Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sulīgā Anda

05.01.2021. 05:39

Policijas smukulīši atbildīgi pilda savu darbu. Nevazāsimies naktī pa apšaubāmām vietām. Labāk paliksim mājās kopā ar Sulīgo Andu. Gultā es esmu īsta kaisles Dieviete. Andiņa zina kā labāk. Vairāk seksa, mazāk naida!
Ar mīlestību, LATVJU SEXA Dieviete Sulīgā Anda
SulīgāAnda® ™SulīgāAnda

Atbildēt

Tagad idiots Valdis Zatlers aicina 13. Saeimai vakcinēties un nestrādāt attālināti

04.01.2021. 19:13

»

Cik var melot!

Slimnīcu skaitu samazināja, tagad “gripas sezona” un kā parasti visas pilnas un vairāk, jo slimnīcu maz.. Tikai tagad mediķi, lai saņemtu piemaksas par C19, pārdevušies un stāsta pasaciņas. Mediķi ir ciniski un vēl pērkami. Paši “vakcinējas” formāli, neiešpricē, jo ir savējie un par pārējiem poh...


Vai V. Zatlers pats publiski vakcinēsies šovam ar placebo efekta vakcīnu?

Ikviens ir pie pilnas saprašanas, ja valsts atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ziņojot ANO - tad valsts juridiski neatbild par sekām, kādas no vakcīnas var celties vakcinētā veselībai.

Vakcinējamo apmauj ar idiotiskām atbildēm un idiotiskuem jautājumumiem, kamēf vakcinējamais paraksta piekrišanu vakcinēties un ka ir iepazīstināts ar “visām atbildēm”.

Atbildēt

Cik var melot!

04.01.2021. 16:56

»

Fifa

Jurčas kundze


Slimnīcu skaitu samazināja, tagad “gripas sezona” un kā parasti visas pilnas un vairāk, jo slimnīcu maz.. Tikai tagad mediķi, lai saņemtu piemaksas par C19, pārdevušies un stāsta pasaciņas. Mediķi ir ciniski un vēl pērkami. Paši “vakcinējas” formāli, neiešpricē, jo ir savējie un par pārējiem poh..

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.01.2021. 13:26

Skaidrs, ka vienotas izmeklējamo datu bāzes nav, bet ir tikai dati no laboratorijas par veikto testu daudzumu un pozitīvajiem gadījumiem. Tas arī nozīmē, ka reālo bildi par vīrusa izplatību iegūt nav iespējams. Reālā izplatība/pieaugums varētu būt dažu procentu robežās, bet nemazina ieviesto ierobežojumu nozīmību, jo pretējā gadījumā skaitļi būtu daudz biedējošāki un pieaugtu ģeometriskā progresijā. Tas jau nu gan ir jāapjēdz pat Jurčai.

Atbildēt

Fifa

04.01.2021. 11:30

Jurčas kundze!
Pēc Jūsu domām šie dati ir meli? Tad jau arī pārpildītajās slimnīcās arī atrodas izbāzeņi un mirušie nav miruši?

Atbildēt

Radu rados, kur vien klausies un skaties

03.01.2021. 09:07

»

redz

Ja tu nebūtu pilnīgi stulbs, tad saprastu ar ko atšķiras veikto testu skaits no testēto personu skaita un kopā ar Jurču nerīkotu histērijas par pašu izdomātām it kā neatbilstībām. Tāpat, ja būtu kaut nrlirlas spējas domāt, tad saprastu, ka nevar ne sastādīt ne publicēt kaut kādus saņemamo vakcīnu skaitus...


nekādu saslimšanu! Šajos “kara laika” apstākļos pat ar gripu vairs neslimo, jo nostrādā izdzīvošanas imunitāte. Bezrūpības un bezgribas laiks beidzies.

“Pandēmija” ir aizsegs NATO mācībām. Vakcinācija ir sabiedrības iznīcināšana un kastrēšna - policistus, mediķus, pedagogus kastrēs - instinkti saglabāsies, bet auglība zudīs. Vecajiem - liekajiem 90, 80, 70. un kolīdz pensijā 65 g v paredzētas citas vakcīnas - ātrākai nāvei.

Patēriņu ietobežos, ekonomiku sagraus, ar vakcinācijas maniakālismu, lai nogalinātu miljonu miljonus, PVO un Pasaules Banka gatavojas jaunām “pandēmijām”, ne tikai C19 viļņiem.


Bet LV valdība izpilda slepenas NATO instrukcijas, tostarp izsludinot masveida testēšanas statistikas melu propagandas datus par inficētiem un mirušiem no “C19”. Mediķi klusē, jo baidās zaudēt darbu un iztikas līdzekļus. Tas pats ar policistiem un pedagogiem.

Izglītības vietā būs dzīvnieciska apmācība attālināti, jo izglītību iegūstt mācību procesā - ar pedagoģisko darbu, sociālo kontaktēšanos un zināšanu apguvi vienlaikus. Sagraujot izglītības sistēmu, sagrauj tautas nākotni un vēsturisko pieredzi.

Novājināta tauta viegli pakļaujas savai iznīcināšanai.Atbildēt

Munameģis

03.01.2021. 04:06

Nu ko Bordān, ir iespēja uzrāvienam. Esi vecis, uznes gaismu kalnā. Un pie reizes par testu atbilstību kvalitātei arī noskaidro...

Atbildēt

Vīnaķellis

03.01.2021. 03:49

Kas tur ko nesaprast, ir dati jums un ir viņķeles dati. Kā gribu, tā putroju. Formulu jums neredzēt kā savas ausis. Komercnoslēpums.

Atbildēt

Jokohama

02.01.2021. 23:48

Politiķi bez politikas simptomiem! Nauda vara,nauda vara nauda vara...

Atbildēt

Var jau melot vienreiz par pandēmiju

02.01.2021. 21:52

»

Beidziet ņirgāties!

Te ir tikai daži komentētāji, kas saprot pandēmijas postu. Lielākoties ņirgas un neticība. Bet man tuvs cilvēks cīnās par savu dzīvību un mēs lūdzam Dievu, lai viņš izķepurojas. Uz daudzo saslimušo fona komentāros šeit īpaši izpaužas nežēlība un cinisms. Un, ja tā, kam jums tie skaitļi un procenti un...


var vairākas reizes, bet nevar melot visu laiku. Ar konneparunāsi, neviens nezin nevienu, kurš būti inficējies!

Šis ir fašisms ar diktatūru un komendantstundu Achtung! Achtung!

Ir ierobežotas cilvēktiesības brīvi pār ietoties, nodarboties ar izvēlēto uzņēmējdarbību un nopelnīt minimālo iztiku!

Atbildēt

Beidziet ņirgāties!

02.01.2021. 19:09

Te ir tikai daži komentētāji, kas saprot pandēmijas postu. Lielākoties ņirgas un neticība. Bet man tuvs cilvēks cīnās par savu dzīvību un mēs lūdzam Dievu, lai viņš izķepurojas. Uz daudzo saslimušo fona komentāros šeit īpaši izpaužas nežēlība un cinisms. Un, ja tā, kam jums tie skaitļi un procenti un analīze vajadzīgi? Ko gribat pierādīt? Ka pandēmijas nav?!Ka vajag pulcēties, ignorēt aizliegumus?!Kam tad vēl jānotiek, lai mēs visi aizdomātos par personīgu atbildību cīņā pret pandēmiju>!?

Atbildēt

Viņķeli par dienesta viltojumu, izplatot nepatiesas ziņas par inficēto skaitu,

02.01.2021. 18:57

»

trollim

Vari pierādīt, ka tie 12% ir meli vai pats esi trollis un melis


kad viņa nebūs vajadzīga, padzīs no politikas ar kaunu un sabeigtu reputāciju.

Viņ melo un nevar pierādīt viņas izplatīto datu patiesumu. LV notiek klusais pilsoņu karš starp varas nomenklatūras “sociālajiem oligarhiem valsts amatos” kā jūs un tautu.

Var kādu laiku melot tautai, var kaut ko samelot, bet nevar melot visu laiku!

Atbildēt

kim2

02.01.2021. 17:25

Lūk, kā daži prognozē iedzīvotāju skaitu pa valstīm 2025
https://deagel.com/forecast

Atbildēt

Janka

02.01.2021. 16:58

Par vakcināciju: Что стоит за вакцинацией? Картина складывается
https://www.youtube.com/watch?v p_4qbfBLOLY&feature youtu.be

Atbildēt

smiekls

02.01.2021. 15:55

Jurča pati sapinās savā gudrībā, jo ja neuzskaitītu tos, kam testus veic atkārtoti inficēto procentuālais daudzums pieaugtu!!

Atbildēt

redz

02.01.2021. 15:02

»

fakts

Bet vakcīnu skaits un to sadalījums pa mēnešiem izskatās ka nav....un visi kaimiņi ir pasūtījuši daudz vakcīnu....bet mēs pagaidām pieejamās vakcīnas neesam varējuši pasūtīt lielā daudzumā un neviens nevar publicēt saņemamo vakcīnu skaitu pa mēnešiem atbilstoši līgumiem un atrunājas ka būs...un tad ...


Ja tu nebūtu pilnīgi stulbs, tad saprastu ar ko atšķiras veikto testu skaits no testēto personu skaita un kopā ar Jurču nerīkotu histērijas par pašu izdomātām it kā neatbilstībām. Tāpat, ja būtu kaut nrlirlas spējas domāt, tad saprastu, ka nevar ne sastādīt ne publicēt kaut kādus saņemamo vakcīnu skaitus pa mēnešiem, jo lielākā to daļa vēl vispār nav reģistrētas!

Atbildēt

Nē, Jurčas kundzei

02.01.2021. 14:55

»

ain

Izskatās, ka Jurčas kundze uz pandēmijas rēķina mēģina sev gūt atpazīstamību, laikam taisās iet politikā. Tādēļ arī šīs demagoģiskās runas un raksti, kas balstītas uz dažādiem pieņēmumiem, piemēram, šis: “Pamatojoties uz šiem, iespējams, nekorektajiem datiem, Veselības ministrija un SPKC veic C19 izplatības...


atklāti Veselības ministrijas meli nav pieņemami. Šodien šie meli apgalvo, ka jau no testētiem 12 procenti ir ificēti. Izskatās, ka valdība plāno saglabāt komendantstundas un ierobežot tirdzniecību arī pēc 11. janvāra, turpinot melot.

Atbildēt

ain

02.01.2021. 14:48

Izskatās, ka Jurčas kundze uz pandēmijas rēķina mēģina sev gūt atpazīstamību, laikam taisās iet politikā. Tādēļ arī šīs demagoģiskās runas un raksti, kas balstītas uz dažādiem pieņēmumiem, piemēram, šis: “Pamatojoties uz šiem, iespējams, nekorektajiem datiem, Veselības ministrija un SPKC veic C19 izplatības novēršanas pasākumus.” To, ka slimnīcās vairs nav vietu, netiek sniegti plānveida pakalpojumi un trūkst medicīnas personāla, to Jurča pagaidām vēl nav pamanījusi. Škiet, ka vecumdienās atklājusi sev Exceli un nu tik tajā Excelī bīda sev neizprotamus skaitļus, kas rezultējas aplamos secinājumos.

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 13:17

Cik bieži testē pozitīvos bez simptomiem un ar simptomiem viegla un vidējā formā tiem, kuri sēž mājās, bet tiem, kam smagā forma un atrodas slimnīcā ..

Atbildēt

Pēteris Apīnis (dr.)

02.01.2021. 13:14

Bordān turies.

Atbildēt

šī tante

02.01.2021. 13:08

ir kā Jurašs Nr.2.Vēsture atkārtojas?

Atbildēt

Muļķītis

02.01.2021. 12:57

»

es

Demogoģiskā zoss...


Roc dziļāk. Vai Jurčas piedalīšanās Ulmes 25 cilvēku (skaitlis priekš muļķu zemes policijas) piketā krastmalā bez maskas un šis raksts nav pieteikums dalībai 14.saeimas vēlēšanās no vēl nenodibinātas, bet jau perētas, partijas saraksta. Tad tas jau jāuztver nopietnāk- kādus cilvēkus un idejas (ja tādas vispār būs) pārstāvēs šī partija

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:14

»

ESMAIJA

Visu šo lasot un klausoties, gribot, negribot jānonāk pie atzinuma, vai nu tiek valdības lobēti testētāji un to nekad un neviens nespēj izkontrolēt, vai arī kādam ir iemesls cilvēkos radīt baiļu un trauksmes stāvoklī, lai lobētu vakcīnu ražotājus un garantētu tiem vajadzīgo noietu. Varbūt ir vēl kāds...


Bet vakcīnu skaits un to sadalījums pa mēnešiem izskatās ka nav....un visi kaimiņi ir pasūtījuši daudz vakcīnu....bet mēs pagaidām pieejamās vakcīnas neesam varējuši pasūtīt lielā daudzumā un neviens nevar publicēt saņemamo vakcīnu skaitu pa mēnešiem atbilstoši līgumiem un atrunājas ka būs...un tad potēs...un ja vakcīnu nav tad arī sadalījums pa mēnešiem nevarot būt....jo te nav Vācija kur viss tiek publicēts un sabiedrība zin

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:04

»

Agnese

Katrā valstī cita iedzīvotāju grupa, ko vakcinē pirmo. Dažviet ir seniori. Un arī vakcīnas ir dažādas. Tikai ir jatājums- kurš īsti izvēlas šīs grupas- valdība vietējā vai cita? Par to, ka vakcīnas nav izgājušas pilnu pētniecības ceļu, var lasīt to prezentācijās, PVO mājsslapā, citu valstu un valodu...


Cik noprotams no masu medijiem...tad mums vakcinēšanās saraksti vēl nav....bet kad būs to neviens nenojauš un ģimenes ārsti rausta plecus un pacietīgi klusē....jo cilvēkiem vienkārši saka-NEZINĀM

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:00

»

es

Demogoģiskā zoss...


Tas nozīmē ka uzrādītais testu skaits neatbilst patiesībai un ir jākoriģē un pasaules vesel.org, ir jānosūta objektīvi dati

Atbildēt

Haralds

02.01.2021. 11:50

Kāpēc Valsts zāļu aģentūra nespēj vai negrib nogādāt vakcīnas pa tiešo konkrētiem vakcinēšanas veicējiem?Kāpēc tiek iesaistīta farmācijas mafija ar savām lieltirgotavām?Kāpēc nenosauc konkrētus finansiālu un kriminālsodu apmērus pārkāpumu gadījumiem?Vai galā vainīgajiem vien pakratīs politiskās (bez)atbildības pirkstu?

Atbildēt

es

02.01.2021. 11:03

Demogoģiskā zoss!
Iepriekšēji testi nedod nekādu priekšrocību jau pēc minūtes. Līdz ar to neskaitāmi testi riskantākajos areālos ir pilnīgi normāli.
Cita lieta, ka nepietiekama apjoma dēļ, dati nav reprezentatīvi - visdrīzāka sabiedrībā vienlaicīgi slimo skaits ir daudzkārt zemāks kā 10%.
Un komandantstunda tika ieviesta balstoties uz ZSv novērojumiem, ne % rāditājirm. Jau ZSv bija skaidrs, ka pulcēsies intensīvi

Atbildēt

Jahnis

02.01.2021. 10:55

Te pierādījums, ka kundze mūžu veltījusi Exel darbam. Plašāks redzējums par pandēmiju nav. Ideja taču ir par nepulcēšanos, distanci, jā- arī neuguņosanu, skurbumvielu nelietošanu un veselo saprātu. Lai neslogo mediķus un slimnīcas. COVID protams nav, tam pierādījums tai skaitā arī Dr. Aldiņa nu jau nebūtība. Vēl par maz %, cien Jurčaz k-dze?

Atbildēt

apriori

02.01.2021. 10:15

»

!

Es zinu. ka sportisti tiek testēti reizi nedēļā, bet kulinārijās, ēstuvēs strādājošie, netiek testēti vispār


paraziti mulku zeme ir liela ciena.ta saucamie sportisti ir parazitu etalons.

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 10:14

Kam jums patiesiba, ja būs patiesiba par saslimstibu, tad varbūt pa dienu sēdesim visi mājās un tad pi pī visam. Tāpat jau sen un tagad ir skaidrs ka saslimstiba ir un būs ne tikai cov, bet citas infekcijas..labrit, un paši vien vainīgi ar savu sadzivi un saimniekosanos, jo risinām sekas nevis cēloņus

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 10:09

Esmu testēts divu nedēļu laikā piecas reizes.

Atbildēt

aha

02.01.2021. 10:06

»

Amigo

Jautājums Ilzei Jurčai...


jasecina ka KNAB saka strādat cilvēki ar jocīgu psihi
Jurča Strīķe Jurašs vēl persona kas apzaga seifu. Kurs tos jancīgos cilvēkus pieņema darbā

Atbildēt

Agnese

02.01.2021. 09:27

»

Globālisti ierobežo

straujo globālo ekonomikas attīstību, ko nekontrolēti veicināja FRS naudas drukāšana, investējot Ķīnā. Mēs šodien redzam uzbrukuma taktiskos un stratēģiskos manervus ar masveida testēšanu un statistikas viltošanu. LV un dažas valstis atteikušās no cilvēktiesību ievērošanas. Bet saskaņā ar Cilv ties ...


Katrā valstī cita iedzīvotāju grupa, ko vakcinē pirmo. Dažviet ir seniori. Un arī vakcīnas ir dažādas. Tikai ir jatājums- kurš īsti izvēlas šīs grupas- valdība vietējā vai cita? Par to, ka vakcīnas nav izgājušas pilnu pētniecības ceļu, var lasīt to prezentācijās, PVO mājsslapā, citu valstu un valodu mēdijos. Protams, tikai ne latviešu. Valstis pat publicē oficiālu vakcinēšanas plānu, iepirkumu un loğistiku, tikai ne LV. Kāpēc, tas ir vienīgais jautājums(speciāli ierobežo informāciju vai nav intelektuālās kapacitātes).

Atbildēt

Globālisti ierobežo

02.01.2021. 08:59

»

Es arī

Nezinu nevienu slimo no savu paziņu loka, kas man ir ļoti liels! Testētie daži - vieni, kas strādā ārzemēs, otri - zinātkārie


straujo globālo ekonomikas attīstību, ko nekontrolēti veicināja FRS naudas drukāšana, investējot Ķīnā. Mēs šodien redzam uzbrukuma taktiskos un stratēģiskos manervus ar masveida testēšanu un statistikas viltošanu. LV un dažas valstis atteikušās no cilvēktiesību ievērošanas. Bet saskaņā ar Cilv ties dekl 15 pantu tiesībsargs Jansons “novēro”, lai ierobež būtu “samērīgi”. Vai nav smieklīgi? Pabeigs vakc mediķus, plāno 90., 80., 70., 65 g v un hron slimībām slimojošos pēc kārtas aizsūtīt ar speciālām vakcīnām uz viņsaulili “komendantstundu laikā”, norakstot uz “pandēmijas plosīšanos”.

2020. g.pavasarī plānotās un uzsāktās NATO mācības faktiski sajūgtas ar C19 izplatīšanu, kā vieglo bioloģisko ieroci, iespējams, arī ar testu starpniecību, lai apturētu globālo ekonomikas izaugsmi, kura teju dubultojās ik gadu no 2016. gada un kļuva nekontrolējama.

Vakcīnas globālisti saražojuši dažādas. Kāds kurai sastāvs, ir komercnoslēpums - viena nosaukuma paredzētas mediķiem, policistiem , pedagogiem, cita nosaukuma veciem cilvēkiem un cilvēkiem ar hroniskām slimībām, lai attīrītu dabu no liekiem patērētājiem. Visticamāk - polic, pedag, mediķiem paredz vieglās vakcīnas, tikai kastrējot - dzimuminstinkti saglabājas, bet cilv kļūst neauglīgs.

Kopējais plāns mainīts - īsā laikā planētas iedz skaitu, arī LV, samazināt uz pusi, samazinot patēriņu. Itālijā jau atsevišķos rajonos izdala naudu un pārtikas kartītes. Tas nozīmē, ka drīz tas būs arī pie mums.

Atbildēt

Lumpenis

02.01.2021. 08:03

Karoc sodien eju uz berem vienam cilvekam kas nomira no virusa slavena. Ta ka cilveki mirst. Jautajums paliek cik daudz patiesiba.

Atbildēt

atkal murgainie murgo

02.01.2021. 07:35

Kā tad jādara????????????????????? Konkrēti!!!!!!!!!!!!!! Kā jādara????????????????Fauči nezin kā jādara. Daži no malienas zin, bet klusē.

Atbildēt

wow

02.01.2021. 06:53

Vai tiek veidota statistika par inficēšanās apstākļiem? Jo tikai uz tādas pamata var noteikt efektīvus ierobežojumus.

Atbildēt

SKAITĪKLIS

02.01.2021. 06:15

Ko cepamies ? Nav svarīgi, cik testu, nav svarīgi cik reāli slimo, svarīgi kā saskaita, tā tam būt - āmen. Tāpat kā vēlēšanās, nav svarīgi kā nobalso, svarīgi kā saskaita. Un jo vairāk, jo labāk, protams, ne jau man, bet skaitītājiem.

Atbildēt

pašpuika

02.01.2021. 00:18

»

un

Tu gribēji, lai mirušie skaitītos kā stacionāros atrodošies


Johaidi, bet kāpēc viņus liek kopā!!!

Atbildēt

vcb

01.01.2021. 23:51

»

MMM

Ko dara Streļčenoks


Atradis ļoti labu nišu. Vada attālinātos seminārus iestādēm par korupcijas risku novērtēšanu un interešu konfliktu novēršanu.

Atbildēt

Amigo

01.01.2021. 23:46

Jautājums Ilzei Jurčai.
Bet kāds ir reālais korupcijas indeks valstī??? Jums kā bijušajai KNAB priekšnieka vietniecei vajadzētu būt "pilnai bildei" vismaz uz to laiku, kad bijāt šajā amatā. Turklāt man kā parastam pilsonim, lasot presē materiālus par gadījumiem kuros ir acīm redzama "lēmumu pieņēmušās amatpersonas stimulēšana"(korupcija), jo kā gan savādāk izskaidrot tik dīvainos lēmumus, tajā skaitā par valsts naudas izlietojumu? Bet oficiālā statistika par reāli notiesātiem, korumpētiem ierēdņiem, skaidri pasaka, ka "KORUPCIJAS MŪSU VALSTĪ NEMAZ NAV". Ir TIKAI daži individuāli gadījumi. Ko Jūs Jurčas kundze esat reāli darījusi korupcijas mazināšanai mūsu valstī, ja tik maz notiesājošu tiesas spriedumu??? Varu šo jautājumu paskatīties arī no otras puses. Ko Jūs, Jurčas kundze darījāt KNAB, apstākļos kad Latvijā nemaz nav korupcijas (var secināt pēc notiesājošu tiesas spriedumu saita), varbūt bijāt "labi iekārtojusies amatpersona" kura nodarbojas ar "tēmām" kuras mūsu valstī nemaz nav un saņēmāt no valsts dāsnu atalgojumu par neesošu dabu??? Pareizāk sakot par darbības imitēšanu. Jo pietiekoši bieži tika dzirdēts par amatpersonu aizturēšanām ar murgainām apsūdzībām un diezgan drīzas to atbrīvošanas. Turklāt daudzas no šīm amatpersonām joprojām atrodas savos ieņemamajos amatos. Kā piemēru varu minēt Jelgavas mēru Rāviņu (lai arī cik NEsimpātisks viņš un viņa partija man būtu).

Atbildēt

Protams ka Neko nenoskaidros

01.01.2021. 23:40

Jo tas Viss ir saistīts ar milzīgiem meliem

Atbildēt

Cilvēki mirst tas ir dabiski

01.01.2021. 23:16

Šis cirks sāk apnikt. Parasta ziemas gripa dur doms. Cilvēki vairāk mirst jo sabiedrība ir novecojusi. Un daudz vēžu slimnieku ir kas nomirst. Netrūkst arī citu kaišu. Bet šos visud raksta uz vīrusa rēķina. Un putrojas ar datiem pēc dīvainībām vairāk tas viss velk.

Atbildēt

Un vēl

01.01.2021. 22:49

»

Eiropas centrālā banka skaidri pateikusi, ka dos neierobežotus, bet proporcionālus valsts uzņēmumu novērtējuma vērtībai, kredītus ES valstīm, kuri nekavējoties jānovirza Covid-19 “apkarošanai” - masveida testēšanai, algu pielikumiem mediķiem un policistiem komendantstundām, vakcīnu iegādei, pabalstiem...


Aizvien vairāk sabiedrības piedalās globālās politikas anallīzē, izkristalizējas, ka globālistu virzieni ir divi - globālisti ar Pasaules Banku plāno saglabāt valstis kā ES ar parādu ķīlām, lai apkalpo administratīvās valstu teritorijas. Savukārt ultravlobālisti paredz saglabāt trīs valstis ĶTR, ASV un KF ar kopēju Pasaules valdību, elektronisko koncentrācijas nometni un sociāliem reitingiem, ko ievieš ar vakcināciju un imunitātes pasi.

Šajās dziļajās pretrunās Tramps atsvieda attīstībā ultraglobistus. Pēc šaha metodoloģijas stratēģijas strukturālās izmaiņas, ko ultraglobistu stratēģijā ieviesa Tramps, var sekmēt ultraglobistu stratēģijas struktūras sagrūšanu. Arī pašu lielvalstu iekšējo politisko procesu pretrunas var veicināt pat neparedzamu politikas attīstību.

Viennozīmīgi ir tas, ka C19 izmanto politiskajās spēlēs un ka C19 nav pandēmija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...