Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet

14.11.2022. 15:20

»

Nu

Ja šitas lopiņš ar zaķa zobiem izsaka pateicību Bordānam un Reiram, tad tur pat nav jautājumu, tāpat skaidrs ka par nacionālo interešu nodevību


tas labi: Vienīgais, kas pateicās par korupcijas apkarošanu LV bija ASV vēstnieks. Man par to liels prieks.

Atbildēt

Gustavs

13.11.2022. 14:48

»

Atceramies

Kad Solvita Āboltiņa pasludināja "tiesiskumu: kā prioritāti un organizēja oligarhu "kapusvētkus", pret viņu sacēlās naida vētra, ēda nost, vai visi masu mediji to vien rakstīja un kad Vilis Seleckis uzrakstīja patiesību par viņu, ka viņa daudz ko dara labu - arī Seleckim koda visādi mošķi komentāros...


Paldies par viedokli: Par to-par ko vēlēšanās balso vai nebalso vēlētāji-tā laikam pietiekoši gara saruna...Tomēr manuprāt varai ir visas iespējas šo trūkumu likvidēt-tak neko nedara lai likvidētu.
Man patiess grūti atcerēties Solvitas Aboltiņas labos darbus...Patiess...Viņas runas gan labi atceros. Sludināt var visu ko: te netā pilns ar gudrību sludinātājiem, bet no tā jau nekas nemainās..jo tālāk par tukšmuldēšanu netā te neviens netiek...

Atbildēt

Nu

12.11.2022. 21:40

Ja šitas lopiņš ar zaķa zobiem izsaka pateicību Bordānam un Reiram, tad tur pat nav jautājumu, tāpat skaidrs ka par nacionālo interešu nodevību.

"'Personīgi pateicos Reiram un Bordānam.' ASV vēstnieks Kārvails par savu noslēdzošo misiju"

Atbildēt

Bezkompromisa beztiesiskums

12.11.2022. 15:12

„Bezkompromisa tiesiskuma” Bordāns ir gandrīz prom, bet nelāgā smaka palikusi un paliks vēl ilgu laiku - kas tas par naivumu?
Bordiots ir nomainījis kādas 5-6 partijas un pie siles rausies vienmēr!
40 citroni ar šekeļiem un Biķernieku zemes otkati gan jau kādu labumiņu ir ienesuši, bet šitie mazie kompleksainie punduri vienalga ir baigi rijīgie...
Un jaunais politiskais spēks Bordiots (kurš Saeimā sēž jau no 1994.gada) tur sapņo atgriezties , lai turpinātu rebes.

Atbildēt

Peksis

12.11.2022. 08:10

Jūs vispār saprotat kanotiek normatīvo aktu izstradāšana vai grozīšana. Jūs esat pajoļi ja domajat ka to dara minisfrs

Atbildēt

Tieslietu ministrija

12.11.2022. 00:24

»

Izsmiekls

Nu, es domāju, ka ar 40 miljonu balsojumu un Biķernieku zemes darījumu viņš sev iztiku kādam laikam ir nodrošinājis. Turklāt partijai vēl jau ir arī finansējums - 145 000 gadā. Es domāju, ka viņš noteikti mēģinās visus apjāt arī nākamreiz un startēs nākamajās vēlēšanās ar savu projektu. Protams, ka ...


Ko jūs te maļat par Bordāna Tieslietu ministriju. Mūs nomenklatūru izveidoja NA - TB/LNNK, saslēdza tādus līgumus, ka ar tankiem mūs nedabūs ārā no ministrijas un mēs kalpojam NA kā paklausīgi dresūrai suņi. Ierēdņiem ir atņemtas cilvēka tiesības, tie mums ir kā vergi, ko pasakām to dara un to raksta, papīrus pēc mūsu diktāta pasniedz parakstīt. Kā var neklausīt, ja mums ir labi palīgi no oligarhiem, no Maksātnespējas administrācijas advokātiem - miljonāriem. Bordāns pirmo reizi, kad bija ministrs TM, mēģināja pievilkt stīgas mūsu TB/LNNK Administratoriem, atņemt miljono peļņu, izmetām ārā kā suņi no būdas - no ministra amata un no NA. Ha, ha. Darba līgumos noteikts - ja mūs atlaiž, mums maksā 3 gadu darba algas kompensāciju, ja ne vairāk - to slēdzām jau sen, precīzu summu neatceramies, bet atlaišanas summa ir milzīga, tas zināms. Un bez tiesas mūs atlaist vispār nevar. Ha, ha, tiesa ir mūsu korumpanti, gaida kukuli, ko noteikti atnesīsim, jo tur arī strādā klasesbiedri, radi, draugi, kukulīti viņiem varam pienest katram mājās un pats velns mūs neķers.

Atbildēt

Atceramies

12.11.2022. 00:08

»

Gustavs

Nepārzinu cietuma ne ar ieslodzījuma vietu sistēmu, bet raksts parāda šaurpierītes domāšanu un pasaules uztveri: Par politiķi nekad nevar spriest pēc viņu vārdiem, vai ar atsevišķiem darbiem, bet jāskatās uz lietu kopā...


Kad Solvita Āboltiņa pasludināja "tiesiskumu: kā prioritāti un organizēja oligarhu "kapusvētkus", pret viņu sacēlās naida vētra, ēda nost, vai visi masu mediji to vien rakstīja un kad Vilis Seleckis uzrakstīja patiesību par viņu, ka viņa daudz ko dara labu - arī Seleckim koda visādi mošķi komentāros, apsaukāja, skatīja privāto dzīvi un tml.

Tā arī pret Jāni Bordānu -, arī Arti Pabriku, kas ir izcila personību , gudrs, izglītots, gāza vbirsū dubļus.

Es teikšu atklāti - Latvijas personības cenšās iznīcināt čekistu stukači, Kremlis, okupanti un oligarhi, kuri ir visjūtīgākie un kā viņus aizskar, grūž naudu žurnālistiem, reitingu taisītājiem laikam un nicina, Latvijas personības - TĀ IR vien no HIBRĪDKARA PAZĪMĒM un + kolaborācija un kā teicis Hitlers - ja lielus melus sludina un biežu atkārto, tiem tauta notic. 100% taisnība.

Zini, par gudrākām personībām un darītājiem tauta vēlēšanās nebalso, balso pēc REITINGIEM, kas ir vismelīgākā REKLĀMA,. ko būtu jāaizliedz 2-3 mēneši pirms vēlēšanām.

Atbildēt

Gustavs

11.11.2022. 16:21

Nepārzinu cietuma ne ar ieslodzījuma vietu sistēmu, bet raksts parāda šaurpierītes domāšanu un pasaules uztveri: Par politiķi nekad nevar spriest pēc viņu vārdiem, vai ar atsevišķiem darbiem, bet jāskatās uz lietu kopā..
Bez tieslietu sistēmas Bordānam ir ar lieli nopelni Latvijas banku mafijas naudu atmazgāšanas likvidēšanā, Lemberga iesēdināšanā, kas te gadu desmitiem lobēja sev izdevīgus likumus...Atliek tikai nožēlot, ka kopā ar Lembergu nav iesēdināti citi afēristi, kā skele, slesers, savickis, kargins, utt..Vesela plejāde afersitu, kas te lobēja un lobē likumdosanu LV sev par labu.

Atbildēt

Mjā

11.11.2022. 13:43

»

Ceplis

Uz nārām lopu


Ko, tev arī draudēja mūža ieslodzījums?

Atbildēt

VĒSMA.

11.11.2022. 12:02

ŠITAIS SMAKO KĀRTĪGI. ZVIEDRU PŪDĒTĀ SIĻĶE IR AROMS PRET FORDĀNA PIESMACĒJUMU.
TAISNĪBA, KA ŠI SMAKA VĒL ILGI MŪS IETEKMĒS. TO TURPINA IZDALĪT VIŅA AUKLĒTIE SOĢI, ZTI UN LABI ATALGOTIE speciākisti TIESLIETU MIN.

Atbildēt

Izsmiekls

11.11.2022. 11:04

»

Nu

Blēņas. Bordāns jau ir izspēlēta kārts, viņam vairs nav nekādas ietekmes un viņš vairs nav nevienam vajadzīgs. Kāpēc lai kāds ar viņu dalītos? JKP bija viņa gulbja dziesma. Ja viņš savāca pietiekami naudas lai ietu pensijā, tad izdzīvos, ja ne - neviens to skunksu pie sevis neņems. Var mēģināt tīrīt...


Nu, es domāju, ka ar 40 miljonu balsojumu un Biķernieku zemes darījumu viņš sev iztiku kādam laikam ir nodrošinājis. Turklāt partijai vēl jau ir arī finansējums - 145 000 gadā. Es domāju, ka viņš noteikti mēģinās visus apjāt arī nākamreiz un startēs nākamajās vēlēšanās ar savu projektu. Protams, ka izredzes tur ir miglā tītas, bet mēģināt mēģinās.

Atbildēt

11.11.2022. 07:37

»

Hmm

Komentārs par labu Bordānam - noņemts? Bija teikts - ja kādam te pēc Bordāna izkrišanas no ratiem - no politiskās skatuves "palikusi nelāga smaka", tam laikam kaut kas nav kārtībā ar veselību. Zini, ka saimniecības veikalos ir "smaku noņēmējs" aerosols. Kad sajūt nelabu smaku, mutē jāiepūš aerosols ...


ko tu tur murgo? Par sankciju panākšanu pret Latvijas īpašumu viņam jau sen bija jāpūst cietumā. Interesanti cik viņš dabūtu, ja ko tādu izdarītu ASV, gan jau no sērijas trīs mūža vai elektrisko

Atbildēt

vienkārši un saprotami

11.11.2022. 05:59

»

?

Varēji uzrakstīt saprotamāk.Cietumi,cietie vaļējie,klātie utt


Raksteļa autoram nepatīk, ka zagļiem slepkavām un laupītājiem arī turpmāk būs jāsēž cietumā, nevis 5 zvaigžņu viesnīcā ar tiesībām laiku pa laikam iziet "viesizrādēs" pilsētā. Tāpēc arī smaciņa, tikai ne no Bordāna puses, bet no paša autora!

Atbildēt

Hmm

11.11.2022. 02:25

»

Nu

Blēņas. Bordāns jau ir izspēlēta kārts, viņam vairs nav nekādas ietekmes un viņš vairs nav nevienam vajadzīgs. Kāpēc lai kāds ar viņu dalītos? JKP bija viņa gulbja dziesma. Ja viņš savāca pietiekami naudas lai ietu pensijā, tad izdzīvos, ja ne - neviens to skunksu pie sevis neņems. Var mēģināt tīrīt...


Komentārs par labu Bordānam - noņemts? Bija teikts - ja kādam te pēc Bordāna izkrišanas no ratiem - no politiskās skatuves "palikusi nelāga smaka", tam laikam kaut kas nav kārtībā ar veselību. Zini, ka saimniecības veikalos ir "smaku noņēmējs" aerosols. Kad sajūt nelabu smaku, mutē jāiepūš aerosols un smaku noņems.

Jānis Bordāns par okupantu pieminekļis, par divvalodības novēršanas aktivitātēm ir slavējams visā pagastā un medaļu ir godam pelnījis Ja kādam nav izpratnes par viņa sasniegumiem, kā mēdz teikt, tā ir tās personas problēma. Izskatās nesmuki apriet katru latviešu amatpersonu, kura strādā, cen';sas latvijas labā, kas ļoti nepatīk trīs oligarhiem un sevi';sķi tam, kurš ASV atzīt par okuopantiem Latvijā (Nu viņš saņēma samaksu, par ASV kā Latvijas drauga apķēzīšanu, kad tika iekļauts "sarakstā", nokļuva sū ... os. Par šādu nopelnu, protams, Bordānu ir jānomelno, par visu miljonu, vai ne?

Atbildēt

Ceplis

11.11.2022. 01:43

Uz nārām lopu......

Atbildēt

Pedagogs

10.11.2022. 23:51

Un vai kāds var pateikt Šuplinskas devumu mūsu izglītības sistēmas uzlabošanā ?

Atbildēt

Nu

10.11.2022. 22:50

»

$

Stukāna pasūtījumu galds strādā un turpinās strādāt, ieeļļotie tiesneši nekur nepazuda


Blēņas. Bordāns jau ir izspēlēta kārts, viņam vairs nav nekādas ietekmes un viņš vairs nav nevienam vajadzīgs. Kāpēc lai kāds ar viņu dalītos? JKP bija viņa gulbja dziesma. Ja viņš savāca pietiekami naudas lai ietu pensijā, tad izdzīvos, ja ne - neviens to skunksu pie sevis neņems. Var mēģināt tīrīt kurpes tēvocim Semam un iesaistīties "nevalstisko organizāciju"darbībā.

Atbildēt

$

10.11.2022. 21:55

Stukāna pasūtījumu galds strādā un turpinās strādāt, ieeļļotie tiesneši nekur nepazuda.
Secināms, ka Bordanelli arī turpmāk saņems savu daļu no katra pasūtījuma sprieduma.

Atbildēt

Nu

10.11.2022. 20:56

»

Bordāns

ir Levita mīlulis! Drīz būs atpakaļ un minsitierēs


Diez vai. Levits ir 0. Pīlēns nepieļaus.

Atbildēt

Bordāns

10.11.2022. 20:31

ir Levita mīlulis! Drīz būs atpakaļ un minsitierēs!

Atbildēt

nu

10.11.2022. 19:40

»

Bordāns ir gandrīz prom

bet Lembergs vienalga nevar rimties


kā tu norimsies. ASV sankcijas. Pirmajā instancē notiesāts, drusku "pasēdēja". Esot vēl vairāki kriminālprocesi. No ostas siles nostumts.Atkal ZZSi opozīcijā u.t.t.

Atbildēt

Bordāns ir gandrīz prom

10.11.2022. 19:34

bet Lembergs vienalga nevar rimties.

Atbildēt

666

10.11.2022. 19:19

Likumi valstī vairs nedarbojas, tiesneši izpilda pasūtījumus, soda cilvēkus uz saviem pieņēmumiem nevis uz pierādījumu bāzes. Uz advokātiem arī ir spiediens .

Atbildēt

Nu

10.11.2022. 19:17

Kā tas kroplis sajāja Civillikumu un saštancēja tādu kaudzi ar pilnīgi atsaldētiem likumiem, kurus ar Attīstībai/Par akceptu izdabūja cauri, var tikai pabrīnīties un pašausmināties. Tagad AS nāksies to visu revidēt un grozīt. Bet šitos atsaldētos - uz galerām!

Atbildēt

?

10.11.2022. 19:10

Varēji uzrakstīt saprotamāk.Cietumi,cietie vaļējie,klātie utt.

Atbildēt

politprivet

10.11.2022. 19:06

ne jau smaka viena.... neticība un bezcerīga šajos gados ir nolikusi pie vietas visus.... un izpostīta gan vsvairāk ir izglītība Te vairs nav nekādu verību kaut ko uzturēt bez simtiem miljonu papildus dotācijām izdzīvojušiem Par to izvērsās un plosīja kā negudri tie proletāriešu vadoņi. Pāsi polulisti un marģināļi savēlēja ko padarīsi.

Atbildēt

Ierēdnis

10.11.2022. 17:56

Paldies Dievam dabūja šos ārā no valdības, Anita ar Sandi IZM vispār nonsens žurkas pa galdu staigāja kamēr saimieks guļ, Anitiņa šokā, kad uzzināja, ka Ivetiņa darbā pieņemta, bet ierēdņi viņai ierādīja īsto vietu hierarhijā, pašā apakšā, patiesībā neviens viņus tur neklausīja, bet bīdīja savas rebes iesmejot par šiem ne pirmie un pēdējie klauni pie vadības stūres bijuši. Konservatīviem vēl palikusi RD izskatās tur ar kāju pa pēcpusi būs...

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.11.2022. 17:16

... un ņemot vērā vēl to, ka LR cietumi ir pilni ar nevainīgiem cilvēkiem, pateicoties "lieliskajām" policijai un tiesām ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...