Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

04.02.2019. 11:13

»

TP

Bordāns ir pirmais tieslietu ministrs pasaulē, kas sūdzas vēstniecībām. Vai tāds var ieņemt šo amatu? Ar to tiek izdarīts rupjš spiediens uz tiesu varu, jo prokuratūra ir tiesu varas sastāvdaļa. Saskaņā ar viņa teikto, JKP dara visu, lai ārzemju valdības iejauktos Latvijas tiesu sistēmas darbībā. “Un...


Ak, Bordāns veicis spiedienu uz svēto govi - tiesu varā ietilpstošo Ģenerālprokuratūru!?! Vai man jāsāk līdzjust korumpētajai tiesu varai tik tamdēļ, ka tās nelabvēlis ir Bordāns, lai arī kā viņš man nepatiktu...

Atbildēt

ja daži sūdzas kremlim

03.02.2019. 13:40

tad citiem atliek ES........

Atbildēt

Tiesnesis

03.02.2019. 08:58

Bordāns varēja dot šo vēstuli parakstīt kādam partijas biedram, kurš nav saistīts ar Tieslietu ministriju. Saturs no tā nemainās, bet neizskatītos tik jocīgi. Ja ĢP pārkāj likumu, tad tieslietu ministram ir plašs līdzekļu arsenāls šo pārkāpumu novēršanai, bet neviens no šiem līdzekļiem nav vēstule vēstniecībām.

Atbildēt

Tieslietu ministrs ar sūdzībām vēstniecībām diskreditē valsti

02.02.2019. 22:14

Lai arī sabiedrības acīs tieši tieslietu ministrs atbild par tiesiskumu valstī un uzskatāms, ka viens no viņa galvenajiem uzdevumiem ir vairot pilsoņu uzticību tiesu varai, Jānis Bordāns (JKP) jau pirmajās amatā pavadītajās dienās apšaubījis Latvijas tiesu darbu visas pasaules acīs. Lai, visticamāk, paglābtu apšaubāmas reputācijas partijas biedru Juri Jurašu no taisnīga tiesas procesa, Bordāns apkaunojis Latvijas valsti, ar sūdzībām vēršoties citu valstu vēstniecībās. Būtībā šīs sūdzības uztveramas kā lūgums apžēlot Jurašu, kuram, kā zināms, draud kriminālvajāšana.

Atbildēt

Internetā popularitāti iekaro ironisks video par JKP Tautas sapulci

02.02.2019. 22:12

http://www.dzeltenais.lv/interneta-popularitati-iekaro-ironisks-video-par-jkp-tautas-sapulci/

Atbildēt

to bet

02.02.2019. 20:07

»

bet

viņš vismaz mēģina kko labot! Varēja dziedāt tālāk kopā ar visiem maksātnespējas darboņiem, tad būtu visiem labs, vai ne


Tas cekas mesls varetu labot kludu, ja aizcelotu ar laika masinu un norautu pautus savam tevam. Ka to lopu vel latviesu zeme nes?

Atbildēt

TB

02.02.2019. 19:00

Pēc Ventspils mēra sacītā, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) šajā ziņā ir “izcilnieks”. “Viņa viss tas skatiens un visa tā uzvedība, un arī tā faktiskā rīcība – es uzskatu, ka viņš drīzāk ir nepieskaitāms nekā pieskaitāms. Rakstīt vēstules ārvalstu vēstniekiem – tur cilvēkam jābūt afekta stāvoklī, lai viņš to izdarītu,” norādīja politiķis. Nu vienkārši perfekti pateikts !

Atbildēt

TP

02.02.2019. 18:59

Bordāns ir pirmais tieslietu ministrs pasaulē, kas sūdzas vēstniecībām. Vai tāds var ieņemt šo amatu? Ar to tiek izdarīts rupjš spiediens uz tiesu varu, jo prokuratūra ir tiesu varas sastāvdaļa. Saskaņā ar viņa teikto, JKP dara visu, lai ārzemju valdības iejauktos Latvijas tiesu sistēmas darbībā. “Un tas ir tas augstākais tiesiskums. Un tāds var būt par tieslietu ministru? Jūs varat vispār iedomāties kaut ko tamlīdzīgu? [..].Tāds gadījums pasaulē ir pirmo reizi, tas ir Ginesa rekords. Ministru prezidentam ir jāprasa nekavējoši Bordāna demisija!

Atbildēt

bet

02.02.2019. 15:35

»

Yes

Bordāns kā Latvijas Ceļa biedrs un 5. Saeimas deputāts bija viens no tiem, kas ir tieši atbildīgs par "noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados


viņš vismaz mēģina kko labot! Varēja dziedāt tālāk kopā ar visiem maksātnespējas darboņiem, tad būtu visiem labs, vai ne?

Atbildēt

Yes

02.02.2019. 14:00

»

bet

re, kā vienotā frontē uzbrūk tiem, kas kaut vai domā, kā mazināt noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados


Bordāns kā Latvijas Ceļa biedrs un 5. Saeimas deputāts bija viens no tiem, kas ir tieši atbildīgs par "noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados".

Atbildēt

bet

02.02.2019. 12:42

re, kā vienotā frontē uzbrūk tiem, kas kaut vai domā, kā mazināt noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados.

Atbildēt

Jānis

02.02.2019. 08:37

Shitās ir bijušas labas vēlešanas, jauni dramatiskie pulciņi, attiecīgi jauni iestudējuni... Žūrija (tauta) var vērtēt savus izvirzījunus, kuram tad no tiem pienāksies nominācijas...

Atbildēt

jaajaa

01.02.2019. 22:45

»

Ludzu

To the Heads of Diplomatic Missions...


...LABAIS !!!...

Atbildēt

bs

01.02.2019. 18:08

»

Labais

Demokrātijas paraugstunda...


Jā,būtu smieklīgi,ja nebūtu tik trağiski.Smieklīgi,kā mūsu inteliğence atturas nosodīt šo pamuļķa izlēcienu,baidoties no aptaurēto atbalstītāju uzbraucieniem.

Atbildēt

HA !

01.02.2019. 15:46

Gan jau arī Āfrikas, Vidusāzijas vēstnieki atbalstīs Bordānu. Tie ir speciālizējušies tikt ar visiem ienaidniekiem galā. Jurašs jau ar Strīķi apkaroja korupciju RD. Lielībnieki. Ja ne viņi, tad kurš cels JKP slavu ? Samelojās Jurašs, sevi slavinot un ceļot JKP reitingu. Bez šiem diviem JKP nebūtu nekas.Jurašs ir JKP pastāvēšanas garants.

Atbildēt

Ludzu

01.02.2019. 15:11

To the Heads of Diplomatic Missions
in Riga, Latvia
Riga, 25th January, 2019
Your Excellencies,
As heads of diplomatic missions stationed in Riga, you are probably well aware of the ongoing situation regarding the issue of the charges brought against Juris Jurašs, a member of Saeima and of our faction. In order to clarify this situation and our position on the issue, we would like to share some of the basic facts on the case, which should provide an insight on the way the situation has developed and the current state of affairs.

A case against a whistle-blower

The purpose of this letter is to draw attention of the public to the situation where the Attorney General of Latvia is trying to prosecute a Member of Parliament of Latvia, Chairman of the Defence, Interior and Anti-Corruption Committee – Juris Jurašs.

Following an illegal dismissal from the Corruption Prevention and Combating Bureau (KNAB) in July 2016, J. Jurašs released information on an attempted bribery of one million euros upon which KNAB did not act. In return, criminal proceedings were taken against the ex-Head of KNAB Operations Division J. Jurašs on 29th July, 2016 and he faced a set of charges for purposely releasing a state secret. The prosecution found no criminal intent or activity, it concluded that the investigation was initiated on false claims, and thus, the case was dismissed on 15th June, 2017.

On 20th July, 2017, J. Jurašs attempted to figure out the conditions that facilitated the unsubstantiated criminal case against him; but following this motion the very same case that was dismissed on 15th June, 2017, was reopened on 25th August, 2017. Furthermore, the Prosecutor General’s Office is currently asking to revoke the parliamentary immunity of J. Jurašs, which will likely cause him to lose the position of the Chairman of the Defence, Interior and Anti-Corruption Committee. The functions of this Committee include, to the greatest extent, the implementation of the rule of law in the country.

J. Jurašs is well known for his accomplishments in the field of anti-corruption in Latvia; at the same time it has gained him many powerful enemies whose accomplices are part of law enforcement agencies and also the Prosecutor General’s Office of Latvia.

As of 18th March, 2017, J. Jurašs is a member of the Board of the New Conservative Party in Latvia. The Party criticised the work of the Prosecutor General and demanded his resignation in its election campaign. Strengthening the rule of law was the main issue driving the election campaign.

The Law on State Secret states that information on cases of corruption cannot be classified as a state secret (Article 5 Paragraph 4).

With assurances of my highest consideration,
Yours Sincerely,

Jānis Bordāns
Chairman of the Board
New Conservative Party

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 14:24

»

jokste

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi


Viņi tikai konkurē savā starpā, cīnoties par vēlētāju balsīm. Maldinot un solot! Arī par savu izdzīvošanu kā fiziskas personas.

Pirms vēlēšanām staigā kā bālas nāves bez ideoloģiskām koncepcijām latviešu tautas interesēs, bet ar visādām deklarācijām un tukšiem, sen dzirdētiem saukļiem. Faktiski kārtējiem murgiem par to, kas būtu jādara.

Nevienam no viņiem nav plāna, kas būtu labvēlīgs latviešu tautai šajos genocīda apstākļos.

Atbildēt

ansis

01.02.2019. 13:54

»

kaktuss

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis


ja kāds no rīta, paskatoties spogulī, redz nimbu sev ap galvu, tad nav jāiet uz ministriju, jāsauc ārsts

Atbildēt

nevajag muldēt

01.02.2019. 13:51

»

jokste

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi


Bordāns un lielākā daļa no viņa partijas cīnās tikai un vienīgi par sevi. Bordāns, lai tiktu pie varas, pārējie, lai varētu štellēties. Bet viņš ir lūzeris - varēja kļūt par premjeru, nemācēja paņemt varu, kļuva par tieslietu ministru - pirmajā dienā izgāzās kā veca sēta. Kāds viņš būs ministrs, ja juristu vidū viņa reitings tagad svārstās starp vienu un divām nullēm? Un tas ir tikai sākums, cirks turpināsies.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 13:48

»

...

Bet Bordāns nav latvietis


Francūzis? Ja vajag, varam algot šo francūzi, ja mums kalpos derīgi! Jo labāk! Izaicinājumi ir lieli, var nošaut kā M. Bunkus. Ja nav latvietis, biežāk nāksies atskaitīties par padarīto latviešu tautas labā.

Viņam jādeklarē, ka savu politiku realizēs saskaņā politikas patieso definīciju. "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautas tiesiskajās interesēs" . Kamēr viņš to nepasaka, nerealizē un neatskaitās, viņš ir āksts.

Tieši tas pats attiecas uz A. Gobzemu no KPV.

Atbildēt

jokste

01.02.2019. 13:42

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi.

Atbildēt

Kamēr Bordāns nepateiks

01.02.2019. 12:57

»

po

Tāpēc, ka Jurāšs ir zaglis, bet Bordāns to piesedz, bet JKP kopīgs starptautisks projekts varas pārņemšanai valstī, skandinot vienu pantiņu, "visi zog,bet mēs ne, ķeram zagli". Provokatoru banda odnim slovom


sakrālos vārdus "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai" un nevadīsies savos mērķis pēc šiem vārdiem, atskaitoties regulāri latviešu tautai, ko ir tās labā reāli izdarījis, visa viņa rīcība un vārdi tiek vērtēti cionistu mērcē. Tas ir - skaistas un tukšas runas, bļaušana par beztiesiskumu, aicinājumi dzeltanām vestēm - demonstrācijām, vēstules vēstniecībām, ir cionistisks balagāns un cirks. Tāds pat cirks, kas neatšķiras no līdzšenējā politmafijas politiskā cirka, medijos popularizējot cionistu- komunistu- čekistu ideoloģij profesori Ilgu Kreitusi.

Atbildēt

po

01.02.2019. 12:22

Tāpēc, ka Jurāšs ir zaglis, bet Bordāns to piesedz, bet JKP kopīgs starptautisks projekts varas pārņemšanai valstī, skandinot vienu pantiņu, "visi zog,bet mēs ne, ķeram zagli". Provokatoru banda odnim slovom.

Atbildēt

Drīzāk

01.02.2019. 11:59

»

dalia

interesanti pie kuriem mammas brunčiem ir aizskriets pasūdzēties ? ASV, Krievijas


pie KĪNAS TAUTAS REPUBLIKAS-jo uz turieni gar ķīseļa krastiem tek sorosistu piena upes un Japānas nindzjām.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 11:26

»

Lelle

Valsts izzadzēji visi kā viens metušies "aptaisīt" JKP un Jurašu,Bordānu jo bailes ir lielas no tā, ka paši nonāks tiesu priekšā un būs jāatbild par valsts izzagšanu un tautas iedzīšanu postā. Lai kā viņi censtos, tā diena vairs nav tālu...to laiku var tikai pavilkt ar savas varas manipulācijām, bet...


Valsti izzog cionisti, jo Saeima realizē cionistu politiku.

Kā cionisti to izzog? Realizējot cionistu rokasgrāmatas tēzes. Cionistu rokasgrāmatu Saeimai, Saeimas prezidijam izdalīja jau 6. Saeimas laikā. Tā cionistu politika realizējas arī 13. Saeimā, atbalstot beztiesiskumu, izdodot kriminālvajāšanai J. Jurašu.

Beztiesiskums izpaužas visu darbībās - prokuratūra ar virsprokurora M. Adlera rīkojumu atjauno izbeigtu kriminālprocesu, nosūta Saimai lūgumu izdot krimvajāšanai. Lūgumu pirms Saeimas prezidija un deputātiem izskata Saeimas juridiskais birojs - neredz prettiesiksmu un nenosūta lūgumu atpakaļ uz prokuratūru. Biroja rīcība ir prettiesiska.Saeimas prezidijs un Saeima, pats J. Jurašs atzīst virsprokurora nelikumību un visi nobalso par izdošanu. Te mēs redzam cionistu Gudro stratēģijas un taktikas tēzes darbībā - "tauta jāpieradina pie nelikumībām".

Visi pieminētie, sākot ar virsprokuroru M. Adleru un beidzot ar pašu J. Jurašu, izzog valsts naudu, tērējot administratīvos un materiālis resursus, bremzējot tiesiskuma ievērošanu. Pie Saeimas ēkas 31. janvārī sarīkoja balagānu, cirku.

Sekojoši - turpinot šķērdēt nelietderīgi valsts budžeta naudu, valsts parāds nesamazinās. Tas palielinās. Cionistu politikas mērķis ir palielināt valsts parādu un valsts atkarību no naudas aizdevēju nosacījumiem.

Atbildēt

dalia

01.02.2019. 11:14

interesanti pie kuriem mammas brunčiem ir aizskriets pasūdzēties ? ASV, Krievijas ?

Atbildēt

Patriotiskais gars

01.02.2019. 11:13

Ir aizcirsts viens no astoņkāja ščupaļciem, bet cīņa nav galā?!

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 11:10

»

Tu nejēga

Par kādu "latviešu taut" tu, nejēga, "Masonu ērglis", runā. Ksenofobiju pieļauj tikai čekisti ar nolūku naidot tautas un to var piedot "TĒVZEMIEŠIEM un Raivim Dzintaram, kā garā nabadzīgajiem. Bordānam nav tādu tieksmju šķirot tautības, manuprāt, jo tiesiskumam, ko viņš sludina un atbalsta, par ko viņu...


Ja Bordāns neatzīst latviešu tautas tiesisko interešu prioritāti, kas nostiprināta Satversmē, tad nav jēgas visai viņa darbībai. Tādi kā tu esi par okupantu- migrantu politiku. Nenodalot latviešu tautas interešu prioritāti, nevis spekulējot ar šīm vērtībām, nav panākams tiesiskums, tiesiskas valsts pastāvēšana. Tādēļ, ka ir dažādu, antagoniski nesamierināmas interešu grupas, kurām ir izdevīgs beztiesiskums cionistu izpratnē. Atzīstot latviešu tautas priritātes intereses, iestājas zināma kārtība un izbeidzas haoss ar teātri un tukšām, skaistām runām, un cionistu beztiesiskkumu.

NA kūrētie maksātnespējas procesi ar netīrās naudas ieplūšanu NA melnajā kasē, kas rezultējās ar M. Bunkus slepkavību, pierāda haosa, cionisma politikas situāciju, kura ir neizdevīga visiem, izņemot slepenās korporācijas un cionistus - komunistus- čekistus.

Atbildēt

Tu nejēga

01.02.2019. 10:50

»

Masonu ērglis

Bordāna vājā vieta ir tieši latviešu tautas tiesisko interešu aizstāvības trūkums...


Par kādu "latviešu taut" tu, nejēga, "Masonu ērglis", runā. Ksenofobiju pieļauj tikai čekisti ar nolūku naidot tautas un to var piedot "TĒVZEMIEŠIEM un Raivim Dzintaram, kā garā nabadzīgajiem. Bordānam nav tādu tieksmju šķirot tautības, manuprāt, jo tiesiskumam, ko viņš sludina un atbalsta, par ko viņu neieredz nacionāļi, no kā baidās NA un neviens vien cits, nevar tik šķirots pēc etniskām pazīmēm, to tu, duraks, varēji saprast un nemurgot.

Atbildēt

Lelle

01.02.2019. 10:25

Valsts izzadzēji visi kā viens metušies "aptaisīt" JKP un Jurašu,Bordānu jo bailes ir lielas no tā, ka paši nonāks tiesu priekšā un būs jāatbild par valsts izzagšanu un tautas iedzīšanu postā. Lai kā viņi censtos, tā diena vairs nav tālu...to laiku var tikai pavilkt ar savas varas manipulācijām, bet zvaigznes apjāt nevar. Finks to jau paredzēja 1957. gadā...

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 09:58

»

kaktuss

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis


Bordāna vājā vieta ir tieši latviešu tautas tiesisko interešu aizstāvības trūkums.

Bordānam ir skaidri jāpasaka, pēc kā viņu vērtēs - "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai".

Šī definīcija ir pareiza pretēji I. Kreituses komunistu- čekistu- cionistu izdomātai definīcijai - "Politika ir kompromisu māksla."

Kamēr Bordāns nepasaka skaļi, ka politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai, tautai vērtējot viņa vārdus un darbus, tikām mazais napoleoniņš sēž cionistu ierakumos un atbalsta naidīgos latviešu tautai slepeno korporāciju apvienības L!KA! centienus.

Atbildēt

Zinošais

01.02.2019. 09:45

»

Labais

Demokrātijas paraugstunda...


"Velns" slēpjas detaļās.... Diemzēl par tām mēs neesam informēti ! Kā atzina Judins arī viņam nav iespēja pārbaudīt un uz tā jau balstās attiecīgās tēmas PR stratēgija.
Ne velti ir teiciens ka ar avīzi var nosist gan mušu gan politiķi un šodienas situācija (dez)informācijas plūsmas ir kā diena pret nakti !
Atkārtošos: Bija tāds Stross Kāns kandidēja uz Francijas rezidenta amatu, līdz parādījas apsūdzība noziegumā, kandidēt vairs nevarēja, vēlēšanas beidzās apsūdzības izrādījās nepamatotas, bet mērķis jau bija sasniegts ! Un tas notika tais valstīs, kuras uzskatām par ar senām demokrātijas tiesiskuma u.t.l. tradīcijām !
Un kāpēc tad ES atļaujas Polijai un Ungārijai norādīt kā veidot savu likumdošanu, regulēt migrāciju u.t.l.

Atbildēt

kaktuss

01.02.2019. 09:33

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis!

Atbildēt

saskaņai un zzs to ļoti vajag zināt

01.02.2019. 09:11

???????????????????????????? cik ļoti?

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 09:02

»

Redžinalds

Gan jau ir savi apsvērumi Bordānam. Fokusam ir jābūt uz tiesiskuma atgūšanu valstī, tas ir pamatu pamats


Cionisti ir pret tiesiskumu.

Uzskatāmi tas redzams izvairīgajā I. Mūrnieces rīcībā, aicinot balsot par Juraša izdošanu kriminālvajāšanai. Nav svarīgi, kas ir kaut kāds J. Jurašs, bet nozīmība ir likumībā. I. Mūrniece no NA ir likumdevēja - Saeimas prezidija vadītāja un viņai ir kā ikvienam no mums atbildība likuma priekšā - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības- Mūrniecei mazākais bija jāatturas no balsojuma, zinot, ka ar balsojumu atbalsta prokuratūras prettiesisku lūgumu - lūdzot Jurašu izdot vajāšanai ar safabricētu lietu.

Pats Jurašs, draudot ātrāk uzsākt lietu pret prokuroru, ātrāk beidzoties tiesas procesam pret viņu, izrāda savu nedrošību. Pats J. Jurašs aicinot viņu izdot, rīkojas prettiesiski. No Saeimas tribīnes viņam, labi saprotot, ka viņu izdos, bija jāteic citi vārdi, tos, ko viņš pateica plus vārdus, kas norāda, ka Saeima balsojot par viņa izdošanu, atbalsta prokuratūras likuma pārkāpumu šai lietā. Saeimai bija tiesības zināt savas tiesības - neatbalstīt prokuratūras likuma pārkāpumu kā likumdevējam.

Cionisma atbalstītāja I. Mūrniece un Saeima pati, J. Jurašs atbalstīja, izdodot un aicinot izdot J. Jurašu kriminālvajāšanai cionistu tēzi reizē ar prokuratūru - "tauta jāpieradina pie nelikumībām".

Otra cionistu tēze - "ar skaistām runām jānogurdina tauta" - bija redzama teātrī pie Saeimas ēkas 31. janvārī ar Bordāna runu. Kolīdz Bordāns beidza savu runu, uzreiz no pretējām durvīm iznāca Jurašs un izskrēja cirka arēnā.

Atbildēt

Q

01.02.2019. 06:52

Ja paskatās problēmai saknē, cīņa notiek starp diviem noziedzīgiem grupējumiem, viens pārstāv nacionālos oligarhus, otrs ir Vienotības sorosīti un to klons Bordāns ar savu JKP, kuri izpārdod Latvijas valsts īpašumus saviem saimniekiem, tagad apsolījuši tiem ostu privatizāciju un dārgās sašķidrinātās amerikāņu dabas gāzes iepirkšanu, tāpēc arī tā trako, jo jūt aizmuguri!Mums atliek tikai noskatīties šīs marionetes un klauna izdarībās!

Atbildēt

Redžinalds

01.02.2019. 06:34

Gan jau ir savi apsvērumi Bordānam. Fokusam ir jābūt uz tiesiskuma atgūšanu valstī, tas ir pamatu pamats.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 04:05

Aizvien skaidrāk iezīmējas revolucionārā situācija, kas pieprasa, kā pusē tu esi. Politmafijas - bandītu baltajās akaklītēs, to pārstāvji - Māris Kučinskis, Kalnmeijers, I. Mūrniece, Maizītis, Mežviets, sorosids Lembergs, vai tādu, kuri izdzīvojuši nepievienojoties viņiem un uzsāk bezkompromisu karu pret tiem.

Vēstule vēstniecībām bijusi, lai sevi starptautiski pozicionētu JKP.

Šaubas saglabājas. Šaubas nav laba lieta. Ja man jātic J. Jurašam, man jātic A. Potapovai. Un Bordānam. Es neticu Lembergam, Kalnmeijeram, Mežvietam, Maizītim, Dzintaram un Mūrniecei utt.

Lai ticētu jel kāda iepriekš nosauktā retorikai vai rīcībai no abām "gangsteru bandu" pusēm, man jādzird un jāredz, ka tiek postulēta cīņa pret cionismu un slepenajām korporācijām kā L!K!A!, kurā ietilpst Raivis Dzintars no NA, kas devis slepenu buršu zvērestu korporācijā Lettonia, kurai nav nekāda sakara ar latviešu tautas interesēm.

Vai Jurašs, Potapova, Bordāns mums atgādina latviešus? Es redzu cīņu par ietekmi, nevis par latviešu tautas interesēm.


Atbildēt

K

01.02.2019. 02:56

»

Ilga

Varbūt viņš nobijās, ka ar Jurasu notika


Nesaprotu, a ko tas jurašs tā baidās no tās tiesas? Alločka pat advokāte esot

Atbildēt

No malas

01.02.2019. 00:05

Vājš vīrelis un pilns nevis ar tiesiskumu, bet gan ar revolucionāru pārliecību

Atbildēt

Asiirietis

01.02.2019. 00:01

Kāpēc piemēram man nav satraukuma par to kas tur rakstīts. Āda svilst tiem kas apzagušies un sev likumdošanu nolobējuši, gan jau izcels tos saulītē lai apžilbst un tad rātslaukumā ar mietiem noslānīt, lai tūkstošgadus vairs nevienam nenāktu prātā pret tautu nostāties.

Atbildēt

Dīvāna eksperts

31.01.2019. 23:55

Kura te īsti tagad ir klauna partija?

Atbildēt

Pilnīga taisnība

31.01.2019. 23:36

»

Masonu ērglis

Ja vēstule ir izsūtīta, vēstniecībām nevienam par to nav jāatskaitās, ja saņemta... Un neviena neatklās. Tāda ir diplomātiskā kārtība. Ja tomēr ir izsūtīta, Bordāns nav veicis neko pretlikumīgu


Manuprāt, nav ko kulties, viss ir izdarīts parteizi par vēstuli. Tā liecina, ka tiek informēta starptautiskā sabiedrība par tiesiskuma stāvokli, ka JKP ir norūpējusies par to un iestājas par tiesiskuma atjaunošanu, jo reingi ir zemi.

Ko jus te gribiet vēl, komentētāji, melst? Šeit ra ksta cilvēki ar naidu un greizsirdību un kuri nobaidījušies, ka nebūs vairs tā, kā bija, tomēr liela ietekme ir "jaunajiem spēkiem".
Runājot par JKP reputaciju, manījāt "Tieša runa" raidījumā. ka atbalsts JKP bija milzīgs, ap 95 % balsotāju par Jāni Bordānu.

JKP reputācija aug augumā, lai kā jūs te censtos to nomelnot.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Levits ir devis neatsveramu ieguldījumu, ir vienīgais un vislabākais

FotoŠī gada jūnijā tiks ievēlēts nākamais Latvijas Valsts prezidents. Latvija ir parlamentāra republika, kurā Valsts prezidenta pilnvaras ir ierobežotas. Tomēr Valsts prezidents Latvijā nav tikai ceremoniālā figūra – parlamentārās demokrātijas iekārtā Valsts prezidenta pamatuzdevums ir uzrādīt valstij un sabiedrībai nākotnes attīstības virzienus, veicināt sabiedrības saliedētību un valsts ilgtspēju, ikdienas politisko darbu atstājot Saeimas un valdības pārziņā.
Lasīt visu...

21

Muļķim būt

FotoMaz ir to, kuri spēj saprast, kas notiek, un tomēr viņiem ir svarīgi, lai tiem būtu savs viedoklis par notiekošo.
Lasīt visu...

12

Rietumu civilizācijas krīze

FotoIevērojamais britu vēsturnieks Arnolds Toinbijs ir rakstījis, ka nevienas nācijas un nācijvalsts vēsturi nevar izskaidrot pašu par sevi – tas ir iespējams tikai civilizācijas kontekstā.[1] Tāpēc ikvienam no mums ir būtiski izprast Rietumu civilizācijas būtību, tās vēsturi un šodienu. Manuprāt, Rietumu civilizāciju šodien raksturo viens vārds – krīze. Un tā vistiešākajā veidā attiecas uz mums.
Lasīt visu...

21

Divi vienā

FotoLasot manas publikācijas laikrakstos no astoņdesmito gadu beigām līdz manis uzrakstītām un izdotām grāmatām, lasītāji zina, ka nespecializējos uz kādu konkrētu tematu, bet rakstu par visu, kas man šķiet svarīgs.
Lasīt visu...

21

Trīs aktuāli izskaidrojumi un viens negaidīts secinājums

Foto1.Nogurums no patiesības jeb patiesības destruktivitāte. Nogurums no patiesības ir realitāte. Tāds psihiskais stāvoklis ir iespējams individuālā līmenī. Iespējams arī kolektīvā līmenī kā sociuma kādas daļas (piem., inteliģences) apziņas pazīme. Tā tas ir tajos gadījumos, kad patiesībai ir kolektīvs raksturs. Tādās reizēs patiesība attiecas uz daudziem cilvēkiem, kā arī var attiekties uz visu tautu.
Lasīt visu...

21

Rīga. Vai tiešām bezceRīga?

FotoKādu laiku nebiju braukusi pa Rīgu, taču aizvadītajās brīvdienās pabraukāju pa vairākiem mikrorajoniem (man gan labāk patīk teikt apkaimēm). Ticiet man – šajās pāris stundās no sirds varēju uz savas ādas izbaudīt to, par ko beidzamajā laikā žēlojas šoferīši – un viņus var labi saprast! – par absolūti sabrukušajām Rīgas ielām.
Lasīt visu...

6

Vai „Jaunajai Vienotībai” ir jāpilda „Vecās Vienotības” solījumi?

FotoIzglītības un zinātnes ministrija Vienotību pārstāvošā ministra Kārļa Šadurska personā 2018.gadā apsolīja pedagogiem darba samaksas pieaugumu. Šis solījums turklāt tika nostiprināts “uz papīra”, kad Ministru kabinets 2018.gada 15.janvārī izdeva rīkojumu Nr.17 “Par pedagogu darba samaksas pieauguma grafiku laikposmam no 2018.gada 1.septembra līdz 2022.gada 31.decembrim” (https://likumi.lv/ta/id/296460-par-pedagogu-darba-samaksas-pieauguma-grafiku-laikposmam-no-2018-gada-1-septembra-lidz-2022-gada-31-decembrim).
Lasīt visu...

18

Kam mēs esam pret

FotoKPV LV vajadzētu sākt aizdomāties par to, lai latvieši neatceras, kā boļševiki kungu mājas dedzināja. Kam pieder valsts vēlētājiem solīto darbu izpilde - to visu Artuss Kaimiņš un Co. ir paveikuši pāris nedēļu laikā:
Lasīt visu...

21

Linkaits izvēlas „Yandex Taxi”?

FotoOtrdien, 12.februārī pie Satiksmes ministrijas (SM) tiek plānots protests, kas tieši vērsts pret nozares politisko vadītāju Tāli Linkaitu (Jaunā konservatīvā partija). To sola rīkot taksisti un citi pārvadātāji, kam dzīvi apgrūtina nelegāli strādājošie un nodokļus nemaksājošie – vai citām valstīm maksājošie – konkurenti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvietis "Saskaņas" mītiņā pie Rīgas domes

Mans paziņojums par vēlmi piedalīties „Saskaņas” mītiņā pie Rīgas domes bija izsaucis vētru ne tikai sociālajos tīklos, bet arī ģimenē...

Foto

Ģeopolitika un mūsu neapskaužamais stāvoklis

Visjaunākie notikumi Venecuēlā, saprotams, pirmkārt un galvenokārt attiecas uz šīs valsts iedzīvotājiem un nekorekti ir iejaukties ar komentāriem viņu kultūras norisēs....

Foto

Koncepcijas projekts „Harmoniska Latvija. Taisnīgāka sabiedriskā iekārta”

Gatavojot šo projektu, par pamatu ņēmu Vācijas Brēmenes zemes satversmi. Domājot par Stradiņu dzimtas dzimto novadu Sēliju, Brēmenes zemi...

Foto

Precedents

Jau rakstīju par negaidītajiem pavērsieniem Armēnijā, par Roberta Kočarjana un Serža Sargsjana atstumšanu no varas, par Armēnijas «Samta» revolūciju, kā arī par vēlēšanām, kurās Armēnijā...

Foto

Nodrāztais tiesiskums Bordāna stilā: paši beidzām, dosim citiem

Pēdējo gadu laikā par vienu no iemīļotākajiem dažādu partiju pārstāvju vārdiem ir kļuvis vārds “tiesiskums”. Tas tiek locīts...

Foto

Vai tiešām Rozenvalds nesaprot, ka ir kļuvis par noderīgo idiotu Kremļa propagandas ķetnās?

Uzzināju, ka piektdien, 01.02.2019. "masu medija" Sputnik lapā ir intervija ar "Latvijas Universitātes sociālo un...

Foto

Rūpējoties par Baltijas valstu izaugsmi un saviem klientiem, no darba atlaidīsim 800 darbinieku

2019. gada laikā Luminor vienkāršos savu darbības modeli, tostarp samazinot darbinieku skaitu visos...

Foto

Latvistikas politiskā seja un etnopolitoloģija

Šis teksts ir veltīts latviešu tautas mentalitātes vienotībai ar politiku. Mentalitāte, demogrāfija un kultūra ir trīs pīlāri, uz kuriem balstās burtiski...

Foto

Es redzēju sapnī, kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums, kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem,”...

Foto

Kailcirte: kaimiņa skatījums

Skaidrs, ka pārskatāmā nākotnē lielāks vai (cerams) mazāks kailciršu īpatsvars Latvijas mežos ir neizbēgams. Jā, kailcirtēm nav nekāda ekoloģiska attaisnojuma, un sabiedrībai tās...

Foto

Obskurantisma aprobācija

2019.gada 28.janvārī internetā varēja izlasīt: “Līdz ar tiesnešu neatkarības palielināšanos būtiski jāpalielinās arī tiesnešu atbildības apmēram, un par šo divu aspektu samērīgumu iestāsies arī...

Foto

Ir tikai divas izvēles iespējas

Mēs visi vērojam un vērtējam pasauli, kurā dzīvojam. Atbilstoši savam vērtējumam mēs izdarām savu izvēli, un šī izvēle nosaka mūsu praktisko...

Foto

Ja Jurašs ir tik tīrs, ko tad šis tā baidās no tiesas un ko tad “bezkompromisa tiesiskuma” ieviesēji tā raustās no tiesiskuma?

Visticamākais, Juris Jurašs ir...

Foto

Nacionālā apvienība visu laiku pūš Kremļa taurē, tikai neviens to negrib redzēt

Sveicināti, mīlīši, Latvijas nacionālpatriotiski noskaņotie pilsoņi un pilsones, sveiciens arī tev, skaistā Dace Kalniņa,...

Foto

Liberālā agonija jeb ideāli, kas ātri var izzust

Sākšu ar to, ka pats pēc politiskās pārliecības vairāk tiecos būt liberāls dažādos jautājumos, kas būtu kaut vai...

Foto

„Normāla cilvēka” viedoklis un himēriskuma anatomija

Pēc 13.Saeimas vēlēšanām sākās valdības veidošanas šarāde. Tajā figurēja demogrāfiskā aina. Mūsu slavenie “naciķi” neatlaidīgi iesacīja organizēt “demogrāfijas ministriju”. Momentā...

Foto

Ideoloģija un mūsdienas: sabiedrisko organizāciju pilnvaru uzplaukums “čekas maisu” paēnā

Laikraksta “Diena” 15.janvāra numura ievadrakstā tika uzdots retorisks jautājums, proti, kas notika ar personām, kuras savulaik...

Foto

Vara barikādēs

Ikdienišķos notikumos varas attieksme pret sabiedrību ir standartizēta un iepriekš paredzama. Emocionālās piesātinātības brīžos arī dažus varas pārstāvjus pārņem sabiedrībā valdošās noskaņas un viņi...

Foto

Svarīgi, lai katrs uzņēmuma darbinieks ir iesaistīts kvalitatīvā klientu apkalpošanā

Vēlos sniegt informāciju saistībā ar publikāciju „Jauns izdomas līmenis valsts naudas šķērdēšanā: „Valsts nekustamie īpašumi” pasūta...

Foto

Kas gaidāms

2018. gada nogalē bija skaidrs, ka Amerikas Savienoto Valstu prezidenta rīcība labvēlīgi ietekmē ASV ekonomiku un radīti vairāk nekā četri miljoni jaunu darbavietu kopš...

Foto

Artus, neizdari kļūdu, nepievil un nepamet mani

Artus, piecus gadus, gatavojot informāciju un faktus Tavām Suņu būdām un vēlāk arī Saeimas runām, iepazinu Tevi kā principiālu...

Foto

Ir arī laipni un atsaucīgi mediķi

Mūsdienās, kad ir tik daudz negatīvā, tajā skaitā par veselības aprūpē notiekošo, gribētos pateikt kādu labu vārdu ar portāla starpniecību,...

Foto

Eiropas kolonizēšana: Latvijas pieredze

Gadumijā apsveŗot, kas bijis svarīgākais notikums pērn Eiropā un kas visvairāk ietekmēs tās turpmākos likteņus, atbildēt ir viegli. Tas, ka turpinājās [Rietumu]...

Foto

Kartītes, nejaušas kā proftehmeiteņu likstas

Nedēļa man sākās ar smagu izāzēšanu – izrādīju pat pusotru minūti ilgu apstulbumu, kamēr meklēju atbildi uz jautājumu: “Vai tu jau...

Foto

Izglītības interpretācijas konflikti: iemesli un untumi

Saeimas vēlēšanās uzvarējušās “6.oktobra paaudzes” valdības sastādīšanas šarādē jau no pirmās ainas figurēja solījums turpināt izglītības reformas. Tas neapšaubāmi ir...

Foto

Cik zaļi dzīvosim vecumdienās? Pensiju sistēmas ilgtspējas šķietamība

Daudz ir rakstīts un diskutēts par mūsu pensiju sistēmas nākotnes finansiālo ilgtspēju, t.i., par nākotnē sagaidāmo budžeta ieņēmumu...

Foto

„Naida runas” fabricēšana un orveliskā domu kontrole

"Visapkārt mums plosās naida runas uzplaiksnījumi,” - tā apgalvo tie, kuri vēlas attēlot noteiktus viedokļus vissliktākajā iespējamajā skatījumā, lai tos deleģitimizētu. Ja...