Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

😁

20.12.2020. 15:23

»

katja

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru


Tiešām labi saprati???😁 Diez vai pat izlasīji līdz galam. Tā vismaz būtu manījusi, ka rakstam ir "autorE", nevis "autorS".

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:56

»

kundze iestājas par vīriešu tiesībām

viņu grupveidā izvarot pēc atbrīvošanas


Ar jums tä ir noticis cik var noprast?kas slikts ir tajä ka kundze iestäjäs par vïriešu tiesïbäm?????

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:46

»

katja

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru


Tä iskatäs ka stelléti izméri ir júsu säpígä tém???

Atbildēt

Vilnis

20.12.2020. 14:38

Vai tad priekš jums tas ir kautkads jaunatklajums???mûsu varasvíri vienmer tadi ir bijuši,un nekas nemainïsies kamér tos liekezuš nepadzis no vinju ieñemamiem amatiem,tai skaità arí Bordäna kungs–vinja dzives moto ir"kapéc kautko darít,ja var nedarit it neko"un tadi cilvëki ir pie varas musu burvígajä valstí,diemzél!!!!!!!!!

Atbildēt

Sabiedriskie Satversmes sargi pret

20.12.2020. 11:22

Eiropas Vatikāna elektronisko koncentrācijas nometni Latvijā. Rīgu jau kontrolē VDD droni, izsekojot uz sociālā reitinga nolūkos kontrolējot, terorizējot un sodotat ar IT tehnoloģiju algoritmu starpniecību personas, kas pretojas šai elektroniskās koncentrācijas nometnes idejas pilnīgai ieviešanai Latvijā laikā, kad LV varas finanšu korporācija, sabiedrībai slēpjot, atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.


https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Atbildēt

Pīlēni

20.12.2020. 09:46

»

Māris Kučinskis no ZZ$

parūpējās, lai Liepājas cietuma darbības uzsākšanai predzētie 150 miljoni nokļūst Marsa parkā, VDD izvirtuļu iegribu apmierināšanai


šodien cītīgi strādā gan Rīgā, Brīvības gatvē 207, gan savu labdaru(pasūtītāju) savrupmājās.

Atbildēt

Cosa nostra

20.12.2020. 09:25

Bordelis pārstāv grupējumu kas ir pirmajā vietā valsts nolaišanā!Principā tagad jebkuram ir iespēja normāli nopelnīt.Jāizdara noziegums un jānokļūst cietumā:).
Sakarā ar nekontrolēto pandēmiju cietumos vaksts kase tiks konkrēti patukšota.
Kā savādāk var Bordānu nosaukt kā par Bordeli

Atbildēt

Māris Kučinskis no ZZ$

20.12.2020. 09:11

parūpējās, lai Liepājas cietuma darbības uzsākšanai predzētie 150 miljoni nokļūst Marsa parkā, VDD izvirtuļu iegribu apmierināšanai.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

20.12.2020. 00:49

ST, Latvijas valsts lielākais ienadnieks, kura visos svarīgos spriedumos nostājusies okupācijas kangarātu pusē ! ST ir sodāma par valsts un tautas likvidēšanu- genocīdu pret latviešu tautu !Visas šīs smirdošās kreatūras- kūtri, ziemeles, osipvas , kinni....

Atbildēt

Grieķijā atsevišķos rajonos plāno karantizāciju

19.12.2020. 22:51

»

Cilvēktiesību pārkāpumi

notiek ar valsts akceptu un izvēli. Neviens ne to atbalsta, ne klusē. Bet rakstam nav aktualitātes šobrīd, kad valsts vairs nav uzņēmusies respektēt cilvēktiesības...


ceļā uz vakcināciju. Ja Grieķijas valdība piekritīs, solīts saņem visvairāk naudas sagrautajai ekonomikai visā ES. 72 miljardus €.

Vakcinētajam jāparaksta piekrišana vakcinēties, kurā minēts, “ka viņam pirms vakcinācijas bija iespēja uzdot visus jautājumus par vakcīnas blakus efektiem un saņemt visas atbildes”. Nekas nav minēts par atteikšanās iespējām.

Atbildēt

Cilvēktiesību pārkāpumi

19.12.2020. 22:24

»

???

Nekādi tostarp ārkārtas apstākli nav attaisnojums. Un palasiet TM zinojumu!!! Tur nav nekas par to, ka netiks pildīts dēl pandemijas utt. Iemesli ir citi. Aiveriet "Overtona logu". Nenormalizējiet un neattaisnojiet cilvēktiesību pārkāpumus. Tā nav norma


notiek ar valsts akceptu un izvēli. Neviens ne to atbalsta, ne klusē. Bet rakstam nav aktualitātes šobrīd, kad valsts vairs nav uzņēmusies respektēt cilvēktiesības.

Līdz ar to labāk ir atmaskot valsts diktatūru un melus, valsts, atsakoties no cilvēktiesību respektēšanas ar ST lēmumu un E. Levita tukšmuldēšanu maldina tautu, jo Satversme nestrādā, ja valsts atteikusies no cilvēktiesību respektēšanas. E. Levita muldēšanu un ST lēmumu šodienas apstākļos var paslaucīt “pagaidām” zem paklāja.

Vēl vairāk. Domāju, ka ne visai sen, kopš tieslietas kūrē Levits un Bordāns, ir noticis kluss valsts apvērsums, gatavojoties globālajai sociālo reitingu ieviešanas jaunajai pasaules kārtībai Latvijas elektroniskajā koncentrācijas nometnē, kad cilvēktuesības vien saglabāsies nosacīti. Ja arī Itālija, Francija utt. nav atteikušās no saistībām cilvēktiesību ievērošanā, tas neliedz globālajam NATO un ASV, ANO, PVO koloniālajam režīmam jau pret to valstu iedzīvotājiem piemērot iekarotāju principus ar komendantstundām utt.,kas jau noticis no 2019. gada Itālijā, Francijā. Kad 2020. g. pavasara NATO mācību laikā Itālijas ielās iebrauca NATO un ASV tanki, cilvēki cits citam jautāja- okupācija? Atbildi sniedza caur laikrakstiem - nē, Krievija gatavojas iebrukt Baltijā. Latvijas cionistu likumdošana neparedz Latvijā karastāvokli, bet vien “izņēmuma stāvokli” NATO vajadzībām un nemieru slāpēšanas gadījumiem.

Klusā valsts apvērsuma pazīmes LV-

publiski valsts valodā nezinām, no kādām saistībām cilvēktiesību jomā valsts atteikusies;

vara koncentrēta ar VDD izveidi;

grozīti likumi, kas dod pielaidi valsts noslēpumiem CVK pr-jai K. Bērziņai, bij. CVK vad. Cimdara vietniecei, vienlaikus noslepenojot Cimdara iepr. darbu, plānojot 14. Saeimas vēlēšanas un Saeimas sastāvu;

prokuroriem piešķirtas tiesības vienpersoniski lemt par pierādījumu pietiekamību kriminālprocesos, kas veicina politisku vajadzību apmierināšanai safabricēt kriminālprocesus, lai izrēķinātis ar politiskajiem oponentiem;

Levita un Bordāna veidotās tiesas saimnieciskos strīdos, plānojot pēc ebreju impērijas Otrā standarta prasībām “izmantot ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”, lai ātri, efektīvi un masveidā “atbrīvotu” pilsoņus no viņu NĪ, kas ieķīlāti bankās;

neizskaidrojot pilsoņu tiesības zināt savas tiesības Covid-19 “pandēmijas” laikā.
Atbildēt

Atbildēt

Kāds

19.12.2020. 21:20

atkal Bordānu sagribējis,ai,ai.

Atbildēt

katja

19.12.2020. 21:18

Labs rakstiņš.Sapratu,ka autors ir zābaks ar stellētu izmēru.

Atbildēt

???

19.12.2020. 21:08

»

Ko tik nevajag ievērot!

Es varu teikt to pašu, ko Tiesībsargs, bet tūkstošiem reižu. Bet nekas nemainīsies, jo Latvija ir ziņojusi ANO , ka LV atsakās no cilvēktiesību ierobežošanas “ pagaidām Covid—19 pandēmijas laikā”. Ieviestā Ārkārtas stāvokļa laikā. Tie ir jauni apstākļi. Ko Jūs nesaprotat...


Nekādi tostarp ārkārtas apstākli nav attaisnojums. Un palasiet TM zinojumu!!! Tur nav nekas par to, ka netiks pildīts dēl pandemijas utt. Iemesli ir citi. Aiveriet "Overtona logu". Nenormalizējiet un neattaisnojiet cilvēktiesību pārkāpumus. Tā nav norma.

Atbildēt

Ko tik nevajag ievērot!

19.12.2020. 19:46

»

Es...

Labdien...


Es varu teikt to pašu, ko Tiesībsargs, bet tūkstošiem reižu. Bet nekas nemainīsies, jo Latvija ir ziņojusi ANO , ka LV atsakās no cilvēktiesību ierobežošanas “ pagaidām Covid—19 pandēmijas laikā”. Ieviestā Ārkārtas stāvokļa laikā. Tie ir jauni apstākļi. Ko Jūs nesaprotat?

Atbildēt

Polovinska grupējums

19.12.2020. 19:42

Vai Ruks beidzot aizklapēs ENAP pasūtījumu galdu vai liela nauda tomēr nesmird?

Atbildēt

Latvijā likumi tiek rakstīti neveiksminiekiem !

19.12.2020. 19:36

Kāda satversme, kādi likumi, vai kāds patiešām tic, ka izredzētā ierēdniecība tos lasa un ievēro !? Nēesiet naivi ! Noziedzīgs vdk grupējums ir pārņēmis varu valstī un uzpircis izredzēto ierēdniecību ar saldām darba vietām un totālu bezadbildību.

Atbildēt

Es...

19.12.2020. 18:46

»

Vai tiešām grūti atšķirt reālis faktus?

Jā, Levits tā saka un formāli nav ko iebilst. Tā Levits var teikt arī apstākļos, kad LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Vai kāds ievēros E. Levita teiktā neatbilstību faktiskajiem apstākļiem? Protams, ka nē...


Labdien!
Tiesībsarga birojā ir saņemta Jūsu 2020.gada 15.decembra elektroniskā vēstule, kurā paužat neapmierinātību par Tieslietu ministrijas informatīvo ziņojumu "Par turpmāko rīcību saistībā ar Satversmes tiesas 2019. gada 7. novembra spriedumu lietā Nr. 2018-25-01 "Par Latvijas Sodu izpildes kodeksa 50.4 panta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 91. pantam"”. Proti, par norādīto, ka Satversmes tiesas secinājumi šajā lietā ieslodzījuma vietu sistēmu skar tik nopietni, ka tā izpilde esošajā cietumu infrastruktūrā nav iespējama.
Tiesībsargs ir iepazinies ar ziņojumu un ir sniedzis Tieslietu ministrijai viedokli, norādot, ka valsts atteikšanās no ieslodzīto būtisku pamattiesību ievērošanas finansiālu apsvērumu dēļ nav pieļaujama un atbilstoši Satversmes tiesas likuma 32.panta otrajai daļai Satversmes tiesas sprieduma izpilde ir obligāta. Jau pie pašreizējās ieslodzījuma vietu infrastruktūras ir nepieciešams meklēt alternatīvus risinājumus. Šajā sakarā ir veicami grozījumi Latvijas Sodu izpildes kodeksā, pārskatot slēgtā cietuma soda izciešanas režīmu un no tā izrietošās tiesības un ierobežojumus (it īpaši, ierobežojumus, kas izriet no tiesībām uz privāto dzīvi), vienlaikus ievērojot individuāla izvērtējuma nepieciešamību.


Tiesībsarga biroja
Pilsonisko un politisko tiesību nodaļas
Juridiskā padomniece S.Anskaite
Latvijas Republikas Tiesībsarga biroj

Atbildēt

kundze iestājas par vīriešu tiesībām

19.12.2020. 18:06

»

pievēršu uzmanību

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām


viņu grupveidā izvarot pēc atbrīvošanas

Atbildēt

Vai tiešām grūti atšķirt reālis faktus?

19.12.2020. 17:32

»

Crazy...

E. Levits teica (atrodams rakstā) - nav apstāklu, lai nepildītu ST spriedumu. Par kādām deklarācijam Jūs runājiet?? Kāds "pagaidām" var būt par pamatu tiesas sprieduma nepildīšanai?? Galu galā ir KL pants Nr. 296 par tiesas sprieduma nepildīšanu


Jā, Levits tā saka un formāli nav ko iebilst. Tā Levits var teikt arī apstākļos, kad LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas. Vai kāds ievēros E. Levita teiktā neatbilstību faktiskajiem apstākļiem? Protams, ka nē.


Tur ir tā demagoģija starp formalitāti un realitāti. Te Jums demagoģijas piemērs.

Otrkārt. prioritāra ir valsts atteikšanās no cilvēktiesību ievērošanas, bet E. Levits par to nerunā, jo neviens to viņam nejautā un tas ir cits jautājums.

Atbildēt

fakts

19.12.2020. 16:16

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


Tur nekāda izpildīšana nav nepieciešama.
Satversmes tiesa nosprieda:

atzīt Latvijas Sodu izpildes kodeksa 50.4 pantu, ciktāl tajā paredzētajai atšķirīgajai attieksmei pret notiesātajiem vīriešiem nav objektīva un saprātīga pamata, par neatbilstošu Latvijas Republikas Satversmes 91. pantam un spēkā neesošu no 2021. gada 1. maija.

Tātad, ST ir svītrojusi no konkrētā panta vārdu "vīriešiem" un tas stājas spēkā no nākamā gada 1.maija.

Atbildēt

Precīzi....

19.12.2020. 15:54

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


ST lemjot ar kuru brīdi norma zaudēs spēku izērtēja gan iespējas, gan resursus. Un ne velti tika dots 1,5 gads, lai situāciju labotu. ST tikai pēc izvērtēšanas noteica šo terminu. Līdz ar ko tas ir adekvāts un pietiekams. Cita lieta, ka tikai pēc gada TM pasaka spriedumu nevar izpildīt un dvj atliekam.

Atbildēt

Crazy...

19.12.2020. 15:49

»

Ko nu muldies!

Objektīvi maznozīmīgs raksts, jo neatklāj tieslietu ministra patiesos nolūkus, atsakoties izpildīt ST lemto. Raksts skar cilvēktiesību aizskārumus, ko tieslietu ministrs ierobežo, jo valsts ir atteikusies no saistībām pret Civēktiesību deklarācijā noteikto cilvēktiesību ierobežošanu “pagaidām”, kas ...


E. Levits teica (atrodams rakstā) - nav apstāklu, lai nepildītu ST spriedumu. Par kādām deklarācijam Jūs runājiet?? Kāds "pagaidām" var būt par pamatu tiesas sprieduma nepildīšanai?? Galu galā ir KL pants Nr. 296 par tiesas sprieduma nepildīšanu.

Atbildēt

Ok

19.12.2020. 14:37

»

Janka

ST deva valstij 1,5 gadu lai šo lēmumu izpildītu. Tas tika izsludināts 2019. gada novembrī, kas COVID mīts vēl neeksistēja


deva laiku, neizpildīja. Tagad vairs tam nav nozīmes, jo iestājušies jauni apstākļi - “ārkārtas”. LV atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas saistībām. Kādām? Tiesībām uz veselību, dzīvību, īpašumtiesībām, tiesībām pulcēties, brīvi pārvietoties? Mēs 4. maija valsts finanšu korporācijas valsts pārvaldes darbībā taču visi redzam diktatoriskas un tirānijas pazīmes pret cilvēktiesībām. Tas ir valsts terora jautājums. Terora, kas provocē pretteroru. Un tas nav visas sabiedrības drošības interesēs, bet tikai valsts kliķes.

Pietiek izdarītu nenovērtējamu sabiedrībai pakalpojumu, ja precīzi noskaidrotu, no kādām saistībām LV cilvēktiesību aizaardzības jomā atteikusies 2020. gada martā.

No tā konceptuāli izriet visi aizliegumi “Covid-19 pandēmijas laikā”, sabiedrība varētu zināt un nepārkāptu likumus, kas diktatoriski pretēji cilvēktiesībām, lai netiktu represētas.

Par ierobežojumu neievērošanu Tautas sapulces laikā ierosināti simtiem administratīvo pārkāpumu procesu, par ko jau brīdināju. Ierosināti IT tehnoloģiju algoritmu pierādījumos, sodu nebūs iespējams apstrīdēt.


Atbildēt

Ko nu muldies!

19.12.2020. 12:51

»

Ak Tu objektīvais 😁

Tas, ka Tu kko nesaproti/Tevi tas neskar/Tev tas liekas nenozīmīgs (literāri būtu precīzāk - maznozīmīgs) nenozīmē, ka tas tā ir objektīvi, jo viedoklis vienmēr ir subjektīvs! Gan TM, gan autore, gan ST ir norādījuši kādas tiesības neizpildot ST spriedumu tiek pārkāptas. Mācieties lasīt un nedaudz domāt...


Objektīvi maznozīmīgs raksts, jo neatklāj tieslietu ministra patiesos nolūkus, atsakoties izpildīt ST lemto. Raksts skar cilvēktiesību aizskārumus, ko tieslietu ministrs ierobežo, jo valsts ir atteikusies no saistībām pret Civēktiesību deklarācijā noteikto cilvēktiesību ierobežošanu “pagaidām”, kas var vilkties desmitiem gadu. Nekāds stāvoklis nav tik ilgstošs kā “pagaidām”.

Ja autore uzsvērtu, ka ST lēmuma nepildīšana balstīta arī apstākļos, kad LV atteikusies ievērot cilvēktiesības, rakstā papildus būtu atrunājama prasība ST LV cilvēktiesību ierobešošanas laikā ar savu lēmumu notegulēt pagaidu risinājumu.

Arī tāds pienākums būtu un ir tieslietu ministram. Bet viņa bezdarbība ir noziedzīga pret ieslidzīto cilvēktiesībām. Tāda tā ir arī ST ar savu nepilnīgo lēmumu bez “pagaidu risinājuma” Covid-19 izsludinātā ārkārtasr vai izņēmuma stāvokļa laikā, kas pielīdzināms karastāvoklim.

Atbildēt

Ak Tu objektīvais 😁

19.12.2020. 12:08

»

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO...


Tas, ka Tu kko nesaproti/Tevi tas neskar/Tev tas liekas nenozīmīgs (literāri būtu precīzāk - maznozīmīgs) nenozīmē, ka tas tā ir objektīvi, jo viedoklis vienmēr ir subjektīvs! Gan TM, gan autore, gan ST ir norādījuši kādas tiesības neizpildot ST spriedumu tiek pārkāptas. Mācieties lasīt un nedaudz domāt līdz.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētmeža

19.12.2020. 11:47

Ir pienākusi baltā ziema. Tuvojas svētki. Pēc nedēļas būs jau pienākuši Ziemassvētki. Ziemassvētku noskaņa jau klauvējas pie mūsu namu durvīm. Šajā pirmssvētku laikā daži no mums dodas uz mežu pēc Ziemassvētku egles. Taču labāk atstāsim eglīti mežā, lai eglīte aug un priecē Dabas Māti. Nama rotāšanai var rūpīgi nozāģēt eglīšu apakšējos zarus ( ar laiku egļu apakšējie zari pie zemes paši atmirst). Nekaitēsim lieki eglītēm. Godināsim Dabas Māti ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem. Saudzēsim visu dzīvo dabu! Dabas Māte ir mūsu Radītāja. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni, mēs esam Dievu bērni. Dabas Māte mūs mīl. Atrodoties mežā, pieliksim plaukstu pie koka un lūgsim Dabas Māti. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas mums šajā gadā ir bijis. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas. Dzīvosim draudzīgi! Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētmežs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

Atbildēt

Saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju - LV ... Mar 12, 2020 — Ārkārtas stāvoklis tiek izsludināts, lai novērstu tik strauju saslimšanas izplatību, ka veselības aprūpes sistēma ar to nespētu tikt ...

19.12.2020. 11:17

»

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO...


Diversantiem pret Latvijas valsts ekonomiku, sabiedrības veselību, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas šodien Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, MŪRNIECE INĀRA, ZNOTIŅA ILZE, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amatpersonas!


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

PB dokuments sabiedrībai publiski latviešu valodà nav pieejams, valstij pārkāpjot pilsoņu tiesības, kas noteiktas Satversmē - tiesības zināt savas tiesības! VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības
90. pants. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības vajadzības gadījumā pat izsludināt “izņēmuma stāvokli”, ja pati tauta saceltos pret savu iznīcināšanu.


Latvijā jau ir izsludināts “ārkārtas stāvoklis”, kad LV, sabiedrību publiski neinformējot, ir vienpusēji atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas, par ko informājusi ANO.

Citi ar Covid-19 izplatības pārvaldību un seku pārvarēšanu saistīti tiesību akti pieejami tematiskajā atvērumā "Covid-19" un "Covid-19 pašvaldībās". Tiesību aktu skaidrojumi pieejami LV portāla tematiskajā atvērumā un žurnāla "Jurista Vārds" tematiskajā atvērumā (bezmaksas brīvpieeja).

Saeima ir pieņēmusi un Valsts
prezidents izsludina šādu likumu:
Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli

I nodaļa
Vispārīgie noteikumi
1.pants. Likuma mērķis
Likuma mērķis ir nodrošināt nacionālo drošību valsts apdraudējuma gadījumā.


2.pants. Likuma darbība
Likums nosaka kārtību, kādā izsludina un atceļ īpašu tiesisko režīmu — ārkārtējo situāciju vai izņēmuma stāvokli —, kā arī valsts pārvaldes un pašvaldību institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības, to ierobežojumus, īpašos pienākumus un tiesiskuma nodrošināšanu šo tiesisko režīmu spēkā esamības laikā.

Atbildēt

Raksts ir objektīvi nenozīmīgs,

19.12.2020. 10:19

kamēr ne Tieslietu ministrija, ne taksta autore nav atklājusi no kādu cilvēktiesību nodrošināšanas LV ir atteikusies, par to ziņojot ANO.

Tieslietu ministrija šo faktu neatklāj, jo nav ieinteresēta mums nezināmu subjektīvu apsvērumu dēļ, bet raksta autore, minot par cilvēktiesībām, nav noskaidrojusi, no kādu cilvēktiesību ievērošanas LV Covid-19 pandēmijas laikā atteikusies pagaidām.

Atbildēt

BB

19.12.2020. 09:32

»

lauķis

Vēl bīstamāki ir priekšāskrējēji un ideoloģiskie tēvi


viskorumpētākie no JKP ir Rancāns un Kazinovskis

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 08:30

»

NIKNAIS

Ticība komunisma ideoloģiju realizācijai ir šizofrēnijas pazīme ;) Tas par Bordānu, un tā pakaļ srējējiem


Vēl bīstamāki ir priekšāskrējēji un ideoloģiskie tēvi.

Atbildēt

NIKNAIS

19.12.2020. 03:31

Ticība komunisma ideoloģiju realizācijai ir šizofrēnijas pazīme ;) Tas par Bordānu, un tā pakaļ srējējiem

Atbildēt

tāpat

18.12.2020. 23:00

Satversmes tiesa arī konkrēti atzīst, ka nevienam nav nekādas derbības jāveic.
"Ja apstrīdētā norma tiktu atzīta par spēkā neesošu no Satversmes tiesas sprieduma publicēšanas dienas vai kāda cita brīža pagātnē, tad neviena tiesību norma neregulētu, no vienas puses, to, kuru kategoriju notiesātie izcieš sodu slēgtajā cietumā, un, no otras puses, to, kādā soda izciešanas režīmā sodu izcieš vīrieši, kas notiesāti ar brīvības atņemšanu par smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu."

Atbildēt

vispār

18.12.2020. 22:57

»

Hood rat

Vispirms izlasi ispriedumu, tad runā. Spriedumā tieši norād;its, ka sieviešu tiesiskā stāvokļa pasliktināšana nav pieļaujama


Spriedums tapis pēc aizliegtu vielu lietošanas.
Vienā teikumā sakot, ka "atšķirīgajai attieksmei pret notiesātajiem vīriešiem nav objektīva un saprātīga pamata", bet citā, ka "likumdevējam jāņem vērā, ka notiesātās sievietes ir īpaši aizsargājama ieslodzīto grupa, un regulāri jāapsver, vai un kādi īpaši pasākumi ir nepieciešami šīs ieslodzīto grupas aizsardzībai".

Atbildēt

www.govlawyer.lv

18.12.2020. 20:47

Tiesību normu efektivitātes princips
aizliedz nepildīt likumus,
pamatojot to ar naudas un mantas trūkumu.

Atbildēt

Prokuror māksliniece evija freidenfelde sedeniece

18.12.2020. 20:04

»

Mr. Jello

60-70% Latvijā taisīto spriedumu krimināllietās tiek taisīti ar smagām materiālām un procesuālām kļūdām


Prokurores kadu malejumu noperc
Redzesi ka Pantu samainit
Paatrinat procesu
Pareizam Putnam nosutit. Evija Freidenfelde neredzistreta uznemeja

Atbildēt

Vīrietis

18.12.2020. 20:01

»

Hood rat

Vispirms izlasi ispriedumu, tad runā. Spriedumā tieši norād;its, ka sieviešu tiesiskā stāvokļa pasliktināšana nav pieļaujama


Parīzes administrācijas sievietes nez kāpēc negrib pildīt likuma par 60 % viena dzimuma pārstāvju nodrošinājuma izpildi. Un kāpēc ST koncentrējas tiivuz sievietēm?

Atbildēt

fakts

18.12.2020. 16:27

Ar to Satversmes tiesas spriedumu var atslaucīties un nekāda tā izpilde nav nepieciešama. Satversmes tiesa pēc būtības no viena likuma panta svītroja vārdu "vīrieši", kas nekādi nenozīmē, ka viņiem turpmāk obligāti būtu jāizcieš sods vieglāka līmeņa cietumā vai, ka sievietes obligāti būtu ievietojamas stingrāka režīma cietumā. Panta izmaiņa tikai dod tiesībās arī sievietes ievietot stingrā režīma cietumā, ja tas ir iespējams!

Atbildēt

Lai dievs palidz Aivaram Lembergam

18.12.2020. 16:22

Ceresim ,ka Aivaram Lembergam asv tiesa izdosies sakaut bordana /jurasa bandu !

Atbildēt

neuzminēji

18.12.2020. 16:19

»

pievēršu uzmanību

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām


Vienkāršo viņas jo..ris sēž stingrajā režīmā un tātad viņas iespējas šo apmeklēt un dabūt ir visai ierobežotas.

Atbildēt

murka

18.12.2020. 16:02

Ņemot vērā ST vienu no pēdējiem "šedevriem" par to ka bērna tēva atvaļinājums pienākas ...... vēl vienai mātei vai kā nu viņu tur sauc, kas ir nepieņemami lielākajai sabiedrības daļai, jautājums par tiesās, arī ST , lemto obligātā izpilde kļūst visnotaļ apgrūtinoša. Uz šī fona kaut kādas tur pastaigas, kas kādam noteikti ir svarīgas, kļūst tik nenozīmīgas, ka par tām runāt ir vienkārši naivi.

Atbildēt

Mr. Jello

18.12.2020. 15:25

60-70% Latvijā taisīto spriedumu krimināllietās tiek taisīti ar smagām materiālām un procesuālām kļūdām.
Līdz ar to, pēc normālo valstu standartiem 60% LR ieslodzīto vispār nebūtu jānonāk cietumā.

Atbildēt

pievēršu uzmanību

18.12.2020. 15:23

Vai tu re,kundze iestājas par vīriešu tiesībām!

Atbildēt

pareizi pareizi

18.12.2020. 15:19

Štrunts par skolām un slimnīcām, tās var pamazām likvidēt. Galvenais, nodrošināt ieslodzītiem pastaigas.

Atbildēt

tm blēdis

18.12.2020. 14:33

Nu tā mums tagad te jāstrādā. Vai nu ej prom vai pildi pusnoziedzīgus rīkojumus izdomāt kosmiskas likumu interpretācijas, lai ministrijas vadība sasniegtu sev vēlamo mērķi. Tauta būtu patiesā šokā, ja zinātu, kur tm blēži bāž savu degunu ārpus kompetences un cenšas ietekmēt procesus

Atbildēt

Man vēl trakak

18.12.2020. 14:21

tieslietu ministrija atzina, ka lietā necauršūti, nenumurēti materiāli ir tiesiskuma pamats un citi kliedzoši pārkāpumi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

FotoInteresantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav ne rupji, ne naidu kurinoši, ne kā citādi aizskaroši!  Paradoksālā kārtā pārvalde dzēš precīzi citētu fragmentu no 5.janvāra Latvijas radio 1 raidījuma "Zināmais nezināmajā" - tieši to, ko publiski ēterā teikusi par dabas aizsardzību atbildīgā ierēdne - DAP Dabas aizsardzības departamenta direktore Gita Strode.
Lasīt visu...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...