Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

V

22.11.2019. 10:25

Neizgāja cauri bordānistu priekšlikums. Galīgajā redakcijā apstiprināja šādi:
3) Ir uzskatāms par pierādītu, ka manta, ar kuru veiktas legalizēšanas darbības, ir noziedzīgi iegūta, ja kriminālprocesā persona nespēj izskaidrot attiecīgās
likumīgo izcelsmi un ja pierādījumu kopums procesa virzītājam dod pamatu pieņēmumam, ka mantai, visticamāk, ir noziedzīga izcelsme.

Atbildēt

Peksis

21.11.2019. 18:12

Pietiek rakstit stulbibas, jaa likumaa paredzeetaas normas ir logiskas un vajadzigas. Tiem, kuriem nauda ir legali ieguta nav par ko uztraukties!!!

Atbildēt

prevencija

21.11.2019. 17:43

Kas notiek ar t. s. labticīgi iegūto mantu, kas ir izkrāpta shēmojot vai ar reiderisma metodēm un tiek "atmazgāta" caur pārpircējiem? Likumdošanai vairāk būtu jāvērš uzmanība uz to, lai atturētu, nepieļautu nozieguma pastrādāšanu, mazāk uz sodiem un konfiskācijām.

Atbildēt

Aizsapņojies?

21.11.2019. 16:43

»

Hg

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks


Baltezers utt. ? Neceri! Tur prokurori un tiesneši dzīvo, tagad pārcelsies arī izmeklētāji.

Prokuroriem kā Lejam Rīdzenes sarunu lietā jau iedeva privilēģijas uzskatīt, vai pierādījumu krimināllietā pietiek iztiesāšanai.

Tagad policijas izmeklētājiem tiesības konfiscēt, ja nevari ticami pierādīt mantas izcelsmi. Čeks nebūs, atvadiss. Herarhiski zemāk un ienākumu mazāk. Bet var jau grupā ar prokuroru noziedzīgi vienoties un sadalīt konfiscēto vai kukuli.

Tas viss tek gatavots tautas aptīrīšanai pa lielam. Jau tagad vnk aizveda datorus, auto citreiz arestē bez iemesla, VID nobloķē kontus, paralizē uzņēmējdarbību. Tagad, lai slēgtu uzņēmumu pietiks ar izmeklētāja "pārliecību". Tā ka tas viss vērsts pret ekonomiku, uzņēmējiem, pret kuriem jau pieņēma likumu, ka uzņēmējam jāatbild par viņa preces prcēja naudas izcelsmi. Kas ir idiotisms.Krievijā šo likumu ar nākošo gadu jau pielietos.

Atbildēt

Atkata ņēmājs

21.11.2019. 16:18

Nu ir ziepes! Likumu pieņēma!

Atbildēt

Hg

21.11.2019. 15:31

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks

Atbildēt

Paškritisks

21.11.2019. 15:28

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Ērgļa knābis parakstās kā aborta upuris?

Atbildēt

Hehe

21.11.2019. 15:24

Kas vainas šim likumam, ja tam sekotu mūsu miljonāru, strauji bagāti palikušo deputātu aizturēšana. Jurašam par kadiem lidzekliem māja mežparkā? Davai, bordān, visus uz desu

Atbildēt

kaķa smiekli

21.11.2019. 14:57

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Es jau sen teicu, ka piedzīvosim laikus, kad būsim PSRS analogs. Bet izskatās, ka dažās jomā pat pārspēsim. Orvels 1984. varēs atpūsties.

Atbildēt

Anna

21.11.2019. 14:42

»

Atis

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju...


Cienījamais Ati, varbūt nemaldos pieņemot, ka esat jaunāka gada gājuma. Viens no Latvijas lielākajiem oligarhiem savā laikā “pierādīja”, ka pie bagātības ticis, padomju laikos pārdodot pašaudzētas tulpes Krievijā. Tas bija pilnīgi pietiekami, lai visa tālākā raušana tiktu pilnīgi legalizēta.

Atbildēt

Rosinot parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu

21.11.2019. 14:33

»

Komunisma rēgs jau atklīdis

KGB- VDK - VDD veidolā...


CVK un VDD rīcībā nonāks personu dati, personu, kuras nav apmierinātas ar 4. maija korporācijas varu Latvijā. Jo faktiski 4. maija varas korporācija pilda glopbālās korporokrātijas - SVF/PB/FRS īpašnieku, privātpersonu, norādes un visi dati nonāk arī tur. Tās būs to personu skaitā, kuras ir riska grupā neapmierinātībā nākotnē ar pasaules valdību, kura veidosies pēc globālās krīzes. FRS un Romas klubs globālo ekonomikas krīzi plāno strauju un dziļu, sākot no 2020.- 2024. g.

Atbildēt

Nāvessods nav vajadzīgs, jo tautu nogalina

21.11.2019. 14:24

»

VB

BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm


ar genocīdu un Hitlera mākslīgo raugu, kas veicina vēža rašanos. Hitlera raugu izmanto maizes cepšanai. Visideālākais slepkava ir baltmaize cepta ar raugu. Kad pārēdušios slimos pensionārus apkaupa zagļi un vara, viņi iet bojā no bailēm, ka rīt nebūs baltmaize, cepta ar Bitlera raugu.

Bet likumgrozījumi, ar kuriem piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK K. Bērziņai ir valsts iekšējā lieta demokrātijas interpretācijā un it kā valsts drošības interesēs, lai tauta neiedomājas atlaist Darimu, vācot parakstus, kad iedomājas, lai nav lieki jātērē valsts budžeta nauda, lai Saeimā un Eiroparlamentā nonāk varas korporācijas atzītie "noderīgie idioti", nevis godības personas no tautas, kas radīs problēmas.


Atbildēt

Komunisma rēgs jau atklīdis

21.11.2019. 14:16

»

naivie

Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot


KGB- VDK - VDD veidolā.

CVK K. Bērziņas pienākumi skaitīt balsis ir saskaņā ar valsts noslēpumu, par ko steidzamības kārtā nobalsoja Saeima, dodot pielaidi Cimdara vietniecei. Ko tas nozīmē? Ka balsis 14. Saeimas vēlēšanās jāskaita pēc VDD norādēm.

CVK elektroniski fiksē parakstus par Saeimas atsaukšanu. Daudzi eksperti uzskata, ka elektroniskajā parakstu vākšanā atbildīga ir "tehnika" - kompjūterprogrammas. Citu atbildīgo nav.

Mani māc šaubas, ka parakstu skaits tiks savāks, bet "nogļukos tehnika" un tautai būs "baigais aplauziens" - nekas var nesanākt ar Saeimas atlaišanu. Kāpēc? Tāpēc, ka 4. maija varas korporācijai tas nebūtu ērti un komfortabli atkal tirsties, veidojot jaunu valdību, MP utt.

Un tad, ja tauta neliksies mierā, vara noorganizēs "tvaika nolaišanu" kā 2009. gada 13. janvārī.

Atbildēt

naivie

21.11.2019. 13:41

»

Rēgs

Komunisma rēgs klīst pa Latviju


Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot.

Atbildēt

Soldier

21.11.2019. 12:47

Ārprāts!

Atbildēt

VB

21.11.2019. 12:36

»

Visi policisti un prokurori

un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās


BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm...

Atbildēt

Rēgs

21.11.2019. 12:34

Komunisma rēgs klīst pa Latviju

Atbildēt

Visi policisti un prokurori

21.11.2019. 10:06

»

VB

Sāks uz ielas mums raut nost ziemas mēteļus


un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās.

Atbildēt

Atis

21.11.2019. 09:59

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju, bet ir vajadzīgi cilvēki, kuru mums nav,ar godīguma izpratni augstākajā līmenī.

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 08:27

Viss kārtībā,satraukumam nav vietas ,likums domāts reņģēdājiem,partijniekus,pietuvinātos un augļotājus šis likums neskars.

Atbildēt

andrs

21.11.2019. 08:02

Mūsu sistēmā izmeklētāju un prokuroru pieņēmums un pārliecība bieži aizstāj LR likumus!

Atbildēt

Policijas patvaļai atraisa rokas

21.11.2019. 06:37

Izmeklētāji kā čekusti ložņās visur un visu atrasto konfiscēs un sadalīs, nederīgas mantas vedīs uz policiju. Atņemto mantu dokumentālā makalatūra tiks radīta lavīnveidīgi. Atbildes uz sūdzībām nesniegs, jo aizbildināsies ar pārslodzi. Policijas izmeklētāji protestēs, prasīs pacelt algas. VDD radīs simtiem ekspertu komisiju. Darbi augs augumā un ies plašumā. VDD mierinās policiju, bet algas necels, apelējot pie policistu sirdsapziņas "vai tad jums nepietiek, ko sev aizstiepjat tāpat?"

Iedzīvotāji novērsīsies no savas nabadzības apkarošanas un paši visu lieko noteiktā laikā pēc darba varēs stiept uz policijas ēku pagalmiem, kuri pārvērīsies par atkritumu izgāztuvēm.

Atbildēt

4. maija varas likumdevēji

21.11.2019. 06:31

»

WTF

Uz katru korumpēto mentu būs desmitiem parasto cilvēku, kuri saņēmuši mantojumu, bet tiem nav nekādu dokumentu, kā mirušais radinieks tika pie naudas


pievāca uz gulagu izsūtīto īpašumus, tagad ķeras klāt sīkumiem, konfiscēs visu, kam nav čeki. Čekus neatzīs, ja čekā nebūs numurs, kāds uz mantu. Tā arī visa ticamība.

Ja atradīs 200 l benzīnu garažā, konfiscēs, ja čeks būs, tiesu ekspertīze neatzīs benzīna marku.

Atbildēt

Padomju laiku kārtība bija diversija pret PSRS ekonomiku

21.11.2019. 06:26

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Bet šodienas kārtība ir tā pati, kas turpinās pret LV ekonomiku, lai iznīcinātu tautu, kas nav jāved uz gulagu. Paši nosprāgst te, Hitlera raugu baltmaizē sarijušies, vai aizmūk uz Rietumiem.

Atbildēt

Viesturs

21.11.2019. 05:54

Atslēgas vārds _ pieņēmums_.
Padomju laiku kārtībā un likumība šobrīd izskatās kā stāsti par Atlantīdu :))

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 02:08

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku mauka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Uģis

20.11.2019. 23:31

»

Kika

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu


Tieši tā. Un nav gadiem jātiesājas, lai konfiscētu. Viss, par ko nevari izskaidrot no kādiem līdzekļiem iegūts, vienkārši tiek ieskaitīts valsts budžetā. Tad tādi džekiņi no VID varēs pat nestāstīt basņas par mātes- skolotājas pensijā, it kā atstātajiem miljoniem.

Atbildēt

tu izlaizi savu déjamo

20.11.2019. 23:00

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


un knāb sūdā regulāri, aborta upuri!

Atbildēt

Vot

20.11.2019. 22:45

»

nu

Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt


Nevajag aizmirst, ka realitātē izmeklētājs nav neatkarīgs, jo jāizpilda prokurora un pdiekšniecības rīkojumi, parast mutiski, jo šie raustās un saprot, ka rakstiski norādījumi draud ar atbildību.

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:40

»

muļķu zeme rullē

jo sliktāk - jo labāk


Tu pievaldi savu déjamo!
Aborta upuris

Atbildēt

muļķu zeme rullē

20.11.2019. 20:36

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

Kika

20.11.2019. 20:15

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu!

Atbildēt

tirliņš

20.11.2019. 20:09

Beztiesiskuma kompromiss

Atbildēt

nu

20.11.2019. 19:51

»

Domātājs

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju...


Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.11.2019. 19:44

Viss, jau būtu labi,TIKAI: par ko uztraucas Lapsa, par sevi vai saviem "darba devējiem" ?

Atbildēt

As

20.11.2019. 19:17

Stulbam GAILIM,stulba dziesma.

Atbildēt

Domātājs

20.11.2019. 18:44

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju.
Tad arī pirmais variants būtu labākais, kas neparedz kriminālprocesa uzsākšanu.
Izmaiņām ir jābūt, atliek tikai loģiski tās noformēt.
Vajadzētu izpētīt citu valstu piemēru, kaut lietuviešu.

Atbildēt

Grozījumi vērsti uz izmeklētāju patvaļu

20.11.2019. 18:18

Ne prokurori, ne izmeklētāji smalki nepētīs likuma interpretāciju, kura nu ir apstrīdama. Nevienai privātpersonai policija un prokuratura neko tāpat nepaskaidros, konfiscēs, atrakstīsies, neko nepierādīsi.

Tāpat notika ar grozījumiem, kad tagad prokurors tiesneša vietā izlemj, ka pierādījumu ir pietiekami, lai lietu iztiesātu. Vai nav. Kā virsprokurors Leja lēma Rīdzenes sarunu lietā. Un izbeidza.

Ja saliek kopā šos divus likumgrozījumus, redzama "sprauga" prokuratūras un izmeklētāja kukuļošanas legalizācijai. Un varas korporācijas patvaļai.

Ar šī likuma grozījumiem tiek legalizēta jau policijas patvaļa, ko veica izmeklētāji, izņemot mantu nepamatoti un neatdodot. Vai katram čeks par katru nopirkto lietu saglabāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...