Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Bordāna - Pirra likums

Jānis Urbanovičs
08.02.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laima

10.02.2022. 11:25

Cilvēki kas šiem traucē, labākajā gadījumā nonāk cietumā, sliktākajā pazūd, vai tiek uzģērbts koka uzvalks....

Atbildēt

Tālis

09.02.2022. 16:05

Viens te sludina, ka ģimenei var būt tikai viena pareiza forma, bet neapjēdz, ka pats jēdziens ģimene ir tikai mūsu platuma grādu vairaku valstu sabiedrību pasena noruna baznicas vadībā un nekas vairāk. Trakākais ir tas, ka šie ASV 19.g.s. puritānisma fanātiskākie paraugi rāpjas uz galda un mēģina visus diriģēt.

Atbildēt

druīds

09.02.2022. 01:03

Histērija par TM vienīgo, aptuveni labo darbu rāda mūsu sabiedrības absolūto stulbumu, jo tā esot pavērtas viendzimuma laulības iespēju durvis. Kretīni, kas notiks, js pat legalizēs pediņu un lezbiešu laulības? Pasaule sagrūs, heteroseksuālo pāru skaits saruks? Ja homoseksualitātē ir vainīga ģenētika, tad NA idioti homoseksuālos tikai pavairos spiežot viņus laulāties ar pretējo dzimumu. Lai tak viendzimums laulājas uz velna paraušanu un nebojā ģenētisko materiālu. Problēma var būt tiešām liela, ja homīši skata pēc laulāsies, ražos ģenētiski modificētus bērnus un vairosies. Visādi NA idioti, ZZS idioti kopā ar stulbajiem Polijas katoļiem grib izlikties par īstiem večiem un vāra sūdus savu smadzeņu mikroskopiskuma dēļ.

Atbildēt

papildinājums

09.02.2022. 00:07

»

Urbis

pats ir tauta


Urbis ir krievu (okupantu) tauta.

Atbildēt

virgo

09.02.2022. 00:06

Krievi tik daudz melo, ka es neticu neko, ko saka krievs. Un tā kā Urbanovičs ir slimīgs rusofīls, tad es arī šim ruksism neticu.

Atbildēt

!!!:

08.02.2022. 20:40

Bordāni un Jurašs ir amorāli cilvēki, ja viņi Olain farma sagūstīšanas labad lika nogalināt Rebenoku P. un neskatoties uz to, ka viens no šiem diviem dzīvniekiem (Bordāns) vēlas sevi parādīt iemītnieku priekšā, mēs ticēsim, ja viņš maldina Dievu un nebaidās no tā, kā viņš nogalina vainīgo cilvēku, tad turēt cilvēkus ar sliktu orientāciju ir laba lieta šiem galvas slimajiem (bordāniem-jurašiem).

Atbildēt

?!

08.02.2022. 19:19

kāpēc Urbanovičs ar Tavaru un visa "kāršu opozīcija" nebija vakar ne pie Ministru kabineta, ne Zaķusalā, ne pie Pils? Visur tur, kur bija tauta?

Atbildēt

Aaaaaaaaa!

08.02.2022. 19:09

»

Žulis

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta...


Vajag sūdzēties pasaules seksuālo reformu biedrībā.

Atbildēt

PIETIEK farsa

08.02.2022. 17:22

Farss, lai neievērotu REĀLUS draudus demokrātijai un vārda brīvībai, ko virza ātri, klusi un bez iebildumiem. Kāds apskatījās Informācijas atklātības grozījumus šodienas MK sēdei? Un tā katru sēdi. Te vienā vietā nogriež, te citā. Un tad brīnās, ka paredz sodus par to, ko savulaik likums tieši paredzēja kā atļautu.

Atbildēt

motorhead 1916

08.02.2022. 17:21

Kaut kaa nepamet sajuuta, ka nepelniiti piemirsti nekrofili. Es, protams, nevienu taadu nepaziistu, bet, manupraat, gan Bordaans, gan Urbis vismaz vizuaali atbilst shaadu attieciibu cieniitaajiem. Nekaa personiiga, tas tik viedoklis... ;[-)[[[

Atbildēt

faktiņi

08.02.2022. 17:05

Kas izriet no BILD par Bordāna un Juraša 500 000 eur kukuļiem!? Viņi abi ir zilie un Rinka turpat...roka roku mazgā...

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:58

»

Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai


...tas ir noteikts ?...:D...tad tagad ir laiks sākt cīņu par biseksuālo homo sapiens īpatņu tiesībām...:)

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:54

...:D...aū!..."Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas – mantiskajās attiecībās, sociālajā aizsardzībā, iespējā savu partneri apmeklēt slimnīcā, utt., utjp. Tas nekādi neapdraud “vienīgās pareizās” ģimenes formas atbalstītājus, bet ļoti atvieglotu dzīvi tiem, kuri pie tām nepieder."...kaut ko autors ir sajaucis...ilgi jau politikā, bet nezin...visā pasaulē dzīšanās pēc homoseksuālistu balsīm jau ir beigusies...neko tās nedod...homo ir zem 4% no populācijas, ja normālā politikā par varu sacenšas 2-4 partijas, nav vērts spēkus tērēt, ko iegūst no homo, zaudē no citiem...:)

Atbildēt

Labs raksts

08.02.2022. 15:39

Tikai to vajadzētu papildināt ar prognozi par Krievijas valstiskuma sabrukumu pēc Kijevas ieņemšanas (ja tāda notiks) vai pēc biedra Pu aizspēlēšanās uz lielās politikas šaha dēļa (tā jau ir notikusi)radītās Otrās februāra revolūcijas jukām (kas nobriedušas krievu virsniecības aprindās).

Atbildēt

Bet

08.02.2022. 15:16

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Nav nekādas ,,pata" situācijas. Ir Civillikuma normas par sabiedrības līgumu, un tieši 2241.pants, kas ļauj perversajām personām nostiprināt savas personiskās un mantiskās tiesības un pienākumus, kā arī to izdarīt nelaulātiem citiem kopā dzīvojošajiem

Atbildēt

Derdz

08.02.2022. 15:15

Hm,varbut mums nav atistiba, bet degradacija, ko pat statistika faktiski apliecina ka esam pirmajas vietas no beigam

Atbildēt

08.02.2022. 15:08

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai!

Atbildēt

Nameisis

08.02.2022. 14:45

»

Brunete

Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda...


Latvieši un krievi nav tas pats, kas padomju okupanti kuri šeit ieradās okupācijas periodā pēc 1940g aneksijas, Latvijas militārpersonu apšaušanas un vietējo iedzīvotāju masu slepkavībām, kam sekoja "brīvprātīga" mantas nacionalizācija un verdzība 50 gadu garumā.

Atbildēt

Brunete

08.02.2022. 14:32

»


Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda
( Lafayette Ronald Hubbard ) tēzi, ka 2 cilvēki
(grupa utt.) NEKAD nestrīdēsies, ja nebūs TREŠĀS puses, kas minētos divus sanaidos... Tas tik tā, pārdomām, kāpēc tiek noskaņoti Latvijā latvieši pret krieviem, nevakcinētie pret vakcinētajiem utt., jo tad ir viegli vadīt abas iesaistītās puses. Tas pats var notikt ģimenē, darba vietā utt. Tad kas ir TREŠĀ puse, kas nostāda vakcinētos pret nevakcinētajiem un otrādi?

Atbildēt

par šo urlu urbanoviču

08.02.2022. 14:10

lūk kā! lūk kā dzied maskavas lakstīgala! vai lakstīgalas - kopā ar "progresistiem" . jo slikktāk Latvijā, jo urlām labāk : )

Atbildēt

Androfagu kopiena

08.02.2022. 11:33

Lūdzam ievērot mūsu kopienas tradicionālo dzīves veidu un nodrošināt androfagu tiesības ēst un iegūt tradicionālās ņammas kaimiņu apgabolos.

Atbildēt

.

08.02.2022. 11:27

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas.

Atbildēt

Žulis

08.02.2022. 11:17

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta.
"Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas..."
Kādas tad ir tās jomas, kur likumos cilvēkiem nav paredzēta līdztiesīga attieksme?! Vai likumos kaut kur ir teikts, ka, piemēram, latvieši to drīkst, bet krievi nē, vai heteroseksuāli to drīkst, bet homoseksuāļi nē, sievietēm tas ir atļauts, bet vīriešiem nē un otrādi?! Es nevienā likumā neko tādu neesmu atradis. Tad par ko ir runa?
Bet runa ir nevis par līdztiesību, bet PRIVILĒĢIJĀM. Privilēģijām, kas izriet no cilvēku individuālajām īpatnībām un iegribām. Piemēram, cilvēks nevēlas iegūt Latvijas pilsonību, bet grib, lai viņam tiktu piešķirtas visas pilsoņa tiesības. Cilvēks, kurš savas seksuālās novirzes dēļ nevar izveidot ģimeni, vēlas, lai viņam viņa seksuālo noviržu rezultātā izveidotajām attiecībām tiktu piešķirts ģimenes statuss.
Pašķirstiet medicīnisko literatūru! Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz visādu patoloģiju un noviržu ir cilvēkiem. Nav iespējams visām šīm novirzēm likumdošanā noteikt privilēģijas. Likumdošanā jau ir noteiktas privilēģijas divām cilvēku kategorijām - bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Un tas ir loģiski un pareizi. Visiem pārējiem ir jābūt vienam likumam un vienai taisnībai. Ja kāds no tā cieš, tad jāsaprot, ka šo ciešanu cēlonis ir VIŅAM PIEMĪTOŠĀ NOVIRZE, nevis likumdošana.

Atbildēt

K

08.02.2022. 10:59

Urbanoviču izskatās ar LGBT Ušakovs jau nozombējis. "nediskriminēt" visās jomās realitātē ir ieviest geju, lezbiešu laulības, bērnu adopciju, mākslīgās apaugļošanas pieejamību un surogātmāšu izmantošanu, radīto bērnu cilvēktirdzniecību, genderpolitika cietumos un citās sabiedriskās vietās, lai tie, kas jūtas piederīgi otram dzimuma, var brīvi apmeklēt, piemēram, dušas. Tās ir Jaunā Eiropas cilvēka Ušakova partijas bīdītās vērtības.

Atbildēt

€$

08.02.2022. 10:31

Bijušo Vācijas izlūkdienesta šefu sarūgtina Latvijas vienaldzīgā attieksme pret iespējamo korupciju. BILD: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500000 eur kukuli.

Atbildēt

būtiski

08.02.2022. 10:09

Tatārelis Bordāns ir Putina iesūtīts kaitnieks!

Atbildēt

fakts

08.02.2022. 09:55

Ģimenei var būt tikai viena pareiza forma,tas ir visas cilvēces pamats.Var būt nepilnas ģimenes,atraitnes,atraitņi.Divi tēviņi vai divas matītes nav un nevar būt ģimene.Psihiski slimajiem jāarstējas.
Jebkura interpretācija ir pret dabisku ģimeni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Atklāta vēstule Latvijas Bankas prezidentam

FotoGodātais Mārtiņa Kazāka kungs, vispirms vēlos uzsvērt, ka šī vēstule nav domāta kā kritika vai uzbrukums Jums personīgi, bet drīzāk kā aicinājums aktīvāk iesaistīties un risināt situāciju, kas skar gan Latvijas Bankas reputāciju, gan tās aizsargātās klientu intereses. 
Lasīt visu...

12

Krievijas cars Pēteris I ir visu latviešu tēvs

FotoPaldies Krievijas caram Pēterim I par Lielo Ziemeļu karu, kura laikā viņa karavīri izjāja Vidzemi un atstāja pēcnācējus, kuri izveidoja latviešu tautu.
Lasīt visu...

12

Iebraucējiem nospļauties par kārtību Latvijā. Cik ilgi to piecietīsim?

FotoValdības nomaiņas ēnā bez pienācīgas uzmanības palikusi ziņa par liegumu no Krievijas iebraukt tur reģistrētām automašīnām. Labi, tas, ka vairs nevar iebraukt, varbūt varēja būt kā vienas dienas aktualitāte, taču tam komplektā ir vesela virkne neatbildētu jautājumu, ko nedrīkstam nolikt tālā plauktā apputēšanai.
Lasīt visu...

21

"Maskavas nams" Rīgā – simbols ģeopolitiskā kursa maiņai?

FotoPirms nedēļas biedrība "Austošā Saule" pulcēja piketa dalībniekus pretī "Maskavas namam" Rīgā. Ar plakātiem, kas atgādināja par ukraiņu ciešanām un nepieciešamību atbrīvoties no Krievijas ietekmes, pretī Krievijas valsts simboliem. Piketa dalībniekiem nebija šaubu par to, ka vairāk nekā pusotru gadu pēc pilna apmēra kara sākuma Ukrainā un gadu pēc okupekļa nojaukšanas Pārdaugavā "Maskavas nama" atrašanās Rīgā ir spilgts simbols arvien neatrisinātajai cīņai par Latvijas ģeopolitisko kursu un mūsu pašu interesēm savā valstī.
Lasīt visu...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

Šī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva....

Foto

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

Godātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es,...

Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...