodamus noziegumus pret cilvēci. Un atšķirībā no brūnajiem nacistiem, sarkano fašistu asinsdarbi vēl nav tiesāti.

Atbildēt

precizējums

06.03.2024. 19:12

»

Atbilde

Tāpēc, ka nevēlas uzvarēt


tieši tāpat kā Krievija, tam vēl nav pienācis laiks

Atbildēt

he, he

06.03.2024. 19:06

»

Jautājums

Un kā krievija pārvalda savas kolonijas un to iedzīvotājus


Aizbrauc un apskaties pats.

Atbildēt

Jautājums

06.03.2024. 19:00

»

he, he

Meli un bailes ir veids, kā ASV pārvalda savas kolonijas un tur pakļautībā koloniju iedzīvotājus


Un kā krievija pārvalda savas kolonijas un to iedzīvotājus?

Atbildēt

labi pateici

06.03.2024. 18:46

»

yes,izludzas

atdeva Abreni ,preti sanema lindermani


tā bija

Atbildēt

tovarišč

06.03.2024. 17:49

»

latviešu klans VČK 1917. - 1932. gads

Jānis Rudzutaks


vse oni vernije sotrudniki našego vernogo ucitelja-tob.Stalina. Nastojaščije internacionalisti, ili tii protiv internacionala?

Atbildēt

iespējams

06.03.2024. 17:35

»

hameleons

Ir vai nu Krievu vai arī Ukraiņu spiegs


Uz kompromāta pamata savervēts MI6 vai CIP

Atbildēt

Māris

06.03.2024. 17:15

Leonīds Kalniņš-Dzimis 1957. gada 13. februārī Piškino-Troicka ciema padomē 1949. gadā deportēta matemātikas un fizikas skolotāja ģimenē. Mācījās Dobeles R.Eihes 1. vidusskolā (1964—1975). Pēc vidusskolas absolvēšanas turpināja mācības Viļņas augstākā pretgaisa aizsardzības karaskolā (1975—1979), ieguva automātiskās vadības sistēmas kara inženiera kvalifikāciju.[3] No 1987. gada studēja Harkivas kara inženieru akadēmijā.Vai kādam vēl ir jautājumi?

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

06.03.2024. 17:10

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

latviešu klans VČK 1917. - 1932. gads

06.03.2024. 17:09

»

krievu tautības nav ?

1917.gada revolūcijas aristokrātijas veidotāji


Jānis Rudzutaks
Jēkabs Peters - VČK izveidotājs kopā ar Deržinski
Romāns Pīlārs
Jānis Sesks
Vladimirs Stirne

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

06.03.2024. 17:05

»

Jukums

Kā redzam, oficiālo amatpersonu un ekspertu prognozes dažādās valstīs ir dažādas. Latvijā, pretēji Kalniņa paustajam, situācija tomēr ir daudz nopietnāka, nekā viņa minētajās Spānijā, Itālijā utt...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2015. gads): "ASV armijas bruņotie spēki, kas ir izvietoti Austrumeiropas sabiedroto valstu teritorijās (tajā skaitā – arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā jeb Baltijas valstīs, kas gluži pamatoti tiek dēvētas un arī uzskatītas par NATO militārā bloka kontrolētās globālās teritorijas austrumu virziena "buferzonu"), ir gatavi dot prettriecienu Krievijas iespējamajai agresijai, negaidot NATO kolektīvās drošības procedūras iedarbināšanu, kas ir noteikta "ziemeļatlantijas līguma" 5.pantā", esot publiski "nācis klajā ar paziņojumu ASV vēstnieks NATO militārajā aliansē Daglass Lūts". "Īpaši svarīgi ir tas, ka ASV armijas kaujas vienības, ieskaitot sauszemes, gaisa un jūras spēku vienības, jau ir izvietotas NATO austrumeiropas sabiedroto teritorijā", esot "norādījis šis "amerikas savienoto valstu" (ASV) valdības ārlietu resora augsta ranga ierēdnis". «Mēs, ASV pārstāvniecība NATO un "amerikas savienoto valstu" (ASV) valdība, saprotam, ka lai tiktu piemērots 5. pants, ir jāgaida visu 28 sabiedroto akcepts. Tas nozīmē - lai katra NATO militārā bloka dalībvalsts sniegtu atbildi, bet - ASV ir iespēja reaģēt arī uz divpusējo principu pamata, neraugoties uz to, kas notiek "ziemeļatlantijas militārā bloka" (NATO) padomē», esot "paudis ASV pārstāvis NATO blokā". "Šāds politisks lēmums jau ir pieņemts un mūsu (ASV) armijas spēki jau ir uz mūsu (ASV) interešu telpas austrumu robežām un paliks tur, kā sacīja prezidents Obama, tik ilgi, cik tas mums (ASV) būs nepieciešams", esot "uzsvērti apgalvojis un atgādinājis šis ASV valdības augsta ranga pārstāvis"...
-------
Mediju ziņa (2015. gads): "Valdības locekļi aiz slēgtām durvīm nolēma, ka tiks lūgta pastāvīga NATO militāro spēku klātbūtne Latvijā", žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma ( "V-"jenotība" ). «Mēs izvērtējām, kā tiek pildīti NATO "Velsas samita" lēmumi, un tie tiek pildīti saskaņā ar plānu - valdības ministri izskatīja šīs valsts pašreizējā "aizsardzības ministra" R. Vējoņa ( ZZS jeb "hūtemēslu naftaspāķi" ) politiski atbildīgi vadītās "aizsardzības ministrijas" (AM) atbildīgo pārstāvju sagatavoto informatīvo ziņojumu par Latvijas dalību tā dēvētajā "ziemeļatlantijas līguma militārajā organizācijā" (NATO) pagājušajā gadā (2014.) un mēs piekritām, ka Latvija grib pastāvīgo NATO militāro spēku klātbūtni Latvijā un Baltijas valstīs», klāstīja premjere Straujuma ( V-"jenotība" ). "Uz jautājumu, vai Latvija nosūtīs oficiālu lūgumu NATO militārā bloka vadības locekļiem, šī valdības vadītāja (Straujuma) atbildēja, ka šādu vēstuli iesniegs Latvijas "nacionālo bruņoto spēku" (NBS) komandieris kopā ar abu pārējo Baltijas valstu pārstāvjiem"...
-------

"Maitas putni KARU ķērca..."
( "latv(ĀN)ijas" SILES "valsts" versija 1.0.K )
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Maitas putni karu ķērca" ~
SILES rukšķu varza brēca:
"Jeņķu "bosi" karot taisās,
Mums pa "shēmu" jāpamaisās!"

"Maitas putni karu sauca" ~
SILES rukšķi 'gaisu jauca':
"Jevro "šefi" karot grasās,
Mums - kaut "buferzōna" prasās!"

"Maitas putni karu alka" ~
MU.ĻĶU zemes "politsvalkā",
SILES rukšķi nezin mēra,
Kviekt pēc asinīm un sēra:

"NOZOMBĒSIM "glupos baurus",
Masmē.dekļos MELU aurus,
Tiražējot, biezā slānī ~
Lai šie "austrumkraju" gānī:
Rusofobiem lai caur zobim,
Ķērciens sprūk (dēļ 'fiškas robiem') ~
"Krievi nāk!!!" un "Karu gaidām!!!"
(Ar ko "glupo pūli" baidām).
Rasistiem lai rīkles skaļas:
"Netrūks "lielgabalu gaļas",
"rietumalianses blokam" ~
Karosim, kaut plikām ...(rokām)!!!"

Naciķi lai "palaiž žaunas":
"Štrunts, ka pastalas nav jaunas,
"Humpalvešas" - jeņķu stilā,
"Kamuflāžas" tonī (zilā),
"Pancervāģi" - andelēti,
Rietum-"šrotā" (NE jau lēti!),
Duļibāni - stobriem līkiem
(Bliezt ap stūri brāķa "rīkiem"),
"Karakungi" – treknām miesām,
"Karakalpi" – ...(ciskām) liesām ~
Galvenais, lai slaktiņš sākas:
Izkaus latv(ĀŅ)us, kā nākas!!!..."

"sabiedrotie" kūda "lempjus,
Audzēt bruņošanās tempus" ~
Šie (no "āmurikas" krastiem?!),
Suflē "eurolibeŗastiem",
Ko un kā lai "bauri" dara,
Kas pa skaļo ķērc pēc kara:
"Piķi šķiest "pēc pilnas fāzes" ~
"aliansei" – uzbliezt "bāzes",
Lūžņus – dārgi pārdot lūgties,
Masmē.dekļiem – 'fiškā jūgties':
"okupantus" – saukt un gaidīt!
Latv(ĀŅ)us – ar slāviem baidīt!!!..."

Ilgi ķērktais – beidzot(!) jūtams ~
"Mesidžu" priekš 'lohiem' sūta,
MZ "valsts" un SILES balsti:
""Hibrīdkarš" JAU grauj šo "valsti"!!!
"Frontes līnija" iet cauri,
MU.ĻĶU pauriem, "glupie buari"!!!
(Tā JUMS masmē.dekļi 'borē',
Ko MĒS "turam īsā šņorē"...)
Ceram(s) "Krievi nāk(s)!!!", ak šausmas!..."
(Kaut - NAV ķērcējiem ne jausmas,
Kas tas "hibrīdkarš" tāds skaitās ~
Galvenais - ķērkt: "Lācis aitās!!!"...)
...
"Maitas putni karu ķērca,
Knābjus asinsplūdos mērca,
Miesas plosot, mošķu barā,
Aptrakuši, bezsakarā..."

SILES (m)aitas kviec pēc kara ~
Rukšķiem šļūk no zobiem vara,
MU.ĻĶU zemes SILES "valstī"?
(Diez, cik LUMPE.ŅU šos balstīs?...)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

un arī taktika

06.03.2024. 16:46

»

un arī stratēģija

Buča Ukrainā bija jeņķu uzfabricēta! Ja vajadzēs šie arī Latvijā nokomplektēs Buču un vainos Krievus


Ukrainas armijas taktika bija un ir slēpties aiz civiliedzīvotāju mugurm. Saliek liegabalus daudzstāvu māju pagalmā un kad krievi šauj pretī, kviec par ūzbrukumiem civilajiem objektiem. Cerams, ka NATO armija tā Latvijā nerīkosies.

Atbildēt

ha-ha

06.03.2024. 16:42

»

elite

1992.gada augusta mēnesis


Visa Atmodas elite bija okupētās Latvijas okupantu ideoloģijas virssulaiņi,bet latviešus uzraudzīja,spieda zvērēt uzticību okupantiem,represēja un maitāja dzīvi okupantu pretiniekiem,organizēja represijas tieši latviešu komsorgi,partorgi,kuri joprojam organizēti ,kā sūdi čupā,turpinā smirdēt,dzīt intrigas un maitāt brīvibas un demokrātijas gaisotni.Piemēram,kāds zināms komunistu nomeklatūras miljonārs,kura gaudas par savas brandžas sastrādato vairs pat neizraisa smieklus.

Atbildēt

Хм

06.03.2024. 16:36

»

Aber

Tu tač tieši pats vienam sračam raksti!:D


Не нужно срач путать с дисскуссией. Не нравится, что пишу-пиши свои контраргументы, а не туповатые комментарии "все гавно, ты освободитель, вали домой

Atbildēt

kā tad

06.03.2024. 16:14

»

un arī stratēģija

Buča Ukrainā bija jeņķu uzfabricēta! Ja vajadzēs šie arī Latvijā nokomplektēs Buču un vainos Krievus


http://gulag.ipvnews.org/article20070225.php
https://theins.ru/news/242047
http://www.lettia.lv/lv_a_baigais-gads.html
https://ipvnews.org/pandora_article06042013.php
https://www.bbc.com/russian/articles/c3gl94l25lxo
https://inforesist.org/byvshij-oficzer-gru-hochet-svidetelstvovat-v-gaage-o-prestupleniyah-armii-rf-v-ukraine/
«Гебешники захватят власть над Россией под либеральными лозунгами. Но потом быстро превратят их в великодержавные. И никаких выборов больше не будет. Они будут удерживать свою власть абсолютно - и ради этого даже устроят мировую войну».

Александр Лебедь, 1999 год..

Atbildēt

Хм

06.03.2024. 16:13

»

va vellos

У тебя странный фетиш, огрызок. Повторю для особо тупорылых, зачем же лизать за просто так. А ты мог бы и пригодиться - в качестве живого сортира


Да, это есть интрига-платные или идейные. Есть версия, что платные, чтобы постояно сбивать темы на т.н. срач. Спровоцировать, чтобы в ответ на "русское говно" не выдержал написал "латышское говно", и тогда они с других ников тут же радостно напишут "ну вот, мы же говорили, они ненавидят все латышское. В ответ на слова какого-то дурачка вот всех латышей оскорбили".
Как говорится, не дождетесь)

Пусть и дальше резвятся, кто ж им запретит.

Atbildēt

un arī stratēģija

06.03.2024. 16:07

»

kaujas taktika

Civiliedzīvotāji kā dzīvais militārais aizsargs. Būs iemesls pasaulei paziņot, ka Putins Lūznavā paveicis otru Buču.Pat civiliedzīvotāji netiek saudzēti


Buča Ukrainā bija jeņķu uzfabricēta! Ja vajadzēs šie arī Latvijā nokomplektēs Buču un vainos Krievus!

Atbildēt

krievu tautības nav ?

06.03.2024. 16:04

1917.gada revolūcijas aristokrātijas veidotāji;
Klanu sistēma;
-GRUZĪNI
-ARMĒŅI
-LATVIEŠI
-EBREJI
ebrejus,latviešus trīsdesmitajos gados izmeta, latvietis Pelše atgriezās tikai 1966.gadā

Atbildēt

vienkārši cilvēks

06.03.2024. 15:41

»

Nu ja

latviešvalodu apmācīts okupants apspriežas ar komunistu otprisku, lai radītu diskusijas iespaidu. Ha Ha


latviešvaloda- tas vai tad ir latviski pareizi? :)

Atbildēt

Ha ha

06.03.2024. 15:41

»

lauķis

Ir,un kā vēl ir.SVF ir FRS pakļautībā un Goldšteini Romanovi ar 89,1% faktiski ir vienpersoniski FRS īpašnieki tikai miljardieru sarakstos gan nav


Tu esi vienīgais kas to zin! Tikai dolārs, eiro pieder Blak Rok ar visām bankām, jo viņi visiem ir aizdevuši naudu, tagad ir īstie labuma guvēji, arī visādu masku, bilgeidu firmas ir viņu.

Atbildēt

gribētos uzvārdus

06.03.2024. 15:38

nesam taču krievi...vēl ne

Atbildēt

Ukraina izkauj patriotus

06.03.2024. 15:37

man tā izskatās, pierādiet, ka tā nav............................

Atbildēt

zelenskis arī ar nodomu atviegloja krievu iebrukumu

06.03.2024. 15:36

vai tā??? kāpēc bailes???? CILVĒKIEM UN ARMIJAI ZEMESSARGIEM JĀBŪT GATAVIEM! tas kam traucē??? ča??? kad es zināšu ko darīt, kad pat radio neskanēs...un mobilajam beigsies baterija

Atbildēt

lauķis

06.03.2024. 15:32

»

Ha ha

Tādu Romānovu vairs nav. Un tiem piederēja tikai daļa no SVF


Ir,un kā vēl ir.SVF ir FRS pakļautībā un Goldšteini Romanovi ar 89,1% faktiski ir vienpersoniski FRS īpašnieki tikai miljardieru sarakstos gan nav.

Atbildēt

va vellos

06.03.2024. 15:17

»

Kоллега

Ты лижешь не только сапоги


У тебя странный фетиш, огрызок. Повторю для особо тупорылых, зачем же лизать за просто так. А ты мог бы и пригодиться - в качестве живого сортира.

Atbildēt

elite

06.03.2024. 15:12

»

va vellos

Daugavas Vanagu mītnē Katskilā(NY) rudeņos ir tik skaisti. Varēs mūsu karavadoņi rakstīt tur mumuārus kā sirds tā sauca mirt par dzimteni, bet kājas, nelietes, pašas nesa uz rietumu pusi...


1992.gada augusta mēnesis.
Dainis Īvāns ,Kalniete un visa Atmodas elite, nepalika Latvijā ar tautu, bet bēga no Latvijas prom, gan uz Zviedriju, gan Dāniju, nogaidīt, skatīties kura vara šeit gūs uzvaru.

Atbildēt

driz ieradisies miera nesejs Tramps

06.03.2024. 15:11

»

sadomājos

Jāsāk sarunas ar krieviem par Ukrainas sadalīšanu, lai šiem visa netiek. Zēlenski arī visdrīzāk utilizēs, viņš savu ir paveicis


jagatavo asv lielas transportlidmasinas pindosu un to koloborantu begsanai no kijevas lidostas pec Afganistanas Kabulas scenarija.

Atbildēt

Ha ha

06.03.2024. 15:06

»

lauķis

Vispār jau 89,1% pieder Gotorpas Goldšteiniem Romanoviem,atlikušie procenti parējiem jūdu "augstmaņiem


Tādu Romānovu vairs nav. Un tiem piederēja tikai daļa no SVF.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

FotoKā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri.
Lasīt visu...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...