Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

V

22.11.2019. 10:25

Neizgāja cauri bordānistu priekšlikums. Galīgajā redakcijā apstiprināja šādi:
3) Ir uzskatāms par pierādītu, ka manta, ar kuru veiktas legalizēšanas darbības, ir noziedzīgi iegūta, ja kriminālprocesā persona nespēj izskaidrot attiecīgās
likumīgo izcelsmi un ja pierādījumu kopums procesa virzītājam dod pamatu pieņēmumam, ka mantai, visticamāk, ir noziedzīga izcelsme.

Atbildēt

Peksis

21.11.2019. 18:12

Pietiek rakstit stulbibas, jaa likumaa paredzeetaas normas ir logiskas un vajadzigas. Tiem, kuriem nauda ir legali ieguta nav par ko uztraukties!!!

Atbildēt

prevencija

21.11.2019. 17:43

Kas notiek ar t. s. labticīgi iegūto mantu, kas ir izkrāpta shēmojot vai ar reiderisma metodēm un tiek "atmazgāta" caur pārpircējiem? Likumdošanai vairāk būtu jāvērš uzmanība uz to, lai atturētu, nepieļautu nozieguma pastrādāšanu, mazāk uz sodiem un konfiskācijām.

Atbildēt

Aizsapņojies?

21.11.2019. 16:43

»

Hg

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks


Baltezers utt. ? Neceri! Tur prokurori un tiesneši dzīvo, tagad pārcelsies arī izmeklētāji.

Prokuroriem kā Lejam Rīdzenes sarunu lietā jau iedeva privilēģijas uzskatīt, vai pierādījumu krimināllietā pietiek iztiesāšanai.

Tagad policijas izmeklētājiem tiesības konfiscēt, ja nevari ticami pierādīt mantas izcelsmi. Čeks nebūs, atvadiss. Herarhiski zemāk un ienākumu mazāk. Bet var jau grupā ar prokuroru noziedzīgi vienoties un sadalīt konfiscēto vai kukuli.

Tas viss tek gatavots tautas aptīrīšanai pa lielam. Jau tagad vnk aizveda datorus, auto citreiz arestē bez iemesla, VID nobloķē kontus, paralizē uzņēmējdarbību. Tagad, lai slēgtu uzņēmumu pietiks ar izmeklētāja "pārliecību". Tā ka tas viss vērsts pret ekonomiku, uzņēmējiem, pret kuriem jau pieņēma likumu, ka uzņēmējam jāatbild par viņa preces prcēja naudas izcelsmi. Kas ir idiotisms.Krievijā šo likumu ar nākošo gadu jau pielietos.

Atbildēt

Atkata ņēmājs

21.11.2019. 16:18

Nu ir ziepes! Likumu pieņēma!

Atbildēt

Hg

21.11.2019. 15:31

Mentiem Zelta laiki izvelies kuru maju gribi baltezera jurmala babitee kruta , bet ceru trapisies Uz kada isti nepareizaa un tad aizsaules ielaa vietas pietruks

Atbildēt

Paškritisks

21.11.2019. 15:28

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Ērgļa knābis parakstās kā aborta upuris?

Atbildēt

Hehe

21.11.2019. 15:24

Kas vainas šim likumam, ja tam sekotu mūsu miljonāru, strauji bagāti palikušo deputātu aizturēšana. Jurašam par kadiem lidzekliem māja mežparkā? Davai, bordān, visus uz desu

Atbildēt

kaķa smiekli

21.11.2019. 14:57

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Es jau sen teicu, ka piedzīvosim laikus, kad būsim PSRS analogs. Bet izskatās, ka dažās jomā pat pārspēsim. Orvels 1984. varēs atpūsties.

Atbildēt

Anna

21.11.2019. 14:42

»

Atis

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju...


Cienījamais Ati, varbūt nemaldos pieņemot, ka esat jaunāka gada gājuma. Viens no Latvijas lielākajiem oligarhiem savā laikā “pierādīja”, ka pie bagātības ticis, padomju laikos pārdodot pašaudzētas tulpes Krievijā. Tas bija pilnīgi pietiekami, lai visa tālākā raušana tiktu pilnīgi legalizēta.

Atbildēt

Rosinot parakstu vākšanu par Saeimas atlaišanu

21.11.2019. 14:33

»

Komunisma rēgs jau atklīdis

KGB- VDK - VDD veidolā...


CVK un VDD rīcībā nonāks personu dati, personu, kuras nav apmierinātas ar 4. maija korporācijas varu Latvijā. Jo faktiski 4. maija varas korporācija pilda glopbālās korporokrātijas - SVF/PB/FRS īpašnieku, privātpersonu, norādes un visi dati nonāk arī tur. Tās būs to personu skaitā, kuras ir riska grupā neapmierinātībā nākotnē ar pasaules valdību, kura veidosies pēc globālās krīzes. FRS un Romas klubs globālo ekonomikas krīzi plāno strauju un dziļu, sākot no 2020.- 2024. g.

Atbildēt

Nāvessods nav vajadzīgs, jo tautu nogalina

21.11.2019. 14:24

»

VB

BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm


ar genocīdu un Hitlera mākslīgo raugu, kas veicina vēža rašanos. Hitlera raugu izmanto maizes cepšanai. Visideālākais slepkava ir baltmaize cepta ar raugu. Kad pārēdušios slimos pensionārus apkaupa zagļi un vara, viņi iet bojā no bailēm, ka rīt nebūs baltmaize, cepta ar Bitlera raugu.

Bet likumgrozījumi, ar kuriem piešķīra pielaidi valsts noslēpumiem CVK K. Bērziņai ir valsts iekšējā lieta demokrātijas interpretācijā un it kā valsts drošības interesēs, lai tauta neiedomājas atlaist Darimu, vācot parakstus, kad iedomājas, lai nav lieki jātērē valsts budžeta nauda, lai Saeimā un Eiroparlamentā nonāk varas korporācijas atzītie "noderīgie idioti", nevis godības personas no tautas, kas radīs problēmas.


Atbildēt

Komunisma rēgs jau atklīdis

21.11.2019. 14:16

»

naivie

Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot


KGB- VDK - VDD veidolā.

CVK K. Bērziņas pienākumi skaitīt balsis ir saskaņā ar valsts noslēpumu, par ko steidzamības kārtā nobalsoja Saeima, dodot pielaidi Cimdara vietniecei. Ko tas nozīmē? Ka balsis 14. Saeimas vēlēšanās jāskaita pēc VDD norādēm.

CVK elektroniski fiksē parakstus par Saeimas atsaukšanu. Daudzi eksperti uzskata, ka elektroniskajā parakstu vākšanā atbildīga ir "tehnika" - kompjūterprogrammas. Citu atbildīgo nav.

Mani māc šaubas, ka parakstu skaits tiks savāks, bet "nogļukos tehnika" un tautai būs "baigais aplauziens" - nekas var nesanākt ar Saeimas atlaišanu. Kāpēc? Tāpēc, ka 4. maija varas korporācijai tas nebūtu ērti un komfortabli atkal tirsties, veidojot jaunu valdību, MP utt.

Un tad, ja tauta neliksies mierā, vara noorganizēs "tvaika nolaišanu" kā 2009. gada 13. janvārī.

Atbildēt

naivie

21.11.2019. 13:41

»

Rēgs

Komunisma rēgs klīst pa Latviju


Nē, mēs mēģinām atrast demokrātiju. It kā tepat kaut kur esot.

Atbildēt

Soldier

21.11.2019. 12:47

Ārprāts!

Atbildēt

VB

21.11.2019. 12:36

»

Visi policisti un prokurori

un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās


BET, vai tiešām EU, kuras satāvā esam, par to nav nekādas daļās? Tad jau varām arī atjaunot nāvessodu ar tām visnežēlīgākajām (uz mieta, piem.) netodēm...

Atbildēt

Rēgs

21.11.2019. 12:34

Komunisma rēgs klīst pa Latviju

Atbildēt

Visi policisti un prokurori

21.11.2019. 10:06

»

VB

Sāks uz ielas mums raut nost ziemas mēteļus


un VDD čekisti un jaunie komunisti Bordāns, Jurašs, Potapova staigās īstos kažokos ar mauzeri pie sāniem, bet Levits plānā, nolāpītā mētelītī ar Valstsgribas eksemplāru rokās.

Atbildēt

Atis

21.11.2019. 09:59

Ja īpašums ir legāli iegūts tur nav nekas slēpjams,slēpj tikai noziedzīgā ceļā iegūtu īpašumu izcelsmi.Pilnīgi pareizi ir tādus īpašumus konfiscēt ar tiesas lēmumu. Beidzot ir jāsāk sakārtot valsti ar metodēm kuras reāli šajā sistēmā strādā.Lai pilnvērtīgi strādātu demokrātija valstī, nepietiek ar teoriju, bet ir vajadzīgi cilvēki, kuru mums nav,ar godīguma izpratni augstākajā līmenī.

Atbildēt

lauķis

21.11.2019. 08:27

Viss kārtībā,satraukumam nav vietas ,likums domāts reņģēdājiem,partijniekus,pietuvinātos un augļotājus šis likums neskars.

Atbildēt

andrs

21.11.2019. 08:02

Mūsu sistēmā izmeklētāju un prokuroru pieņēmums un pārliecība bieži aizstāj LR likumus!

Atbildēt

Policijas patvaļai atraisa rokas

21.11.2019. 06:37

Izmeklētāji kā čekusti ložņās visur un visu atrasto konfiscēs un sadalīs, nederīgas mantas vedīs uz policiju. Atņemto mantu dokumentālā makalatūra tiks radīta lavīnveidīgi. Atbildes uz sūdzībām nesniegs, jo aizbildināsies ar pārslodzi. Policijas izmeklētāji protestēs, prasīs pacelt algas. VDD radīs simtiem ekspertu komisiju. Darbi augs augumā un ies plašumā. VDD mierinās policiju, bet algas necels, apelējot pie policistu sirdsapziņas "vai tad jums nepietiek, ko sev aizstiepjat tāpat?"

Iedzīvotāji novērsīsies no savas nabadzības apkarošanas un paši visu lieko noteiktā laikā pēc darba varēs stiept uz policijas ēku pagalmiem, kuri pārvērīsies par atkritumu izgāztuvēm.

Atbildēt

4. maija varas likumdevēji

21.11.2019. 06:31

»

WTF

Uz katru korumpēto mentu būs desmitiem parasto cilvēku, kuri saņēmuši mantojumu, bet tiem nav nekādu dokumentu, kā mirušais radinieks tika pie naudas


pievāca uz gulagu izsūtīto īpašumus, tagad ķeras klāt sīkumiem, konfiscēs visu, kam nav čeki. Čekus neatzīs, ja čekā nebūs numurs, kāds uz mantu. Tā arī visa ticamība.

Ja atradīs 200 l benzīnu garažā, konfiscēs, ja čeks būs, tiesu ekspertīze neatzīs benzīna marku.

Atbildēt

Padomju laiku kārtība bija diversija pret PSRS ekonomiku

21.11.2019. 06:26

»

Viesturs

Atslēgas vārds _ pieņēmums_


Bet šodienas kārtība ir tā pati, kas turpinās pret LV ekonomiku, lai iznīcinātu tautu, kas nav jāved uz gulagu. Paši nosprāgst te, Hitlera raugu baltmaizē sarijušies, vai aizmūk uz Rietumiem.

Atbildēt

Viesturs

21.11.2019. 05:54

Atslēgas vārds _ pieņēmums_.
Padomju laiku kārtībā un likumība šobrīd izskatās kā stāsti par Atlantīdu :))

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 02:08

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


Kaut tev miezamais aizkalstu, naciku mauka ar izrautu dzemdi!

Atbildēt

Uģis

20.11.2019. 23:31

»

Kika

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu


Tieši tā. Un nav gadiem jātiesājas, lai konfiscētu. Viss, par ko nevari izskaidrot no kādiem līdzekļiem iegūts, vienkārši tiek ieskaitīts valsts budžetā. Tad tādi džekiņi no VID varēs pat nestāstīt basņas par mātes- skolotājas pensijā, it kā atstātajiem miljoniem.

Atbildēt

tu izlaizi savu déjamo

20.11.2019. 23:00

»

érgla knàbis

Tu pievaldi savu déjamo


un knāb sūdā regulāri, aborta upuri!

Atbildēt

Vot

20.11.2019. 22:45

»

nu

Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt


Nevajag aizmirst, ka realitātē izmeklētājs nav neatkarīgs, jo jāizpilda prokurora un pdiekšniecības rīkojumi, parast mutiski, jo šie raustās un saprot, ka rakstiski norādījumi draud ar atbildību.

Atbildēt

érgla knàbis

20.11.2019. 20:40

»

muļķu zeme rullē

jo sliktāk - jo labāk


Tu pievaldi savu déjamo!
Aborta upuris

Atbildēt

muļķu zeme rullē

20.11.2019. 20:36

jo sliktāk - jo labāk.

Atbildēt

Kika

20.11.2019. 20:15

Visas civilizetas valstis cilvekam ir pašam japierada, kur dabujis naudu!

Atbildēt

tirliņš

20.11.2019. 20:09

Beztiesiskuma kompromiss

Atbildēt

nu

20.11.2019. 19:51

»

Domātājs

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju...


Varētu padomāt, ka izmeklētājs varēs vienpersoniski atzīt mantu par noziedzīgi iegūtu un ar nepārsūdzamu lēmumu to konfiscēt.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.11.2019. 19:44

Viss, jau būtu labi,TIKAI: par ko uztraucas Lapsa, par sevi vai saviem "darba devējiem" ?

Atbildēt

As

20.11.2019. 19:17

Stulbam GAILIM,stulba dziesma.

Atbildēt

Domātājs

20.11.2019. 18:44

Vajag noteikt termiņu, kura laikā persona var vērsties tiesā, ja viņam tiek atņemta nauda, manta un tiesa pieņem galīgo lēmumu par konfiskāciju.
Tad arī pirmais variants būtu labākais, kas neparedz kriminālprocesa uzsākšanu.
Izmaiņām ir jābūt, atliek tikai loģiski tās noformēt.
Vajadzētu izpētīt citu valstu piemēru, kaut lietuviešu.

Atbildēt

Grozījumi vērsti uz izmeklētāju patvaļu

20.11.2019. 18:18

Ne prokurori, ne izmeklētāji smalki nepētīs likuma interpretāciju, kura nu ir apstrīdama. Nevienai privātpersonai policija un prokuratura neko tāpat nepaskaidros, konfiscēs, atrakstīsies, neko nepierādīsi.

Tāpat notika ar grozījumiem, kad tagad prokurors tiesneša vietā izlemj, ka pierādījumu ir pietiekami, lai lietu iztiesātu. Vai nav. Kā virsprokurors Leja lēma Rīdzenes sarunu lietā. Un izbeidza.

Ja saliek kopā šos divus likumgrozījumus, redzama "sprauga" prokuratūras un izmeklētāja kukuļošanas legalizācijai. Un varas korporācijas patvaļai.

Ar šī likuma grozījumiem tiek legalizēta jau policijas patvaļa, ko veica izmeklētāji, izņemot mantu nepamatoti un neatdodot. Vai katram čeks par katru nopirkto lietu saglabāts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....