Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra Briķe

27.01.2021. 00:15

Vai tad Tieslietu ministram Bordānam interesē,kas notiek civillietās, krimināllietās,administratīvajās lietās, sākot no to pirmsākumiem - policijas u.c.iestādēm, ko viedo prokuratūra un kā manevrē tiesas, cik nevienlīdzīgi tiek ierosinātas, izmeklētas un iztiesātas lietas. Es un mūsu biedrība, piedāvājām savas zināšanas un tos, kas notiek dažādās lietās domāju, ka zin daudzi, tikai pie varas esošie izliekas kā ''strausi galvu spalvās iebāzuši'', ka neko neredz, jo nav vēlēšanās tās ''lietas'' atbilstoši LR Satversmei un cilvēktiesībām sakārtot, ieviest kaut kādu kārtību struktūrās, izvirzīt gudrākos utt., jo tas var apdraudēt pie varas esošo ''krēslus'' utt. Cik ilgi cilvēktiesību aizstāvji pieļaus šo tiesisko nihilismu Latvijas valstī, kur tiek sagrozīti fakti, kas patiesībā ir meli un tiek pasniegti ar mediju starpniecību, dažādiem ziņojumiem kā mūsu valsts demokrātijas panākumi, bet patiesībā taču tā tas nav!!!

Atbildēt

Paija - "paijai"

26.01.2021. 13:27

un tomēr atradas vina drosmīga prokurore, kura atzina par pamatotu sūdzību par divu advokatu dokumentu viltošanu saistībā ar personas koda nozagšanu un to ievietošanu safabricētos papīros un šī būs epopeja Nr.2 " ķēķa māksla tiesāties".

Tiesās eksistē korupcija - neapgāžams un dokumentāli pierādams fakts.

Atbildēt

paijai

26.01.2021. 10:55

»

Paija

Visu cieņu " nevainības prezumpcijai", taču tiesās eksistē korupcija un mēdz būt gadījumi, kad tiesnesus atstadina par koruptīvām darbībām, - so autors aizmirsis...


Zinu, kur ir dati par nepieļaujamu ex parte saraksti ar advokātiem vairāku gadu garumā. Ir neapstrīdami fakti, bet neviens, tai skaitā Bordāna ministrija, izliekas neredzam. Ja iejauktas augstākās amatpersonas tad NEKĀDAS darbības nesekos! Latvijas tiesu diebviem ir atļauts viss! PS. Pēdējos gados nav tiesāts neviens tiesnesis, ja nu vienīgi noķerts dzērumā pie stūres, bet tad arī iemanās to attaisnot...

Atbildēt

krams

26.01.2021. 05:50

Šajā bordeļtaunā tiesiskuma nav un nebūs!

Atbildēt

Lembergs, Kaimiņš, Bordāns un ...Kasīklis

26.01.2021. 05:14

Lembergs teic, ka Kaimiņš ir Bordāna čoms, tāpēc 3 mēnešus Saeimas komisija neizdod Kaimiņu kriminālvajāšanai.

Ko es par to varu teikt? Ka arī Osinovska lietā Bordāns kritizē tiesu. Tiesa uzskata, ka ir divas realitātes Osinovska lietā - objektīvā, ievērojot cilvēktiesības un neobjektīvā - politiskā.

Te mēs redzam inkluzīvā kapitālisma iesoļošanu Latvijas tieslietu sistēmā, ko Osinovska lietā izgaismo pats Bordāns.

Ekonomikas lietu tiesu - “ebreju tiesu saimnieciskos strīdos” saskaņā ar “ebreju impērijas trešo standartu” J. Bordāns un E. Levits plāno izmantot inkluzīvā kapitàlisma interesēs, politiski sodot personas, konfiscējot mantu un īpašumus sabiedrības interesēs, safabricējot krimināllietas ar mērķi konfiscēt īpašumus, sagraut ekonomiku.

Bordāns sašutis par spriedumu Magoņa un Osinovska lietā un apšauba tiesneša profesionalitāti
POLITIKA
  Jauns.lv / LETA

Bordāna komentārs -“Ministrija uzsver, ka turpmāk šāda veida lietas pēc jaunas tiesas izveidošanas nonāks Ekonomisko lietu tiesā, nevis ceļos uz Limbažiem.”

Kopumā mēs redzam globālistu inkluzīvā kapitālisma “tiesību sistēmu” nākotnes Latvijā, kas atainota Klausa Švābes grāmatā “Lielais restarts”

Vienlaikus redzam, ka pats A. Lembergs ar realizētajām sankcijām pret viņu no ASV puses caur E. Levitu un J. Bordānu kļuvis par pirmo redzamo inkluzīvā kapitālisma upuri Latvijā.

Jau tagad Latvijā ir divas realitātes. Vienā dzīvo tie, kuri lasījuši Klausa Švābes “Lielo restartu” un aktīvi seko politiskajiem notikumiem, bet otrā realitāte ir haotiskie un slepenie E. Levita un K. Kariņa, J. Bordāna un VDD lēmumi, uz kuriem maldīgi tiesiski paļaujas Latvijas iedzīvotāji.

Izlasot K. Švābes grāmatu “Lielais restarts”, mēs skaidri ieraugām ienaidnieka plānus, kuri realizējas mūsu acu priekšā, bet nezinām, kā tiem pretoties, jo sabiedrība dzīvo divās ralitātēs. Ar K. Švābes Davosas foruma plāniem un bez to zināšanām. Sabiedrību sašķeļ pat ar vakcināciju, aizskarot katras personas dārgāko - veselību un dzīvību.

Bet Kasīklis, pieskaroties “Bordāna bezkompromisa tiesiskumam” ignorē būtisku apstākli. Daudzi to ignorē un nenovērtē. 2020. gada 13. martā LV ir paziņojusi ANO pilnīgi oficiāli, ka atsakās no cilvēktiesību ievērošanas “pandēmijas laikā”. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka personu, kuras vērsīsies ECT pieteikumus pret Latvijas valsti pieņems, bet neizskatīs pēc būtības.

Ar ko Kasīklis atšķiras no “bezkompromisa tiesiskuma Bordāna”, nepieminot šo apstākli, būtiski maldinot lasītāju?

Atbildēt

S

26.01.2021. 01:30

»

mh

Nelietis autors taču nerakstīs par to,ka nelietis tiesnesis attaisno nelieti noziedznieku


Ko tad tam tiesnesim bija jādara, ja pierādījumi nav izmantojami? Kļūt par likumpārkāpēju, un rīkoties kā jau daudzreiz citās tiesās ir rīkojušies- notiesāt ar prettiesiski iegūtiem pierādījumiem? Bordānam KNAB un prokuroru vainu ļoti gribas uzgrūst tiesnesim.

Atbildēt

šlipse

26.01.2021. 01:13

šiem bordānistiem tā diagnoze jau skaidra un nepalīdzēs arī tas jaunais Paristu izklaides centrs- tur tikai savējiem... bet kas zina, ja uzvilktu zilu uzvalciņu?

Atbildēt

DUNDURS

26.01.2021. 00:43

Tur pat nav ko diskutēt. BORDĀNAM JĀATKĀPJAS. Tikai viņš to nedarīs. Kā izskatās, neko nedarīs arī tās augstās amatpersonas, kurām nekavējoties vajadzēja reaģēt - Ģenerālprokurors STUKĀNS klusēs, jo ar Bordāna atba;stu ticis amatā; klusēs arī Prezidents LEVITS (bijušais Vējoņa un Bērziņa Konstitucionālo tiesību (!!!) komisijas priekšsēdētājs), jo iebilst pret kaut ko būtisku un svarīgu vienkarši nespēj, jo gribas taču arī otro prezidentūras termiņu; klusēs arī ministru prezidents K.KARIŅŠ, jo jāsaglabā koalīcija par jebkuru cenu (kaut vai pārkāpjot Satversmi).
Augstākās valsts amatpersonas izvēlas neredzēt kliedzošu Satversmes pārkāpumu un nereaģēt uz to. Nožēlojami...

Atbildēt

Paija

25.01.2021. 23:01

Visu cieņu " nevainības prezumpcijai", taču tiesās eksistē korupcija un mēdz būt gadījumi, kad tiesnesus atstadina par koruptīvām darbībām, - so autors aizmirsis.
Nepazīstu nevienu no ieinteresētajām personām procesā, taču varu droši apgalvot: jā , tiesās ekistē korupcija , ex parte aizlieguma īstenošana.

Atbildēt

elementššri, vstson

25.01.2021. 22:54

»

pretkorupcija

un ka tad magonis paskaidros znotinai par 500 000e nenoziedzigi iegutas naudas izcelsmi


kā viņam atdos naudu, viņš deklarēs, samaksās nodokli par iegūtajiem ieņēmumiem, konsultējot igauņu krievu un - miers. agrāk viņš taču to nevarēja, jo knab sasteidza pasākumu ;) jāsaka - magoņa advokātiem tā bija sviestmaze, bet vēl jau smaida osinovskis, kas neko neesot devis. lūk, kādi idioti izmeklē lietas.

Atbildēt

cars

25.01.2021. 22:33


lords BordĀnus sajaucis Latviju ar Turkmenistānu

Atbildēt

bezkompromiss

25.01.2021. 21:39

Knabisti un kartona jurāši ir spējīgi muhļīt, reiderot un noklausities sarunas. Bet ne savākt derīgus pierādījumus. Kuru Magones gadijumā nemaz nav- tika pildits Vēstniecibas pasutījums tranzita sačakarēšanā.
Bordāna banda par skultes afēru atbildēs- OIK2 šai kropļu bandai nesanāks.

Atbildēt

Ha-ha

25.01.2021. 21:27

»

pretkorupcija

un ka tad magonis paskaidros znotinai par 500 000e nenoziedzigi iegutas naudas izcelsmi


Ilzīte sen saprata, ka liekus jautājumus labāk neuzdot.
Kā saka Liepājā-kad žīdiņi plēšās dēļ naudas, labāk blskus nestāvēt....

Atbildēt

mh

25.01.2021. 21:08

Nelietis autors taču nerakstīs par to,ka nelietis tiesnesis attaisno nelieti noziedznieku.

Atbildēt

formula

25.01.2021. 20:39

Kas tad ir šie jefiņi -"jaunie konzervi" ? Zaglīgi ilggadīgās kliķes sulaiņi.Magonīti tiem bija likts norakt,lai jenotu kliķe tiktu pie iedomātā piķa! Melu lapele ir veidoja iespaidu par salašņu - maskavijas aņkas un zirgu puiša gaišo tēlu.

Atbildēt

Cilvēks

25.01.2021. 20:23

Kaut kad jau tiem “gudrajiem” Juraša laika izmeklētājiem bija jānoraujas! Cik var paļauties uz koridora norunām

Atbildēt

Cilvēks

25.01.2021. 20:22

Par Magoni prieks!
Lai veicas!
Labi, ka nedzīvojam Staļina Latvijā!

Atbildēt

cHIV

25.01.2021. 20:02

hAYA! rAKSTU NESMU LASIJIS! jURAS NEMA UZ ABONENTU VISUS CIGARASESU CEHUS lv. vINI BIJ 3

Atbildēt

pretkorupcija

25.01.2021. 19:55

un ka tad magonis paskaidros znotinai par 500 000e nenoziedzigi iegutas naudas izcelsmi

Atbildēt

LV

25.01.2021. 19:23

Deputati,ministri,tiesnesi un prezidenti ir stavus grudeji

Atbildēt

kopec

25.01.2021. 19:19

nu re, kasīklis beidzot atradis tematu par vietējām nebūšanām...uz priekšu, vajag jāt šādus personāžus no JKP no AP no Jaunās vienotības un līdzīgām mēslainēm...

Atbildēt

panakumi neizpaliks

25.01.2021. 19:11

veselibas ministrs mulku zeme pianists,covid-19 apkarosanas galvena specialiste kora dziedasanas administratore.Nav taka sliktaja Krievija veselibas aizsardzibas ministrs medicinas zinatnu doktors.

Atbildēt

Futbolists

25.01.2021. 18:55

Ērika Kalnmeiera vadībā ir izveidojies grupējums no bijušajiem KNAB darbiniekiem, kuri bija pietuvināti jurašam tādi kā Agnese Indriksone, Kuzma u.c.Pēc likuma šiem prokuroriem bija jakontrolē izmeklētāju darbība, pirmstiesas krimnāllietu uzraudzība visus faktus, dokumentus un pierādījumus.Ja lieta bija pasūtījums un viena no pusēm bija bijušie KNAB darbinieki tādi kā alla juraš, aleksandrs berezins,bet uzraugošais prokurors Agnese Indriksone arī bijusī KNAB darbiniece un juraša un berezina kolēģe un inspektore lasmane no 3.biroja 2 nodaļas, kura ir tuva allas juraš draudzene. Pēc visa šītā kā var veikt izmeklāšanu pilnīgi neatkarīgi.Kalnmeiera laikā šis grupējums juraša vadībā ir ielaidis dziļas saknes prokuratūrā,RRKP,VID,FP un pat tieslietu ministrijā ar Bordānu priekšgalā kā arī pats juraš ir saeimas juridiskās komisijas vadītājs. Lūk daži no šīs bandas noziegumiem kukulis 1 milj eur no Guselnikva, par pozitīvu vērtējums Winergy lietā ar Norvik banku, pataisīt no skudras un akbara abdulaeva uzbekistānas pilsoņa kurš tiek tiesāts par bandītismu, izspiešanu un piesaviāšanos lielos apmēros, slēpjās ukrainā par cietušajiem. Imeklētāja lasmane no RRKP .biroja 2 nodaļas, Agnese Indriksone uzraugošais prokuros bijusī KNAB darbiniece un advokāti alla juraš un berezinskuri ir skudras un abdulaeva advokāti visi minētie viņus ir pataisījuši par cietušajiem, viena mērķa vdīti, lai atrāk atņemtu paārdodtu un sadalītu ieguvumu. Viņi tik ciniski un primitīvi veic noziegumus, ka pat pirmā kursa students no juridisās fakultātes spētu šo lietu atkost. Nav saprotama VDD,IDB, Valss policijas vadības un tagadējās Ģenerālprokuratūras vadītāja reakcija par juraša un viņa bandas pastrādātajiem noziegumiem, kuri pastrādāti ar valsts pilnvaru izmantošanu un pārsniegšanu.

Atbildēt

Raimonds

25.01.2021. 18:53

Bordānam jau sen ir paranoja,tāpēc tādi murgi nāk galvā.Apvainojumi un draudi tiesnešiem un iejaukšanās tiesu sistēmā, iejaukšanās uzņemuma reģistra darbībā,Administratīvo tiesas lietā tā ir rupja likuma pārkāpšana un savu pilnvaru pārkāpšana.Bordāns ar jurašu, lai nebāžas citu lietās un nedraud tiesnešiem.Labāk, lai paši atbild par saviem noziegumiem, kurš deva tiesības iejaukties Olainfarm lietā un Vecrīgas viesnīcas. Ar bordāna iejaukšanos Uzņēmuma reģistra darbībā tika pārkāpti visi iekšējie likumi paši sagatavoja nelikumīgas dokumentus Olainfarm par labu juraša grupējumam.Tāpat bordāns rupji iejaucās anulējot uzlikto komercķīlu uz 966 Freecom kapitāldaļām (Vecrīgas viesnīca)par labu allai juraš un berezinam. Par tādiem rupjiem un neētiskajiem bordāna izgājiniem augstākai tiesai vajadzētu prasīt ,lai Kariņš piepras viņu demisiju savādāk neatkarīga un objektīva tiesa nav iespējama, bet tieši otrādi būs spiediens un draudi no neadekvātā bordāna.

Atbildēt

Precizējums

25.01.2021. 18:51

Sākumā kompliments. Kasīklim vajadzētu labāk pievērsties Latvijas problēmām. Tas sanāk labāk. Pilnīgi cits rokraksts. Skaidrs un loģiski pamatots. Nav arī ko piebilst, ja nu vienīgi to, ka tā saucamajās demokrātiskajās valstīs, kur vēl nav ieviests bezkompromisa tiesiskums, Bordānam būtu ar kaunu jāatstāj amats.

Runa nekādā gadījumā nav par Magoni. Jebkurš var nonākt situācijā, kad tiesai ir jānoskaidro - vainīgs vai ne.

Atbildēt

autoram

25.01.2021. 18:45

Lai arī kādu spriedumu taisījis šis tiesnesis, tieslietu ministrs, pirms nav stājies spēkā AT spriedums, šādi izrunāties nedrīkstēja.
Laikam jau aizmirsies gadījums ar Laventa lietu, kad nesaprātīgi izrunājās gan tiesnese, gan, šķiet, toreizējais tieslietu ministrs.
Tāpēc jāpiekrīt, ka pēc šāda Bordāna paziņojuma ir tikai laika jautājums, kad atkal būs prasība ECT pret Latviju.

Atbildēt

bank

25.01.2021. 17:31

Pusmiljons laikam bija tējasnauda Magonim.

Atbildēt

MMM

25.01.2021. 17:24

Eu, ko tagad dara Streļčenoks? Vai kāds vispār zina? Bet tiesnešus vajag i kritizēt i apšaubīt, citādi pavisam izlaidīsies. Varēja nejau Bordāns, bet kāds ierindas biedrs.

Atbildēt

dranduļets

25.01.2021. 17:21

Jebkurā patiesi demokrātiskā valstī ministram pēc šāda izteikuma būtu jāatkāpjas vai ministru prezidentam viņam būtu jāpalīdz atkāpties. Bet ne Latvijā. Kariņš vai nu klusēs, vai nu murminās kaut ko par smagiem laikiem Latvijai un koalīcijas stabilitāti.

Atbildēt

Krišjāņa Barona ielā 99a tapis slēdziens

25.01.2021. 17:18

Es nezinu, vai U. Magonis ir vainīgs vai ne.

Atbildēt

kas dārzā

25.01.2021. 17:16

Nevienam nav tiesību pieprasīt no tiesneša atskaiti vai paskaidrojumus par to, kā izskatīta konkrētā lieta, vai arī apspriedes laikā izteikto viedokļu izpaušanu... Šis parāda tiesiskuma neesamību Latvijā! Zinu vairākus gadijumus, kur tiesneši pieļāvuši rupjas kļūdas, vienā no tādām atmazgādami vairāk par pusmiljnu eiro - atzina par labu darījumu kurš patiesibā nebija noticis. Bija fakti, pierādījumi, liecības. Un tad nāca tiesneša spriedums ignorējot visu. Un oficiāļu atbilde bija tieši tāda - neviens nav tiesīgs prasīt, kāpēc pieņemts pretlikumīgs spriedums ignorējo tajā pašā likumā par tiesu varu teikto teikto. Jo likums atļauj Latvijā pieņemt pilnīgi absurdus, prettiesiskus un pretlikumīgus spriedumus! Paskatieties vēlreiz DeFacto sižetu par Vīlpsōnu un Bordāna teikto!

Atbildēt

Nožēlojami

25.01.2021. 17:09

Tā vietā lai sakārtotu tieslietu sistēmu atlaižot nekompetentos/korumpētos tiesnešus un prokurorus bezkompramisa tiesiskums grib žos izdzimteņus pakļaut sev !

Atbildēt

anti soross

25.01.2021. 17:01

kudors panem vagu no bordana.smiekliga zina.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...