Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā, man

05.05.2022. 05:23

»

Kam tie izdzimteņi atbildēs?

Tev vai


viņi atbild uz visiem maniem jautājumiem. ieslēdz taču vienreiz TV un paklausies

Atbildēt

bet bilde nav nemaz tik sūra

05.05.2022. 05:21

»

lauķis

Patīk tev vai ne bet tie visi ir parazīti un kriminālnoziedznieki.Arī kriminālnoziedznieku atbalstītājiem nāksies atbildēt jau ļoti drīz


pārējos sauc vienkārši, par sadarbspējīgajiem - lētticīgiem, skopiem, skaudīgiem, augstprātīgiem, naidīgiem, melīgiem. lepniem, zaglīgiem, piekukuļotiem vai vienkārši piemuļķotiem konkurētspējīgajiem un citiem zvēriem

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

05.05.2022. 05:15

»

lauķis

Patīk tev vai ne bet tie visi ir parazīti un kriminālnoziedznieki.Arī kriminālnoziedznieku atbalstītājiem nāksies atbildēt jau ļoti drīz


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām mani fani pasaulē nebeidz jūsmot par mani.

Fanus uzjautrinot “mana ekselence”, lai gan esmu pēc dabas stipri kautrīgs, arī augstajā valsts krēslā nonācu tepat netālu - Rīgas Zoodārzā un vēl joprojām nezinu, kas es esmu pēc skološanās Amerikā.

Savulaik, būdams prezidents, rādīju tautai no vēstures neizņemamu piemēru, ar ko tautai kļuvu tuvāks, jo no salmiem pašrocīgi darināju “oligarhu lelles” un publiski dedzināju Daugavas krastā, aicinot to darīt arī citiem, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Esmu sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei esmu atzinis , ka tomēr joprojām neesmu ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Es tiešām esmu apsēsts ar šo jautājumu, tādēļ ikvienu aicinu: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Krievija ir liela valsts. Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece Ļiļka pēc tautības ebrejiete norādīja man pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas ir vienīgais ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību no jebkādas poitikas”, viņa man teica.

Daudzi no tautas mani kļūdaini dēvē par “zoodārza Vatleru”, jo sadzīvē dažreiz aizraujos ar komunikāciju krievu valodā, aizmirstot, kāda patiesībā ir Latvijas valsts valoda. Nepievērsiet viņiem uzmanību!

Tāpēc teikšu tā - vissliktākais, kas ar katru un ikvienu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš savā dzīves laikā ir bijis. Un tam nav nozīmes, kādā valodā to noskaidro.

Es tagad domāju, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku tomēr sapratīs, kas es patiesībā esmu bijis.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

Kankara- Vanckara MK valdībā

05.05.2022. 04:34

divi slimie sevi sauc par ministriem - Golubeva un Renkuļēvičs. Bet Vanckars salaulājies ar žīdu Viltvārdi.

Atbildēt

daudz ko tu saki

04.05.2022. 23:06

»

Bet…es saku,bet

katram stabam ir savs cirvis


katram tikai viens? esmu redzējis stabu, kam ir ļoti daudz cirvju

Atbildēt

Un

04.05.2022. 22:40

»

Vispār

"Bet es jau sen lasīju zinātnieku slēdzienu - slāvs ir tikai līdzīgs cilvēkam


vispār krievi nav slāvi! Slāvi ir visi minetie atskaitot krievus. Vēl var pieskaitīt Vācijā dzīvojošos sorbus.

Atbildēt

Žurka lesbiete

04.05.2022. 22:22

Golubeva. Citam nav nozīmes.

Atbildēt

Vispār

04.05.2022. 22:08

»

Adolfs

Es nezinu ko jūs domājat


"Bet es jau sen lasīju zinātnieku slēdzienu - slāvs ir tikai līdzīgs cilvēkam"

Diezgan stulbs tas zinātnieku slēdziens. Slāvi, starp citu, nav tikai krievi, bet arī ukraiņi, poļi, serbi, slovāki, čehi, baltkrievi un vēl pārītis balkāniešu.

Atbildēt

Naida kurināšana pret krieviem

04.05.2022. 21:31

Un viss

Atbildēt

labs raksts

04.05.2022. 20:54

tas taču skaidrs kā diena,ka Golubevas jaunkundze Iekšlietu ministres amatā ir apaļa nulle bez cipara.Viņas dēmonkrātiskā vērtība ir mazākuma diktāts vairākumam.vēl viņa laikam prot angliski un latviski runāt.Tas arī viss.

Atbildēt

kustība par

04.05.2022. 20:42

politiski ir norietējusi.
SĪ kundze būtu jāaizvāc, kamēr no viņas bezdarbības nav iestājušās baisas sekas, jo amats ir pārāk svarīgs, it īpaši šobrīd.

Atbildēt

golubevu

04.05.2022. 20:39

»

MK

Nepārstāju brīnīties, kāpēc rakstītāji biedrus uzrunā un dēvē par kundzēm un kungiem, neizdevušās valsts prezidentu un ministru prezidentu par ‘’cienījamiem’’. Nav viņus jāapsaukā krievu lamu vārdos, bet nav viņi kungi, kundzes un nav cienījami


arī nevajag apsaukāt par kundzi,jo viņa ir jaunkundze.Kas attiecas uz premjeru un prezidentu,tad viņi nekad nav bijuši biedri un nebūs biedri.Viņi ir kungi,patīk tas jums vai nepatīk.Kungus uzrunā par godātajiem,nevis cienījamiem.Cienījamas ir dāmas,kundzes un jaunkundzes.

Atbildēt

Adolfs

04.05.2022. 20:36

Es nezinu ko jūs domājat
Bet es jau sen lasīju zinātnieku slēdzienu - slāvs ir tikai līdzīgs cilvēkam

Atbildēt

vnk

04.05.2022. 20:31

tukša muca

Atbildēt

ja kas

04.05.2022. 20:23

Nu, labi. Var piezvanīt jebkuram lielāka pakalpojuma sniedzējam. Pirms savienojuma atskanēs aicinājums izvēlēties sarunas valodu: taustiņš 1 – latviski, taustiņš 2 – krieviski. Lai gan šī ir Latvijas valsts.

Nacionālais veselības dienests savās vēstulēs (Atgādinājums: Jūsu vakcīna pret Covid-19 joprojām Jūs gaida!) Latvijas Republikas pilsoņiem, latviešiem piedāvā vēstules tulkojumu krievu valodā (www.ej.uz/seniors2).

Atbildēt

MK

04.05.2022. 20:11

Nepārstāju brīnīties, kāpēc rakstītāji biedrus uzrunā un dēvē par kundzēm un kungiem, neizdevušās valsts prezidentu un ministru prezidentu par ‘’cienījamiem’’. Nav viņus jāapsaukā krievu lamu vārdos, bet nav viņi kungi, kundzes un nav cienījami.

Atbildēt

letiņš

04.05.2022. 19:58

Okupanti strādā,dara savu darbu.

Atbildēt

Zaldis Vatlers- Vatņiks

04.05.2022. 19:07

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Krievvalodīgie krievi! Latvieši un latvietes!

Atkal ir atnācis 4. Maijs! Bet Latvijas sabiedrība joprojām ir totāli sašķelta!

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem beidzot ir jāsaprot, ka karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo. Ja saprastu, tas sašķelto sabiedrību nomierinātu.

Bet neceriet, nebūs tā, ka uzreiz radīsies “kara vampīri”, lai atgādinātu par sevi un sašķelto sabiedrību izmantotu savam labumam!

Es lepojoties redzu, cik spēcīga ir latviešu tauta, kurai pazudusi “zemnieku piesardzība”, bet tai vietā parādījusies “NATO līguma piektā panta pārliecība” - nesavtīgi un bez minstināšanās palīdzēt ukraiņu bēgļiem Latvijā, jo visiem tagad ir zināms, ka karš Ukrainā novājina Krieviju, lai tā neuzbruktu Latvijas sašķeltajai sabiedrībai..

Esmu dzirdējis, ka cilvēki tā no brīva prāta sametuši deviņus miljonus euro Ukrainai, šī nesavtība liecina par to, cik finansiāli bagāta un pārtikusi beidzot ir visa Latvijas tauta.

Manuprāt, Latvijas sabiedrība ir ļoti sarežģīta, bet, to zinu sen, un šī apziņa man vienmēr ir bijusi mana priekšrocība, kad man bija pielaide valsts noslēpumiem.

Bet krievvalodīgie krievi Latvijā vēl baidās atklāt savu viedokli, viņi jūtas ka zoodārza krātiņā, es teiktu, bet ir jāpalīdz šiem cilvēkiem pārvarēt nedrošību, aicinot uz iestādēm, lai rīkotu “apaļos galdus ar baltiem galdautiem, ar kafijas padzeršanu”, viktorīnas, vai arī publiski izsludinātu konkursu “par labāko labēji orientēto krievvalodīgā krieva viedokli”.

Viedoklis, saprotams, paužams mutvārdos vai rakstiski tīrā Latvijas valsts valodā.

Latvieši sašķeltajā sabiedrībā patlaban parāda pārliecību par sevi, bet Latvijas krievvalodīgie krievi to vēl īsti nevar izdarīt un “tur akmeņus azotē.”

Ir skaidri jāsaprot jau no pamatskolas vecuma, ka cilvēkiem var būt dažādi, pat daļai nepieņemami viedokļi, un tā ir demokrātija, ja tos pauž publiski. Ja nepauž, tad tā ir “huntas demokrātija” un mums tāda nav vajadzīga un ar tādu mums nav pa ceļam.

Bet vienlaikus ir jābūt ļoti cietai rīcībai pret tiem, kas atbalsta karu, velk burtu “Z” , kur pagadās, daži, cik dzirdēju, to tetovē sev pat uz pieres, vai citur kādā slēptākā vietā, kas pilnīgi nav pieņemami.

Tā ir stingā līnija, ko nekādi nedrīkst pārkāpt – uzbrukt Ukrainas bēgļiem Latvijā, lai arī viņi ir krievvalodīgie un konkurē ar īstajiem krievvalodīgajiem krieviem Latvijā uz Latvijas valsts izsniegto “sociālo maizes riecienu” un “eventuālo drošības sajūtu”.

Es vienmēr aktīvi iestājos pret sašķetu sabiedrību un naida runu, un naida darbībām!

Radikālu viedokļu dažādību var pieņemt, taču sašķeltība parādās tad, ja viedokļi sāk viens ar otru karot, radot ienaidnieka tēlu, uz ko tik ļoti cer tie, kas izliekas par latviešiem, vai vai krievvalodīgajiem krieviem, kas arī izprovocēja karu Ukrainā.

Mazāk ir jālieto vārdi “sabiedrības sašķeltība”, “sašķelta sabiedrība”, “cionisma ideoloģija”, “skaldi un valdi”bet vairāk “diplomātija”, “politika ir kompromisu māksla” un tamlīdzīgi, jādomā pozitīvi par pozitīvo nākotnē, bet negatīvi par negatīvo pagātnē.

Latvijas krievvalodīgajiem krieviem ir skaidri jāpasaka, diemžēl vēl nav zināms, kurš to katram pateiks, te ir darbs, ka “karš Ukrainā ir atrāvis korķus latviešu vēsturiskām rētām un tās asiņo.”

Ja atrodam analoģiju ar 1940.gadu un 50 SSSR okupācijas gadiem, kad sabiedrība nebija tik sašķelta, kā tagad, tad tas viss katram latvietim ir iesēdies aknās un tur sēž, un ģimenēm ir atmiņas. Ar to tomēr būtu jārēķinās arī Latvijas krievvalodīgajiem krieviem.

https://www.la.lv/zatlers-latvijas-krieviem-jasaprot-ka-kars-ukraina-atravis-latviesu-vesturiskas-retas

Atbildēt

ha-ha

04.05.2022. 18:59

»

Redziet

Latvijas krievu apvienības biedri liek ziedus hitlerieša Frīdriha Jekelna pakāršanas vietā


Nacisti viens otru saprot,bet tie ziedi nacista soda vietā ir no tādiem pašiem nacistiem,kuri publiski un atklāti sludina krievu pasaules pārākumu,citu tautu,pašu un starptautiski atzītu,mazvērtību un nevajadzību,kā dēļ ir svēta lieta iznīcinat,pakļaut,bumbot,spīdzināt,izvarot šīs mazvērtīgās tautas arī humānu apsvērumu dēļ.Kā redzam,tad šāda nacisma sēkla tika iesēta un uzdīga ari ar PSKP un to biedru gādību,ar kuru gādibu netiek iznicinats kauna monuments Uzvaras parka,bet šie biedri uz vietas ir kļuvuši par aizrautigiem,latviski runajošiem rašistiem ,latviešu iznicinātājiem,tā dēļ pat čekista un komunista būtibu pasniedzot kā patriotismu un brīvibas cīnīšanu.

Atbildēt

Viedoklis

04.05.2022. 18:57


Labāk ir jādomā , kā tos svešos dabūt prom no Latviešu zemes .

Atbildēt

Bet…es saku,bet

04.05.2022. 18:42

»

nez vai labi vai sūdīgi

bet stāv kā stabs


katram stabam ir savs cirvis!

Atbildēt

nez vai labi vai sūdīgi

04.05.2022. 18:02

»

Es ar saku!

Labāk labi karājas,nekā uudigi stāv


bet stāv kā stabs

Atbildēt

Hoholi Latvijas ukrainizācijai

04.05.2022. 17:53

PAR! Attīstība!

Atbildēt

nezinu kas ir ļaunāk

04.05.2022. 17:35

»

jautājums

tātad-jums viss vienalga...Ja tas patiess tā, ko tad šeit rakstiet


es nerakstīju, ka man viss ir vienalga. es rakstīju, ka man ir vienalga, kas karājas pie kāda cita privātīpašuma. un, neviena nesargāts, karājas jau sen.... tas parāda to, ka, Latvijas privātajā sektorā, skatoties no cilvēcīgās puses, viss un visi ir labi.
Bet tos ukrainas karogus, kuri karājas "valsts teritorijā" - tos, lai nenoplēstu, ir jāsargā Valsts policijai.
nezinu kā 21. g.s. bet senāk pēc karoga varēja zināt, kurā valstī tu atrodies un kurš ir tās valdnieks.
vai Ukrainā ir izkārti arī Latvijas Karogi, es nezinu... neesmu bijis... pa TV neesmu redzējis, jo man ir vienalga, ko tur rāda

Atbildēt

Redziet

04.05.2022. 17:33

Latvijas krievu apvienības biedri liek ziedus hitlerieša Frīdriha Jekelna pakāršanas vietā.

Atbildēt

kustība Stabu nost

04.05.2022. 17:27

9.maijā piepūtīsim vaigus un pagriezuši plikas pakaļas Staba virzienā pirdīsim, pirdīsim, ...saodīs tur tie svinētāji mūsu "karalisko" smaržu un aizmuks ...jā, zirņus jāpieēdas...

Atbildēt

LGBT

04.05.2022. 17:24

Tikmēr Latvijā kāds krieviski runājošs Andrejs staigā apkārt bez bažām,jo ir pederasts.

Atbildēt

Aktuāls jautājums:

04.05.2022. 17:21

Kas tur trokšņo, Berimor?

)))

Atbildēt

nezinu kas ir ļaunāk

04.05.2022. 17:10

»

jautājums

un kas tad Jūsuprāt jāadara, ja uz Jūsu mājas izkar svešas, naidīgas valsts karogu? Jāskrien to sveikt ar puķēm, vai kā


uz manas mājas, blakus mājas un otras blakus mājas svešu karogu vēl neesmu redzējis. bet dažas mājas tālāk, ir dažas mājas, uz kurām karājas ukraiņu karogi - es vienkārši eju tām garām, kur eju. man ir vienalga, kas tur karājas

Atbildēt

jautājums

04.05.2022. 17:04

»

nezinu kas ir ļaunāk

kad tu, ieraugot uz savas mājas svešas valsts karogu, to noplēs nost


un kas tad Jūsuprāt jāadara, ja uz Jūsu mājas izkar svešas, naidīgas valsts karogu? Jāskrien to sveikt ar puķēm, vai kā?

Atbildēt

nezinu kas ir ļaunāk

04.05.2022. 16:56

kad tu, ieraugot uz savas mājas svešas valsts karogu, to noplēs nost.
vai kad tev ir absolūti vienalga kas tur karājas

Atbildēt

Juris

04.05.2022. 16:54

Nu-tad biedrene Golubeva-istena internacionaliste, ka bija LKP.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...