Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ESL

15.01.2022. 13:20

»

Tuta

…..Informācijas pieprasījumu izdrukas rāda, ka tikai trīs stundas pirms sprādziena – 2007. gada 21. maijā pulksten 14.21 KNAB darbinieks ar lietotājvārdu "varajs1637" ir pieprasījis GPRS datus par Vladimira Vaškeviča atrašanās vietu...


"Esošais regulējums, Elektronisko sakaru likums, nosaka, ka pēc tiesībsargājošo iestāžu pieprasījuma, tiek nodrošināta šifrēta informācija, kas nodota starp pilnvarotām kontaktpersonām, ar mērķi palīdzēt izmeklēšanai."

"Elektronisko sakaru likums paredz, ka elektronisko sakaru operators nodrošina saglabājamo datu, par cilvēku pārvietošanos un atrašanās vietu, glabāšanu 18 mēnešus, kā arī to nodošanu likumā noteiktajā kārtībā kompetentām institūcijām, ja šīs institūcijas to pieprasa."

"Statistika par pieprasījumu skaitu Elektronisko sakaru likumā noteiktā kārībā tiek apkopota un regulāri iesniegta Datu valsts inspekcijai."

ESL lika pieņemts 2004.gadā. Zinot kādi pasūtījumu mūdži strādā Datu valsts inspekcijā, šaubos, ka šīs statistikas pārskatīšana notiek objektīvi.

Atbildēt

formula

13.01.2022. 10:02

Tai pie varas tikušo zirnekļu burkā arī notiek plēšanās.Īpaši ,kad tur ieraušas jauni un , tātad , badīgāki zirnekļi .Futbolists izrādījās tai burkā lieks un neprata izmantot iespēju aiztīties.To pat Austrija pamanīja ,parādot mūsu orgāniem vidējo pirkstu, izglābjot pretīgi daudz zinošam dzīvību.

Atbildēt

Ārprāc

12.01.2022. 15:32

Ja nepatiesi apsudzeti cietušie sēž jau 12 gadus cietumā un specdienesti un prokuratūra piesedz slepkavas, tad kādā valstī mēs dzīvojam?

Atbildēt

par Zvejsalnieku

12.01.2022. 13:06

gadījās ar raksta autoru kontaktēties kā ar neprofesionālu, nepieklājīgu personu.

šķiet, ka viņa sieva ir ieva zvejsalniece (" Jaunais laiks" pirmsākumā, tagad laikam cita partija)

Atbildēt

Šo lietu izmeklēja

12.01.2022. 11:01

“Komanda” no KIP, kur priekšnieks no Jelgavas nerunā latviski. Pārejie “locekļi” ir virsnieki bez pieredzes, viens pat ar atkarību. Par neatklātu lietu dabūja medaļas un piemaksas. KP prirkšnieks to visu nez kāpēc akceptēja. Šī ir viena no daudzām KIP neatklātām lietām, varbūt tur vajag taisīt reorganizaciju beidzot? IEM ministrei jābeidz kritizēt ministru kabineta darbu un pārejas institūcijas, bet jāsāk sakārtot savu lauku. Un tad atlikušajiem būs nauda algu celšanai. Bankas naudu var investēt cēlajiem mērķiem.

Atbildēt

turpinājums

12.01.2022. 10:04

»

sertifikāts

Vispirms auto dedzināšanas mēģinājums, bet pēc tam spridzināšana? Tātad - piromānija, diezgan izplatīta parādība. Cik piromānijas gadījumu ir lietvedībā? Nu lūk. Vai tāpēc n-tās reizes būtu jāfutbolē lietas turp un atpakaļ


Te ir daudz par visu ko, bet aizmirsies par pašu cietušo. No kā viņš slēpjas Austrijā - no noziedzniekiem vai no valsts orgāniem? Ja slēptos no noziedzniekiem, tad it kā pienāktos liecinieku aizsardzības programma - jaunas identitātes leģendēšana, segvārds utt.

Atbildēt

Vai tandēms pie vainas?

12.01.2022. 07:55

Zilā komanda un valstiskais noziedzibas grupejums?

Atbildēt

Fēlis

12.01.2022. 07:36

»

Žēl ka to nelieti Fēli nenoblieza,

bet nu nekas, gan jau


Es varu paskaidrot, kāpēc vaška ir nelietis, un ne jau kaut kādus izdomājumus. Tu vari paskaidrot, kāpēc tavuprāt nelietis esu es?

Atbildēt

www.govlawyer.lv

11.01.2022. 23:57

Zvejsalnieks nav pilnībā kompetents
cilvēktiesību jautājumos.

Reiz viņš neatzina, ka spriedums var
aizskart cilvēktiesības un
pielīdzināja šādu gadījumu
krimināllietas atkārtotai izskatīšanai tiesā.

Atbildēt

Žēl ka to nelieti Fēli nenoblieza,

11.01.2022. 23:56

»

Fēlis

Žēl ka to nelieti nenoblieza


bet nu nekas, gan jau..

Atbildēt

Kā savādāk

11.01.2022. 23:07

Atkal super prokurore Biezuma? Kura tukša kā nekas. Aizmirsa protestu iesniegt, tagad ko...

Atbildēt

Sara

11.01.2022. 23:02

»

Sara

Hey amazing


Beidzot es nopelnīju 92 USD stundā. Ir pienācis laiks veikt dažas darbības, un arī jūs varat tai pievienoties. Tas ir vienkāršs, veltīts un viegls veids, kā kļūt bagātam. Pēc trim nedēļām jūs vēlētos, lai jūs būtu sākuši šodien. Vienkārši izmēģiniet to pievienotajā vietnē.
VEIKSMI… 𝐖­­­­𝐰­­­­𝐰­­­­.­­­­𝐄­­­­𝐚­­­­𝐫­­­­𝐧­­­­𝐂­­­­­­­­­­­­𝐚­­­­𝐬­­­­𝐡­­­­𝟏­­­­.𝐜­­­­𝐨­­­­𝐦

Atbildēt

Sara

11.01.2022. 23:01

»


Hey amazing

Atbildēt

ESMAIJA

11.01.2022. 20:50

Lasu un domāju par Lembergu... bet man ir jautājums, kādēļ netiek ierosināta lieta par pierādījumu iznīcināšanu. Nesen izlasīju Latvieša grāmatu MĀVE
Tā ir tikai grāmata - gribi tici, gribi netici, bet šeit ir reala dzīve ar dzīviem cilvēkiem un tiem, kas lemj likteņus, paši būdami noziedznieki. Un atkal rodas jautājums - kas ir šī zeme, kurā ir lemts dzīvot, kas atgādina bandītu midzeni.

Atbildēt

sertifikāts

11.01.2022. 19:23

Vispirms auto dedzināšanas mēģinājums, bet pēc tam spridzināšana? Tātad - piromānija, diezgan izplatīta parādība. Cik piromānijas gadījumu ir lietvedībā? Nu lūk. Vai tāpēc n-tās reizes būtu jāfutbolē lietas turp un atpakaļ?

Atbildēt

Nadja

11.01.2022. 19:12

Pats iedomātais upuris mierīgi ar visu EU aresta orderi un sirdsklapi neviena netraucēts aizpirž uz Krieviju.

Atbildēt

Tuta

11.01.2022. 19:06

…..Informācijas pieprasījumu izdrukas rāda, ka tikai trīs stundas pirms sprādziena – 2007. gada 21. maijā pulksten 14.21 KNAB darbinieks ar lietotājvārdu "varajs1637" ir pieprasījis GPRS datus par Vladimira Vaškeviča atrašanās vietu. …..


GPRS datus pieprasījis kam? Kas kontrolē GPRS izsekošanas likumību?

Atbildēt

DD

11.01.2022. 18:51

Tikai nevajag muldēt. Šis personāžs darbojās uz nebēdu. Noziedzīgi iegūtā un legalizētā nauda nes labas dividendes.

Atbildēt

Fēlis

11.01.2022. 18:49

Žēl ka to nelieti nenoblieza.

Atbildēt

ROFLMAO

11.01.2022. 18:18

Beztiesiska kleptokrātiska republika.
Nu cik ilgi var kafiju dzert "skatot vienu lietu"?
Mūžīgi?

Atbildēt

Edmundovičs

11.01.2022. 17:19

Vai tiešām advokāts un viņa partneri vēl nav sapratuši, ka slepkavniekus nedrīkst laist ārā no cietuma? Viņi taču var vēl kādus citus pasūtīt, slepkavot. OK, palīdzēja "nolekt" no mūža ieslodzījuma. Bet kā tad ar atbildību sabiedrības priekšā? Ja viņus izlaidīs un viņi vēl kādu noslepkavos, vai advokāts ar partneriem varēs paskatīties acīs sabiedrībai?
Advokātam un partneriem taču arī ir ģimenes, tuvinieki. Ja nu izlaistie slepkavnieki, vismaz viens no viņiem, uzskatīs ka pārāk lēni un ilgi pestīti no cietuma un vainīgi tur advokāti? Ko viņi tad darīs bail pat padomāt. Arī cietušajiem, bojā gājušajiem palikuši tuvinieki. Par viņu domām tā kā piemirsies uzrakstīt.
Tāpēc aizstāvjiem vajadzētu padomāt par mēra sajūtu. Trīs nogalinātos zem tepiķa "nepaslaucīsi".

Atbildēt

Nožēlojami

11.01.2022. 17:08

Nevienu šinī valstī nekas vairs nepārsteidz. Tiesnešu prakse iznīcināt dokumentus un pierādījumus Rīgas Vidzemes priekšpilsētas tiesā Sandras Meliņas izpildījumā ir visiem zināms fakts. Nesodāmība, bezatbildība un nolaidība ir šīs tiesu sistēmas vizītkarte.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...