Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sulīgā Anda

05.01.2021. 05:39

Policijas smukulīši atbildīgi pilda savu darbu. Nevazāsimies naktī pa apšaubāmām vietām. Labāk paliksim mājās kopā ar Sulīgo Andu. Gultā es esmu īsta kaisles Dieviete. Andiņa zina kā labāk. Vairāk seksa, mazāk naida!
Ar mīlestību, LATVJU SEXA Dieviete Sulīgā Anda
SulīgāAnda® ™SulīgāAnda

Atbildēt

Tagad idiots Valdis Zatlers aicina 13. Saeimai vakcinēties un nestrādāt attālināti

04.01.2021. 19:13

»

Cik var melot!

Slimnīcu skaitu samazināja, tagad “gripas sezona” un kā parasti visas pilnas un vairāk, jo slimnīcu maz.. Tikai tagad mediķi, lai saņemtu piemaksas par C19, pārdevušies un stāsta pasaciņas. Mediķi ir ciniski un vēl pērkami. Paši “vakcinējas” formāli, neiešpricē, jo ir savējie un par pārējiem poh...


Vai V. Zatlers pats publiski vakcinēsies šovam ar placebo efekta vakcīnu?

Ikviens ir pie pilnas saprašanas, ja valsts atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas ziņojot ANO - tad valsts juridiski neatbild par sekām, kādas no vakcīnas var celties vakcinētā veselībai.

Vakcinējamo apmauj ar idiotiskām atbildēm un idiotiskuem jautājumumiem, kamēf vakcinējamais paraksta piekrišanu vakcinēties un ka ir iepazīstināts ar “visām atbildēm”.

Atbildēt

Cik var melot!

04.01.2021. 16:56

»

Fifa

Jurčas kundze


Slimnīcu skaitu samazināja, tagad “gripas sezona” un kā parasti visas pilnas un vairāk, jo slimnīcu maz.. Tikai tagad mediķi, lai saņemtu piemaksas par C19, pārdevušies un stāsta pasaciņas. Mediķi ir ciniski un vēl pērkami. Paši “vakcinējas” formāli, neiešpricē, jo ir savējie un par pārējiem poh..

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.01.2021. 13:26

Skaidrs, ka vienotas izmeklējamo datu bāzes nav, bet ir tikai dati no laboratorijas par veikto testu daudzumu un pozitīvajiem gadījumiem. Tas arī nozīmē, ka reālo bildi par vīrusa izplatību iegūt nav iespējams. Reālā izplatība/pieaugums varētu būt dažu procentu robežās, bet nemazina ieviesto ierobežojumu nozīmību, jo pretējā gadījumā skaitļi būtu daudz biedējošāki un pieaugtu ģeometriskā progresijā. Tas jau nu gan ir jāapjēdz pat Jurčai.

Atbildēt

Fifa

04.01.2021. 11:30

Jurčas kundze!
Pēc Jūsu domām šie dati ir meli? Tad jau arī pārpildītajās slimnīcās arī atrodas izbāzeņi un mirušie nav miruši?

Atbildēt

Radu rados, kur vien klausies un skaties

03.01.2021. 09:07

»

redz

Ja tu nebūtu pilnīgi stulbs, tad saprastu ar ko atšķiras veikto testu skaits no testēto personu skaita un kopā ar Jurču nerīkotu histērijas par pašu izdomātām it kā neatbilstībām. Tāpat, ja būtu kaut nrlirlas spējas domāt, tad saprastu, ka nevar ne sastādīt ne publicēt kaut kādus saņemamo vakcīnu skaitus...


nekādu saslimšanu! Šajos “kara laika” apstākļos pat ar gripu vairs neslimo, jo nostrādā izdzīvošanas imunitāte. Bezrūpības un bezgribas laiks beidzies.

“Pandēmija” ir aizsegs NATO mācībām. Vakcinācija ir sabiedrības iznīcināšana un kastrēšna - policistus, mediķus, pedagogus kastrēs - instinkti saglabāsies, bet auglība zudīs. Vecajiem - liekajiem 90, 80, 70. un kolīdz pensijā 65 g v paredzētas citas vakcīnas - ātrākai nāvei.

Patēriņu ietobežos, ekonomiku sagraus, ar vakcinācijas maniakālismu, lai nogalinātu miljonu miljonus, PVO un Pasaules Banka gatavojas jaunām “pandēmijām”, ne tikai C19 viļņiem.


Bet LV valdība izpilda slepenas NATO instrukcijas, tostarp izsludinot masveida testēšanas statistikas melu propagandas datus par inficētiem un mirušiem no “C19”. Mediķi klusē, jo baidās zaudēt darbu un iztikas līdzekļus. Tas pats ar policistiem un pedagogiem.

Izglītības vietā būs dzīvnieciska apmācība attālināti, jo izglītību iegūstt mācību procesā - ar pedagoģisko darbu, sociālo kontaktēšanos un zināšanu apguvi vienlaikus. Sagraujot izglītības sistēmu, sagrauj tautas nākotni un vēsturisko pieredzi.

Novājināta tauta viegli pakļaujas savai iznīcināšanai.Atbildēt

Munameģis

03.01.2021. 04:06

Nu ko Bordān, ir iespēja uzrāvienam. Esi vecis, uznes gaismu kalnā. Un pie reizes par testu atbilstību kvalitātei arī noskaidro...

Atbildēt

Vīnaķellis

03.01.2021. 03:49

Kas tur ko nesaprast, ir dati jums un ir viņķeles dati. Kā gribu, tā putroju. Formulu jums neredzēt kā savas ausis. Komercnoslēpums.

Atbildēt

Jokohama

02.01.2021. 23:48

Politiķi bez politikas simptomiem! Nauda vara,nauda vara nauda vara...

Atbildēt

Var jau melot vienreiz par pandēmiju

02.01.2021. 21:52

»

Beidziet ņirgāties!

Te ir tikai daži komentētāji, kas saprot pandēmijas postu. Lielākoties ņirgas un neticība. Bet man tuvs cilvēks cīnās par savu dzīvību un mēs lūdzam Dievu, lai viņš izķepurojas. Uz daudzo saslimušo fona komentāros šeit īpaši izpaužas nežēlība un cinisms. Un, ja tā, kam jums tie skaitļi un procenti un...


var vairākas reizes, bet nevar melot visu laiku. Ar konneparunāsi, neviens nezin nevienu, kurš būti inficējies!

Šis ir fašisms ar diktatūru un komendantstundu Achtung! Achtung!

Ir ierobežotas cilvēktiesības brīvi pār ietoties, nodarboties ar izvēlēto uzņēmējdarbību un nopelnīt minimālo iztiku!

Atbildēt

Beidziet ņirgāties!

02.01.2021. 19:09

Te ir tikai daži komentētāji, kas saprot pandēmijas postu. Lielākoties ņirgas un neticība. Bet man tuvs cilvēks cīnās par savu dzīvību un mēs lūdzam Dievu, lai viņš izķepurojas. Uz daudzo saslimušo fona komentāros šeit īpaši izpaužas nežēlība un cinisms. Un, ja tā, kam jums tie skaitļi un procenti un analīze vajadzīgi? Ko gribat pierādīt? Ka pandēmijas nav?!Ka vajag pulcēties, ignorēt aizliegumus?!Kam tad vēl jānotiek, lai mēs visi aizdomātos par personīgu atbildību cīņā pret pandēmiju>!?

Atbildēt

Viņķeli par dienesta viltojumu, izplatot nepatiesas ziņas par inficēto skaitu,

02.01.2021. 18:57

»

trollim

Vari pierādīt, ka tie 12% ir meli vai pats esi trollis un melis


kad viņa nebūs vajadzīga, padzīs no politikas ar kaunu un sabeigtu reputāciju.

Viņ melo un nevar pierādīt viņas izplatīto datu patiesumu. LV notiek klusais pilsoņu karš starp varas nomenklatūras “sociālajiem oligarhiem valsts amatos” kā jūs un tautu.

Var kādu laiku melot tautai, var kaut ko samelot, bet nevar melot visu laiku!

Atbildēt

kim2

02.01.2021. 17:25

Lūk, kā daži prognozē iedzīvotāju skaitu pa valstīm 2025
https://deagel.com/forecast

Atbildēt

Janka

02.01.2021. 16:58

Par vakcināciju: Что стоит за вакцинацией? Картина складывается
https://www.youtube.com/watch?v p_4qbfBLOLY&feature youtu.be

Atbildēt

smiekls

02.01.2021. 15:55

Jurča pati sapinās savā gudrībā, jo ja neuzskaitītu tos, kam testus veic atkārtoti inficēto procentuālais daudzums pieaugtu!!

Atbildēt

redz

02.01.2021. 15:02

»

fakts

Bet vakcīnu skaits un to sadalījums pa mēnešiem izskatās ka nav....un visi kaimiņi ir pasūtījuši daudz vakcīnu....bet mēs pagaidām pieejamās vakcīnas neesam varējuši pasūtīt lielā daudzumā un neviens nevar publicēt saņemamo vakcīnu skaitu pa mēnešiem atbilstoši līgumiem un atrunājas ka būs...un tad ...


Ja tu nebūtu pilnīgi stulbs, tad saprastu ar ko atšķiras veikto testu skaits no testēto personu skaita un kopā ar Jurču nerīkotu histērijas par pašu izdomātām it kā neatbilstībām. Tāpat, ja būtu kaut nrlirlas spējas domāt, tad saprastu, ka nevar ne sastādīt ne publicēt kaut kādus saņemamo vakcīnu skaitus pa mēnešiem, jo lielākā to daļa vēl vispār nav reģistrētas!

Atbildēt

Nē, Jurčas kundzei

02.01.2021. 14:55

»

ain

Izskatās, ka Jurčas kundze uz pandēmijas rēķina mēģina sev gūt atpazīstamību, laikam taisās iet politikā. Tādēļ arī šīs demagoģiskās runas un raksti, kas balstītas uz dažādiem pieņēmumiem, piemēram, šis: “Pamatojoties uz šiem, iespējams, nekorektajiem datiem, Veselības ministrija un SPKC veic C19 izplatības...


atklāti Veselības ministrijas meli nav pieņemami. Šodien šie meli apgalvo, ka jau no testētiem 12 procenti ir ificēti. Izskatās, ka valdība plāno saglabāt komendantstundas un ierobežot tirdzniecību arī pēc 11. janvāra, turpinot melot.

Atbildēt

ain

02.01.2021. 14:48

Izskatās, ka Jurčas kundze uz pandēmijas rēķina mēģina sev gūt atpazīstamību, laikam taisās iet politikā. Tādēļ arī šīs demagoģiskās runas un raksti, kas balstītas uz dažādiem pieņēmumiem, piemēram, šis: “Pamatojoties uz šiem, iespējams, nekorektajiem datiem, Veselības ministrija un SPKC veic C19 izplatības novēršanas pasākumus.” To, ka slimnīcās vairs nav vietu, netiek sniegti plānveida pakalpojumi un trūkst medicīnas personāla, to Jurča pagaidām vēl nav pamanījusi. Škiet, ka vecumdienās atklājusi sev Exceli un nu tik tajā Excelī bīda sev neizprotamus skaitļus, kas rezultējas aplamos secinājumos.

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 13:17

Cik bieži testē pozitīvos bez simptomiem un ar simptomiem viegla un vidējā formā tiem, kuri sēž mājās, bet tiem, kam smagā forma un atrodas slimnīcā ..

Atbildēt

Pēteris Apīnis (dr.)

02.01.2021. 13:14

Bordān turies.

Atbildēt

šī tante

02.01.2021. 13:08

ir kā Jurašs Nr.2.Vēsture atkārtojas?

Atbildēt

Muļķītis

02.01.2021. 12:57

»

es

Demogoģiskā zoss...


Roc dziļāk. Vai Jurčas piedalīšanās Ulmes 25 cilvēku (skaitlis priekš muļķu zemes policijas) piketā krastmalā bez maskas un šis raksts nav pieteikums dalībai 14.saeimas vēlēšanās no vēl nenodibinātas, bet jau perētas, partijas saraksta. Tad tas jau jāuztver nopietnāk- kādus cilvēkus un idejas (ja tādas vispār būs) pārstāvēs šī partija

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:14

»

ESMAIJA

Visu šo lasot un klausoties, gribot, negribot jānonāk pie atzinuma, vai nu tiek valdības lobēti testētāji un to nekad un neviens nespēj izkontrolēt, vai arī kādam ir iemesls cilvēkos radīt baiļu un trauksmes stāvoklī, lai lobētu vakcīnu ražotājus un garantētu tiem vajadzīgo noietu. Varbūt ir vēl kāds...


Bet vakcīnu skaits un to sadalījums pa mēnešiem izskatās ka nav....un visi kaimiņi ir pasūtījuši daudz vakcīnu....bet mēs pagaidām pieejamās vakcīnas neesam varējuši pasūtīt lielā daudzumā un neviens nevar publicēt saņemamo vakcīnu skaitu pa mēnešiem atbilstoši līgumiem un atrunājas ka būs...un tad potēs...un ja vakcīnu nav tad arī sadalījums pa mēnešiem nevarot būt....jo te nav Vācija kur viss tiek publicēts un sabiedrība zin

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:04

»

Agnese

Katrā valstī cita iedzīvotāju grupa, ko vakcinē pirmo. Dažviet ir seniori. Un arī vakcīnas ir dažādas. Tikai ir jatājums- kurš īsti izvēlas šīs grupas- valdība vietējā vai cita? Par to, ka vakcīnas nav izgājušas pilnu pētniecības ceļu, var lasīt to prezentācijās, PVO mājsslapā, citu valstu un valodu...


Cik noprotams no masu medijiem...tad mums vakcinēšanās saraksti vēl nav....bet kad būs to neviens nenojauš un ģimenes ārsti rausta plecus un pacietīgi klusē....jo cilvēkiem vienkārši saka-NEZINĀM

Atbildēt

fakts

02.01.2021. 12:00

»

es

Demogoģiskā zoss...


Tas nozīmē ka uzrādītais testu skaits neatbilst patiesībai un ir jākoriģē un pasaules vesel.org, ir jānosūta objektīvi dati

Atbildēt

Haralds

02.01.2021. 11:50

Kāpēc Valsts zāļu aģentūra nespēj vai negrib nogādāt vakcīnas pa tiešo konkrētiem vakcinēšanas veicējiem?Kāpēc tiek iesaistīta farmācijas mafija ar savām lieltirgotavām?Kāpēc nenosauc konkrētus finansiālu un kriminālsodu apmērus pārkāpumu gadījumiem?Vai galā vainīgajiem vien pakratīs politiskās (bez)atbildības pirkstu?

Atbildēt

es

02.01.2021. 11:03

Demogoģiskā zoss!
Iepriekšēji testi nedod nekādu priekšrocību jau pēc minūtes. Līdz ar to neskaitāmi testi riskantākajos areālos ir pilnīgi normāli.
Cita lieta, ka nepietiekama apjoma dēļ, dati nav reprezentatīvi - visdrīzāka sabiedrībā vienlaicīgi slimo skaits ir daudzkārt zemāks kā 10%.
Un komandantstunda tika ieviesta balstoties uz ZSv novērojumiem, ne % rāditājirm. Jau ZSv bija skaidrs, ka pulcēsies intensīvi

Atbildēt

Jahnis

02.01.2021. 10:55

Te pierādījums, ka kundze mūžu veltījusi Exel darbam. Plašāks redzējums par pandēmiju nav. Ideja taču ir par nepulcēšanos, distanci, jā- arī neuguņosanu, skurbumvielu nelietošanu un veselo saprātu. Lai neslogo mediķus un slimnīcas. COVID protams nav, tam pierādījums tai skaitā arī Dr. Aldiņa nu jau nebūtība. Vēl par maz %, cien Jurčaz k-dze?

Atbildēt

apriori

02.01.2021. 10:15

»

!

Es zinu. ka sportisti tiek testēti reizi nedēļā, bet kulinārijās, ēstuvēs strādājošie, netiek testēti vispār


paraziti mulku zeme ir liela ciena.ta saucamie sportisti ir parazitu etalons.

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 10:14

Kam jums patiesiba, ja būs patiesiba par saslimstibu, tad varbūt pa dienu sēdesim visi mājās un tad pi pī visam. Tāpat jau sen un tagad ir skaidrs ka saslimstiba ir un būs ne tikai cov, bet citas infekcijas..labrit, un paši vien vainīgi ar savu sadzivi un saimniekosanos, jo risinām sekas nevis cēloņus

Atbildēt

Derdz

02.01.2021. 10:09

Esmu testēts divu nedēļu laikā piecas reizes.

Atbildēt

aha

02.01.2021. 10:06

»

Amigo

Jautājums Ilzei Jurčai...


jasecina ka KNAB saka strādat cilvēki ar jocīgu psihi
Jurča Strīķe Jurašs vēl persona kas apzaga seifu. Kurs tos jancīgos cilvēkus pieņema darbā

Atbildēt

Agnese

02.01.2021. 09:27

»

Globālisti ierobežo

straujo globālo ekonomikas attīstību, ko nekontrolēti veicināja FRS naudas drukāšana, investējot Ķīnā. Mēs šodien redzam uzbrukuma taktiskos un stratēģiskos manervus ar masveida testēšanu un statistikas viltošanu. LV un dažas valstis atteikušās no cilvēktiesību ievērošanas. Bet saskaņā ar Cilv ties ...


Katrā valstī cita iedzīvotāju grupa, ko vakcinē pirmo. Dažviet ir seniori. Un arī vakcīnas ir dažādas. Tikai ir jatājums- kurš īsti izvēlas šīs grupas- valdība vietējā vai cita? Par to, ka vakcīnas nav izgājušas pilnu pētniecības ceļu, var lasīt to prezentācijās, PVO mājsslapā, citu valstu un valodu mēdijos. Protams, tikai ne latviešu. Valstis pat publicē oficiālu vakcinēšanas plānu, iepirkumu un loğistiku, tikai ne LV. Kāpēc, tas ir vienīgais jautājums(speciāli ierobežo informāciju vai nav intelektuālās kapacitātes).

Atbildēt

Globālisti ierobežo

02.01.2021. 08:59

»

Es arī

Nezinu nevienu slimo no savu paziņu loka, kas man ir ļoti liels! Testētie daži - vieni, kas strādā ārzemēs, otri - zinātkārie


straujo globālo ekonomikas attīstību, ko nekontrolēti veicināja FRS naudas drukāšana, investējot Ķīnā. Mēs šodien redzam uzbrukuma taktiskos un stratēģiskos manervus ar masveida testēšanu un statistikas viltošanu. LV un dažas valstis atteikušās no cilvēktiesību ievērošanas. Bet saskaņā ar Cilv ties dekl 15 pantu tiesībsargs Jansons “novēro”, lai ierobež būtu “samērīgi”. Vai nav smieklīgi? Pabeigs vakc mediķus, plāno 90., 80., 70., 65 g v un hron slimībām slimojošos pēc kārtas aizsūtīt ar speciālām vakcīnām uz viņsaulili “komendantstundu laikā”, norakstot uz “pandēmijas plosīšanos”.

2020. g.pavasarī plānotās un uzsāktās NATO mācības faktiski sajūgtas ar C19 izplatīšanu, kā vieglo bioloģisko ieroci, iespējams, arī ar testu starpniecību, lai apturētu globālo ekonomikas izaugsmi, kura teju dubultojās ik gadu no 2016. gada un kļuva nekontrolējama.

Vakcīnas globālisti saražojuši dažādas. Kāds kurai sastāvs, ir komercnoslēpums - viena nosaukuma paredzētas mediķiem, policistiem , pedagogiem, cita nosaukuma veciem cilvēkiem un cilvēkiem ar hroniskām slimībām, lai attīrītu dabu no liekiem patērētājiem. Visticamāk - polic, pedag, mediķiem paredz vieglās vakcīnas, tikai kastrējot - dzimuminstinkti saglabājas, bet cilv kļūst neauglīgs.

Kopējais plāns mainīts - īsā laikā planētas iedz skaitu, arī LV, samazināt uz pusi, samazinot patēriņu. Itālijā jau atsevišķos rajonos izdala naudu un pārtikas kartītes. Tas nozīmē, ka drīz tas būs arī pie mums.

Atbildēt

Lumpenis

02.01.2021. 08:03

Karoc sodien eju uz berem vienam cilvekam kas nomira no virusa slavena. Ta ka cilveki mirst. Jautajums paliek cik daudz patiesiba.

Atbildēt

atkal murgainie murgo

02.01.2021. 07:35

Kā tad jādara????????????????????? Konkrēti!!!!!!!!!!!!!! Kā jādara????????????????Fauči nezin kā jādara. Daži no malienas zin, bet klusē.

Atbildēt

wow

02.01.2021. 06:53

Vai tiek veidota statistika par inficēšanās apstākļiem? Jo tikai uz tādas pamata var noteikt efektīvus ierobežojumus.

Atbildēt

SKAITĪKLIS

02.01.2021. 06:15

Ko cepamies ? Nav svarīgi, cik testu, nav svarīgi cik reāli slimo, svarīgi kā saskaita, tā tam būt - āmen. Tāpat kā vēlēšanās, nav svarīgi kā nobalso, svarīgi kā saskaita. Un jo vairāk, jo labāk, protams, ne jau man, bet skaitītājiem.

Atbildēt

pašpuika

02.01.2021. 00:18

»

un

Tu gribēji, lai mirušie skaitītos kā stacionāros atrodošies


Johaidi, bet kāpēc viņus liek kopā!!!

Atbildēt

vcb

01.01.2021. 23:51

»

MMM

Ko dara Streļčenoks


Atradis ļoti labu nišu. Vada attālinātos seminārus iestādēm par korupcijas risku novērtēšanu un interešu konfliktu novēršanu.

Atbildēt

Amigo

01.01.2021. 23:46

Jautājums Ilzei Jurčai.
Bet kāds ir reālais korupcijas indeks valstī??? Jums kā bijušajai KNAB priekšnieka vietniecei vajadzētu būt "pilnai bildei" vismaz uz to laiku, kad bijāt šajā amatā. Turklāt man kā parastam pilsonim, lasot presē materiālus par gadījumiem kuros ir acīm redzama "lēmumu pieņēmušās amatpersonas stimulēšana"(korupcija), jo kā gan savādāk izskaidrot tik dīvainos lēmumus, tajā skaitā par valsts naudas izlietojumu? Bet oficiālā statistika par reāli notiesātiem, korumpētiem ierēdņiem, skaidri pasaka, ka "KORUPCIJAS MŪSU VALSTĪ NEMAZ NAV". Ir TIKAI daži individuāli gadījumi. Ko Jūs Jurčas kundze esat reāli darījusi korupcijas mazināšanai mūsu valstī, ja tik maz notiesājošu tiesas spriedumu??? Varu šo jautājumu paskatīties arī no otras puses. Ko Jūs, Jurčas kundze darījāt KNAB, apstākļos kad Latvijā nemaz nav korupcijas (var secināt pēc notiesājošu tiesas spriedumu saita), varbūt bijāt "labi iekārtojusies amatpersona" kura nodarbojas ar "tēmām" kuras mūsu valstī nemaz nav un saņēmāt no valsts dāsnu atalgojumu par neesošu dabu??? Pareizāk sakot par darbības imitēšanu. Jo pietiekoši bieži tika dzirdēts par amatpersonu aizturēšanām ar murgainām apsūdzībām un diezgan drīzas to atbrīvošanas. Turklāt daudzas no šīm amatpersonām joprojām atrodas savos ieņemamajos amatos. Kā piemēru varu minēt Jelgavas mēru Rāviņu (lai arī cik NEsimpātisks viņš un viņa partija man būtu).

Atbildēt

Protams ka Neko nenoskaidros

01.01.2021. 23:40

Jo tas Viss ir saistīts ar milzīgiem meliem

Atbildēt

Cilvēki mirst tas ir dabiski

01.01.2021. 23:16

Šis cirks sāk apnikt. Parasta ziemas gripa dur doms. Cilvēki vairāk mirst jo sabiedrība ir novecojusi. Un daudz vēžu slimnieku ir kas nomirst. Netrūkst arī citu kaišu. Bet šos visud raksta uz vīrusa rēķina. Un putrojas ar datiem pēc dīvainībām vairāk tas viss velk.

Atbildēt

Un vēl

01.01.2021. 22:49

»

Eiropas centrālā banka skaidri pateikusi, ka dos neierobežotus, bet proporcionālus valsts uzņēmumu novērtējuma vērtībai, kredītus ES valstīm, kuri nekavējoties jānovirza Covid-19 “apkarošanai” - masveida testēšanai, algu pielikumiem mediķiem un policistiem komendantstundām, vakcīnu iegādei, pabalstiem...


Aizvien vairāk sabiedrības piedalās globālās politikas anallīzē, izkristalizējas, ka globālistu virzieni ir divi - globālisti ar Pasaules Banku plāno saglabāt valstis kā ES ar parādu ķīlām, lai apkalpo administratīvās valstu teritorijas. Savukārt ultravlobālisti paredz saglabāt trīs valstis ĶTR, ASV un KF ar kopēju Pasaules valdību, elektronisko koncentrācijas nometni un sociāliem reitingiem, ko ievieš ar vakcināciju un imunitātes pasi.

Šajās dziļajās pretrunās Tramps atsvieda attīstībā ultraglobistus. Pēc šaha metodoloģijas stratēģijas strukturālās izmaiņas, ko ultraglobistu stratēģijā ieviesa Tramps, var sekmēt ultraglobistu stratēģijas struktūras sagrūšanu. Arī pašu lielvalstu iekšējo politisko procesu pretrunas var veicināt pat neparedzamu politikas attīstību.

Viennozīmīgi ir tas, ka C19 izmanto politiskajās spēlēs un ka C19 nav pandēmija.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....