Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Bezroku antiutopija

Viedais Manels
10.01.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareģis

18.01.2022. 08:23

»

negribis

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT


Gribi negribi, tev būsteris būs sevī jāielaiž. Kungiem pofig, ka jau tagad tev grūti sakarīgu komentāru uzrakstīt.

Atbildēt

negribis

17.01.2022. 15:03

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT.

Atbildēt

Māliņ!

12.01.2022. 18:01

»


Uztaisi sev klizmu un ej gulēt!

Atbildēt

11.01.2022. 20:57

»

Meklē pats to linku internetā, lops!

Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties...


https://www.la.lv/karins-ja-rudeni-bus-nepieciesami-ierobezojumi-tie-attieksies-uz-nevakcinetajiem-cilvekiem

Atbildēt

Meklē pats to linku internetā, lops!

11.01.2022. 20:43

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties!

Bez tam, esmu pamanījis, ka internetā šad un tad pazūd dažāda informācija. Piemēram fakts, ko visi mediji atspoguļoja, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju uzdeva I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Atbildēt

?

11.01.2022. 20:07

»

https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777


Uzmanīgi izlasīju, tur nav ne vārda, ka padarīs nepanesamu.Bet sagrozīt informāciju jau ir antivakseru stilā. Pie veselā saprāta gan viņš apelē.

Atbildēt

11.01.2022. 20:04

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777

Atbildēt

?

11.01.2022. 19:18

»


Iedod linku, kur viņš tā ir teicis?

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 10:48

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Te būs īstais links tiem kam interesē kā strādā sistēma.

https://www.youtube.com/watch?v B2421NI5ibw

Atbildēt

Apsmiekls

11.01.2022. 09:58

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Uz sarunām Ženēvā ieradusies dižvalsts kuras gada budžets mazāks par ASV pamperu fabrikas ienākumiem.

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 09:43

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma

https://www.youtube.com/watch?v hEyGVWNEPuQ

Atbildēt

Uz

11.01.2022. 09:41

»

Nē!

Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu


Uz vēlēsanām var iet vai neiet, vergu krustiņus kas tiek iemesti urnā (miskastē) neviens tāpat par pilnu neņem vairs. 30 gadus ir balsots. bet valdībā 30 gadus šēz vieni un tien paši. Dīvaini? Nē likumsakarīgi, jo pilsnonis nav cilvēks, fiziska persona, persona - nav cilvēks. Šī sistēma cilvēku ir nodefinējusi un reģistrējusi kā fizisku personu, ar pienākumiem un bez tiesībām. Tāpēc tiesa nestrādā, medicīna, izglītības sistēma nestrādā priekš cilvēkiem, bet priekš personām. Ir jāsāk lasīt likumdošana un jāsāk izprast kā uzbūvēta šī sistēma un viss paliks ļoti, ļoti skaidrs.

Atbildēt

Kaža

11.01.2022. 09:28

Cilvēki,kurus ar draudiem un sodiem mēģina pret savu gribu vakcinēt,ir ne tikai pensionāri,bet bieži vien ar dažādām hroniskām slimībām,bieži vien neārstētām,nomocïti un tādēļ salīdzinoši viegli izslimojamais covids ïpaši nesatrauc.Toties sadistiski noskaņotie labējie politiķi,kuri konsekventi pieņem lēmumus,kuri apgrūtina tieši hroniski slimo invalīdu dzīvi,kuriem ar sadistisku prieku tiek atņemti atbalsti,invaliditātes grupas,arodinvalīdiem ir pat aizliegta ārstēšana,izdomā arvien jaunus apgrūtinajumus,it kā ar neizbēgamas covid saslimšanas un grūtas,mokošas nāves pareģojumiem un piedāvājumiem vēl nepietiktu.

Atbildēt

precizēsim

11.01.2022. 08:31

»


Latvijas koloniālā pārvalde realizē saimnieku instrukcijas.

Atbildēt

paardomas

11.01.2022. 08:12

»

Aculiecinieka versija

Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu


Vispār doma pareiza.Diemžēl tas viedais manels nav tas par ko uzdodas,gan jau laiks parādīs kas ir kas.Faktiski jau parāda."Vakcīna" ir kā patiesības serums,Zeme jāatbrīvo no liekās biomasas.Šā projekta autori ir radījuši bendi kas nogalinās arī pašus autorus.
Bet tās ir tikai manas pārdomas,neesmu patiesība pēdējā instancē.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

11.01.2022. 08:06

»

sauks

par viedo manelu


Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu.

Atbildēt

Marika

11.01.2022. 06:32

»

Pārlasiet Kartahenas protokolu

ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology...


Te ir video, kā mēs cīnamies pret nāves protokoliem. Grupa, par ko AJ te runā, 28 cilvēki, es tai skaitā, izpētījām naudas plūsmu hospitāļiem un skolu padomēm. Par katru cov.diagnozi hospitālim tiek maksāts.
Es neatkārtošos, bet cilvēki zvana no visiem štatiem pēc infas un padoma, kā šo kustību padarīt massveida. Ja ārsta kaimiņi uzzinās, ka viņš katru dienu par naudu nogalina pacientus, tas būs īsts "plāndēmijas" beigu sākums.
https://t.me/TNPatriots/32142

Atbildēt

3.14

11.01.2022. 00:53

No Telegram (tulkots no krievu valodas)

Nezinu, kā uzlauzt vakcīnu pielūdzēju un fanātiķu aprobežotības un prāta truluma bruņas! Mēģināsim strādāt ar analoģijām un metaforām. Iedomājieties 90 gadus vecu vectēvu. Viņam izkrita zobi. Lai ēstu, viņam vajag zobu implantus vai zobu protēzi. Loģiski? Loģiski.

Bet te pēkšņi top valdības lēmums ievietot implantus visiem cilvēkiem. Neatkarīgi no viņu vecuma un zobu stāvokļa. Jūs mēģināt strīdēties. Sakāt, ka ar saviem dabas dotajiem zobiem varat ēst gan maizi, gan speķi, gan pat riekstus, gan visus citus pārtikas produktus. Jūsu zobi ar šo uzdevumu izcili tiek galā.

Bet jums atbild: No kā baidāties? Šīs ir ļoti labas protēzes! Un procedūra ir vienkārša. Tikai viens no tūkstoša neiesakņojas. Tikai simts no tūkstoša spiež un noberzē smaganas. Jā, dažiem rodas asinssaindēšanās un viņi pat mirst, bet mirst viegli. Ne tā kā tie, kam nav protēzes un implanti. Jūs esat pamatīgā šokā. Jūs mēģināt izskaidrot, ka jums nav vajadzīgas protēzes principā. Jo jums ir izcili dabiskie zobi. Sakāt, ka ir absurdi, pat noziedzīgi pret cilvēku veselību, veselus zobus aizstāt ar mākslīgiem.

Atbildot jums, viņi sāk kliegt: jūs visi antiprotēzisti, antiimplantisti esat bezatbildīgi! Padomājiet par savu vectēvu un pārējiem cilvēkiem. Padomājiet, par tiem, kas solidarizējas, un tā vietā, lai turpinātu veiksmīgi ēst ar saviem zobiem, ļauj tos izraut pat zobārstu brigādei, kas šo manipulāciju veic pie sabiedriskajām tualetēm. Lūk, kā cilvēki uzurpējas kopēja labuma vārdā. Bet jums, redz, savus zobus vajag? Tādus vajag izolēt no saprātīgajiem, kuri, ja vajadzēs, ļaus ne tikai izraut sev visus zobus, bet vēl sev puļķi pēcpusē spraust. Svēti ticot, ka zinātnieki, kas to iesaka, nemelo un nelobē puļķu ražotāju firmas, kuras top par miljardieriem viena pēc otras.

Tiek sludināts, ka arī jauniešiem, bērniem un pat zīdaiņiem arī nepieciešami implanti! Jūs sakāt: Tad lieciet tiem, kam ir kāda problēma ar zobiem, bet liekat mierā veselos?! Kāds tiem ar to sakars? - jūs cenšaties šādi iebilst, bet jūs vairs neviens nedzird. Jūs patiesi nesaprotat, kā jums ar varu uzspiestās protēzes jūsu mutē, palīdzēs citiem sakošļāt pārtiku. Jo ja tie citi, kas pielūdz mākslīgās protēzes un mākslīgus zobu implantus, tos sev būs ieguvuši, kāpēc šie paģērē, ka tā visiem ir jādara? Tas taču ir stulbums, murgs un idiotisms!

Bet sabiedriskā doma jau ir izveidojusies. Bez protēzēm mēs visi nevaram košļāt. Un mēs visi mirsim. Lai gan, ja vectēvam vai kādam citam, kas pielūdz protēzes, ir protēze, viņam nevajadzētu būt vienalga, vai jums ir vai nav protēze. Ja vectēvam ir zobu implanti, tad viņa problēma ir atrisināta?!

Vakcīnas gadījumā viss ir tāpat: ja tiek vakcinēts riska grupā esošs cilvēks, ja šis cilvēks ir tam piekritis labprātīgi, bijis pilnībā informēts par blaknēm un sekām, ja viņš apzināti ir spēris soli, lai vakcinētos, un ja pote palīdz, tad viņa problēma ir atrisināta! Ko jūs esat visiem piesējušie, kā jukuši? Jo vājais posms šajā shēmā var būt tikai vakcīna, ja tā nepalīdz. Ražotāju loģiku var saprast - viņi ar to nopelna simtiem miljardu. Bet kā, lai izprot milzīgo noderīgo idiotu masu, kas kategoriski pieprasa visiem planētas cilvēkiem nomainīt zobus pret protēzēm ar sešu mēnešu derīguma termiņu?

Atbildēt

Pārlasiet Kartahenas protokolu

10.01.2022. 23:47

»

Marika

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība...


ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology;
"Dzīvs modificēts organisms" ir jebkurš dzīvs organisms, kam piemīt jauna ģenētiskā materiāla kombinācija, kas iegūta, izmantojot modernas biotehnoloģijas.
Secinājums - uz "vakcinētajiem" vairs neattiecas neviens likums vai starptautiskie dokumenti par cilvēktiesībām un to aizsardzību... kas arī ir globālo afēristu mērķis!

Atbildēt

tieši tāds

10.01.2022. 23:43

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


ir šīs afēras mērķis

Atbildēt

Marika

10.01.2022. 23:20

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība nāks par vēlu.
https://thephaser.com/2021/12/after-they-modify-you-they-will-own-you/

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 23:09

»


Artiķelis ir “visas prigresīvās cilvēces” sapnis elektroniskās koncetrācijas nometnes mūros ar bojātām prostatām un olnīcām kovida politikas ērā.

Paldies par rakstu!

Huntas rindās reliģiozie radikāļi, kriminālie elementi, rūdītie bandīti, marodieri un sīkie huligāni, “protestētāji” un bruņotie kaujinieki joprojām trako!

Savienojieties visu zemju proletārieši!

Atbildēt

neviedais

10.01.2022. 22:33

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


Gaidu,cik tālu viņi mani novedīs pirms sākšu viņus meklēt bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Manel

10.01.2022. 22:29

»

gunārs

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte


beidz sevi slavēt, raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi.

Atbildēt

!!!

10.01.2022. 22:27

Cietumsargs galīgi prātu izkūkojis. Tvaika ielā jau viņu gaida.

Atbildēt

gunārs

10.01.2022. 22:26

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte.

Atbildēt

Reirs

10.01.2022. 21:18

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


tak tikko teica, ka seku nebūs... :D

Atbildēt

jaajaa

10.01.2022. 20:58

...autoram ar galvu viss kārtībā ?...tās rokas tač naudu maksās...ja dos par brīvu, tad man vajag divas...un čipus arī...cik tik var dabūt...:)

Atbildēt

pavēle no augšas

10.01.2022. 20:57

Penseri, protieties, cik ilgi jūs atņemsiet miļotajiem Levita un Kariņa kungiem iztikas grašus! Marš pa skuju taku!

Atbildēt

nu tā apmēram

10.01.2022. 20:48

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


30 citroni mēnesī.

Atbildēt

Zane Liepiņa (Zaņuks)

10.01.2022. 20:42

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...,, ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies '' --- cik tas butu naudas izteiksmē, ja valsts veiksmes gadījumā ietaupa uz pensiju neizmaksāšanu?

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:39

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...


MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas

Premjerministrs šodien pēc koalīciju veidojošo partiju sadarbības sanāksmes uzsvēra, ka iedzīvotājiem jāvakcinējas sevis dēļ, jo tā ir labākā aizsardzība pret smagu slimības gaitu un arī nāvi.

Komentējot iespēju noteikt pienākumu senioriem vakcinēties, Kariņš atzīmēja, ka tam būs jēga, ja par noteikuma neizpildi gaidāmas arī kādas sekas. Tās gan šobrīd vēl vērtē eksperti, tāpēc Kariņš pagaidām atturējās plašāk komentēt, jo nezināja, "kādā stadijā ir sarunas".

Viņaprāt, lai noteiktu pienākumu, jānosaka arī, kas notiek, ja gadījumā cilvēks atteiksies vakcinēties.

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:34

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu.

Jau ziņots, ka koalīcijā ir sākušās diskusijas par iespēju noteikt pienākumu vakcinēties pret Covid-19 visām personām, kas ir sasniegušas 60 gadu vecumu, pirms nedēļas pēc koalīciju veidojošo partiju sanāksmes paziņoja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Viņš toreiz teica, ka Latvijā uz to brīdi vija vēl ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies pret Covid-19, uzsverot, ka epidemioloģiskās drošības uzlabošanai nepieciešams vakcinēt vēl vismaz 50 000 šīs vecuma grupas iedzīvotāju.

Atbildēt

Amputācijas nelīdzēs

10.01.2022. 19:24

Smakas varēsim ražot ar vēl esošo rumpī un tad izpūst tās gaisā ar dupsi...

Atbildēt

lauķis

10.01.2022. 19:19

»

sadists

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija


Pareiza doma.Visiem deputātiem,ministriem,levitkariņiem.

Atbildēt

sadists

10.01.2022. 18:59

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija.

Atbildēt

Nē!

10.01.2022. 18:58

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:53

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


15% būs paristu un vienotībnieku derīgie biļeteni. Un ar to pietiks. Saprotams, ka tu pats domāt tā arī neesi iemācījies, šeit to tev vairs neiemācīties.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:52

Uzmanības saasināšanai pietiek jau ar to, ka visām c19 vakcīnām klīnisko pētījumu (un tātad arī tiešu novērojumu) fāze beidzas šī gada beigās.

Ko jūs ļaujat sev ievadīt un kādas būs ilgtermiņa sekas, kad nāks atsitiens, to jūs un neviens cits vēl nezina.

Atbildēt

paklau, autor!

10.01.2022. 18:33

Tu skaidas neesi mēginājis mainīt?

Atbildēt

O

10.01.2022. 18:08

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā.

Atbildēt

repostēts

10.01.2022. 18:06

Kas šobrīd vēl interesants potnieku pasaulē? Notiek vēl viena jēdzienu izmainīšana, atklājot to patiesību, kas nesen bija 'sazvērestība. Proti, 'pilnībā vakcinēts' realitātē nevar būt, tāpēc viņi sāk ieviest jēdzienu 'apdeitots'. IT terminoloģijā tas ir pamata programmas nemitīga atjaunošana.
Tā, kā Windows aizvien jaunākas versijas - šo abu projektu boss taču ir viens un tas pats. Un kā tad citādi - jau sen Moderna mājas lapā ir atklāti uzrakstīts, ka šī nav vakcīna, bet operētājsistēma un mrns ir dzīvības programmatūra. Tagad tai regulāri iznāk atjaunojumi, bez kuriem sistēma nedarbojas. Viss nostājas savās vietās tieši tā, kā par to teica saprāta vadīti ļaudis.
Duracell uzlādējamie zaķi var sākt drasēt no viena švakcinācijas centra uz citu, bet veselie un brīvie ļaudis paliek veseli un brīvi. Jo viņus nav vajadzīgs programmēt un 'uzlabot' - viņi ir tādi, kādus radījusi varenā Māte Daba un tas vienmēr ir labāks un izturīgāks modelis par jebkuru mākslīgu iejaukšanos

Atbildēt

PVO (We and WHO)

10.01.2022. 18:02

»

Manelam

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku


Jau ANO ārkārtas sanāksmē ierosinājusi likumgrozījumus “Mēteļu un garīgo jaku tendencēm ziemai. Ekspertu padomi tiem, kuri plāno iegādāties jaunu virsdrēbju kārtu ar trešo roku”.

Atbildēt

Manelam

10.01.2022. 17:57

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku.
Tik ģeniālus Manela rakstus nav pa spēkam saprast Lasītājam parastam.

Fantomasa trešā roka.

Atbildēt

Jāpieņem lēmums

10.01.2022. 17:51

par galvas amputāciju, jo visas kleptokrātu "idejas" rodas galvā...

Atbildēt

10.01.2022. 17:45

Ja valdība sasparotos un pieņemtu lēmumu par rokas amputāciju, tad C19 arī pazustu--- ja, protams, tiktu veikta amputācija ar pilnu aptveri visām ekstremitātēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

FotoUzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas un to tuvinieki šobrīd apzināti apmelo manu tēvu nacionālā naida kurināšanā, lai tādējādi novērstu uzmanību no patiesajiem slepkavības iemesliem. Kā arī, apzināti publiski nomelnojot manu tēvu, notiek klajš mēģinājums ietekmēt tiesībsargājošās institūcijas un pat tiesu.
Lasīt visu...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...