Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ne gluži

24.12.2020. 15:40

»

nezinātniskā fantastika

Kāpēc visi šie "kasīkļi" un pietiekcomisti tik ļoti slavina čekistu intelektu? Viņi esot bijuši gudri, godīgi,.. Ir kādi pierādījumi tam? Cik redzams no visiem publiskajiem bijušajiem čekistiem, visiem smadzenes zirņa lielumā, intelekts kājstarpē un alkatība kā trako mājas Napoleoniem. Čekisti, tāpat...


Padumjo laiku čekisti bija cilvēces ienaidnieku intelektuālā elite, kam nekā kopiska ar visdebilākiem radījumiem, kuru spriestspēja bija mazāka, kā vidējam krievam, krievu militāristiem - deģenerātiem. Tāds sūds kā Putins, neuzkalpojās augstāk, kā Drēzdenes konsulāta darbinieku izspiegotājs un nagu maukšanas instruktors.
Par stukačiem visvairāk vervēja tā saucamo inteliģenci, piemēram Peters, bet nesmādēja visus sabiedrības slāņus, pat arodskolas beidzējs, pederasts Šlesers tiem lieti derēja.
Šodienas Krievijas FSB ir noslīkusi alkoholismā, narkomānijā, korupcijā un pederastijā un, kā rāda izgāšanās Skripaļu un Navaļņija indēšanā, apvērsuma rīkošanā Melnkalnē un citos, tur sen vairs nekonkurē talantīgākie, bet gan dirsu laizītāji un spējīgākie aiznest komandieriem lielāku sainīti ar salaupīto.

Atbildēt

nezinātniskā fantastika

24.12.2020. 12:32

Kāpēc visi šie "kasīkļi" un pietiekcomisti tik ļoti slavina čekistu intelektu? Viņi esot bijuši gudri, godīgi,.. Ir kādi pierādījumi tam? Cik redzams no visiem publiskajiem bijušajiem čekistiem, visiem smadzenes zirņa lielumā, intelekts kājstarpē un alkatība kā trako mājas Napoleoniem. Čekisti, tāpat kā stukači, nekad nav bijuši intelektuāļi. Un nekad nebūs. Tas attiecas arī uz šodienas sistēmu. Tādās struktūrās nekad nav bijis, nav un nekad nebūs personu ar intelektu virs vidējā. Pietiek psihopātus un değenerātus krāsot par godīgiem intelektuāļiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

23.12.2020. 08:05

»

Antra

Dīvains raksts,jo Ulme piedalās protestos pret šo varu un varas apmātību un alkatību...


Citāts - "Te ir jautājums,kādam mērķim šis raksts??? Te ir jautājums,kuri tad ir tie kuri apdraud Tautu un valstī???"
Valsti apdraud bailes no čekistiem un komunistiem un fakts, ka viņu ietekme Latvijā ir daudz lielāka nekā tas oficiāli tiek atzīts. Patiesībā viņi ir pie varas gandrīz visur. Izbeigt to varētu tikai veicot patiesu lustrāciju, bet arī to veikt visiem ir bailes. Šķiet, ka jāgaida vēl vismaz gadus 20 kad viņi pamazām vecuma dēļ zaudēs savas spējas valdīt Latvijā.

Atbildēt

Antra

22.12.2020. 22:27

Dīvains raksts,jo Ulme piedalās protestos pret šo varu un varas apmātību un alkatību.
Vēl dīvaināk,maisos ir gan Godmanis,kurš valstī vada procesus no pagrabiem,bet TV parādās pa retam degunu raukt...
Arī maisos atrodas Levits,Inkēns,Rubenis,bijušo kā Jūs sakiet nav,bet tie atrodas Valdībā,un vairāki tiesneši arī prokurori kuri ir maisos.Arīdzan Maizīša kantorī tādi sēž...
Te ir jautājums,kādam mērķim šis raksts??? Te ir jautājums,kuri tad ir tie kuri apdraud Tautu un valstī???

Atbildēt

Es

22.12.2020. 18:50

Ulmi nezinu, bet katra patriota pienākums drīz būs neizlaist šādus pasākumus, kā 12/12/2020.

Atbildēt

to вылез

22.12.2020. 17:10

»

vilis

Čeka,čeka.Bubulis,kas kalpos vēl daudzus gadus.Māņu gājiens lai novērstu tautu no patiesā.Es būtu pagodināts,ja čeka būtu interesējusies par manu personību,jo tikai tā varēja savā laikā mainīt lietas uz progresu,jočekas darbība bija uz zinātniskiem pamatiem veidota...


Tagad tā saucas Krievijas FSB. Šodien tā ir ne mazāk asinskāra, kā pirms 40 gadiem, tikai ir stipri degradējusi, kopā ar visu krievu bidlomasu. Karjeru tur taisa vairs ne paši talantīgākie cilvēces ienaidnieki, bet tikai paši pakalpīgākie, gatavi izlaizīt komandiera visintīmākos kaktiņus un tāpēc tā ir ieslīkusi narkomānijā, alkoholismā, korupcijā un pederastijā.

Atbildēt

Uldis

22.12.2020. 16:51

»

!

varas klike negrib rakstit par gorbunovu,masoni vvf,elerti,kalnieti,levitu un citiem asv un nato okupantu pakalpiniem un sveicejiem


Latvija, ar Krievijas militāristu, Ļoņku Kalniņu, NBS un čekas kropli, Pabriku, AM vadītāju amatos ir NATO mīkstā pavēdere un tāpēc kremlim varētu būt pat izdevīgi, ka mūsu valsts ir kā furunkuls NATO miesā.
Ja Putinam pēc smagas apdiršanās Austrumukrainā, Sīrijā, Lībijā un citur būtu dūša, iebrukt vēl Latvijā, tevis minētie izdzimteņi aģitētu par izstāšanos no NATO.

Atbildēt

to juzis

22.12.2020. 16:38

Kāda tauta, tu, netīrā krievu kazarmā taisītais deģenerāt, tu esi tāds pat mēsls, kā Ždanoka un Ai Jobenes

Atbildēt

you tube

22.12.2020. 14:31

победа Хатигтона над Фукуямой... Андрей Илларионов
mēs ar savām ģerevņas domāšanām profesūras līmenī........

Atbildēt

vilis

22.12.2020. 12:53

Čeka,čeka.Bubulis,kas kalpos vēl daudzus gadus.Māņu gājiens lai novērstu tautu no patiesā.Es būtu pagodināts,ja čeka būtu interesējusies par manu personību,jo tikai tā varēja savā laikā mainīt lietas uz progresu,jočekas darbība bija uz zinātniskiem pamatiem veidota.
Zināšanas par atsevišķu cilvēku neirotiskajām saslimstibām var ļoti labi noderēt,lai spriestu par lielām sociālām institūcijām,jo pašasneirozes atklājas kā mēģinājumi individuāli atrisināt kompensācijas problēmu,kas institūcijām jārisina sociāli.Sociālajam faktoram atkāpjoties un seksuālajam dominējot,šis psiholoģiskā uzdevuma neirotiskais atrisinājums kļūst par karikatūru,kas lietojama tikai šīs nozīmīgāsproblēmas mūsu izskaidrojumā(Zigmunds Freids)

Atbildēt

anna

22.12.2020. 12:03

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - soo.gd/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!sa

Atbildēt

Tepat starp mums

22.12.2020. 07:55

Mans kaimiņš, bijušais čekas virsnieks, pilnīgi atklāti atzīst, ka dievina Putinu un ir "krimnašists". Viņš gan esot devis parakstu, ka nekādu ļaunu rīcību pret Latviju neveikšot, bet savas domas izteikt viņš tomēr drīkstot.

Atbildēt

Piešķīra lietošanā zemi Breša zemniekiem

22.12.2020. 03:57

»

&

Mazliet kļūdījos, izrādās, ka tiem "uzņēmīgākajiem" kretīniem zemi "piešķīra" jau pirms AP balsojuma, taču balsojums viņu "tiesības" nostiprināja un ļāva sagrābties vēl vairāk


labi atceros tos laikus. Arī kokus cik tur bija tos m3.

Tajā laikā neviens neko nezināja un nesaprata, bet, domāju, ka tas bija vairāk kā “jaunais NEPs”, nevis mērķtiecīga mantkārība.

Bet tas gan radīja 90. gados veco 1918. g. Latvijas zemes robežu nostipr. vecajiem īpašniekiem un atdošanu.

Daudzi nepievērsa uzmanību datumiem, termiņiem, līdz kuriem varēja pietekties uz zemes pieprasījumu. Vēlāk izrādījās, ka tāpat zeme bija jau sadalīta starp sarkanajiem baroniem kā Brigmanis. Tā tas “sarkano baronu laiks” turpinās.

Atbildēt

&

22.12.2020. 01:58

»

&

Patiesībā šai komentārā ir daļa taisnības, tikai komentāra autors nevēlas saskatīt vairāk, nekā redzams, jo jāanulē ir tas, ko balsotāji pastrādāja jau pēc balsojuma. AP čekistu un komunistu balsojums tiešām nebija par neatkarību, bet gan tas bija par privātīpašuma atjaunošanu - viņu izpratnē - par ...


Mazliet kļūdījos, izrādās, ka tiem "uzņēmīgākajiem" kretīniem zemi "piešķīra" jau pirms AP balsojuma, taču balsojums viņu "tiesības" nostiprināja un ļāva sagrābties vēl vairāk.
https://www.la.lv/1989-gada-6-maija-bresa-zemnieki

Atbildēt

&

22.12.2020. 01:49

»

Latvija - neizdevusies valsts

Oi! Malacis, autor! Tātad, ja es pareizi saprotu, A. Ulmes balsojums 4. maijā par LV neatkarību kā čekistam būtu anulējams. :) Lieliski, tātad ... tāpat būtu jaanulē balsojums pārējiem 35 čekistiem, galarezultātā ... AP īstenībā 4. maijā NAV nobalsojusi ne par kādu neatkarību un 4. maija "republika" ...


Patiesībā šai komentārā ir daļa taisnības, tikai komentāra autors nevēlas saskatīt vairāk, nekā redzams, jo jāanulē ir tas, ko balsotāji pastrādāja jau pēc balsojuma. AP čekistu un komunistu balsojums tiešām nebija par neatkarību, bet gan tas bija par privātīpašuma atjaunošanu - viņu izpratnē - par bezsaimnieku, valsts, un pat dzīvu saimnieku mantas piesavināšanos. Un tas strauji atspoguļojās jau tuvākajos notikumos pēc balsojuma - nez no kurienes radās tūkstošiem "Breša zemnieku", kuriem saimniecības ierādīja gan uz represijās iznīcināto, gan joprojām dzīvo latviešu zemēm. Ja Kompartijas sarakstus un VDK kartotētu viens pret viens salīdzinātu ar Breša zemnieku sarakstiem vai citiem reģistriem par zemju privatizāciju, atklātos īstais komunistu un šīs kartotēkas ļaunums un AP balsojuma mērķis. Un tie "Breša zemnieki" privātīpašumu ieguva pirmie - vēl krietni pirms ierindas pilsoņiem sāka ļaut atgūt īpašumus, privatizēt dzīvokļus, zemi ap privātmājām. Ja vienā rajonā lielākā daļa no kartotētā esošajiem aģentiem, komunistiem visiem apkārtnē ir zināmi kā Breša zemnieki un prihvatizatori, tad tas vien jau liecina par AP balsojuma patieso mērķi.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

22.12.2020. 00:04

»

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

Hehe

21.12.2020. 23:18

»

anti soross

uzraksti ,ka stukacus verve musdienas,,brivaja latvija,, asv kolonija


Musdienas tie nav javerve, paši nāk

Atbildēt

gribiet jautrību

21.12.2020. 21:43

atrodiet you tube kā Navaļņijs sarunājas pa telefonu ar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! savu slepkavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

21.12.2020. 21:26

»

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения...


Latvijas valsti ved uz globālo elektronisko koncentrācijas nometni, iedzīvotājus padarot par paklausīgiem “biorobotiem”
https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Autors:
Autora darbs / tulkojums
Izmantotie avoti:
Il Vaticano entra filmā “Alleanza globale” Rothschild, Fondazione Rockefeller e grandi banche per c

Il Vaticano entra “Alleanza globale”, kas atrodas Rotšildā, Fondazione Rockefeller un grand banche per creare and Great Reset
MB. Bergoglio aderisce al progetto del Forum dei Miliardari di Davos che - per usare un termine lui caro - ritengono “scarto” almeno un terzo dell'umanità, i superflui ...
Autora komentārs:
Saite uz pašu vietni https://www.inclusivecapitalism.com/

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

21.12.2020. 21:22

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


No kopēšanas rakstāmmašīna izbeigsies.

Atbildēt

Slepenais “Dāvināšanas zvērests”

21.12.2020. 21:14

»

Kā to pierādīsi?

Drīzāk versija viena - visa tā komunistu, čekistu, cionistu kliķe turpina ar Ulmi kontrolēt Tautas atmodu pret nolādēto L & K diktatūru...


https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_дарения

Jaunā pasaules valdība ar Vatikāna un Pasaules Bankas morālo un materiālo atbalstu

https://www.inclusivecapitalism.com/PVO mājaslapā minēts, ka Covid-19 vakcīnas simtprocentīgi nepasargās, bet Pasaules Bankas stratēģijas tikai 1. fāze globālai ekonomikas pārkārtošanai ar Pasaules valdību ir spēkā līdz 2025. gadam, sagaidot aizvien jaunus, kā Lielbritānijā, Covid mutāciju uzliesmojumus, kas var vilkties līdz pilnīgai globālās ekonomikas sagrāvei un Pasaules valdības izveidei ar globālo elektronisko IT algoritmu koncentrācijas nometni nabadzīgajai pasaules iedzīvotāju daļai. Tautas uz Ziemassvētkiem apdāvinot ar jauna veida vakcīnām.

The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam.

Giving Pledge (Клятва дарения (англ. The Giving Pledge)“Dāvināšanas zvērests” - filantropiska kampaņa, kuru 2010. gada jūnijā uzsāka amerikāņu miljardieri Vorens Bafets un Bils Geits.

Kampaņas oficiālajā tīmekļa vietnē teikts, ka "tas ir mēģinājums mudināt bagātākos cilvēkus un viņu ģimenes ziedot lielāko daļu savu bagātību filantropijai". Līdz 2019. gada maijam kampaņai bija pievienojušies 204 miljardieri no 23 valstīm un apņēmās ziedot vismaz 50% sava kapitāla labdarībai. Filantropu sarakstā bija tādi slaveni miljardieri kā Maikls Blumbergs, Džordžs Lūkass, Deivids Rokfellers, Marks Cukerbergs un citi. Tādējādi minimālajai summai vajadzēja būt 125 miljardiem ASV dolāru (no 2010. gada augusta) [2]. Saskaņā ar Zvērestu ziedojumus var veikt gan donora dzīves laikā, gan pēc
nāves. Ziedotājs var brīvi izvēlēties valstis un programmas, kuras viņš vēlas atbalstīt. Zvērests ir morāls, bet ne juridisks pienākums, pretendentam jebkurā formā jāiesniedz tikai paziņojums, kas adresēts fonda vadībai [3]. Vorens Bafets paziņoja, ka labprāt tiktos ar miljardieriem no Indijas un Ķīnas un pārrunātu ar viņiem filantropijas idejas. [4] Šons Beldens, Geitss un Bafets 2011. gada martā apmeklēja Indiju, lai apspriestu pievienošanos zvēresta nodošanai [5]. Franču miljardieri Arnaud Lagardere un Liliane Bettencourt tikās ar Bafetu, taču atteicās pievienoties dāvināšanas solījumam un arī atteicās to komentēt [6].

Zem zvēresta parakstījušies jau 67 pasaules miljardieri.

Фонд Билла и Мелинды Гейтс (англ. Bill & Melinda Gates Foundation) — ранее известный как «Фонд Уильяма Х. Гейтса», является частным фондом, основанным Биллом и Мелиндой Гейтс.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Клятва_даренияBila un Melindas Geitsu fonds, kas agrāk bija pazīstams kā Viljama H. ​​Geitsa fonds, ir Bila un Melindas Geitsu dibināts privāts fonds. Tas tika atvērts 2000. gadā un tiek uzskatīts par lielāko privāto fondu ASV ar aktīviem 50,7 miljardu ASV dolāru apmērā. Fonda galvenie mērķi ir uzlabot veselības aprūpi pasaulē, samazināt nabadzību, paplašināt izglītības iespējas un piekļūt informācijas tehnoloģijām. Fonds atrodas Sietlā, Vašingtonā, un to pārrauga trīs tā pilnvarnieki: Bils un Melinda Geitss un Vorens Bafets. 2017. gada 31. decembrī fonda ieguldījums bija 50,7 miljardi USD. Viņa mērogs un veids, kā viņš cenšas pielietot uzņēmējdarbības metodes ziedojumiem, padara viņu par vienu no riska filantropijas līderiem. [1] 2007. gadā tās dibinātāji tika nosaukti par otro dāsnāko filantropu Amerikas Savienotajās Valstīs, vispirms Warren Buffett. Sākot ar 2013. gada 16. maiju Bils Geitss fondam ir ziedojis 28 miljardus dolāru.
Сайт
gatesfoundation.org

Atbildēt

masieris

21.12.2020. 20:03

Viena Ulmes traģēdija ir,ka viņam nevar ticēt.Otra,ka viņš nekad nav bijis brīvs rīcībā.Trešā,ka viņš ir nodarījis ļoti dauz ļaunuma,arī atmodai,sākot no kuras sekoju viņa gaitām.
Vai tam būtu modusies sirdsapziņa? Neticu,atkal darbojas kāda interesēs.

Atbildēt

Jā, bet

21.12.2020. 19:35

Šis raksts ir visai augstas klases demagoģija. Raksta mērķis ne tuvu nav Ulmes atmaskošana, kā tas dažiem varētu likties. Raksta mērķis ir iestāstīt visiem lasītājiem, ka jebkādi protesti pret pastāvošo varu un tās sastrādātajām nejēdzībām ir “ārēju spēku provokācija”, kurā nevajag piedalīties. Vajagot protestēt “cieņpilni” – (tas acīm redzot nozīmē klusēt lupatiņā). Šī raksta mērķis skaidrāks par skaidru – sēt tautā neticību jebkuram aicinājumam uz protestiem pret to, kas šeit notiek. Jāsecina, ka pietiek.com publicējot šādus rakstus ir sākusi kalpot valdošā režīma interesēm.

Atbildēt

toreiz un tagad

21.12.2020. 19:24

»

Niknais

Ļoti daudz pederastu stukaču vidū, palasot kartītes, vai katrs otrais stukacs ir dibenbrālis. Tos bija viegli vervēt, jo baidījās nonākt zonā


toreiz baidijas nonakt zona,bet tagad vini katru dienu izplata savu homosexsualistu propogandu un lien saeima un valdiba !

Atbildēt

Niknais

21.12.2020. 19:16

»

WWW

Kartītes čekisti neaizpildīja tā pat vien. Ja bija kartīte, tad persona bija savervēta. Cits variants principā nevar pastāvēt. Cita lieta, ja tavs čoms ir čekas mēsls, ar kuru spēj vienoties par šādu blefu


Ļoti daudz pederastu stukaču vidū, palasot kartītes, vai katrs otrais stukacs ir dibenbrālis. Tos bija viegli vervēt, jo baidījās nonākt zonā

Atbildēt

ha-ha

21.12.2020. 19:06

»

Mx

Pilnīgas muļķības. Pirmkārt, lai kļūtu par čekistu bija jābūt morālam kroplim, kurš mocījās ar nepilnvērtības kompleksiem un tādam, kurš bija gatavs nodot savu tēvu un māti. Savukārt, par čekas aģentiem kļuva, galvenokārt, šizofrēniķi, personas, kuras pastrādājušas kādu noziegumu, kā piemēram, izvarotāji...


Vai tas attiecās uz Mielavu,Andrējevu,Lembergu un daudziem citiem kangariem-komunistiem un čekas aģentiem?Aģentu darbam,kā to redzam pēc kartiņām,tika izraudzīti citus cilvēkus iespaidot un organizēt spējīgus cilvēkus. Par to,kā šos cilvēkus vadīja un vada amorāla varas un naudas kāre,kuras dēļ viņi bija un ir gatavi nogalināt ar svešām rokām,pārdot jebko,lai apmierinātu savas kaislības un ka viņiem piemīt izcilas pašaizsardzības un hameleonizācijas spējas,to redzam ikdienā.

Atbildēt

formula

21.12.2020. 18:31

Kas tad cits tam onkulītim atliek ,kā vienīgi kasīties par to ,ka sen senos laikos šim krāniņš nemaz nebija tik sažuvis kā kaut kādam ulmem ,bet tas netika novērtēts !

Atbildēt

cilme

21.12.2020. 18:15

atkal te tos zaļos un ulmīšu saimi tur jau b viens par otru īpašāki Bet ir taču ne mazums citu varoņu, kas uz tiešu tomēr negāja vai jau savlaicīgi atpazina sevi papīros un tad te n;ak auziņš, bahs, un vēl simtiem izcilnieku

Atbildēt

Mx

21.12.2020. 18:11

»

juzis

Ja kas tad čekistos muļķus neņēma , nevar salīdzināt ar NA plānprātiņu dzintariņa un parādnieka intelekta neizķēmotajām sejām


Pilnīgas muļķības. Pirmkārt, lai kļūtu par čekistu bija jābūt morālam kroplim, kurš mocījās ar nepilnvērtības kompleksiem un tādam, kurš bija gatavs nodot savu tēvu un māti. Savukārt, par čekas aģentiem kļuva, galvenokārt, šizofrēniķi, personas, kuras pastrādājušas kādu noziegumu, kā piemēram, izvarotāji, visādas minoritātes un sīki afēristi, kuri iekrita čekistu nagos. Arī starp tā dēvētiem "inteliģences pārstāvjiem", vervēja vienīgi morālus kropļus.

Atbildēt

:(

21.12.2020. 18:07

»

Kasīkli

Uzraksti savas domas par to nolādēto čekas stukaču Ojāru Vācieti, gribētos redzēt, cik objektīvs spēj būt


Atšķirībā no Ulmes, Vācietis par šo savu jaunības kauna traipu samaksāja ar sirds asinīm un pāragru nāvi!

Atbildēt

Stukačs

21.12.2020. 17:56

»

WWW

Kartītes čekisti neaizpildīja tā pat vien. Ja bija kartīte, tad persona bija savervēta. Cits variants principā nevar pastāvēt. Cita lieta, ja tavs čoms ir čekas mēsls, ar kuru spēj vienoties par šādu blefu


Stukaču vervēšana bija ļoti nopietna čekas profesionālā darbība, gatavoja vervēšanai ilgi, ap 6 mēneši, pārbaudīja kandidāta personību un visus sakarus līdz pēdējai vīlītei, uzkrāja pabiezu personīgo lietu, tad uzrādīja lietu priekšniecībai, kas deva sankciju vervēt, ņemt parakstu par sadarbību vai vienojās, ka sadarbosies bez paraksta, aizpildīja aģenta anketu un sastādīja, laikam, četras kartītes. Viena palika "mājās" pie opera VDK nodaļā, trīs nosūtīja uz VDK centru un no tām divas uz Maskavu. Kartīti - kā savervēšanas faktu reģistrēja uzskaites žurnālā. Tas ir 100 % savervēšanas pierādījums, kas pierāda, ka ir bieza personīgā lieta kā otrs pierādījums, kas arī varētu apliecināt vervēšanu.

Stukačs "darbu izbeidz" tikai ar nāvi. Tā ir profesija, tas ir instinkts nodot otru, viņš turpina darbu vecajam saimniekam vai tiek pārvervēts jaunajam. Aktivitātes ir dziļi slēpta darbība, lai maskētu kalpošanu profesijai un pulcinātu ap sevi tos, par kuriem var kaut ko nostučīt. Kam, tas nav svarīgi!

Atbildēt

Jānis Pļaviņš

21.12.2020. 17:50

Man prieks redzēt, ka visi dzer manu sūdeni! Komentāri to pierāda!

Atbildēt

WWW

21.12.2020. 17:27

Kartītes čekisti neaizpildīja tā pat vien. Ja bija kartīte, tad persona bija savervēta. Cits variants principā nevar pastāvēt. Cita lieta, ja tavs čoms ir čekas mēsls, ar kuru spēj vienoties par šādu blefu.

Atbildēt

Solī

21.12.2020. 17:07

Ulmi nomainam uz muižnieku. Raksts der kā matrica.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....