Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Izārstē savu smadzeņu siflilisu

25.04.2021. 22:27

»

ASV protektorāts Latvija

Pirms atkal raksti izārstē savu smadzeņu siflilisu


pirms atkal šizofrēniski murgo.

Atbildēt

2 pensij limenis ,,Valsts,, dāvana ,,bankām,,

25.04.2021. 21:49

Ja papētam 10 gadu griezumā Latvijas ,,valsts,,, apzināti vai neapzināti uzdāvinājusi bankām saņemt 2 pensija līmeņa uzkrājēu naudu, brīvi strādājot ar treknu mīnus zīmi-nesot zaudējumus

ieguldītājiem,
ieguldot riskantos ārzemju fondos un tirgos, kuru atdeve ir smieklīgi maza un ilgtermiņā nu 10 gadu garumā ar visām banku komisijām nes vienīgi zaudējumus..
Muļķu zeme.

... pat nesedzot inflāciju, ir jāmaina likumi un jādod iespēja katram pašam rīkoties ar savu naudu,

vismaz 18% uzkrāto izņemt no zaudējumu nesošiem fondiem, kas baro bankas...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

25.04.2021. 21:47

Es personīgi nešaubos, ka Krievija labprāt gribētu pie pirmās izdevības Latviju pievienot sev atpakaļ. Man par to personīgi nekādu šaubu nav, bet, sākot lasīt šo rakstu, kur atreferēti meli par sliktās Krievijas vardarbīgo uzbrukumu baltajiem un pūkainajiem gruzīniem 2008.gada augustā, es to lasīt vairs nespēju. Cik var melot! Karu sāka nevies Krievija, bet Gruzija. Jo vairāk mēs sev melosim, jo vairāk attālināsimies no adekvātas pasaules uztveres. Karu ar uzbrukumu Chinvalai 2008.gadā sāka Gruzija. Gruzija sakoncentrēja karspēku, sāka šaut ar artilēriju un devās uzbrukumā Dienvidosetijas galvaspilsētai, kur viņiem sākumā pretī stājās Krievijas miera uzturētāji, kuri tur atradās no 1991.gada. Tā tas karš sākās. Kad Putins uzzināja, ka uzbrukts Krievijas miera uzturētājiem, viņš deva pavēli Krievijas karaspēkam ieiet Gruzijā. Rezultātā Krievija Gruziju sakāva piecās dienās. Tikai Sarkozī iejaukšanās- lūgums Putinam paglāba gruzīnus no pilnīgas sakāves. Tā ir vēsture. Meli pat vēstures notikumiem mūs var novest pie nepareiziem lēmumiem nākotnē.

Atbildēt

ha-ha

25.04.2021. 21:39

Tv24 ekränā sėž vairaki bijušie komunisti un okupäcijas virsnieki-ärsti un gaužās,ka neatkarïgä Latvija par maz atbalsta PSRS patriotu-Černobiļas varoņu ärstėšanu.Otrā ekräna pusē sėž šādu patriotu vajätais,ilgus gados kaitïgos darbos nosträdäjušais darba invalïds,kurš jau daudzus gadus mokäs nepärtrauktäs säpės,kuram ir atteikta arodslimïbas ärstęšana,slimïbas simptomu un seku dokumentäšana,tā pakļaujot cilvėku beztermiņa spïdzinäšanai.Vėläk ekränos iekärtojas bijušie čekas un okupantu ideoloģijas darboņi,kuru nopelniem raidïjuma vadïtäjs,arï bijušais okupantu ideologs,piemirst pievienot miljonäru statusu un bez käda mulsuma sāk apspriest valsts ekonomisko stävokli.

Atbildēt

WWW

25.04.2021. 21:33

»

Tālavas taurētājs

Visus uzskaitīt vēl laiks nav pienācis. Ar Vaideri ir tā, ka ilgu laiku viņai bija sagatavots deokupācijas pieprasījums EU un ANO, kas bija brīvi apskatāms internetā. Vēlāk tas pazuda, nav ziņu vai tā bija komunistes māņu kustība vai piespieda atteikties no šī nodoma


Atliek tikai atgādināt galveno - padomju okupantu pēcpuses laizītāji bija padomju fašistiska režīma pakalpiņi, kuri apmeta kažokus un tēlo patriotus. Nedod Dievs, ja atkārtosies 1940. gads un "jūdas" atkal ar ziediem rokās sagaidīs utaino barbaru tankus.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 20:56

»

.

Eiroparlamentā bez dombrovskiem, tuskiem, ždanokām vēl pilns ar ienaidniekiem


Ja saprotam, ka patiesībā pie varas ir kremļa okupantiem kalpojoši cilvēki, tad jāsaprot arī, ka par rietumu vērtībām tiek uzdotas kremļa perversās vērtības, kas ir spēcīgi pārspīlētas parastās cilvēktiesības, lai sabiedrībā radītu riebumu pret rietumiem.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:33

»

protams

Rietumu pasaules ekonomikas pieaugums pandēmijas dēļ ir niecīgs, tātad, vai nu krievam parādījusies nauda un tas no ķīniešiem maisiem pērk lapķjas, vai arī skaitļi ir fufels


Tu visu mērī maisos un fufeļos?
ASV statistika uzrāda analfabētu skaitu 21%. Latvijā nav atrodami šādi sttistikas rādītāji. Taču man aizdomas, ka ne mazāki.

Atbildēt

protams

25.04.2021. 20:26

»

hm

Un Rietumu pasaules pieaugumu var izmērīt? Pirktspēju. Nav kāds skaitlītis aizķēries. Vai visu atsver tukšmuldēšana


Rietumu pasaules ekonomikas pieaugums pandēmijas dēļ ir niecīgs, tātad, vai nu krievam parādījusies nauda un tas no ķīniešiem maisiem pērk lapķjas, vai arī skaitļi ir fufels.

Atbildēt

nū, jebkuram parazītam

25.04.2021. 20:18

vienlīdzības sludināšana kā medus maize. Šļura ļoti gaida superzagšanas laikus atgriežamies. BET, ja visi būsim vienlīdzīgi stulbi, slinki, zaglīgi...ko rīsim????????????????????????
Reizēm gribas kļūt vienlīdzīgam un lai tā šļura iet ieskrieties...cik viņus var barot

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 20:18

»

zane

Aizmirsi pieminēt bijušo komunisti Vaideri


Visus uzskaitīt vēl laiks nav pienācis. Ar Vaideri ir tā, ka ilgu laiku viņai bija sagatavots deokupācijas pieprasījums EU un ANO, kas bija brīvi apskatāms internetā. Vēlāk tas pazuda, nav ziņu vai tā bija komunistes māņu kustība vai piespieda atteikties no šī nodoma.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:16

»

Lumpeņproletariāta stukačpaskuda

Putinososu lielākā dzīves laime, kaut ko iebāzt pakaļā vai atrast kādu, kuram iebāzt


Izcilības centrs nojūdzies?
Izsauks jūs netiešais priekšnieks - Ārlietu ministrija un vajadzēs stāvēt rindā pie paša Rinkēviča.Bet varbūt jau esat kolektīvi rindu izstāvējuši un tāpēc komentāros parasti neiztrūkst mēŗķa apzīmējums.

Atbildēt

to hm

25.04.2021. 20:15

»

hm

Tā izteikties par saviem šefiem Izcilības centram vai tad atļauj? Nogriezīs finansējumu un būs jāiet rakt grāvjus...


Tāpat, kā no Covid kritušās krievu bidlas neviens neuzskaita, tā arī nevar izmērīt Ķīnas ekonomikas pieaugumu. Vismaz par Korona vīrusu Ķīna no paša gala meloja. Ķīnas ekonomikas pieaugums ir tieši saistīts ar Rietumu pasaules pirktspēju. Ar lapķjām priekš Krievijas tādu nevar panākt, turklāt krieviem pašiem no tehniskiem palmu taukiem tūlīt būs jāpāriet uz solidolu.

Atbildēt

Lumpeņproletariāta stukačpaskuda

25.04.2021. 20:10

»

digitali

ne atslaucities ,ne pakala to rakstu iebazt !ta ka kartejam smerejumam ir absolutas 0 vertiba asv kolonija


Putinososu lielākā dzīves laime, kaut ko iebāzt pakaļā vai atrast kādu, kuram iebāzt.

Atbildēt

nomierinies deģenerāt!

25.04.2021. 20:08

»

nomierinies deģenerāt!

Slāvu valodās tādu vārdu nav, tie ir tavas sugas un saprāta brāļu aksesuāri


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

1000 000 latvānijas emigrantu sabiedroto valstīs mazgā atejas

25.04.2021. 20:06

»

700 000 krievu kolonistu

Padomju okupanta cienīga frāze


Latvānijas lielgabalgaļas cienīga smirdoņa!

Atbildēt

hm

25.04.2021. 20:05

»

to hm

Izskatās, ka demokrātu partija grib ASV attīstību apturēt uz 50-70 gadiem, lai Putina Krievija to varētu panākt


Tā izteikties par saviem šefiem Izcilības centram vai tad atļauj? Nogriezīs finansējumu un būs jāiet rakt grāvjus.
Savulaik bija teiciens, ka uzvarēs tā sabiedriskā iekārta, kurai būs efektīvāka ekonomika. Šā gada 1. ceturksnī Ķīnas ekonomikas pieaugums bija 18.3 %.
Pārējai pasaulei tas ir kaut kas neiedomājams.

Atbildēt

tu

25.04.2021. 20:03

»

Tu

Smirdi, atver logu un izlec ārā


parasti tā dari drošvien ?...

Atbildēt

700 000 krievu kolonistu

25.04.2021. 20:02

»

lielgabalgaļas steiks ar asinīm

godc kalpot pindosiem


Padomju okupanta cienīga frāze!

Atbildēt

Uldis

25.04.2021. 20:01

»

lapķja - partjanka - pufaika

Paranoidālais gļēvais pederasts pat Ukrainai neuzdrīkstas uzbrukt, labi zinot, ka Ķīna un Turcija to vien gaida, bet uzbrukums NATO, nozīmē smirdīgās un asinskārās krievu pasaules galu nedēļas laikā


"lapķja - partjanka - pufaika" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

lielgabalgaļas steiks ar asinīm

25.04.2021. 19:59

»

vnn

Labs raksts, paldies


godc kalpot pindosiem !

Atbildēt

to hm

25.04.2021. 19:53

»

hm

Vispār jau Baidena demokrātu rindās arī darbojas spēcīgs trockistu atzars. BLM kustība, sociālists Sanders ... Tā ka komunistu pilna pasaule. Ķīnā pie varas ir tikai viena pati - komunistiskā partija...


Izskatās, ka demokrātu partija grib ASV attīstību apturēt uz 50-70 gadiem, lai Putina Krievija to varētu panākt.
Pēc pārmaiņām brēca Klintonu - Obamas Vašingtonas purvs, ka Tramps centās nosusināt.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 19:39

Vispār jau Baidena demokrātu rindās arī darbojas spēcīgs trockistu atzars. BLM kustība, sociālists Sanders ... Tā ka komunistu pilna pasaule. Ķīnā pie varas ir tikai viena pati - komunistiskā partija.
Arī esošā kapitālisma iekārta brēc pēc pārmaiņām, kā Davosas forumā atzina tā organizētāji. Un pasaule mainās. Ja vecos laikos Tālavas taurētās šķita romantiķis, tad šodien par tādiem tikai smejas, jo kvadrakopteri redz un ziņo nesalīdzināmi efektīvāk.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

25.04.2021. 19:21

»

hm

Izņemot amerikāņus, kuras ir tās valstis, kas nosaka NATO politiku


Tava ironija ir tuvu patiesībai, no Latvijas vien jau EU struktūrās ir komunistu un okupantu "zieds" iesūtīts. Godmenis, Ždanoka,Ušakovs, Kalniete,Mamikins vēl tā zzs komjauniete neatceros kā sauca.
Tam visam pāri štazi merkele, francijas jefiņš Makrons, krievu gāzes nopirktais Šrēders un daudz citu ar pavadošajām svītām. Tulkiem, papīra pienesējiem, kurpju tīrītājiem un pakaļas slaucītājiem.

Atbildēt

digitali

25.04.2021. 19:21

»

vnn

Labs raksts, paldies


ne atslaucities ,ne pakala to rakstu iebazt !ta ka kartejam smerejumam ir absolutas 0 vertiba asv kolonija.

Atbildēt

lapķja - partjanka - pufaika

25.04.2021. 19:18

»

Mir,družba,vodka,balalaika

Putins te latatejai nekad neuzbruks,vieniigi ja latateja kopaa ar nato uzbruks Krievijai,tad taa dos prettriecienu.Bet ja tomeer uzbruks tad man nav bail,jo Putins man neko neatnjems,ne iipashumu ne naudu.Varbuut ka buus arii labaak,buus darbs un iztika,nebuus jaadomaa par aizbraukshanu


Paranoidālais gļēvais pederasts pat Ukrainai neuzdrīkstas uzbrukt, labi zinot, ka Ķīna un Turcija to vien gaida, bet uzbrukums NATO, nozīmē smirdīgās un asinskārās krievu pasaules galu nedēļas laikā.

Atbildēt

vnn

25.04.2021. 19:16

Labs raksts, paldies !

Atbildēt

nu nezinu, kas par Jaņis

25.04.2021. 18:56

Neviens mērglis ar padumjā virsnieka noziedzīgo pagātni Latvijas bruņotiem spēkiem nedrīkstētu pieredzējuša snaipera karabīnes šāviena attālumā pietuvoties. Saprotama lieta, ka Trulais, Dāboliņš, Ādamsons un vēl vesela varza ienaidnieku bija iesūtīti darbam aizmugurē. Kas attiecas uz Graubi, kurš nemaz nebija slikts, labāk lai būtu kaut neizglītota ķēkša, nekā Ļoņka Kalniņš, kas karaskolā, dzerot ar citiem krieviem šņabi, sapņoja, kā pārvērtīs ASV un Eiropu radioaktīvos tuksnešos. Aizsardzības ministrs, čekists Pabriks, tas vispār ir vāks. Tāds iespaids, kā NATO nav mūsu sabiedrotais, bet gan ienaidnieks, ja tādi var būt amatos.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 18:37

»

Teikšanu tikai pēc deokupācijas un dekolonizācijas

Pareizi Nato dara, nedrīkst Latvijai dot teikšanu, ja tā piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem


Izņemot amerikāņus, kuras ir tās valstis, kas nosaka NATO politiku?
Tad jau visa Eiropa piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem. Varbūt kāds jau atrodas zem tavas gultas? Uzmanies!

Atbildēt

ne tikai par Gruziju

25.04.2021. 18:32

»

Pilnīgi piekrītu

Un tālāk nelasīju, jo par Gruzijas iebrukšānu Dienvidosetijā bija jāzina, tas starptautisks notikums, kuru Francija arī parakstīja, ka agresors bija Gruzija ar idiotu Šakašvili prezidentos


Arī par WWII, Korejas, Vjetnamas, Afganistānas Ukrainas un desmitiem citu karu jūs izbeigs kā trakus suņus. Tu, kropli, nolādēsi savu māti, krievu militāristu piegulētāju, ka tevi vispār laidusi pasaulē.

Atbildēt

Teikšanu tikai pēc deokupācijas un dekolonizācijas

25.04.2021. 18:24

»

hm

NATO Latvijas vieta - ir lielgabalgaļa. Un Latvijai šajā organizācijā nav ne mazākās teikšanas. Tā nevar paust savu viedokli, tikai uzklausīt, ko saka lielie priekšnieki un izpildīt...


Pareizi Nato dara, nedrīkst Latvijai dot teikšanu, ja tā piesātināta ar čekas stukačiem un PSRS okupantiem.

Atbildēt

Mx

25.04.2021. 18:24

Ļoti labs raksts. Vismaz beidzot tauta sāks saprast, kā to padomju okupantu pakalpiņi ir apčakarējuši.

Atbildēt

hm

25.04.2021. 18:14

NATO Latvijas vieta - ir lielgabalgaļa. Un Latvijai šajā organizācijā nav ne mazākās teikšanas. Tā nevar paust savu viedokli, tikai uzklausīt, ko saka lielie priekšnieki un izpildīt.
Latvijai netiek piešķirts moderns bruņojums pat aizsardzībai. Un kā pirms 20 gadiem Krievija 3 dienu laikā spēja teorētiski okupēt Baltijas valstis, tā arī šodien tas pats. Ja amerikāņi metīs hipotētiskas atombumbas uz Krieviju, Latvija aizrīsies radioaktīvajos putekļos un izkusīs.
Bez tam kareivis var spriest par tiešo priekšnieku, jo armijā jābūt disciplīnai. Ja kareivji sāk aprunāt armijas vadību, tas nozīmē, ka šāda armija nemaz nav kaujasspējīga.

Atbildēt

Nu

25.04.2021. 17:59

Paldies par rakstu!

Atbildēt

ммм

25.04.2021. 17:49

Vai rakstā pieminētais Jaronis nav atvaļinātais padomju okupantu armijas pulkvedis Vladimirs Jaronis, kurš starp citu, atrodas VDK kartotēkā.

Atbildēt

Tik tiešām

25.04.2021. 17:43

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Shis naivais Cilveeks Janis domaa ka korupcionaari ir tikai un vieniigi komunisti


Tev taisnība, tādi ir arī čekas stukači, okupanti un kolonisti. Cilvēki kas nepiederoši okupantu sistēmai, korupcijai pat tuvumā netiek pielaisti.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

25.04.2021. 17:40

Putins te latatejai nekad neuzbruks,vieniigi ja latateja kopaa ar nato uzbruks Krievijai,tad taa dos prettriecienu.Bet ja tomeer uzbruks tad man nav bail,jo Putins man neko neatnjems,ne iipashumu ne naudu.Varbuut ka buus arii labaak,buus darbs un iztika,nebuus jaadomaa par aizbraukshanu.

Atbildēt

ideja Latvijas glābšanai

25.04.2021. 17:38

Karavīru Jāni par bruņoto spēku virspavēlnieku! Tik kareivīgs, patriotisks un gudrs!

Atbildēt

Asiirietis

25.04.2021. 17:38

»

Asiirietis

Paldies Jānim par rakstu. Ir jārunā un jāatver latviešiem acis, jo ar tik grandiozu nodevēju skaitu, valsts un armijas vadībā, ienaidnieks mums nav vajadzīgs...


Kādēļ komentāru varu pievienot vienīgi "inkognito" režīmā, bet parastajā atbilde ir - nu jau pietiek ?

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

25.04.2021. 17:35

Shis naivais Cilveeks Janis domaa ka korupcionaari ir tikai un vieniigi komunisti.

Atbildēt

PR

25.04.2021. 17:34

»

sertifikāts

Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam v atkaz (ko jūs, kas es par stukaču, saķēra mani vienreiz ar kreisajām šmotkām, košļenēm un cik tur zaļajiem (mātei maza pensija) un dēļ tā bija jāstaigā katru nedēļu pie gebešņikiem stāstīt ko apkārt...


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja. Jā, lohi cieta, bet tāpēc ka lohi. Toties mēs - stukači, nācijas elite - atnesām brīvību un panācām ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu un ZZS.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....