Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:02

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Liene

27.03.2021. 18:07

Valsts piešķira katram Latvijas bērnam 500 eiro, šo valsts pabalstu ieskaitot bērnu vecāku kontos, tiesu izpildītāji bērniem paredzēto naudu nozaga un vēl vaino bērnu vecākus.
Bērniem valsts piešķīra valsts pabalstu 500 eiro apmērā un tiem nav ne mazākā sakara ar to- ir vai nav bērnu vecākiem kādi parādi.
Civilprocesa likuma 596.pantā ir noteikts, ka uz valsts pabalstiem piedziņu vērst nedrīkst!!!!

Atbildēt

Otrais

27.03.2021. 17:15

»

Ieva

Ja cilvēki godprātīgi apmaksātu rēķinus, uzliktos sodus un pirms kārtējā kredīta paņemšanas izvērtētu tā nepieciešamību, kā arī to vai vispār spēs to atmaksāt, tad tiesu izpildītāji nepastāvētu. Cik gan viegli ir vainot ministrus, tiesu izpildītājus un apkārtnotiekošo savā neizdarībā, bezatbildībā un...


Kad beigsies sociālisma atraugas, parazītu žēlošana? Dzīvokļu parādnieki tiek visādi žēloti, un viņiem ne prātā nenāk pārcelties uz lētākiem, mazākiem, saviem ienākumiem atbilstošiem dzīvokļiem! Nevienu ļaunprātīgu nemaksātāju nevar izlikt no dzīvokļa bez daudzu gadu tiesām! Neatkarīgās Latvijas laikā šādus parazītus izmeta policija dažu dienu laikā!

Atbildēt

Linards

27.03.2021. 14:16

Cik zemiskam ir jābūt ministram un viņam pakļautajiem tiesu izpildītājiem, lai ļaunprātīgi izmantotu ārkārtas situāciju un veiktu ieturējumus no bērniem piešķirtā valsts pabalsta. To varētu nosaukt arī par marodierismu

Atbildēt

Ieva

27.03.2021. 08:27

Ja cilvēki godprātīgi apmaksātu rēķinus, uzliktos sodus un pirms kārtējā kredīta paņemšanas izvērtētu tā nepieciešamību, kā arī to vai vispār spēs to atmaksāt, tad tiesu izpildītāji nepastāvētu. Cik gan viegli ir vainot ministrus, tiesu izpildītājus un apkārtnotiekošo savā neizdarībā, bezatbildībā un vēlmē dzīvot virs saviem līdzekļiem.

Atbildēt

Dailonis

25.03.2021. 22:12

»

ha ha ha

Ko tu neteiksi, tik ilgi gavēja, ka nepamanīja, ka no konta nozudušas divu mēnešu pensijas


Nevajg ņigāties par ar vēzi slimu cilvēku, nevajag! Dieva likums: dots devējam tiek atdots! Te jāsaka gan, lai nu tā nenotiktu, bet Dieva griba nav izdibināma. Esi možs!

Atbildēt

Ivars

25.03.2021. 10:20

Visiem tiesu izpildītājiem, kas vērsa piedziņu uz valsts pabalstiem, vajadzētu anulēt jurista diplomus, lai iet strādāt par sētniekiem, ja nejēdz ievērot likumu.

Atbildēt

Ābrams

25.03.2021. 09:52

»

Joske

Zaglem dirse skrūvpeilēs, tamdeil tik dusmige uz Bordān rakste ne smukums


Parez, dēls, pareiz! Liekēd te satrauc, ka nevīžē vien papier uzskribelēt, lai naudiņ sajemt. Tādem arī paš ol dejot trauce, un bērn nejauš sanāc.

Atbildēt

Linards

25.03.2021. 07:26

Bordān, apzagt bērnus ir noziegums! Ja Tu to neesi sapratis, tad Tavs jurista diploms ir izmetams miskastē.

Atbildēt

Joske

25.03.2021. 05:41

Zaglem dirse skrūvpeilēs, tamdeil tik dusmige uz Bordān rakste ne smukums.

Atbildēt

2+2 cik vajag?

25.03.2021. 00:40

»

Liene

Ja tiesu izpildītājiem būtu noteikta alga un nebūtu noteiktas tās nenormālās atlīdzības, tad šāda bērnu apzagšana nenotiktu, bet šobrīd tiesu izpildītāji ir materiāli ieinteresēti bērnu apzagšanā


Vecāki paši ir, ne tikai savu bērnu, bet visas sabiedrības apzadzēji, nemaksājot rēķinus, kredītus un parazitējot uz sabiedribas rēķina!

Atbildēt

Niknais

24.03.2021. 22:54

Latvija ir unikāla ar to,ka tajā žurkas no kuģa nebēg,bet gan to stūrē

Atbildēt

AB

24.03.2021. 22:03

»

Liene

Kā tad sauc personu, kura attaisno un atbalsta bērnu apzagšanu


Nu neviens nav vainīgs, ja kāds stulbenis 552. pantu neprot izmantot savā labā. Nevis bērni tiek apzagti, bet stulbeņi apzog paši savus bērnus.

Atbildēt

Linards

24.03.2021. 21:57

Šeit jau mēs redzam to bērnu apzadzēju līmeni. No tādiem jau neko citu arī nevar sagaidīt. Šodien apzog bērnus, rīt apzags pensionārus un atkal taisnosies, ka pirmo reizi dzīvē dzird par kaut kādiem valsts pabalstiem un Civilprocesa likumā tālāk par 552.pantu nav tikuši. Bordāns taču atļāva apzagt gan bērnus, gan pensionārus.

Atbildēt

Liene

24.03.2021. 21:47

»

AB

Par zagli būtu tā kā jāatbild, jo zadzis gan neesmu, jo neesmu ne ZTi, ne arī kas cits


Kā tad sauc personu, kura attaisno un atbalsta bērnu apzagšanu?

Atbildēt

Linards

24.03.2021. 21:29

»

AB

Izlasi zemāk rakstīto! Parādnieka (neImanta) pienākumi...


Apzagi bērnus un vēl nav kauna te lepoties ar bērnu apzagšanu. Nu nav tāda likuma panta, kurš ļautu apzagt bērnus, bet ir ne tikai likums, bet pat konvencija, kad aizliedz apzagt bērnus. Kaunies, bērnu apzadzēj!

Atbildēt

Liene

24.03.2021. 21:15

»

AB

Izlasi zemāk rakstīto! Parādnieka (neImanta) pienākumi...


Visos gadījumos, kur bankas ir pārskaitījušas tiesu izpildītājiem bērniem domātos valsts pabalstus, tiesu izpildītāji ir bijuši informēti par apgādājamajiem un jau neskaitāmas reizes mēģinājuši šos pabalstus paturēt, vienmēr apgalvojot vienu un to pašu, ka neredzot, kas tā par naudu.
Tādas prastas zagļu atrunas.
Parādi man, zagli, likumā, kur ir teikts, ka uz šīm summām var vērst piedziņu?

Atbildēt

AB

24.03.2021. 20:44

»

Liene

Civilprocesa likuma 596.pantā ir noteikts, ka parādu piedziņu nevar vērst pret valsts pabalstiem. Tiesu izpildītāji šo normu neievēro. Bordāna tiešāis pienākums ir ierosināt disciplinārlietas pret tiesu izpildītājiem, kas pārkāpj likumu, bet Bordāns tā vietā, lai sodītu tiesu izpildītājus, šo noziegumu...


Izlasi zemāk rakstīto! Parādnieka (neImanta) pienākumi!!!

552.pants. Parādnieka pienākumi un to neizpildīšanas sekas
(1) Parādnieks pēc uzaicinājuma ierodas pie tiesu izpildītāja un sniedz paskaidrojumus par savu mantisko stāvokli un darbavietu, vienlaikus informējot par summām, uz kurām nevar vērst piedziņu (596. pants).
(2) Parādnieks paziņo tiesu izpildītājam par darbavietas vai deklarētās dzīvesvietas, deklarācijā norādītās papildu adreses vai dzīvesvietas maiņu nolēmuma izpildes laikā, kā arī par papildu ienākumu avotiem.

Atbildēt

Ir jābūt kādam pamatojumam

24.03.2021. 17:50

Jebkuras pārmērības rada ķēdes reakciju, bojā kopainu. Jautājums par nesamērīgi ZTI atalgojumu bija viens no galvenajiem, kas tika uzdots Bordānam priekšvēlēšanu laikā. Bordāns skaidroja, ka tā nav viņa atbildība un, ka viņš ir tikai parakstījis likumu. Nu jau ir pagājis labs laiks TM amatā, bet jautājums par ZTI atalgojuma samērīgumu nav šķitis aktuāls.

Atbildēt

Ir jābūt kādam pamatojumam

24.03.2021. 17:32

»

Nika

Tie bija ne tikai zemākā juristu kārtā, bet daudzi no viņiem strādāja vispār bez jebkādas juridiskās izglītības. Ļoti labi to atminu, kad pati stradāju tiesā par sekretāri, un tiesu izpildītāji toreiz arī atradās ar mums vienā ēkā. Vismaz ierindas tiesu izpildītaji bija parasti cilvēciņi bez juridiskajām...


Ko valsts un sabiedrība no tā iegūst, ka tik lieli līdzekļi aiziet šaurai cilvēku grupai, vai tas kaut kādā veidā veicina saimniecisko attīstību, vai ieguvumi ir samērojami ar zaudējumiem, arī cilvēciskajiem?

Atbildēt

Linards

24.03.2021. 16:35

»

loģiski

Ja tu neesi papūlējies uzrakstīt iesniegumu policijai, tad tiešām zaglis un laupītājs var droši paturēt visu tev nozagto, ja vien neatnāk Znotiņa un nepajautā no kurienes nauda


Zaglis paliek zaglis un par sekām vajafzētu domāt pirms zagšanas un Bordānam vajadzēja padomāt pirms deva zvērinātiem tiesu izpildītājiem apzagt bērnus. Tagad, kad zādzība ir notikusi, jāatbild gan zagļiem, gan Bordānam, kurš deva atļauju apzagt bērnus. Konkrētajā gadījumā, kad apzagti ir bērni, prokuratūrai ir pienākums ierosināt kriminālprocesu bez jebkāda iesnieguma.

Atbildēt

loģiski

24.03.2021. 16:19

»

Linards

Pēc Bordāna loģikas sanāk, ja cietušais (apzagtais, aplaupītais) nav uzrakstījis policijai iesniegumu, tad zaglis un laupītājs savu laupījumu var paturēt. Tie varētu būt vairāki miljoni, ko Bordāns ir atļāvis nozagt bērniem. Cik no bērniem nozagtā saņems pats Bordāns


Ja tu neesi papūlējies uzrakstīt iesniegumu policijai, tad tiešām zaglis un laupītājs var droši paturēt visu tev nozagto, ja vien neatnāk Znotiņa un nepajautā no kurienes nauda.

Atbildēt

Liene

24.03.2021. 15:11

»

AB

Tavs rakstības stils jau liecina, ka Tev ir vienkāršs risinājums sarežģītām problēmām. Bet nu labi. TIkai pasaki, vai Tieslietu ministrs var pārkāpt likumu? Domāju, ka nevar... Tāpēc arī Bordāns nevar ietekmēt ZTi, kuri pakļaujas likumam un tiesas spriedumam. Pārsteigums, vai ne? Ja Bordāns pārkāptu...


Civilprocesa likuma 596.pantā ir noteikts, ka parādu piedziņu nevar vērst pret valsts pabalstiem. Tiesu izpildītāji šo normu neievēro. Bordāna tiešāis pienākums ir ierosināt disciplinārlietas pret tiesu izpildītājiem, kas pārkāpj likumu, bet Bordāns tā vietā, lai sodītu tiesu izpildītājus, šo noziegumu atbalsta. Bordāns ir nozieguma līdzdalībnieks un sodāms pat bargāk par viņa uzraugāmajiem tiesu izpildītājiem. Noziedznieka, kurš apzog bērnus, vieta ir cietumā!

Atbildēt

AB

24.03.2021. 14:57

»

Oki

Ne tu ko saproti no aļķīša, ne kotletēm , ne civilprocesa likuma , ne bērnu tiesībām , ne cilvēktiesībām . Nedod dies tādam "juristam" krist par upuri . Ar tādu domāšanu arī esam tur kur esam


Tavs rakstības stils jau liecina, ka Tev ir vienkāršs risinājums sarežģītām problēmām. Bet nu labi. TIkai pasaki, vai Tieslietu ministrs var pārkāpt likumu? Domāju, ka nevar... Tāpēc arī Bordāns nevar ietekmēt ZTi, kuri pakļaujas likumam un tiesas spriedumam. Pārsteigums, vai ne? Ja Bordāns pārkāptu likumu, tad Tu pirmais bļautu, ka likums netiek ievērots..
Problēma ir Tavā domāšanā, jo nezini ne savas tiesības, ne pienākumus.

Atbildēt

Modris

24.03.2021. 13:24

Mums visa valsts ienākumu sistēma balstās uz naudas izvilkšanu no valsts iedzīvotājiem, var , protams, aizbildināties ar valsts sakārtošanu, taču nevienu institūciju neinteresē, kā izpildīt izliktās klaušas, cenas par visu ir astronomiskās, tas arī nevienu neinteresē!

Atbildēt

Ferdinands

24.03.2021. 12:18

»

Ivo

Viss kārtībā gan ar galvu ,gan zināšanām ..par tā laika notikumiem


Tā jau domāju! Jūsuprāt gulagā arī mācīja visādiem atkritumiem dzimtenes labā strādāt? Vai tikai Salaspilī mācīja?

Atbildēt

Ivo

24.03.2021. 12:08

»

Ferdinands

Jums ar galvu viss ir kārtībā? Kaut gan, ja nav, Jūs par to visdrīzāk neko nezināt


Viss kārtībā gan ar galvu ,gan zināšanām ..par tā laika notikumiem...

Atbildēt

Nika

24.03.2021. 11:53

»

Pētersons

Var tikai piekrist. Padomju laikos tiesu izpildītāji bija zemākā juristu kārta


Tie bija ne tikai zemākā juristu kārtā, bet daudzi no viņiem strādāja vispār bez jebkādas juridiskās izglītības. Ļoti labi to atminu, kad pati stradāju tiesā par sekretāri, un tiesu izpildītāji toreiz arī atradās ar mums vienā ēkā. Vismaz ierindas tiesu izpildītaji bija parasti cilvēciņi bez juridiskajām izglītībām. Pildīja gan to pašu pienākumu - piedzina parādus. Un aldziņas bija mazas. Tapēc neviens tur strādat negribēja. Tagad ZTI pacelti dievišķā statusā. Kāda velna pēc, jajautā?

Atbildēt

Bordāns ir Izraēlas Mossad aģents, cionists,

24.03.2021. 11:37

»

!

bordans ir asv stutets nelietis


kopš Kluba 21 laikiem viņam ir pielaide visiem valsts noslēpumiem.

Atbildēt

Liene

24.03.2021. 11:36

Ja tiesu izpildītājiem būtu noteikta alga un nebūtu noteiktas tās nenormālās atlīdzības, tad šāda bērnu apzagšana nenotiktu, bet šobrīd tiesu izpildītāji ir materiāli ieinteresēti bērnu apzagšanā.

Atbildēt

Ferdinands

24.03.2021. 11:33

»

Ivo

Salaspilī bija darba nometne kur atkritumus mācīja strādāt


Jums ar galvu viss ir kārtībā? Kaut gan, ja nav, Jūs par to visdrīzāk neko nezināt.

Atbildēt

Autoram

24.03.2021. 10:50

Lai nu kads ir Bordāns, taču PARĀDI IR JĂMAKSĀ. Parādnieki, nemaksajot aizdoto naudu, paši ir zagļi

Atbildēt

!

24.03.2021. 10:32

bordans ir asv stutets nelietis.

Atbildēt

Nika

24.03.2021. 09:59

Intereses pēc iegooglēju. Likumu par tiesu izpildītāju statusa maiņu un atlīdzībām pieņēma ministres Labuckas laikā, kad MK vadīja Bērziņš. Un, protams, Jaunā partija. Tad jau gan pilnīgi iespējams, ka tā ir kārtējā barotava, un TI dalās ar saviem kungiem, daļu atdodot meslos.

Atbildēt

Nika

24.03.2021. 09:46

Es vispār nesaprotu, kā tik zemas kategorijas juristiem, kā tiesu izpidītājiem, var būt tik nenormali lielas atlīdzības, kuras garantē Likums. Tiesneši, kuri lemj cilvēku likteņus, un, kuriem tiešām jābūt apveltītiem ar milzīgu atbildību un ļoti plašām prosionlajām zināšanām gan civiltiesībās, gan krimināltiesībās, salīdzinot ar šiem šakāļiem, saņem vienkārši smieklīgi mazu algu. Arī notāram, kurš apliecina darījumus, amata atlīdzība ir nesalīdzināmi mazāka. Bet te, maitas putni, kuri barojas uz parastu cilvēku kļūdām, nelaimēm, kuras bieži vien izraisījušas valsts eknomikas krīzes un vispārējā nesakārtotība, gada laikā kļūst par miljonāriem! Vai tikai man liekas, ka tas ir NENORMĀLI? Vai te nav vietā griezties ar iniciatīvu un vākt parakstus, lai ZTI likums tiku kardināli pārskatīts? ZTI, kā agrāk, jābūt valsts struktūrā strādājošas amatpersonas, ar valstī noteiktu amatalgu. Viss. Nekādi procenti un iedzīvošanās uz citu nelaimes.

Atbildēt

Latviešu slepkavu troika “pandēmijas ārkārtas stāvoklī”

24.03.2021. 08:44

»

Ha ha ha!

Uz ko tad cerējāt? Arī ASV no pabalstiem pieaugušajiem 1200 usd katram, bankas atskaitīja šo personu parādus. Tā stiprina bankas kovid “pandēmijas” laikā...


LEVITS EGILS

KARIŅŠ KRIŠJĀNIS

BORDĀNS JĀNIS

Atbildēt

Parbodanblici

24.03.2021. 08:42

Par kādām (b)ordāna morāles vērtībām var būt vispār runa?! Šis personāžs ar savu blici sevi ir parādījuši visā spozmē gan uz politiskās skatuves, gan tās aizkulisēs. Bezkompromisa izbadējušos dunduku komanda.

Atbildēt

Kovidafēra ir banku biznesa plāns

24.03.2021. 08:40

»

Ha ha ha!

Uz ko tad cerējāt? Arī ASV no pabalstiem pieaugušajiem 1200 usd katram, bankas atskaitīja šo personu parādus. Tā stiprina bankas kovid “pandēmijas” laikā...


Ja būtu reāla pandēmija, privātbankas pašas pirmās mestos publiski medijos skaidrot, ka kredītlīgumi nestrādā, cilvēki neatmaksā naudu - jo valstis lokdaunā taisa biznesus ciet, sāktos tiesu procesi (pati PVO taču izsludinājusi pandēmiju!) un bankas sāktu nekavējoties pārskatīt tām esošo parādu un maksātnespējas procesus “nepārvaramas varas” apstākļos, kas minēti pilnīgi visos komerclīgumos ar bankām, pārskatot vai laužot līgumus!

Atbildēt

Ha ha ha!

24.03.2021. 08:34

Uz ko tad cerējāt? Arī ASV no pabalstiem pieaugušajiem 1200 usd katram, bankas atskaitīja šo personu parādus. Tā stiprina bankas kovid “pandēmijas” laikā.

Ja būtu reāla pandēmija, privātbankas pašas pirmās mestos bļaut, ka kredītlīgumi nestrādā, cilvēki neatmaksā naudu - jo valstis taisa biznesus ciet, sāktos tiesu procesi (pati PVO taču izsludinājusi pandēmiju!) un bankas nekavējoties sāktu “sev tik izdevīgos un loģiskos maksātnespējas procesus, “nepārvaramas varas” apstākļos, kas minēti visos komerclīgumos ar bankām, pārskatot vai laužot līgumus!


Pensionāriem plāno izmaksāt 200€. Tur sagaidāms tas pats! Naudas konfiskācija banku labā.

Cilvēktiesības, bērnu tiesības ANO koncencijā? No Mēness esat nokrituši? Visi zin, ka LV ANO paziņojusi, ka uz pandēmijas laiku ar 13/03/20 atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.

Cik ilgi Jūs ticēsit Latvijas ekonomikas un iedzīvotāju slepkavām E. Levitam un K. Kariņam?

Atbildēt

Vai Bordāns ievedis šo kārtību ?

24.03.2021. 08:18

Atļauja ķerties pie pensijām un pabalstiem pieņemta likumos! Kurus uzrakstīja banku lobētāji un apstiprināja politiķi, kurus mēs ievēlam. Un Naudu noraksta bankas un pārskaita Izpildītājiem. BANKAS. Kāds sakars ir ar Ministru? Ka viņam var sūdzēties par to? Bet var vēl LZTI PADOMEI un tiesā. Protams, ar to pašu “taisnīgu “ rezultātu, bet vai tad tā ir kāda konkrēta ministra atbildība un vaina, ko?

Atbildēt

Linards

24.03.2021. 07:32

Pēc Bordāna loģikas sanāk, ja cietušais (apzagtais, aplaupītais) nav uzrakstījis policijai iesniegumu, tad zaglis un laupītājs savu laupījumu var paturēt. Tie varētu būt vairāki miljoni, ko Bordāns ir atļāvis nozagt bērniem. Cik no bērniem nozagtā saņems pats Bordāns?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

21

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

FotoTas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco Day).
Lasīt visu...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...