Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

a kas?

23.12.2017. 10:46

»

VB

Nu, un? Tagad liegsim viņam tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību


Jā, ASV sen piekopj tādu soda mēru. Ziniet, tas strādā. Ja Latvijā darītu tāpat, tad Latvijā šādiem numuriem cilvēkresursi atjaunotos lēnāk par pieprasījumu.

Atbildēt

Rūdis

20.12.2017. 23:22

biznesa ideja - paņemt Ēriku pie riekstiem un palūgt parakstīt jaunu ģenerālpilnvaru... gan jau varētu kādu naudiņu salasīt no visām tām 1000 firmām, kkas jau kontos vai īpašumos ir...

Atbildēt

meh

18.12.2017. 17:44

»

???

Diemžēl vai par prieku, bet vietējie bēleliņi neapzinās ka kādu brīdi darījuma summa var pazust, tikt iesaldēta utml. Ja bankā aiziet kas greizi, banka jebkuru Vanagela pilnvaru var atzīt par spēkā neesošu, bez tiesas srpieduma utt. Vēl ir arī iespēja, ka kādu brīdi Vanagels var nonākt nepareizo puišu...


Nevajag muldēt muļķības - ir īpaši jāpacenšas lai pāris mēnešus vecai firmai iesaldē bankā līdzekļus... šajā rakstā aprakstītās firmas, kā tavējā netiek taisītas uz mūžu - to dzīves ilgums ir ierobežots un tajā laikā rauj ko var un tās tiek pamestas, tiklīdz to bankas konti tiek iesaldēti un nav jau garantēts, ka šīs firmas neatdabū iesaldētos līdzekļus - tās var piegādāt pilnīgi legālus dokumentus par piedāvātajiem dokumentiem. Vienīgi gada beigās, kad jāmaksā nodokļi, tās pārstāj darboties - taisa arī bankrotu utt. - viss ar legāliem līdzekļiem.


Pilnvara ir vajadzīga lai izveidotu firmu un ierakstītu valdes locekļus, kas tad brīvi ar firmas līdzekļiem darbojas - tā ir reāli darbojošās normāla firma, kura pēc kāda laika sataisa nodokļu parādus un nogrimst, atstājot atbildību par tās darbību firmas īpašniekam - Vanagela kungam, atbilstoši Latvijas likumiem.

Bankai absolūti nav nekādas daļas gar tavu darbību, izņemot ja esi pilnīgi neaptēsts komersants, kas nepārzin likumus ko drīkst un ko nedrīkst darīt. Banka nevar piesavināties šādus nelikumīgi apgrozītus līdzekļus bez tiesas sprieduma un tā var iesaldēt naudu, atbilstoši likumdošanai un diez vai šie komersanti liek visus līdzekļus tikai vienā bankā - īpaši ņemot vērā to, ka bankas nemaz neļauj izņemt milzīgas naudas summas vienā reizē un prasa procentu, ja ņem daudz tāpēc arī šīs firmas darbinieki no ATM ar vairākām bankas kartēm ņem maksimālās summas vairākas reizes dienā. Pirms 10 gadiem nemaz nebija tik daudz ierobežojumu, kādi ir tagad. Tieši šī iemesla dēļ arī šīs firmas ilgi nedzīvo, jo to darbību sāk pamanīt VID, uzliek ierobežojumus bankās utt. Pat ja arī kaut ko VID izdodas nošņāpt, tad šai firmai dienas ir skaitītas un tās vietā tiek vērta jauna firma un ar offshore VID ir bezmaz neiespējami izkontrolēt naudas plūsmas - vienīgais no kā jāsāk bīties, ka var nonākt ārzemju VID uzmanības lokā.

Nav dzirdēts ka šāds Vanagels būtu nonācis nepareizo puišu(ko tu ar to esi domājis - VID, policija?) rokās - un šī izskatās, ka ir viena no draudzīgākām mafijas biznesa nozarēm, jo nav dzirdēts ka notiktu savstarpējās izrēķināšanās dēļ ierobežota tirgus... :D Un Vanagela kungam no šo naudas mazgātāju puses par savu dzīvību diez vai jāsatraucas - kamēr viņš ir dzīvs, uz viņa vārda tiek taisītas jaunas firmas kas nodarbojas ar naudas atmazgāšanu...

Atbildēt

???

18.12.2017. 17:03

Diemžēl vai par prieku, bet vietējie bēleliņi neapzinās ka kādu brīdi darījuma summa var pazust, tikt iesaldēta utml. Ja bankā aiziet kas greizi, banka jebkuru Vanagela pilnvaru var atzīt par spēkā neesošu, bez tiesas srpieduma utt. Vēl ir arī iespēja, ka kādu brīdi Vanagels var nonākt nepareizo puišu rokās un tad naudiņa arī var zust.

Atbildēt

labojums

18.12.2017. 15:30

»

meh

Tas un skolnieka līmeņa konspekts no ~10 gadus vecām sensācijām, kuras uzraka analītiskie žurnālisti, kas pētīja tā saucamos Panamas offshore papīrus...


* Bez tam pat tās personas, kuras uz pilnvaras pamata atvēra uzņēmumus arī ir tikai peškas - "darbinieki", kuri nemaz nesaprot kādas naudas atmazgā un reālie šo biznesu virzītāji sargās no savu vārdu sasaistīšanas ar šiem biznesiem.

Atbildēt

meh

18.12.2017. 15:22

»

Preču zīme

Izskatās, ka kļūdas rakstos sāk kļūt par pietiek "preču zīmi


Tas un skolnieka līmeņa konspekts no ~10 gadus vecām sensācijām, kuras uzraka analītiskie žurnālisti, kas pētīja tā saucamos Panamas offshore papīrus.

Nevar saprast vai šeit komentējušie ir pilnīgi bez smadzenēm, vai arī dzīvojuši mucā - Ērika PERSONĪBAI šajos darījumos nav nekādas lomas - bet gan viņa PASEI un tās kopijai ar kuru tika atvērtas kompānijas. Ēriks savā dzīvē diez vai vairāk par 50 eiro ir redzējis un nav teikts, ka viņam patiešām "godprātīgi" samaksāja par 1300 firmām(65 000), jo ja ir pilnvara, tad nemaz nav nepieciešama viņa klātbūtne visos šajos gadījumos - visticamāk, ka viņam samaksāja par tām pāris reizēm, kad viņš ticies ar saviem biznesa kompanjoniem klātbūtnē. Bez tam pat tās personas, uz kuru pilnvaras pamata tika atvērti uzņēmumi arī ir tikai peškas - "darbinieki", kuri nemaz nesaprot kādas naudas atmazgā un reālie šo biznesu virzītāji sargās no savu vārdu sasaistīšanas ar šiem biznesiem.

Šis milzīgais firmu skaits uz šo bomzi liecina tikai par to, ka naudas atmazgāšana no privātas padarīšanas pārvērtās par starpnieka pakalpojuma biznesu, kur tūkstošiem firmu(arī lielas un nopietnas) saņēma pakalpojumus no šiem starpniekiem, lai nemaksātu nodokļus. Viena lieta ir atrast un sodīt tos, kas izveidojuši šo starpnieka pakalpojumu un pavisam cita ir biznesa vide, kas radījusi tādu pieprasījumu un to izmanto. Un nevar arī daudz pārmest sabiedrībai, ja valsts pati ir kā mafija, kas nozog tavus samaksātos nodokļus un neizlieto tos visu pārējo labā - uzturot infrastruktūru - skolas, slimnīcas, ceļus utt. un ja uztur valsts infrastruktūru, tad padarot tās par savām privātajām firmām - AirBaltic, LDz Cargo, etc.

Atbildēt

Linda

18.12.2017. 15:18

»

Zane

Neils ir krāpnieks, kurš ņem darbā tikai studentus, lai varētu maksāt mazas algas. Man palika parādā. Protams, ka viņa īstais bizness ir naudas atmazgāšana. Nedzīvo viņš nekādā Anglijā, bet tepat Rīgā (Mazā Skolas ielā, Vecrīgā) un Norvēģijā. Vienu vārdu sakot, - blēdis, kuram vieta blakus draugam - ...


Neil Daniel Gillespy Jennings ap 1993.gadu ieradās Latvijā kā necils, maza auguma (ap 162) puisītis, grāmatvedis un revidents firmā Arthur Andersen. Tur uzplauka sirsnīga draudzība ar Andri Lauciņu, un tika realizēta ģeniāla vīzija - sapirkties nekustamos. Ne jau nodarboties ar revīziju bija prātā puisītim. Par tālāko nezinu...

Atbildēt

Èrika Vanageļa bizness

18.12.2017. 14:38

»

Opis

Kārtējais pierādījums, ka mūsu UR un VID nemāk sadarboties un jēgas nav no šīm iestādēm


ir vispareizākais viņa vecumā un adekvāts valsts zagļu politikai - Šķēles un Lemberga ofšoriem, konkursu iepirkumiem savējiem, komunistu un čekistu diversijām pret LV.

Vispār - Vanageli vajag ne tikai godāt, bet radīt viņa kā biznesmeņa uznēmumu klonus.

Mana pensija ir 76 euro un nekādu pabalstu. Loģiski, ka ir tikai viens ceļš - atpūsties. Norakstīt īpašumus bērniem utt. Radīt apstākļus, lai neko nevar atņemt un līdzīgi Vanagelim dzīvot cepuri kuldamam pa Kanariju salām.

Muļķīgi tēlot godīgos. Stulbi un idiotiski. Ja valsts nicina un neatbalsta uzņēmējus.

Atbildēt

Opis

18.12.2017. 08:36

Kārtējais pierādījums, ka mūsu UR un VID nemāk sadarboties un jēgas nav no šīm iestādēm.

Atbildēt

Preču zīme

18.12.2017. 08:34

»

Peltēnietis

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks


Izskatās, ka kļūdas rakstos sāk kļūt par pietiek "preču zīmi".

Atbildēt

Zane

18.12.2017. 00:58

Neils ir krāpnieks, kurš ņem darbā tikai studentus, lai varētu maksāt mazas algas. Man palika parādā. Protams, ka viņa īstais bizness ir naudas atmazgāšana. Nedzīvo viņš nekādā Anglijā, bet tepat Rīgā (Mazā Skolas ielā, Vecrīgā) un Norvēģijā. Vienu vārdu sakot, - blēdis, kuram vieta blakus draugam - Sprūdam.

Atbildēt

vecais spekulants

17.12.2017. 22:45

Ar ko atskiras legalais ofsors Rigas osta . Tur agrozas citas summas. Nodoklus maksat Valsts budzeta aizliegts ar ostas likumu . A jus te par kadu erika siknaudu diskutejat...

Atbildēt

pilsonis

17.12.2017. 21:38

Tas nav netīšām, ka tiek radīti apstākļi, kuros izdzīvot ir ļoti grūti un viegli var pierunāt trūkumā esošu cilvēku par sīknaudu uzlikt savu parakstu uz dokumenta ar kuru citi pelna miljonus.

Atbildēt

Imants

17.12.2017. 20:47

»

Peltēnietis

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks


A man po! Ko noliek priekšā to arī publicēju par nelielu atlīdzību.

Atbildēt

jurjāns

17.12.2017. 19:24

»

xx

Latvijas lakstīgala


Vaina ir korumpētajā uzraudzības sistēma,bez kuras svētības šajā valstī nekas nenotiek un visa ši sistēma ir komunistu,čekustu un viņu aģentu radīta un uzturēta,jo visās stratēģiskajās vietās kā pielīmēti sēž viņu rezidenti visus neatkarības gadus un arī nekur kustēties viņi netaisas.

Atbildēt

Ģirts Murgainis

17.12.2017. 18:55

SIA Prudentia Advisers II:

SIA “Ernst & Young Baltic” veicis revīzijas un sniedzis citus pakalpojumus tādiem uzņēmumiem kā AS “Latvenergo”, VAS “Latvijas dzelzceļš”, AS “ABLV”, SIA “Linstow Center Management”, FKTK, AS “4finance”, Rīgas Dome, AS “Elko Grupa”, SIA “Robert Bosch”, SIA “Eco Baltia”, SIA “Circle K Business Center”, AS “RB Rail”, Valsts kase, SIA “Maxima Latvija”, SIA “Olainfarm”.

Atbildēt

VB

17.12.2017. 18:07

Nu, un? Tagad liegsim viņam tiesības nodarboties ar uzņēmējdarbību?!

Atbildēt

Edge

17.12.2017. 17:51

»

Janka

Cien xx šis nu nebūs tas gadījums, te ir brutālas mahinācijas nevis kapitālisms. Piem. man vajadzētu atmazgāt miljardu - sniegtu vanagrlim konsultāciju, un viņš man samaksātu, būtu aizņēmies no nejauša garāmgājēja uz godavārdu


"Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi prihvatizēti miljardi." Arhibīskaps Jānis Vanags, sprediķis valsts svētkos Rīgas Domā (18.11.2017.)
======================================================
Citas dzīves un kapitālisma Latvijā nebūs, to pat dižausekļi īvāni apjēguši. Kas brutāli sācies, tas brutāli turpinās....un brutāli tiks pārtraukts. Kā būs, tā būs - kā parasti notiek ar tiem, kas no savas vēstures nemācās vai ignorē vēstures mācības.

Atbildēt

Peltēnietis

17.12.2017. 17:46

Imants atkal kaut ko sajaucis. Skandalozā SIA bija cita - "Peltes īpašumi", nevis "Peltes nami". Pētnieks.

Atbildēt

Edge

17.12.2017. 17:44

»

xx

Īsti nesaprotu , par ko raksts . Kādam skauž? Veči, tas ir kapitālisms - neviens neliedz jums dibināt tūkstošiem firmas gan šajos, gan viņos krastos un arī konsultēt drīkst uz vella paraušanu . Vienīgais, par ko es raksta autora vietā uztrauktos - ja jau Ēriks var konsultēt par lielām summām , viņš ...


Чем занимается наше полицейско-бандитское государство.По-русски это называется — х…ня.
Лато Лапса, Независимый журналист (imhoclub.lv)
=====================================================
PIETIEK, pēc maniem aprēķiniem, 99% rakstu ir par biznesu. Ja nebūtu preču zīmes "4.maija republika", tad neplauktu ne biznesa portāli-vortāli, ne ēriku bizness. Šitais "hibrīds" (I.Poikāns) darbojas pēc saviem likumiem, kurus vēl pat gudrākie pasaules prāti nav pilnībā sapratuši. Saules mūžu 4.maija republikai!

Atbildēt

:)))

17.12.2017. 17:32

sprūds laikam tiešām grib tikt ārā 😂😂😂

Atbildēt

Janka

17.12.2017. 17:16

Cien xx šis nu nebūs tas gadījums, te ir brutālas mahinācijas nevis kapitālisms. Piem. man vajadzētu atmazgāt miljardu - sniegtu vanagrlim konsultāciju, un viņš man samaksātu, būtu aizņēmies no nejauša garāmgājēja uz godavārdu.

Atbildēt

xx

17.12.2017. 17:05

Īsti nesaprotu , par ko raksts . Kādam skauž? Veči, tas ir kapitālisms - neviens neliedz jums dibināt tūkstošiem firmas gan šajos, gan viņos krastos un arī konsultēt drīkst uz vella paraušanu . Vienīgais, par ko es raksta autora vietā uztrauktos - ja jau Ēriks var konsultēt par lielām summām , viņš var arī iesūdzēt tiesā par nevājām summiņām - par neslavas celšanu, izsekošanu utt. Jo par vainīgu atzīst tiesa , ne kādi kovboji , un pat ne policija . Juridiski nekorekti , līdz ar ko - neprofesionāli .

Atbildēt

Janka

17.12.2017. 16:42

Kā ir iespējams, ka viņš ir brīvībā? Tad jau tā var darīt ikviens!

Atbildēt

jaajaa

17.12.2017. 16:34

...labs..."Ēriks Vanagels […] ir kā preču zīme: kvalitātes un cenas simbols"...:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...