Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata
Foto

Bordāna - Pirra likums

Jānis Urbanovičs
08.02.2022.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laima

10.02.2022. 11:25

Cilvēki kas šiem traucē, labākajā gadījumā nonāk cietumā, sliktākajā pazūd, vai tiek uzģērbts koka uzvalks....

Atbildēt

Tālis

09.02.2022. 16:05

Viens te sludina, ka ģimenei var būt tikai viena pareiza forma, bet neapjēdz, ka pats jēdziens ģimene ir tikai mūsu platuma grādu vairaku valstu sabiedrību pasena noruna baznicas vadībā un nekas vairāk. Trakākais ir tas, ka šie ASV 19.g.s. puritānisma fanātiskākie paraugi rāpjas uz galda un mēģina visus diriģēt.

Atbildēt

druīds

09.02.2022. 01:03

Histērija par TM vienīgo, aptuveni labo darbu rāda mūsu sabiedrības absolūto stulbumu, jo tā esot pavērtas viendzimuma laulības iespēju durvis. Kretīni, kas notiks, js pat legalizēs pediņu un lezbiešu laulības? Pasaule sagrūs, heteroseksuālo pāru skaits saruks? Ja homoseksualitātē ir vainīga ģenētika, tad NA idioti homoseksuālos tikai pavairos spiežot viņus laulāties ar pretējo dzimumu. Lai tak viendzimums laulājas uz velna paraušanu un nebojā ģenētisko materiālu. Problēma var būt tiešām liela, ja homīši skata pēc laulāsies, ražos ģenētiski modificētus bērnus un vairosies. Visādi NA idioti, ZZS idioti kopā ar stulbajiem Polijas katoļiem grib izlikties par īstiem večiem un vāra sūdus savu smadzeņu mikroskopiskuma dēļ.

Atbildēt

papildinājums

09.02.2022. 00:07

»

Urbis

pats ir tauta


Urbis ir krievu (okupantu) tauta.

Atbildēt

virgo

09.02.2022. 00:06

Krievi tik daudz melo, ka es neticu neko, ko saka krievs. Un tā kā Urbanovičs ir slimīgs rusofīls, tad es arī šim ruksism neticu.

Atbildēt

!!!:

08.02.2022. 20:40

Bordāni un Jurašs ir amorāli cilvēki, ja viņi Olain farma sagūstīšanas labad lika nogalināt Rebenoku P. un neskatoties uz to, ka viens no šiem diviem dzīvniekiem (Bordāns) vēlas sevi parādīt iemītnieku priekšā, mēs ticēsim, ja viņš maldina Dievu un nebaidās no tā, kā viņš nogalina vainīgo cilvēku, tad turēt cilvēkus ar sliktu orientāciju ir laba lieta šiem galvas slimajiem (bordāniem-jurašiem).

Atbildēt

?!

08.02.2022. 19:19

kāpēc Urbanovičs ar Tavaru un visa "kāršu opozīcija" nebija vakar ne pie Ministru kabineta, ne Zaķusalā, ne pie Pils? Visur tur, kur bija tauta?

Atbildēt

Aaaaaaaaa!

08.02.2022. 19:09

»

Žulis

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta...


Vajag sūdzēties pasaules seksuālo reformu biedrībā.

Atbildēt

PIETIEK farsa

08.02.2022. 17:22

Farss, lai neievērotu REĀLUS draudus demokrātijai un vārda brīvībai, ko virza ātri, klusi un bez iebildumiem. Kāds apskatījās Informācijas atklātības grozījumus šodienas MK sēdei? Un tā katru sēdi. Te vienā vietā nogriež, te citā. Un tad brīnās, ka paredz sodus par to, ko savulaik likums tieši paredzēja kā atļautu.

Atbildēt

motorhead 1916

08.02.2022. 17:21

Kaut kaa nepamet sajuuta, ka nepelniiti piemirsti nekrofili. Es, protams, nevienu taadu nepaziistu, bet, manupraat, gan Bordaans, gan Urbis vismaz vizuaali atbilst shaadu attieciibu cieniitaajiem. Nekaa personiiga, tas tik viedoklis... ;[-)[[[

Atbildēt

faktiņi

08.02.2022. 17:05

Kas izriet no BILD par Bordāna un Juraša 500 000 eur kukuļiem!? Viņi abi ir zilie un Rinka turpat...roka roku mazgā...

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:58

»

Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai


...tas ir noteikts ?...:D...tad tagad ir laiks sākt cīņu par biseksuālo homo sapiens īpatņu tiesībām...:)

Atbildēt

jaajaa

08.02.2022. 15:54

...:D...aū!..."Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas – mantiskajās attiecībās, sociālajā aizsardzībā, iespējā savu partneri apmeklēt slimnīcā, utt., utjp. Tas nekādi neapdraud “vienīgās pareizās” ģimenes formas atbalstītājus, bet ļoti atvieglotu dzīvi tiem, kuri pie tām nepieder."...kaut ko autors ir sajaucis...ilgi jau politikā, bet nezin...visā pasaulē dzīšanās pēc homoseksuālistu balsīm jau ir beigusies...neko tās nedod...homo ir zem 4% no populācijas, ja normālā politikā par varu sacenšas 2-4 partijas, nav vērts spēkus tērēt, ko iegūst no homo, zaudē no citiem...:)

Atbildēt

Labs raksts

08.02.2022. 15:39

Tikai to vajadzētu papildināt ar prognozi par Krievijas valstiskuma sabrukumu pēc Kijevas ieņemšanas (ja tāda notiks) vai pēc biedra Pu aizspēlēšanās uz lielās politikas šaha dēļa (tā jau ir notikusi)radītās Otrās februāra revolūcijas jukām (kas nobriedušas krievu virsniecības aprindās).

Atbildēt

Bet

08.02.2022. 15:16

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Nav nekādas ,,pata" situācijas. Ir Civillikuma normas par sabiedrības līgumu, un tieši 2241.pants, kas ļauj perversajām personām nostiprināt savas personiskās un mantiskās tiesības un pienākumus, kā arī to izdarīt nelaulātiem citiem kopā dzīvojošajiem

Atbildēt

Derdz

08.02.2022. 15:15

Hm,varbut mums nav atistiba, bet degradacija, ko pat statistika faktiski apliecina ka esam pirmajas vietas no beigam

Atbildēt

08.02.2022. 15:08

»

.

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas


Ja Civilās savienības likumprojektā noteikts, ka to nevar slēgt laulībā esošie subjekti, tad tas skaidri norāda uz perversiju pielīdzināšanu laulībai!

Atbildēt

Nameisis

08.02.2022. 14:45

»

Brunete

Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda...


Latvieši un krievi nav tas pats, kas padomju okupanti kuri šeit ieradās okupācijas periodā pēc 1940g aneksijas, Latvijas militārpersonu apšaušanas un vietējo iedzīvotāju masu slepkavībām, kam sekoja "brīvprātīga" mantas nacionalizācija un verdzība 50 gadu garumā.

Atbildēt

Brunete

08.02.2022. 14:32

»


Mana uzmanība aizķērās aiz "lai...pakļautu sabiedrību, to šķeļot", tāpēc padalīšos ar svarīgu Habarda
( Lafayette Ronald Hubbard ) tēzi, ka 2 cilvēki
(grupa utt.) NEKAD nestrīdēsies, ja nebūs TREŠĀS puses, kas minētos divus sanaidos... Tas tik tā, pārdomām, kāpēc tiek noskaņoti Latvijā latvieši pret krieviem, nevakcinētie pret vakcinētajiem utt., jo tad ir viegli vadīt abas iesaistītās puses. Tas pats var notikt ģimenē, darba vietā utt. Tad kas ir TREŠĀ puse, kas nostāda vakcinētos pret nevakcinētajiem un otrādi?

Atbildēt

par šo urlu urbanoviču

08.02.2022. 14:10

lūk kā! lūk kā dzied maskavas lakstīgala! vai lakstīgalas - kopā ar "progresistiem" . jo slikktāk Latvijā, jo urlām labāk : )

Atbildēt

Androfagu kopiena

08.02.2022. 11:33

Lūdzam ievērot mūsu kopienas tradicionālo dzīves veidu un nodrošināt androfagu tiesības ēst un iegūt tradicionālās ņammas kaimiņu apgabolos.

Atbildēt

.

08.02.2022. 11:27

Labāk jau "pata" situācija, nekā legalizētas perversijas.

Atbildēt

Žulis

08.02.2022. 11:17

Tātad arī Urbanovičs, kritizējot Bordānu, īstenībā viņu atbalsta.
"Uzskatu, ka ikvienam cilvēkam likumos ir jānodrošina līdztiesīga attieksme visās jomās, kas ir juridiski regulējamas..."
Kādas tad ir tās jomas, kur likumos cilvēkiem nav paredzēta līdztiesīga attieksme?! Vai likumos kaut kur ir teikts, ka, piemēram, latvieši to drīkst, bet krievi nē, vai heteroseksuāli to drīkst, bet homoseksuāļi nē, sievietēm tas ir atļauts, bet vīriešiem nē un otrādi?! Es nevienā likumā neko tādu neesmu atradis. Tad par ko ir runa?
Bet runa ir nevis par līdztiesību, bet PRIVILĒĢIJĀM. Privilēģijām, kas izriet no cilvēku individuālajām īpatnībām un iegribām. Piemēram, cilvēks nevēlas iegūt Latvijas pilsonību, bet grib, lai viņam tiktu piešķirtas visas pilsoņa tiesības. Cilvēks, kurš savas seksuālās novirzes dēļ nevar izveidot ģimeni, vēlas, lai viņam viņa seksuālo noviržu rezultātā izveidotajām attiecībām tiktu piešķirts ģimenes statuss.
Pašķirstiet medicīnisko literatūru! Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz visādu patoloģiju un noviržu ir cilvēkiem. Nav iespējams visām šīm novirzēm likumdošanā noteikt privilēģijas. Likumdošanā jau ir noteiktas privilēģijas divām cilvēku kategorijām - bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Un tas ir loģiski un pareizi. Visiem pārējiem ir jābūt vienam likumam un vienai taisnībai. Ja kāds no tā cieš, tad jāsaprot, ka šo ciešanu cēlonis ir VIŅAM PIEMĪTOŠĀ NOVIRZE, nevis likumdošana.

Atbildēt

K

08.02.2022. 10:59

Urbanoviču izskatās ar LGBT Ušakovs jau nozombējis. "nediskriminēt" visās jomās realitātē ir ieviest geju, lezbiešu laulības, bērnu adopciju, mākslīgās apaugļošanas pieejamību un surogātmāšu izmantošanu, radīto bērnu cilvēktirdzniecību, genderpolitika cietumos un citās sabiedriskās vietās, lai tie, kas jūtas piederīgi otram dzimuma, var brīvi apmeklēt, piemēram, dušas. Tās ir Jaunā Eiropas cilvēka Ušakova partijas bīdītās vērtības.

Atbildēt

€$

08.02.2022. 10:31

Bijušo Vācijas izlūkdienesta šefu sarūgtina Latvijas vienaldzīgā attieksme pret iespējamo korupciju. BILD: Bordāns un Jurašs saņēmuši 500000 eur kukuli.

Atbildēt

būtiski

08.02.2022. 10:09

Tatārelis Bordāns ir Putina iesūtīts kaitnieks!

Atbildēt

fakts

08.02.2022. 09:55

Ģimenei var būt tikai viena pareiza forma,tas ir visas cilvēces pamats.Var būt nepilnas ģimenes,atraitnes,atraitņi.Divi tēviņi vai divas matītes nav un nevar būt ģimene.Psihiski slimajiem jāarstējas.
Jebkura interpretācija ir pret dabisku ģimeni.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...