Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

😁

20.12.2020. 15:23

»

katja

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru


Tiešām labi saprati???😁 Diez vai pat izlasīji līdz galam. Tā vismaz būtu manījusi, ka rakstam ir "autorE", nevis "autorS".

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:56

»

kundze iestājas par vīriešu tiesībām

viņu grupveidā izvarot pēc atbrīvošanas


Ar jums tä ir noticis cik var noprast?kas slikts ir tajä ka kundze iestäjäs par vïriešu tiesïbäm?????

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:46

»

katja

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru


Tä iskatäs ka stelléti izméri ir júsu säpígä tém???

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:38

Vai tad priekš jums tas ir kautkads jaunatklajums???mûsu varasvíri vienmer tadi ir bijuši,un nekas nemainïsies kamér tos liekezuš nepadzis no vinju ieñemamiem amatiem,tai skaità arí Bordäna kungs–vinja dzives moto ir"kapéc kautko darít,ja var nedarit it neko"un tadi cilvëki ir pie varas musu burvígajä valstí,diemzél!!!!!!!!!

Atbildēt

Sabiedriskie Satversmes sargi pret

20.12.2020. 11:22

Eiropas Vatikāna elektronisko koncentrācijas nometni Latvijā. Rīgu jau kontrolē VDD droni, izsekojot uz sociālā reitinga nolūkos kontrolējot, terorizējot un sodotat ar IT tehnoloģiju algoritmu starpniecību personas, kas pretojas šai elektroniskās koncentrācijas nometnes idejas pilnīgai ieviešanai Latvijā laikā, kad LV varas finanšu korporācija, sabiedrībai slēpjot, atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.


https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Atbildēt

Pīlēni

20.12.2020. 09:46

»

Māris Kučinskis no ZZ$

parūpējās, lai Liepājas cietuma darbības uzsākšanai predzētie 150 miljoni nokļūst Marsa parkā, VDD izvirtuļu iegribu apmierināšanai


šodien cītīgi strādā gan Rīgā, Brīvības gatvē 207, gan savu labdaru(pasūtītāju) savrupmājās.

Atbildēt

Cosa nostra

20.12.2020. 09:25

Bordelis pārstāv grupējumu kas ir pirmajā vietā valsts nolaišanā!Principā tagad jebkuram ir iespēja normāli nopelnīt.Jāizdara noziegums un jānokļūst cietumā:).
Sakarā ar nekontrolēto pandēmiju cietumos vaksts kase tiks konkrēti patukšota.
Kā savādāk var Bordānu nosaukt kā par Bordeli

Atbildēt

Māris Kučinskis no ZZ$

20.12.2020. 09:11

parūpējās, lai Liepājas cietuma darbības uzsākšanai predzētie 150 miljoni nokļūst Marsa parkā, VDD izvirtuļu iegribu apmierināšanai.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.12.2020. 00:49

ST, Latvijas valsts lielākais ienadnieks, kura visos svarīgos spriedumos nostājusies okupācijas kangarātu pusē ! ST ir sodāma par valsts un tautas likvidēšanu- genocīdu pret latviešu tautu !Visas šīs smirdošās kreatūras- kūtri, ziemeles, osipvas , kinni....

Atbildēt

Grieķijā atsevišķos rajonos plāno karantizāciju

19.12.2020. 22:51

»

Cilvēktiesību pārkāpumi

notiek ar valsts akceptu un izvēli. Neviens ne to atbalsta, ne klusē. Bet rakstam nav aktualitātes šobrīd, kad valsts vairs nav uzņēmusies respektēt cilvēktiesības...


ceļā uz vakcināciju. Ja Grieķijas valdība piekritīs, solīts saņem visvairāk naudas sagrautajai ekonomikai visā ES. 72 miljardus €.

Vakcinētajam jāparaksta piekrišana vakcinēties, kurā minēts, “ka viņam pirms vakcinācijas bija iespēja uzdot visus jautājumus par vakcīnas blakus efektiem un saņemt visas atbildes”. Nekas nav minēts par atteikšanās iespējām.

Atbildēt

Cilvēktiesību pārkāpumi

19.12.2020. 22:24

»

???

Nekādi tostarp ārkārtas apstākli nav attaisnojums. Un palasiet TM zinojumu!!! Tur nav nekas par to, ka netiks pildīts dēl pandemijas utt. Iemesli ir citi. Aiveriet "Overtona logu". Nenormalizējiet un neattaisnojiet cilvēktiesību pārkāpumus. Tā nav norma


notiek ar valsts akceptu un izvēli. Neviens ne to atbalsta, ne klusē. Bet rakstam nav aktualitātes šobrīd, kad valsts vairs nav uzņēmusies respektēt cilvēktiesības.

Līdz ar to labāk ir atmaskot valsts diktatūru un melus, valsts, atsakoties no cilvēktiesību respektēšanas ar ST lēmumu un E. Levita tukšmuldēšanu maldina tautu, jo Satversme nestrādā, ja valsts atteikusies no cilvēktiesību respektēšanas. E. Levita muldēšanu un ST lēmumu šodienas apstākļos var paslaucīt “pagaidām” zem paklāja.

Vēl vairāk. Domāju, ka ne visai sen, kopš tieslietas kūrē Levits un Bordāns, ir noticis kluss valsts apvērsums, gatavojoties globālajai sociālo reitingu ieviešanas jaunajai pasaules kārtībai Latvijas elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kad cilvēktuesības vien saglabāsies nosacīti. Ja arī Itālija, Francija utt. nav atteikušās no saistībām cilvēktiesību ievērošanā, tas neliedz globālajam NATO un ASV, ANO, PVO koloniālajam režīmam jau pret to valstu iedzīvotājiem piemērot iekarotāju principus ar komendantstundām utt.,kas jau noticis no 2019. gada Itālijā, Francijā. Kad 2020. g. pavasara NATO mācību laikā Itālijas ielās iebrauca NATO un ASV tanki, cilvēki cits citam jautāja- okupācija? Atbildi sniedza caur laikrakstiem - nē, Krievija gatavojas iebrukt Baltijā. Latvijas cionistu likumdošana neparedz Latvijā karastāvokli, bet vien “izņēmuma stāvokli” NATO vajadzībām un nemieru slāpēšanas gadījumiem.

Klusā valsts apvērsuma pazīmes LV-

publiski valsts valodā nezinām, no kādām saistībām cilvēktiesību jomā valsts atteikusies;

vara koncentrēta ar VDD izveidi;

grozīti likumi, kas dod pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, bij. CVK vad. Cimdara vietniecei, vienlaikus noslepenojot Cimdara iepr. darbu, plānojot 14. Saeimas vēlēšanas un Saeimas sastāvu;

prokuroriem piešķirtas tiesības vienpersoniski lemt par pierādījumu pietiekamību kriminālprocesos, kas veicina politisku vajadzību apmierināšanai safabricēt kriminālprocesus, lai izrēķinātis ar politiskajiem oponentiem;

Levita un Bordāna veidotās tiesas saimnieciskos strīdos, plānojot pēc ebreju impērijas Otrā standarta prasībām “izmantot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”, lai ātri, efektīvi un masveidā “atbrīvotu” pilsoņus no viņu NĪ, kas ieķīlāti bankās;

neizskaidrojot pilsoņu tiesības zināt savas tiesības Covid-19 “pandēmijas” laikā.
Atbildēt

Atbildēt

Kāds

19.12.2020. 21:20

atkal Bordānu sagribējis,ai,ai.

Atbildēt

katja

19.12.2020. 21:18

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru.

Atbildēt

???

19.12.2020. 21:08

»

Ko tik nevajag ievērot!

Es varu teikt to pašu, ko Tiesībsargs, bet tūkstošiem reižu. Bet nekas nemainīsies, jo Latvija ir ziņojusi ANO , ka LV atsakās no cilvēktiesību ierobežošanas “ pagaidām Covid—19 pandēmijas laikā”. Ieviestā Ārkārtas stāvokļa laikā. Tie ir jauni apstākļi. Ko Jūs nesaprotat...


Nekādi tostarp ārkārtas apstākli nav attaisnojums. Un palasiet TM zinojumu!!! Tur nav nekas par to, ka netiks pildīts dēl pandemijas utt. Iemesli ir citi. Aiveriet "Overtona logu". Nenormalizējiet un neattaisnojiet cilvēktiesību pārkāpumus. Tā nav norma.

Atbildēt

Ko tik nevajag ievērot!

19.12.2020. 19:46

»

Es...

Labdien...


Es varu teikt to pašu, ko Tiesībsargs, bet tūkstošiem reižu. Bet nekas nemainīsies, jo Latvija ir ziņojusi ANO , ka LV atsakās no cilvēktiesību ierobežošanas “ pagaidām Covid—19 pandēmijas laikā”. Ieviestā Ārkārtas stāvokļa laikā. Tie ir jauni apstākļi. Ko Jūs nesaprotat?

Atbildēt

Polovinska grupējums

19.12.2020. 19:42

Vai Ruks beidzot aizklapēs ENAP pasūtījumu galdu vai liela nauda tomēr nesmird?

Atbildēt

Latvijā likumi tiek rakstīti neveiksminiekiem !

19.12.2020. 19:36

Kāda satversme, kādi likumi, vai kāds patiešām tic, ka izredzētā ierēdniecība tos lasa un ievēro !? Nēesiet naivi ! Noziedzīgs vdk grupējums ir pārņēmis varu valstī un uzpircis izredzēto ierēdniecību ar saldām darba vietām un totālu bezadbildību.

Atbildēt

Es...

19.12.2020. 18:46

»

Vai tiešām grūti atšķirt reālis faktus?

Jā, Levits tā saka un formāli nav ko iebilst. Tā Levits var teikt arī apstākļos, kad LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Vai kāds ievēros E. Levita teiktā neatbilstību faktiskajiem apstākļiem? Protams, ka nē...


Labdien!
Tiesībsarga birojā ir saņemta Jūsu 2020.gada 15.decembra elektroniskā vēstule, kurā paužat neapmierinātību par Tieslietu ministrijas informatīvo ziņojumu "Par turpmāko rīcību saistībā ar Satversmes tiesas 2019. gada 7. novembra spriedumu lietā Nr. 2018-25-01 "Par Latvijas Sodu izpildes kodeksa 50.4 panta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91. pantam"”. Proti, par norādīto, ka Satversmes tiesas secinājumi šajā lietā ieslodzījuma vietu sistēmu skar tik nopietni, ka tā izpilde esošajā cietumu infrastruktūrā nav iespējama.
Tiesībsargs ir iepazinies ar ziņojumu un ir sniedzis Tieslietu ministrijai viedokli, norādot, ka valsts atteikšanās no ieslodzīto būtisku pamattiesību ievērošanas finansiālu apsvērumu dēļ nav pieļaujama un atbilstoši Satversmes tiesas likuma 32.panta otrajai daļai Satversmes tiesas sprieduma izpilde ir obligāta. Jau pie pašreizējās ieslodzījuma vietu infrastruktūras ir nepieciešams meklēt alternatīvus risinājumus. Šajā sakarā ir veicami grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā, pārskatot slēgtā cietuma soda izciešanas režīmu un no tā izrietošās tiesības un ierobežojumus (it īpaši, ierobežojumus, kas izriet no tiesībām uz privāto dzīvi), vienlaikus ievērojot individuāla izvērtējuma nepieciešamību.


Tiesībsarga biroja
Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas
Juridiskā padomniece S.Anskaite
Latvijas Republikas Tiesībsarga biroj

Atbildēt

kundze iestājas par vīriešu tiesībām

19.12.2020. 18:06

»

pievēršu uzmanību

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām


viņu grupveidā izvarot pēc atbrīvošanas

Atbildēt

Vai tiešām grūti atšķirt reālis faktus?

19.12.2020. 17:32

»

Crazy...

E. Levits teica (atrodams rakstā) - nav apstāklu, lai nepildītu ST spriedumu. Par kādām deklarācijam Jūs runājiet?? Kāds "pagaidām" var būt par pamatu tiesas sprieduma nepildīšanai?? Galu galā ir KL pants Nr. 296 par tiesas sprieduma nepildīšanu


Jā, Levits tā saka un formāli nav ko iebilst. Tā Levits var teikt arī apstākļos, kad LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Vai kāds ievēros E. Levita teiktā neatbilstību faktiskajiem apstākļiem? Protams, ka nē.


Tur ir tā demagoģija starp formalitāti un realitāti. Te Jums demagoģijas piemērs.

Otrkārt. prioritāra ir valsts atteikšanās no cilvēktiesību ievērošanas, bet E. Levits par to nerunā, jo neviens to viņam nejautā un tas ir cits jautājums.

Atbildēt

fakts

19.12.2020. 16:16

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


Tur nekāda izpildīšana nav nepieciešama.
Satversmes tiesa nosprieda:

atzīt Latvijas Sodu izpildes kodeksa 50.4 pantu, ciktāl tajā paredzētajai atšķirīgajai attieksmei pret notiesātajiem vīriešiem nav objektīva un saprātīga pamata, par neatbilstošu Latvijas Republikas Satversmes 91. pantam un spēkā neesošu no 2021. gada 1. maija.

Tātad, ST ir svītrojusi no konkrētā panta vārdu "vīriešiem" un tas stājas spēkā no nākamā gada 1.maija.

Atbildēt

Precīzi....

19.12.2020. 15:54

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


ST lemjot ar kuru brīdi norma zaudēs spēku izērtēja gan iespējas, gan resursus. Un ne velti tika dots 1,5 gads, lai situāciju labotu. ST tikai pēc izvērtēšanas noteica šo terminu. Līdz ar ko tas ir adekvāts un pietiekams. Cita lieta, ka tikai pēc gada TM pasaka spriedumu nevar izpildīt un dvj atliekam.

Atbildēt

Crazy...

19.12.2020. 15:49

»

Ko nu muldies!

Objektīvi maznozīmīgs raksts, jo neatklāj tieslietu ministra patiesos nolūkus, atsakoties izpildīt ST lemto. Raksts skar cilvēktiesību aizskārumus, ko tieslietu ministrs ierobežo, jo valsts ir atteikusies no saistībām pret Civēktiesību deklarācijā noteikto cilvēktiesību ierobežošanu “pagaidām”, kas ...


E. Levits teica (atrodams rakstā) - nav apstāklu, lai nepildītu ST spriedumu. Par kādām deklarācijam Jūs runājiet?? Kāds "pagaidām" var būt par pamatu tiesas sprieduma nepildīšanai?? Galu galā ir KL pants Nr. 296 par tiesas sprieduma nepildīšanu.

Atbildēt

Ok

19.12.2020. 14:37

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


deva laiku, neizpildīja. Tagad vairs tam nav nozīmes, jo iestājušies jauni apstākļi - “ārkārtas”. LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas saistībām. Kādām? Tiesībām uz veselību, dzīvību, īpašumtiesībām, tiesībām pulcēties, brīvi pārvietoties? Mēs 4. maija valsts finanšu korporācijas valsts pārvaldes darbībā taču visi redzam diktatoriskas un tirānijas pazīmes pret cilvēktiesībām. Tas ir valsts terora jautājums. Terora, kas provocē pretteroru. Un tas nav visas sabiedrības drošības interesēs, bet tikai valsts kliķes.

Pietiek izdarītu nenovērtējamu sabiedrībai pakalpojumu, ja precīzi noskaidrotu, no kādām saistībām LV cilvēktiesību aizaardzības jomā atteikusies 2020. gada martā.

No tā konceptuāli izriet visi aizliegumi “Covid-19 pandēmijas laikā”, sabiedrība varētu zināt un nepārkāptu likumus, kas diktatoriski pretēji cilvēktiesībām, lai netiktu represētas.

Par ierobežojumu neievērošanu Tautas sapulces laikā ierosināti simtiem administratīvo pārkāpumu procesu, par ko jau brīdināju. Ierosināti IT tehnoloģiju algoritmu pierādījumos, sodu nebūs iespējams apstrīdēt.


Atbildēt

Ko nu muldies!

19.12.2020. 12:51

»

Ak Tu objektīvais 😁

Tas, ka Tu kko nesaproti/Tevi tas neskar/Tev tas liekas nenozīmīgs (literāri būtu precīzāk - maznozīmīgs) nenozīmē, ka tas tā ir objektīvi, jo viedoklis vienmēr ir subjektīvs! Gan TM, gan autore, gan ST ir norādījuši kādas tiesības neizpildot ST spriedumu tiek pārkāptas. Mācieties lasīt un nedaudz domāt...


Objektīvi maznozīmīgs raksts, jo neatklāj tieslietu ministra patiesos nolūkus, atsakoties izpildīt ST lemto. Raksts skar cilvēktiesību aizskārumus, ko tieslietu ministrs ierobežo, jo valsts ir atteikusies no saistībām pret Civēktiesību deklarācijā noteikto cilvēktiesību ierobežošanu “pagaidām”, kas var vilkties desmitiem gadu. Nekāds stāvoklis nav tik ilgstošs kā “pagaidām”.

Ja autore uzsvērtu, ka ST lēmuma nepildīšana balstīta arī apstākļos, kad LV atteikusies ievērot cilvēktiesības, rakstā papildus būtu atrunājama prasība ST LV cilvēktiesību ierobešošanas laikā ar savu lēmumu notegulēt pagaidu risinājumu.

Arī tāds pienākums būtu un ir tieslietu ministram. Bet viņa bezdarbība ir noziedzīga pret ieslidzīto cilvēktiesībām. Tāda tā ir arī ST ar savu nepilnīgo lēmumu bez “pagaidu risinājuma” Covid-19 izsludinātā ārkārtasr vai izņēmuma stāvokļa laikā, kas pielīdzināms karastāvoklim.

Atbildēt

Ak Tu objektīvais 😁

19.12.2020. 12:08

»

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO...


Tas, ka Tu kko nesaproti/Tevi tas neskar/Tev tas liekas nenozīmīgs (literāri būtu precīzāk - maznozīmīgs) nenozīmē, ka tas tā ir objektīvi, jo viedoklis vienmēr ir subjektīvs! Gan TM, gan autore, gan ST ir norādījuši kādas tiesības neizpildot ST spriedumu tiek pārkāptas. Mācieties lasīt un nedaudz domāt līdz.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

19.12.2020. 11:47

Ir pienākusi baltā ziema. Tuvojas svētki. Pēc nedēļas būs jau pienākuši Ziemassvētki. Ziemassvētku noskaņa jau klauvējas pie mūsu namu durvīm. Šajā pirmssvētku laikā daži no mums dodas uz mežu pēc Ziemassvētku egles. Taču labāk atstāsim eglīti mežā, lai eglīte aug un priecē Dabas Māti. Nama rotāšanai var rūpīgi nozāģēt eglīšu apakšējos zarus ( ar laiku egļu apakšējie zari pie zemes paši atmirst). Nekaitēsim lieki eglītēm. Godināsim Dabas Māti ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Saudzēsim visu dzīvo dabu! Dabas Māte ir mūsu Radītāja. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, mēs esam Dievu bērni. Dabas Māte mūs mīl. Atrodoties mežā, pieliksim plaukstu pie koka un lūgsim Dabas Māti. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas mums šajā gadā ir bijis. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas. Dzīvosim draudzīgi! Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētmežs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

Atbildēt

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju - LV ... Mar 12, 2020 — Ārkārtas stāvoklis tiek izsludināts, lai novērstu tik strauju saslimšanas izplatību, ka veselības aprūpes sistēma ar to nespētu tikt ...

19.12.2020. 11:17

»

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO...


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “izņēmuma stāvokli”, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.


Latvijā jau ir izsludināts “ārkārtas stāvoklis”, kad LV, sabiedrību publiski neinformējot, ir vienpusēji atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas, par ko informājusi ANO.

Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi
1.pants. Likuma mērķis
Likuma mērķis ir nodrošināt nacionālo drošību valsts apdraudējuma gadījumā.


2.pants. Likuma darbība
Likums nosaka kārtību, kādā izsludina un atceļ īpašu tiesisko režīmu — ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli —, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības, to ierobežojumus, īpašos pienākumus un tiesiskuma nodrošināšanu šo tiesisko režīmu spēkā esamības laikā.

Atbildēt

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

19.12.2020. 10:19

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO.

Tieslietu ministrija šo faktu neatklāj, jo nav ieinteresēta mums nezināmu subjektīvu apsvērumu dēļ, bet raksta autore, minot par cilvēktiesībām, nav noskaidrojusi, no kādu cilvēktiesību ievērošanas LV Covid-19 pandēmijas laikā atteikusies pagaidām.

Atbildēt

BB

19.12.2020. 09:32

»

lauķis

Vēl bīstamāki ir priekšāskrējēji un ideoloģiskie tēvi


viskorumpētākie no JKP ir Rancāns un Kazinovskis

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 08:30

»

NIKNAIS

Ticība komunisma ideoloģiju realizācijai ir šizofrēnijas pazīme ;) Tas par Bordānu, un tā pakaļ srējējiem


Vēl bīstamāki ir priekšāskrējēji un ideoloģiskie tēvi.

Atbildēt

NIKNAIS

19.12.2020. 03:31

Ticība komunisma ideoloģiju realizācijai ir šizofrēnijas pazīme ;) Tas par Bordānu, un tā pakaļ srējējiem

Atbildēt

tāpat

18.12.2020. 23:00

Satversmes tiesa arī konkrēti atzīst, ka nevienam nav nekādas derbības jāveic.
"Ja apstrīdētā norma tiktu atzīta par spēkā neesošu no Satversmes tiesas sprieduma publicēšanas dienas vai kāda cita brīža pagātnē, tad neviena tiesību norma neregulētu, no vienas puses, to, kuru kategoriju notiesātie izcieš sodu slēgtajā cietumā, un, no otras puses, to, kādā soda izciešanas režīmā sodu izcieš vīrieši, kas notiesāti ar brīvības atņemšanu par smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu."

Atbildēt

vispār

18.12.2020. 22:57

»

Hood rat

Vispirms izlasi ispriedumu, tad runā. Spriedumā tieši norād;its, ka sieviešu tiesiskā stāvokļa pasliktināšana nav pieļaujama


Spriedums tapis pēc aizliegtu vielu lietošanas.
Vienā teikumā sakot, ka "atšķirīgajai attieksmei pret notiesātajiem vīriešiem nav objektīva un saprātīga pamata", bet citā, ka "likumdevējam jāņem vērā, ka notiesātās sievietes ir īpaši aizsargājama ieslodzīto grupa, un regulāri jāapsver, vai un kādi īpaši pasākumi ir nepieciešami šīs ieslodzīto grupas aizsardzībai".

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.12.2020. 20:47

Tiesību normu efektivitātes princips
aizliedz nepildīt likumus,
pamatojot to ar naudas un mantas trūkumu.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

18.12.2020. 20:04

»

Mr. Jello

60-70% Latvijā taisīto spriedumu krimināllietās tiek taisīti ar smagām materiālām un procesuālām kļūdām


Prokurores kadu malejumu noperc
Redzesi ka Pantu samainit
Paatrinat procesu
Pareizam Putnam nosutit. Evija Freidenfelde neredzistreta uznemeja

Atbildēt

Vīrietis

18.12.2020. 20:01

»

Hood rat

Vispirms izlasi ispriedumu, tad runā. Spriedumā tieši norād;its, ka sieviešu tiesiskā stāvokļa pasliktināšana nav pieļaujama


Parīzes administrācijas sievietes nez kāpēc negrib pildīt likuma par 60 % viena dzimuma pārstāvju nodrošinājuma izpildi. Un kāpēc ST koncentrējas tiivuz sievietēm?

Atbildēt

fakts

18.12.2020. 16:27

Ar to Satversmes tiesas spriedumu var atslaucīties un nekāda tā izpilde nav nepieciešama. Satversmes tiesa pēc būtības no viena likuma panta svītroja vārdu "vīrieši", kas nekādi nenozīmē, ka viņiem turpmāk obligāti būtu jāizcieš sods vieglāka līmeņa cietumā vai, ka sievietes obligāti būtu ievietojamas stingrāka režīma cietumā. Panta izmaiņa tikai dod tiesībās arī sievietes ievietot stingrā režīma cietumā, ja tas ir iespējams!

Atbildēt

Lai dievs palidz Aivaram Lembergam

18.12.2020. 16:22

Ceresim ,ka Aivaram Lembergam asv tiesa izdosies sakaut bordana /jurasa bandu !

Atbildēt

neuzminēji

18.12.2020. 16:19

»

pievēršu uzmanību

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām


Vienkāršo viņas jo..ris sēž stingrajā režīmā un tātad viņas iespējas šo apmeklēt un dabūt ir visai ierobežotas.

Atbildēt

murka

18.12.2020. 16:02

Ņemot vērā ST vienu no pēdējiem "šedevriem" par to ka bērna tēva atvaļinājums pienākas ...... vēl vienai mātei vai kā nu viņu tur sauc, kas ir nepieņemami lielākajai sabiedrības daļai, jautājums par tiesās, arī ST , lemto obligātā izpilde kļūst visnotaļ apgrūtinoša. Uz šī fona kaut kādas tur pastaigas, kas kādam noteikti ir svarīgas, kļūst tik nenozīmīgas, ka par tām runāt ir vienkārši naivi.

Atbildēt

Mr. Jello

18.12.2020. 15:25

60-70% Latvijā taisīto spriedumu krimināllietās tiek taisīti ar smagām materiālām un procesuālām kļūdām.
Līdz ar to, pēc normālo valstu standartiem 60% LR ieslodzīto vispār nebūtu jānonāk cietumā.

Atbildēt

pievēršu uzmanību

18.12.2020. 15:23

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām!

Atbildēt

pareizi pareizi

18.12.2020. 15:19

Štrunts par skolām un slimnīcām, tās var pamazām likvidēt. Galvenais, nodrošināt ieslodzītiem pastaigas.

Atbildēt

tm blēdis

18.12.2020. 14:33

Nu tā mums tagad te jāstrādā. Vai nu ej prom vai pildi pusnoziedzīgus rīkojumus izdomāt kosmiskas likumu interpretācijas, lai ministrijas vadība sasniegtu sev vēlamo mērķi. Tauta būtu patiesā šokā, ja zinātu, kur tm blēži bāž savu degunu ārpus kompetences un cenšas ietekmēt procesus

Atbildēt

Man vēl trakak

18.12.2020. 14:21

tieslietu ministrija atzina, ka lietā necauršūti, nenumurēti materiāli ir tiesiskuma pamats un citi kliedzoši pārkāpumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...