Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

klasesbiedrs

30.06.2019. 22:43

KAUNS Grigulim!!!Izvēlējies cīnīties ar divreiz vecāku pensijas vecuma prokuroru.Viņš jau ir tev tēva gados! Būtu uzsācis cīņu ar kādu atbilstoši savam vecumam. Vai joprojām Pēteri Griguli esi tāds pats kā skolas laikā, kad neviens tevi pat neievēroja, zem galda sēdētājs un klusais dīvānā pirdējs?

Atbildēt

cits mērnieks

13.06.2019. 22:12

Šajā lietā kaimiņš ar mērnieku paslepus ir nozaguši prokuroram daļu no piemājas zemes. Tagad kaimiņš nesaprot, kā tas varēja nākt gaismā. Kaimiņš gan Zemes dienestā, gan Zemesgrāmatā, gan Administratīvajā tiesā un Aizkraukles tiesā kopīgi ar advokātu grib šo faktu kaut kā noslēpt un apmuļķot tiesnesi. Galvenais kaimiņa jautājums ir, KĀPĒC prokuroram Zemesgrāmatā ir ieraksts, kad kaimiņa nozagtais pagalms ir prokurora īpašumā. Jā, tāds zaglis ir prokuroram kaimiņš.

Atbildēt

ziņa

10.06.2019. 11:26

Pēc Valsts zemes dienesta sniegtās informācijas, aprobežotais kaimiņš Olafs Grigulis Pēteris nozadzis prokuroram zemi uz kuras atrodas gan aka, gan pagrabs! Tagad kaimiņš izbrīnījies, kāpēc viņam zemesgrāmatā nav norādīts, kad viņam jebkad piederējis pagrabs un aka, jo nozagto zemesgrāmatas tiesnesis neuzrāda. Tagad vienkāršāk kaimiņam būtu veikt robežu pārbīdi un atdot prokuroram atpakaļ nozagto! Bet tad kaimiņam jāpaliek bez pagalma.

Atbildēt

haha

21.05.2019. 22:04

»

vērotājs

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja...


Prokorora kaimiņam Olafam Pēterim Grigulim krīze! Vecā sievasmāte klunkurē ar bērniem uz laukiem ar jepedričku ( vilciens) un taupot ūdeni Rīgas dzīvoklītī ved netīro vešu mazgāt uz laukiem! Tur nav ūdenim skaitītājs. Tiesājoties ar prokuroru, kaimiņš jau bez biksēm palicis.

Atbildēt

kaimiņš

03.05.2019. 12:44

»

Ziņa

Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam...


Zemes dienests jau noteica koordinātes pēc prokurora zemesgrāmatas ieraksta.Prokurora pagrabs atrodas 12 m no viņa dzīvojamās mājas, bet aka 5 m. Viss ir iereģistrēts. Tagad ir pilnīgi skaidrs, kad kaimiņš Grigulis uzmērījis sev zemi virsū prokurora zemei. Un tas tāpēc, lai kaimiņam Grigulim pie barakas mājā esošā dzīvokļa durvīm būtu pagalms, kur kāju nolikt, pretējā gadījumā durvīm priekšā būtu prokurora žogs. Kaimiņš būtu bez pagalma. Lai saka paldies prokuroram, kad netiek prasīta robežu pārbīde. Zemesgrāmatā tiesnesis ir norādījis, kur ir prokurora īpašuma robeža un kā zināms, tiesnesis ir augstāks par mērnieku. Bet nekas, ja prokurors robežu pārbīdi patreiz neprasa,tad, ņemot vērā, kad zemes lietās noilgums nav, to noteikti pieprasīs mantinieki.Viss ar laiku būs nolikts vietā!!!

Atbildēt

vērotājs

30.04.2019. 22:24

Izskatās, kad tas sauktais prokorora kaimiņš Olafs Pēteris Grigulis, kurš ir niecīgs pašnodarbināts tulkotājs,ar niecīgiem ienākumiem, tagad jau nelaimīgs, kad iesācis šo karu. Kā jau zināms, neko prokuroram nevar izdarīt. Visās iestādēs ir dabūjis pa galvu! Administratīvā tiesa viņa apmelojumus atšifrēja, līdz ar to, prokurors tiesu uzvarēja. Nu ko,Olaf Pēteri Griguli cīnies tālāk, tik skaties, kad prokurors tevi pliku nepataisa un bērni bez maizes nepaliek.

Atbildēt

Ziņa

01.04.2019. 23:19

»

MMM

lai vēl pārliecinošāk būtu, akai arī var noteikt koordinātes, tad gan būtu galīgi droši skaidrs par akas īpašumu! Bet, palasot komentus, liekas, ka Pilikseru pāris ir ar visatļautības sindromu slims - tā vietā, lai izteiktu kaimiņiem pateicību par zemes ekosistēmas saglabāšanu, viņi izsauc policiju, ...


Kaimiņam ierīkotā tā saucamā ekosistēma 2 metri no dzeramā ūdens smelšanas vietas- akas. Ieracis kanalizācijas tvertni,un mazmājiņa ierīkota šķūnī. Jā.... tik smirdīga ģimene dzīvo līdzās prokororam! Nekas, būs atkal darbiņš Madonas Vides dienestam. Drīz jau kaimiņš varēs matus plēst, neko tam prokororam neizdarīs.

Atbildēt

HAha

22.03.2018. 23:32

Grigulis sanaidojies ar savas barakas dzīvokļa kaimiņiem par to, ka tie uz viņa zemes uzbūvējuši 6 nelegālus šķūņus. Tagas Grigulim būvvaldē jāsniedz paskaidrojumi un jāiet pie arhitekta visus tos vecos sķūņus saskaņot. SŪ.. pilnas bikses.

Atbildēt

Vērotājs

15.02.2018. 15:16

Klauns Grigulis uzmeties par saimnieku laukos dzīvojošajiem, garīgi slimajiem kaimiņiem bet Rīgā uzņēmies šefību par depresīvo sievu un prātu izkūkojušo sievasmāti. Vismaz klaunam ir kur izpausties.
Ja kas, agrāk, pirms 2011. gada, viņu neviens neņēma vērā. Visu savu agrāko dzīvi iekš Jelgavas ielas tā arī nīkuļoja.

Atbildēt

Kaimiņiene

13.02.2018. 23:02

»

$ $$$ $$$

šis viss ož pēc bērnu nolaupīšanas bandas, pārbaudiet šo "bagātnieku" naudas izcelsmes avotus


Tas viss štrunts, salīdzinoši, ka būvvalde pārbaudīs, cik likumīgi Grigulis sabūvējis tos žurku šķūnīšus uz prokurora zemes. Ā.. arī pagrabu un to tizlo pirti, visas šīs žurku būdas ir nelikumīgi sabūvētas, tātad, soda nauda + jādodas pie arhitekta ar paskaidrojuma rakstiem, piedevām, uz katru šķūni. Gribu redzēt, kā tas notiks,būs jāpaseko kā tās žurku būdas tiks skaņotas. Tā kā Grigulim pilnas bikses un ne tikai bikses..., kur vēl administratīvās lietas ar virzību uz tiesu..

Atbildēt

Aha

07.02.2018. 12:11

un arī tiesā rinda būs pienākusi.

Atbildēt

Ha, Ha

06.02.2018. 16:00

Ķērc, ķērc puis cik gribi,neko nevari panākt bet prokurors gan panāca, ka dziļurbums nāni..., nekas,drīz vasariņa gan jau rindas kārta būs pienākusi.

Atbildēt

kaimiņš

06.02.2018. 01:08

Kādi ceļojumi, Grigulis nemaz nevar to atļauties. Visu vasaru bērni pie plānprātīgas omes laukos odus sit. Jā, to viņš ir bērniem novēlējis. Pat Bāreņtiesa sakusi interesēties un interesēsies.

Atbildēt

Bagātais

05.02.2018. 12:43

Nezinu pie kādās kovārņu sugas pieder Grigulis, bet man bija kaut kas līdzīgs. Proti, manam kaimiņam pat skauda, kad es savu ģimeni reizi gadā aizvedu ceļojumā. Viņam bērni visu vasaru dzīvoja pie omas laukos, bet mani bērni pa Spāniju. Tad nu skaudība bija pamatīga uz visu, un rakstīts tika uz visiem gaņģiem. Zināma lieta skaudība nabagais nekad nav ieredzējis bagāto, sākumā vēlas draudzēties, bet kad bagātais atsaka, sākas ienaida kults.

Atbildēt

Draugs

05.02.2018. 09:44

SKAUDĪBA!!! Vēl jo vairāk, ka pats Grigulis pieder pie sugas, kuri priecājās, ja kaut ko var nokampt pa akciju, vai vēl labāk, vispār bez maksas. Tā arī gribēja pa 1/2 cenu pagalmā izurbt dziļurbumu, bet prokorors to štelli izjauca, tagad Grigulis plivina spārnus, jo būs jāgaida rinda un par pilnu maksu. Pieraduši tie nabagi dzīvot uz citu rēķina, TĀDA SUGA.

Atbildēt

policists

04.02.2018. 22:01

Iesaku Grigulim arī elektrības skapim ar visu citu kaimiņu skaitītājiem kurš atrodas uz viņa zemes aplikt ķēdi, uzlikt slēdzeni un piebīdīt bluķi, ja jau var ķērkt, ka viss kas uz viņa zemes ir viņa īpašums. TĀDA APROBEŽOTĪBA!
Jā, te ir piemērs, ko dara ar cilvēku skaudība. Starp citu prokurors izjauca Grigulim ieceri ar artēziskās akas rakšanu, tad nu Grigulis-kovārnis ķērc.

Atbildēt

LUKTURS

26.01.2018. 12:19

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


Viņam tokš ir bābs. Teitan te rakstīts, ka pa visiem pakšķiem - saviem ne saviem šukerējot, noteikti meklē motīvus. Tas bābs ir kriminālija, vecais tokš ir kampūterists.

Atbildēt

lasītājs

25.01.2018. 20:03

»

Izdevējs

Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices


ko ta apraksta?, ka ar slapjo nolaupīs 3 burkānus?

Atbildēt

Izdevējs

25.01.2018. 14:44

»

datoriķis

viņam zeme ar visiem papīriem ir digitalizēti


Izrādās, Piliksers turklāt vēl raksta kriminālromānu :) Nesen atrādīja skices...

Atbildēt

Mērnieks

23.01.2018. 18:33

»

Gudrāks tiesnesis

Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt...


Skaidrs tas, ka šeit ir savārīts ķīselis jau 1993.g.Skaidrs arī tas, kam to vārīt bija izdevīgi.Tagad visas kārtis tiks atklātas tiesā. Un gudrāks tas, kurš tās patreiz neatklāj. Lai tik domā, ka viss būs kārtībā, kā jau tika domāts 20 gadus.

Atbildēt

Gudrāks tiesnesis

22.01.2018. 17:05

»

Tiesnesis

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem


Uz to visu var paskatīties no cita viedokļa. Ir pilnīgi skaidrs, ka Piliksers nav uzpirkts Digitāllietas izmeklēšanas laikā. Viņš trīs mēnešus nespēj atrast dokumentus par SAVU zemi, tāpēc sagaidīt, ka viņš atradīs kādus nopietnus dokumentus, kas no viņa tiek slēpti, ir pilnīgs naivums... Kaut gan varbūt tieši tika piemeklēts stulbākais no stulbākajiem prokuratūrā? :)

Atbildēt

Tiesnesis

22.01.2018. 16:43

Ja zeme uzmērīta saskaņā ar ierīcības projektu, tad viss kārtībā, bet ja nē, tad gan ja lieta nonāk tiesā ,varētu būt problēma,blakus esošam Gigulim. Kā zināms, lietām par zemes robežām noilguma nav. Iesaku kolēģi, lietu sniegt tiesā ar visiem atbildētājiem.

Atbildēt

MMM

21.01.2018. 20:15

»

Kaimiņiene

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums


Cik var cepties! Zemes reforma jau ir vēsture! Ja zeme ir ZGr, tas nozīmē, ka, iemērot zemi, visi pierobežnieki ir parakstījuši zemes robežu iemērīšanas aktu, ka piekrīt iemērītām robežām dabā. Ja kāds bija aizmidzis, parakstot šo aktu un tagad pēc ~ 30 gadiem agonijā brēc - man nozaga zemi uz kuras ir aka un pagrabs! tad atvainojiet! piedodiet! tas izklausās pēc analfabētiska stulbuma vai pretīgas bezkaunības! Atkārtoju - zeme ir nekustamais īpašums un tikai zeme! - uz kuras katru dienu var celt vai nojaukt pagrabu vai aku.

Atbildēt

Kaimiņiene

19.01.2018. 11:32

Grigulis uzglabā burkānus Piliksera pagrabā, jo Grigulim,kā izrādās pēc zemesgrāmatas, vispār nekad nav bijis pagrabs. Grigulis nozadzis ne tikai prokuroram zemi, bet arī pagrabu un aku, kura arī nav Griguļa īpašums.

Atbildēt

Cirka pārvaldnieks

16.01.2018. 13:03

Nē, cienītais Griguli, nepastāv gan! Varu vienīgi piedāvāt āksta vakanci.

Atbildēt

Grigulis

09.01.2018. 17:47

Ai..vai..visi par mani smejas un izsmej:)neviens mani neklausa:)esmu palicis par klaunu:) steidzami mainu profesiju:) cerams cirkā kāda vakance pastāv.

Atbildēt

Piliksers

26.12.2017. 23:34

»

Hihi

Interesanti - kādā tiesā


Jāsūdz tiesā, ka neļauj man ūdeni zagt...

Atbildēt

vecā kaimiņiene

26.12.2017. 23:07

»

kaimiņš

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus


Aka ir piederīga prokurora mājai,jo to izraka šīs mājas pirmais īpašnieks Arvīds Kalniņš. Artas Kalniņas tēvs, bet pati Arta no savas kūts izdzina Birutas Pogeles tēvu Arkādiju, kurā viņš bija pēc kara ieperinājies. Tad Birutas tēvs aizlīda uz plostnieku šķūni dzīvokli Nr.1 jo pats bija tajos laikos koku pludinātājs. Tāda ir tā vēsture par aku. Ja vajadzīgs varu arī tiesā visu izstāstīt.

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 15:03

Nesena vēsture gan liecina, ne Piliksers ir zaglis bet gan paši esat zagļi. Ne jau velti policija regulāri apseko un apsekos tavus šķūņus.

Atbildēt

MMM

24.12.2017. 14:32

»

kaimiņš

Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās


ja manā ZGr nav apgrūtinājumi - sadales tīklu skapis, Plinera aka, servitūta ceļš uz Plinera aku vai Plinera māju, tad naidīgo kaimiņu, kas vazājas pa manu pagalmu, ar plinti šauju nost kā iespējamo laupītāju vai zagli, kas visticamāk tāds arī ir

Atbildēt

kaimiņš

24.12.2017. 08:34

»

Jurists

Kurš nejēga to Jums iestāstījis


Ja viss, kas uz zemes atrodas piederētu,tad jau nepastāvētu tādi jēdzieni kā apgrūtinājums utt..Tas sadales tīklu skapis arī ir tavs īpašums. Ha,prātiņ nāc mājās.

Atbildēt

ome

24.12.2017. 08:25

Tad nu gan varoņdarbs,jaunām puisim cīnīties ar vecu cilvēku. Kauns par visu pagastu.

Atbildēt

MMM

22.12.2017. 21:13

»

Ha, Ha

Labrīt


un tas, kas nav ierakstīts zemes grāmatas apliecībā - pieder m a n !!! Pārbaudīšu visas ZGr apliecības un būšu Rokfellers!

Atbildēt

Jurists

22.12.2017. 14:32

»

Ha, Ha

Labrīt


Kurš nejēga to Jums iestāstījis?
https://likumi.lv/ta/id/42284-par-nekustama-ipasuma-ierakstisanu-zemesgramatas#p-535351

Atbildēt

Ha, Ha

22.12.2017. 13:09

»

MMM

iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens


Labrīt!
Civillikums runā ko citu,to ka ir zeme īpašumā, vēl nenozīmē, kad viss uz tā ir piederīgs!
Piederīgs ir tik tas, kas ierakstīts zemes grāmatas apliecībā! Tā lūk gan!

Atbildēt

MMM

21.12.2017. 19:49

»

mazmeita

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot


iet jau runa par zemi, ja ar to viss ir okā, tad nav ko līst citu zemē un meklēt ko vecvecvecvectētiņš uzbūvējis 100 gadus atpakaļ un laika zobs nograuzis! p.s. man arī ir pagalmā aka, varbūt arī to jūsu vecvecvecvectētiņš uzbūvēja un Pliners naglīgi nāks uz to pēc ūdens?

Atbildēt

mazmeita

21.12.2017. 18:07

Ja kādam nav zināms, kas uz tās zemes ir piederīgs, varam ierasties tiesā un visu dokumentāli uzrādīt un paskaidrot.
Māju būvēja mans vectēvs, konkrēti 1954.g. kopā ar aku, pagrabu, kūti.

Atbildēt

Aizkrauklē laikam cita gramatika

19.12.2017. 22:36

»

mazmeita

skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve


Arī mazmeita neatšķir papildinātāja un apstākļa palīgteikumus :)

Atbildēt

mazmeita

19.12.2017. 20:45

»

MMM

tad jau Zigrīda Auziņa bijusī (Kalniņa ) Pilikseram kaut ko ne tādu ir pārdevusi. Starp citu - 50-tajos gados cilvēkiem piederēja mājas, bet zeme nepiederēja, to varēja tikai lietot


skatos mājas 50-gadu dokumentus un redzu, kad uz šīs zemes ir 3 ēkas. Dzīvojamā māja, kūts, pagrabs un vēl inženierbūve.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Kāda ir Latvijas vēlēšanu nodrošinātāja patiesā seja?

FotoRenārs Kadžulis ir SIA ,,SOAAR'' līdzīpašnieks, kas jau vairāk kā 10 gadus ir monopola statusā - Latvijas vēlēšanu nodrošinātājs. Vēlēšanām pēc būtības ir jābūt gotprātīgām, caurredzamām, neapšaubāmām. Vai tas ir iespējams, ja tā organizētājs/nodrošinātājs ir negodprātīgs cilvēks?
Lasīt visu...

12

"Trīciet, heterocūkas!" jeb Ne viss ir tā, kā mums to mēģina iestāstīt

FotoReizēm, lai ieraudzītu kopainu, ir jāpakāpjas soli atpakaļ. 1989. gada 29. jūnijā ASV Kongresa debatēs parlamenta loceklis Viljams Dannenmeijers, vēloties piesaistīt klātesošo uzmanību geju un lesbiešu tiesību aizstāvju mērķiem, nolasīja izdevumā "Gay Community News" 1987. gada februārī publicēto Maikla Svifta ievadrakstu "Geju revolucionārs". Citēšu dažus tā fragmentus:  
Lasīt visu...

21

Tūliņ, tūliņ uzzināsim, ka vatņiku daudzinātā „Sputņik V” vakcīna nebija nekas vairāk kā tukša „moskovītu” muldēšana

FotoZinātnes pasauli ir pāršalkusi jauna sensācija. Starptautiska zinātnieku grupa ir nosūtījusi prominentajam žurnālam „Lancet” atklātu vēstuli, kurā apvaino Krievijas vakcīnas Sputņik V izstrādātājus efektivitātes datu falsificēšanā un vispārējā zinātniskās izstrādes procesa caurskatāmības trūkumā.
Lasīt visu...

12

Cāļus skaita rudenī

FotoNesen laikrakstam DDD bija pilngadība, precīzāk, deviņpadsmit gadiņu. Vai tas ir tikai deviņpadsmit vai jau, to lai katrs izdomā pats. Es šoreiz par ko citu. Par cāļiem un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Kas viņus dīda? (Kroņa vīruss kā hibrīdkara elements, svarīgākais elements)

FotoSastopoties ar acīmredzamā noliedzējiem, es vienmēr neizpratnē plātu rokas, jo neizprotu, kas viņiem prātā, kas viņus dīda, kas liek tā uzvesties?! Ko viņi grib un vēlas panākt?
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par to, kur labāka dzīve – Latvijā vai Krievijā?

FotoCilvēki Krievijā slīkst nabadzībā, pensionāri mirst no bada, savukārt latviešus pārņem nauda, greznība un prieks. Tā Kasīklis savā kartējā sacerējumā apraksta dzīvi abās valstīs. 
Lasīt visu...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

Laikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet...

Foto

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

Kopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk,...

Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Partiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT...

Foto

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

Cienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā....

Foto

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

Vakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta...

Foto

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

Mēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās...

Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....