Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne tikai Bordāna un Juraša

21.01.2020. 22:24

Arī JV morālie kropļi: Rinkēvičs un Kariņš, piedalījās kremļa diversijā pret Latvijas ostām.

Atbildēt

Mjā...

21.01.2020. 13:08

Manipulatīvs demagoģisks virsraksts. Šīs sekas ir Lemberga afēru, blēdību un noziedzīgas darbošanās rezultāts, sankcijas ir tikai likumsakarīga reakcija, lai novērstu šo noziedzīgo darbošanos.Imant Liepiņ - tiešām domājat ar tik lētiem demagoģiskiem trikiem aizmālēt acis saprātam?

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 18:35

»

Jautājums

Kādai Tautai? Kas tā tāda


Saku,ka apaļa nulle bijusi !!!

Atbildēt

Jautājums

19.01.2020. 14:07

»

Repsis

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai


Kādai Tautai? Kas tā tāda?

Atbildēt

Pacs tāc esi žurkasģīmi

19.01.2020. 11:45

»

nelietis Liepiņš

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas


teu nepatīk ka LL un Liepiņš atklāj valsts miroņkaulus! Ja nebūtu Pietiek nebūtu Liepiņa raksta. Lai Pitiek veicas!

Atbildēt

nelietis Liepiņš

19.01.2020. 11:39

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas.

Atbildēt

Kalmeijiers, Bičkovičs, Lembergs

19.01.2020. 11:36

Trīs dzīvnieki, kas sen jau bija jāietupina uz mūžu cietumā. Tieši šie trīs izdzimteņi veido Bermudu trīstūrim līdzīgu mafiozu rāmi, kurā pazuda un vēl arvien pazūd Latvijas iedzīvotāju īpašums, sapelnītais, dzīvība, nākotne un valsts. Vislabāk būtu uz laiku atcelt moratoriju uz nāves sodu, nodibināt tribunālu un noņemt no trases visus jau sem zināmos Latvijas valsts grāvējus, izlaupītājus un nodevējus un vinu ģimeņu klanus. Bez kādas želastības- viņi visi paši ir masu slepkavas

Atbildēt

kaktuss

19.01.2020. 11:24

Paldies JKP un konkrētišiem darboņiem!Partijām un deputātiem jau naudiņa pietieks par tautu nospļauties!!Galvenais saimnieks apmierināts!!!

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 11:02

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai !!!!!

Atbildēt

Izriet,

19.01.2020. 10:25

»

...

Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru nogriešanu,mums to pasniedz kā holokaustu.Cionisti savos noziegumos iesaista un apvaino citas tautas.Ja kāds iebilst,viņu nokristī par antisemītu


ka sankcijas pret pusžīdu Lembergu ir sausā zara nogriešana. Citādi esat precīzi un īsi visu definējis, bet vienīgi vārds “nokristī” izlec no konteksta.

Atbildēt

Interneta you tube dokumentālas filmiņas

19.01.2020. 09:44

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


vienā redzam Šķēdes kāpas, ātri piebrauc kravas auto ar ebrejiem koka kravas kastē, viņi pieskruen pie bedres un viņus ar baudu àtri nošauj. Cionisti šo naidu šodien sēj visās tautās - šo baudu no čekistu un cionistu nacistu laikiem - nokaut citam citu, gūstot baudu. Tādi ir žīdi. Visu sarēķina.

Atbildēt

Tie tavi dabas likumi

19.01.2020. 09:35

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


ir dzīvnieka E. Levita, lopa ar valstsgribu, likumi.

Atbildēt

Kurzemē pirmās Latvijas laikā

19.01.2020. 09:33

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


40 procentu iedzīvotāji bija ebreji un sajauca latviešu asinis, tās ir netīras pusžīdu asinis. Visur tie pusžīdi līda un lien un tirgojas un paguļas kā vecas prostitūtas vaino latviešus. Īstie latvieši to redz. Daudzi pārņēmuši šo žīdu dabu, to nevar ne ar kādām zālēm izārstēt, ar krematoriju laikam ārstēja pasaules žīdu cionisti, jo ebreji, kuri nav žīdu cionistu sātanisti, bet uzķērušies paši uz bībeles tekstiem, ir sūtāmi uz labākiem medību laukiem. Ceturtdaļžīds Hitlers ar ASV cionistiem ebreju tautu atbrīvoja no savas sliktākās daļas krematorijos, vai ne tā? Ir lietas, par kurām netirgojas. Izrādās, ka ir.

Atbildēt

Latviešu tauta 1991. gadā sapņoja atvērtām acīm

19.01.2020. 09:22

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Sapnis izsapņots. Valsts parāds 13 miljardi € , 400 000 padzīto no Latvijas, tostarp uz citiem medību laukiem. Lielās pilsētas pārkrievotas zem latviskuma maskas, lauki iznīcināti. Žīds VP, pasaules klaidonis Kariņš MP, pusžīdene, puskohiete Mūrniece Saeimas spīkere. VDD kontrolē ārvalstu specdienesti. Visi kopā viņi knapi pie dzīvības esošo tautu uztur tādā beztiesiskuma un bailēs par rītdienu stāvoklī, lai tā neiedomātos sacelties.

Atbildēt

Šai teritorijai pāri gājuši neskaitāmu karapūļu zābaki

19.01.2020. 09:16

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Viss sajaukts. Lielu skādi nodarīja hazāržīdi ebreji pirmās Latvijas laikā. Žīdi visur līda un lien un tirgojas. Arī tagad, bet vaino latviešus, kas noskatās. Cioniste žīdene Ināra Mūrniece puskoholiete regulāri izliekas par latvieti un apmeklē Litenes leģionāru kapus - žīdu politika. Bet somi bija zem Zviedrijas ilgi ar vikingu domāšanu.

Atbildēt

Apstāsies viss

19.01.2020. 09:08

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Bet tik daudz naudas aizdos, lai uzturētu šo izmirstošo anklāvu kā administratīvu teritoriju. Bet var notikt neparedzamais - Krievijas masas var sacelties revolucionārās noskaņās - asiņainā buntā, kas var pārsviesties uz Latviju mums slēptu politisku mērķu vārdā. Latvijā cilvēkiem neklājas labāk kā Krievijā. Tā pati bagātā varai pietuvinātā, labi apmaksātā kasta - šķira un nabadzīgā, beztiesiskā tauta, ko prasti nokauj.

Atbildēt

Pastalas nav vainojamas

19.01.2020. 09:02

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Latviešu tauta nokļuvusi starp dzirnakmeņiem, par kuriem raksta 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Es šodien saskatu, ka to dzirnakmeņu ir daudz vairāk - rupjā, smalkā un pavisam smalkā maluma - tā, ka izkūp latviešu tauta kā prūši.

Atbildēt

hm

19.01.2020. 08:54

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik.
Šādi pareģojumi tāpēc. ka Krievija pie Pēterburgas būvē vēl vienu ostu un no pārvadājumiem caur Baltiju gatavojas atteikties pavisam.
Ķīnas preces arī ies caur Maskavu. Pat Baltkrievijai tika piedāvāti lētāki tarifi, lai piesaistītu Pēterburgai.
ASV atbrīvoja ko bankām, krievi no ostām un dzelzceļa un ES būtiski samazinās atbalstu, kas jau notiek.
Tāda izskatās perspektīve. Pastalās, bet brīvi.

Atbildēt

Hahaha

19.01.2020. 08:29

»

Aha!

Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību...


Kad beigsies termiņi amatos, Levits aizmuks uz Vāciju, Kariņš uz ASV, bet Mūrnieci iecels kādas vēstniecības vadībā ārzemēs kā Āboltiņu, kur tauta to nesasniedz un neaplej nejauši rimčikā ar kefīru, mēģinot saklausīt uuuuū!

Atbildēt

Hm

19.01.2020. 08:22

»

Q

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt


Lembergs ir bij. komunists un čekists un domāja, ka sadzīvos ari ar cionistiem žīdu sorosistiem no ritšildu šlakas, apmuļķos arī tos. Tas bija naivi un pēc proletariāta saprašanas. Katram noziedzniekam atrodas lielāks noziedznieks, kas mazo pārmāca. Punduris Lembergs ir pārmācīts noziedznieks, kuram klāt ķērušies gangsteri no ASV un UK slependienestiem. Drīz punduris un pusbandīts Lembergs aizvērsies pavisam!

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 08:17

»

Nu ko?

Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas...


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

Q

19.01.2020. 08:09

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt!

Atbildēt

Lembergs gan nopircis prokuratūru,

19.01.2020. 08:01

»

VB

"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums


gan cīnās ar cionistu tiesu. Uz dzīvību un nāvi. Mentāls sabrukums lembergam nav tālu jāgaida - lembergs, atsviests ar ASV sankcijām no ietekmes it ciklops ar vienu aci un īnās, daļēji paralizēts. Daudzi viņu atšuj to pusžīdu, tā ir parsti, kad kāds gāžas no augstumiem. Pūlim tas pataloģiski. Kad ķers pie dziesmas Sesku?

Atbildēt

VB

19.01.2020. 07:45

»

tante

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos...


"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums."
Nē, tas ir PIRMŠĶIRĪGS jautājums!!
Es lembim vēl piešķirtu kādu ordeni par viņa cīņu par TIESISKUMU.

Atbildēt

parazīts

19.01.2020. 06:52

Zaglis ir fiziski iznīcināms,viņš ir parazīts......
Tas ir labi, ka no ostas mūsu pēdējos kokus neizved,bet gan tagad labas preces ievedīs.....

Atbildēt

Nu ko?

19.01.2020. 04:01

»

Kaktiņš

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir...


Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas!

Viss tās jūsu 13 lpp. ir melna nomelnošana, uzlaužot Pietiek.com lapu ne vienu reizi vien! Kā redzams. Tā ka izkūpējusi LL solītā konfidencialitāte komentētājiem, ja jau pat esat minējuši IP adreses komentētājiem. Te LL nav vainojami.

Visa LL nomelnošana sasaucas ar E. Levita norādi, ka LL iegūto informāciju izmanto valsts amatpersonu nomelnošanai. Un sasaucas ar LL plānu rakstīt grāmatu par cūku, žīdu Levitu? Vai to pašu VP amatā?

Izskatās, ka žīdu cionistu un cionista E. Levita uzdevumā VDD uzlauž ar specdienestu starpniecību ne tikai pietiek.com, bet uzlauž ikviena datus un visur, cionistu kontrole pār medijiem pieaug. Pietiek.com bija pēdējā vietne, kas, jau škita, nav uzlauzta. Paldies Pietiek, ka nedzēš komentāru - tā komentētāji uzzin, ka Pietiek tiek vajāts, uzlauzts un nomelnots, jo tieši Pietiek komentētāji atklāj to, ko cionistu kontrolētie mediji neuzdrošinās atklāt. Cionistu 4. maija varas korporācijai, redzams, ļoti traucē un nepatīk Pietiek. com. Paldies Pietiek.com par drosmi, bet jums es labprāt uz galvas uzlaistu zeltainu urina lietutiņu, ko esat pelnījusi ar savām 13 lapām.

Atbildēt

baltijas caurais zobs

19.01.2020. 03:54

turpina puut

Atbildēt

Jūle

19.01.2020. 00:58

Jūlei par to prieks, Jūlei tas ir nieks...Notiek šā vai notiek tā, Jūlei par to prieks!

Atbildēt

Slàtavas Kencis

19.01.2020. 00:05

»

nekas jauns

Ja Dievs kaut ko dod, bet kaimiņam divreiz vairāk, tad īsts latvietis nocērt sev roku


Cirta roku ,bet tràpïja pa vidéjo kàju .

Atbildēt

Markuss

19.01.2020. 00:02

Augonis Ventspilī reiz ir jāizgriež.Lai arī par kādu cenu. Un pat ja 10. daļa no tā, ko te Lemberga rakstmanis sacerējis, ir taisnība, tas tikai liecina par ļoti dziļi ielaistām koruptīvām sekām un vilcināšanās būtu noziegums pret nākošajām paaudzēm. Jau tā jaunieši no Ventspils aizbrauc un izdeklarējas masveidā. Un Lemberga faktors te nav mazsvarīgs. Jaunie grib dzīvot demokrātiskā pilsētā, ne viduslaikos- kā šobrīd Ventspilī. Bet tā ir atsevišķa tēma.

Atbildēt

Kaktiņš

18.01.2020. 22:54

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir sabiedrisko attiecību uzņēmuma SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”, kas pieder Aināram Ērglim (pazīstams kā žurnāla „Klubs” īpašnieks), reālais vadītājs kopā ar Eviju Ercmani un valsts akciju sabiedrības „Latvijas gaisa satiksme” preses sekretāru Arni Lapiņu. Šajā sakarā grūti saprast, kur skatās Valsts ieņēmumu dienests, kad atliktu vien jebkurā darba dienā paviesoties P.R.A.E. birojā, lai tur savā kabinetā sastaptu L.Lapsu (jautāsiet: vai uz kabineta durvīm ir šiltīte „Lato Lapsa”? Piedodiet, nezinu). Savukārt tie rīdzinieki, kas uz darbu dodas agrāk, jau pieraduši darbadienu rītos pie pilsētas centra bankomātiem (īpaši tiem, kas atrodas P.R.A.E. biroja apkārtnē) vērot, kā Lato drudžaini iemaksā kontā savu „aploksnē” saņemto aldziņu (interesentiem skatīt pievienoto māksliniecisko ilustrāciju „divas nedēļas Lapsas dzīvē”. „Cilvēka parastā” psihes netraumēšana.- https://failiem.lv/u/dn43takk

Un šajā saitē arī ir atrodams, vismaz pagaidām. Ar piezīmi, ka Lato Lapsa un viņa sadarbības partneri ļoti negrib, lai cilvēki šo dokumentu izlasītu. :)
https://gofile.io/?c avxBAy

http://s000.tinyupload.com/?file_id 04260635349432258445

Atbildēt

tante

18.01.2020. 22:50

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos skaitāmu miljonu euro īpašnieks. Kā viņš šo bagātību ieguva? Vai viņš ir izdomājis kādu izgudrojumu, patentu, tehnoloģiju, inovāciju, startapu? Nē. Viņš ir tikai bijis vienas pilsētas domes priekšsēdētājs, kuram nekas itkā nepieder, un strādā par aldziņu. Nu ja Latvijas tiesa viņu nevar sodīt, tad ir tikai apsveicami, ka kāds cits to var. Un ja nenāk kuģi ostā, tad tas ir ir tikai visu politisku partiju nopelns, kas sava alkatīguma pēc uz to visu noskatījās. Varbūt tagad, kad beidzot viena sīka vīreļa dēļ visai valstij ūdens sāks smelties mutē, varbūt beidzot viņš nokļūs kur viņam jau sen bija jābūt - pie maizes un ūdens līdz sava nožēlojamā mūža beigām.

Atbildēt

Latvijas ostas izputina

18.01.2020. 22:31

Bordāna un juraša sankcijas izrādās. Nevis asv.Un tautai skaloja amerikas sankcijas izrādās vietējo pahazuha.

Atbildēt

Jurists

18.01.2020. 22:27

Bordāna un Juraša sankcijas Ventspilj. Dikti smējos. Ļoti trāpīgs apzīmējums. Žurnālistika vēl nav mirusi Latvijā.

Atbildēt

Lemberga sūkātājs Liepiņš

18.01.2020. 22:23

Lemberga sūkātājam un dibena laizītājam Liepiņam nav skaidrs pats būtiskākais (acīmredzot galīgi dumjš arī vēl pie savas suniskās dabas) - sankcijas nav uzliktas Ventspilij, bet Lembergam.

Atbildēt

Vietējais

18.01.2020. 22:16

Vai tiešām pēc šādām sekām, tie Vašingtonas braucēji izkļūs sveikā. Pagaidām tie ir Latvijas interešu nodevēji Nr.1, izcilāki vēl nav zināmi.
Aivariņa iešņauktais, ja tāds vispār ir, par ko vēl stipri jāšaubās, ir tikai pupu mizas salīdzinājumā ar to, ko šie darboņi jau šobrīd ir nodarījuši Latvijas ekonomikai.
Reāli šie divi, vai nu cik viņi tur ir, no teikšanas būtu jāatstādina uzreiz, un jātiesā kā nodevēji, piemērojot visstingrākos sodus.
Bet mums jau tiesiska valsts, nodevējus netiesā.

Atbildēt

Jaunais Kriecvijas premjers

18.01.2020. 22:07

»

Jaunais cionistu Jahve

Mihails Mišustins


cionistu ielikteis, amatu nopircis, apejot Medvedevu. Merkele nesen viesojās Maskavā un, iespējams, atstāja uzdevumus udmurtam Putina klonam, mirušā Putina aizvietotājam. Mišustins, jau noskaidrota viņa tautība, ebrejs, tiek plānots kā iespējamais nākošais Krievijas VP, cionistiem nostiprinoties Krievijā.

Atbildēt

Anri

18.01.2020. 22:00

Vai tauta beidzot nav sapratusi ka ar to labeklja telosanu Aivars visu nakotnes paaudzi Latvija par savu sataisito paradu atmaksataju sataisijis ???

Atbildēt

Jaunais cionistu Jahve

18.01.2020. 21:54

»

...

ASV savējos žīdus un pusžīdus nedeportēs


Mihails Mišustins
Михаил Владимирович Мишустин
(1966) kopš 2020. gada 16. janvāra

Atbildēt

visticamāk

18.01.2020. 21:53

»

Skumjais Bruņinieks

Liepiņ jau nav stulb un netaisās par tād būt


tas pats viss attiecas uz lemburgas pundurkrāniņa padevīgo vergu seskuļapseni.

Atbildēt

Vai varētu būt tā

18.01.2020. 21:51

ka ar Hūti Bordānam bija jātiek galā, lai atbrīvotu Rīgu no Hūtes rokas sunīšiem?
Hūtes kalpi aizgājuši pilnīgā bezpriģelā.
Beztiesiskums un visatļautība skar ikvienu un reāli nogurdina.
Piemēram, par Repši raksts šajā pašā portālā.
Studiju laikos dzirdēju, ka Repše ir uzskaitē Tvaika ielā. Ja tā tas ir, kurš pilnvarojis slimu personu parakstīt valstij saistošus galvojumus?
Jautājums kā ir labāk - ar Hūti vai bez, paliek atklāts.

Atbildēt

Emiiilss

18.01.2020. 21:46

A parastie cilveki un vinu berni maksas cepures sataisitis paradus i caur domi , i brivistu un ipasi atdodot ES naudu celtnieciba bernu ostas celtniekam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...