Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Bezroku antiutopija

Viedais Manels
10.01.2022.
Komentāri (50)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareģis

18.01.2022. 08:23

»

negribis

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT


Gribi negribi, tev būsteris būs sevī jāielaiž. Kungiem pofig, ka jau tagad tev grūti sakarīgu komentāru uzrakstīt.

Atbildēt

negribis

17.01.2022. 15:03

Ir priekšlikums amputēt Manela pautus pilnā aojomā, jo tie viņam traucē domT.

Atbildēt

11.01.2022. 20:57

»

Meklē pats to linku internetā, lops!

Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties...


https://www.la.lv/karins-ja-rudeni-bus-nepieciesami-ierobezojumi-tie-attieksies-uz-nevakcinetajiem-cilvekiem

Atbildēt

Meklē pats to linku internetā, lops!

11.01.2022. 20:43

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


Kariņš labi pasen to teica, neattiecinot tieši uz pensionāriem, bet uz tiem, kas atsakās vakcinēties!

Bez tam, esmu pamanījis, ka internetā šad un tad pazūd dažāda informācija. Piemēram fakts, ko visi mediji atspoguļoja, ka K. Kariņš ar savu rezolūciju uzdeva I. Viņķelei izstrādāt “pūļa vakcinācijas plānu”.

Atbildēt

?

11.01.2022. 20:07

»

https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777


Uzmanīgi izlasīju, tur nav ne vārda, ka padarīs nepanesamu.Bet sagrozīt informāciju jau ir antivakseru stilā. Pie veselā saprāta gan viņš apelē.

Atbildēt

11.01.2022. 20:04

»

?

Iedod linku, kur viņš tā ir teicis


https://www.santa.lv/raksts/aktuali/karins-aicina-vairak-neka-100-000-seniorus-vakcineties-46777

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 10:48

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Te būs īstais links tiem kam interesē kā strādā sistēma.

https://www.youtube.com/watch?v B2421NI5ibw

Atbildēt

Apsmiekls

11.01.2022. 09:58

»

Tiem

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma


Uz sarunām Ženēvā ieradusies dižvalsts kuras gada budžets mazāks par ASV pamperu fabrikas ienākumiem.

Atbildēt

Tiem

11.01.2022. 09:43

Tiem, kam interesē, kā strādā šī sistēma

https://www.youtube.com/watch?v hEyGVWNEPuQ

Atbildēt

Uz

11.01.2022. 09:41

»

Nē!

Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu


Uz vēlēsanām var iet vai neiet, vergu krustiņus kas tiek iemesti urnā (miskastē) neviens tāpat par pilnu neņem vairs. 30 gadus ir balsots. bet valdībā 30 gadus šēz vieni un tien paši. Dīvaini? Nē likumsakarīgi, jo pilsnonis nav cilvēks, fiziska persona, persona - nav cilvēks. Šī sistēma cilvēku ir nodefinējusi un reģistrējusi kā fizisku personu, ar pienākumiem un bez tiesībām. Tāpēc tiesa nestrādā, medicīna, izglītības sistēma nestrādā priekš cilvēkiem, bet priekš personām. Ir jāsāk lasīt likumdošana un jāsāk izprast kā uzbūvēta šī sistēma un viss paliks ļoti, ļoti skaidrs.

Atbildēt

Kaža

11.01.2022. 09:28

Cilvēki,kurus ar draudiem un sodiem mēģina pret savu gribu vakcinēt,ir ne tikai pensionāri,bet bieži vien ar dažādām hroniskām slimībām,bieži vien neārstētām,nomocïti un tādēļ salīdzinoši viegli izslimojamais covids ïpaši nesatrauc.Toties sadistiski noskaņotie labējie politiķi,kuri konsekventi pieņem lēmumus,kuri apgrūtina tieši hroniski slimo invalīdu dzīvi,kuriem ar sadistisku prieku tiek atņemti atbalsti,invaliditātes grupas,arodinvalīdiem ir pat aizliegta ārstēšana,izdomā arvien jaunus apgrūtinajumus,it kā ar neizbēgamas covid saslimšanas un grūtas,mokošas nāves pareģojumiem un piedāvājumiem vēl nepietiktu.

Atbildēt

paardomas

11.01.2022. 08:12

»

Aculiecinieka versija

Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu


Vispār doma pareiza.Diemžēl tas viedais manels nav tas par ko uzdodas,gan jau laiks parādīs kas ir kas.Faktiski jau parāda."Vakcīna" ir kā patiesības serums,Zeme jāatbrīvo no liekās biomasas.Šā projekta autori ir radījuši bendi kas nogalinās arī pašus autorus.
Bet tās ir tikai manas pārdomas,neesmu patiesība pēdējā instancē.

Atbildēt

Aculiecinieka versija

11.01.2022. 08:06

»

sauks

par viedo manelu


Ja atmet troļļus, tad šodien Viedais Manels ir katrs, kas cīnās par savu un citu izdzīvošanu.

Atbildēt

Marika

11.01.2022. 06:32

»

Pārlasiet Kartahenas protokolu

ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology...


Te ir video, kā mēs cīnamies pret nāves protokoliem. Grupa, par ko AJ te runā, 28 cilvēki, es tai skaitā, izpētījām naudas plūsmu hospitāļiem un skolu padomēm. Par katru cov.diagnozi hospitālim tiek maksāts.
Es neatkārtošos, bet cilvēki zvana no visiem štatiem pēc infas un padoma, kā šo kustību padarīt massveida. Ja ārsta kaimiņi uzzinās, ka viņš katru dienu par naudu nogalina pacientus, tas būs īsts "plāndēmijas" beigu sākums.
https://t.me/TNPatriots/32142

Atbildēt

3.14

11.01.2022. 00:53

No Telegram (tulkots no krievu valodas)

Nezinu, kā uzlauzt vakcīnu pielūdzēju un fanātiķu aprobežotības un prāta truluma bruņas! Mēģināsim strādāt ar analoģijām un metaforām. Iedomājieties 90 gadus vecu vectēvu. Viņam izkrita zobi. Lai ēstu, viņam vajag zobu implantus vai zobu protēzi. Loģiski? Loģiski.

Bet te pēkšņi top valdības lēmums ievietot implantus visiem cilvēkiem. Neatkarīgi no viņu vecuma un zobu stāvokļa. Jūs mēģināt strīdēties. Sakāt, ka ar saviem dabas dotajiem zobiem varat ēst gan maizi, gan speķi, gan pat riekstus, gan visus citus pārtikas produktus. Jūsu zobi ar šo uzdevumu izcili tiek galā.

Bet jums atbild: No kā baidāties? Šīs ir ļoti labas protēzes! Un procedūra ir vienkārša. Tikai viens no tūkstoša neiesakņojas. Tikai simts no tūkstoša spiež un noberzē smaganas. Jā, dažiem rodas asinssaindēšanās un viņi pat mirst, bet mirst viegli. Ne tā kā tie, kam nav protēzes un implanti. Jūs esat pamatīgā šokā. Jūs mēģināt izskaidrot, ka jums nav vajadzīgas protēzes principā. Jo jums ir izcili dabiskie zobi. Sakāt, ka ir absurdi, pat noziedzīgi pret cilvēku veselību, veselus zobus aizstāt ar mākslīgiem.

Atbildot jums, viņi sāk kliegt: jūs visi antiprotēzisti, antiimplantisti esat bezatbildīgi! Padomājiet par savu vectēvu un pārējiem cilvēkiem. Padomājiet, par tiem, kas solidarizējas, un tā vietā, lai turpinātu veiksmīgi ēst ar saviem zobiem, ļauj tos izraut pat zobārstu brigādei, kas šo manipulāciju veic pie sabiedriskajām tualetēm. Lūk, kā cilvēki uzurpējas kopēja labuma vārdā. Bet jums, redz, savus zobus vajag? Tādus vajag izolēt no saprātīgajiem, kuri, ja vajadzēs, ļaus ne tikai izraut sev visus zobus, bet vēl sev puļķi pēcpusē spraust. Svēti ticot, ka zinātnieki, kas to iesaka, nemelo un nelobē puļķu ražotāju firmas, kuras top par miljardieriem viena pēc otras.

Tiek sludināts, ka arī jauniešiem, bērniem un pat zīdaiņiem arī nepieciešami implanti! Jūs sakāt: Tad lieciet tiem, kam ir kāda problēma ar zobiem, bet liekat mierā veselos?! Kāds tiem ar to sakars? - jūs cenšaties šādi iebilst, bet jūs vairs neviens nedzird. Jūs patiesi nesaprotat, kā jums ar varu uzspiestās protēzes jūsu mutē, palīdzēs citiem sakošļāt pārtiku. Jo ja tie citi, kas pielūdz mākslīgās protēzes un mākslīgus zobu implantus, tos sev būs ieguvuši, kāpēc šie paģērē, ka tā visiem ir jādara? Tas taču ir stulbums, murgs un idiotisms!

Bet sabiedriskā doma jau ir izveidojusies. Bez protēzēm mēs visi nevaram košļāt. Un mēs visi mirsim. Lai gan, ja vectēvam vai kādam citam, kas pielūdz protēzes, ir protēze, viņam nevajadzētu būt vienalga, vai jums ir vai nav protēze. Ja vectēvam ir zobu implanti, tad viņa problēma ir atrisināta?!

Vakcīnas gadījumā viss ir tāpat: ja tiek vakcinēts riska grupā esošs cilvēks, ja šis cilvēks ir tam piekritis labprātīgi, bijis pilnībā informēts par blaknēm un sekām, ja viņš apzināti ir spēris soli, lai vakcinētos, un ja pote palīdz, tad viņa problēma ir atrisināta! Ko jūs esat visiem piesējušie, kā jukuši? Jo vājais posms šajā shēmā var būt tikai vakcīna, ja tā nepalīdz. Ražotāju loģiku var saprast - viņi ar to nopelna simtiem miljardu. Bet kā, lai izprot milzīgo noderīgo idiotu masu, kas kategoriski pieprasa visiem planētas cilvēkiem nomainīt zobus pret protēzēm ar sešu mēnešu derīguma termiņu?

Atbildēt

Pārlasiet Kartahenas protokolu

10.01.2022. 23:47

»

Marika

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība...


ratificēts Latvijā 2004.gadā. Pēc GMO potes pēc šī likuma jūs sauks nevis par cilvēku, bet par šo: (g) "Living modified organism" means any living organism that possesses a novel combination of genetic material obtained through the use of modern biotechnology;
"Dzīvs modificēts organisms" ir jebkurš dzīvs organisms, kam piemīt jauna ģenētiskā materiāla kombinācija, kas iegūta, izmantojot modernas biotehnoloģijas.
Secinājums - uz "vakcinētajiem" vairs neattiecas neviens likums vai starptautiskie dokumenti par cilvēktiesībām un to aizsardzību... kas arī ir globālo afēristu mērķis!

Atbildēt

tieši tāds

10.01.2022. 23:43

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


ir šīs afēras mērķis

Atbildēt

Marika

10.01.2022. 23:20

Galējais mērķis ir radīt ģenētiski modificētu radījumu (bez vairs jebkādām cilvēktiesībām) vergu sistēmu. Precenti augstākajā tiesā jau ir - kas it ticis modificēts, pieder tiem, kam pieder modificējošais patents. Velti cer kariņleviti, ka tiks to izraudzīto kārtā, viņiem tas pats liktenis, tik tā apskaidrība nāks par vēlu.
https://thephaser.com/2021/12/after-they-modify-you-they-will-own-you/

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 23:09

»

Viedais Manels

Pieļauju daudziem groteska par roku amputāciju uzdzina drebuļus un šķērmu dūšu. Šaušalīgajā burleskā centos kariķēt pašreizējo realitāti. Īstenībā gan pošu pret kroņa vīrusa blakņu nodarītā skāde organismam ir pat briesmīgāka, nekā manā melnā humora artiķelī. Taču atšķirībā no izdomātajām masveida amputācijām...


Artiķelis ir “visas prigresīvās cilvēces” sapnis elektroniskās koncetrācijas nometnes mūros ar bojātām prostatām un olnīcām kovida politikas ērā.

Paldies par rakstu!

Huntas rindās reliģiozie radikāļi, kriminālie elementi, rūdītie bandīti, marodieri un sīkie huligāni, “protestētāji” un bruņotie kaujinieki joprojām trako!

Savienojieties visu zemju proletārieši!

Atbildēt

neviedais

10.01.2022. 22:33

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


Gaidu,cik tālu viņi mani novedīs pirms sākšu viņus meklēt bez sirdsapziņas pārmetumiem.

Atbildēt

Manel

10.01.2022. 22:29

»

gunārs

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte


beidz sevi slavēt, raksts ir galīgs sūds. Gluži tāpat, kā visi iepriekšējie pļūtījumi.

Atbildēt

!!!

10.01.2022. 22:27

Cietumsargs galīgi prātu izkūkojis. Tvaika ielā jau viņu gaida.

Atbildēt

gunārs

10.01.2022. 22:26

Foršs raksts,sen nebija lasīts tik labs.Simt procentīga zinātniska realitāte.

Atbildēt

Reirs

10.01.2022. 21:18

»

Viedais Mamels

MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas...


tak tikko teica, ka seku nebūs... :D

Atbildēt

jaajaa

10.01.2022. 20:58

...autoram ar galvu viss kārtībā ?...tās rokas tač naudu maksās...ja dos par brīvu, tad man vajag divas...un čipus arī...cik tik var dabūt...:)

Atbildēt

pavēle no augšas

10.01.2022. 20:57

Penseri, protieties, cik ilgi jūs atņemsiet miļotajiem Levita un Kariņa kungiem iztikas grašus! Marš pa skuju taku!

Atbildēt

nu tā apmēram

10.01.2022. 20:48

»

Zane Liepiņa (Zaņuks)


30 citroni mēnesī.

Atbildēt

Zane Liepiņa (Zaņuks)

10.01.2022. 20:42

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...,, ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies '' --- cik tas butu naudas izteiksmē, ja valsts veiksmes gadījumā ietaupa uz pensiju neizmaksāšanu?

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:39

»

Viedais Mamels

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu...


MK valdība plāno “trešās rokas” soda sankcijas

Premjerministrs šodien pēc koalīciju veidojošo partiju sadarbības sanāksmes uzsvēra, ka iedzīvotājiem jāvakcinējas sevis dēļ, jo tā ir labākā aizsardzība pret smagu slimības gaitu un arī nāvi.

Komentējot iespēju noteikt pienākumu senioriem vakcinēties, Kariņš atzīmēja, ka tam būs jēga, ja par noteikuma neizpildi gaidāmas arī kādas sekas. Tās gan šobrīd vēl vērtē eksperti, tāpēc Kariņš pagaidām atturējās plašāk komentēt, jo nezināja, "kādā stadijā ir sarunas".

Viņaprāt, lai noteiktu pienākumu, jānosaka arī, kas notiek, ja gadījumā cilvēks atteiksies vakcinēties.

Atbildēt

Viedais Mamels

10.01.2022. 20:34

Pensionāru trešā roka izzog valsts pensiju fondu.

Jau ziņots, ka koalīcijā ir sākušās diskusijas par iespēju noteikt pienākumu vakcinēties pret Covid-19 visām personām, kas ir sasniegušas 60 gadu vecumu, pirms nedēļas pēc koalīciju veidojošo partiju sanāksmes paziņoja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Viņš toreiz teica, ka Latvijā uz to brīdi vija vēl ap 100 000 senioru vecumā virs 60 gadiem, kuri nebija vakcinējušies pret Covid-19, uzsverot, ka epidemioloģiskās drošības uzlabošanai nepieciešams vakcinēt vēl vismaz 50 000 šīs vecuma grupas iedzīvotāju.

Atbildēt

Amputācijas nelīdzēs

10.01.2022. 19:24

Smakas varēsim ražot ar vēl esošo rumpī un tad izpūst tās gaisā ar dupsi...

Atbildēt

lauķis

10.01.2022. 19:19

»

sadists

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija


Pareiza doma.Visiem deputātiem,ministriem,levitkariņiem.

Atbildēt

sadists

10.01.2022. 18:59

Tas pats par muldēšanu - mēles amputācija.

Atbildēt

Nē!

10.01.2022. 18:58

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


Kas būtu? Nekas nebūtu! Neviens to pat neuzzinātu. Ja 70% balsstiesīgo uz tām vēlēšanām neaizietu, tad gan tas būtu kaut kas tāds, ko ne noslēpt, ne vērā neņemt vairs nevarētu.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:53

»

O

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā


15% būs paristu un vienotībnieku derīgie biļeteni. Un ar to pietiks. Saprotams, ka tu pats domāt tā arī neesi iemācījies, šeit to tev vairs neiemācīties.

Atbildēt

Es

10.01.2022. 18:52

Uzmanības saasināšanai pietiek jau ar to, ka visām c19 vakcīnām klīnisko pētījumu (un tātad arī tiešu novērojumu) fāze beidzas šī gada beigās.

Ko jūs ļaujat sev ievadīt un kādas būs ilgtermiņa sekas, kad nāks atsitiens, to jūs un neviens cits vēl nezina.

Atbildēt

paklau, autor!

10.01.2022. 18:33

Tu skaidas neesi mēginājis mainīt?

Atbildēt

O

10.01.2022. 18:08

Mana šī gada apņemšanās ir Oktobrī nobalsot ar bojātu biļetenu. Tas būtu eleganti, ja no 70% nobalsojošo būtu 51% bijāto biļetenu. Manuprāt būtu skaists brīnums Baltijas ceļa stilā.

Atbildēt

repostēts

10.01.2022. 18:06

Kas šobrīd vēl interesants potnieku pasaulē? Notiek vēl viena jēdzienu izmainīšana, atklājot to patiesību, kas nesen bija 'sazvērestība. Proti, 'pilnībā vakcinēts' realitātē nevar būt, tāpēc viņi sāk ieviest jēdzienu 'apdeitots'. IT terminoloģijā tas ir pamata programmas nemitīga atjaunošana.
Tā, kā Windows aizvien jaunākas versijas - šo abu projektu boss taču ir viens un tas pats. Un kā tad citādi - jau sen Moderna mājas lapā ir atklāti uzrakstīts, ka šī nav vakcīna, bet operētājsistēma un mrns ir dzīvības programmatūra. Tagad tai regulāri iznāk atjaunojumi, bez kuriem sistēma nedarbojas. Viss nostājas savās vietās tieši tā, kā par to teica saprāta vadīti ļaudis.
Duracell uzlādējamie zaķi var sākt drasēt no viena švakcinācijas centra uz citu, bet veselie un brīvie ļaudis paliek veseli un brīvi. Jo viņus nav vajadzīgs programmēt un 'uzlabot' - viņi ir tādi, kādus radījusi varenā Māte Daba un tas vienmēr ir labāks un izturīgāks modelis par jebkuru mākslīgu iejaukšanos

Atbildēt

PVO (We and WHO)

10.01.2022. 18:02

»

Manelam

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku


Jau ANO ārkārtas sanāksmē ierosinājusi likumgrozījumus “Mēteļu un garīgo jaku tendencēm ziemai. Ekspertu padomi tiem, kuri plāno iegādāties jaunu virsdrēbju kārtu ar trešo roku”.

Atbildēt

Manelam

10.01.2022. 17:57

Vairs nelejiet! Kaut arī viņam konstatēsit trešo roku.
Tik ģeniālus Manela rakstus nav pa spēkam saprast Lasītājam parastam.

Fantomasa trešā roka.

Atbildēt

Jāpieņem lēmums

10.01.2022. 17:51

par galvas amputāciju, jo visas kleptokrātu "idejas" rodas galvā...

Atbildēt

10.01.2022. 17:45

Ja valdība sasparotos un pieņemtu lēmumu par rokas amputāciju, tad C19 arī pazustu--- ja, protams, tiktu veikta amputācija ar pilnu aptveri visām ekstremitātēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...