Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Bordāna - Pirra likums

Jānis Urbanovičs
08.02.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laima

10.02.2022. 11:25

Cilvēki kas šiem traucē, labākajā gadījumā nonāk cietumā, sliktākajā pazūd, vai tiek uzģērbts koka uzvalks....

Atbildēt

Tālis

09.02.2022. 16:05

Viens te sludina, ka ģimenei var būt tikai viena pareiza forma, bet neapjēdz, ka pats jēdziens ģimene ir tikai mūsu platuma grādu vairaku valstu sabiedrību pasena noruna baznicas vadībā un nekas vairāk. Trakākais ir tas, ka šie ASV 19.g.s. puritānisma fanātiskākie paraugi rāpjas uz galda un mēģina visus diriģēt.

Atbildēt

druīds

09.02.2022. 01:03

Histērija par TM vienīgo, aptuveni labo darbu rāda mūsu sabiedrības absolūto stulbumu, jo tā esot pavērtas viendzimuma laulības iespēju durvis. Kretīni, kas notiks, js pat legalizēs pediņu un lezbiešu laulības? Pasaule sagrūs, heteroseksuālo pāru skaits saruks? Ja homoseksualitātē ir vainīga ģenētika, tad NA idioti homoseksuālos tikai pavairos spiežot viņus laulāties ar pretējo dzimumu. Lai tak viendzimums laulājas uz velna paraušanu un nebojā ģenētisko materiālu. Problēma var būt tiešām liela, ja homīši skata pēc laulāsies, ražos ģenētiski modificētus bērnus un vairosies. Visādi NA idioti, ZZS idioti kopā ar stulbajiem Polijas katoļiem grib izlikties par īstiem večiem un vāra sūdus savu smadzeņu mikroskopiskuma dēļ.

Atbildēt

papildinājums

09.02.2022. 00:07

»

Urbis

pats ir tauta


Urbis ir krievu (okupantu) tauta.

Atbildēt

virgo

09.02.2022. 00:06

Krievi tik daudz melo, ka es neticu neko, ko saka krievs. Un tā kā Urbanovičs ir slimīgs rusofīls, tad es arī šim ruksism neticu.

Atbildēt

!!!:

08.02.2022. 20:40

Bordāni un Jurašs ir amorāli cilvēki, ja viņi Olain farma sagūstīšanas labad lika nogalināt Rebenoku P. un neskatoties uz to, ka viens no šiem diviem dzīvniekiem (Bordāns) vēlas sevi parādīt iemītnieku priekšā, mēs ticēsim, ja viņš maldina Dievu un nebaidās no tā, kā viņš nogalina vainīgo cilvēku, tad turēt cilvēkus ar sliktu orientāciju ir laba lieta šiem galvas slimajiem (bordāniem-jurašiem).

Atbildēt

?!

08.02.2022. 19:19

kāpēc Urbanovičs ar Tavaru un visa "kāršu opozīcija" nebija vakar ne pie Ministru kabineta, ne Zaķusalā, ne pie Pils? Visur tur, kur bija tauta?

Atbildēt

Aaaaaaaaa!

08.02.2022. 19:09

»

Žulis

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta...


Vajag sūdzēties pasaules seksuālo reformu biedrībā.

Atbildēt

PIETIEK farsa

08.02.2022. 17:22

Farss, lai neievērotu REĀLUS draudus demokrātijai un vārda brīvībai, ko virza ātri, klusi un bez iebildumiem. Kāds apskatījās Informācijas atklātības grozījumus šodienas MK sēdei? Un tā katru sēdi. Te vienā vietā nogriež, te citā. Un tad brīnās, ka paredz sodus par to, ko savulaik likums tieši paredzēja kā atļautu.

Atbildēt

motorhead 1916

08.02.2022. 17:21

Kaut kaa nepamet sajuuta, ka nepelniiti piemirsti nekrofili. Es, protams, nevienu taadu nepaziistu, bet, manupraat, gan Bordaans, gan Urbis vismaz vizuaali atbilst shaadu attieciibu cieniitaajiem. Nekaa personiiga, tas tik viedoklis... ;[-)[[[

Atbildēt

faktiņi

08.02.2022. 17:05

Kas izriet no BILD par Bordāna un Juraša 500 000 eur kukuļiem!? Viņi abi ir zilie un Rinka turpat...roka roku mazgā...

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:58

»

Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai


...tas ir noteikts ?...:D...tad tagad ir laiks sākt cīņu par biseksuālo homo sapiens īpatņu tiesībām...:)

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:54

...:D...aū!..."Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas – mantiskajās attiecībās, sociālajā aizsardzībā, iespējā savu partneri apmeklēt slimnīcā, utt., utjp. Tas nekādi neapdraud “vienīgās pareizās” ģimenes formas atbalstītājus, bet ļoti atvieglotu dzīvi tiem, kuri pie tām nepieder."...kaut ko autors ir sajaucis...ilgi jau politikā, bet nezin...visā pasaulē dzīšanās pēc homoseksuālistu balsīm jau ir beigusies...neko tās nedod...homo ir zem 4% no populācijas, ja normālā politikā par varu sacenšas 2-4 partijas, nav vērts spēkus tērēt, ko iegūst no homo, zaudē no citiem...:)

Atbildēt

Labs raksts

08.02.2022. 15:39

Tikai to vajadzētu papildināt ar prognozi par Krievijas valstiskuma sabrukumu pēc Kijevas ieņemšanas (ja tāda notiks) vai pēc biedra Pu aizspēlēšanās uz lielās politikas šaha dēļa (tā jau ir notikusi)radītās Otrās februāra revolūcijas jukām (kas nobriedušas krievu virsniecības aprindās).

Atbildēt

Bet

08.02.2022. 15:16

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Nav nekādas ,,pata" situācijas. Ir Civillikuma normas par sabiedrības līgumu, un tieši 2241.pants, kas ļauj perversajām personām nostiprināt savas personiskās un mantiskās tiesības un pienākumus, kā arī to izdarīt nelaulātiem citiem kopā dzīvojošajiem

Atbildēt

Derdz

08.02.2022. 15:15

Hm,varbut mums nav atistiba, bet degradacija, ko pat statistika faktiski apliecina ka esam pirmajas vietas no beigam

Atbildēt

08.02.2022. 15:08

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai!

Atbildēt

Nameisis

08.02.2022. 14:45

»

Brunete

Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda...


Latvieši un krievi nav tas pats, kas padomju okupanti kuri šeit ieradās okupācijas periodā pēc 1940g aneksijas, Latvijas militārpersonu apšaušanas un vietējo iedzīvotāju masu slepkavībām, kam sekoja "brīvprātīga" mantas nacionalizācija un verdzība 50 gadu garumā.

Atbildēt

Brunete

08.02.2022. 14:32

»


Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda
( Lafayette Ronald Hubbard ) tēzi, ka 2 cilvēki
(grupa utt.) NEKAD nestrīdēsies, ja nebūs TREŠĀS puses, kas minētos divus sanaidos... Tas tik tā, pārdomām, kāpēc tiek noskaņoti Latvijā latvieši pret krieviem, nevakcinētie pret vakcinētajiem utt., jo tad ir viegli vadīt abas iesaistītās puses. Tas pats var notikt ģimenē, darba vietā utt. Tad kas ir TREŠĀ puse, kas nostāda vakcinētos pret nevakcinētajiem un otrādi?

Atbildēt

par šo urlu urbanoviču

08.02.2022. 14:10

lūk kā! lūk kā dzied maskavas lakstīgala! vai lakstīgalas - kopā ar "progresistiem" . jo slikktāk Latvijā, jo urlām labāk : )

Atbildēt

Androfagu kopiena

08.02.2022. 11:33

Lūdzam ievērot mūsu kopienas tradicionālo dzīves veidu un nodrošināt androfagu tiesības ēst un iegūt tradicionālās ņammas kaimiņu apgabolos.

Atbildēt

.

08.02.2022. 11:27

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas.

Atbildēt

Žulis

08.02.2022. 11:17

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta.
"Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas..."
Kādas tad ir tās jomas, kur likumos cilvēkiem nav paredzēta līdztiesīga attieksme?! Vai likumos kaut kur ir teikts, ka, piemēram, latvieši to drīkst, bet krievi nē, vai heteroseksuāli to drīkst, bet homoseksuāļi nē, sievietēm tas ir atļauts, bet vīriešiem nē un otrādi?! Es nevienā likumā neko tādu neesmu atradis. Tad par ko ir runa?
Bet runa ir nevis par līdztiesību, bet PRIVILĒĢIJĀM. Privilēģijām, kas izriet no cilvēku individuālajām īpatnībām un iegribām. Piemēram, cilvēks nevēlas iegūt Latvijas pilsonību, bet grib, lai viņam tiktu piešķirtas visas pilsoņa tiesības. Cilvēks, kurš savas seksuālās novirzes dēļ nevar izveidot ģimeni, vēlas, lai viņam viņa seksuālo noviržu rezultātā izveidotajām attiecībām tiktu piešķirts ģimenes statuss.
Pašķirstiet medicīnisko literatūru! Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz visādu patoloģiju un noviržu ir cilvēkiem. Nav iespējams visām šīm novirzēm likumdošanā noteikt privilēģijas. Likumdošanā jau ir noteiktas privilēģijas divām cilvēku kategorijām - bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Un tas ir loģiski un pareizi. Visiem pārējiem ir jābūt vienam likumam un vienai taisnībai. Ja kāds no tā cieš, tad jāsaprot, ka šo ciešanu cēlonis ir VIŅAM PIEMĪTOŠĀ NOVIRZE, nevis likumdošana.

Atbildēt

K

08.02.2022. 10:59

Urbanoviču izskatās ar LGBT Ušakovs jau nozombējis. "nediskriminēt" visās jomās realitātē ir ieviest geju, lezbiešu laulības, bērnu adopciju, mākslīgās apaugļošanas pieejamību un surogātmāšu izmantošanu, radīto bērnu cilvēktirdzniecību, genderpolitika cietumos un citās sabiedriskās vietās, lai tie, kas jūtas piederīgi otram dzimuma, var brīvi apmeklēt, piemēram, dušas. Tās ir Jaunā Eiropas cilvēka Ušakova partijas bīdītās vērtības.

Atbildēt

€$

08.02.2022. 10:31

Bijušo Vācijas izlūkdienesta šefu sarūgtina Latvijas vienaldzīgā attieksme pret iespējamo korupciju. BILD: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500000 eur kukuli.

Atbildēt

būtiski

08.02.2022. 10:09

Tatārelis Bordāns ir Putina iesūtīts kaitnieks!

Atbildēt

fakts

08.02.2022. 09:55

Ģimenei var būt tikai viena pareiza forma,tas ir visas cilvēces pamats.Var būt nepilnas ģimenes,atraitnes,atraitņi.Divi tēviņi vai divas matītes nav un nevar būt ģimene.Psihiski slimajiem jāarstējas.
Jebkura interpretācija ir pret dabisku ģimeni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...