Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

V

22.11.2019. 10:25

Neizgāja cauri bordānistu priekšlikums. Galīgajā redakcijā apstiprināja šādi:
3) Ir uzskatāms par pierādītu, ka manta, ar kuru veiktas legalizēšanas darbības, ir noziedzīgi iegūta, ja kriminālprocesā persona nespēj izskaidrot attiecīgās
likumīgo izcelsmi un ja pierādījumu kopums procesa virzītājam dod pamatu pieņēmumam, ka mantai, visticamāk, ir noziedzīga izcelsme.

Atbildēt

Peksis

21.11.2019. 18:12

Pietiek rakstit stulbibas, jaa likumaa paredzeetaas normas ir logiskas un vajadzigas. Tiem, kuriem nauda ir legali ieguta nav par ko uztraukties!!!

Atbildēt

prevencija

21.11.2019. 17:43

Kas notiek ar t. s. labticīgi iegūto mantu, kas ir izkrāpta shēmojot vai ar reiderisma metodēm un tiek "atmazgāta" caur pārpircējiem? Likumdošanai vairāk būtu jāvērš uzmanība uz to, lai atturētu, nepieļautu nozieguma pastrādāšanu, mazāk uz sodiem un konfiskācijām.

Atbildēt

Aizsapņojies?

21.11.2019. 16:43

»

Hg

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks


Baltezers utt. ? Neceri! Tur prokurori un tiesneši dzīvo, tagad pārcelsies arī izmeklētāji.

Prokuroriem kā Lejam Rīdzenes sarunu lietā jau iedeva privilēģijas uzskatīt, vai pierādījumu krimināllietā pietiek iztiesāšanai.

Tagad policijas izmeklētājiem tiesības konfiscēt, ja nevari ticami pierādīt mantas izcelsmi. Čeks nebūs, atvadiss. Herarhiski zemāk un ienākumu mazāk. Bet var jau grupā ar prokuroru noziedzīgi vienoties un sadalīt konfiscēto vai kukuli.

Tas viss tek gatavots tautas aptīrīšanai pa lielam. Jau tagad vnk aizveda datorus, auto citreiz arestē bez iemesla, VID nobloķē kontus, paralizē uzņēmējdarbību. Tagad, lai slēgtu uzņēmumu pietiks ar izmeklētāja "pārliecību". Tā ka tas viss vērsts pret ekonomiku, uzņēmējiem, pret kuriem jau pieņēma likumu, ka uzņēmējam jāatbild par viņa preces prcēja naudas izcelsmi. Kas ir idiotisms.Krievijā šo likumu ar nākošo gadu jau pielietos.

Atbildēt

Atkata ņēmājs

21.11.2019. 16:18

Nu ir ziepes! Likumu pieņēma!

Atbildēt

Hg

21.11.2019. 15:31

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks

Atbildēt

Paškritisks

21.11.2019. 15:28

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Ērgļa knābis parakstās kā aborta upuris?

Atbildēt

Hehe

21.11.2019. 15:24

Kas vainas šim likumam, ja tam sekotu mūsu miljonāru, strauji bagāti palikušo deputātu aizturēšana. Jurašam par kadiem lidzekliem māja mežparkā? Davai, bordān, visus uz desu

Atbildēt

kaķa smiekli

21.11.2019. 14:57

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Es jau sen teicu, ka piedzīvosim laikus, kad būsim PSRS analogs. Bet izskatās, ka dažās jomā pat pārspēsim. Orvels 1984. varēs atpūsties.

Atbildēt

Anna

21.11.2019. 14:42

»

Atis

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju...


Cienījamais Ati, varbūt nemaldos pieņemot, ka esat jaunāka gada gājuma. Viens no Latvijas lielākajiem oligarhiem savā laikā “pierādīja”, ka pie bagātības ticis, padomju laikos pārdodot pašaudzētas tulpes Krievijā. Tas bija pilnīgi pietiekami, lai visa tālākā raušana tiktu pilnīgi legalizēta.

Atbildēt

Rosinot parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu

21.11.2019. 14:33

»

Komunisma rēgs jau atklīdis

KGB- VDK - VDD veidolā...


CVK un VDD rīcībā nonāks personu dati, personu, kuras nav apmierinātas ar 4. maija korporācijas varu Latvijā. Jo faktiski 4. maija varas korporācija pilda glopbālās korporokrātijas - SVF/PB/FRS īpašnieku, privātpersonu, norādes un visi dati nonāk arī tur. Tās būs to personu skaitā, kuras ir riska grupā neapmierinātībā nākotnē ar pasaules valdību, kura veidosies pēc globālās krīzes. FRS un Romas klubs globālo ekonomikas krīzi plāno strauju un dziļu, sākot no 2020.- 2024. g.

Atbildēt

Nāvessods nav vajadzīgs, jo tautu nogalina

21.11.2019. 14:24

»

VB

BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm


ar genocīdu un Hitlera mākslīgo raugu, kas veicina vēža rašanos. Hitlera raugu izmanto maizes cepšanai. Visideālākais slepkava ir baltmaize cepta ar raugu. Kad pārēdušios slimos pensionārus apkaupa zagļi un vara, viņi iet bojā no bailēm, ka rīt nebūs baltmaize, cepta ar Bitlera raugu.

Bet likumgrozījumi, ar kuriem piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK K. Bērziņai ir valsts iekšējā lieta demokrātijas interpretācijā un it kā valsts drošības interesēs, lai tauta neiedomājas atlaist Darimu, vācot parakstus, kad iedomājas, lai nav lieki jātērē valsts budžeta nauda, lai Saeimā un Eiroparlamentā nonāk varas korporācijas atzītie "noderīgie idioti", nevis godības personas no tautas, kas radīs problēmas.


Atbildēt

Komunisma rēgs jau atklīdis

21.11.2019. 14:16

»

naivie

Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot


KGB- VDK - VDD veidolā.

CVK K. Bērziņas pienākumi skaitīt balsis ir saskaņā ar valsts noslēpumu, par ko steidzamības kārtā nobalsoja Saeima, dodot pielaidi Cimdara vietniecei. Ko tas nozīmē? Ka balsis 14. Saeimas vēlēšanās jāskaita pēc VDD norādēm.

CVK elektroniski fiksē parakstus par Saeimas atsaukšanu. Daudzi eksperti uzskata, ka elektroniskajā parakstu vākšanā atbildīga ir "tehnika" - kompjūterprogrammas. Citu atbildīgo nav.

Mani māc šaubas, ka parakstu skaits tiks savāks, bet "nogļukos tehnika" un tautai būs "baigais aplauziens" - nekas var nesanākt ar Saeimas atlaišanu. Kāpēc? Tāpēc, ka 4. maija varas korporācijai tas nebūtu ērti un komfortabli atkal tirsties, veidojot jaunu valdību, MP utt.

Un tad, ja tauta neliksies mierā, vara noorganizēs "tvaika nolaišanu" kā 2009. gada 13. janvārī.

Atbildēt

naivie

21.11.2019. 13:41

»

Rēgs

Komunisma rēgs klīst pa Latviju


Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot.

Atbildēt

Soldier

21.11.2019. 12:47

Ārprāts!

Atbildēt

VB

21.11.2019. 12:36

»

Visi policisti un prokurori

un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās


BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm...

Atbildēt

Rēgs

21.11.2019. 12:34

Komunisma rēgs klīst pa Latviju

Atbildēt

Visi policisti un prokurori

21.11.2019. 10:06

»

VB

Sāks uz ielas mums raut nost ziemas mēteļus


un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās.

Atbildēt

Atis

21.11.2019. 09:59

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju, bet ir vajadzīgi cilvēki, kuru mums nav,ar godīguma izpratni augstākajā līmenī.

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 08:27

Viss kārtībā,satraukumam nav vietas ,likums domāts reņģēdājiem,partijniekus,pietuvinātos un augļotājus šis likums neskars.

Atbildēt

andrs

21.11.2019. 08:02

Mūsu sistēmā izmeklētāju un prokuroru pieņēmums un pārliecība bieži aizstāj LR likumus!

Atbildēt

Policijas patvaļai atraisa rokas

21.11.2019. 06:37

Izmeklētāji kā čekusti ložņās visur un visu atrasto konfiscēs un sadalīs, nederīgas mantas vedīs uz policiju. Atņemto mantu dokumentālā makalatūra tiks radīta lavīnveidīgi. Atbildes uz sūdzībām nesniegs, jo aizbildināsies ar pārslodzi. Policijas izmeklētāji protestēs, prasīs pacelt algas. VDD radīs simtiem ekspertu komisiju. Darbi augs augumā un ies plašumā. VDD mierinās policiju, bet algas necels, apelējot pie policistu sirdsapziņas "vai tad jums nepietiek, ko sev aizstiepjat tāpat?"

Iedzīvotāji novērsīsies no savas nabadzības apkarošanas un paši visu lieko noteiktā laikā pēc darba varēs stiept uz policijas ēku pagalmiem, kuri pārvērīsies par atkritumu izgāztuvēm.

Atbildēt

4. maija varas likumdevēji

21.11.2019. 06:31

»

WTF

Uz katru korumpēto mentu būs desmitiem parasto cilvēku, kuri saņēmuši mantojumu, bet tiem nav nekādu dokumentu, kā mirušais radinieks tika pie naudas


pievāca uz gulagu izsūtīto īpašumus, tagad ķeras klāt sīkumiem, konfiscēs visu, kam nav čeki. Čekus neatzīs, ja čekā nebūs numurs, kāds uz mantu. Tā arī visa ticamība.

Ja atradīs 200 l benzīnu garažā, konfiscēs, ja čeks būs, tiesu ekspertīze neatzīs benzīna marku.

Atbildēt

Padomju laiku kārtība bija diversija pret PSRS ekonomiku

21.11.2019. 06:26

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Bet šodienas kārtība ir tā pati, kas turpinās pret LV ekonomiku, lai iznīcinātu tautu, kas nav jāved uz gulagu. Paši nosprāgst te, Hitlera raugu baltmaizē sarijušies, vai aizmūk uz Rietumiem.

Atbildēt

Viesturs

21.11.2019. 05:54

Atslēgas vārds _ pieņēmums_.
Padomju laiku kārtībā un likumība šobrīd izskatās kā stāsti par Atlantīdu :))

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 02:08

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku mauka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Uģis

20.11.2019. 23:31

»

Kika

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu


Tieši tā. Un nav gadiem jātiesājas, lai konfiscētu. Viss, par ko nevari izskaidrot no kādiem līdzekļiem iegūts, vienkārši tiek ieskaitīts valsts budžetā. Tad tādi džekiņi no VID varēs pat nestāstīt basņas par mātes- skolotājas pensijā, it kā atstātajiem miljoniem.

Atbildēt

tu izlaizi savu déjamo

20.11.2019. 23:00

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


un knāb sūdā regulāri, aborta upuri!

Atbildēt

Vot

20.11.2019. 22:45

»

nu

Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt


Nevajag aizmirst, ka realitātē izmeklētājs nav neatkarīgs, jo jāizpilda prokurora un pdiekšniecības rīkojumi, parast mutiski, jo šie raustās un saprot, ka rakstiski norādījumi draud ar atbildību.

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:40

»

muļķu zeme rullē

jo sliktāk - jo labāk


Tu pievaldi savu déjamo!
Aborta upuris

Atbildēt

muļķu zeme rullē

20.11.2019. 20:36

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

Kika

20.11.2019. 20:15

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu!

Atbildēt

tirliņš

20.11.2019. 20:09

Beztiesiskuma kompromiss

Atbildēt

nu

20.11.2019. 19:51

»

Domātājs

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju...


Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.11.2019. 19:44

Viss, jau būtu labi,TIKAI: par ko uztraucas Lapsa, par sevi vai saviem "darba devējiem" ?

Atbildēt

As

20.11.2019. 19:17

Stulbam GAILIM,stulba dziesma.

Atbildēt

Domātājs

20.11.2019. 18:44

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju.
Tad arī pirmais variants būtu labākais, kas neparedz kriminālprocesa uzsākšanu.
Izmaiņām ir jābūt, atliek tikai loģiski tās noformēt.
Vajadzētu izpētīt citu valstu piemēru, kaut lietuviešu.

Atbildēt

Grozījumi vērsti uz izmeklētāju patvaļu

20.11.2019. 18:18

Ne prokurori, ne izmeklētāji smalki nepētīs likuma interpretāciju, kura nu ir apstrīdama. Nevienai privātpersonai policija un prokuratura neko tāpat nepaskaidros, konfiscēs, atrakstīsies, neko nepierādīsi.

Tāpat notika ar grozījumiem, kad tagad prokurors tiesneša vietā izlemj, ka pierādījumu ir pietiekami, lai lietu iztiesātu. Vai nav. Kā virsprokurors Leja lēma Rīdzenes sarunu lietā. Un izbeidza.

Ja saliek kopā šos divus likumgrozījumus, redzama "sprauga" prokuratūras un izmeklētāja kukuļošanas legalizācijai. Un varas korporācijas patvaļai.

Ar šī likuma grozījumiem tiek legalizēta jau policijas patvaļa, ko veica izmeklētāji, izņemot mantu nepamatoti un neatdodot. Vai katram čeks par katru nopirkto lietu saglabāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....