Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:01

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Alex

07.04.2021. 19:58

Abus kundziņus uz cietumu...

Atbildēt

Nika

07.04.2021. 19:19

»

Neesi gan dumja

Dumji ir tie, kuri nesaprot, ka agrāk vai vēlāk šūposies bērza zarā vai sēdēs uz apses mieta kopā ar visiem līdzzinātājiem


Eai pārliecināts, ka tā būs? Mani fascinē nīstā PSRS veidojuma ilggadīgā vadītaja Brežņeva gimenes vēsture. Pēc viņa - galvenā cilvka milzīgajā valstī nāves, patiesībā bez iztikas līdzekļiem palika mantinieki. Tagad, šķiet, katrs sīkākais ieriedniciņš sīciņajā Latvijā, aiz sevis atstāj ofšoru rēķinus un slēpts īpašumus. Vai gatavi no tā atteikties politiskās pakaļlaižas un absolūtās nulles reālajā dzīvē? Esmu pārliecināta, ke nē. Un sistēma turpinās sūkt un plaukt, un nekas par to nevienam nebūs

Atbildēt

Brūns Riders

07.04.2021. 18:12

»

Heil

Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū


Labi piestāv tev okupant tāda pogoņala.

Atbildēt

Salnājs, Vējonis

07.04.2021. 17:00

»

Kretīn!

Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli


tās visas ir žīdu rebes, ko pieļauj cionistu Latvijas valsts vara.

Atbildēt

Kretīn!

07.04.2021. 16:59

»

par tēmu

Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa


Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli.

Atbildēt

G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem

07.04.2021. 16:56

»

melo!

Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā


sīki apraksta sava tēva karjeru, cionisti aicināja sadarboties viņu. Viņš atteicās un viņu nogalināja. Komunisti- cionisti, kuri joprojām ilgojas mežabrāļu lodes sev pierē, draudēja G. Valdmanim, ja viņš atkal brauks uz Latviju, viņi viņu nogalinās. G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāte nāves apstākļi plašāk nav zināmi.

Latvijā veidojas nacionālo mežabrāļu korpuss.. , lai beidzot varam atriebt latviešu nacionālo partizānu nāves un nodibināt neatkarīgu valsti.. Žīdu cionisti vispār Latvijā vairs nerēķinās ar latviešu viedokli.

Baidies, žīdiņ? Būtu laiks..

Atbildēt

joske

07.04.2021. 13:50

Objektvā vēsture sākusi parādīties,dabīgi ka šo zēnu ir jānodot tiesai,domāju ka Stukāns to izdarīs,un tiesa pieņems pareizu spriedumu.Daudzi 30.g.pietiekoši daudzi ir dzīvojuši uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina.Godmanīs,Kargins,Lavents,Lucanskis,Lembergs,šķēle,slesers,Krasovickis

Atbildēt

melo!

07.04.2021. 13:48

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā.

Atbildēt

LL

07.04.2021. 11:32

»

LL

nemaz nepazīst Salnāju


nemaz nezina ka lapsa ir smirdīgs sesks!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 11:30

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Esmu tik dumja,

07.04.2021. 10:47

ka nesaprotu,ko tad īsti dara tās padomes un valdes,no kurienes tās astronomiskās algas,kas ko kontrolē un uzrauga...???Kā Prezidenta Kancelejā varēja ``fīŗēt``rebes!!??Vai tiešām šie darboņi ir tik neaptēsti,ka nesaprot-kādreiz tam pienāk ``gals``!

Atbildēt

formula

07.04.2021. 10:45

Ļumpeņi , sado-mazo , drīz vēlēšanas ! Jūsu mīļie kliķes parazīti saldkairē gaida , kad atkal un atkal ,un atkal jūsu roķeles tos iestums silē.

Atbildēt

Uldis

07.04.2021. 10:43

SatMin tradīcijas savu uzņēmumu pārvaldībā - pec brīža izmest un apmētāt ar dubļiem. Tā jau tikai noslēpj nekonsekvenci savos lēmumos.

Atbildēt

par tēmu

07.04.2021. 10:27

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa?

Atbildēt

uzgaidīsim

07.04.2021. 10:24

Nu redzēs,cik stiprs šim vīram jumtiņš.

Atbildēt

nu kā var netupināt

07.04.2021. 10:06

Latvijas Valsts naudas zaglim un izsaimniekotājam, pēc LOĢIKAS ir jāsēž cietumā, neviss jazaudē konkursi par depozīta sistēmas ieviešanu

Atbildēt

mūks

07.04.2021. 09:55

Zalnājam vēl ir cerība izkļūt sveikā cauri. Runā, ka Ztukāns šad tad pārsniedz pilnvaras un ar draudiem norāda, kuru personāžu var saukt pie atbildības, bet pret kuru viss jāizbeidz.

Atbildēt

ES

07.04.2021. 09:44

Un kā tad ir ar Juhņēvičas biroju, tur algas paredzētas par tūkstoti lielākas??? Un ar ēļertes dēlu? un daudziem citiek? Vai visus tos JAU NEVAJADZĒTU NOSTATĪT RINDĀ, LAI GAIDA SAVU KĀRTU.

Atbildēt

zero

07.04.2021. 09:12

žīdi savējo izvilks

Atbildēt

Heil

07.04.2021. 08:36

»

millers

mute kā tūplis pirms defekācijas


Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū.

Atbildēt

par naudas šķiešanu

07.04.2021. 08:02

vispār vajag padomāt, valsts līmenī. Nav teikts, ka tas Kovids tik ātri atkāpsies. Kādā brīdī var sākties tāda krīze, ka rietumvalstis var pārtraukt mūs uzturēt. Un ko tad? Paredzu jau - vēl var nogriezt visas pensijas, pateikt, lai bērni uztur savus vecākus. Tas nekas, ka bieži pensionāri vēl palīdz saviem bērniem, mazbērniem.
Valstij būtu jāsāk taupīt, ne izšķērdēt lieliem projektiem, lielām algām un piemaksām, muldētāju organizācijām utt.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

07.04.2021. 07:55

Esmu novērojis, ka Satiksmes ministrijai ir sena tradīcija, vismaz attiecībā uz "Latvijas Pasta" vadītājiem. Tā ar apbrīnojamu regularitāti izvēlas aizvien jaunus un jaunus pasta priekšniekus, lai pēc kāda brīža secinātu, ka pašu izdarītā izvēle bijusi draņķīga, konstatējot, ka pasta valde šādā sastāvā nav spējīga nodrošināt VAS Latvijas Pasts kompetentu un profesionālu pārvaldību, rīkoties un pieņemt lēmumus kā krietnam un rūpīgam saimniekam pieklājas.
Pēc tam, it kā tā būtu bijusi stihiska nelaime nevis pašu pieņemto lēmumu sekas, tiek atrasts cits noderīgs personāžs.

Atbildēt

millers

07.04.2021. 07:54

mute kā tūplis pirms defekācijas

Atbildēt

Mūžīgās žīdu rebes

07.04.2021. 07:41

»

?

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti


Visis līmeņos.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

00%

07.04.2021. 07:40

Paskat, Lapsa. Tā jau nav, ka tikai tevi gatavojās dr.zt. Tas var draudēt arī tavam ''draugam'' Salnājam.
Izrādās, mēdz būt dzīvē arī patīkami mirkļi.

Atbildēt

Hahahaha

07.04.2021. 07:39

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vasaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

?

07.04.2021. 07:39

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti.
Jā, šie ir klauni, nespējnieki. Kādam pajolītim jābūt, lai tādu ņemt par biroja vadītāju.

Atbildēt

Žīdu rebes

07.04.2021. 07:36

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis.

https://youtu.be/MhD5yuMVS5Q

Arī Lietuvas žīdu cionistu valsts ne ar ko neatšķiras no Latvijas, bet cionistu ebreju garīgais kodols pirms Izraēlas valsts dibināšanas 1947. gadā Eiropā bija Viļņā, kas gribēs, uzzinās, ka žīdi pat bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās, kāpēc Trockis un Ļeņins par PSRS galvaspilsētu izvēlējās Maskavu, nevis Viļņu

Ja iepazīsies ar visiem materiāliem, uzzinās, kā žīdi izveidoja Lietuvas Republiku, par ASV, Vācijas, Anglijas un Francijas ietekmi uz procesiem un ka PSRS okupācijas armiju tās žīdu vadītāji sagaidīja ar ziediem.

Un vēl - Lietuvas, Latvijas, Igaunijas valstu robežas kartē pirmoreiz žīdi ievilka ASV prezidenta Vilsona kabinetā 5. janvārī 1918. gadā, bet ar šo karti Brestas miera sarunās, kurā ir šīs robežas, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā ieradās žīds Ļevs Trockis.

Brestas līguma sekas bija Krievijas atteikšanās no Baltijas teritorijas. 1918. gada 3. martā Brestļitovskas (mūsdienās Brestas pilsēta Baltkrievijā) cietoksnī Krievija parakstīja miera līgumu ar Centrālajām lielvalstīm: Vāciju, Austroungāriju, Bulgāriju un Osmaņu impēriju. (lam.lv Kas un kāpēc jāzina par Brestļitovskas miera līgumu).


Šodien Lietuvā cionistu žīdi ir arī LT likumdošanā iekļāvuši kriminālatbildību, ja noliedz LT okupāciju no PSRS.

Cionisti arī Vācijā līdzīgi kā citās valstīs izveidojuši likumdošanu par kriminālatbildību, ja noliedz holokaustu.

Latvijas vēsturniekam, profesoram Ronim tas viss bija zināms. Tāpēc viņu žīdu Mossad slepkavas nogalināja.

Kas bija pamatā lietuviešu tautas atzīšanai? Tas, ka lietuvieši bija strādīga, pakalpīga un godīga tauta, pretēji ebreju spekulācijām un nekrietnumam.

Lietuvā plauka nabadzība, bet Latvijas bagātību 20. gados radīja Ulmaņa valdības ekonomikas ministrs Valdmanis, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa tēvs, kuru cionisti Kanādā nogalināja, jo viņš atteicās ar tiem sadarboties.

Cionistu rokasgrāmatas citāti 6. Saeimai, ko 6. Saeimā izplatīja I. Kreituse, ir 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Katrs var izlasīt.

Žīdu cionisti Rotšildi ar Vatikāna morālo atbalstu gatavo inkluzīvo kapitālismu - jaunkomunistu bandītu kā LV Levits, Kariņš, Bordāns, Jurašs, Gobzems.. apvērsumu Eiropā Pasaules Bankas naudas aizdevumu neatdošanas gadījumā, ko veido ar “pandēmijas” lokdaunu. Lai īpašumu ekspropriācijas notiktu veiksmīgi, ir jau izveidota likumdošana “senlietu kontekstā” un izveidota Ekonomikas lietu tiesa. Inkluzīvais kapitālisms neparedz īpašumtiesības.

Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Padaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vadaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

Hvc

07.04.2021. 06:20

Šādu klaunu dēļ Latvijā ir tur kur ir

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....