Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Blakne kā bonuss

Viedais Manels
10.02.2022.
Komentāri (25)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

R. Fuellmich

14.02.2022. 16:58

Kāpēc joprojām tiek noklusēts, ka pēc mRNA vakcīnām (Pfizer un Moderna) ir reģistrēts (ne pie mums, protams) milzums problēmu ar sirdi!
Tiko publicēts video, kur angļu dakteris un medicīnas datu analītiķis J.Campbell analīzē Izraēlas žurnālā Israel National News publicētu vairāku ASV universitāšu un lielu slimnīcu speciālistu pētījumu par miokarda riska pieaugumu pēc vakcinācijas ar mRNA vakcīnām (t.i., Pfizer un Moderna). Pētījums balstīts amerikāņu oficiālās blakņu reģistrācijas sistēmas VAERS datu analīzē. Secinājumi ir vienkārši ŠOKĒJOŠI - pēc vakcinācijas ar mRNA vakcīnām miokarda risks pieaug vismaz 133 reizes, bet jauniešiem vismaz 84 reizes.
youtu.be/Hb1Xm1uaedU
Video ir redzamas saites uz publikāciju par šo apjomīgo pētijumu un atbilstošiem VAERS datu bāzes datiem.

Atbildēt

ZābakŠnore

12.02.2022. 08:32

Viedais Manels ir kremļa aģents, antivakseris un egoists. Par savu idiotismu viņš nesaņems ne centa, atšķirībā no varai lojālajiem pilsoņiem, Tēvzemes patriotiem, īsteniem nacionālistiem, kas pēc potes kļūs bagāti pateicoties blaknēm. Latvi pote ir tava izdevība!

Atbildēt

VM, raksta autors,

12.02.2022. 07:00

»

Aģents 007

Saskaņā ar provizoriskiem Spānijas Almerijas universitātes veiktā pētījuma rezultātiem, Covid-19 “vakcīnās” ir atrasts grafēns. Izpētot Pfizer/BioNTech flakona saturu, pētnieki atklāja, ka tajā ir mRNS, bet grafēna oksīds veido no 98% līdz 99% no tā satura: "šī nav vakcīna, bet gan tīra grafēna oksīda...


Mani raksti satur informācijas strīmu. Teikšu vēl vairāk. Esmu vakcinējies tikai divreiz. Informācijas mainstreams (mainstrīms, galvenā plūsma) rakstu par kovid veidā mani iepriekš neparedzami piemeklē dažādos laikos visas diennakts garumā, atliek vien pierakstīt un nosūtīt Pietiek.

Pilnīgi bez piepūles top visi mani artiķeļi. Kāda ir to ideoloģijas doktrīna, Jūs redzat paši - dažreiz mana beletristika ir agresīva, kaut pats esmu miera mika.

Interesantākais šai lietā, ka mainstreama avots it kā atrodas manās smadzenēs kā raidītājs un uztvērējs vienlaikus. Šķiet, ka esmu pirmais, kas šo fenomenu apraksta. Cik tas ir bīstami man, neņemos vērtēt, jo pēc būtības esmu miera mika.

Cilvēki, esiet vērīgi! Sekojiet maniem informācijas kanālu produktiem! Sociālos tīklos man jau ir vairāk nekā 4k sekotāju!

Atbildēt

Aģents 007

11.02.2022. 22:55

»

Hohma

Nu tā kompensācija ir pavisam niecīga, ņemot vērā ka ar invaliditāti tev atlikušo dzīvi atmetīs kapeikas zaudējot normālu darbu


Saskaņā ar provizoriskiem Spānijas Almerijas universitātes veiktā pētījuma rezultātiem, Covid-19 “vakcīnās” ir atrasts grafēns. Izpētot Pfizer/BioNTech flakona saturu, pētnieki atklāja, ka tajā ir mRNS, bet grafēna oksīds veido no 98% līdz 99% no tā satura: "šī nav vakcīna, bet gan tīra grafēna oksīda deva vēnā."
Saskaņā ar Spānijas pētnieku grupas La Quinta Columna datiem , saindēšanās ar grafēna oksīdu simptomi ir: abpusējas pneimonijas; trombogenitāte; asins recekļi; post-iekaisuma sindroms vai sistēmiski/vairāku orgānu iekaisumi; imūnsistēmas izmaiņas un galu galā imūnsistēmas sabrukums un citokīnu vētra.
Grafēns, no vienas puses, izraisa magnētisku parādību, bet no otras puses, tas var pārvērst inokulēto cilvēku smadzenes gan par informācijas sūtītājiem, gan uztvērējiem.
Kad grafēna oksīda nanodaļiņas ir integrētas ar neironu šūnām , tās darbojas kā nano biosensori , kuriem ir divas funkcijas, proti: savākt mūsu impulsu un domu elektriskos signālus vai smadzeņu kartēšanu un neiromodulē mūsu uzvedību, emocijas un jūtas .

Atbildēt

patiesība

11.02.2022. 22:42

»

Vērotājs

Ko tad tu satraucies?! Drīzāk kreisie komentāri jau sāk apriebties. Rejošie varas di*slaižas


es nesatraucos. Man nāk smiekli par klaunu māliņu, kuram šķiet, ja kāds domā savādāk, tad uzreiz ir varas dirslaizis. Iedzer divlitrīgo, uzliec pamperi un ej gulēt

Atbildēt

Vērotājs

11.02.2022. 19:13

»

patiesība

mānekli, tava grafomānija visiem sāk apnikt, neviens vairs nepievērš uzmanību. Visu laiku mal vienu un to pašu. 16 komentāri pie raksta, tfu


Ko tad tu satraucies?! Drīzāk kreisie komentāri jau sāk apriebties. Rejošie varas di*slaižas.

Atbildēt

Hohma

11.02.2022. 14:04

Nu tā kompensācija ir pavisam niecīga, ņemot vērā ka ar invaliditāti tev atlikušo dzīvi atmetīs kapeikas zaudējot normālu darbu.

Atbildēt

patiesība

11.02.2022. 12:27

mānekli, tava grafomānija visiem sāk apnikt, neviens vairs nepievērš uzmanību. Visu laiku mal vienu un to pašu. 16 komentāri pie raksta, tfu..

Atbildēt

A.L.P.

11.02.2022. 11:37

Pie pirmās iespējas es tev ,Šņore ,iespļaušu purnā !30 gadus es uzticīgi balsoju par nacionāļiem ,tagad, pēdējos 2-3 gadus var skaidri redzēt kā naciķi ir pārdevušies cionistiem un farmācijas gigantiem ! Mīļie latvieši --- NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEBALSOJIET par šiem nopirktajiem neliešiem kā Dzintars ,Šņore ,Kols un citi !!!Bez viņiem Latvijai noteikti būs labāk !

Atbildēt

muļķi par maz mirst

11.02.2022. 10:44

ģā trupsilnieki gan neārstē, salej sāli iekaisušos caurumos, bet tās slaimnīcas...ņem un isārstē

Atbildēt

snaudošs prostatas vēzis

11.02.2022. 10:42

pēc trešās vakcīnas orgāns sapampst tā, ka nevar pačurāt. Tagad griezīšot.

Atbildēt

janis

10.02.2022. 21:23

Es kopā ar reklāmas aģentūru aicinu pieteikties ,,manai vakcīnai,,.Atdodu par velti.

Atbildēt

Fēlis

10.02.2022. 19:50

https://tautaruna.nra.lv/sakums/371016-bridina-par-omikrona-simptomiem-kas-skar-adu/ Mums sprices blaknes mēģina ietirgot kā omikrona izraisītas.

Atbildēt

. bijusi lolēģe

10.02.2022. 19:35

Nožēlojami tie bijušie kolēģi, draugi,kuri pēc nopotēšanās kļuvusi svešinieki, baidās ka telefons var viņus inficēt.Te nu var redzēt īsto draugu seju,gan jau sliktu viņiem nevēlu,bet šī lepnība ,es potēta,bet tu nepotejies ar laiku viņiem atdarīs.

Atbildēt

pilnīgs 3,14-zģec!

10.02.2022. 18:33

»

šausmas!

Atbildēt

derdz

10.02.2022. 18:10

vakcīnu aprakstos rakstīts pilns vakcinācijas kurs 2 potes pret vīrusa ierosināto infekciju, tur nav runas par kaut kādiem vīrusa paveidiem (alfa, beta, delta, utt), jo paveidi nepārsniedz vīrusa rakstura pamata īpašības - ar kuru info var iepazīties mk, vm, spkc e-mājas lapās

Atbildēt

fakts

10.02.2022. 18:06

Zemi piesārņojošās biomasas (reizēm saukti par cilvēkiem) samazināšanai tika izstrādāts vīruss. Savukārt pasaules vareno bļodlaižas, raujas vaiga sviedros, lai panāktu tā maksimālu izplatību.

Atbildēt

derdz

10.02.2022. 18:06

man reizēm šķiet ka visi bāleliņi aiz lieldizenuma ir apjati, tikai to gruti pieņemt

Atbildēt

derdz

10.02.2022. 18:05

https://www.zva.gov.lv/lv/pacientiem-un-sabiedribai/zales/drosums/melnais-trissturis, kurā rakstīts - Galvenokārt tas ir saistīts ar to, ka par šīm zālēm ir mazāk pieejamas informācijas nekā par citām zālēm, piemēram, zāles ir tikko laistas tirgū vai nav pietiekamu datu par šo zāļu iedarbību ilgstošas lietošanas laikā. / un https://www.zva.gov.lv/lv/pacientiem-un-sabiedribai/zales/vakcinas-pret-covid-19/vakcinu-pret-covid-19-lietosanas-instrukcijas https://www.ema.europa.eu/en/documents/product-information/comirnaty-epar-product-information_lv.pdf

Atbildēt

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

10.02.2022. 17:58

Kas sekos pēc būstera? Revakcinācija vai rebūsterizācija? Kā ar viltus sertifikātiem - vai tie visi jau ir atklāti un padarīti nekaitīgi? Vai nesertificētie un viltus sertificētie ar covid izmešiem vairs neapdraud īsteni sertificētos (kuriem bez blaknēm vajadzētu būt imunitātei arīdzan). Ā, tā ir pūļa imunitāte - jo vairāk % nobūsterēto, jo stiprāka "pūļa imunitāte".

Atbildēt

šausmas!

10.02.2022. 17:27

Atbildēt

Gasimone

10.02.2022. 16:42

Tagad katrs Ceļotājs var nosaukt mediķus par tumsoņām, Belcebuliem utt. Bet vajag ne tikai paceļot, vajag tur pārceltis dzīvot un iepazīties tuvāk ar tradīcijām, uzskatiem - un tad runāt. Garāmgājēja viedoklis izskatās pēc vēlmes noniecināt savu valsti un mediķus, arī Hipokrātu...

Atbildēt

šā vai tā

10.02.2022. 14:31

Valdīkļu CovidBizness zeļ un plaukst!

Atbildēt

Ceļotājs

10.02.2022. 12:08

Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā grūtnieču un bērnu vakcinēšana ir aizliegta. Kāpēc gan šie tumsoņi to nedara? Laikam ir pazīstami ar Hipokrātu, nevis Belcebulu kā Latvijas mediķi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...