Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

V

22.11.2019. 10:25

Neizgāja cauri bordānistu priekšlikums. Galīgajā redakcijā apstiprināja šādi:
3) Ir uzskatāms par pierādītu, ka manta, ar kuru veiktas legalizēšanas darbības, ir noziedzīgi iegūta, ja kriminālprocesā persona nespēj izskaidrot attiecīgās
likumīgo izcelsmi un ja pierādījumu kopums procesa virzītājam dod pamatu pieņēmumam, ka mantai, visticamāk, ir noziedzīga izcelsme.

Atbildēt

Peksis

21.11.2019. 18:12

Pietiek rakstit stulbibas, jaa likumaa paredzeetaas normas ir logiskas un vajadzigas. Tiem, kuriem nauda ir legali ieguta nav par ko uztraukties!!!

Atbildēt

prevencija

21.11.2019. 17:43

Kas notiek ar t. s. labticīgi iegūto mantu, kas ir izkrāpta shēmojot vai ar reiderisma metodēm un tiek "atmazgāta" caur pārpircējiem? Likumdošanai vairāk būtu jāvērš uzmanība uz to, lai atturētu, nepieļautu nozieguma pastrādāšanu, mazāk uz sodiem un konfiskācijām.

Atbildēt

Aizsapņojies?

21.11.2019. 16:43

»

Hg

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks


Baltezers utt. ? Neceri! Tur prokurori un tiesneši dzīvo, tagad pārcelsies arī izmeklētāji.

Prokuroriem kā Lejam Rīdzenes sarunu lietā jau iedeva privilēģijas uzskatīt, vai pierādījumu krimināllietā pietiek iztiesāšanai.

Tagad policijas izmeklētājiem tiesības konfiscēt, ja nevari ticami pierādīt mantas izcelsmi. Čeks nebūs, atvadiss. Herarhiski zemāk un ienākumu mazāk. Bet var jau grupā ar prokuroru noziedzīgi vienoties un sadalīt konfiscēto vai kukuli.

Tas viss tek gatavots tautas aptīrīšanai pa lielam. Jau tagad vnk aizveda datorus, auto citreiz arestē bez iemesla, VID nobloķē kontus, paralizē uzņēmējdarbību. Tagad, lai slēgtu uzņēmumu pietiks ar izmeklētāja "pārliecību". Tā ka tas viss vērsts pret ekonomiku, uzņēmējiem, pret kuriem jau pieņēma likumu, ka uzņēmējam jāatbild par viņa preces prcēja naudas izcelsmi. Kas ir idiotisms.Krievijā šo likumu ar nākošo gadu jau pielietos.

Atbildēt

Atkata ņēmājs

21.11.2019. 16:18

Nu ir ziepes! Likumu pieņēma!

Atbildēt

Hg

21.11.2019. 15:31

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks

Atbildēt

Paškritisks

21.11.2019. 15:28

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Ērgļa knābis parakstās kā aborta upuris?

Atbildēt

Hehe

21.11.2019. 15:24

Kas vainas šim likumam, ja tam sekotu mūsu miljonāru, strauji bagāti palikušo deputātu aizturēšana. Jurašam par kadiem lidzekliem māja mežparkā? Davai, bordān, visus uz desu

Atbildēt

kaķa smiekli

21.11.2019. 14:57

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Es jau sen teicu, ka piedzīvosim laikus, kad būsim PSRS analogs. Bet izskatās, ka dažās jomā pat pārspēsim. Orvels 1984. varēs atpūsties.

Atbildēt

Anna

21.11.2019. 14:42

»

Atis

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju...


Cienījamais Ati, varbūt nemaldos pieņemot, ka esat jaunāka gada gājuma. Viens no Latvijas lielākajiem oligarhiem savā laikā “pierādīja”, ka pie bagātības ticis, padomju laikos pārdodot pašaudzētas tulpes Krievijā. Tas bija pilnīgi pietiekami, lai visa tālākā raušana tiktu pilnīgi legalizēta.

Atbildēt

Rosinot parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu

21.11.2019. 14:33

»

Komunisma rēgs jau atklīdis

KGB- VDK - VDD veidolā...


CVK un VDD rīcībā nonāks personu dati, personu, kuras nav apmierinātas ar 4. maija korporācijas varu Latvijā. Jo faktiski 4. maija varas korporācija pilda glopbālās korporokrātijas - SVF/PB/FRS īpašnieku, privātpersonu, norādes un visi dati nonāk arī tur. Tās būs to personu skaitā, kuras ir riska grupā neapmierinātībā nākotnē ar pasaules valdību, kura veidosies pēc globālās krīzes. FRS un Romas klubs globālo ekonomikas krīzi plāno strauju un dziļu, sākot no 2020.- 2024. g.

Atbildēt

Nāvessods nav vajadzīgs, jo tautu nogalina

21.11.2019. 14:24

»

VB

BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm


ar genocīdu un Hitlera mākslīgo raugu, kas veicina vēža rašanos. Hitlera raugu izmanto maizes cepšanai. Visideālākais slepkava ir baltmaize cepta ar raugu. Kad pārēdušios slimos pensionārus apkaupa zagļi un vara, viņi iet bojā no bailēm, ka rīt nebūs baltmaize, cepta ar Bitlera raugu.

Bet likumgrozījumi, ar kuriem piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK K. Bērziņai ir valsts iekšējā lieta demokrātijas interpretācijā un it kā valsts drošības interesēs, lai tauta neiedomājas atlaist Darimu, vācot parakstus, kad iedomājas, lai nav lieki jātērē valsts budžeta nauda, lai Saeimā un Eiroparlamentā nonāk varas korporācijas atzītie "noderīgie idioti", nevis godības personas no tautas, kas radīs problēmas.


Atbildēt

Komunisma rēgs jau atklīdis

21.11.2019. 14:16

»

naivie

Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot


KGB- VDK - VDD veidolā.

CVK K. Bērziņas pienākumi skaitīt balsis ir saskaņā ar valsts noslēpumu, par ko steidzamības kārtā nobalsoja Saeima, dodot pielaidi Cimdara vietniecei. Ko tas nozīmē? Ka balsis 14. Saeimas vēlēšanās jāskaita pēc VDD norādēm.

CVK elektroniski fiksē parakstus par Saeimas atsaukšanu. Daudzi eksperti uzskata, ka elektroniskajā parakstu vākšanā atbildīga ir "tehnika" - kompjūterprogrammas. Citu atbildīgo nav.

Mani māc šaubas, ka parakstu skaits tiks savāks, bet "nogļukos tehnika" un tautai būs "baigais aplauziens" - nekas var nesanākt ar Saeimas atlaišanu. Kāpēc? Tāpēc, ka 4. maija varas korporācijai tas nebūtu ērti un komfortabli atkal tirsties, veidojot jaunu valdību, MP utt.

Un tad, ja tauta neliksies mierā, vara noorganizēs "tvaika nolaišanu" kā 2009. gada 13. janvārī.

Atbildēt

naivie

21.11.2019. 13:41

»

Rēgs

Komunisma rēgs klīst pa Latviju


Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot.

Atbildēt

Soldier

21.11.2019. 12:47

Ārprāts!

Atbildēt

VB

21.11.2019. 12:36

»

Visi policisti un prokurori

un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās


BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm...

Atbildēt

Rēgs

21.11.2019. 12:34

Komunisma rēgs klīst pa Latviju

Atbildēt

Visi policisti un prokurori

21.11.2019. 10:06

»

VB

Sāks uz ielas mums raut nost ziemas mēteļus


un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās.

Atbildēt

Atis

21.11.2019. 09:59

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju, bet ir vajadzīgi cilvēki, kuru mums nav,ar godīguma izpratni augstākajā līmenī.

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 08:27

Viss kārtībā,satraukumam nav vietas ,likums domāts reņģēdājiem,partijniekus,pietuvinātos un augļotājus šis likums neskars.

Atbildēt

andrs

21.11.2019. 08:02

Mūsu sistēmā izmeklētāju un prokuroru pieņēmums un pārliecība bieži aizstāj LR likumus!

Atbildēt

Policijas patvaļai atraisa rokas

21.11.2019. 06:37

Izmeklētāji kā čekusti ložņās visur un visu atrasto konfiscēs un sadalīs, nederīgas mantas vedīs uz policiju. Atņemto mantu dokumentālā makalatūra tiks radīta lavīnveidīgi. Atbildes uz sūdzībām nesniegs, jo aizbildināsies ar pārslodzi. Policijas izmeklētāji protestēs, prasīs pacelt algas. VDD radīs simtiem ekspertu komisiju. Darbi augs augumā un ies plašumā. VDD mierinās policiju, bet algas necels, apelējot pie policistu sirdsapziņas "vai tad jums nepietiek, ko sev aizstiepjat tāpat?"

Iedzīvotāji novērsīsies no savas nabadzības apkarošanas un paši visu lieko noteiktā laikā pēc darba varēs stiept uz policijas ēku pagalmiem, kuri pārvērīsies par atkritumu izgāztuvēm.

Atbildēt

4. maija varas likumdevēji

21.11.2019. 06:31

»

WTF

Uz katru korumpēto mentu būs desmitiem parasto cilvēku, kuri saņēmuši mantojumu, bet tiem nav nekādu dokumentu, kā mirušais radinieks tika pie naudas


pievāca uz gulagu izsūtīto īpašumus, tagad ķeras klāt sīkumiem, konfiscēs visu, kam nav čeki. Čekus neatzīs, ja čekā nebūs numurs, kāds uz mantu. Tā arī visa ticamība.

Ja atradīs 200 l benzīnu garažā, konfiscēs, ja čeks būs, tiesu ekspertīze neatzīs benzīna marku.

Atbildēt

Padomju laiku kārtība bija diversija pret PSRS ekonomiku

21.11.2019. 06:26

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Bet šodienas kārtība ir tā pati, kas turpinās pret LV ekonomiku, lai iznīcinātu tautu, kas nav jāved uz gulagu. Paši nosprāgst te, Hitlera raugu baltmaizē sarijušies, vai aizmūk uz Rietumiem.

Atbildēt

Viesturs

21.11.2019. 05:54

Atslēgas vārds _ pieņēmums_.
Padomju laiku kārtībā un likumība šobrīd izskatās kā stāsti par Atlantīdu :))

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 02:08

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku mauka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Uģis

20.11.2019. 23:31

»

Kika

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu


Tieši tā. Un nav gadiem jātiesājas, lai konfiscētu. Viss, par ko nevari izskaidrot no kādiem līdzekļiem iegūts, vienkārši tiek ieskaitīts valsts budžetā. Tad tādi džekiņi no VID varēs pat nestāstīt basņas par mātes- skolotājas pensijā, it kā atstātajiem miljoniem.

Atbildēt

tu izlaizi savu déjamo

20.11.2019. 23:00

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


un knāb sūdā regulāri, aborta upuri!

Atbildēt

Vot

20.11.2019. 22:45

»

nu

Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt


Nevajag aizmirst, ka realitātē izmeklētājs nav neatkarīgs, jo jāizpilda prokurora un pdiekšniecības rīkojumi, parast mutiski, jo šie raustās un saprot, ka rakstiski norādījumi draud ar atbildību.

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:40

»

muļķu zeme rullē

jo sliktāk - jo labāk


Tu pievaldi savu déjamo!
Aborta upuris

Atbildēt

muļķu zeme rullē

20.11.2019. 20:36

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

Kika

20.11.2019. 20:15

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu!

Atbildēt

tirliņš

20.11.2019. 20:09

Beztiesiskuma kompromiss

Atbildēt

nu

20.11.2019. 19:51

»

Domātājs

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju...


Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.11.2019. 19:44

Viss, jau būtu labi,TIKAI: par ko uztraucas Lapsa, par sevi vai saviem "darba devējiem" ?

Atbildēt

As

20.11.2019. 19:17

Stulbam GAILIM,stulba dziesma.

Atbildēt

Domātājs

20.11.2019. 18:44

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju.
Tad arī pirmais variants būtu labākais, kas neparedz kriminālprocesa uzsākšanu.
Izmaiņām ir jābūt, atliek tikai loģiski tās noformēt.
Vajadzētu izpētīt citu valstu piemēru, kaut lietuviešu.

Atbildēt

Grozījumi vērsti uz izmeklētāju patvaļu

20.11.2019. 18:18

Ne prokurori, ne izmeklētāji smalki nepētīs likuma interpretāciju, kura nu ir apstrīdama. Nevienai privātpersonai policija un prokuratura neko tāpat nepaskaidros, konfiscēs, atrakstīsies, neko nepierādīsi.

Tāpat notika ar grozījumiem, kad tagad prokurors tiesneša vietā izlemj, ka pierādījumu ir pietiekami, lai lietu iztiesātu. Vai nav. Kā virsprokurors Leja lēma Rīdzenes sarunu lietā. Un izbeidza.

Ja saliek kopā šos divus likumgrozījumus, redzama "sprauga" prokuratūras un izmeklētāja kukuļošanas legalizācijai. Un varas korporācijas patvaļai.

Ar šī likuma grozījumiem tiek legalizēta jau policijas patvaļa, ko veica izmeklētāji, izņemot mantu nepamatoti un neatdodot. Vai katram čeks par katru nopirkto lietu saglabāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...