Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Beatrise Bumbure

08.06.2018. 19:44

Debiliķi visi! Ur tikai viens jatājums!kā valsts pārvaldes orgāns!- jūs kāds esat gramatisks un kaut vai ar 9 klašu izglītību. Ko nozīmē šis jēdziens? Tas nozīmē , kad valsts atbild par katru vārdu un burtu ko viņam iesniedz un kas viņam jāpārvalda! Tāda ir šī uzņaēmuma pamatfunkcija. Ja to nav spējīgi kontrolēt un juridiski pārevaldīt, tad kam un kāpēc mēs masājam šos drakoniskos nodokļus un kas tās par pīļu mātītrm kuras mums par viņu stulbumujāuztur? Vai viņšm kukuļi samaksāti prieštelpā? Varētu oadomāt , ka neviens neko nezin! Tā kaza kura saņēma naudu 3 nedēļas bēguļoja un daebā nebija. Maita.

Atbildēt

Rasnačš, tipa

01.03.2018. 22:58

Beidziet, viss ir ok, tiesiska valsts, kā es gribu tā notiek un tieslietu ministrija mazgā rokas nevainībā. Tādā valstī dzīvojam, kur viens otru apzog un valdība ne par ko neatbild, varbūt arī kopā ar zagļiem shēmo un izmanto likuma caurumus. Rasnač , varbūt laiks pamest politiku, daudzi jau piesmej tevi, arī no juristu kliķes.

Atbildēt

Niknā

27.02.2018. 20:25

»

archdevil

1988.gadā dzimušos Alekseju Šaļāvinu un 1991.gadā dzimušo Ņikitu Zaginalo cels prasību pret banku par atteikšanos izmaksāt viņiem likumīgi pienākošos naudu


Ak šitā? Tur pilnīgi kreisie cilvēki, viņi paši nesaprot kue nonākuši, bet labākais numurs ir tas , ka Uzņēmums reģistram ir kriminālpolicija iesniegusi dokumentu par kriminālprocesa iesākšanu , bet valsts galveņā notāre pieņem lēmumu otreiz afēristiem atjaunot tiesībās!!!! Jūs to spējat iedomāties!?kam šitās ēzeļnātītes ir vajadzīgas un kāpēc no mūsu naudas viņām maksā naudu!? LINČOT VIŅAS VAJAG! Bez tiesas! Tad vrbūt kāds sāks domāt!

Atbildēt

zvērojošā

27.02.2018. 11:48

»

Niknais

Reģistrs ir izpildinstitūcija kas atbild tikai par to, ka izmaiņas vai citas darbības kas tiek iekļautas reģistrā ir likumīgas, līdz ar to akmens ir metams TM (tieslietu ministrijas) virzienā


Reģistrs ir valsts pārvaldes orgāns , ja kāds vēl to nezin! TAsir lieliem burtiem uzrakstīts ieejot centrālajā hallē.nKā valsts parvaldes organs nepārbaudīt iesniedzamos dokumentus un piedevām tie ir valsts notāri un galvenais valsts notārs! Jautājums priekš kam mēs viņus visu šito vistu kūti, kurām smadzenes un atbildība nav lielāka par pašu izdēto olu uzturam un ļaujam viņām maksāt algu no mūsu nodokļiem , ja viņi vēl stimulē noziedzniekus un visas šīt nejēdzības!!!????TM- ir tieši tāda pati bezatbildīga organizācija!!!! Kur skatās ONAP un prokuratūra nav saprotams!!???

Atbildēt

Zinošais

27.02.2018. 09:46

»

ir biedrību paveidi, kuru biedru dati ir sensitīvā informācija un tos publiskot neļauj likums. Tās ir arodbiedrības. Līdzīgi varētu būt ar invalīdu biedrībām - daudzi cilvēki slēpj savu invaliditāti pat no darba devējiem, jo, pie mums LV attieksme pret invalīdiem ir krimināla. Ja esi invalīds - piemēram...


Nu ir taču vienkārši mehānismi kā to regulēt ! Var Būt gan publiska gan ierobežotas pieejamības informācija. Ja kāds atnāk uz UR kaut ko reģistrēt tā pilnvaras taču tiek pārbaudītas !
No savas pieredzes zinu kā tas notiek bankā - man bija universālpilnvara, bet banka tāpat zvanīja manai mammai un pārbaudīja !

Atbildēt

Vel niknaks

26.02.2018. 20:45

»

Nikn

Registrs ne par ko neatbild, tad nahren tā zvēru ferna vispār vajadzīga


Tas ir loti izdevigs rupals,neparko neatbildet,bet sanemt labus blakus gonorarus.Valsts notars lauj parregistret uz zagliem uznemumu,kuriem kontos ir naudas ,citiem pat bijusi miljoni eiro (granti) ,nekustamie ipasumi,kustamie utt,....Tieslietu ministriju tas vispar neuztrauc,kautgan vini par sim darbibam zina 100%,gadu desmitiem tas notiek,bet mums valsti viss ir kartiba................

Atbildēt

JANIS

26.02.2018. 20:13

»

archdevil

1988.gadā dzimušos Alekseju Šaļāvinu un 1991.gadā dzimušo Ņikitu Zaginalo cels prasību pret banku par atteikšanos izmaksāt viņiem likumīgi pienākošos naudu


Salavins un Zaginailo sini lieta ir pamulkisu loma ,kuriem solija par so aferu paris simtu latu.Tur ir loti labi profesionali juristi (skolotaji),domaju ka sie draugi sedes aiz restem kopa ar savu padomdeveju.....Tadas aferas ar Biedribu nozagsanu ir simtiem gadijumu,bet musu likumdeveji par to neliekas nezinis,laikam jau pasiem laba (barotava).

Atbildēt

archdevil

26.02.2018. 19:55

1988.gadā dzimušos Alekseju Šaļāvinu un 1991.gadā dzimušo Ņikitu Zaginalo cels prasību pret banku par atteikšanos izmaksāt viņiem likumīgi pienākošos naudu

Atbildēt

Priekulis

26.02.2018. 18:51

Pēteris Apīnis izlasīs rakstu un nozags Ārstu biedrību !

Atbildēt

XXX

26.02.2018. 16:44

Manuprāt personas piederība jebkurai biedrībai nav publiskojama bez paša piekrišanas. Bet dot iespēju biedrībām brīvprātīgi turēt savus biedru sarakstus pie reģistra gan vajadzētu. Tā teikt, privātuma zaudējums pret drošības ieguvumu. Lai tad katrs pats vērtē.

Atbildēt

kļimoviča aita

26.02.2018. 16:30

ĻOTI skaista fotogrāfija!!!

Atbildēt

26.02.2018. 15:49

»

Zinošais

Manuprāt loti vienkāršs risinājums - biedru reģistri jāpadara pieejami kā tas jau ir noteikts attiecībā uz partijām


ir biedrību paveidi, kuru biedru dati ir sensitīvā informācija un tos publiskot neļauj likums. Tās ir arodbiedrības. Līdzīgi varētu būt ar invalīdu biedrībām - daudzi cilvēki slēpj savu invaliditāti pat no darba devējiem, jo, pie mums LV attieksme pret invalīdiem ir krimināla. Ja esi invalīds - piemēram, slims ar vēzi - visi uz tevi sāk skatīties un attiekties kā pret garīgi slimu un pat saviem izdomājumiem mēdz noticēt un visiem stāstīt, ka cilvēks ir ku-kū.....Kaut ku-kū ir paši, bieži vien.....

Atbildēt

Lembergs pats

26.02.2018. 13:21

dodibinājis vairākas biedrības, kas ES naudu piesavinās oficiāli.

Atbildēt

S ušakova elektorāts pret NA dzintara elektorātu

26.02.2018. 11:36

"abus krāpniekus – 1988.gadā dzimušos Alekseju Šaļāvinu un 1991.gadā dzimušo Ņikitu Zaginalo izslēguši no biedrības un atcēluši no valdes locekļu amatiem." Kāpēc slāvi apzog un apkrāpj latviešus?

Atbildēt

Zinošais

26.02.2018. 09:51

Manuprāt loti vienkāršs risinājums - biedru reģistri jāpadara pieejami kā tas jau ir noteikts attiecībā uz partijām.

Atbildēt

Deacon

26.02.2018. 09:28

Trakākais, ka skatīja jau šo uzņēmumu nozagšanas gadījumos, kāpēc tad biedrības neviens nepamanīja? Rasnačs gan jau ka teiks, ka viss kārtībā, novilks laiku un pēc pus gada pateiks: "Mēs taču sen jau izdarījām izmaiņas".

Atbildēt

Niknais

26.02.2018. 08:54

»

Nikn

Registrs ne par ko neatbild, tad nahren tā zvēru ferna vispār vajadzīga


Reģistrs ir izpildinstitūcija kas atbild tikai par to, ka izmaiņas vai citas darbības kas tiek iekļautas reģistrā ir likumīgas, līdz ar to akmens ir metams TM (tieslietu ministrijas) virzienā

Atbildēt

Nikn

26.02.2018. 08:23

Registrs ne par ko neatbild, tad nahren tā zvēru ferna vispār vajadzīga

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...