Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Bezbailība

Kaspars Zlidnis
27.08.2021.
Komentāri (64)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dancotājs un ziņģētājs!

31.08.2021. 23:10

»

Brīvību?

Tie vakcinētāji jau arī grib dot brīvību, sak, ja visi savakcinēsies, tad varēs atkal brīvi ceļot, apmeklēt masu pasākumus utt. Nu bet tas vīruss arī nav nekāds muļķis, viņš tāpat kā gripas vīruss mutējas. Tā kā dzīves svinēšana un masveida koncertu apmeklēšana būs jāatliek un jācer, ka tas vīruss pazudīs...


Mīļie ļaudis, labie ļaudis! Beidziet sapņot! Tukšā māžošanās masu tusiņos, braukāšana pa pasauli- bēgšana no sava stulbuma, pat uz parāda, ir beigusies! Masu muļķošana, sporta pasākumos, kur profesionāli miljonāri spārda bumbu, vai dzenā šeibu, nevienam nav nepieciešama. Laiks visu noliks savā vietā! Arī dziesmu svētku daudzmiljonu vērtā estrāde, ļoti drīz būs izmantojama, kā mazdārziņu vieta! Patērētāju kultam nebūs rītdienas!

Atbildēt

Es

30.08.2021. 08:46

Piekrītu tiem, kas saka, ka šī vara un politiskā sistēma sevi ir pilnībā izsmēlusi. Tikai problēma tāda, ka politika un nauda Latvijā tiek nozagta. Viens piemērs pirmajam - referenduma slieksnis. Otrā piemērs- covid-19 vakcinācijas kampaņa.

Par varas un naudas atgūšanu tautai būs jācīnās.

Atbildēt

sluganichegonestoyashchiy

28.08.2021. 21:11

»

Bet, lūdzu!

Vēlies "kaut vienu saiti"? Te būs viena saite


sluganichegonestoyashchiy

Atbildēt

Ķerties pie bērniem

28.08.2021. 20:23

Tīri vai bībeles sižets. Katoļu priekšnieks varētu pievērst uzmanību.
Kariņs ar Pavļutu gan mums tie lielie imunologi. Epidēmijas gaitai seko pēc nāves gadījumu dinamikas. Latvijā tie ir uzpūsti 2753 cilvēki kādu 16 mēnešu laikā. Smieklīgi.

Atbildēt

Masām viegli iestāstīt...

28.08.2021. 18:51

»

protams

Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, jo nevēlas izskatīties līdzīgi dažādiem plānprātīgiem kovidiotiem un antivakceriem


Ja oficiālā informācija, pat netiek pārbaudīta, kad ir tikai "pareizais" briesmu stāsts, kurš var stāvēt pretī? Ja katru dienu Latvijā vidēji ar dažādām slimībām mirst līdz 90 cilvēki, tad viss "biedējošākā", tomēr esot dažu cilvēku nāve ar covida infekcijas pazīmēm. Jānīt pūt stabulīti, lai prātiņš varbūt mājās nāk!?

Atbildēt

Svētais Vazelīns

28.08.2021. 18:23

»

,tur esi tu. Nepatīkami sevi redzēt spogulī , vai ne? :D


Nesaprotu, par ko tu murgo, man ar spoguli nav nekādu problēmu. Bet tu esi pārāk primitīvs un garlaicīgs, lai vēl izniekotu laiku un burtus tev atbildot. Vāries vien savā dzīvnieciskajā naidā.

Atbildēt

Jānis

28.08.2021. 14:28

Izskatās, ka arī Juhnēvičas kantorītis pielikts pie troļļošanas. Pareizi, naudiņa ir jānopelna ar darbu.
Padoms komentētājiem: neielaidieties ar vakseru troļļiem diskusijās, viņi nav to vērti. Bez tam, viņu darbiņš jau ir apmaksāts, pieļauju, ka viņu kvalifikācijai pat par dāsnu.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

28.08.2021. 11:43

»

nju , parocies te

,kur esi biežs viesis


Kas tur ir, tava lapiņa? Es vaicāju par pētījumu, ja nesaprati. Savas anālās tēmas un sāpi aiztaupi saviem NA partijas biedriem gailēn.

Atbildēt

nju , parocies te

28.08.2021. 11:19

»

Svētais Vazelīns

Vari kaut vienu ticamu pētījumu parādīt? Vai tikai tukši vaukščēt uz garāmgājējiem aiz žoga (no sava drošā interneta


,kur esi biežs viesis ...
https://lv.wikipedia.org/wiki/Izk%C4%81rn%C4%ABjumi

Atbildēt

Svētais Vazelīns

28.08.2021. 10:00

»

J. Baurovs

Uz visiem taviem kunkstiem sen ir atbildēts . Visas atbildes ir internetā


Vari kaut vienu ticamu pētījumu parādīt? Vai tikai tukši vaukščēt uz garāmgājējiem aiz žoga (no sava drošā interneta)?

Atbildēt

Tiks

28.08.2021. 09:48

Aizej un piesakies skolā uz pirmo klasi, varbūt pieņems.

Atbildēt

Globālais nošpricēšanas plāns ar 2021. gada 23. augustu

28.08.2021. 03:13

»

Godīgas Saeimas vēlēšanas ir nozgtas

“Saeima steidzami lemj piešķirt tiesības vadītājam saņemt pielaidi valsts noslēpumam...


Kopš pag. gs. 70. gadiem Romas kluba uzstādījums bija pasaulē mazināt demokrātiju. S. Āboltiņas (līdzīga ir I. Mūrniece) kā Saeimas spīkeres laikā, manipulējot (kā reāli notiek manipulācijas, var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem) ar Saeimas noderīgajiem “100 idiotiem”, panāca likumgrozījumu iebalsojumu, ka referendumam vajadzīgi 155 000 parakstu par referenduma izsludināšanu. Turklāt par savu naudu paraksti jāapstiprina notariāri. Demokrātija Latvijā šodien ir reāli sagrauta.

E. Levits jau paziņoja, ka vakcinācija būs obligāta un cilvēktiesības iegūs vien vakcinētie un iestādes to piemēro- jau notiek nevakcinēto atbrīvošanu no darba. Nonsenss.

2021. gada 18. augusta protestos pret obligātu vakcināciju policijas esesieši (netiek plānoti obligātajai vakcinācijai) ar ebreju nacista E. Levita (kā ebrejs uzspļauj Nirnbergas kodeksam), visticamāk, mutvārdu rīkojumu uzvedās ieturēti. Nebija agresīvi. Tomēr pārkāpumi tika fiksēti ar droniem un novērošanas kamerām, lai ar jaunajiem IT algoritmiem sociālā reitinga sistēmā pēc protestētāja sejas vaibstiem un mobilo pakalpojumu 5G sistēmā atpazītu pārkāpēju un fiksētu pierādījumus par epidemioloģiskajiem pārkāpumiem tiem, kas neievēroja 2 m distanci un VP šīs personas gatavojas sodīt ar bargiem administratīvajiem naudas sodiem. Kā jau brīdināja pirms protestiem. Neaizmirsīsim, ka vara ebreju nacista E. Levita personā nav mainījusi savu stratēģiju cionistu kovidafēristu fašistiskā režīma ideoloģijā. Nekas pēc 2021. gada 4. augusta un 18. augusta protestiem nav mainījies!

Lai ieviestu likumu par obligāto vakcināciju, ebreju nacists E. Levits izdomājis, kā manipulēt ar sabiedrību, rosinot pagaidām atlikt šī likuma ieviešanu. Obligāta liekā cilvēkkapitāla nošpricēšana E. Levita un Pasaules Bankas stratēģijā nav mainīta.

Šobrīd viss atkarīgs tikai no 13. Saeimas deputātu tā saucamās NA frakcijas lēmumiem, balsojuma, vai tiks ieviesta obligāta vakcinācija.

Jebkurā gadījumā režīms savu ideoloģiju nav mainījis. Saskaņā ar šī fašistiskā cionistu režīma esesiešu (netiek plānoti obligātai vakcinācijai) policistu, prokuroru, tiesnešu lēmumiem visi IT algoritmu konstatētie pārkāpēji sociālā reitinga sistēmā jau var sagaidīt un saņemt savās adresēs uzliktos administratīvos sodus par epidemioloģisko noteikumu pārkāpumiem. Tas ir tikai laika jautājums. Neaizmirsīsim, ka A. Ruks, VP priekšnieks, esesietis, ir bijušais VP Izsekošanas un novērošanas, tostarp IT algoritmu, nodaļas priekšnieks.

Eiropas Centrālā banka uzsākusi darbu pie digitālā eiro izstrādes
BIZNESS UN EKONOMIKA
13/08/2021, 15:40
  Jauns.lv

Globālais kovidafēristu liekā cilvēkkapitāla nošpricēšanas plāns, ko jau realizē PVO, ANO, SVF, FRS, PB, gūst nebijušu finansiālu atbalstu. Latvijas centrālā valdība, Latvijai esot eirozonā, arī ir ierauta šajos procesos. jau ar 2021. gada 23. augustu kā Pasaules Bankas kredītu saņēmēja pēc Parex afēras.

Zimbabvē, Čadā un citās nabadzīgajās valstīs ir nulle procentu vakcinēto pret Covid-19. Pasaules Banka un SVF ar 23. augustā 2021. gadā paredzēto lēmumu sper izšķirošu soli visas pasaues iedzīvotāju totālai vakcinācijai, kad labklājības zemēs jau vakcinēti 50-70 procentu iedzīvotāju, kas vakcīnu ražotājkompānijām nesusi neiedomājami veiksmīgu peļņu. Vakcīnu ražotājkompānijas lēš, ka SVF lēmums papildus nesīs vismaz 400 miljardu usd peļņu, ko var aprēķināt pēc plānotā 650 miljardu SDR aizdevuma nabadzīgajām valstīm.

Latvija un SDR

Ārlietu ministrija informē, ka 2009.gada 10.augustā stājās spēkā 1944.gada 22.jūlija Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma 1997.gada 23.septembra ceturtais grozījums.
Grozījuma teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā publicēts laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" 2001.gada 8.februārī, Nr.22 (2409).
Ārlietu ministrijas Juridiskā departamenta direktora p.i. I.Bīlmane

Starptautiskā valūtas fonda Vienošanās līguma ceturtais grozījums
Valdības, kuru vārdā ir parakstīts spēkā esošais Līgums, vienojās par to, ka:
1. XV panta 1.daļas teksts tiek grozīts šādā veidā:
(a) Esošo rezerves aktīvu papildināšanas vajadzības gadījumā Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR (Starptautiskā valūtas fonda norēķinu vienība) saskaņā ar XVIII panta noteikumiem tām Fonda dalībvalstīm, kuras ir SDR departamenta dalībnieces.
(b) Fonds ir pilnvarots piešķirt SDR asignējumu arī tām dalībvalstīm, kuras kļuvušas par SDR departamenta dalībniecēm saskaņā ar M grafika noteikumiem.
2. Jaunais M grafiks, kurš pievienots Līgumam, ir šāds:
M grafiks
Īpašais vienreizējais SDR asignējums
1. Katra dalībvalsts, izņemot šī grafika 4.paragrāfā paredzēto gadījumu, kas ir SDR departamenta dalībniece uz 1997.gada 19.septembri, trīsdesmitajā dienā pēc šī līguma ceturtā grozījuma stāšanās spēkā saņem SDR asignējumu, kura kopējā SDR neto summa ir 29, 315 788 813% no 1997.gada 19.septembra valsts kvotas, ar noteikumu, ka tām dalībvalstīm, kuru kvotas netika koriģētas saskaņa ar Pilnvarnieku padomes rezolūciju Nr.45 - 2, aprēķini tiek veikti atbilstoši tām kvotām, kas piedāvātas minētajā rezolūcijā....


Speciālās aizņēmuma tiesības (SDR) (angļu Special Drawing Rights; valūtas kods saskaņā ar ISO 4217- XDR) ir norēķinu vienība, ko 1969.[1] gadā izveidoja Starptautiskais Valūtas fonds (SVF).


Totālais visas pasaules iedzīvotāju vakcinācijas (nošpricēšanas) plāns.

SVF 650 miljardu dolāru rezervju sadale ar 2021. gada 23. augustā plānoto gaīgo lēmumu novērš pēdējo šķērsli "bezprecedenta" gājienā pret Covid-19, paziņoja Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rīkotājdirektore Kristalina Georgieva.


Starptautiskais Valūtas fonds paziņoja, ka tā valde apstiprināja SVF īpašo aizņēmuma tiesību piešķiršanu 650 miljardu ASV dolāru apmērā un paziņoja, ka tās visu laiku lielākais naudas rezervju sadalījums stāsies spēkā 23. augustā.
SVF dalībvalstis saņems SDR - fonda valūtas vienību, kas nodrošināta ar dolāriem, eiro, jenām, sterliņu mārciņām un juaņām - proporcionāli esošajām fonda akcijām. Pirmdien visu 190 SVF dalībvalstu apstiprinājumu gaidīja jau sen.
"SDR piešķiršana dos labumu visām dalībvalstīm, risinās ilgtermiņa globālās vajadzības pēc rezervēm, vairos uzticību un veicinās pasaules ekonomikas noturību un stabilitāti," teikts SVF rīkotājdirektores Kristalinas Georgievas paziņojumā.

"Tas īpaši palīdzēs mūsu visneaizsargātākajām valstīm, kuras cīnās ar COVID-19 krīzes ietekmi," viņa sacīja, piebilstot, ka aptuveni 275 miljardi ASV dolāru no piešķīruma tiks novirzīti jaunajiem tirgiem un valstīm ar zemiem ienākumiem.
Vācijas finanšu ministrs Olafs Šolcs šo soli novērtēja kā "nebijušu vēsturē". Viņš teica, ka šis solis palīdzētu nodrošināt papildu likviditāti un stabilizēt pasaules ekonomiku.
"Jo īpaši jaunajām un jaunattīstības valstīm tiks dots jauns impulss koronavīrusa pandēmijas ekonomisko seku apkarošanā," sacīja Šolcs.

Georgijeva sacīja, ka SVF turpinās aktīvi sadarboties ar dalībvalstīm, lai noteiktu dzīvotspējīgas iespējas bagātām valstīm, kuras saņem SDR, lai tās novirzītu uz nabadzīgākām valstīm, kurām tās ir vairāk vajadzīgas. Galvenā iespēja ir turīgākām valstīm ieguldīt SDR SVF esošajā nabadzības samazināšanas un izaugsmes trestā valstīm ar zemiem ienākumiem, viņa sacīja.
Viņa piebilda, ka SVF joprojām apsver jaunu uzticību SDR, lai veicinātu ilgtspējīgu izaugsmi vidējā termiņā, norādot uz nelielām izmaiņām salīdzinājumā ar jūlijā notikušajām diskusijām.
SVF pēdējo SDR sadalījumu veica 2009. gadā, kad dalībvalstis saņēma 250 miljardus ASV dolāru SDR rezervēs, lai palīdzētu mazināt globālo finanšu krīzi.

Lai iztērētu savus SDR, valstīm tās vispirms būtu jāapmaina pret pamatvalūtām, pieprasot tām atrast labprātīgu apmaiņas partnervalsti.
(David Lawder ziņojums; Michael Michael Nienaber papildu ziņojumi Berlīnē; Leslie Adler rediģēšana).

https://www.google.lv/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN2F404Q

Atbildēt

Godīgas Saeimas vēlēšanas ir nozgtas

28.08.2021. 03:04

»

Paldies Zlidnim

Labs, veiksmīgs raksts, īss, bet aptverošs. Labāk pateik nevar. Mūs apzog, mums patiesi, tautai viss ir atņemts - masu mediji nozagti un kalpo ORGANIZĒTAI NOZIEDZĪBAI - TIEŠI VAI NETIEŠI VAI AR "NEVANĪGUMA PREZUMPCIJAS 19.pantu nobaidītie žurnālisti, viņiem (žurnālistiem) aizvērta mute...


“Saeima steidzami lemj piešķirt tiesības vadītājam saņemt pielaidi valsts noslēpumam

Saeima steidzamības kārtā galīgajā lasījumā atbalstīja grozījumus likumā “Par valsts noslēpumu”, paredzot tiesības Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājam saņemt pieeju valsts noslēpumam un to izmantot savā amatā.

Veikto izmaiņu mērķis ir sniegt CVK priekšsēdētājam iespēju iegūt pilnvērtīgu informāciju vēlēšanu sagatavošanas un vadīšanas laikā, ļaujot sekot līdzi iespējamiem riskiem un apdraudējumiem, kas var kompromitēt vai citādi negatīvi ietekmēt vēlēšanu procesu un radīt apdraudējumu nacionālajai drošībai, skaidrots likumprojekta anotācijā.”

Kas ir domāts ar nacionālo drošību? Lasi - Levita un Kariņa kliķes drošība, lai 14. Saeima turpinātu noziegumus pret tautu, balsis CVK skaitot “pareizi”.

Atbildēt

Brīvību cilvèkiem

27.08.2021. 22:48

Nu kas tā dara !!
Baigi nepatīk ka cilvēkiem dara pāri

Atbildēt

Paldies Zlidnim

27.08.2021. 22:10

»

Haralds Kalns

Paldies KASPAR par bezbailīgu patiesības vārdu! Uzklausošai un lasošai publikai novēlu: Kam ausis dzirdēt-lai dzird! Kam acis redzēt-lai redz! Veiksmi VISIEM


Labs, veiksmīgs raksts, īss, bet aptverošs. Labāk pateik nevar. Mūs apzog, mums patiesi, tautai viss ir atņemts - masu mediji nozagti un kalpo ORGANIZĒTAI NOZIEDZĪBAI - TIEŠI VAI NETIEŠI VAI AR "NEVANĪGUMA PREZUMPCIJAS 19.pantu nobaidītie žurnālisti, viņiem (žurnālistiem) aizvērta mute.

Nevainojiet žurnālistus, to ĻAUNO DARBU dara iznīcināto, pārpirkto masu mediju īpašnieki ar savu naudu - ko pavel, tas jādara un tam kalpo masu mediju NOMENKLATŪRA, kas laikam saņem kabatā daļu no honorāra par "labu darbu". Paskat, Latvijas AVĪZE. Kā nomainīja Voldemāru KRUSTIŅU, kas bija Lauku AVĪZES patriots, ta ši medijs nogrima, pazaudēja seju, tas vairs nav lasāms. Tā arī žurnāls "IR', Diena. Vēl dzīva ir NRA un PIETIEK. com, kuri jau uz pilnu klapi vajā un grasās aizliegt.

Tauta, VĒLĒTĀJI, vēlēšnās IR JĀPIEDALĀS un JĀBALSO par "MAZĀM PARTIJĀM", kuras nav Saeimā.

Atbildēt

Alise

27.08.2021. 21:48

»

Haralds Kalns

Paldies KASPAR par bezbailīgu patiesības vārdu! Uzklausošai un lasošai publikai novēlu: Kam ausis dzirdēt-lai dzird! Kam acis redzēt-lai redz! Veiksmi VISIEM


Vai jūs neesiet kāds kalna šamanis? Vajadzētu uztaisīt kādu rituālu kovidvīrusu izdzīšanai!

Atbildēt

Haralds Kalns

27.08.2021. 21:29

Paldies KASPAR par bezbailīgu patiesības vārdu! Uzklausošai un lasošai publikai novēlu: Kam ausis dzirdēt-lai dzird! Kam acis redzēt-lai redz! Veiksmi VISIEM!

Atbildēt

...

27.08.2021. 21:27

»

!

Pa radio 2 teica 74% atsakās, tad to izņēma no LSM ziņām, un nu jau propaganda mauc visu ar kājām gaisā


tu neklausies to propagandu, lasi gaismas tīmekli un sūdeņa tirgotāja feikziņas, tur visu patiesību stāsta.

Atbildēt

MK

27.08.2021. 21:25

''Demokrātiem it kā 2020. gadā viss izdevās. Tas, ko Klauss Švābs nosauca par cilvēces ‘’kovida restartu’’, plus vienlaikus faktiskais valsts apvērsums ASV, kas tika veikts ar pārsteidzošu vēlēšanu falsifikācijas atklātumu. Un tālāk mēs izdzirdām demokrātu kolektīvo nopūtu visā pasaulē: nu beidzot viss būs labi, atjaunosim savu daudz cietušo ‘’demokrātijas aliansi’’ un nospiedīsim pasaules svaru kausus savā pusē. Bet tas izrādījās tikai iesākumā.''
Patīk vai nē, bet tad ir kaimiņvalsts prezidenta izteikums 2021. gada 27. janvārī.
Augstu laimi un prieku visām demokrātu pabirām! Ar nepacietību gaidu Baidena kopotos rakstus

Atbildēt

plika diršana

27.08.2021. 21:25

»

Japānas laboratorija atklāja

1.6 milj Moderna vakcīnām toksiskas vielas un visu partiju nosūtīja atpakaļ. Skandāls. Visa pasaule par to raksta


dažās vakcīnu ampulās atrada svešķermeņus, nevis toksiskas vielas. Droši vien nanočipi, ha-ha-ha, vai ne, antivakseri?

Atbildēt

!

27.08.2021. 21:22

»

Jēzups

Vispāt jau vairāk kā 80% vadošo speciālistu slimnīcās ir vakcinēti


Pa radio 2 teica 74% atsakās, tad to izņēma no LSM ziņām, un nu jau propaganda mauc visu ar kājām gaisā.

Atbildēt

...

27.08.2021. 20:50

nu, magoni jau izseko...nevajag biedēties, vajag rīkoties sociāli atbildīgi

Atbildēt

Ibn Ben Haniuss

27.08.2021. 20:44

https://rumble.com/vim36b-pilng-virusoloijas-atmaskoana.html?utm_source

Atbildēt

Brīvību?

27.08.2021. 20:33

Tie vakcinētāji jau arī grib dot brīvību, sak, ja visi savakcinēsies, tad varēs atkal brīvi ceļot, apmeklēt masu pasākumus utt. Nu bet tas vīruss arī nav nekāds muļķis, viņš tāpat kā gripas vīruss mutējas. Tā kā dzīves svinēšana un masveida koncertu apmeklēšana būs jāatliek un jācer, ka tas vīruss pazudīs tikpat pēkšņi, kā parādījies.
Bet jauniem cilvēkiem labāk būtu strādāt kārtīgu darbu...

Atbildēt

Adata

27.08.2021. 19:32

»

Armands

Lūdzu, konkrētāk. Kas tieši man būtu jāpalasa iekš www.kasjauns.lv


Informācija par japāņu Moderna vakcīnām bija no rīta, bet tagad tiešām tās vairs neredzu, varbūt arhīvā vai mūsu cenzūra izdzēsusi. Līdzīgi bija ar Rudzīša rakstu. Strādājot smago troļļa darbu laikam nepietiek laika izlasīt pasaules jaunumus.

Atbildēt

labvēlis

27.08.2021. 19:21

»

ES

Vakar internetā lasīju - Kariņš: Mums katrs cilvēks ir nenovērtējama vērtība...


kankariņš nav "jūsošanas" vērts! "Tu"-būtu šī vārda zaimošana!

Atbildēt

HE HE

27.08.2021. 19:01

Tas trolls Armands izmanto to pašu idiotismu ,ko Sēņu vecis iekš "Kas jauns". Un ir tādi glumi lopiņi -kangari !

Atbildēt

jautaajums

27.08.2021. 18:41

»

Armands

Autors (Kaspars Zlidnis) aicina domāt loģiski, kritiski utt. Nu labi, lai iet...


Nika,vai atkal tu?Paspēji dzimumu mainīt?

Atbildēt

Jēzups

27.08.2021. 18:36

»

!

Ja jau 74% vadošo speciālistu Latvijas slimnīcās atsakās vakcinēties, tad mums nav pieejamas vakcīnas, kas var apturēt Kovidu


Vispāt jau vairāk kā 80% vadošo speciālistu slimnīcās ir vakcinēti.

Atbildēt

Armands

27.08.2021. 18:29

»

he

Armandiņs nav stulbs , bet ir provokators


Argumentācijas kalngals! Es to nespēju atspēkot. Jo nav ko atspēkot. Pats kamielis!

Atbildēt

Cēloņi un sekas

27.08.2021. 18:26

»

protams

Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, jo nevēlas izskatīties līdzīgi dažādiem plānprātīgiem kovidiotiem un antivakceriem


Nevis audzināms, izglītojams un apmācāms līdz pilngadībai, bet "personība" ar viedokli ar kuru visiem jārēķinās, jau bērnu dārzā.

Atbildēt

Pucē vaļā! :D

27.08.2021. 18:25

https://www.bitchute.com/channel/vtuED5Zr5BSA/

Atbildēt

plika diršana

27.08.2021. 18:24

»

sociāli atstumtais

šeit ,, spilgti izpaužas ,, tādi Armandi u,c, no kuriem nāk čekistiski kolaboracionistiska smaka , kuri tādus niekus kā Cilvēkmīlestība , Humānisms sen ir ,, maizē apēduši ,, , t.i. viņiem par it kā viedokli ir labi samaksāts ( kad?, kur? , kurš ? un cik? vai nē ) , līdzīgi kā Latvijas ! ! ! ,, sabiedriskie...


Jeadons nekad nav bijis imunologs, viņa specialitāte ir farmakoloģija. Viņš nekad nav strādājis pie vakcīnu izstrādes. Kad viņa vadīto nodaļu likvidēja, tad viņš arī sāka izplatīt nepatiesu informāciju

Atbildēt

domātājs

27.08.2021. 18:14

padomāju loģiski un kritiski...nonācu pie secinājuma, ka ja zlidnis nav mācījies virusoloģiju, nav ieguvis zinātniskos grādus medicīnā, bet ir uzdziedājis dažas sūdīgas dziesmiņas un kačājis muskuļus uz stieņa, tad viņš ne velna nesajēdz no covid-19 un tāpēc viņa muldēšanu nav vērts ņemt vērā. Tas viss tāpēc, ka netika pie Rīgas domes siles.

Atbildēt

Armands

27.08.2021. 18:11

»

sociāli atstumtais

šeit ,, spilgti izpaužas ,, tādi Armandi u,c, no kuriem nāk čekistiski kolaboracionistiska smaka , kuri tādus niekus kā Cilvēkmīlestība , Humānisms sen ir ,, maizē apēduši ,, , t.i. viņiem par it kā viedokli ir labi samaksāts ( kad?, kur? , kurš ? un cik? vai nē ) , līdzīgi kā Latvijas ! ! ! ,, sabiedriskie...


Cienītais, sociāli atstumtais, es Jūs neatstumšu, tāpēc tikai pajautāšu, piemēram, par to "Maiks JEADONS imunologs pauž, ka tagadējos sapotētos jau vairs izglābt neizdosies"? Varētu kaut mazliet konkrētāku?

Atbildēt

sociāli atstumtais

27.08.2021. 18:07

šeit ,, spilgti izpaužas ,, tādi Armandi u,c, no kuriem nāk čekistiski kolaboracionistiska smaka , kuri tādus niekus kā Cilvēkmīlestība , Humānisms sen ir ,, maizē apēduši ,, , t.i. viņiem par it kā viedokli ir labi samaksāts ( kad?, kur? , kurš ? un cik? vai nē ) , līdzīgi kā Latvijas ! ! ! ,, sabiedriskie masmēdekļi ordeņotie !
Mani Kaspara Zlidņa teiktais pārliecina , jo sekojot līdzi pasaules presei , piem.ASV ,,Daili Mails ,, atklāti publicē Latvijas Covid-19 saslimstības datus , kuri tālu atšķiras no vietējiem ; ,,Trending news ,, dr. Fransis Boyle raksta , ka mRNA vakcīna ir bioierocis ;dr. Roberts Meolouns atzīst , ka pīķa proteīns vakcīnā ir bioloģiski aktīvs pretēji , sākotnēji hipotētiski prognozētajam ; prof. virusologs Luka Montanje 2008.g. Nobela prēmiāts ; bij. PFIZER zinātnieks prof. Maiks JEADONS imunologs pauž , ka tagadējos sapotētos jau vairs izglābt neizdosies ... Armandiņ , ja tu esi stulbs , tad nevajag iedomāties , ka visi citi arī tādi ir !

Atbildēt

Armands

27.08.2021. 18:05

»

protams

Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, jo nevēlas izskatīties līdzīgi dažādiem plānprātīgiem kovidiotiem un antivakceriem


Diez vai, pārliecību vajadzētu jaukt ar kritiku, loģiku un spriestspēju (ar to saprotot spēju pareizi konstatēt cēloni, sekas un saikni starp cēloņiem un sekām jeb cēloņsakarību).
Lai kā būtu, neuzskatu par pareizu un, it īpaši, lietderīgu oponentus (tos, kuri neatzīst Covid19 esību, vakcīnas uzskata par sazvērestību utt.) saukt par idiotiem, antivakceriem utt. Tāda komunikācija jau pašā saknē ir nolemta neveiksmei.

Atbildēt

Armands

27.08.2021. 17:58

»

Adata

Palasiet portālu Kas jauns


Lūdzu, konkrētāk. Kas tieši man būtu jāpalasa iekš www.kasjauns.lv?

Atbildēt

Armands

27.08.2021. 17:55

»

J. Baurovs

Uz visiem taviem kunkstiem sen ir atbildēts . Visas atbildes ir internetā


Es, kunkstot, lūdzu norādīt kaut vienu saiti (ja jau reiz visas atbildes internetā, tad nesagādās pārliekas grūtības), kurā būtu sniegta atbilde kaut uz vienu manu konkrētu jautājumu. Piemēram, par to kaut vai vienu apklusināto zinātnieku/ārstu. Es pat neprasu cienījamu.

Atbildēt

protams

27.08.2021. 17:54

Cilvēki vairs nevēlas uzdot jautājumus, domāt kritiski un apšaubīt informāciju, jo nevēlas izskatīties līdzīgi dažādiem plānprātīgiem kovidiotiem un antivakceriem.

Atbildēt

Palasīju

27.08.2021. 17:48

»

Adata

Palasiet portālu Kas jauns


Pilnībā vakcinējušies vairāk nekā 70% dāņu.

"Epidēmija ir pakļauta kontrolei, mums ir vakcinācijas līmeņa rekords. Līdz ar to 10. septembrī mēs varam atcelt īpašos noteikumus, kas mums bija jāievieš cīņā pret Covid-19," paziņojumā apliecināja veselības ministrs Magnuss Heunike.

Atbildēt

J. Baurovs

27.08.2021. 17:47

»

Armands

Autors (Kaspars Zlidnis) aicina domāt loģiski, kritiski utt. Nu labi, lai iet...


Uz visiem taviem kunkstiem sen ir atbildēts . Visas atbildes ir internetā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...