Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne tikai Bordāna un Juraša

21.01.2020. 22:24

Arī JV morālie kropļi: Rinkēvičs un Kariņš, piedalījās kremļa diversijā pret Latvijas ostām.

Atbildēt

Mjā...

21.01.2020. 13:08

Manipulatīvs demagoģisks virsraksts. Šīs sekas ir Lemberga afēru, blēdību un noziedzīgas darbošanās rezultāts, sankcijas ir tikai likumsakarīga reakcija, lai novērstu šo noziedzīgo darbošanos.Imant Liepiņ - tiešām domājat ar tik lētiem demagoģiskiem trikiem aizmālēt acis saprātam?

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 18:35

»

Jautājums

Kādai Tautai? Kas tā tāda


Saku,ka apaļa nulle bijusi !!!

Atbildēt

Jautājums

19.01.2020. 14:07

»

Repsis

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai


Kādai Tautai? Kas tā tāda?

Atbildēt

Pacs tāc esi žurkasģīmi

19.01.2020. 11:45

»

nelietis Liepiņš

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas


teu nepatīk ka LL un Liepiņš atklāj valsts miroņkaulus! Ja nebūtu Pietiek nebūtu Liepiņa raksta. Lai Pitiek veicas!

Atbildēt

nelietis Liepiņš

19.01.2020. 11:39

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas.

Atbildēt

Kalmeijiers, Bičkovičs, Lembergs

19.01.2020. 11:36

Trīs dzīvnieki, kas sen jau bija jāietupina uz mūžu cietumā. Tieši šie trīs izdzimteņi veido Bermudu trīstūrim līdzīgu mafiozu rāmi, kurā pazuda un vēl arvien pazūd Latvijas iedzīvotāju īpašums, sapelnītais, dzīvība, nākotne un valsts. Vislabāk būtu uz laiku atcelt moratoriju uz nāves sodu, nodibināt tribunālu un noņemt no trases visus jau sem zināmos Latvijas valsts grāvējus, izlaupītājus un nodevējus un vinu ģimeņu klanus. Bez kādas želastības- viņi visi paši ir masu slepkavas

Atbildēt

kaktuss

19.01.2020. 11:24

Paldies JKP un konkrētišiem darboņiem!Partijām un deputātiem jau naudiņa pietieks par tautu nospļauties!!Galvenais saimnieks apmierināts!!!

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 11:02

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai !!!!!

Atbildēt

Izriet,

19.01.2020. 10:25

»

...

Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru nogriešanu,mums to pasniedz kā holokaustu.Cionisti savos noziegumos iesaista un apvaino citas tautas.Ja kāds iebilst,viņu nokristī par antisemītu


ka sankcijas pret pusžīdu Lembergu ir sausā zara nogriešana. Citādi esat precīzi un īsi visu definējis, bet vienīgi vārds “nokristī” izlec no konteksta.

Atbildēt

Interneta you tube dokumentālas filmiņas

19.01.2020. 09:44

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


vienā redzam Šķēdes kāpas, ātri piebrauc kravas auto ar ebrejiem koka kravas kastē, viņi pieskruen pie bedres un viņus ar baudu àtri nošauj. Cionisti šo naidu šodien sēj visās tautās - šo baudu no čekistu un cionistu nacistu laikiem - nokaut citam citu, gūstot baudu. Tādi ir žīdi. Visu sarēķina.

Atbildēt

Tie tavi dabas likumi

19.01.2020. 09:35

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


ir dzīvnieka E. Levita, lopa ar valstsgribu, likumi.

Atbildēt

Kurzemē pirmās Latvijas laikā

19.01.2020. 09:33

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


40 procentu iedzīvotāji bija ebreji un sajauca latviešu asinis, tās ir netīras pusžīdu asinis. Visur tie pusžīdi līda un lien un tirgojas un paguļas kā vecas prostitūtas vaino latviešus. Īstie latvieši to redz. Daudzi pārņēmuši šo žīdu dabu, to nevar ne ar kādām zālēm izārstēt, ar krematoriju laikam ārstēja pasaules žīdu cionisti, jo ebreji, kuri nav žīdu cionistu sātanisti, bet uzķērušies paši uz bībeles tekstiem, ir sūtāmi uz labākiem medību laukiem. Ceturtdaļžīds Hitlers ar ASV cionistiem ebreju tautu atbrīvoja no savas sliktākās daļas krematorijos, vai ne tā? Ir lietas, par kurām netirgojas. Izrādās, ka ir.

Atbildēt

Latviešu tauta 1991. gadā sapņoja atvērtām acīm

19.01.2020. 09:22

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Sapnis izsapņots. Valsts parāds 13 miljardi € , 400 000 padzīto no Latvijas, tostarp uz citiem medību laukiem. Lielās pilsētas pārkrievotas zem latviskuma maskas, lauki iznīcināti. Žīds VP, pasaules klaidonis Kariņš MP, pusžīdene, puskohiete Mūrniece Saeimas spīkere. VDD kontrolē ārvalstu specdienesti. Visi kopā viņi knapi pie dzīvības esošo tautu uztur tādā beztiesiskuma un bailēs par rītdienu stāvoklī, lai tā neiedomātos sacelties.

Atbildēt

Šai teritorijai pāri gājuši neskaitāmu karapūļu zābaki

19.01.2020. 09:16

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Viss sajaukts. Lielu skādi nodarīja hazāržīdi ebreji pirmās Latvijas laikā. Žīdi visur līda un lien un tirgojas. Arī tagad, bet vaino latviešus, kas noskatās. Cioniste žīdene Ināra Mūrniece puskoholiete regulāri izliekas par latvieti un apmeklē Litenes leģionāru kapus - žīdu politika. Bet somi bija zem Zviedrijas ilgi ar vikingu domāšanu.

Atbildēt

Apstāsies viss

19.01.2020. 09:08

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Bet tik daudz naudas aizdos, lai uzturētu šo izmirstošo anklāvu kā administratīvu teritoriju. Bet var notikt neparedzamais - Krievijas masas var sacelties revolucionārās noskaņās - asiņainā buntā, kas var pārsviesties uz Latviju mums slēptu politisku mērķu vārdā. Latvijā cilvēkiem neklājas labāk kā Krievijā. Tā pati bagātā varai pietuvinātā, labi apmaksātā kasta - šķira un nabadzīgā, beztiesiskā tauta, ko prasti nokauj.

Atbildēt

Pastalas nav vainojamas

19.01.2020. 09:02

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Latviešu tauta nokļuvusi starp dzirnakmeņiem, par kuriem raksta 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Es šodien saskatu, ka to dzirnakmeņu ir daudz vairāk - rupjā, smalkā un pavisam smalkā maluma - tā, ka izkūp latviešu tauta kā prūši.

Atbildēt

hm

19.01.2020. 08:54

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik.
Šādi pareģojumi tāpēc. ka Krievija pie Pēterburgas būvē vēl vienu ostu un no pārvadājumiem caur Baltiju gatavojas atteikties pavisam.
Ķīnas preces arī ies caur Maskavu. Pat Baltkrievijai tika piedāvāti lētāki tarifi, lai piesaistītu Pēterburgai.
ASV atbrīvoja ko bankām, krievi no ostām un dzelzceļa un ES būtiski samazinās atbalstu, kas jau notiek.
Tāda izskatās perspektīve. Pastalās, bet brīvi.

Atbildēt

Hahaha

19.01.2020. 08:29

»

Aha!

Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību...


Kad beigsies termiņi amatos, Levits aizmuks uz Vāciju, Kariņš uz ASV, bet Mūrnieci iecels kādas vēstniecības vadībā ārzemēs kā Āboltiņu, kur tauta to nesasniedz un neaplej nejauši rimčikā ar kefīru, mēģinot saklausīt uuuuū!

Atbildēt

Hm

19.01.2020. 08:22

»

Q

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt


Lembergs ir bij. komunists un čekists un domāja, ka sadzīvos ari ar cionistiem žīdu sorosistiem no ritšildu šlakas, apmuļķos arī tos. Tas bija naivi un pēc proletariāta saprašanas. Katram noziedzniekam atrodas lielāks noziedznieks, kas mazo pārmāca. Punduris Lembergs ir pārmācīts noziedznieks, kuram klāt ķērušies gangsteri no ASV un UK slependienestiem. Drīz punduris un pusbandīts Lembergs aizvērsies pavisam!

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 08:17

»

Nu ko?

Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas...


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

Q

19.01.2020. 08:09

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt!

Atbildēt

Lembergs gan nopircis prokuratūru,

19.01.2020. 08:01

»

VB

"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums


gan cīnās ar cionistu tiesu. Uz dzīvību un nāvi. Mentāls sabrukums lembergam nav tālu jāgaida - lembergs, atsviests ar ASV sankcijām no ietekmes it ciklops ar vienu aci un īnās, daļēji paralizēts. Daudzi viņu atšuj to pusžīdu, tā ir parsti, kad kāds gāžas no augstumiem. Pūlim tas pataloģiski. Kad ķers pie dziesmas Sesku?

Atbildēt

VB

19.01.2020. 07:45

»

tante

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos...


"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums."
Nē, tas ir PIRMŠĶIRĪGS jautājums!!
Es lembim vēl piešķirtu kādu ordeni par viņa cīņu par TIESISKUMU.

Atbildēt

parazīts

19.01.2020. 06:52

Zaglis ir fiziski iznīcināms,viņš ir parazīts......
Tas ir labi, ka no ostas mūsu pēdējos kokus neizved,bet gan tagad labas preces ievedīs.....

Atbildēt

Nu ko?

19.01.2020. 04:01

»

Kaktiņš

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir...


Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas!

Viss tās jūsu 13 lpp. ir melna nomelnošana, uzlaužot Pietiek.com lapu ne vienu reizi vien! Kā redzams. Tā ka izkūpējusi LL solītā konfidencialitāte komentētājiem, ja jau pat esat minējuši IP adreses komentētājiem. Te LL nav vainojami.

Visa LL nomelnošana sasaucas ar E. Levita norādi, ka LL iegūto informāciju izmanto valsts amatpersonu nomelnošanai. Un sasaucas ar LL plānu rakstīt grāmatu par cūku, žīdu Levitu? Vai to pašu VP amatā?

Izskatās, ka žīdu cionistu un cionista E. Levita uzdevumā VDD uzlauž ar specdienestu starpniecību ne tikai pietiek.com, bet uzlauž ikviena datus un visur, cionistu kontrole pār medijiem pieaug. Pietiek.com bija pēdējā vietne, kas, jau škita, nav uzlauzta. Paldies Pietiek, ka nedzēš komentāru - tā komentētāji uzzin, ka Pietiek tiek vajāts, uzlauzts un nomelnots, jo tieši Pietiek komentētāji atklāj to, ko cionistu kontrolētie mediji neuzdrošinās atklāt. Cionistu 4. maija varas korporācijai, redzams, ļoti traucē un nepatīk Pietiek. com. Paldies Pietiek.com par drosmi, bet jums es labprāt uz galvas uzlaistu zeltainu urina lietutiņu, ko esat pelnījusi ar savām 13 lapām.

Atbildēt

baltijas caurais zobs

19.01.2020. 03:54

turpina puut

Atbildēt

Jūle

19.01.2020. 00:58

Jūlei par to prieks, Jūlei tas ir nieks...Notiek šā vai notiek tā, Jūlei par to prieks!

Atbildēt

Slàtavas Kencis

19.01.2020. 00:05

»

nekas jauns

Ja Dievs kaut ko dod, bet kaimiņam divreiz vairāk, tad īsts latvietis nocērt sev roku


Cirta roku ,bet tràpïja pa vidéjo kàju .

Atbildēt

Markuss

19.01.2020. 00:02

Augonis Ventspilī reiz ir jāizgriež.Lai arī par kādu cenu. Un pat ja 10. daļa no tā, ko te Lemberga rakstmanis sacerējis, ir taisnība, tas tikai liecina par ļoti dziļi ielaistām koruptīvām sekām un vilcināšanās būtu noziegums pret nākošajām paaudzēm. Jau tā jaunieši no Ventspils aizbrauc un izdeklarējas masveidā. Un Lemberga faktors te nav mazsvarīgs. Jaunie grib dzīvot demokrātiskā pilsētā, ne viduslaikos- kā šobrīd Ventspilī. Bet tā ir atsevišķa tēma.

Atbildēt

Kaktiņš

18.01.2020. 22:54

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir sabiedrisko attiecību uzņēmuma SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”, kas pieder Aināram Ērglim (pazīstams kā žurnāla „Klubs” īpašnieks), reālais vadītājs kopā ar Eviju Ercmani un valsts akciju sabiedrības „Latvijas gaisa satiksme” preses sekretāru Arni Lapiņu. Šajā sakarā grūti saprast, kur skatās Valsts ieņēmumu dienests, kad atliktu vien jebkurā darba dienā paviesoties P.R.A.E. birojā, lai tur savā kabinetā sastaptu L.Lapsu (jautāsiet: vai uz kabineta durvīm ir šiltīte „Lato Lapsa”? Piedodiet, nezinu). Savukārt tie rīdzinieki, kas uz darbu dodas agrāk, jau pieraduši darbadienu rītos pie pilsētas centra bankomātiem (īpaši tiem, kas atrodas P.R.A.E. biroja apkārtnē) vērot, kā Lato drudžaini iemaksā kontā savu „aploksnē” saņemto aldziņu (interesentiem skatīt pievienoto māksliniecisko ilustrāciju „divas nedēļas Lapsas dzīvē”. „Cilvēka parastā” psihes netraumēšana.- https://failiem.lv/u/dn43takk

Un šajā saitē arī ir atrodams, vismaz pagaidām. Ar piezīmi, ka Lato Lapsa un viņa sadarbības partneri ļoti negrib, lai cilvēki šo dokumentu izlasītu. :)
https://gofile.io/?c avxBAy

http://s000.tinyupload.com/?file_id 04260635349432258445

Atbildēt

tante

18.01.2020. 22:50

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos skaitāmu miljonu euro īpašnieks. Kā viņš šo bagātību ieguva? Vai viņš ir izdomājis kādu izgudrojumu, patentu, tehnoloģiju, inovāciju, startapu? Nē. Viņš ir tikai bijis vienas pilsētas domes priekšsēdētājs, kuram nekas itkā nepieder, un strādā par aldziņu. Nu ja Latvijas tiesa viņu nevar sodīt, tad ir tikai apsveicami, ka kāds cits to var. Un ja nenāk kuģi ostā, tad tas ir ir tikai visu politisku partiju nopelns, kas sava alkatīguma pēc uz to visu noskatījās. Varbūt tagad, kad beidzot viena sīka vīreļa dēļ visai valstij ūdens sāks smelties mutē, varbūt beidzot viņš nokļūs kur viņam jau sen bija jābūt - pie maizes un ūdens līdz sava nožēlojamā mūža beigām.

Atbildēt

Latvijas ostas izputina

18.01.2020. 22:31

Bordāna un juraša sankcijas izrādās. Nevis asv.Un tautai skaloja amerikas sankcijas izrādās vietējo pahazuha.

Atbildēt

Jurists

18.01.2020. 22:27

Bordāna un Juraša sankcijas Ventspilj. Dikti smējos. Ļoti trāpīgs apzīmējums. Žurnālistika vēl nav mirusi Latvijā.

Atbildēt

Lemberga sūkātājs Liepiņš

18.01.2020. 22:23

Lemberga sūkātājam un dibena laizītājam Liepiņam nav skaidrs pats būtiskākais (acīmredzot galīgi dumjš arī vēl pie savas suniskās dabas) - sankcijas nav uzliktas Ventspilij, bet Lembergam.

Atbildēt

Vietējais

18.01.2020. 22:16

Vai tiešām pēc šādām sekām, tie Vašingtonas braucēji izkļūs sveikā. Pagaidām tie ir Latvijas interešu nodevēji Nr.1, izcilāki vēl nav zināmi.
Aivariņa iešņauktais, ja tāds vispār ir, par ko vēl stipri jāšaubās, ir tikai pupu mizas salīdzinājumā ar to, ko šie darboņi jau šobrīd ir nodarījuši Latvijas ekonomikai.
Reāli šie divi, vai nu cik viņi tur ir, no teikšanas būtu jāatstādina uzreiz, un jātiesā kā nodevēji, piemērojot visstingrākos sodus.
Bet mums jau tiesiska valsts, nodevējus netiesā.

Atbildēt

Jaunais Kriecvijas premjers

18.01.2020. 22:07

»

Jaunais cionistu Jahve

Mihails Mišustins


cionistu ielikteis, amatu nopircis, apejot Medvedevu. Merkele nesen viesojās Maskavā un, iespējams, atstāja uzdevumus udmurtam Putina klonam, mirušā Putina aizvietotājam. Mišustins, jau noskaidrota viņa tautība, ebrejs, tiek plānots kā iespējamais nākošais Krievijas VP, cionistiem nostiprinoties Krievijā.

Atbildēt

Anri

18.01.2020. 22:00

Vai tauta beidzot nav sapratusi ka ar to labeklja telosanu Aivars visu nakotnes paaudzi Latvija par savu sataisito paradu atmaksataju sataisijis ???

Atbildēt

Jaunais cionistu Jahve

18.01.2020. 21:54

»

...

ASV savējos žīdus un pusžīdus nedeportēs


Mihails Mišustins
Михаил Владимирович Мишустин
(1966) kopš 2020. gada 16. janvāra

Atbildēt

visticamāk

18.01.2020. 21:53

»

Skumjais Bruņinieks

Liepiņ jau nav stulb un netaisās par tād būt


tas pats viss attiecas uz lemburgas pundurkrāniņa padevīgo vergu seskuļapseni.

Atbildēt

Vai varētu būt tā

18.01.2020. 21:51

ka ar Hūti Bordānam bija jātiek galā, lai atbrīvotu Rīgu no Hūtes rokas sunīšiem?
Hūtes kalpi aizgājuši pilnīgā bezpriģelā.
Beztiesiskums un visatļautība skar ikvienu un reāli nogurdina.
Piemēram, par Repši raksts šajā pašā portālā.
Studiju laikos dzirdēju, ka Repše ir uzskaitē Tvaika ielā. Ja tā tas ir, kurš pilnvarojis slimu personu parakstīt valstij saistošus galvojumus?
Jautājums kā ir labāk - ar Hūti vai bez, paliek atklāts.

Atbildēt

Emiiilss

18.01.2020. 21:46

A parastie cilveki un vinu berni maksas cepures sataisitis paradus i caur domi , i brivistu un ipasi atdodot ES naudu celtnieciba bernu ostas celtniekam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....