Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alex

07.04.2021. 19:58

Abus kundziņus uz cietumu...

Atbildēt

Nika

07.04.2021. 19:19

»

Neesi gan dumja

Dumji ir tie, kuri nesaprot, ka agrāk vai vēlāk šūposies bērza zarā vai sēdēs uz apses mieta kopā ar visiem līdzzinātājiem


Eai pārliecināts, ka tā būs? Mani fascinē nīstā PSRS veidojuma ilggadīgā vadītaja Brežņeva gimenes vēsture. Pēc viņa - galvenā cilvka milzīgajā valstī nāves, patiesībā bez iztikas līdzekļiem palika mantinieki. Tagad, šķiet, katrs sīkākais ieriedniciņš sīciņajā Latvijā, aiz sevis atstāj ofšoru rēķinus un slēpts īpašumus. Vai gatavi no tā atteikties politiskās pakaļlaižas un absolūtās nulles reālajā dzīvē? Esmu pārliecināta, ke nē. Un sistēma turpinās sūkt un plaukt, un nekas par to nevienam nebūs

Atbildēt

Brūns Riders

07.04.2021. 18:12

»

Heil

Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū


Labi piestāv tev okupant tāda pogoņala.

Atbildēt

Salnājs, Vējonis

07.04.2021. 17:00

»

Kretīn!

Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli


tās visas ir žīdu rebes, ko pieļauj cionistu Latvijas valsts vara.

Atbildēt

Kretīn!

07.04.2021. 16:59

»

par tēmu

Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa


Apraksti bezjēdzīgu personu pats. Kuru tas interesē? Neaktuāli.

Atbildēt

G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem

07.04.2021. 16:56

»

melo!

Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā


sīki apraksta sava tēva karjeru, cionisti aicināja sadarboties viņu. Viņš atteicās un viņu nogalināja. Komunisti- cionisti, kuri joprojām ilgojas mežabrāļu lodes sev pierē, draudēja G. Valdmanim, ja viņš atkal brauks uz Latviju, viņi viņu nogalinās. G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāte nāves apstākļi plašāk nav zināmi.

Latvijā veidojas nacionālo mežabrāļu korpuss.. , lai beidzot varam atriebt latviešu nacionālo partizānu nāves un nodibināt neatkarīgu valsti.. Žīdu cionisti vispār Latvijā vairs nerēķinās ar latviešu viedokli.

Baidies, žīdiņ? Būtu laiks..

Atbildēt

joske

07.04.2021. 13:50

Objektvā vēsture sākusi parādīties,dabīgi ka šo zēnu ir jānodot tiesai,domāju ka Stukāns to izdarīs,un tiesa pieņems pareizu spriedumu.Daudzi 30.g.pietiekoši daudzi ir dzīvojuši uz mūsu nodokļu maksātāju rēķina.Godmanīs,Kargins,Lavents,Lucanskis,Lembergs,šķēle,slesers,Krasovickis

Atbildēt

melo!

07.04.2021. 13:48

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Valdmanis nebija ekonomikas ministrs pie Ulmaņa un Kanādā par zagšanu viņš sēdēja cietumā.

Atbildēt

LL

07.04.2021. 11:32

»

LL

nemaz nepazīst Salnāju


nemaz nezina ka lapsa ir smirdīgs sesks!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

07.04.2021. 11:30

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Esmu tik dumja,

07.04.2021. 10:47

ka nesaprotu,ko tad īsti dara tās padomes un valdes,no kurienes tās astronomiskās algas,kas ko kontrolē un uzrauga...???Kā Prezidenta Kancelejā varēja ``fīŗēt``rebes!!??Vai tiešām šie darboņi ir tik neaptēsti,ka nesaprot-kādreiz tam pienāk ``gals``!

Atbildēt

formula

07.04.2021. 10:45

Ļumpeņi , sado-mazo , drīz vēlēšanas ! Jūsu mīļie kliķes parazīti saldkairē gaida , kad atkal un atkal ,un atkal jūsu roķeles tos iestums silē.

Atbildēt

Uldis

07.04.2021. 10:43

SatMin tradīcijas savu uzņēmumu pārvaldībā - pec brīža izmest un apmētāt ar dubļiem. Tā jau tikai noslēpj nekonsekvenci savos lēmumos.

Atbildēt

par tēmu

07.04.2021. 10:27

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Kretīn,a kur aprakstītā persona tavos penterējumos?Pazudis Ēģiptē vai smadzenītes pārkarsa?

Atbildēt

uzgaidīsim

07.04.2021. 10:24

Nu redzēs,cik stiprs šim vīram jumtiņš.

Atbildēt

nu kā var netupināt

07.04.2021. 10:06

Latvijas Valsts naudas zaglim un izsaimniekotājam, pēc LOĢIKAS ir jāsēž cietumā, neviss jazaudē konkursi par depozīta sistēmas ieviešanu

Atbildēt

mūks

07.04.2021. 09:55

Zalnājam vēl ir cerība izkļūt sveikā cauri. Runā, ka Ztukāns šad tad pārsniedz pilnvaras un ar draudiem norāda, kuru personāžu var saukt pie atbildības, bet pret kuru viss jāizbeidz.

Atbildēt

ES

07.04.2021. 09:44

Un kā tad ir ar Juhņēvičas biroju, tur algas paredzētas par tūkstoti lielākas??? Un ar ēļertes dēlu? un daudziem citiek? Vai visus tos JAU NEVAJADZĒTU NOSTATĪT RINDĀ, LAI GAIDA SAVU KĀRTU.

Atbildēt

zero

07.04.2021. 09:12

žīdi savējo izvilks

Atbildēt

Heil

07.04.2021. 08:36

»

millers

mute kā tūplis pirms defekācijas


Laucinieciska mutes forms.Bieži sastopama aborigēnu vidū.

Atbildēt

par naudas šķiešanu

07.04.2021. 08:02

vispār vajag padomāt, valsts līmenī. Nav teikts, ka tas Kovids tik ātri atkāpsies. Kādā brīdī var sākties tāda krīze, ka rietumvalstis var pārtraukt mūs uzturēt. Un ko tad? Paredzu jau - vēl var nogriezt visas pensijas, pateikt, lai bērni uztur savus vecākus. Tas nekas, ka bieži pensionāri vēl palīdz saviem bērniem, mazbērniem.
Valstij būtu jāsāk taupīt, ne izšķērdēt lieliem projektiem, lielām algām un piemaksām, muldētāju organizācijām utt.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

07.04.2021. 07:55

Esmu novērojis, ka Satiksmes ministrijai ir sena tradīcija, vismaz attiecībā uz "Latvijas Pasta" vadītājiem. Tā ar apbrīnojamu regularitāti izvēlas aizvien jaunus un jaunus pasta priekšniekus, lai pēc kāda brīža secinātu, ka pašu izdarītā izvēle bijusi draņķīga, konstatējot, ka pasta valde šādā sastāvā nav spējīga nodrošināt VAS Latvijas Pasts kompetentu un profesionālu pārvaldību, rīkoties un pieņemt lēmumus kā krietnam un rūpīgam saimniekam pieklājas.
Pēc tam, it kā tā būtu bijusi stihiska nelaime nevis pašu pieņemto lēmumu sekas, tiek atrasts cits noderīgs personāžs.

Atbildēt

millers

07.04.2021. 07:54

mute kā tūplis pirms defekācijas

Atbildēt

Mūžīgās žīdu rebes

07.04.2021. 07:41

»

?

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti


Visis līmeņos.

No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu impērijas rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.

“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.

Atbildēt

00%

07.04.2021. 07:40

Paskat, Lapsa. Tā jau nav, ka tikai tevi gatavojās dr.zt. Tas var draudēt arī tavam ''draugam'' Salnājam.
Izrādās, mēdz būt dzīvē arī patīkami mirkļi.

Atbildēt

Hahahaha

07.04.2021. 07:39

»

Žīdu rebes

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis...


Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Pasaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vasaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

?

07.04.2021. 07:39

Fiktīvā nodarbināšana ir klasiska grašu izzagšana valsts iestādēs. gadus 10-15 atpakaļ man stāstīja, ka EM ir vairāki fiktīvi nodarbināti.
Jā, šie ir klauni, nespējnieki. Kādam pajolītim jābūt, lai tādu ņemt par biroja vadītāju.

Atbildēt

Žīdu rebes

07.04.2021. 07:36

Latvijas žīdu un Lietuvas žīdu valstis.

https://youtu.be/MhD5yuMVS5Q

Arī Lietuvas žīdu cionistu valsts ne ar ko neatšķiras no Latvijas, bet cionistu ebreju garīgais kodols pirms Izraēlas valsts dibināšanas 1947. gadā Eiropā bija Viļņā, kas gribēs, uzzinās, ka žīdi pat bija izveidojuši Litbalt valsti - Baltkrievijas un Lietuvas valsti ar līgumu Maskavā, žīdu Maskavā, tas viss ir Maskavas KGB arhīvos un Vašingtonas un Ņujorkas žīdu organizācijas B” nai B” rith arhīvā. Tie arī uzzinās, kāpēc Trockis un Ļeņins par PSRS galvaspilsētu izvēlējās Maskavu, nevis Viļņu

Ja iepazīsies ar visiem materiāliem, uzzinās, kā žīdi izveidoja Lietuvas Republiku, par ASV, Vācijas, Anglijas un Francijas ietekmi uz procesiem un ka PSRS okupācijas armiju tās žīdu vadītāji sagaidīja ar ziediem.

Un vēl - Lietuvas, Latvijas, Igaunijas valstu robežas kartē pirmoreiz žīdi ievilka ASV prezidenta Vilsona kabinetā 5. janvārī 1918. gadā, bet ar šo karti Brestas miera sarunās, kurā ir šīs robežas, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā ieradās žīds Ļevs Trockis.

Brestas līguma sekas bija Krievijas atteikšanās no Baltijas teritorijas. 1918. gada 3. martā Brestļitovskas (mūsdienās Brestas pilsēta Baltkrievijā) cietoksnī Krievija parakstīja miera līgumu ar Centrālajām lielvalstīm: Vāciju, Austroungāriju, Bulgāriju un Osmaņu impēriju. (lam.lv Kas un kāpēc jāzina par Brestļitovskas miera līgumu).


Šodien Lietuvā cionistu žīdi ir arī LT likumdošanā iekļāvuši kriminālatbildību, ja noliedz LT okupāciju no PSRS.

Cionisti arī Vācijā līdzīgi kā citās valstīs izveidojuši likumdošanu par kriminālatbildību, ja noliedz holokaustu.

Latvijas vēsturniekam, profesoram Ronim tas viss bija zināms. Tāpēc viņu žīdu Mossad slepkavas nogalināja.

Kas bija pamatā lietuviešu tautas atzīšanai? Tas, ka lietuvieši bija strādīga, pakalpīga un godīga tauta, pretēji ebreju spekulācijām un nekrietnumam.

Lietuvā plauka nabadzība, bet Latvijas bagātību 20. gados radīja Ulmaņa valdības ekonomikas ministrs Valdmanis, 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa tēvs, kuru cionisti Kanādā nogalināja, jo viņš atteicās ar tiem sadarboties.

Cionistu rokasgrāmatas citāti 6. Saeimai, ko 6. Saeimā izplatīja I. Kreituse, ir 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Katrs var izlasīt.

Žīdu cionisti Rotšildi ar Vatikāna morālo atbalstu gatavo inkluzīvo kapitālismu - jaunkomunistu bandītu kā LV Levits, Kariņš, Bordāns, Jurašs, Gobzems.. apvērsumu Eiropā Pasaules Bankas naudas aizdevumu neatdošanas gadījumā, ko veido ar “pandēmijas” lokdaunu. Lai īpašumu ekspropriācijas notiktu veiksmīgi, ir jau izveidota likumdošana “senlietu kontekstā” un izveidota Ekonomikas lietu tiesa. Inkluzīvais kapitālisms neparedz īpašumtiesības.

Beidzoties “ārkārtas situācijai”, jau ir sagatavots plāns pilna lokdauna ieviešanai saskaņā ar Padaules Bankas stratēģiju 2020-2025.g. Pilnu lokdaunu, manipulējot ar datiem, var ieviest pat vadaras vidū, kā tas jau bijis Spānijā, Itālijā, Francijā.

Atbildēt

Hvc

07.04.2021. 06:20

Šādu klaunu dēļ Latvijā ir tur kur ir

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....