Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ne tikai Bordāna un Juraša

21.01.2020. 22:24

Arī JV morālie kropļi: Rinkēvičs un Kariņš, piedalījās kremļa diversijā pret Latvijas ostām.

Atbildēt

Mjā...

21.01.2020. 13:08

Manipulatīvs demagoģisks virsraksts. Šīs sekas ir Lemberga afēru, blēdību un noziedzīgas darbošanās rezultāts, sankcijas ir tikai likumsakarīga reakcija, lai novērstu šo noziedzīgo darbošanos.Imant Liepiņ - tiešām domājat ar tik lētiem demagoģiskiem trikiem aizmālēt acis saprātam?

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 18:35

»

Jautājums

Kādai Tautai? Kas tā tāda


Saku,ka apaļa nulle bijusi !!!

Atbildēt

Jautājums

19.01.2020. 14:07

»

Repsis

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai


Kādai Tautai? Kas tā tāda?

Atbildēt

Pacs tāc esi žurkasģīmi

19.01.2020. 11:45

»

nelietis Liepiņš

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas


teu nepatīk ka LL un Liepiņš atklāj valsts miroņkaulus! Ja nebūtu Pietiek nebūtu Liepiņa raksta. Lai Pitiek veicas!

Atbildēt

nelietis Liepiņš

19.01.2020. 11:39

nelietis Liepiņš atpelna jūdasa grašus. Pretīgs tips! Viņam māte ir? Izksatās, ka dzimis miskastē no žurkas.

Atbildēt

Kalmeijiers, Bičkovičs, Lembergs

19.01.2020. 11:36

Trīs dzīvnieki, kas sen jau bija jāietupina uz mūžu cietumā. Tieši šie trīs izdzimteņi veido Bermudu trīstūrim līdzīgu mafiozu rāmi, kurā pazuda un vēl arvien pazūd Latvijas iedzīvotāju īpašums, sapelnītais, dzīvība, nākotne un valsts. Vislabāk būtu uz laiku atcelt moratoriju uz nāves sodu, nodibināt tribunālu un noņemt no trases visus jau sem zināmos Latvijas valsts grāvējus, izlaupītājus un nodevējus un vinu ģimeņu klanus. Bez kādas želastības- viņi visi paši ir masu slepkavas

Atbildēt

kaktuss

19.01.2020. 11:24

Paldies JKP un konkrētišiem darboņiem!Partijām un deputātiem jau naudiņa pietieks par tautu nospļauties!!Galvenais saimnieks apmierināts!!!

Atbildēt

Repsis

19.01.2020. 11:02

Tas vien nozīmē,cik ir piederējis Tautai !!!!!

Atbildēt

Izriet,

19.01.2020. 10:25

»

...

Rabīni šo procesu sauc par atmirušo zaru nogriešanu,mums to pasniedz kā holokaustu.Cionisti savos noziegumos iesaista un apvaino citas tautas.Ja kāds iebilst,viņu nokristī par antisemītu


ka sankcijas pret pusžīdu Lembergu ir sausā zara nogriešana. Citādi esat precīzi un īsi visu definējis, bet vienīgi vārds “nokristī” izlec no konteksta.

Atbildēt

Interneta you tube dokumentālas filmiņas

19.01.2020. 09:44

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


vienā redzam Šķēdes kāpas, ātri piebrauc kravas auto ar ebrejiem koka kravas kastē, viņi pieskruen pie bedres un viņus ar baudu àtri nošauj. Cionisti šo naidu šodien sēj visās tautās - šo baudu no čekistu un cionistu nacistu laikiem - nokaut citam citu, gūstot baudu. Tādi ir žīdi. Visu sarēķina.

Atbildēt

Tie tavi dabas likumi

19.01.2020. 09:35

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


ir dzīvnieka E. Levita, lopa ar valstsgribu, likumi.

Atbildēt

Kurzemē pirmās Latvijas laikā

19.01.2020. 09:33

»

hm

Sajūta, ka žīds jau zem tavas gultas palīdis. Ārstējies! Un nevaino žīdus


40 procentu iedzīvotāji bija ebreji un sajauca latviešu asinis, tās ir netīras pusžīdu asinis. Visur tie pusžīdi līda un lien un tirgojas un paguļas kā vecas prostitūtas vaino latviešus. Īstie latvieši to redz. Daudzi pārņēmuši šo žīdu dabu, to nevar ne ar kādām zālēm izārstēt, ar krematoriju laikam ārstēja pasaules žīdu cionisti, jo ebreji, kuri nav žīdu cionistu sātanisti, bet uzķērušies paši uz bībeles tekstiem, ir sūtāmi uz labākiem medību laukiem. Ceturtdaļžīds Hitlers ar ASV cionistiem ebreju tautu atbrīvoja no savas sliktākās daļas krematorijos, vai ne tā? Ir lietas, par kurām netirgojas. Izrādās, ka ir.

Atbildēt

Latviešu tauta 1991. gadā sapņoja atvērtām acīm

19.01.2020. 09:22

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Sapnis izsapņots. Valsts parāds 13 miljardi € , 400 000 padzīto no Latvijas, tostarp uz citiem medību laukiem. Lielās pilsētas pārkrievotas zem latviskuma maskas, lauki iznīcināti. Žīds VP, pasaules klaidonis Kariņš MP, pusžīdene, puskohiete Mūrniece Saeimas spīkere. VDD kontrolē ārvalstu specdienesti. Visi kopā viņi knapi pie dzīvības esošo tautu uztur tādā beztiesiskuma un bailēs par rītdienu stāvoklī, lai tā neiedomātos sacelties.

Atbildēt

Šai teritorijai pāri gājuši neskaitāmu karapūļu zābaki

19.01.2020. 09:16

»

hm

Es šo gadījumu gan salīdzinātu ar vecas prostitūtas likteni


Viss sajaukts. Lielu skādi nodarīja hazāržīdi ebreji pirmās Latvijas laikā. Žīdi visur līda un lien un tirgojas. Arī tagad, bet vaino latviešus, kas noskatās. Cioniste žīdene Ināra Mūrniece puskoholiete regulāri izliekas par latvieti un apmeklē Litenes leģionāru kapus - žīdu politika. Bet somi bija zem Zviedrijas ilgi ar vikingu domāšanu.

Atbildēt

Apstāsies viss

19.01.2020. 09:08

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Bet tik daudz naudas aizdos, lai uzturētu šo izmirstošo anklāvu kā administratīvu teritoriju. Bet var notikt neparedzamais - Krievijas masas var sacelties revolucionārās noskaņās - asiņainā buntā, kas var pārsviesties uz Latviju mums slēptu politisku mērķu vārdā. Latvijā cilvēkiem neklājas labāk kā Krievijā. Tā pati bagātā varai pietuvinātā, labi apmaksātā kasta - šķira un nabadzīgā, beztiesiskā tauta, ko prasti nokauj.

Atbildēt

Pastalas nav vainojamas

19.01.2020. 09:02

»

hm

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik...


Latviešu tauta nokļuvusi starp dzirnakmeņiem, par kuriem raksta 6. Saeimas deputāts G. Valdmanis savā grāmatā Starp dzirnakmeņiem. Es šodien saskatu, ka to dzirnakmeņu ir daudz vairāk - rupjā, smalkā un pavisam smalkā maluma - tā, ka izkūp latviešu tauta kā prūši.

Atbildēt

hm

19.01.2020. 08:54

23. gadā apstāsies arī Rīgas osta un līdz ar to dzelzceļš. Laikam jau arī pasažieru pārvadājumi. Jo kurš gan sēdīsies vilcienā, kas maksās dārgāk kā Vācijā? Šodien kravu pārvadājumi dotē pasažierus. Jautājums arī par Rail Baltik.
Šādi pareģojumi tāpēc. ka Krievija pie Pēterburgas būvē vēl vienu ostu un no pārvadājumiem caur Baltiju gatavojas atteikties pavisam.
Ķīnas preces arī ies caur Maskavu. Pat Baltkrievijai tika piedāvāti lētāki tarifi, lai piesaistītu Pēterburgai.
ASV atbrīvoja ko bankām, krievi no ostām un dzelzceļa un ES būtiski samazinās atbalstu, kas jau notiek.
Tāda izskatās perspektīve. Pastalās, bet brīvi.

Atbildēt

Hahaha

19.01.2020. 08:29

»

Aha!

Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību...


Kad beigsies termiņi amatos, Levits aizmuks uz Vāciju, Kariņš uz ASV, bet Mūrnieci iecels kādas vēstniecības vadībā ārzemēs kā Āboltiņu, kur tauta to nesasniedz un neaplej nejauši rimčikā ar kefīru, mēģinot saklausīt uuuuū!

Atbildēt

Hm

19.01.2020. 08:22

»

Q

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt


Lembergs ir bij. komunists un čekists un domāja, ka sadzīvos ari ar cionistiem žīdu sorosistiem no ritšildu šlakas, apmuļķos arī tos. Tas bija naivi un pēc proletariāta saprašanas. Katram noziedzniekam atrodas lielāks noziedznieks, kas mazo pārmāca. Punduris Lembergs ir pārmācīts noziedznieks, kuram klāt ķērušies gangsteri no ASV un UK slependienestiem. Drīz punduris un pusbandīts Lembergs aizvērsies pavisam!

Atbildēt

Aha!

19.01.2020. 08:17

»

Nu ko?

Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas...


Žīdi nopietni ķērušies klāt Pietiek un LL, tas par Kolaborantu, komunistiem un čekistiem un par atvēzēšanos pret žīdu cionistu un bij. ET tiesnesi - dzīvnieku Egilu Levitu, LL uzsākot rakstīt grāmatu par šo “lopu ar valstsgribu”. Atceros E. Levita uzrunu LU konferences dalībniekiem par tiesisko paļāvību uz valsti - “Visi cilvēki ir dzīvnieki, cilvēki no dzīvniekiem atšķiras ar to, ka apzinās savas tiesības”. Dzīvnieks E. Levits VP amatā uzspļauj sabiedrībai slaidi - pats ignorē mediķu tiesības uz lielāku algu, ko paredzēja likums, kuru viņš aicina grozīt, lai ātrāk izbeigtos smagās sekas, neievērojot Levitam, Kariņam, Saeimas spīkerei Mūrniecei likumu. Smagās sekas sabiedrībai, nepalielinot algu mediķiem, kam tagad jāpamet Latvija, lai izdzīvotu, nebeigsies nekad. Jautājums ir cits - kad un kā Levits, Kariņš, Mūrniece saņems sodu un kādu. Vai tik tas nebūs jau pēc džungļu likumiem, ja jau valsts amatpersonas pašas ignorē likumu.

Atbildēt

Q

19.01.2020. 08:09

Tā latviešu kangari iznīcina savus gudrākos un veiksmīgākos tautiešus, kāds ir lembergs, lai tautu vieglāk dzīt nabadzībā un valsti atdot svešzemnieku kalpībā! Faktiski visu sorosītu valdību vajadzētu saukt pie kriminālatbildības par valsts nodevību, citādi to nevar saukt!

Atbildēt

Lembergs gan nopircis prokuratūru,

19.01.2020. 08:01

»

VB

"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums


gan cīnās ar cionistu tiesu. Uz dzīvību un nāvi. Mentāls sabrukums lembergam nav tālu jāgaida - lembergs, atsviests ar ASV sankcijām no ietekmes it ciklops ar vienu aci un īnās, daļēji paralizēts. Daudzi viņu atšuj to pusžīdu, tā ir parsti, kad kāds gāžas no augstumiem. Pūlim tas pataloģiski. Kad ķers pie dziesmas Sesku?

Atbildēt

VB

19.01.2020. 07:45

»

tante

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos...


"Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums."
Nē, tas ir PIRMŠĶIRĪGS jautājums!!
Es lembim vēl piešķirtu kādu ordeni par viņa cīņu par TIESISKUMU.

Atbildēt

parazīts

19.01.2020. 06:52

Zaglis ir fiziski iznīcināms,viņš ir parazīts......
Tas ir labi, ka no ostas mūsu pēdējos kokus neizved,bet gan tagad labas preces ievedīs.....

Atbildēt

Nu ko?

19.01.2020. 04:01

»

Kaktiņš

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir...


Izlasīju visas 13 no 13. Malacis Lato, protams, ka jāslēpjas zem citām firmām, ja vajag, naudu jānopelna, uz ielas tā nemētājas!

Viss tās jūsu 13 lpp. ir melna nomelnošana, uzlaužot Pietiek.com lapu ne vienu reizi vien! Kā redzams. Tā ka izkūpējusi LL solītā konfidencialitāte komentētājiem, ja jau pat esat minējuši IP adreses komentētājiem. Te LL nav vainojami.

Visa LL nomelnošana sasaucas ar E. Levita norādi, ka LL iegūto informāciju izmanto valsts amatpersonu nomelnošanai. Un sasaucas ar LL plānu rakstīt grāmatu par cūku, žīdu Levitu? Vai to pašu VP amatā?

Izskatās, ka žīdu cionistu un cionista E. Levita uzdevumā VDD uzlauž ar specdienestu starpniecību ne tikai pietiek.com, bet uzlauž ikviena datus un visur, cionistu kontrole pār medijiem pieaug. Pietiek.com bija pēdējā vietne, kas, jau škita, nav uzlauzta. Paldies Pietiek, ka nedzēš komentāru - tā komentētāji uzzin, ka Pietiek tiek vajāts, uzlauzts un nomelnots, jo tieši Pietiek komentētāji atklāj to, ko cionistu kontrolētie mediji neuzdrošinās atklāt. Cionistu 4. maija varas korporācijai, redzams, ļoti traucē un nepatīk Pietiek. com. Paldies Pietiek.com par drosmi, bet jums es labprāt uz galvas uzlaistu zeltainu urina lietutiņu, ko esat pelnījusi ar savām 13 lapām.

Atbildēt

baltijas caurais zobs

19.01.2020. 03:54

turpina puut

Atbildēt

Jūle

19.01.2020. 00:58

Jūlei par to prieks, Jūlei tas ir nieks...Notiek šā vai notiek tā, Jūlei par to prieks!

Atbildēt

Slàtavas Kencis

19.01.2020. 00:05

»

nekas jauns

Ja Dievs kaut ko dod, bet kaimiņam divreiz vairāk, tad īsts latvietis nocērt sev roku


Cirta roku ,bet tràpïja pa vidéjo kàju .

Atbildēt

Markuss

19.01.2020. 00:02

Augonis Ventspilī reiz ir jāizgriež.Lai arī par kādu cenu. Un pat ja 10. daļa no tā, ko te Lemberga rakstmanis sacerējis, ir taisnība, tas tikai liecina par ļoti dziļi ielaistām koruptīvām sekām un vilcināšanās būtu noziegums pret nākošajām paaudzēm. Jau tā jaunieši no Ventspils aizbrauc un izdeklarējas masveidā. Un Lemberga faktors te nav mazsvarīgs. Jaunie grib dzīvot demokrātiskā pilsētā, ne viduslaikos- kā šobrīd Ventspilī. Bet tā ir atsevišķa tēma.

Atbildēt

Kaktiņš

18.01.2020. 22:54

Varētu cerēt uz kādu sakarīgu komentu tēmā-Lato Lapsa un SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”. Teju katram žurnālistam Latvijā ir zināms (piemēram, skatīt izvilkumu no kādas sarunas Twitter), ka, par spīti tam, ka oficiāli viņš tur nekad nav strādājis, faktiski L.Lapsa jau vismaz kopš 2002. gada ir sabiedrisko attiecību uzņēmuma SIA „P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”, kas pieder Aināram Ērglim (pazīstams kā žurnāla „Klubs” īpašnieks), reālais vadītājs kopā ar Eviju Ercmani un valsts akciju sabiedrības „Latvijas gaisa satiksme” preses sekretāru Arni Lapiņu. Šajā sakarā grūti saprast, kur skatās Valsts ieņēmumu dienests, kad atliktu vien jebkurā darba dienā paviesoties P.R.A.E. birojā, lai tur savā kabinetā sastaptu L.Lapsu (jautāsiet: vai uz kabineta durvīm ir šiltīte „Lato Lapsa”? Piedodiet, nezinu). Savukārt tie rīdzinieki, kas uz darbu dodas agrāk, jau pieraduši darbadienu rītos pie pilsētas centra bankomātiem (īpaši tiem, kas atrodas P.R.A.E. biroja apkārtnē) vērot, kā Lato drudžaini iemaksā kontā savu „aploksnē” saņemto aldziņu (interesentiem skatīt pievienoto māksliniecisko ilustrāciju „divas nedēļas Lapsas dzīvē”. „Cilvēka parastā” psihes netraumēšana.- https://failiem.lv/u/dn43takk

Un šajā saitē arī ir atrodams, vismaz pagaidām. Ar piezīmi, ka Lato Lapsa un viņa sadarbības partneri ļoti negrib, lai cilvēki šo dokumentu izlasītu. :)
https://gofile.io/?c avxBAy

http://s000.tinyupload.com/?file_id 04260635349432258445

Atbildēt

tante

18.01.2020. 22:50

Zaglim jāsēž cietumā - tā teica komisārs Žeglovs. Kā viņu tur dabūs iekšā, ar likumīgām metodēm jeb ne visai, tas ir otršķirīgs jautājums. Un to ka lembergs ir zaglis un Latvijas interešu izsaimniekotājs, to neviens noliegt nevar. 1990. gadā viņš bija tāds kā visi, bet pēc padsmit gadiem jau ir simtos skaitāmu miljonu euro īpašnieks. Kā viņš šo bagātību ieguva? Vai viņš ir izdomājis kādu izgudrojumu, patentu, tehnoloģiju, inovāciju, startapu? Nē. Viņš ir tikai bijis vienas pilsētas domes priekšsēdētājs, kuram nekas itkā nepieder, un strādā par aldziņu. Nu ja Latvijas tiesa viņu nevar sodīt, tad ir tikai apsveicami, ka kāds cits to var. Un ja nenāk kuģi ostā, tad tas ir ir tikai visu politisku partiju nopelns, kas sava alkatīguma pēc uz to visu noskatījās. Varbūt tagad, kad beidzot viena sīka vīreļa dēļ visai valstij ūdens sāks smelties mutē, varbūt beidzot viņš nokļūs kur viņam jau sen bija jābūt - pie maizes un ūdens līdz sava nožēlojamā mūža beigām.

Atbildēt

Latvijas ostas izputina

18.01.2020. 22:31

Bordāna un juraša sankcijas izrādās. Nevis asv.Un tautai skaloja amerikas sankcijas izrādās vietējo pahazuha.

Atbildēt

Jurists

18.01.2020. 22:27

Bordāna un Juraša sankcijas Ventspilj. Dikti smējos. Ļoti trāpīgs apzīmējums. Žurnālistika vēl nav mirusi Latvijā.

Atbildēt

Lemberga sūkātājs Liepiņš

18.01.2020. 22:23

Lemberga sūkātājam un dibena laizītājam Liepiņam nav skaidrs pats būtiskākais (acīmredzot galīgi dumjš arī vēl pie savas suniskās dabas) - sankcijas nav uzliktas Ventspilij, bet Lembergam.

Atbildēt

Vietējais

18.01.2020. 22:16

Vai tiešām pēc šādām sekām, tie Vašingtonas braucēji izkļūs sveikā. Pagaidām tie ir Latvijas interešu nodevēji Nr.1, izcilāki vēl nav zināmi.
Aivariņa iešņauktais, ja tāds vispār ir, par ko vēl stipri jāšaubās, ir tikai pupu mizas salīdzinājumā ar to, ko šie darboņi jau šobrīd ir nodarījuši Latvijas ekonomikai.
Reāli šie divi, vai nu cik viņi tur ir, no teikšanas būtu jāatstādina uzreiz, un jātiesā kā nodevēji, piemērojot visstingrākos sodus.
Bet mums jau tiesiska valsts, nodevējus netiesā.

Atbildēt

Jaunais Kriecvijas premjers

18.01.2020. 22:07

»

Jaunais cionistu Jahve

Mihails Mišustins


cionistu ielikteis, amatu nopircis, apejot Medvedevu. Merkele nesen viesojās Maskavā un, iespējams, atstāja uzdevumus udmurtam Putina klonam, mirušā Putina aizvietotājam. Mišustins, jau noskaidrota viņa tautība, ebrejs, tiek plānots kā iespējamais nākošais Krievijas VP, cionistiem nostiprinoties Krievijā.

Atbildēt

Anri

18.01.2020. 22:00

Vai tauta beidzot nav sapratusi ka ar to labeklja telosanu Aivars visu nakotnes paaudzi Latvija par savu sataisito paradu atmaksataju sataisijis ???

Atbildēt

Jaunais cionistu Jahve

18.01.2020. 21:54

»

...

ASV savējos žīdus un pusžīdus nedeportēs


Mihails Mišustins
Михаил Владимирович Мишустин
(1966) kopš 2020. gada 16. janvāra

Atbildēt

visticamāk

18.01.2020. 21:53

»

Skumjais Bruņinieks

Liepiņ jau nav stulb un netaisās par tād būt


tas pats viss attiecas uz lemburgas pundurkrāniņa padevīgo vergu seskuļapseni.

Atbildēt

Vai varētu būt tā

18.01.2020. 21:51

ka ar Hūti Bordānam bija jātiek galā, lai atbrīvotu Rīgu no Hūtes rokas sunīšiem?
Hūtes kalpi aizgājuši pilnīgā bezpriģelā.
Beztiesiskums un visatļautība skar ikvienu un reāli nogurdina.
Piemēram, par Repši raksts šajā pašā portālā.
Studiju laikos dzirdēju, ka Repše ir uzskaitē Tvaika ielā. Ja tā tas ir, kurš pilnvarojis slimu personu parakstīt valstij saistošus galvojumus?
Jautājums kā ir labāk - ar Hūti vai bez, paliek atklāts.

Atbildēt

Emiiilss

18.01.2020. 21:46

A parastie cilveki un vinu berni maksas cepures sataisitis paradus i caur domi , i brivistu un ipasi atdodot ES naudu celtnieciba bernu ostas celtniekam

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...