Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.

“LAKMUSA PAPĪRS” BALSOJOT – KONSEKVENTA NOSTĀJA PRET OBLIGĀTO POTĒŠANU. Izšķiras tautas fiziskās pastāvēšanas liktenis. Viss pārējais ir otršķirīgs. To, cik svarīgi ir – kādi deputāti pārstāv tautu, parādīja pandēmijas afēras pirmais posms, kad ik valstī bija savādāka attieksme pret potēšanu un ierobežojumiem.

Pirms šīm vēlēšanām aktīvi sarosījušies aģitatori par vēlēšanu boikotu. Viņu uzdevums ir atraut godprātīgos cilvēkus no dalības balsošanā, lai “cienījamie cilvēki” varētu izdarīt visu, ko vēlas. Es iedalu boikotēšanas propagandistus nosacītās grupās pēc to motivācijas.

I. Kliķes 5. kolonna

Pirmā grupa ir “četru bandas” – JV, K, AP!/PRO, NA – noalgota 5. kolonna. Kliķe ir tik nepopulāra, ka par sevi daudz saaģitēt nevar. Vienīgi sodomīti, sātanisti un tumsoņas, kas tic “glābējpotei”, skriešus aizskries balsot par nešķīsteņiem. Taču jāsagroza galva krietniem cilvēkiem, lai atņemtu balsis partijām, kas iestājas pret potēšanu.

Boikotētāji izliekas, it kā spaidu vakcinācija un joprojām eksistējošā diskriminācija nav būtiski jautājumi. Viņi manipulē ar cilvēkiem, mēģinot likt vienādības zīmi starp neģēļiem, uz kuru sirdsapziņas ir tūkstošu ļaužu dzīvības, veselība un salauzti likteņi, ar politiķiem, kas nāk neliešus gāzt.

Režīms iefiltrējis aģentus arī antivakseru nometnē, lai sētu šaubas, ka oponenti izpildīs solījumus. Tālab esot jāiet pret sistēmu, nepiedaloties neleģitīmajās vēlēšanās. Tikai jāatceras, ka ārpussistēmas līderi vai neuzkrītošie kūdītāji arī var izrādīties krāpnieki. Politiski neitralizējuši naivākos neapmierinātos ar varu, paši maldinātāji pa kluso nobalsos par maizes devējiem.

II. Kremļa aģenti

Runājot par vēlēšanu leģitimitātes noliedzējiem, nonākam pie otrās boikotētāju grupas – Kremļa aģentiem vai simpatizētājiem. Viņi apšauba pašu Latvijas valstiskumu. Šoreiz prioritātē ir nevis Krievijai draudzīgu politiķu stutēšana, bet vēlēšanu boikots. Kremlī neuzskata Latviju par suverēnu valsti, tāpēc pragmatiska Latvijas valdība Krievijai nav aktuāla.

Ņemot vērā starptautisko situāciju, “kremliniem” pēc principa “jo sliktāk, jo labāk” ir izdevīgi, lai Baltijas centrā pie teikšanas nonāktu vislielākie nelgas un kretīni, kas izraisītu šeit maksimālu postu. Tas spēji vairotu Krievijas piekritēju skaitu un izsauktu “migrēnu” Briselē un Vašingtonā.

Antivakseru nokļūšana pie stūres Maskavai galīgi nav izdevīga. Potēšanas epopeja (lasi – dalība švābistu rebēs) Krievijā joprojām nav rimusi. Tie, kas te gaida krievu tankus, uzreiz saņemtu piekabē “Sputņik V ad”. Par laimi, šis scenārijs ir mazticams, jo Krievijai pašreiz nepietiek dukas. Tomēr tas nenozīmē, ka ar melno darbu netiks galā pašmāju Švāba kantora adepti.

III. Utopisti un savrupnieki

Trešā grupa ir idejiskie boikotētāji, kas uzskata, ka jāgāž sistēma un jāceļ sava ideāli pareizā valsts. Tikmēr tie, kas balotēsies, labākajā gadījumā gribot tikai “uzlabot cilvēku dzīvi”.

Varu vien atbildēt, ka man pirmajā vietā ir cilvēki, nevis ideja par utopiju. Ceļā uz labāku dzīvi varam palikt bez tautas. Tiesa, šiem “revolucionāriem” parasti pietiek ar pašu un dažu domubiedru kompāniju. Pat, ja Latvijas “dīvāna ģenerāļiem” būtu sava pagrīde un mežabrāļi, vai vismaz militarizētas vienības, kas varētu piespiest varnešus ar sevi rēķināties, vienalga it visur šādām grupām ir politiskais spārns, kas piedalās vēlēšanās.

Spriežot pēc tā, ka tautas bendētāji staigā bez bailēm, ar tautas atriebējiem bāleliņiem pašvaki. Protams, ja latvju sistēmas gāzēji līdzīgi kā savulaik afgāņu talibi kontrolētu daļu valsts, tad tiešām koloniālās administrācijas vēlēšanās nevajadzētu piedalīties.

Grupa ārpussistēmas entuziastu cenšas izveidot tautas pašpārvaldi. Taču bez spēka struktūrām tā ir tikai gaisa tricināšana. Tāpat šur tur funkcionē savstarpēja kooperācija un pašpietiekamas kopienas, kas patiešām ir ļoti apsveicami.

Tomēr, lai kā negrozi, visas šīs iniciatīvas spiestas darboties esošo normatīvo aktu ietvaros un var pārkāpt tos, līdz netiek pieķerti aiz rokas. Pret “brīnumpoti” šāda idille strādās līdz brīdim, kamēr ieradīsies “zonderkomanda” un nopotēs savrupniekus kā trušus, atļaujot pēc tam turpināt rakņāties dārziņā. Tos, kas pretosies, ieslodzīs tuptūzī.

Atgādinu, ka Austrijā ir pieņemts likums par VISU pieaugušo iedzīvotāju obligātu vakcināciju pret kroņa vīrusu, kas apstādināts līdz augusta beigām. Līdzīga situācija ir Vācija. Latvijā valdībā jau vējo iecere sekot Austrijas piemēram.

IV. Autsaideri

Visbeidzot būs politiķi vai neatzīti ģēniji, kas paliks ārpus sarakstiem un, vīlušies šādā lietu kārtībā, aicinās nepiedalīties negodīgajās sacīkstēs. Zināma taisnība šiem būs, taču princips „Dievzemīt, ja tu netiec man, tad netiec nevienam” šoreiz ir neproduktīvs. Vara nepaliks, zemē mētājoties, un pacelt to var esošie varmākas. Aizskartais pašlepnums tad vainagosies ar pleciņa atkailināšanu. Zaudētā deputāta krēsla vietā var tikt pie invalīdu ratiņiem.

Epilogs

Godīgie cilvēki, tieši jūs cenšas apmāt boikota rupori! Vēlēšanu boikots būtu pamatots, ja kādām pilsoņu grupām pēc rases, nacionālām, medicīniskām vai citām pazīmēm tiktu liegta dalība tajās. Neatkārtojiet kā papagaiļi slīpēto aģitatoru masās palaistas tēzes – visi ir slikti, visi ir vienādi! Neļaujiet sevi piekrāpt, ejiet uz vēlēšanām un balsojiet kaut par pašu lielāko “dunduku”, tikai pret JV, K, AP!/PRO, NA + Saskaņa! Citas iespējas tikt galā ar potētājiem kā vēlēšanas NAV. Ikviens, kas paliks malā slinkuma, skepses vai utopisku ideju dēļ, pašrocīgi nolems sevi un sev tuvos “zemcilvēku” lomai. Protams, ka vēlēšanas var tikt nozagtas, taču tas ir cits jautājums, kas prasīs radikālāku rīcību par boikotu.

P.S. “Dunduku” izvēli apskatīsim, kad būs iesniegti saraksti Saeimas vēlēšanām.

Novērtē šo rakstu:

95
36

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

FotoPēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja vēlēšanas notiktu tūlīt.
Lasīt visu...

21

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

FotoRīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā iebrauc. Tam par iemeslu var būt pietiekami lielais rīdzinieku skaits, kuri nav apmierināti nedz ar dzīvi pilsētā, nedz ar dzīves kvalitātes progresu laika gaitā. Kopš gadsimta sākuma straujāko attīstību Baltijas galvaspilsētu vidū piedzīvojusi Viļņa. Jau šobrīd Viļņa ir Baltijas lielākā ekonomika un bagātākā pilsēta; turpinoties līdzšinējai tendencei, iedzīvotāju skaita ziņā Viļņa var apsteigt Rīgu jau 2025. gadā.
Lasīt visu...

21

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

FotoPilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru iedzīvotāji ir visvairāk apmierināti ar dzīvi pilsētā, pārliecinošā vairākumā ir bagātākās pilsētas, tai skaitā Cīrihe, Kopenhāgena un Stokholma, kur pašvaldībām brīvi līdzekļi pilsētvidei. Kā ar pilsētas budžeta iespēju audzēšanu veicas Rīgai?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...