Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

feiskontrole

22.02.2023. 08:42

»

smerdelis

Interesantas lietas rakstītas, bet grūti tomēr tādas samazgas lasīt. Vai tiešām cilvēki nespēj normālā latviešu valodā izteikties, koherentus teikumus veidot


Viņa taču nav latviete, pēc vārda un sejas var redzēt. Intervijā ir vietas, kurās var redzēt, ka tur ir domāts krieviski.
Bet apmēram tā mēs arī runājam dzīvē. Nav jau filma, kurā ir nogludināti teksti.

Atbildēt

smerdelis

21.02.2023. 18:46

Interesantas lietas rakstītas, bet grūti tomēr tādas samazgas lasīt. Vai tiešām cilvēki nespēj normālā latviešu valodā izteikties, koherentus teikumus veidot?

Atbildēt

Viedais

21.02.2023. 07:38

Lūre vēstuli vdd sacerēja, lai piesegtu vīru, kam arestēja mašīnas, kuras gribēja pārdot valstij nošmaucot PVN.Dikti vajadzēja naudu sataisīja procesu pret novadnieku Ramoliņu( daudz ziedo Ukrainai, tad piķis ir) un pati iegrabēja KNAB lamatās, tagad lato un liepnieka procesu vairs nevar notušēt un visa brēka. Lato un liepnieks baidās no kriminālvajāšanas par naudas atmazgāšanu

Atbildēt

tom

21.02.2023. 03:05

Cik tūkstošs eiriķ čerņeckij iebāza tumbočkā
ašerrādena tumbočkā,ka jaunzemnieci atjaunoja
darbā ??? ašerāden -pučist ,cik jums samaksāja?
cik prrusakiene iebaroja? Cik pēc likuma- dokumenta
ir jāmaksā ašerādenam-pučistam no vids ??? cik ???

Atbildēt

Korekcija

21.02.2023. 01:36

»

paskaidroju

Spēkā esošais likums atļauj dubultpavalstniecību LV. Tā tas ir daudzās valstīs


Iebāz sev vienā vietā savu skaidrojumu un izlasi likumu, kur melns uz balta rakstīts, ka LR prezidents nedrīkst būt dubultpilsonis, stājoties amatā.
Tas tev nav nekāds suņu patversmes vadītājs. Lai gan, padomājot...

Atbildēt

Kā naudu pelna Ašeradens

20.02.2023. 22:03

Naudas ķēdīte ļoti vienkārša – caur Čerņecki. Čerņeckim dod naudu ieinteresētās personas. Viņš tālāk Prusacienei, Prusakam. Priekš Ašeradena – caur bēdīgi slaveno tumbočku. Ašeradenam galvenokārt maksā par neko nedarīšanu, t.i., par attiecīgās darbības neredzēšanu. Maksā arī par ziņu nodošanu attiecīgo iestāžu vadītājiem, kuras personas neaiztikt un kurām firmām netraucēt. Vai, ja tas nav iespējams, tad izturēties maksimāli pielaidīgi un mēģināt uzsāktās lietas izbeigt. Kā arī savlaicīgi brīdināt par gaidāmām kratīšanām un aizturēšanām. Ašeradenam maksā arī par citiem pakalpojumiem. Pēdējais tāds par Jaunzemes atstāšanu amatā. Par šo samaksāja krievu mafija-slepenie dienesti, jo viņiem Latvijas muitā sakarā ar karu vajadzīgs zaļais koridors. To var nodrošināt tikai Jaunzeme un viņas cilvēki – Prusaks, Prusaciene un līdzīgie.

Atbildēt

Sēne

20.02.2023. 22:03

»

Durdoms

Oi Plaudene ar no alas izlīdusi. Viena no lielākajām ņēmējām FPP vēsturē, pārdeva visu, ko vien varēja, bet tēloja sazin kādu dievgosniņu no sevis. Tikpat nekaunīga cik Lūre, tāpēc jau aizstāv. Nākamā intervija mošk ar Šaibu būs


Smejos tā, ka vēders sāp! Mīļā Karinuļka! Lieli pupi, vēl lielākas ambīcijas un mute! Viņu taču aizrotēja no finpuļiem projām, jo atkal šmuces sataisīja kopā ar mani un manu čomu Mārtiņu Kalniņu! Olainfarm! Karinuļka, mēs visi Tevi atceramies!

Atbildēt

jazeps

20.02.2023. 19:55

Vai Levits ir atteicies no Vācijas pilsonības??
Vai ir atteicies ??? Kurā info- to atrast?
Jo viņa teiktajam, ne vienam vārdam NEVAR ticēt.
Tāpat par viņa Vācijas izglītību, jo dokumentu nav.

Atbildēt

negribis

20.02.2023. 19:24

»

paskaidroju

Spēkā esošais likums atļauj dubultpavalstniecību LV. Tā tas ir daudzās valstīs


Skaidrotājs nezina Satversmi - 37. Par Valsts Prezidentu var ievēlēt pilntiesīgu Latvijas pilsoni, kurš sasniedzis četrdesmit gadu vecumu. Par Valsts Prezidentu nevar ievēlēt pilsoni ar dubultpilsonību.

Atbildēt

negribis

20.02.2023. 19:20

»

viņam

Vācijas pilsonība bija uz laiku nevis nebija.To viņš jau ir skaudrojis vismaz četras reizes


karavadonis kara laikā pēkšņi kļūs par Vācijas pilsoni - skaidros. ka dodas pēc patronām....

Atbildēt

pok

20.02.2023. 19:11

Dubultpilsonība levitam- nedrīkst , jo nosaka prezidenta likums. ne Vācijas, bet TIKAI-Latvijas.
Bet kankariņam var būt 2 pilsonības, jo NAV
prezidents. Agrāk runāja ,ka vīķene nebija atteikusies no kanādas pilsonības,jo tad nevarētu
saņemt kanādas pensiju.

Atbildēt

XXX

20.02.2023. 17:53

Kas mūsu valstī notiek.Ir cilvēks,kompromitējošus pierādījumus pēc pasūtījuma sacerēs.Tā tas bija ar Lembergu, makulatūras kalni tagad Lapsa un Liepnieks.Ašeràdens nostājās pret savas partijas biedra lēmumu,ļoti aizdomīgi.

Atbildēt

autoram

20.02.2023. 17:28

Liekas, ka Lūre glābj savu ādu

Atbildēt

Osips

20.02.2023. 17:23

Paskaties šai briesmu mūlī.Tur rakstīts-man plnīgi poooj par jums (mums)visiem.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

20.02.2023. 16:26

»

...

Un brīnās, ka cilvēki brauc prom no Latvijas. Pret Tevi safabricē krimināllietu, konfiscē īpašumus, kurus par lētu naudu pietuvinātie nopērk izsolēs...cilvēkam ir viss jāsāk no nulles, vai to viņš darīs Latvijā, ļoti šaubos


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī euro.latvĀNijas lumpenamēbu "titulnācijas" bioga.ļas izstrādājumi u.c. taml. "lojālpat.REJ.otiski orientēti" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i. pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni stŗebjošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot." ;)

Savukārt, kā zināms: "Kad vadzis ir pilns – tas lūst, neizbēgami."

-----------

Mediju ziņa (2014. gads): “Demogrāfiju veido četras sastāvdaļas – dzimstība, mirstība, imigrācija un emigrācija. Latviju pēdējos gadus "oficiāli" katru gadu pamet aptuveni 25.000-30.000 cilvēku. Turklāt statistiski reģistrētie jeb "oficiālie" emigrācijas dati visticamāk neparāda patieso situāciju, kas ir vēl daudz kritiskāka. Latvijā iebrauc tikai 10.000-15.000 cilvēku, turklāt lielākā daļa ir cittautieši, nevis latvieši. Latvijā ik gadu nomirst par 10.000 cilvēku vairāk nekā piedzimst. Kopā šos datus savelkot, Latvija ik gadus zaudē visamaz 25.000-30.000 cilvēku. Tas ir pielīdzināms Valmieras iedzīvotāju skaitam. Tātad katru gadu mēs zaudējam veselu Valmieras pilsētu.” … ( cit.vied.aut. – Jānis Pļaviņš, kustība “Par dzīvību”, viedokļa publikācija 26.12.2014. )
-------
Mediju ziņa (2008. gads): "Iepriekšējā gada (2007.) laikā Latvijas iedzīvotāju skaits samazinājies tikai par 10.400 un 2008.gada sākumā Latvijā dzīvoja 2 miljoni 271 tūkstotis cilvēku", liecinot Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) funkcionāru apkopotie "demogrāfiskās statistikas" dati. Savukārt, tikai 3 gadu laikā un tikai uz Īriju vien no Latvijas "oficiāli" skaitās emigrējuši tikai ~ 28.000 iedzīvotāju, bet saskaņā ar medijos publiskoto informāciju - jau līdz 2007. gada nogalei šo valsti politekonomisku iemeslu dēļ bija pametuši ne mazāk kā 250.000 tās iedzīvotāju...
-----

”Bet statistika – skaita “vaukšķus”…”
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” – 7.05.2008., Nr.6. )

“Nav tālu laiks, kad šajā “valstī”,
Vairs paliks tikai ‘SILES balsti’,
Bars ZOMBIJU un “ķēķa” ‘menti’ ~
Pie tā tiek “strādāts”, permanenti!…”

Gan ‘pensīši’ šeit “noliek ķelli”,
Gan – pamet M.U.Ļ.Ķ.U zemes elli,
Tie, kuriem ‘jākaujas ar badu’ ~
Dilst “genofonds”, ar katru gadu…

Bet statistika – skaita “vaukšķus” ~
Gan emigrantu daudzos ‘taukšķus’,
Gan tos, kas… citos ‘medīblaukos’:
“Tas “valstij” netraucē ‘grimt taukos’!…”

Var ‘SILES branža’ berzēt rokas:
“Pa pirmo!!! ‘Atkritīs’ mums mokas,
Dēļ “bauru lohiem” ‘fišku šķobīt’!
(Tāpat – neko tur ‘neizlobīt’…)”

Lai “tŗeknu punktu pieliktu” ~
Kāds ‘biedrs’, viebjot šņukuru,
Rukšķ “mantru” (kaut kur dzirdētu):
“Nav cilvēku – nav problēmu!…”

-----------

M U Ļ Ķ U zeme SILES "valsts" euro.latvĀNija, XXI gadsimts.

Atbildēt

kaktuss

20.02.2023. 16:24

Pie siles vai krēsla netkušie raksta un raksta muļķības,bet ko darīsi ja saimnieki liek

Atbildēt

bratka

20.02.2023. 15:54

Un mēs brīnamies,kāpēc mēs atpalikam no kaimiņiem,kāpēc skolotajiem mazas algas,pietrūkst līdzekļu veselības ministrijai.Miljoni staiga pa ierēdņu kabatam,valsts kasē neienāk.

Atbildēt

derdz

20.02.2023. 15:43

krokodila asaras.

Atbildēt

tā nav pasaka, tā ir 2023.gada Latvija

20.02.2023. 12:19

»

🦟

Lapsa Twitter ievietojis rīta foto. Nemaz pēc mūsu platuma grādiem neizskatās. Tātad taisnība ka viņš no valsts aizbēdzis? Un kur suns? Arī aizbēga


Ir valsts, ar pamatīgu drošības iestāžu skaitu, bet Lapsu tur neviens neaizsargā, otrādi, pat palīdzēs aiziet aizsaulē. Un ko lai dara šis Lato, protams, dodas prom, lai saglabātu dzīvību.

Atbildēt

/////

20.02.2023. 12:08

Nešaubos ka VID un tās policijā ir pilns ar problēmām. Kur gan tās nav. Taču Plaude, gluži kā Lūre, no VID padzītas un uz bijušo darba vietu aizvainojums. Tāpēc neko labu viņas neteiks. Arī Prusaka pie tā savu roku būs pielikusi. Gan jau var atrast vēl no VID padzītus aizvainotos un pakuplināt interviju klāstu. Tikai tās būs vienveidīgas. Šādu aizvainoto teiktajam īpaši neuzticos.

Atbildēt

Levits

20.02.2023. 11:29

Atšujaties pāķi no Jaunzemes, Prusaka, prusacienes.. tie ir mani labākie draugi!

Atbildēt

SSS

20.02.2023. 11:19

Gulami un pārējie viņa ģimenes locekļi pazuduši no Latvijas , no bija jāiet cietumā, lapsa kopā ar šiem pēc kratīšanas atpūšas un bēguļo siltās zemēs. Lielzagļi no šleserbandas bļauj.

Atbildēt

ironija

20.02.2023. 11:14

»

fakts

Pietiek paskatīties, ka te ņemās pret VIDu - divas oligarhu lapeles, Diena un NRA, nodokļu shēmošanā apsūdzētie Lapsa un Liepnieks un tagad pievienojas Šlesera partijas biedrene Plaude


Nu, tagad viņi ir samainījušies vietām. Ir jauni oligarhi un grupējumi. Tie, kuri agrāk bļāva par tiesiskumu tagad zog, bet tie, kuri vairs nevar zagt, tie bļauj par tiesiskumu un rāda sašutumu par "metodēm" ar kādām strādāja paši, kad bija pie varas:)

Atbildēt

Durdoms

20.02.2023. 11:13

Oi Plaudene ar no alas izlīdusi. Viena no lielākajām ņēmējām FPP vēsturē, pārdeva visu, ko vien varēja, bet tēloja sazin kādu dievgosniņu no sevis. Tikpat nekaunīga cik Lūre, tāpēc jau aizstāv. Nākamā intervija mošk ar Šaibu būs?

Atbildēt

Var turpināt privātās lietas

20.02.2023. 11:01

Atvainojiet to par darbu nevar nosaukt. Viņa darbu neveic. Tas ko dara ir hobijs graut Latviju.

Atbildēt

es skatos

20.02.2023. 10:31

»

jbv

labrit skatos mulku un kroplu ierednju zemee viss pa vecam


ka tu jau pats tādus savēlēji, tātad esi viens no tiem muļķiem un kropļiem.

Atbildēt

jbv

20.02.2023. 09:56

labrit skatos mulku un kroplu ierednju zemee viss pa vecam

Atbildēt

Aleksandrs Poika

20.02.2023. 09:50

..vai esat kāds redzējis, ka zaglis kaunās par savu darbu...nē...

Atbildēt

My laif

20.02.2023. 09:37

Gēbelsa patiesības fobija - lieliem meliem cilvēki notic vairāk, kā maziem, tos tikai nepieciešams melus atkārtot. Nekā jauna, vecās tehnoloģojas. Tāpēc krievvalodīgie visu šo nosauc vienā vārdā, kas derdzās līdz kaulam.

Atbildēt

...

20.02.2023. 09:37

»

negribis

Vai kāda žurnālista ziņā ir Vācijas valsts iestādes izdots oficiāls dokuments, kas apliecina, ka valstgribis nav Vācijas pilsonis uz visiem laikiem! Ne dokuments, ko uzrāda gribis...


Vispār Vācija joprojām ir ASV okupācijas zona,miera līgums joprojām nav parakstīts (nejaukt ar kapitulācijas akta parakstīšanu).Vācijai ka kolonijai nav tiesību ne izsniegt ne neizsniegt pilsonības.

Atbildēt

negribis

20.02.2023. 09:15

Vai kāda žurnālista ziņā ir Vācijas valsts iestādes izdots oficiāls dokuments, kas apliecina, ka valstgribis nav Vācijas pilsonis uz visiem laikiem! Ne dokuments, ko uzrāda gribis!

Nevis tā kā patiņš skaidro, ka viņam uz laiku nav V pilsonības. Tad sanāk, kad viņš dodas uz Vāciju - ir V pilsonis, kad atgriežas LV - tad mūsējais?????

Atbildēt

Ip adrese

20.02.2023. 08:12

»

fakts

Pietiek paskatīties, ka te ņemās pret VIDu - divas oligarhu lapeles, Diena un NRA, nodokļu shēmošanā apsūdzētie Lapsa un Liepnieks un tagad pievienojas Šlesera partijas biedrene Plaude


Krišjāni Feldman, beidz te smirdināt gaisu un rakstīt muļķības! Starp citu, ko tagad dari? Vai maz māki kaut ko darīt?

Atbildēt

fakts

20.02.2023. 08:04

Pietiek paskatīties, ka te ņemās pret VIDu - divas oligarhu lapeles, Diena un NRA, nodokļu shēmošanā apsūdzētie Lapsa un Liepnieks un tagad pievienojas Šlesera partijas biedrene Plaude.

Atbildēt

🦟

20.02.2023. 08:04

»

Es

Bagdādē viss mierīgi. Kariņš skaita naudu


Lapsa Twitter ievietojis rīta foto. Nemaz pēc mūsu platuma grādiem neizskatās. Tātad taisnība ka viņš no valsts aizbēdzis? Un kur suns? Arī aizbēga?

Atbildēt

lauķis

20.02.2023. 08:02

»

Es

Bagdādē viss mierīgi. Kariņš skaita naudu


Jaunzeme tur ielikta speciāli tam lai uz to rietu un nolaistu tvaiku.Ir sajūta ka tuvākajā nākotnē VID vispār tiks likvidēts un to aizvietos IM,tikai ar tām ID kartēm nesokas.Aitas gan blēdamas stāv rindās bet sistēma nespēj tās savlaicīgi iedot,un kur nu vēl tie kas ignorēs šo idiotkarti.

Atbildēt

LOL

20.02.2023. 07:52

Viss ir normali, arī Rīgas domes Audita unn revīzijas parvaldes vadība, kas 10 gadus piesedza saskaņa aferas, pilnā sastavā turpina darīt to, atlaisti tika tie, kas to mēģināja traucēt darīt. lai tada tukš.irse,kā ozola var turpināt .irst vasku.

Atbildēt

Es

20.02.2023. 07:42

Bagdādē viss mierīgi. Kariņš skaita naudu
Tikai ASV vēstniecības logos deg gaisma.

Atbildēt

atbilde

20.02.2023. 07:32

»

xtc

Šis ir tikai viens no tūkstošiem gadījumu, kas nu ir publiskots. Visas šīs iestādes ir pilnīgi vienādas VIDs, Valsts policija, prokuratūra, kur darbinieki bīda savas štelles. Šajā gadījumā Lato ir iespēja to publiskot, bet ko darīt citiem cilvēkiem, kuri ir pasūtīti, sistēma tos vienkārši samaļ...


Ko darīt "pasūtītajam" Ramoliņam? Viņš par VID aizgāja uz KNAB. Izdevās. Izskanēja arī pasūtītāja vārds.
Bet ko darīt ar pasūtījuma sadaļu par melno PR? Kur viņam vērsties pret Lapsu un Liepnieku, kuri faktiski tādi paši pasūtījumgaldi kā piesauktais VID. Kā likvidēt šo pasūtījumgaldu?

Atbildēt

smieklīgi

20.02.2023. 07:32

Vispirms Plaude saka, ka Lūres teiktajam rakstā ir ļoti augsta ticamības pakāpe, bet tad, ka neviens vadītājs neatļaujas pateikt, nu, tā kā ka tev ir jāpārkāpj savas pilnvaras vai kaut kas ir jādara, lai atrastu “da jebko”, tātad tieši pretēji Lūres teiktajam. Turklāt vēl uzsver, ka strādājusi tieši Kristīnes Brinkmanes pakļautībā. Tāpat vēl pamanās apšaubīt vai Lūres iesniegums VDD vispār ir nosūtīts.

Atbildēt

nedaudz par Prūsi

20.02.2023. 07:22

Slavenajā izdevumā Astoņkājis viņa kā toreizējā Finanšu policijas vecākā izmeklētāja bija pieminēta šādi: „Dinaz lieta. Plaude. Tas ir cilvēks, kas Dinaz lietu notirgoja. Tā tik ir skaistule. Viņi tur izņēma lielu naudu, saņēma prēmiju, bet nezinu, par kādu summu notirgoja procesu. Viņi tagad tikai nogaida, lai paiet kaut kāds laiks, lai atdotu to naudu, ko izņēmuši ārā. Pie diviem miljoniem tur bija. Miljons piecsimt vai kā tur. (..)

Atbildēt

...

20.02.2023. 07:17

»

xtc

Šis ir tikai viens no tūkstošiem gadījumu, kas nu ir publiskots. Visas šīs iestādes ir pilnīgi vienādas VIDs, Valsts policija, prokuratūra, kur darbinieki bīda savas štelles. Šajā gadījumā Lato ir iespēja to publiskot, bet ko darīt citiem cilvēkiem, kuri ir pasūtīti, sistēma tos vienkārši samaļ...


Un brīnās, ka cilvēki brauc prom no Latvijas. Pret Tevi safabricē krimināllietu, konfiscē īpašumus, kurus par lētu naudu pietuvinātie nopērk izsolēs...cilvēkam ir viss jāsāk no nulles, vai to viņš darīs Latvijā, ļoti šaubos.

Atbildēt

xtc

20.02.2023. 07:12

Šis ir tikai viens no tūkstošiem gadījumu, kas nu ir publiskots. Visas šīs iestādes ir pilnīgi vienādas VIDs, Valsts policija, prokuratūra, kur darbinieki bīda savas štelles. Šajā gadījumā Lato ir iespēja to publiskot, bet ko darīt citiem cilvēkiem, kuri ir pasūtīti, sistēma tos vienkārši samaļ.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

21

Vai patiesi tiks likvidēts arī Valsts valodas centrs?

Foto“Man jau pērnajā rudenī lika saprast, ka turpinājuma nebūs,” teic Valsts valodas centra direktors Māris Baltiņš, komentēdams savu atlaišanu no darba, kas notiks šā gada 29. septembrī. To “lika saprast” Tieslietu ministrija.
Lasīt visu...

21

Atklāta vēstule māksliniekam Agrim Liepiņam

FotoGodājamais Liepiņa kungs! Domāju, ka ne tikai man, bet arī daudziem gan mūsu novadā, gan citur Latvijā, ziņa, ka plānojat nojaukt Jūsu izloloto Uldevena senlatviešu pili Lielvārdē, bija nepatīkams pārsteigums.
Lasīt visu...

3

Ievērtējiet – tagad es esmu viedās administrācijas ministre un nekad neesmu dzīvojusi tik labi kā tagad!

FotoLatvijas daba ir mūsu bagātība, kas cauri gadsimtiem veidojusi mūs par zemi, kurā dzīvojam šodien. Mūsu senči, prasmīgi izmantojot dabas resursus, ir uzkrājuši kapitālu un radījuši pievienoto vērtību, būvējot Latviju par labklājības valsti. Kaut arī mums daudz vēl ir ko darīt cilvēku dzīves līmeņa celšanā, jāatzīst, ka nekad neesam dzīvojuši tik labi kā tagad.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi