Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VNO

08.03.2021. 14:40

»

:)))

tu jau esi biomasa tikai ,kura refleksē ... un parādi to vīrusu , kur viņš ir ? :D


Parādi man tuberkulozes nūjiņu. Nu pareizi tuberkuloze jau arī ir izdomāta. Blaumanis nomira no mīlas mokām.

Atbildēt

Indullis Durka

07.03.2021. 12:46

»


Līdz ar to, ilgstoši lietojot alkoholu, dzejnieks piedzīvo izteiktāku spriedzes un stresa sajūtu, ko nereti kļūdaini noraksta uz ārējiem apstākļiem (piemēram, stresa pilnu darbu, pandēmijas izraisītu neziņu utt.), un tādējādi veidojas apburtais loks – problēmas risinājums tiek meklēts alkohola lietošanā, kas patiesībā ir bijusi problēmas cēlonis.

Atbildēt

skaidrojs

06.03.2021. 18:01

»

Obujel?

Īsi un skaidri latviešu valodā, kāds tavs vēstījums


Kas izlasīja saprata , pārējie rindā uz eliksīru.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

06.03.2021. 08:30

Ar ašiem soļiem tuvojas siltais pavasaris. Ziema jau iet uz beigām. Tik vietām ir vēl saglabājies ziemas aukstums. Pavasarī daba mostas, dzīvība plaukst un zeļ. Pavasaris ir gada cerīgākais un optimistiskākais gadalaiks. Tik diemžēl šogad mūs apbēdina kovid-19 (covid-19) pandēmija. SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties. Lai arī kovid-19 sērga kopš 2020. gada 13. marta plosās mūsu mīļajā latvju zemītē, tomēr nepadosimies panikai un saglabāsim sirdī mieru. Ievērosim visus ārkārtējā stāvokļa ierobežojumus. Ievērosim profilaktiskos drošības pasākumus. Lieki nepulcēsimies. Lietosim higiēniskās sejas maskas. Mazgāsim rokas ar ūdeni un ziepēm. Dezinficēsim rokas. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Raudzīsimies ar cerību nākotnē. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Atvērsim savā mājoklī logu, lai ielaistu Dabas Mātes dievišķo enerģiju tajā. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles. Iedegsim uz galda zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Lūgsim Dabas Mātes svētību ar sirdi un dvēseli. Dabas Māte ir mūsu mīļotā Dieviete. Viņa ir mūsu Radītāja. Mēs esam viņas bērni. Dabas Māte nekad nepametīs mūs nelaimē. Viņa vienmēr mūs uzklausīs un atbalstīs. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Lai ticība Dabas Mātei kalpo mums par bruņām un vairogu! Lai Dabas Māte svēti katru no mums, kas viņai tic! Lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna!
Ar Dabas Mātes bezgalīgo viedumu, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #ticība #rituāli #lūgšanas #buršanās #saticība #drošība #miers #svētbirzs

Atbildēt

Tulks

05.03.2021. 21:36

Mielavs maigā formā pateica patiesību. Lai dolbojobi un hipohondriķi nopotējas. Citi to nedarīs.Un tad pavērosim, kur pianists sastūķēs tos vakcīnu miljonus. Cilvēki nav stulbi, viņus mērdēja 30 gadus, dzina trimdā un nabadzībā- un tagad bāc! Visi jāsapotē, visi svarīgi...Visi jāglābj..Tiešām, bļ..ģ?

Atbildēt

neesmu lauķis

05.03.2021. 19:24

»

aha

Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) organizētajā publiskā iepirkuma konkursā tiesības arī turpmākos divus gadus nodrošināt pensiju, pabalstu un atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā ieguvusi VAS “Latvijas pasts”, kas bija vienīgais konkursa pretendents...


Tā paredzēja, bet vēlāk to paaugstinājumu atcēla. Nu nevelk man vairāk no pensijas nost.
Un lauciniekiem izdevīgi, ka pensiju pieved klāt, tāpat kā pārtiku, arī savstarpējos norēķinos, piemēram, par zāles nopļaušanu ar karti nenorēķināsies.

Atbildēt

aha

05.03.2021. 17:45

»

neesmu lauķis

Nav vis. Tikai 2 ar kapeikām. Un kāpēc barot blēdīgas b


Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) organizētajā publiskā iepirkuma konkursā tiesības arī turpmākos divus gadus nodrošināt pensiju, pabalstu un atlīdzību piegādi saņēmēja dzīvesvietā ieguvusi VAS “Latvijas pasts”, kas bija vienīgais konkursa pretendents.

Līgums paredz, ka no 2020. gada 1. janvāra mainīsies šī pakalpojuma cena. Pašreiz un vēl līdz gada beigām, ja vēlas saņemt valsts maksājumu dzīvesvietā, par to ir jāsamaksā 2,39 eiro. No 2020. gada 1. janvāra par skaidras naudas piegādi dzīvesvietā būs jāmaksā 4,88 eiro, 2021. gadā – 5,28 eiro.

Atbildēt

v

05.03.2021. 11:18

»

formula

Tajā stulbenī grūti saskatīt augstprātību ! Valsts nozadzēji pieturējās pie mākoņpapuča aksiomas un ,ja nekas nesanāk, izraudzījās vislielāko kretīnu...


Latvija ir «neierobežotu iespeju» zeme – šeit pat no Šlēzvigas-Holšteinas ieklīdis krievu valodas tulks var kļūt par Valsts prezidentu!

Atbildēt

formula

05.03.2021. 11:06

Tajā stulbenī grūti saskatīt augstprātību ! Valsts nozadzēji pieturējās pie mākoņpapuča aksiomas un ,ja nekas nesanāk, izraudzījās vislielāko kretīnu.
Tagad ar šis pamuļķis TV kastē pļurkstēja,ka vainīgi pie bardaka par vakcīnām ( faktiski tāpēc tika noslepkavoti tūkstošiem bezpalīdzības stāvoklī esoši cilvēki; kur kriminālprocesi ? ) esot vienīgi ierēdņi -tātad ne jau tā kliķe ,kas viņu un viņamlīdzīgos pamuļķus iecēla, lai netraucētu zagt.

Atbildēt

Fēlis

05.03.2021. 07:00

Brīnumi- lielais krievu draugs ir ierunājies par agresīvo un totalitāro Krieviju. Laikam kontaktēšanās ar Troicki ir nesusi augļus.

Atbildēt

> pasīvajam upurim no sesku.skapja

04.03.2021. 23:57

»

no upuru alas

Kas ir, tu arī no mākslinieku mafijas? Nu ja, dzejnieks taču. Pasveicini Raču


Kas ir, tev arī pakaļkāju stakle niez? Nu ja, pietiek.skapis blato. Pasveicini sesku lato.

Atbildēt

aha

04.03.2021. 23:35

»

neesmu lauķis

bet maksā gan uz rokas. Pensiju var pieprasīt, lai pastnieks atnes mājās, skaidrā. Un tad nav stundām salā jāstāv pie pasta. Un nav jābaidās, ka kārtējā banka uzmetīs


tikai par piegādi mājās ir jāmaksā 5,28 eiro un neviens tādu pakalpojumu vairs neizvēlas, jo ērtāk un lētāk ir saņemt kontā.

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

04.03.2021. 20:56

»

Bet Mielavs lai brauc uz Maskavu

Savukārt rusofīlam un Kremļa lakstīgalai Mielavam ar sievu krievieti labi klāsies Krievijā, kur draugs Pūtins, kā jau tautim dvēselē - viņam noteikti iedos extrā devu ar savu Sputnjiku. Tur Mielavs vēl gan melnos ikrus saēdīsies, gan FSB laipni uzņems, gan Kobzons nobučos. Vēlam veiksmīgu komandējumu...


tu, netīrā homoliberastu skapī pālī taisītais deģenerāt un smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar koncentrētu hlora šķīdumu. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

...

04.03.2021. 19:15

»

lauķis

Mirstamajai kārtai kabatu nav,bankas konta man arī nav


Tad jau esi bezdarbnieks bez ienākumiem, jo vairs nekur nevienam nemaksā uz rokas. Ja nu vienīgi kaimiņam par polšu ej malku saskaldīt. Un mirstamajai kārtai kabatas ir, jeb tev pat nav uzvalka skapī? Muldoņa tu esi, vairāk nekas. Varēji vel pateikt, ka interneta tev arī nav, jo izmanto bezmaksas, aha...

Atbildēt

Tikai

04.03.2021. 19:06

Tikai tādi delfi idioti kā domburs, radovics un taml var nezināt, ka no vakcīnām mirst, tai skaitā Igaunijā nesen 31- gadīgs jauns vīrietis.

Atbildēt

Kaimiņlauķis

04.03.2021. 17:51

»

lauķis

Es esmu brīvs cilvēks.Par jūsu prāta spējām gan ir šaubas,kur nu vēl par apziņu


Pamēģini nenomaksāt klaušas, paskatīsimies cik būsi brīvs no mantas un ar nobloķētu bankas kontu.

Atbildēt

Bet Mielavs lai brauc uz Maskavu

04.03.2021. 16:09

Savukārt rusofīlam un Kremļa lakstīgalai Mielavam ar sievu krievieti labi klāsies Krievijā, kur draugs Pūtins, kā jau tautim dvēselē - viņam noteikti iedos extrā devu ar savu Sputnjiku. Tur Mielavs vēl gan melnos ikrus saēdīsies, gan FSB laipni uzņems, gan Kobzons nobučos. Vēlam veiksmīgu komandējumu uz vienu galu!

Atbildēt

ASV

04.03.2021. 15:24

daži štati noņem visus ierobežojumus un loģiski, jo muļķi slimo robežo cik gribi, muļķi, kuri piem. domā, ka vīruss ir kabatās, vai ārsti nesterilos cimdus lieto, lai pasargātu viņus. Tos cimdus lieto mediķa drošībai un, ja mediķis pēc tiem cimdiem nemazgā nedezinficē rokas, viņš pacientam pat bīstamāks. tas, ko par maksām sab. transportā muld tā med. māsa...tās maskas nav sterilas un domāts, lai neklepo otram ģīmī. Arī op. zālē, ārsts seju nedezinficē.....................

Atbildēt

kā tad..

04.03.2021. 15:13

»

lauķis

Es esmu brīvs cilvēks.Par jūsu prāta spējām gan ir šaubas,kur nu vēl par apziņu


brīvs tu būsi tikai tad, kad uz tevis zāle augs.

Atbildēt

protams

04.03.2021. 15:08

»

Tavas prāta spējas apliecina, ka tevi jāvakcinē un jākodē

Kodēšana tavuprāt ir čipošana? Čipošanas meluziņu izlaida, lai tādi, kā tu, nesaprastu, kas ir kodēšana...


Jā, no tā visa var paglābt folijas cepurīte galvā un gulēšana ar svinu izoderētā vannā. Negribi, nevakcinējies, neviens tev nespiež to darīt.

Atbildēt

Turklāt konkrēti par Pfizer pierādīts

04.03.2021. 14:49

»

Tavas prāta spējas apliecina, ka tevi jāvakcinē un jākodē

Kodēšana tavuprāt ir čipošana? Čipošanas meluziņu izlaida, lai tādi, kā tu, nesaprastu, kas ir kodēšana...


ka imunitāte pret konkrēto C19 mutantu saglabājas līdz galdam ar antivielām, antivielas nereaģē pret citu C19 mutantu un vīrusu ielaiž šūnās, kas noved pie nāves. Vakcinējietis, idioti, ar steigu! Idioti ir traucēklis, idiotu ir daudz! Labāk, ka to nebūtu pavisam. K. Kariņa sapnis ir vakcinēt pilnīgi visus LV iedzīvotājus.

Atbildēt

Tavas prāta spējas apliecina, ka tevi jāvakcinē un jākodē

04.03.2021. 14:45

»

protams

Nu te ir iespējama tikai viena atbilde, jo citu tu nesapratīsi: Covids neeksistē, pandēmija nav, statistika ir viltota, Bils Geitss mūs grib čipot ar vakcīnām. Es kaut ko aizmirsu? Aa, pareizi, tā ir vispasaules sazvērestība, lai iznīcinātu mūs...


Kodēšana tavuprāt ir čipošana? Čipošanas meluziņu izlaida, lai tādi, kā tu, nesaprastu, kas ir kodēšana.

Kodēšana ir saistīta ar vakcināciju. Kas piekrīt iedz dzīvnieka izmēģinājuma ceļu, tie būs kodēti. Ar ko? Ar veselības digitālo pasi. Tie varēs ceļit, apmeklēt hokeja spēles utt. Bet par to maksās ar savu dabisko imunitāti, kura tiek sagrauta ar katru nākamo vakcināciju pret C19, kas ieplānota kā nebeidzams pasākums. Cilvēki ilgtermiņā mirs masveidīgi un to norakstīs uz jaunu C19 mutāciju un atkal liks vakcinēties.

Atbildēt

lauķis

04.03.2021. 12:45

»

protams

un tu, acīmredzot, esi no plakanzemju, folijcepurīšu un atmiņa sūdens sugas


Es esmu brīvs cilvēks.Par jūsu prāta spējām gan ir šaubas,kur nu vēl par apziņu.

Atbildēt

protams

04.03.2021. 12:09

»

:)))

tu jau esi biomasa tikai ,kura refleksē ... un parādi to vīrusu , kur viņš ir ? :D


tev gan noteikti ir Youtube iegūta augstākā izglītība un plašas zināšanas par vīrusiem. Diplomu noteikti izsniedza Dr. Pļaviņš un profesors Ciekurs.

Atbildēt

protams

04.03.2021. 12:05

»

lauķis

Jūs visu pareizi aprakstījāt,tikai nevajag jaukt aitas,kāmjus un gliemjus ar cilvēkiem.Acīredzami esat no aitu,kāmju vai gliemju sugas


un tu, acīmredzot, esi no plakanzemju, folijcepurīšu un atmiņa sūdens sugas.

Atbildēt

impicments

04.03.2021. 11:58

laujiet levitam doties uz vesturisko dzimteni.

Atbildēt

Raivis

04.03.2021. 11:42

»

labvēlis

Kā tad,kā tad


Šito pakaļā līdējas tekstu rakstīja Māra Zālīte (VDK - Laima). Beitnere veco žīdu sauca par "nācijas tēvu"!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

04.03.2021. 11:11

Jau pieminētajā eseju krājumā Ervins Panofskis apelē pie amerikāņu sabiedrības veselā saprāta, mudinot paplašināt klasiskās izglītības iespējas. Savu uzskatu argumentācijai viņš izmanto kādu nostāstu par slaveno vācu ķīmiķi Robertu Bunzenu (1811-1899). Reiz cits izcils zinātnieks Karls Frīdrihs Gauss (1777-1855) Bunzenam vaicājis, kā, viņaprāt, būtu jāskolo jaunietis, kurš ir īpaši apdāvināts matemātikā. Bunzens atbildējis: «Mācot viņam tikai matemātiku, velti būs cerēt, ka tur iznāks izcils matemātiķis. Iznāks tikai ēzelis.» Un piebildis, ka jauna prāta skološanai nav nekā labāka par latīņu valodas gramatiku, kas ļauj apgūt lietas, kas nav ar rokām tveramas, ļauj izprast jēdzieniskās pasaules būtību.

Atbildēt

protams

04.03.2021. 10:48

»

lauķis

Ir tikai viens jautājums,kā tika noskaidrots ka Danilāns slimoja ar covid19?Ja,kāds no koronovīrusiem tas bija,bet ar esošajiem testiem nav iespējams noteikt kāds...


Nu te ir iespējama tikai viena atbilde, jo citu tu nesapratīsi: Covids neeksistē, pandēmija nav, statistika ir viltota, Bils Geitss mūs grib čipot ar vakcīnām. Es kaut ko aizmirsu? Aa, pareizi, tā ir vispasaules sazvērestība, lai iznīcinātu mūs.

Bet vispār sajūsmina cilvēku aprobežotība. Ja par pandēmiju nerakstītu, tad tādas nebūtu. Ja par tuberkulozi nerakstītu, tad tādas nebūtu. Ja par vēzi nerakstītu, tad neviens neslimotu.

Atbildēt

Aprīļa joks

04.03.2021. 10:44

Ha, Ha : "Vladimirs Putins gaida rinda uz vakcinesanos ka ierindas cilveks."

Atbildēt

R.Pauls, G.Račs

04.03.2021. 10:43

Mēs jau sen to bijām pelnījuši, es un arī tu...

Atbildēt

Jānis

04.03.2021. 10:30

Par Levitu precīzi!!!!! Nu gan mums visiem 100 deputāti uzdāvināja "prezidentu", ?????!!!!!

Atbildēt

teriminologjija

04.03.2021. 10:20

Pandeemija tikai pieshkjirta tikai taapeec , ka viirus ir jauns un neizpeetiits!

Atbildēt

lauķis

04.03.2021. 10:12

»

protams

bija jau tāds danilāns, kurš sludināja: šņabītis, ķiplociņš, fiziskās aktivitātes, veselīgs uzturs. Rezultātā pats uz gultas no covid-19. Tā kā nav te ko ļurināt tukšu, covid gāž gar zemi arī sportistus. Piemēram Mairi Briedi. Diez vai kāds var apgalvot, ka viņš nesporto un neveselīgi ēd...


Ir tikai viens jautājums,kā tika noskaidrots ka Danilāns slimoja ar covid19?Ja,kāds no koronovīrusiem tas bija,bet ar esošajiem testiem nav iespējams noteikt kāds.
Vai agrāk ar gripu neslimoja,vai no komplikācijām nemira?
Ja nebūtu pretcilvēcisko pārvaldnieku lēmumu,idiotiskā testēšana un masmediju melu,neviens par pandēmiju pat nezinātu,jo tādas nav.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Es biju pārpratis, ka šīs ir ļoti nepareizas lietas

FotoDziļi nožēloju savu gadiem ilgo aktīvo iesaisti sabiedriskajā cīņā par cilvēktiesībām. Man tas ir nesis milzīgus zaudējumus un postu.
Lasīt visu...

21

Steidzam ziņot par operācijas “Fiktīvās varas triumfs” gaitu un iznākumu

FotoIzdomāts stāsts par kāda Vienotības vecbiedra, iespējams, nosūtītu ziņu saviem sadarbības partneriem kādā kaimiņvalstī. Vēstule, kāda hipotētiski varētu būt uzrakstīta un pa slepeniem kanāliem, kas zina, varbūt saistītiem ar kino Pionieris afēras locekļiem, nosūtīta kaimiņos mītošam caram.
Lasīt visu...

15

Varbūt pošu ģenētiski modificētie ķermeņi - signāla uztvērēji - balsu atdošanas dienā saņēmuši attiecīgo programmatūru par konkrētu aplokšņu mešanu urnā

FotoLabais tonis paredz komentāru par vēlēšanu balagānu. Divos vārdos - aplausi stāvus! Fanfaras tiem, kuri ar savu parakstu apliecināja atbalstu sistēmai. Protams, var tikai apbrīnot nekaunību tik klaji viltot "rezultātus" (iespējams, pilnīgi pretēji tautas izdarītajai "izvēlei". "Tie pēdējie būs tie pirmie, tie pirmie būs pēdējie" - tuvu pilnīgam "kājām gaisā").
Lasīt visu...

21

Skolā strādāju, jo pagaidām to varu atļauties

FotoTātad, ja nu kādam interesē, cik saņem skolotājs parastais, varu padalīties ar savu situāciju pagājušajā mācību gadā. Lūdzu, izlasiet līdz galam. Vadu 34 kontaktstundas nedēļā + 1 konsultācijas stunda.
Lasīt visu...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

Līdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot...

Foto

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

Šis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar...

Foto

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

Jums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi...

Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...