Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Alla

01.02.2019. 18:44

Tupais konservu Jurašs atrāvās to pašu, ko citiem vēlēja, nu paskatīsimies, cik tam nelietim būs finanšu resursi, ko tērēt uz korumpantu advokātiem.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 13:46

ASV Frīdmana Miltona cionistu genocīda ekonomikas skolu beigušais Vj. Dombrovskis, ko cionisti plānoja par MP vienlaikus par VP Sproģi, baptistu mācītāju, ir sagatavojis ēnu Mininistru kabinetu. Cionisti kopā ar cionisma politikas realizētāju, Saeimas prezidija vadītāju I. Mūrnieci nesnauž. I. Mūrniece pretēji likumam - valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas krimināllietām, aicina izdot kriminālvajāšanai J. Jurašu. Pret J. Jurašu safabricē krimināllietu par valsts noslēpuma izpaušanu, bet likums neparedz kriminālvajāšanu par informācijas izpaušanu sabiedrībai korupcijas lietās. I. Mūrniecei tas būtu jāzin! Viņai ir jāatkāpjas no ieņemamā amata tāpat kā Kalnmeijeram.

Atbildēt

bratka

31.01.2019. 12:05

90.pēc krievijas puča,visās bijušās PSRS republikās varu sagrāba komunisti,čekisti un kriminālie.Pēc Andropa noslepkošanas,ielika viņa vietā Gorbačovu,kuru komandēja vina sieva,kura bija masone-cioniste.Sakās valsts mantas izlauīšana,un mantas sadalīšana,starp čekistiem,komunistiem un krimināliem.Tāpēc 1989.g.stājās VDK āģentos,lai sagrābtu labas darba vietas,viņi uzdevās par Latvijas īstiem patriotiem,barikādes viņi bija visi galvenie komandieri.Un visi viņi ir redzami čekas kartotekās.

Atbildēt

kašķa jēga kāda

31.01.2019. 10:46

kas tajā līgumā TĀDS?????????????????????

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:39

»

Joske

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju


Lai iztīrītu politisko vidi Latvijā, nepietiktu ar 1937. gada tipa represijām. To var aizstāt ar deportāciju un mantas konsfiskāciju. Saraksti jau sen ir katra latvieša prātā. Didoet tikai iespēju. Viņķele, Reirs, VVF, R. Dzintars, korporācija Lettonia, visi no Saskaņas, Āboltiņa, Bičkovičs, Mežviets, Kalnmeijers utt.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:33

»

Joske

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju


Bordāns, redzams, tiešām pieteicis karu cionistu sarkanajām komunistu- čekistu maitām, kuras jāsaplosa.... Bet viņš ir pārāk emocionāls, neprot uzstāties, pārliecinoši, argumentēti izteikties publiski. Publiski uzstājoties, liela nozīme nav emocijām un vēlmēm, politiski revolucionārai pārliecībai, kura jāprot noslēpt, cik tam, kādu iespaidu tu atstāj, cik pārliecinošu un paliekošu politiskajās debatēs.

Bordāns tad ir tikai ceļa sākumā, īsti nesaprot, cik varena ir cionistu- masonu vara. Pret to vajadzīgi smalkāki ieroči.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 10:26

»

lauķis

Portāli , kuri rakstītu tikai patiesību , neeksistē , pēc definīcijas...


Patiesība slēpjas detaļās un apstākļos. Detaļas un apstākļus pat izmeklētāji, policisti, prokurori un tiesneši sajauc un izmanto netaisnīgu nolēmumu taisīšanai gan sava stulbuma, korupcijas, nevīžības, dzēruma un citu apstākļu dēļ! Ko jūs varat prasīt no žurnālistiem? Patiesība, ko pat redzat ar savām acīm, var būt šķietama.Žurnālistu īstais uzdevums ir tikai kādai problēmai pievērst uzmanību. Pat Saeimas prezidija vadītāja, kurai jāzin, jāievēro likums, to pārkāpj, aicinot izdot krimvajāšanai Jurašu, labi zinot, ka valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas lietām. Dzelteno vestu nemieru laiki ir tuvu! I. Mūrniecei jāatkāpjas, jo viņa nav kompetenta - viņa legalizē prettiesisku prokuratūras prasību, izdot Jurašu!

Atbildēt

Joske

31.01.2019. 10:15

Apsveicu Bordānu ar TM-ministra amatu,ar viņa sākšanu strādāt par ministru,tauta var lepoties,ka mums ir ministrs,kuram varam uzticēties,kā arī viņa partijai JKp.Nebūs viegli cīnīties ar sarkano mafiju.

Atbildēt

lauķis

31.01.2019. 09:52

»

Potapovs

Nē, nu jūs tiešām esat dumjš. Vai varbūt vēl tikai mazdēls, kurš ticis pie datora? Es tak nesaku, ka te ir pupatiesības. To sakāt jūs. Tici bet pārbaudi jebkurā gadījumā. Es tik lasu pietiek, nra kas ir melu midzenis (vienīgais šad tad aizstāv konservatīvās vērtības), un infotop.lv kur šat tad ir šedevra...


Portāli , kuri rakstītu tikai patiesību , neeksistē , pēc definīcijas.
Bet , jo stulbāki paliek cenzori jo vairāk parādās interesantāki faktiņi.PSRS laikos cilvēki daudz labāk saprata t.s. ,,Ezopa valodu,, bet tagad paši nav spējīgi domāt , domāšana ir pats grūtākais darbs.
Starp citu , pareizi uzdots jautājums dod vismaz pusi no atbildes , tas par jautājumu vai ir portāli kur raksta patiesību.

Atbildēt

kaktuss

31.01.2019. 09:51

Nelaimīgā tieslietu ministrija,rabarberu džo vietā ieguva vājo napaleoniņu!Runā par teisiskumu,bet izpildās kā valsts kaitnieks!Cilvēciņš skalausījies pasakas un iet šo divu slīpēto blēžu pavadā!Kauns par Latvijas politiku!Vēlēt vairāk neiešu!

Atbildēt

Potapovs

31.01.2019. 08:22

»

Vai tad

ir zināmi portāli, kur raksta patiesību? Vai varat padalīties ar informācīju


Nē, nu jūs tiešām esat dumjš. Vai varbūt vēl tikai mazdēls, kurš ticis pie datora? Es tak nesaku, ka te ir pupatiesības. To sakāt jūs. Tici bet pārbaudi jebkurā gadījumā. Es tik lasu pietiek, nra kas ir melu midzenis (vienīgais šad tad aizstāv konservatīvās vērtības), un infotop.lv kur šat tad ir šedevra raksti no labākā Latvijas žurnālista Dzintara Zaļūkšņa.
Ja kangaru režīma bandas močī viens otru ar apmaksātiem rakstiem, forši. Jo ātrāk kangaru režīms piedzīvos krahu, jo ātrāk radīsies iespēja sākt Latvijas atjaunošanu. Tad varbūt, varbūt izdosies novērst latviešu tautas bojāeju

Atbildēt

Vīruss

31.01.2019. 08:16

Bet BORDānam ir portfELIS!!!

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 07:18

Ko mēs papildus uzzinājām no Tiešas runas TV? To, ka tomēr bijis uzsākts kriminālprocess par kukuļa došanas mēģinājumu Jurašam. Tomēr līdzīgi oligarhu Rīdzenes sarunu lietai kriminālprocesu izbeidza, prokuroram apšaubot pierādījumu ticamību. Bet, kolīdz Jurašu izvirzīja Saeimas komisijas vadītāja amatam tieslietu sfērā, prokuratūra nekavējoties kriminālprocesu atjauno, lai gan tas izbeigts. Safabricēta apsūdzība par valsts noslēpuma izpaušanu tai pat lietā, Jurašam ziņojot medijiem par KNAB Streļčonoka, tolaik vadītāja, un Kalnmeijera Ģenprokuratūras bezdarbību, izbeidzot kriminālprocesu.

Kā jau minēju - Saeima nav tiesīga izdot kriminālvajāšanai Jurašu, jo tad Saeima un pati I. Mūrniece neatzīst tiesību normu, kas ir spēkā - valsts noslēpums neattiecas uz korupcijas lietām. Saeimas pr-jai I. Mūrniecei ir nekavējoties pašai jāatkāpjas no sava amata, jo viņa piekrīt, kā pati apliecināja, izdot kriminālvajāšanai Jurašu, ignorējot šo tiesību normu. Turklāt pati I. Mūrniece ar to atzīst savu nekompetenci Saeimas - likumdevēja prezidija vadītājas amatā. Tieši šādā veidā viņa realizē cionistu rokasgrāmatas Gudro stratēģija un taktika Saeimai tēzi - "tauta jāpieradina pie nelikumībām". Šī rokasgrāmata tika iedota jau 6. Saeimas prezidija rīcībā. Šīs rokasgrāmatas pielietošana ir katra parlamentārieša cionistiska un brīva izvēle balsojot un nav pretrunā ar Saeimas Kārtības rulli. Bet raksturo pašu parlamentārieti un viņa izvēles publiskās sekas un to ietekmi uz pilsoņu kopumu, kura tiesības ir protestēt ar demonstrācijām un piketiem.

Atbildēt

Masonu ērglis

31.01.2019. 04:28

Vakar TV Tieša runa dalībnieki atklāja patiesos prokuratūras kriminālprocesa safabricēšanas apstākļus, prasot izdot Saeimai krimvajāšanai Jurašu.

Tieslietu ministrs Bordāns paziņoja, ka Jurašam viena miljona kukuli Magones lietā piesolīja cilvēki, kas saistīti ar ZZS un Saskaņu.

Prokuratūra, neskatoties uz tās iepriekš izbeigto lietu, izmeklējot to gadījumu, to atsāk darīt, politiski izrēķinoties ar Jurašu, jo Jurašs tika izvirzīts ar tieslietām saistīto Saeimas komisijas vadītāja amatu. Prokuratūra, pārkāpjot likumu, kas noteic, ka valsts noslēpums nav ar korupciju saistītas lietas, prasa Saeimai izdot Jurašu kriminālvajāšanai. Lieta redzami safabricēta, lai izrēķinātos politiski ar Jurašu, lai viņš neieņemtu komisijas vad. vietu.

Izteiktu naidu pret Jurašu pauda I. Mūrniece, slēpjoties aiz it kā atrunas, ka tiesa lems un ir jāizdod. Nevienam citam kā tieši I. Mūrniecei kā likumdevēja - Saeimas prezidija pr-jai bia jāizprot prokuratūras nelikumība - prasot izdot Jurašu kr-vajāšanai. I. Mūrniece apzināti ignorēja likumu - pretlikumīgi leģitimējot ar savu viedokli prokurora prettiesisko lūgumu izdot kriminālvajāšanai Jurašu. Tie ir fakti bez emocijām. I. Mūrniece demonstrēja pat naidu. Tādu pat naidu, mēģinot no sevis izspiest smaidu, pauda Ozola- Reizniece no ZZS un kāda persona ar policijas izmeklētājas izglītību no Saskaņas.

Mēs labi zinām, ka prokuratūra ilgstoši patvaļīgi politiskos izrēķināšanās nolūkos ir safabricējusi un izbeigusi kriminālprocesus gadiem ilgi cionistu garā - bremzējot tiesību attīstības procesus Latvijā ar cionistu Gudro stratēģijas un taktikas tēzi - tauta ir jāpieradina pie nelikumībām. TV raidijums pauda realiatāti - gan Bojārs, kas vada TV raidījumu Tieša runa, gan I. Mūrniece ir reāli cionisti, kuri stingri pieturas pie cionistu tēzēm.

Atbildēt

CD

30.01.2019. 23:05

Man galīgi pie kājas , ko viņi tur slēpj , vai neslēpj , vai spēlē to pašu spēli ko visi tur.
Skaidrs kā diena , ka vecajiem maitasputniem oža laba.Tāpēc lai LKP rīkojas tajā jomā , vismaz kaut kas ,kas ,iespējams, var paraut slūžas vaļā ...

Atbildēt

jaajaa

30.01.2019. 21:48

»

Zinošais

Izskatās ka komentētājiem priekšstats par valsts pārvaldi ir visai tāls no realitātes...


...:D...tāpēc arī to, kas tagad notiek daļā ministriju, var saukt par paniku ...:)

Atbildēt

Vai tad

30.01.2019. 21:45

»

Potapovs

Cik dumjam jābūt, lai apmeklēt portālu, kurā droši zini, ka tiek rakstīta labi ja puspatiesība. Cik dumjam jābūt


ir zināmi portāli, kur raksta patiesību? Vai varat padalīties ar informācīju?

Vispār jau Jūs arī apmeklējat šo portālu.

Atbildēt

Potapovs

30.01.2019. 21:31

»

Vai tad

kādam mirstīgajam ir zināma pilna patiesība? Daži par to cepas, bet ar laiku izrādās, ka viņu pilnā patiesība ir labākajā gadījumā ceturtdaļpatiesība


Cik dumjam jābūt, lai apmeklēt portālu, kurā droši zini, ka tiek rakstīta labi ja puspatiesība. Cik dumjam jābūt?

Atbildēt

nu un, Lapsa?

30.01.2019. 21:18

Nu un, kas te ko muti dzesēt, kāds tur ir dižs pārkāpums? Vai Lato tiešām ir kļuvis debīls, vai arī nav ko darīt. Tiešām nevar saprast, vai Lato ir saskaņietis un kremļa lakstīgala vai kāda oligarha (nu protams - Lemberga taču!) pakalpiņš?

Atbildēt

Zinošais

30.01.2019. 21:13

»

Viedoklis

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums


Izskatās ka komentētājiem priekšstats par valsts pārvaldi ir visai tāls no realitātes !
Protams ir jautājumi ko izlemj ministrs vienpersoniski, taču diez vai viņš ir kāds pārcilvēks kas pats izlasa visu ministrijai adresēto korespondenci, sagatavo atbildes u.t.l un bez viņa ziņas ministrijā "pat mats nenokrīt" !

Atbildēt

Vai tad

30.01.2019. 20:47

»

Lapsa melo

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība


kādam mirstīgajam ir zināma pilna patiesība? Daži par to cepas, bet ar laiku izrādās, ka viņu pilnā patiesība ir labākajā gadījumā ceturtdaļpatiesība.
Puspatiesība, tas jau ir kā kompliments.

Atbildēt

Vispār

30.01.2019. 20:43

»

Viedoklis

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums


jau tas ir bijis. Bezkompromisa tiesiskums nozīmē to, ka maniem draugiem viss pārējiem likums.
Un tad JKP cepšanās kļūst saprotama un loģiska.
A kāpēc neizmantot savu varu?

Atbildēt

Nja

30.01.2019. 19:22

sūtiet dirst to vatņiku sūkatāju lapsu.

Atbildēt

lapsa, ej dirst

30.01.2019. 19:07

Pareizi, sūtiet to saskaņas smerdeli lapsu piecas mājas tālāk. Anonīmais klozets uzdod jautājumus.

Atbildēt

Masonu ērglis

30.01.2019. 19:07

Jauna prakse. Ar nodomu iepin fiziskas personas privātas lietas valsts amatpersonas kompetences dokumentos ar vienu vienīgu mērķi, lai Pietiek un citi ziņkārīgie neuzzin, dokumentus padarot par ierobežotas pieejamības informāciju. Pilna Bordāna izaugsme! Malacis Bordāns, labi prata melot pirms vēlēšanām!

Tāds tādu saprot - Bordānam tic tikai L. Grantiņš H86. Un pēc G. 86 pavēles arī Freimentāls, māmuļnieks.

Atbildēt

Viedoklis

30.01.2019. 18:50

Nu re! Urrā! Bezkompromisa tiesiskums:)😅

Atbildēt

K

30.01.2019. 18:37

»

Manuprāt

informācijai pietrūkst ierastās PIETIEK prakses citos līdzīgos gadījumos publicēt pilnu pieprasījumu ar tā pamatojumu...


Es pareizi sapratu, ka Bordāns pieņēmis darbā jurašu ar atpakaļejošu datumu, t.i. pārkāpjot likumu?

Atbildēt

Vai ne

30.01.2019. 18:14

»

Lapsa melo

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība


Un vēl tieši pirms rītdienas notikumiem. Gan jau pasūtījuma raksts.....

Atbildēt

Lapsa melo

30.01.2019. 17:52

Kāpēc šis portāls vispār vēl eksistē? Visiem taču zināms, ka rakstus te var nopirkt un tiek publicēta puspatiesība.

Atbildēt

Vaira3000

30.01.2019. 17:46

vienigaa nozimigaa privataa informacija varetu but tikai par to, kursh kraans atsukaja citu kraanu, lai tas neizpaustu to, kas nav izpauzhams

Atbildēt

Q

30.01.2019. 16:55

Volgas tatāram no lieliem priekiem galvā sakāpis urīns!Ceru ,ka JKP vēlētāji sapratīs, ka viņi ir smagi apkrāpti!

Atbildēt

re

30.01.2019. 16:16

Nu kur tas tiesiskums???? Bordāna partijas kabatā. Nu pretīgi un gļēvi, mīkstie…..

Atbildēt

jaajaa

30.01.2019. 16:05

...piekrītu autoram...BET..."saskaņā ar Informācijas atklātības likuma 10. panta ceturto daļu"...īsi un konkrēti...tādas tiesības viņiem dod likums, un viņi tās izmanto...nepatīk ?...cīnamies par izmaiņām likumā...:)

Atbildēt

Manuprāt

30.01.2019. 16:01

informācijai pietrūkst ierastās PIETIEK prakses citos līdzīgos gadījumos publicēt pilnu pieprasījumu ar tā pamatojumu !
Patiesības labad atbildē gan arī nojaušama "dīvainības" - interesanti kāpēc rīkojumā par publisku personu būtu jāiekļauj informācija par viņa personīgo dzīvi !?!?!?

Atbildēt

Fēlis

30.01.2019. 15:54

Nu sukas, ne? Tiesiskie tiesisti hujeva! A Doktoru Lektoru par VM parlamentāro sekretāru pieņemt slabo?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

FotoŠī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam, taču manis pieteikto kandidātu nākamajā dienā starp izvirzītajiem kandidātiem neatradu. Diemžēl atbildi uz jautājumu, kādēļ Saeimas Preses dienests publisko nepilnīgu informāciju, Saeimas Prezidija birojs man nav sniedzis. Savukārt Saeimas Juridiskais birojs nespēj sniegt pamatotu atbildi, kāpēc es kā pašvaldības deputāts nedrīkstu oficiāli virzīt savu prezidenta amata kandidātu.
Lasīt visu...

6

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

Foto2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi kritizējusi vairākus runātājus ikgadējā Indijas Zinātnes kongresā par neracionālu, galvenokārt reliģijā balstītu pieņēmumu izteikšanu”. Sašutumu izraisīja, piemēra, Āndhra Pradēšas centrālās universitātes vicekanclera Nagešvara Rao apgalvojums, ka “dēmonu dievam Rāvanam savulaik bijuši lidlauki mūsdienu Šrilankas teritorijā un 24 veidu lidmašīnas,” (“Vadošā Indijas zinātnieku konferencē vadību pārņem reliģisku teoriju sludinātāji”, Delfi, 2019, 7. janvāris).
Lasīt visu...

21

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

FotoPietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas gaitu[2][3][4]. 
Lasīt visu...

21

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

FotoVai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs cittautietis? Vai latviešiem patiks, ka Valsts prezidents ir ļoti nekaunīgs un aprobežots ebrejs, no kura jau sen ir novērsusies ebreju tauta un kurš tagad, lai tiktu ievēlēts, demonstrē šausmīgu sava etnosa necieņu? Latvijā vēl nav bijis tik nekaunīgs un nelietīgs Valsts prezidenta kandidāts. Vai latvieši protestēs?
Lasīt visu...

21

Latvija gaida nākamo vadoni

FotoEsošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu, jo ir skaidrs, ka Saeimā trūkst balsu viņa ievēlēšanai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...

Foto

Kas nogāja greizi Tālim Linkaitam

Gan citi JKP politiķi, gan pats Tālis Linkaits valdības veidošanas procesā ne tikai neslēpa, ka viņu galvenais uzdevums ir apturēt dzelzceļa...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa un „Uzvaras” svinības

Kā jau bija gaidāms, Eiropas Parlamenta vēlēšanu kampaņa kļūst arvien redzamāka, ko nosaka arī partiju aģitēšanas laiku izmantošana televīzijā...

Foto

Mēs ļoti labprāt šautu arī migrējošās zosis pavasarī, ja vien mums to atļautu

1. Juridiskais pamatojums. Gan Medību likums, kurā ir pilnībā pārņemtas direktīvas prasības par...

Foto

Virknē Ventspils ostas kompāniju šobrīd ir ļoti vājš menedžments, ko vada starptautiskais blēdis Ostaps Benders jeb Rūdolfs Meroni...

Ventspils brīvostas mājas lapā publicēta vērā ņemama intervija...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 2. Jocīgā laime

2019.gada 1.aprīlī Latvijā izveidojās it kā jocīga situācija. Turklāt situācijas jocīgums netika apzināti izraisīts atbilstoši pirmā aprīļa, Lielās Joku dienas,...

Foto

Aptiekas nav bodītes ar farmaceitu kā kasieri pie lodziņa

Aptieku, kas ir iedzīvotājiem tuvākā un sasniedzamākā veselības aprūpes iestāde, pakalpojumu klāsts būtu jāplašina, neaprobežojoties tikai ar...

Foto

Par paranormālās dzīvesziņas pārņemto pasaules daļu

Kad Saeima pārtikas iepakojumā aizliegs izmantot plastmasu ar bisfenolu A, vienīgais arguments skolas bērnu apgādāšanai tieši ar "Memory Water" ūdeni,...

Foto

Latvijas dzelzceļa sistēma pārmaiņu priekšvakarā

Dzelzceļš – tā nav tikai infrastruktūra, vagoni un kravas. Lai dzelzceļš veiksmīgi darbotos, ir jābūt cilvēkam; ir jābūt interesei, enerģijai un...

Foto

Tik labi kā vēl nekad

Valsts prezidenta kampaņas iesākumā tika paziņots, ka "Latvijas iedzīvotāji pašreiz dzīvo tik labi kā vēl nekad". Kad varas aprindas pauž kārtējo...

Foto

Būs atkal draudzenes, klasesbiedri, mīļākās vai vēl nezin kas attiecīgajos amatos

Vienotības valdība ir ķērusies pie finanšu sektora kapitālā remonta. Un loģiski rodas jautājums – kāpēc ir...

Foto

Lai valsts piedzīvotu uzplaukumu, nepieciešama sadarbība ar Dievišķo

Ļoti cienījamās un godājamās valsts amatpersonas, valdības pārstāvji, ministri, dievkalpojuma dalībnieki, visi tie, kas tajā piedalās ar televīzijas...

Foto

Novērtēsim, ka varam tagad svinēt mūsu valsts brīvību pie baltiem galdautiem

Šogad atzīmējam simtgadi mūsu armijai, kas dzima kaujās par Latvijas brīvību laikā, kas bija izšķirošs...

Foto

Patofobijas vietējais dizains

Fobiju sarakstu nepieciešams papildināt. To ir pelnījusi latviešu varas inteliģence. Tās darbībā ir uzkrītoši konstatējama etniski specifiska fobija – īpaša tipa paniskas bailes,...

Foto

Mediji savās rīcības iespējās kļūst arvien brīvāki

Nedēļas sākumā jaunās valdības apstiprināšanā Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida (Kersti Kaljulaid) iestājās pret mediju darba nopēlumu, uzvelkot džemperi ar...

Foto

Pirmās 100 dienas

Pirmajās 100 dienās paveiktais Satiksmes ministrijā: sabiedriskā transporta maršrutu tīkla konkursa sagatavošanā esam tikuši līdz koncepcijas prezentācijai Sabiedriskā transporta padomē, ar mērķi maijā...

Foto

Mana tauta, visa pasaule tevi muļķo, uzticies man un dzer superūdeni par uzskrūvētu cenu

“Memory water” dibinātājam Jānim Pļaviņam nepietiek, ka cilvēki maksā eiro par litru...

Foto

Es esmu drošs, ka tauta nostāsies manā pusē un šis process tikai pieņemas spēkā, un tautas spēks ir neapturams

Vēlos detalizēti informēt par Satversmes aizsardzības biroja...

Foto

Satiksmes ministram riebjas popularitāte?

Interesanti, ar ko dižu un svarīgu sevi ikdienā nodarbina Tālis Linkaits? Ar kādu veikumu viņš varētu mums atskaitīties par savām pirmajām 100...

Foto

Ikšķiles novada pašvaldība aptauju organizē likumu ietvaros un to arī sarīkos

Ikšķiles novada pašvaldības domes lēmums organizēt Ikšķiles novada pašvaldības (Pašvaldība) administratīvās teritorijas iedzīvotāju aptauju ar...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 1. Pamatbūtība

Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”. Tautas garīgā bojāeja notiek precīzi saskaņā ar zinātniskajā literatūrā apkopoto cilvēces vēsturisko pieredzi . Pagātnē garīgi...

Foto

Puņķu valdība

Mēs varam sajūsmā spiegt par premjerministra angļu valodas zināšanām, kas tiešām ir lieliskas, taču mums jābūt godīgiem: valdība Latvijā šobrīd ir sastiķēta ar puņķiem....

Foto

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu...

Foto

Smiekli nevietā

Pirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai...

Foto

Dzirkstele

Maz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem,...

Foto

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

Kristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība,...

Foto

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

Latvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas...

Foto

Nacionālais suicīds

2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam...

Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....