Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jurass

04.05.2022. 21:50

»

Tevi atvēra

Kas tu urla par ukraini! Tu esi prasts pederasts! Un neviens tev nevar palīdzēt, kad tevi drāžot, tavs draugs klausās krievu himnu


Atkal 🏳️‍🌈 LGBT kuri tikai komentos izteikties un izstastit savu bedu😁

Atbildēt

Juris

04.05.2022. 21:45

»

dodies

uz gejklubu ,tur tev gan iepūtīs ,gan izmērīs!:D


Gejiem kuri zin ko dara geju kluba vardu nedeva!
Bet kas nu kuram sap :)

Atbildēt

Neukrainis

02.05.2022. 14:33

Precīzi. Jau apnikusi tie mūzīgie cieteji un amerikanu pabalsti tiem. Kad tapat atbalstīs latviešu ģimenes-no problem, a pagaidam- apnikusi

Atbildēt

Jautri

02.05.2022. 14:10

Un no tās pašas operas, ka Ukraiņi paši savējiem, kas pārceļas no karadarbības zonām uz pilsētām, kas ir Ukraiņu kontrolē, skrūvē augšā cenas gan īrei, gan viesnīcām un taisa biznesu, bet šeit atbraucot visu pa velti un vēl ar piemaksām. Interesanti kaut kā!

Atbildēt

Sindrapoles gubernators

02.05.2022. 12:52

Droši vien piesaistīja jau auto, kas nav nopērkams par darba augļiem. Pie mums pat veiksmīgi un valstiski apzinīgi cilvēki braukā ar 20 gadīgām tarataikām, par oligarhiem nedomā labu nekur, pat Āfrikā. Tieši oligarhu un politiķu pēc notiek tas, kas notiek.

Atbildēt

Fakti

02.05.2022. 12:38

»

Antidemokrāts.

Man ir Nikon bezspoguļu sērijas fotokamera-visas Nikon bezspoguļu sērijas fotokameras tiek marķētas ar burtu Z. Attiecīgi man uz fotokameras un tās siksniņas ir burts Z. Un iepuušiet man dirsā liberāļu mērgļi


Ne tikai Nikon Z sērija vien. Un labi, ka Tev ir Z bezspogulis. Pasakaina manta. Latviešu pseidopatriotam tagad nevar būt Opel. Bet ir. Ja ne Granland, tad Mokka.

Atbildēt

Feiks Latvijas presē

02.05.2022. 12:36

Iespējams, ka gadījums ar to sievieti un Bolt taksistu ir bijis patiess. Taču nākamais tajā naida vilnī sekoja izdomājums par Baltic Taxi (ja pareizi atceros). Tāpēc ir skaidrs, ka publiskajā telpā parādīsies gatavojoši pareizie raksti par nabagiem, kurus Latvijā masveidā apbižo. Propaganda.

Atbildēt

tas, kas zina taisnību

02.05.2022. 11:14

Kas Tu esi, anonīmais "Pietiek lasītāj"? Nepārmet ukraiņu puisim melus un puspatiesību! Vispirms atklāj pats savu identitāti!Un tad vērsies ar saviem jautājumiem, un mēs Tev visu paskaidrosim!

Atbildēt

hmm

02.05.2022. 10:47

Divejādas jūtas. Žēl ukraiņu, un gribās viņus atbalstīt. No otras puses ,tas ko tagad dara jauni tumsnēji vīrieši ar ukraiņu pasēm un ukraiņu numuriem pa visu Latviju , liek būt piesardzīgiem. Varbūt blēži nospēra numuru, lai varētu šmaukt laukos mūsu iedzīvotājus?

Atbildēt

Antidemokrāts.

02.05.2022. 10:36

Man ir Nikon bezspoguļu sērijas fotokamera-visas Nikon bezspoguļu sērijas fotokameras tiek marķētas ar burtu Z. Attiecīgi man uz fotokameras un tās siksniņas ir burts Z. Un iepuušiet man dirsā liberāļu mērgļi.

Atbildēt

kas autoram č nepatīk?

02.05.2022. 10:35

it kā mēs nepazītu policiju. Kāda galva, tāda aste.

Atbildēt

Хм

02.05.2022. 09:45

Сейчас любое сомнение в чистоте помыслов хоть одного беженца с Украины считается ужасным помыслом и чуть не оправданием агрессии России. Хотя почему при этом было столько подозрений в сторону беженцев из других стран, например, Ливии или Сирии или Ирака-не очень понятно. Там тоже война, тоже нападение или борьба с диктатором.

Atbildēt

frukts

02.05.2022. 09:24

»

Aizveries!

Kurš tev atļāvis nozākāt ukraiņu tautu, urla?! Es vēlos, lai mums Latvijā būtu vairāk drosmīgo ukraiņu, kuri mums palīdzēs nolikt pie vietas tādus "Lasītājus" un tos, kuri mašīnā klausās krievu himnu un kā lielus svētkus svin mūsu tautas okupāciju


Ministru kabineta rīkojums Nr. 302
Rīgā 2022. gada 29. aprīlī (prot. Nr. 24 1. §)
Par Pasākumu plānu atbalsta sniegšanai Ukrainas civiliedzīvotājiem Latvijas Republikā

Atbildēt

kā savādāk izpētīt.......

02.05.2022. 08:26

»

Juriskonsults

neredz, ka raksta autors ir no VDD un arī tēma par Ivanu ir VDD safabricējums, tautai pasviežot kaulu, ko grauzt


Normāla prakse, šajā portālā visu dienestu pārstāvju ir papilnam, ir arī partneri tā saucamie.

Atbildēt

Aizveries!

02.05.2022. 08:15

»

Lasītājs

Tas no tās pašas "operas", kā ar tām divām ukraiņu vecenēm, kam nepatika "Bolt" taksis, jeb vienkārši negribēja maksāt par braucienu. Tad sastāstīja policijai, ka vadītājs klausījies Krievijas himnu. Nu kurš ir dzirdējis, ka kāds klausās himnu braucot autiņā? Melot, zagt, laupīt ir šito ukraiņu bēgļu...


Kurš tev atļāvis nozākāt ukraiņu tautu, urla?! Es vēlos, lai mums Latvijā būtu vairāk drosmīgo ukraiņu, kuri mums palīdzēs nolikt pie vietas tādus "Lasītājus" un tos, kuri mašīnā klausās krievu himnu un kā lielus svētkus svin mūsu tautas okupāciju.

Atbildēt

Runga

02.05.2022. 08:10

»

Juriskonsults

neredz, ka raksta autors ir no VDD un arī tēma par Ivanu ir VDD safabricējums, tautai pasviežot kaulu, ko grauzt


VDD jau arī nav pārāk latviski, visa vadība no padomju milicijas, visas apakšas nevar latviski vairāk kā vienu teikumu pateikt.

Atbildēt

Juriskonsults

02.05.2022. 07:24

»

Juriskonsults

Ivans izklausās pēc normāla džeka, bet raksta autors pēc sazvērtestību teoriju piekritēja. :D


neredz, ka raksta autors ir no VDD un arī tēma par Ivanu ir VDD safabricējums, tautai pasviežot kaulu, ko grauzt.

Atbildēt

Juriskonsults

02.05.2022. 07:18

Ivans izklausās pēc normāla džeka, bet raksta autors pēc sazvērtestību teoriju piekritēja. :D

Atbildēt

Balagan

02.05.2022. 07:09

drīz latvietim, lai netiktu ietupināts fašista mpežvieta moku kambaros nāksies laizīt ukropu tupeles...
a to, kara attaisnojums...
krievu truboļoti-vojakas protams nau labāki par ukropiem... abet, ja grib šaut viens uz otru, lai tik griež virs...
visiem te rokas līdz elkoņiem asinīs...
katrs nodokļmaksātájs, kurš neprotestē pret valsts līdzekļu ieguldīšanu militārismā ir tāds pats Slepkava kā ieroču ražotāji, ieroču piegādātāji, zaldāti-šāvēji, ğenerāļi un citi galvā drātēti Pasaules likteņlēmēji-virspavēlnieki-prezidenti...
visi vienādi - Slepkavas.

Atbildēt

Bānis Jordāns

02.05.2022. 07:08

»

ko lai tagad dara

Z burtu, protams, var ar divām vertikālām svītrām pārsvītrot. bet tas, ka nozaga Ukraunas numura zīmi, tas gan ir šausmīgi. tagad netiks mājāsDraugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un cionisti! Revolucionāri, komunāri!


Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://nra.lv/pasaule/374601-latvijas-un-izraelas-pilsoni-nakotne-varetu-iegut-dubultpilsonibu.htm


https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

jibiorio

02.05.2022. 05:55

0. Daudziem skatītājiem varētu rasties jautājums kāpēc Ivans, kurš, šķiet, ir iesaucamā vecumā, cīnās par savas zemes brīvību nevis Ukrainā un nevis ar okupantiem, bet gan ar latviešu policistiem Rīgas autostāvvietās? Lai gan šis jautājums var šķist cinisks, tā pamatojums kļūs nozīmīgāks, izlasot visus pārējos jautājumus.

JĀ, IZLASĪJU, KA IVANS IR DAUDZBĒRNU ĢIMENES GALVA. UN?

Atbildēt

ko lai tagad dara

02.05.2022. 05:53

Z burtu, protams, var ar divām vertikālām svītrām pārsvītrot. bet tas, ka nozaga Ukraunas numura zīmi, tas gan ir šausmīgi. tagad netiks mājās

Atbildēt

Jolanta

02.05.2022. 05:38

Kas ir šis Ivans?Vai tiešām divus gadus mācījies latviešu valodu,Latvijas policijasdokumentu aizpildīšanu,utt.Kas ir šī Ivana profesionālās iemaņas?Kur mūsu speciālistu profesionālās iemaņas?

Atbildēt

Ivans

02.05.2022. 04:57

Es esmu bijis sižetā, īsas atbildes, ja gribat:
0. Pēc Ukrainas likuma daudzbērnu vecāki netiek mobilizēti. Pēc paša vēlēšanās var dienēt TIKAI reģistrēšanas vietā. Ja tā ir arzemēs, tad dienēt nav iespējams.
1. Tuvi radinieki ir cilveki gados kas nerūna latviski. Vēlmes piedalīties raidījumā viņiem nebija.
2. Nepareizi dzīvot Latvijā un runāt latviešu valodā? Par ko pretenzija?
3. Nevajag lasīt plaši pieejamu informāciju un zināt kā rīkoties? Piedodiet...
6. Policijas pārstāvis atteicās noformēt naida noziegumu un komunicēja rupji. Viss. Tālāk ir fantāzijas.
Rakstu Jūms uz epastu. Verēsiet sazinātis ar mani.

Atbildēt

Помоги Украине!

02.05.2022. 00:27

Выявляй Дезертиров ...Незаконно сбежавших с Украины !!! Кундзе Голубева ...пора начинать работать ?Сколько беглых преступников укрывается в в Латвии ...Президент Украины давал им срок 10 дней вернуться и взять оружие ...а не наши пособия .Любишь паспорт Украины всем в нос пихать ..Люби и автомат в руках держать . Митинговать и мусорить у себя дома ...так на замечания еще и агресивно реагируют ...Видно что так борются с Дезертирами ...рисуют значки ...дома никто не нарисует .. Помоги Украине Выявляй Дезертиров!!!

Atbildēt

Autoram - Pietiek lasītājam

01.05.2022. 23:54

Anonīmais mēsls!
Savas murgainās sazvērestības teorijas varēji arī paturēt pie sevis, neviz gvelzt un apvainot godīgus un centīgus cilvēkus.
Ja vēlējies kaut ko pateikt par sižeta kvalitāti, to varēji izdarīt sazinoties ar beztabu, nevis apvainot cilvēkus.
Mēsls Tu esi, autor!

Atbildēt

Šis raksts

01.05.2022. 21:36

ir amatieriskas provokācijas sastāvdaļa.

Atbildēt

Lasītājs

01.05.2022. 21:16

»

forši

Latvijas vīrieši visā prastajā košumā - vecenes. Tā, kas Tevi audzināja, arī ir vecene, ja


Latviešiem ir tikai meitas, sievas, vecenes!
Mācies latvisko, ja Latvijā dzīvo!

Atbildēt

Pēdējo 4 komentāru tīrais ienesums:

01.05.2022. 20:51

0,50 eirošekļi x 4 iepirsti "komentāri" apaļi 2 eirošekeļi! Lētajai 2 litru plastmasenei ar duļķaino šķidrumu pietiks.

Atbildēt

mēslam

01.05.2022. 20:47

Kamēr pēdējais krievs nav nolādējis savu māti, kamēr no taviem pirmsnāves kviecieniem nav nosirmojušas klaiņojošiem kaķiem spalvas, nevienam citam uz pasaules nevar neko pārmest. Tā nav tava daļa, nolādētais izdzimteni, kas Latvijā meklē patvērumu.

Atbildēt

Drang nach osten

01.05.2022. 18:42

Moskaļus sasitīs !

Atbildēt

jaajaa

01.05.2022. 16:50

...pat ja provokācija...tam Ivanam bija visas tiesības uz to, ko viņš no mentiem prasa...pēc tam gudrāki juristi lems...

Atbildēt

ko te piebilst...

01.05.2022. 16:40

ja kas nepatīk ir tiesības doties mājup aizstāvēt dzimteni...

Atbildēt

skaidrs kā diena

01.05.2022. 16:28

ka tas Ivans ir izcilības centra provokātors!

Atbildēt

Radinieks Radiniekam Radinieks

01.05.2022. 16:26

Ukrainiski pareizāk būtu Ivins nevis Ivans.

Atbildēt

patiesībā

01.05.2022. 16:19

»

Lasītājs

Tas no tās pašas "operas", kā ar tām divām ukraiņu vecenēm, kam nepatika "Bolt" taksis, jeb vienkārši negribēja maksāt par braucienu. Tad sastāstīja policijai, ka vadītājs klausījies Krievijas himnu. Nu kurš ir dzirdējis, ka kāds klausās himnu braucot autiņā? Melot, zagt, laupīt ir šito ukraiņu bēgļu...


ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

Atbildēt

paturpinot publikācijas numerāciju

01.05.2022. 16:16

7. Kas ir virsrakstā minētais "Ivars", kurš publikācijā tā arī netiek pieminēts?

Atbildēt

Mjā

01.05.2022. 16:10

Ukraiņi vai nu karo vai arī pēc bēgļu gaitām gatavojas atgriezties mājās. Visticamāk orks Ivans uzdodas par ukraini un karu cenšas pārlaist nezaudējot profesionālās "iemaņas".

Atbildēt

Lasītājs

01.05.2022. 16:04

Tas no tās pašas "operas", kā ar tām divām ukraiņu vecenēm, kam nepatika "Bolt" taksis, jeb vienkārši negribēja maksāt par braucienu. Tad sastāstīja policijai, ka vadītājs klausījies Krievijas himnu. Nu kurš ir dzirdējis, ka kāds klausās himnu braucot autiņā? Melot, zagt, laupīt ir šito ukraiņu bēgļu nodarbe.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...