Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

g.

16.02.2019. 00:15

Pasākumā figurē pārāk latviski uzvārdi diezvai jukušo Putl.propogandas mašīnu interesēs ,

Atbildēt

g.

16.02.2019. 00:06

To nevar nezināt ka patiesību nosaka tiesa un nevis sūdzības ,vispār āzis par dārznieku ,ko tur kasīties bet maz cerību ka neizstrādās vēl ko ,sark.kar.bučotājs

Atbildēt

HA!

13.02.2019. 10:34

Jurašs bija tikai operatīvo izstrāžu nodaļas šefs. Viņa vadībā tika izstrādātas dažādas metodes korupcijas atklāšanā. Nevis izmeklētājs, kuram bija iespēja saņemt kukuli. Nevajag muļķot jau tā pamuļķos, kartona varoni !

Atbildēt

tā ir vienīgā iespēja

13.02.2019. 09:22

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pret neko nezinu, neko nedaru,........ remontēju telpas, ko arī, izrādās, dara laukos un citi.....................
noziedzniekus neliek cietumos, neatgūst naudu, kur tas redzēts?????????????????????????????

Atbildēt

MI

13.02.2019. 01:17

Sakne ir vārds Jūsu.
Vēlētos jautāt, bet kur tad ir mūsu?

Kurš kalpībā pieliecies līks, tas tik vien kā dubļus redz. Ir dzirdējis par sauli un ik mirkli sapņo par to, bet nesaprot, ka lai to ieraudzītu, ir jānostājas stalti ar augstu paceltu galvu un jādzīvo lepni ar apziņu - Mūsu.

Jūsu ??? Viens ar ziediem tankus sveic, cits okupācijai kalpoja cik un kā nu varēja, cits kangaroja tikai savtīgam labumam savam, sīkam. Bet darīja to ar apziņu dzidru -jūsu.

Atbildēt

iu

12.02.2019. 23:04

Pareizi dara, ka sūdzas !
Mūsu valdošie ļoti negrib ka pasaule uzzina līdz kādam kliņķim viņi noveduši Latviju ...

Atbildēt

Pareizi, ka ziņoja,

12.02.2019. 20:25

»

piekrītu

vienīgā izeja ziņot pasaulei, kas tad tāds noticis??????par ko tracis??? nu būs ASV sankcijas


apstiprinot situāciju korupcijā, kas jau bija zināma.

Atbildēt

piekrītu

12.02.2019. 20:15

vienīgā izeja ziņot pasaulei, kas tad tāds noticis??????par ko tracis??? nu būs ASV sankcijas

Atbildēt

Kaspars

12.02.2019. 19:44

Nu man liekas,ka te Latvijā augstu stāvošiem dažiem tā kā škrobe uz J.J.,būtu klusējis un paņēmis to ļimonu,bet galvenais padalījies un kuššs..un visiem labi..nu nē,redz viņam vajag pr savai politiskajai darbībai..

Atbildēt

viedoklis

12.02.2019. 19:11

Laba vēstule. Pret Latvijas maitām citādi nevar, jo tiesu sistēma ir totāli korumpēta.

Atbildēt

nu, Magņitska lietu arī ziņoja ASV

12.02.2019. 19:06

jo...............

Atbildēt

Dīvaini

12.02.2019. 19:00

»

ESMAIJA

Pirmāmkārtām, vai tāda kukuļa piedāvāšana maz ir bijusi, jo - Jurašs neko nevarēja ietelmēt ne mainīt. Jurašs slēpa liecinieku vārdus, kas šo faktu apliecinātu... tas jau bija publiski atklāts, ka Jurašsar viena noziedznieka šantāžas pielietošanu pieķēra kukuļņemšanā divas personas - tad kā? vai tad...


Ko tad tā viena persona tika iekārtota, bet otrā par prastu RS kontrolieri strādāja (abas jau sen ir brīvībā, zinātāj izcilais!). Un dīvaini- nekur neiekārtoja tieši to vienu, kurai visvairāk piesprieda... Nav loģikas tavā tekstā, pats nepamani?

Atbildēt

Tante

12.02.2019. 18:02

Izskaidrojiet man , muļķei, 1. Kurš dos kukuli operatīvo darbību izstrādājam un to priekšniekam Jurašam ? 2. Vai Operatīvajās darbībās ir noklausīšanās, novērošana, vai citas darbības ? 3.Vai izmeklātājam jābalstās uz šiem operatīvo darbību laikā iegūtajiem materiāliem ? 4. Vai kukulis nebūtu jādod izmeklātājam, nevis vabolītes piestiprināja priekšniekam ? 5.Ko noslepenoja Jurašs ? Vai operatīvo izstrāžu rezultātus, vai izmeklātāja uzsākto kriminālprocesu ?

Atbildēt

Ruta

12.02.2019. 17:17

tak būs tas jurass to miljonu paņēmis, tikai smuki nostrādājis, pierādījumu nav, bandas ir iedarbinājušas savu valsts aparātu, lai kaut kā viņam ieriebtu.

Atbildēt

formula

12.02.2019. 16:38

»

L.Grantiņš LRTT

Jā, viņi tika viņam uzkārti un kar vēl nākošo no šīs šlakas,- E. Levitu ! Viņi, šie uzkārtie veiks labas lietas, bet tikai tādēļ, lai netiktu tiesāti priekšgājēji, lielās haizivis ! Vai izdosies, tas jau ir cits jautājums


Šoreiz,jādomā,ka izdosies,jo valdošā zagļu varza neapdomīgi atļāva saviem pakalpiņiem no knābja iekortelēties parlamentā.Žuliks sparāns ari padzīts.Mazinās tiesību aizsardzības struktūrās noziedznieki, un tātad mazinās kliķes piesedzēji.

Atbildēt

jaajaa

12.02.2019. 16:24

»

Visticamāk,

ka Jurašam piedāvāja to kukuli ar Kalnmeijera ziņu, lai Jurašu iegāztu ar kukuļa pieņemšanas mēģinājumu. Jo ne KNAB, ne Ģenprokuratūra pat neuzsāka lietu par faktu, ka Jurašam piedāvāts kukulis. Jurašu atbrīvoja no KNAB tāpat. Jo ir neērts bij. VDK Savicka medību biedram Kalnmeijeram...


...baigi jau nu pēc provokācijas tā lieta kopā izskatās...neiekrita puisis...vai nu ļoti godīgs, vai pietiekoši gudrs...tāds var būt politiķis...ceru, ka Bordānam izdosies...un lasītnepratēji lai domā, kurā vietā viņi valsts noslēpuma un tā izpaušanu atrada...:)

Atbildēt

kode

12.02.2019. 16:05

»

Yox

Ja kāds tieslietu ministrs, apejot valsts un ministru prezidentus, valdību, ārlietu ministriju, sūta palīgā saucienus ārvalstu vēstniecībām, tātad arī šo valstu valdībām, tad lieta ir nopietna. Ja Krievijas Federācijas vēstniecība, saņemot šādu vēstuli, ziņo savai valdībai par nepieciešamību ieviest...


Zinot, cik Krievija ir satraukta un emocionāla attiecībā uz savu tautiešu dzīvi citās valstīs, nav pat jāsaņem šāda vēstule, pietiek ar to, ja ir dzirdēts par tādas esamību.
Lūk, ko nozīmē Aņa pie Bordāna pleca. Tās izbolītās acis daudz ko izsaka. Interesanti, ka arī vēstules galvenajam tēlam ir tāds pat dīvains skatiens

Atbildēt

Jautrais

12.02.2019. 15:37

...sacereejums kaa labaakos padomijas laikos...un ssie ir juristi...slotas rokaas ne ministriju vadiit..
Jurass
Policojas akadeemijas kauna traips

Atbildēt

Yox

12.02.2019. 14:54

Ja kāds tieslietu ministrs, apejot valsts un ministru prezidentus, valdību, ārlietu ministriju, sūta palīgā saucienus ārvalstu vēstniecībām, tātad arī šo valstu valdībām, tad lieta ir nopietna. Ja Krievijas Federācijas vēstniecība, saņemot šādu vēstuli, ziņo savai valdībai par nepieciešamību ieviest šeit tiesisko kārtību, tad KF būs leģitīms iemesls militāri iejaukties, lai aizsargātu savus pilsoņus no tiesiskā haosa? Vai ir noskaidrots, kurām valstīm Bordāns žēlojies un vai KF ir to skaitā? Šāda atbilde ministram būtu jādod, jāatzīstas, lai zinātu, kas mūs sagaida un ko vēl no viņa varam gaidīt..

Atbildēt

antons mikoss

12.02.2019. 14:40

»

L.Grantiņš LRTT

Pareizi. Tarakāni sāk trakot ar L.L. priekšgalā


Nomierinies Grantiņ! Lasi vēlāk manu rakstu!

Atbildēt

tante no Tukuma

12.02.2019. 13:52

Tā ir ministram necienīga rīcība,man kā lauku cilvēkam arī tas ir saprotams,bet kādu palīdzību viņš gribēja saņemt,nu kādu?

Atbildēt

HA

12.02.2019. 13:44

A kur ziņojums ???
Viss ir vienkārši. Tāpat kā ar čekas ziņotājiem.
Ja nav ziņojuma, nevar būt ziņotāja.
Lasi kā rakstīts.

Atbildēt

z

12.02.2019. 13:39

»

Piekrītu,

arī man palika tāds pirmais iespaids. Bet viss principā uzrakstīts starp rindiņām un zemtekstā. Neizvirzot tiešas apsūdzības, bet minot faktus. Šie fakti nemelo, ja lasa starp rindiņām. Gudrie sapratīs, muļķi uztvers pēc savām spējām


nu nevajag viena antiņa kārtējā kļauzā meklēt kādus zemtekstus... tam tas rakstītājs ir par stulbu un kļauzas ar konkrētiem zemtekstiem sakarīgi cilvēki sūtas konkrētiem lasītājiem, kas to spētu izlasīt, bet šāda makulatūra ir tikai miskastes vērta un no vēstniecības miskastes izvilkta, tagad tracina pamuļķus...

Atbildēt

viss pareizi

12.02.2019. 13:23

tāpat visa pasaule zin, kas esam...fiļi...........un viņu drugi.........

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.02.2019. 13:16

»

formula

Lai arī cik liels kretīns var būt šis Bļordāns,tomēr neapzināties un nezināt par vecum vecu korumpantu,blēdi, organizētās noziedzības čļenu Dūrašu viņš nu nekādi nevarēja...


Jā, viņi tika viņam uzkārti un kar vēl nākošo no šīs šlakas,- E. Levitu ! Viņi, šie uzkārtie veiks labas lietas, bet tikai tādēļ, lai netiktu tiesāti priekšgājēji, lielās haizivis ! Vai izdosies, tas jau ir cits jautājums... .

Atbildēt

ds

12.02.2019. 12:01

Izrādās ka Latvijā jāiet strādāt par izmeklētāju vai tiesnesi - tur tie miljoni grozās.....A es, muļķis nodarbojos ar razošanu, maksaju cilvēkiem algas, nodokļus. Mja, kļūda..

Atbildēt

Uu

12.02.2019. 11:51

Sikaa uts aizstav slipetu

Atbildēt

TT

12.02.2019. 11:47

»

ha-ha

Neaizmirsīsim,ka valsts tiesībsardzi jau vairāk par 70 gadiem pārvalda ar padomju okupācijas režīmu saistīti cilvēki,tas pats arī valsts drošībā,pārvaldē.Kādēļ padomju okupācijas kadri sēž šajos amatos ir tieši saistīts ar pilsoņu labklājību,kura arvien vairāk atpaliek no ES standartiem,korupciju utt...


un pats galvenais: noteikti neaizmirsīsim, ka valsti jau 30 gadus vada un virza (nezin kur) Vairas, Andri, Ināras, Jāņi, Ivari, Valdi, Pēteri, Baibas, Ingrīdas...Tā ir galvenā vienojošā pazīme tam, kāpēc valstī viss ir tik nožēlojamā stāvoklī.

Atbildēt

formula

12.02.2019. 11:47

Lai arī cik liels kretīns var būt šis Bļordāns,tomēr neapzināties un nezināt par vecum vecu korumpantu,blēdi, organizētās noziedzības čļenu Dūrašu viņš nu nekādi nevarēja.
Tātad-kas ir tie kompri, kurus Dūraš un Aņka ir uzkāruši Bļordānam uz rieksteļiem,ka šis tā spiests kviekt?

Atbildēt

koijots

12.02.2019. 11:45

»

Piekrītu,

arī man palika tāds pirmais iespaids. Bet viss principā uzrakstīts starp rindiņām un zemtekstā. Neizvirzot tiešas apsūdzības, bet minot faktus. Šie fakti nemelo, ja lasa starp rindiņām. Gudrie sapratīs, muļķi uztvers pēc savām spējām


Vai tiešām ir doma, ka tām vētniecībām, kurām vēstule tika izsūtīta, jau nebija par šo visu informācija? Pie kam objektīva, kur nav "jālasa starp rindiņām un zemtekstā"?
Un kāda ir vēstniecību reakcija? Vai tur sēž gudrie vai muļķi?

Atbildēt

TT

12.02.2019. 11:41

»

kk

Vēstuli sen jau Panorāmā parādīja, tā kā to laikam nedeva tikai Pietiek.com


Bordāns vēstulē vienu rindkopu aizmirsa uzrakstīt:
Jurašam bija milzu nopelni savu materiālā stāvokļa uzlabošanā vakaros skrienot pa Rīgas advokātu kantoriem pēc info un naudas.

Atbildēt

Šoreiz, daru izņēmumu,

12.02.2019. 11:18

»

L.Grantiņš LRTT

Pareizi. Tarakāni sāk trakot ar L.L. priekšgalā


tev piekrītu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

12.02.2019. 11:15

»

to Pietiek

Ko tiršat? Tur nekas kopā neiet...


Pareizi. Tarakāni sāk trakot ar L.L. priekšgalā !

Atbildēt

Cionistu politika

12.02.2019. 11:15

ir Saeimas juridiskā biroja darbs. Juridiskajam birojam, saņemot vēstuli no Ģenprokuratūras ar lūgumu Saeimai izdot Jurašu, vēstuli bija jānosūta atpakaļ Ģenprokuratūrai kā formālu un prettiesisku. Pamatojot ar to, ka Ģenprokuratūra medijiem publiski nebija paziņojusi, tostarp pašam Jurašam, pārkāpjot viņa tiesības zināt savas tiesības, kas nostiprināts Satversmē, ka lieta pret Jurašu ajaunota.

Ja Ģenprokuratūra būtu tanī pat dienā 2027. g. 15. jūnijā atjaunojusi lietu pret Jurašu, tās pienākums bija to paziņot Jurašam, kas netika izdarīts. Lietu atjaunoja formāli ar atpakaļejošu datumu, kad Jurašs kļuva par Saeimas komisias vadītāju, kas varētu apšaubīt Kalnmeijera kompetences. Nav iestādes, kas varētu kontrolēt Kalnmeijera, ģenprokurora faktisko rīcību, atjaunojot, piem., lietas utt.

Tas viss Saeimas juridiskajam birojam bija jākostatē, kas netika izdarīts, vadoties pēc cionistu principa - "tauta jāpieradina pie nelikumībām". Un Ģenprokuratūras vēstuli bija jāsūta atpakaļ, nevis jādod Saeimas prezidijam balsošanai.

Atbildēt

nevajag muldēt

12.02.2019. 11:08

»

Visticamāk,

ka Jurašam piedāvāja to kukuli ar Kalnmeijera ziņu, lai Jurašu iegāztu ar kukuļa pieņemšanas mēģinājumu. Jo ne KNAB, ne Ģenprokuratūra pat neuzsāka lietu par faktu, ka Jurašam piedāvāts kukulis. Jurašu atbrīvoja no KNAB tāpat. Jo ir neērts bij. VDK Savicka medību biedram Kalnmeijeram...


Kalnmeijers pat no sava suņa baidās, tāpēc stāstīt, ka viņš kāda interesēs kaut ko pretlikumīgu dara ir smieklīgi. Ja viņam var kaut ko pārmest, tad to, ka viņš knābja "korupcijas apkarotājus" nesabāza cietumā, kad tika konstatēts, ka tie sistemātiski pārkāpj likumu,veicot operatīvās darbības. pēc būtības tie nav nekādi nieki - tā ir ļaunprātīga dienesta stāvokļa izmantošana, regulāri pārkāpjot cilvēku konstitucionālās tiesības. ASV par to vēsi vienus 10 gadus var dabūt.

Atbildēt

no Jūrmalas

12.02.2019. 11:06

Diemžēl prokuratūra, krāmējoties ap šādu Jurašu, panākusi prokuratūras lamāšanu no lētticīgu ļaužu puses un ceļ viņa reitingu. Vai tad nav svarīgākas lietas?

Atbildēt

Jurašs slēpa vārdus,

12.02.2019. 11:01

»

ESMAIJA

Pirmāmkārtām, vai tāda kukuļa piedāvāšana maz ir bijusi, jo - Jurašs neko nevarēja ietelmēt ne mainīt. Jurašs slēpa liecinieku vārdus, kas šo faktu apliecinātu... tas jau bija publiski atklāts, ka Jurašsar viena noziedznieka šantāžas pielietošanu pieķēra kukuļņemšanā divas personas - tad kā? vai tad...


jo nevienu nevar publiski apvainot, ja nav ierosinātas lietas par kukuļa piedāvājumu.

Par kukuļa piedāvājumu Jurašs informēja KNAB vadību un Ģenprokuratūru. Abas iestādes par kukuļa piedāvājumu lietu nav ierosinājušas, bet lietu ierosināja pret Jurašu pašu par to, ka medijiem ziņoja par abu iestāžu bezdarbību, it kā nomelnojot abas iestādes. Par nomelnošanu nevar piesiet llietu, jo Jurašs iestādes informēja rakstiski. Tad izdomāja lietu par valsts noslēpuma izpaušanu formāli, lai būtu lieta, ar ko manipulēt - uzsākot, izbeidzot, uzsākot no jauna. Labi zinot, ka lietas par korupciju neattiecas uz valsts noslēpumu.

Cita lieta būtu, ja tiešām iestādes reaģētu uz Juraša ziņojumu par kukui. Nereaģēja. Vienīgais, ko Jurašs ir pateicis, ka kukuli piedāvāja ar ZZS un Saskaņu saistīti cilvēki. Bet Kalnmeijeru tas neinteresēja kā ģenerālprokuroru.

Atbildēt

ESMAIJA

12.02.2019. 10:50

Pirmāmkārtām, vai tāda kukuļa piedāvāšana maz ir bijusi, jo - Jurašs neko nevarēja ietelmēt ne mainīt. Jurašs slēpa liecinieku vārdus, kas šo faktu apliecinātu... tas jau bija publiski atklāts, ka Jurašsar viena noziedznieka šantāžas pielietošanu pieķēra kukuļņemšanā divas personas - tad kā? vai tad viņš ar to nebūtu pēdējais, kuram piedāvāt kukuli????
Otrāmkārtām - KNAB ir iestāde, kura salīdzinot ar Rīgas apmēriem ir kā kniepadata siena kaudze, tādēļ droši varu lietot vārdu liela apmēra ... KNABā notika liela apmēra zādzība - 100 tūkstoši tika izķeksēti no konfiscētās naudas, kad vien bija vajadzība ... Kā tad tā ? Bez grūtībām pārskatāmi lielā iestādē nespēja ieviest nekādu uzskaiti pa konfiscētās naudas apjomu? Turklāt zagļi ņēma kad un cik gribēja, bet iekšējās drošības dienestam aizliedza tur veikt jebkādu pārbaudi. Kas? Jūs prasīsiet. Tie , kas tolaik valdīja KNABĀ - STRĪĶE UN JURAŠS. pĒC TAM TAUTĀ RUNĀJA, KA ZAGA VISI, TIKAI, KAD LIETA NONĀCA LĪDZ TIESAI, vainu uzņēmās divas personas, saņemot solījumu, ka par viņām parūpēsies .... Es tam it kā neticēju, bet, kad tagad dzirdu par vismaz vienu, kura jau ir brīvībā un no cietuma kameras uzreiz tikusi iekārtota labi apmaksātā darbā, tad izskatās, ka runām ir bijis pamats. Un kur vēl tā kumeļu lieta? Nē, tas ir absolūti slīpēts un negodīgs cilvēks.Un gribās teikt to pašu par Strīķi.

Atbildēt

Piekrītu,

12.02.2019. 10:47

»

koijots

Vai man vienam liekas, ka, gan pēc satura, gan stila, vēstule atbilst apm. vidusskolas 10. klases līmenim? Atliek tik piesēst, saprotot, ko par mūsu tieslietu ministru padomāja vēstuli saņēmušie


arī man palika tāds pirmais iespaids. Bet viss principā uzrakstīts starp rindiņām un zemtekstā. Neizvirzot tiešas apsūdzības, bet minot faktus. Šie fakti nemelo, ja lasa starp rindiņām. Gudrie sapratīs, muļķi uztvers pēc savām spējām.

Atbildēt

koijots

12.02.2019. 10:44

Vai man vienam liekas, ka, gan pēc satura, gan stila, vēstule atbilst apm. vidusskolas 10. klases līmenim? Atliek tik piesēst, saprotot, ko par mūsu tieslietu ministru padomāja vēstuli saņēmušie...

Atbildēt

Visticamāk,

12.02.2019. 10:42

»

nevajag muldēt

par to puisi jau gadiem runas iet. vajadzētu papētīt KĀPĒC TIEŠI VIŅAM KAUT KO PIEDĀVĀJA. nevis sliežu bīdītājam vai anniņai, nevis prokuroriem. laikam jau gāja tur, kur kaut kas varēja sanākt


ka Jurašam piedāvāja to kukuli ar Kalnmeijera ziņu, lai Jurašu iegāztu ar kukuļa pieņemšanas mēģinājumu. Jo ne KNAB, ne Ģenprokuratūra pat neuzsāka lietu par faktu, ka Jurašam piedāvāts kukulis. Jurašu atbrīvoja no KNAB tāpat. Jo ir neērts bij. VDK Savicka medību biedram Kalnmeijeram.

Muļķa Kalnmeijers domā un publiski pauž ideju, ka Juraša vadībā iekļūts viņa dzīvoklī, bet nepieļauj, ka to darītu Savicka , bij. VDK noziedznieka, rokaspuiši ar sakariem Krievijas organizētajā noziedzībā.

Kā interesēs Kalnmeijers ar atpakaļejošu datumu atjaunoja krimināllietu pret Jurašu formāli, nav zināms. Visticamāk, ka Sevicka uzdevumā un tā ir korupcija. Draugu būšana, izmantojot Kalnmeijera valsts amatu.

Pēc būtības Kalnmeijeram "jānošaujas", atstājot pēcnāves vēstuli - "indi beigtas čūskas mutē", indi - pēcnāves vēstui, kas čūsku, Kalnmeijeru, pārdzīvo un attaisno.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

FotoEs kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības aprūpes kapacitātes stiprināšanā ir aizstāta ar vāji organizētu un brīžiem pat komisku vakcinācijas procesu.
Lasīt visu...

18

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

FotoThis you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir populārs, jo vairāki draugi FB to šēroja. Pateikšu dažus vārdus. Statistika un šērošana FB viennozīmīgi parāda, ka sabiedrības garīgi ideoloģiskais piedāvājums satiek garīgi ideoloģisko pieprasījumu. Un tagad paņemam piedāvājumu un ģeniālo rakstu, kas sākas ar vārdiem: "Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot." Un tagad pastāstīšu banālu stāstu.
Lasīt visu...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...