Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zeme

28.01.2020. 11:41

Apbrīnojama ir Regīnas Luņovas nekaunība pašai veicot noziegumus un citiem norādīt kā jādzīvo!!!

Tā noteikti būtu tā, kura latviešu virsniekiem nagus mauktu un citus stumtu lopu vagonos ...!

Kur tik pretīgu radījumu zeme nes ...!

Atbildēt

Zeme

27.01.2020. 14:40

Pašlaik daži simti dzīvokļu īpašnieki apzināti nemaksā NĪN un zemes nomu, tādā veidā diskriminējot pārējos godīgos dzīvokļa īpašniekus, kuri godīgi maksā NĪN, kā arī zemes nomu vai sen zemi ir izpirkuši!
Papildus varam tikai piebilst, ka pēdējā laikā redzētie sižeti un raksti par it kā dzīvokļu īpašnieku bēdīgo stāvokli ir klaji meli un sagrozīts faktu "kokteilis", kuru, kā izrādās vada politiskās partijas "SASKAŅAS CENTRS" biedri (gan bijušie, gan esošie), tādi kā kriminālprocesā iesaistītā Regīna Ločmele-Luņova, DP redzes lokā nonākusī Elizabete Krivcova un nelegālo finanšu piramīdas speciālists Ruslans Pankrātovs.
Papildus šim populistu un parādnieku „grupējumam” ir pievienojušās tādas personas kā maksātnespējīgais uzņēmējs bijušais erotikas muzeja īpašnieks, KPV partijas biedrs, bijušais SEX veikala īpašnieks un tagadējais “jurists” ar apšaubāmu reputāciju Gundars Ūdris, kā arī dīvainā „Taro kāršu” licēja Māra Veidemane.
Lūk, šādas personas tagad mēģinās „pūst sarkano miglu” acīs pārējiem cilvēkiem.

Atbildēt

Žīdam Normendam Šlitke

26.01.2020. 19:43

»

Žīds Normunds Šlitke

Mēs neko nemainīsim! Maksājiet ragā. Nosauc savu vārdiņu! Mēs, ebreji, neko savu neatdodam! Labāk baidies


Pats nosauc SAVU vārdu. Tevi neviens nebaidas, jo esi klauns: alkatības rezultātā iepirkās zemi, ar kuru neproti tikt galā un rezultātā esi nelaimīgais no visiem Latvijā esošajiem īpašniekiem, jo pret tevi 1) ierosināti KRIMINĀLPROCESI, 2) ESI PARĀDOS, kurus gadiem ilgi neproti samaksāt. Esi SKAUDĪGS (apskauž naftas tirgotājus) NEPRAŠA - to saprota arī Augstākā tiesa, pedējo gadu laikā noraidot tavas sūdzības. Tev jādomā, KĀ IZDZĪVOT, KLAUNS, ESI NOŽELOJAMS!

Atbildēt

bratkam

26.01.2020. 19:36

»

bratka

Bordāns nav vainīgs zemes lietās,kaut ko kungi esiet samaisījuši,prasiet slavenajam Godmani,Kalvītim Emsim,šķelim šleserim,čekistiem


Jūs neizprotat situāciju: Tieslietu ministrija jau pāri 10 gadiem velk regulējuma izstrādi šajā jautājumā - solija Saeimā iesniegt likumprojektu, kuram būtu jābūt spēkā no 01.01.2020.Domā tikai un vienīgi par savām kabatām, nevis par Latvijas tautu!

Atbildēt

bratka

26.01.2020. 09:40

Bordāns nav vainīgs zemes lietās,kaut ko kungi esiet samaisījuši,prasiet slavenajam Godmani,Kalvītim Emsim,šķelim šleserim,čekistiem.

Atbildēt

Žīda Šlitkes komanda “ebreju impērijas trīs standartu” kontekstā

23.01.2020. 09:32

»

Žīds Normunds Šlitke

Mēs neko nemainīsim! Maksājiet ragā. Nosauc savu vārdiņu! Mēs, ebreji, neko savu neatdodam! Labāk baidies


Pret neebreju īpašumiem jāattiecas kāpret saviem - jāliek lietā visas sviras, lai tos pārņemtu.


Šajos un vēl nenosauktajos uzņēmumos dažādās pozīcijās darbojas visai šaura, bet juridiski izglītota cilvēku grupa, kuru nosacīti varētu saukt par “Šlitkes komandu”. Sākot ar viņa laulāto Indru Kaniņu-Šlitki, tuvākajiem sadarbības partneriem Artu Snipi, Solvitu Melngaili, Daci Timermani, Elīnu Dupati (bijušo Elīnu Veidi), Jāni un Aigaru Brečiem, jau mirušo Rolandu Bulu, viņa laulāto Ināru Bulu, Andi Sarkanu, Aivaru Birku, Uģi Salnu, beidzot ar epizodiskiem sadarbības partneriem, kā bijušo vai vēl esošo miljonāru Alvi Krasovski un mīklaino lietu kārtotāju Denisu Rapoportu. Es nezinu, vai N. Šlitke ir patiesais šīs uzņēmumu impērijas saimnieks, vai arī aiz viņa stāv vēl ietekmīgākas personas. Latvijā spēkā esošie likumi un biznesa prakse pieļauj abas versijas.

Atbildēt

Hahaha

23.01.2020. 09:28

»

Žīds Normunds Šlitke

Mēs neko nemainīsim! Maksājiet ragā. Nosauc savu vārdiņu! Mēs, ebreji, neko savu neatdodam! Labāk baidies


Pēdējā laikā presē un citos medijos arvien biežāk tiek publicēti materiāli par zemes piespiedu nomas uzņēmumiem, kuri tā vai citādi saistīti ar Normundu Šlitki. Tas ir apsveicami un sabiedriski derīgi, taču šajās publikācijās nav informācijas par N.Šlitkes darbības patieso vērienu, viņš tiek stādīts priekšā tikai kā ļoti zinošs, talantīgs, bet citādi gandrīz neitrāls advokāts, kuram vairāki uzņēmumi uzticējuši savas intereses pārstāvēt tiesās, likumdevēju komisijās un presē. Nepelnītā ēnā palikuši N.Šlitkes patiesi fenomenālie sasniegumi, faktiski izveidojot savu zemes nomas impēriju – sava veida valsti valstī. Šī raksta mērķis ir žurnālistos un citos interesentos atmodināt izmeklēšanas un jaunatklāsmes garu.

Atbildēt

Žīds Normunds Šlitke

23.01.2020. 09:27

Mēs neko nemainīsim! Maksājiet ragā. Nosauc savu vārdiņu! Mēs, ebreji, neko savu neatdodam! Labāk baidies!

Atbildēt

Gudrais

23.01.2020. 08:25

Kad beidzot būs likums, ka iedzīvotāji var izpirkt zemi zem daudzdzīvokļu mājām?
Viss sakārtotos...

Atbildēt

ko tā

23.01.2020. 06:42

Ku tā dzeltenā sarakstīja,un visiem ir ko komentēt......

Atbildēt

...

23.01.2020. 00:10

Vai kāds vēl šaubās, ka bordāns ir pārdevies un strādā uz naudas devēju interesēm?

Atbildēt

?

22.01.2020. 21:50

kapec bordana sekta neprasa naudu no asv Latvijas tiltu un celu remontam ?

Atbildēt

jaajaa

22.01.2020. 21:44

...4%...nu, ja tie ir tiešie mantinieki, kas saņēma atpakaļ savu zemi, lai nu būtu...bet tos, kas šo zemi pirka vai kā citādi ieguva, labi zinot par apgrūtinājumiem, varētu vēl "apcirpt"...tiesiskā paļāvība nav laikā bezgalīgs jēdziens, mainās apstākļi, mainās likumi...:)

Atbildēt

okupantiem jāsedz

22.01.2020. 21:13

šie izdevumi caur ES tiesu...........nevajadzēja līst svešā zemē un pat gultās.

Atbildēt

Jons

22.01.2020. 20:45

Pirmsākumus meklējiet pie pašu degtajiem ugunskuriem un interesantājām barikādēm,arī OMON apsardzē notikušajam 4.maijam.Ja 30 gadus dzīvoju mājā,kura atjaunotā zemes īpašnieka papīros neeksistē,jo celta okupācijas laikos,tad var droši uzstādīt varas diagnozi un tās leģimitāti un attieksmi pret tiesiskumu.

Atbildēt

...

22.01.2020. 18:39

»

š

pēc pases var būt kaut vai arābs, bet pēc darbiem - kā īstens čigāns


Mēs pārāk maz zinām par čigāniem,un arī tā nav patiesība.Jā,patreiz čigānu tauta ir drausmīgi degradējusies,bet tādi viņi nebija pagātnē.Arī mēs esam drausmīgi degradējušies.

Atbildēt

š

22.01.2020. 18:27

»

lauķis

Vis tā kā būtu tā,tikai čigānus nevajag apvainot,tā vietā labi iederēsies žīdu cionists


pēc pases var būt kaut vai arābs, bet pēc darbiem - kā īstens čigāns

Atbildēt

lauķis

22.01.2020. 18:04

»

švamme

Beztiesiskuma kompromiss...


Vis tā kā būtu tā,tikai čigānus nevajag apvainot,tā vietā labi iederēsies žīdu cionists.

Atbildēt

Krasnij Komunarj

22.01.2020. 17:59

Strana nuzdajetsja gerojev ,
Pizda razdajet duraka

Atbildēt

švamme

22.01.2020. 17:38

Beztiesiskuma kompromiss.
Sanāk ļautiņi uz baltā galdauta svētkiem, sasēžas ap glauni klātiem galdiem un svinīgiem tostiem un pacilātām runām skanot, iedomājas, ka ir šī galda īstenie saimnieki.
Bet te no galdapakšas izlien čigāns Šļitka un izrauj balto galdautu zem kristāliem un cepešiem.
Čigāns jau laicīgi iemaksājis visiem, kam vajag, lai tiktu sarakstīti tādi likumi, kādi čigānam ļautu darīt visu, ko vien viņa zaglīgā sirds vēlēsies.
Bet ļautiņiem, kas bija naivi, atliek tikai divi risinājumi - vai nu likvidēt čigānu ar viņa pirktajiem likumiem, vai meklēt citu galdu, zem kura nav nelietīgu čigānu.

Atbildēt

!!

22.01.2020. 17:08

Nesaprotu, vai tad tiešām nav nevienas iestādes, kas noliktu pie vietas šādus šlitkveidīgos? Viena lieta ja atrod kādu nabadziņu ar lielu īpašumu, ar ko tas neprot apieties. Bet šeit tik daudz cilvēku. Vai tad neviens neprot uzrakstīt iesniegumu iestādēm, vai tad starp viņiem nav neviena jurista? Kaut kā neticu.

Atbildēt

Imants

22.01.2020. 16:50

Un šie jaunie zemes baroni, kara gadījumā gribēs lai es eju aizstāvēt savu dzimteni un viņu paverdzinošās intereses.Man nospļauties par valsti kura mani ekonomiski paverdzina ar šādām metodēm, mahinācijām.

Atbildēt

Patriotiskais gars

22.01.2020. 16:30

Kāda vienoto partijas kopa izveidoja šo baronu grupu,sarakstu!?Kas bija "advokātiņi",lai pārkāptu pirmās republikas CIVILLIKUMU?Kur skatās Konstitucionālā Tiesa,vai tikai judašus attaisnot?Kur skatās oberprokurors meijerkalns,vai tāds prokurors nepieciešams?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...