Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alla

01.02.2019. 18:44

Tupais konservu Jurašs atrāvās to pašu, ko citiem vēlēja, nu paskatīsimies, cik tam nelietim būs finanšu resursi, ko tērēt uz korumpantu advokātiem.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 13:46

ASV Frīdmana Miltona cionistu genocīda ekonomikas skolu beigušais Vj. Dombrovskis, ko cionisti plānoja par MP vienlaikus par VP Sproģi, baptistu mācītāju, ir sagatavojis ēnu Mininistru kabinetu. Cionisti kopā ar cionisma politikas realizētāju, Saeimas prezidija vadītāju I. Mūrnieci nesnauž. I. Mūrniece pretēji likumam - valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas krimināllietām, aicina izdot kriminālvajāšanai J. Jurašu. Pret J. Jurašu safabricē krimināllietu par valsts noslēpuma izpaušanu, bet likums neparedz kriminālvajāšanu par informācijas izpaušanu sabiedrībai korupcijas lietās. I. Mūrniecei tas būtu jāzin! Viņai ir jāatkāpjas no ieņemamā amata tāpat kā Kalnmeijeram.

Atbildēt

bratka

31.01.2019. 12:05

90.pēc krievijas puča,visās bijušās PSRS republikās varu sagrāba komunisti,čekisti un kriminālie.Pēc Andropa noslepkošanas,ielika viņa vietā Gorbačovu,kuru komandēja vina sieva,kura bija masone-cioniste.Sakās valsts mantas izlauīšana,un mantas sadalīšana,starp čekistiem,komunistiem un krimināliem.Tāpēc 1989.g.stājās VDK āģentos,lai sagrābtu labas darba vietas,viņi uzdevās par Latvijas īstiem patriotiem,barikādes viņi bija visi galvenie komandieri.Un visi viņi ir redzami čekas kartotekās.

Atbildēt

kašķa jēga kāda

31.01.2019. 10:46

kas tajā līgumā TĀDS?????????????????????

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:39

»

Joske

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju


Lai iztīrītu politisko vidi Latvijā, nepietiktu ar 1937. gada tipa represijām. To var aizstāt ar deportāciju un mantas konsfiskāciju. Saraksti jau sen ir katra latvieša prātā. Didoet tikai iespēju. Viņķele, Reirs, VVF, R. Dzintars, korporācija Lettonia, visi no Saskaņas, Āboltiņa, Bičkovičs, Mežviets, Kalnmeijers utt.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:33

»

Joske

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju


Bordāns, redzams, tiešām pieteicis karu cionistu sarkanajām komunistu- čekistu maitām, kuras jāsaplosa.... Bet viņš ir pārāk emocionāls, neprot uzstāties, pārliecinoši, argumentēti izteikties publiski. Publiski uzstājoties, liela nozīme nav emocijām un vēlmēm, politiski revolucionārai pārliecībai, kura jāprot noslēpt, cik tam, kādu iespaidu tu atstāj, cik pārliecinošu un paliekošu politiskajās debatēs.

Bordāns tad ir tikai ceļa sākumā, īsti nesaprot, cik varena ir cionistu- masonu vara. Pret to vajadzīgi smalkāki ieroči.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:26

»

lauķis

Portāli , kuri rakstītu tikai patiesību , neeksistē , pēc definīcijas...


Patiesība slēpjas detaļās un apstākļos. Detaļas un apstākļus pat izmeklētāji, policisti, prokurori un tiesneši sajauc un izmanto netaisnīgu nolēmumu taisīšanai gan sava stulbuma, korupcijas, nevīžības, dzēruma un citu apstākļu dēļ! Ko jūs varat prasīt no žurnālistiem? Patiesība, ko pat redzat ar savām acīm, var būt šķietama.Žurnālistu īstais uzdevums ir tikai kādai problēmai pievērst uzmanību. Pat Saeimas prezidija vadītāja, kurai jāzin, jāievēro likums, to pārkāpj, aicinot izdot krimvajāšanai Jurašu, labi zinot, ka valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas lietām. Dzelteno vestu nemieru laiki ir tuvu! I. Mūrniecei jāatkāpjas, jo viņa nav kompetenta - viņa legalizē prettiesisku prokuratūras prasību, izdot Jurašu!

Atbildēt

Joske

31.01.2019. 10:15

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju.

Atbildēt

lauķis

31.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Nē, nu jūs tiešām esat dumjš. Vai varbūt vēl tikai mazdēls, kurš ticis pie datora? Es tak nesaku, ka te ir pupatiesības. To sakāt jūs. Tici bet pārbaudi jebkurā gadījumā. Es tik lasu pietiek, nra kas ir melu midzenis (vienīgais šad tad aizstāv konservatīvās vērtības), un infotop.lv kur šat tad ir šedevra...


Portāli , kuri rakstītu tikai patiesību , neeksistē , pēc definīcijas.
Bet , jo stulbāki paliek cenzori jo vairāk parādās interesantāki faktiņi.PSRS laikos cilvēki daudz labāk saprata t.s. ,,Ezopa valodu,, bet tagad paši nav spējīgi domāt , domāšana ir pats grūtākais darbs.
Starp citu , pareizi uzdots jautājums dod vismaz pusi no atbildes , tas par jautājumu vai ir portāli kur raksta patiesību.

Atbildēt

kaktuss

31.01.2019. 09:51

Nelaimīgā tieslietu ministrija,rabarberu džo vietā ieguva vājo napaleoniņu!Runā par teisiskumu,bet izpildās kā valsts kaitnieks!Cilvēciņš skalausījies pasakas un iet šo divu slīpēto blēžu pavadā!Kauns par Latvijas politiku!Vēlēt vairāk neiešu!

Atbildēt

Potapovs

31.01.2019. 08:22

»

Vai tad

ir zināmi portāli, kur raksta patiesību? Vai varat padalīties ar informācīju


Nē, nu jūs tiešām esat dumjš. Vai varbūt vēl tikai mazdēls, kurš ticis pie datora? Es tak nesaku, ka te ir pupatiesības. To sakāt jūs. Tici bet pārbaudi jebkurā gadījumā. Es tik lasu pietiek, nra kas ir melu midzenis (vienīgais šad tad aizstāv konservatīvās vērtības), un infotop.lv kur šat tad ir šedevra raksti no labākā Latvijas žurnālista Dzintara Zaļūkšņa.
Ja kangaru režīma bandas močī viens otru ar apmaksātiem rakstiem, forši. Jo ātrāk kangaru režīms piedzīvos krahu, jo ātrāk radīsies iespēja sākt Latvijas atjaunošanu. Tad varbūt, varbūt izdosies novērst latviešu tautas bojāeju

Atbildēt

Vīruss

31.01.2019. 08:16

Bet BORDānam ir portfELIS!!!

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 07:18

Ko mēs papildus uzzinājām no Tiešas runas TV? To, ka tomēr bijis uzsākts kriminālprocess par kukuļa došanas mēģinājumu Jurašam. Tomēr līdzīgi oligarhu Rīdzenes sarunu lietai kriminālprocesu izbeidza, prokuroram apšaubot pierādījumu ticamību. Bet, kolīdz Jurašu izvirzīja Saeimas komisijas vadītāja amatam tieslietu sfērā, prokuratūra nekavējoties kriminālprocesu atjauno, lai gan tas izbeigts. Safabricēta apsūdzība par valsts noslēpuma izpaušanu tai pat lietā, Jurašam ziņojot medijiem par KNAB Streļčonoka, tolaik vadītāja, un Kalnmeijera Ģenprokuratūras bezdarbību, izbeidzot kriminālprocesu.

Kā jau minēju - Saeima nav tiesīga izdot kriminālvajāšanai Jurašu, jo tad Saeima un pati I. Mūrniece neatzīst tiesību normu, kas ir spēkā - valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas lietām. Saeimas pr-jai I. Mūrniecei ir nekavējoties pašai jāatkāpjas no sava amata, jo viņa piekrīt, kā pati apliecināja, izdot kriminālvajāšanai Jurašu, ignorējot šo tiesību normu. Turklāt pati I. Mūrniece ar to atzīst savu nekompetenci Saeimas - likumdevēja prezidija vadītājas amatā. Tieši šādā veidā viņa realizē cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika Saeimai tēzi - "tauta jāpieradina pie nelikumībām". Šī rokasgrāmata tika iedota jau 6. Saeimas prezidija rīcībā. Šīs rokasgrāmatas pielietošana ir katra parlamentārieša cionistiska un brīva izvēle balsojot un nav pretrunā ar Saeimas Kārtības rulli. Bet raksturo pašu parlamentārieti un viņa izvēles publiskās sekas un to ietekmi uz pilsoņu kopumu, kura tiesības ir protestēt ar demonstrācijām un piketiem.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 04:28

Vakar TV Tieša runa dalībnieki atklāja patiesos prokuratūras kriminālprocesa safabricēšanas apstākļus, prasot izdot Saeimai krimvajāšanai Jurašu.

Tieslietu ministrs Bordāns paziņoja, ka Jurašam viena miljona kukuli Magones lietā piesolīja cilvēki, kas saistīti ar ZZS un Saskaņu.

Prokuratūra, neskatoties uz tās iepriekš izbeigto lietu, izmeklējot to gadījumu, to atsāk darīt, politiski izrēķinoties ar Jurašu, jo Jurašs tika izvirzīts ar tieslietām saistīto Saeimas komisijas vadītāja amatu. Prokuratūra, pārkāpjot likumu, kas noteic, ka valsts noslēpums nav ar korupciju saistītas lietas, prasa Saeimai izdot Jurašu kriminālvajāšanai. Lieta redzami safabricēta, lai izrēķinātos politiski ar Jurašu, lai viņš neieņemtu komisijas vad. vietu.

Izteiktu naidu pret Jurašu pauda I. Mūrniece, slēpjoties aiz it kā atrunas, ka tiesa lems un ir jāizdod. Nevienam citam kā tieši I. Mūrniecei kā likumdevēja - Saeimas prezidija pr-jai bia jāizprot prokuratūras nelikumība - prasot izdot Jurašu kr-vajāšanai. I. Mūrniece apzināti ignorēja likumu - pretlikumīgi leģitimējot ar savu viedokli prokurora prettiesisko lūgumu izdot kriminālvajāšanai Jurašu. Tie ir fakti bez emocijām. I. Mūrniece demonstrēja pat naidu. Tādu pat naidu, mēģinot no sevis izspiest smaidu, pauda Ozola- Reizniece no ZZS un kāda persona ar policijas izmeklētājas izglītību no Saskaņas.

Mēs labi zinām, ka prokuratūra ilgstoši patvaļīgi politiskos izrēķināšanās nolūkos ir safabricējusi un izbeigusi kriminālprocesus gadiem ilgi cionistu garā - bremzējot tiesību attīstības procesus Latvijā ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas tēzi - tauta ir jāpieradina pie nelikumībām. TV raidijums pauda realiatāti - gan Bojārs, kas vada TV raidījumu Tieša runa, gan I. Mūrniece ir reāli cionisti, kuri stingri pieturas pie cionistu tēzēm.

Atbildēt

CD

30.01.2019. 23:05

Man galīgi pie kājas , ko viņi tur slēpj , vai neslēpj , vai spēlē to pašu spēli ko visi tur.
Skaidrs kā diena , ka vecajiem maitasputniem oža laba.Tāpēc lai LKP rīkojas tajā jomā , vismaz kaut kas ,kas ,iespējams, var paraut slūžas vaļā ...

Atbildēt

jaajaa

30.01.2019. 21:48

»

Zinošais

Izskatās ka komentētājiem priekšstats par valsts pārvaldi ir visai tāls no realitātes...


...:D...tāpēc arī to, kas tagad notiek daļā ministriju, var saukt par paniku ...:)

Atbildēt

Vai tad

30.01.2019. 21:45

»

Potapovs

Cik dumjam jābūt, lai apmeklēt portālu, kurā droši zini, ka tiek rakstīta labi ja puspatiesība. Cik dumjam jābūt


ir zināmi portāli, kur raksta patiesību? Vai varat padalīties ar informācīju?

Vispār jau Jūs arī apmeklējat šo portālu.

Atbildēt

Potapovs

30.01.2019. 21:31

»

Vai tad

kādam mirstīgajam ir zināma pilna patiesība? Daži par to cepas, bet ar laiku izrādās, ka viņu pilnā patiesība ir labākajā gadījumā ceturtdaļpatiesība


Cik dumjam jābūt, lai apmeklēt portālu, kurā droši zini, ka tiek rakstīta labi ja puspatiesība. Cik dumjam jābūt?

Atbildēt

nu un, Lapsa?

30.01.2019. 21:18

Nu un, kas te ko muti dzesēt, kāds tur ir dižs pārkāpums? Vai Lato tiešām ir kļuvis debīls, vai arī nav ko darīt. Tiešām nevar saprast, vai Lato ir saskaņietis un kremļa lakstīgala vai kāda oligarha (nu protams - Lemberga taču!) pakalpiņš?

Atbildēt

Zinošais

30.01.2019. 21:13

»

Viedoklis

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums


Izskatās ka komentētājiem priekšstats par valsts pārvaldi ir visai tāls no realitātes !
Protams ir jautājumi ko izlemj ministrs vienpersoniski, taču diez vai viņš ir kāds pārcilvēks kas pats izlasa visu ministrijai adresēto korespondenci, sagatavo atbildes u.t.l un bez viņa ziņas ministrijā "pat mats nenokrīt" !

Atbildēt

Vai tad

30.01.2019. 20:47

»

Lapsa melo

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība


kādam mirstīgajam ir zināma pilna patiesība? Daži par to cepas, bet ar laiku izrādās, ka viņu pilnā patiesība ir labākajā gadījumā ceturtdaļpatiesība.
Puspatiesība, tas jau ir kā kompliments.

Atbildēt

Vispār

30.01.2019. 20:43

»

Viedoklis

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums


jau tas ir bijis. Bezkompromisa tiesiskums nozīmē to, ka maniem draugiem viss pārējiem likums.
Un tad JKP cepšanās kļūst saprotama un loģiska.
A kāpēc neizmantot savu varu?

Atbildēt

Nja

30.01.2019. 19:22

sūtiet dirst to vatņiku sūkatāju lapsu.

Atbildēt

lapsa, ej dirst

30.01.2019. 19:07

Pareizi, sūtiet to saskaņas smerdeli lapsu piecas mājas tālāk. Anonīmais klozets uzdod jautājumus.

Atbildēt

Masonu ērglis

30.01.2019. 19:07

Jauna prakse. Ar nodomu iepin fiziskas personas privātas lietas valsts amatpersonas kompetences dokumentos ar vienu vienīgu mērķi, lai Pietiek un citi ziņkārīgie neuzzin, dokumentus padarot par ierobežotas pieejamības informāciju. Pilna Bordāna izaugsme! Malacis Bordāns, labi prata melot pirms vēlēšanām!

Tāds tādu saprot - Bordānam tic tikai L. Grantiņš H86. Un pēc G. 86 pavēles arī Freimentāls, māmuļnieks.

Atbildēt

Viedoklis

30.01.2019. 18:50

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums:)😅

Atbildēt

K

30.01.2019. 18:37

»

Manuprāt

informācijai pietrūkst ierastās PIETIEK prakses citos līdzīgos gadījumos publicēt pilnu pieprasījumu ar tā pamatojumu...


Es pareizi sapratu, ka Bordāns pieņēmis darbā jurašu ar atpakaļejošu datumu, t.i. pārkāpjot likumu?

Atbildēt

Vai ne

30.01.2019. 18:14

»

Lapsa melo

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība


Un vēl tieši pirms rītdienas notikumiem. Gan jau pasūtījuma raksts.....

Atbildēt

Lapsa melo

30.01.2019. 17:52

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība.

Atbildēt

Vaira3000

30.01.2019. 17:46

vienigaa nozimigaa privataa informacija varetu but tikai par to, kursh kraans atsukaja citu kraanu, lai tas neizpaustu to, kas nav izpauzhams

Atbildēt

Q

30.01.2019. 16:55

Volgas tatāram no lieliem priekiem galvā sakāpis urīns!Ceru ,ka JKP vēlētāji sapratīs, ka viņi ir smagi apkrāpti!

Atbildēt

re

30.01.2019. 16:16

Nu kur tas tiesiskums???? Bordāna partijas kabatā. Nu pretīgi un gļēvi, mīkstie…..

Atbildēt

jaajaa

30.01.2019. 16:05

...piekrītu autoram...BET..."saskaņā ar Informācijas atklātības likuma 10. panta ceturto daļu"...īsi un konkrēti...tādas tiesības viņiem dod likums, un viņi tās izmanto...nepatīk ?...cīnamies par izmaiņām likumā...:)

Atbildēt

Manuprāt

30.01.2019. 16:01

informācijai pietrūkst ierastās PIETIEK prakses citos līdzīgos gadījumos publicēt pilnu pieprasījumu ar tā pamatojumu !
Patiesības labad atbildē gan arī nojaušama "dīvainības" - interesanti kāpēc rīkojumā par publisku personu būtu jāiekļauj informācija par viņa personīgo dzīvi !?!?!?

Atbildēt

Fēlis

30.01.2019. 15:54

Nu sukas, ne? Tiesiskie tiesisti hujeva! A Doktoru Lektoru par VM parlamentāro sekretāru pieņemt slabo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...