Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

04.02.2019. 11:13

»

TP

Bordāns ir pirmais tieslietu ministrs pasaulē, kas sūdzas vēstniecībām. Vai tāds var ieņemt šo amatu? Ar to tiek izdarīts rupjš spiediens uz tiesu varu, jo prokuratūra ir tiesu varas sastāvdaļa. Saskaņā ar viņa teikto, JKP dara visu, lai ārzemju valdības iejauktos Latvijas tiesu sistēmas darbībā. “Un...


Ak, Bordāns veicis spiedienu uz svēto govi - tiesu varā ietilpstošo Ģenerālprokuratūru!?! Vai man jāsāk līdzjust korumpētajai tiesu varai tik tamdēļ, ka tās nelabvēlis ir Bordāns, lai arī kā viņš man nepatiktu...

Atbildēt

ja daži sūdzas kremlim

03.02.2019. 13:40

tad citiem atliek ES........

Atbildēt

Tiesnesis

03.02.2019. 08:58

Bordāns varēja dot šo vēstuli parakstīt kādam partijas biedram, kurš nav saistīts ar Tieslietu ministriju. Saturs no tā nemainās, bet neizskatītos tik jocīgi. Ja ĢP pārkāj likumu, tad tieslietu ministram ir plašs līdzekļu arsenāls šo pārkāpumu novēršanai, bet neviens no šiem līdzekļiem nav vēstule vēstniecībām.

Atbildēt

Tieslietu ministrs ar sūdzībām vēstniecībām diskreditē valsti

02.02.2019. 22:14

Lai arī sabiedrības acīs tieši tieslietu ministrs atbild par tiesiskumu valstī un uzskatāms, ka viens no viņa galvenajiem uzdevumiem ir vairot pilsoņu uzticību tiesu varai, Jānis Bordāns (JKP) jau pirmajās amatā pavadītajās dienās apšaubījis Latvijas tiesu darbu visas pasaules acīs. Lai, visticamāk, paglābtu apšaubāmas reputācijas partijas biedru Juri Jurašu no taisnīga tiesas procesa, Bordāns apkaunojis Latvijas valsti, ar sūdzībām vēršoties citu valstu vēstniecībās. Būtībā šīs sūdzības uztveramas kā lūgums apžēlot Jurašu, kuram, kā zināms, draud kriminālvajāšana.

Atbildēt

Internetā popularitāti iekaro ironisks video par JKP Tautas sapulci

02.02.2019. 22:12

http://www.dzeltenais.lv/interneta-popularitati-iekaro-ironisks-video-par-jkp-tautas-sapulci/

Atbildēt

to bet

02.02.2019. 20:07

»

bet

viņš vismaz mēģina kko labot! Varēja dziedāt tālāk kopā ar visiem maksātnespējas darboņiem, tad būtu visiem labs, vai ne


Tas cekas mesls varetu labot kludu, ja aizcelotu ar laika masinu un norautu pautus savam tevam. Ka to lopu vel latviesu zeme nes?

Atbildēt

TB

02.02.2019. 19:00

Pēc Ventspils mēra sacītā, tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) šajā ziņā ir “izcilnieks”. “Viņa viss tas skatiens un visa tā uzvedība, un arī tā faktiskā rīcība – es uzskatu, ka viņš drīzāk ir nepieskaitāms nekā pieskaitāms. Rakstīt vēstules ārvalstu vēstniekiem – tur cilvēkam jābūt afekta stāvoklī, lai viņš to izdarītu,” norādīja politiķis. Nu vienkārši perfekti pateikts !

Atbildēt

TP

02.02.2019. 18:59

Bordāns ir pirmais tieslietu ministrs pasaulē, kas sūdzas vēstniecībām. Vai tāds var ieņemt šo amatu? Ar to tiek izdarīts rupjš spiediens uz tiesu varu, jo prokuratūra ir tiesu varas sastāvdaļa. Saskaņā ar viņa teikto, JKP dara visu, lai ārzemju valdības iejauktos Latvijas tiesu sistēmas darbībā. “Un tas ir tas augstākais tiesiskums. Un tāds var būt par tieslietu ministru? Jūs varat vispār iedomāties kaut ko tamlīdzīgu? [..].Tāds gadījums pasaulē ir pirmo reizi, tas ir Ginesa rekords. Ministru prezidentam ir jāprasa nekavējoši Bordāna demisija!

Atbildēt

bet

02.02.2019. 15:35

»

Yes

Bordāns kā Latvijas Ceļa biedrs un 5. Saeimas deputāts bija viens no tiem, kas ir tieši atbildīgs par "noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados


viņš vismaz mēģina kko labot! Varēja dziedāt tālāk kopā ar visiem maksātnespējas darboņiem, tad būtu visiem labs, vai ne?

Atbildēt

Yes

02.02.2019. 14:00

»

bet

re, kā vienotā frontē uzbrūk tiem, kas kaut vai domā, kā mazināt noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados


Bordāns kā Latvijas Ceļa biedrs un 5. Saeimas deputāts bija viens no tiem, kas ir tieši atbildīgs par "noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados".

Atbildēt

bet

02.02.2019. 12:42

re, kā vienotā frontē uzbrūk tiem, kas kaut vai domā, kā mazināt noziedzību un nevienlīdzību, kas sākās jau 90.tos gados.

Atbildēt

Jānis

02.02.2019. 08:37

Shitās ir bijušas labas vēlešanas, jauni dramatiskie pulciņi, attiecīgi jauni iestudējuni... Žūrija (tauta) var vērtēt savus izvirzījunus, kuram tad no tiem pienāksies nominācijas...

Atbildēt

jaajaa

01.02.2019. 22:45

»

Ludzu

To the Heads of Diplomatic Missions...


...LABAIS !!!...

Atbildēt

bs

01.02.2019. 18:08

»

Labais

Demokrātijas paraugstunda...


Jā,būtu smieklīgi,ja nebūtu tik trağiski.Smieklīgi,kā mūsu inteliğence atturas nosodīt šo pamuļķa izlēcienu,baidoties no aptaurēto atbalstītāju uzbraucieniem.

Atbildēt

HA !

01.02.2019. 15:46

Gan jau arī Āfrikas, Vidusāzijas vēstnieki atbalstīs Bordānu. Tie ir speciālizējušies tikt ar visiem ienaidniekiem galā. Jurašs jau ar Strīķi apkaroja korupciju RD. Lielībnieki. Ja ne viņi, tad kurš cels JKP slavu ? Samelojās Jurašs, sevi slavinot un ceļot JKP reitingu. Bez šiem diviem JKP nebūtu nekas.Jurašs ir JKP pastāvēšanas garants.

Atbildēt

Ludzu

01.02.2019. 15:11

To the Heads of Diplomatic Missions
in Riga, Latvia
Riga, 25th January, 2019
Your Excellencies,
As heads of diplomatic missions stationed in Riga, you are probably well aware of the ongoing situation regarding the issue of the charges brought against Juris Jurašs, a member of Saeima and of our faction. In order to clarify this situation and our position on the issue, we would like to share some of the basic facts on the case, which should provide an insight on the way the situation has developed and the current state of affairs.

A case against a whistle-blower

The purpose of this letter is to draw attention of the public to the situation where the Attorney General of Latvia is trying to prosecute a Member of Parliament of Latvia, Chairman of the Defence, Interior and Anti-Corruption Committee – Juris Jurašs.

Following an illegal dismissal from the Corruption Prevention and Combating Bureau (KNAB) in July 2016, J. Jurašs released information on an attempted bribery of one million euros upon which KNAB did not act. In return, criminal proceedings were taken against the ex-Head of KNAB Operations Division J. Jurašs on 29th July, 2016 and he faced a set of charges for purposely releasing a state secret. The prosecution found no criminal intent or activity, it concluded that the investigation was initiated on false claims, and thus, the case was dismissed on 15th June, 2017.

On 20th July, 2017, J. Jurašs attempted to figure out the conditions that facilitated the unsubstantiated criminal case against him; but following this motion the very same case that was dismissed on 15th June, 2017, was reopened on 25th August, 2017. Furthermore, the Prosecutor General’s Office is currently asking to revoke the parliamentary immunity of J. Jurašs, which will likely cause him to lose the position of the Chairman of the Defence, Interior and Anti-Corruption Committee. The functions of this Committee include, to the greatest extent, the implementation of the rule of law in the country.

J. Jurašs is well known for his accomplishments in the field of anti-corruption in Latvia; at the same time it has gained him many powerful enemies whose accomplices are part of law enforcement agencies and also the Prosecutor General’s Office of Latvia.

As of 18th March, 2017, J. Jurašs is a member of the Board of the New Conservative Party in Latvia. The Party criticised the work of the Prosecutor General and demanded his resignation in its election campaign. Strengthening the rule of law was the main issue driving the election campaign.

The Law on State Secret states that information on cases of corruption cannot be classified as a state secret (Article 5 Paragraph 4).

With assurances of my highest consideration,
Yours Sincerely,

Jānis Bordāns
Chairman of the Board
New Conservative Party

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 14:24

»

jokste

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi


Viņi tikai konkurē savā starpā, cīnoties par vēlētāju balsīm. Maldinot un solot! Arī par savu izdzīvošanu kā fiziskas personas.

Pirms vēlēšanām staigā kā bālas nāves bez ideoloģiskām koncepcijām latviešu tautas interesēs, bet ar visādām deklarācijām un tukšiem, sen dzirdētiem saukļiem. Faktiski kārtējiem murgiem par to, kas būtu jādara.

Nevienam no viņiem nav plāna, kas būtu labvēlīgs latviešu tautai šajos genocīda apstākļos.

Atbildēt

ansis

01.02.2019. 13:54

»

kaktuss

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis


ja kāds no rīta, paskatoties spogulī, redz nimbu sev ap galvu, tad nav jāiet uz ministriju, jāsauc ārsts

Atbildēt

nevajag muldēt

01.02.2019. 13:51

»

jokste

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi


Bordāns un lielākā daļa no viņa partijas cīnās tikai un vienīgi par sevi. Bordāns, lai tiktu pie varas, pārējie, lai varētu štellēties. Bet viņš ir lūzeris - varēja kļūt par premjeru, nemācēja paņemt varu, kļuva par tieslietu ministru - pirmajā dienā izgāzās kā veca sēta. Kāds viņš būs ministrs, ja juristu vidū viņa reitings tagad svārstās starp vienu un divām nullēm? Un tas ir tikai sākums, cirks turpināsies.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 13:48

»

...

Bet Bordāns nav latvietis


Francūzis? Ja vajag, varam algot šo francūzi, ja mums kalpos derīgi! Jo labāk! Izaicinājumi ir lieli, var nošaut kā M. Bunkus. Ja nav latvietis, biežāk nāksies atskaitīties par padarīto latviešu tautas labā.

Viņam jādeklarē, ka savu politiku realizēs saskaņā politikas patieso definīciju. "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautas tiesiskajās interesēs" . Kamēr viņš to nepasaka, nerealizē un neatskaitās, viņš ir āksts.

Tieši tas pats attiecas uz A. Gobzemu no KPV.

Atbildēt

jokste

01.02.2019. 13:42

Protams Bordāns ar savu partiju cīnās pret Latvijas izzagšanu,izzadzēju mafija cīnās pret viņu,un pret vina partijas biedriem,kuri visi nelokami cīnās pret čekistu izzadzējiem,pret sarkano buržuaziju,novelu visai partijai spēku un izturību,cīņā sarkano vēzi.

Atbildēt

Kamēr Bordāns nepateiks

01.02.2019. 12:57

»

po

Tāpēc, ka Jurāšs ir zaglis, bet Bordāns to piesedz, bet JKP kopīgs starptautisks projekts varas pārņemšanai valstī, skandinot vienu pantiņu, "visi zog,bet mēs ne, ķeram zagli". Provokatoru banda odnim slovom


sakrālos vārdus "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai" un nevadīsies savos mērķis pēc šiem vārdiem, atskaitoties regulāri latviešu tautai, ko ir tās labā reāli izdarījis, visa viņa rīcība un vārdi tiek vērtēti cionistu mērcē. Tas ir - skaistas un tukšas runas, bļaušana par beztiesiskumu, aicinājumi dzeltanām vestēm - demonstrācijām, vēstules vēstniecībām, ir cionistisks balagāns un cirks. Tāds pat cirks, kas neatšķiras no līdzšenējā politmafijas politiskā cirka, medijos popularizējot cionistu- komunistu- čekistu ideoloģij profesori Ilgu Kreitusi.

Atbildēt

po

01.02.2019. 12:22

Tāpēc, ka Jurāšs ir zaglis, bet Bordāns to piesedz, bet JKP kopīgs starptautisks projekts varas pārņemšanai valstī, skandinot vienu pantiņu, "visi zog,bet mēs ne, ķeram zagli". Provokatoru banda odnim slovom.

Atbildēt

Drīzāk

01.02.2019. 11:59

»

dalia

interesanti pie kuriem mammas brunčiem ir aizskriets pasūdzēties ? ASV, Krievijas


pie KĪNAS TAUTAS REPUBLIKAS-jo uz turieni gar ķīseļa krastiem tek sorosistu piena upes un Japānas nindzjām.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 11:26

»

Lelle

Valsts izzadzēji visi kā viens metušies "aptaisīt" JKP un Jurašu,Bordānu jo bailes ir lielas no tā, ka paši nonāks tiesu priekšā un būs jāatbild par valsts izzagšanu un tautas iedzīšanu postā. Lai kā viņi censtos, tā diena vairs nav tālu...to laiku var tikai pavilkt ar savas varas manipulācijām, bet...


Valsti izzog cionisti, jo Saeima realizē cionistu politiku.

Kā cionisti to izzog? Realizējot cionistu rokasgrāmatas tēzes. Cionistu rokasgrāmatu Saeimai, Saeimas prezidijam izdalīja jau 6. Saeimas laikā. Tā cionistu politika realizējas arī 13. Saeimā, atbalstot beztiesiskumu, izdodot kriminālvajāšanai J. Jurašu.

Beztiesiskums izpaužas visu darbībās - prokuratūra ar virsprokurora M. Adlera rīkojumu atjauno izbeigtu kriminālprocesu, nosūta Saimai lūgumu izdot krimvajāšanai. Lūgumu pirms Saeimas prezidija un deputātiem izskata Saeimas juridiskais birojs - neredz prettiesiksmu un nenosūta lūgumu atpakaļ uz prokuratūru. Biroja rīcība ir prettiesiska.Saeimas prezidijs un Saeima, pats J. Jurašs atzīst virsprokurora nelikumību un visi nobalso par izdošanu. Te mēs redzam cionistu Gudro stratēģijas un taktikas tēzes darbībā - "tauta jāpieradina pie nelikumībām".

Visi pieminētie, sākot ar virsprokuroru M. Adleru un beidzot ar pašu J. Jurašu, izzog valsts naudu, tērējot administratīvos un materiālis resursus, bremzējot tiesiskuma ievērošanu. Pie Saeimas ēkas 31. janvārī sarīkoja balagānu, cirku.

Sekojoši - turpinot šķērdēt nelietderīgi valsts budžeta naudu, valsts parāds nesamazinās. Tas palielinās. Cionistu politikas mērķis ir palielināt valsts parādu un valsts atkarību no naudas aizdevēju nosacījumiem.

Atbildēt

dalia

01.02.2019. 11:14

interesanti pie kuriem mammas brunčiem ir aizskriets pasūdzēties ? ASV, Krievijas ?

Atbildēt

Patriotiskais gars

01.02.2019. 11:13

Ir aizcirsts viens no astoņkāja ščupaļciem, bet cīņa nav galā?!

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 11:10

»

Tu nejēga

Par kādu "latviešu taut" tu, nejēga, "Masonu ērglis", runā. Ksenofobiju pieļauj tikai čekisti ar nolūku naidot tautas un to var piedot "TĒVZEMIEŠIEM un Raivim Dzintaram, kā garā nabadzīgajiem. Bordānam nav tādu tieksmju šķirot tautības, manuprāt, jo tiesiskumam, ko viņš sludina un atbalsta, par ko viņu...


Ja Bordāns neatzīst latviešu tautas tiesisko interešu prioritāti, kas nostiprināta Satversmē, tad nav jēgas visai viņa darbībai. Tādi kā tu esi par okupantu- migrantu politiku. Nenodalot latviešu tautas interešu prioritāti, nevis spekulējot ar šīm vērtībām, nav panākams tiesiskums, tiesiskas valsts pastāvēšana. Tādēļ, ka ir dažādu, antagoniski nesamierināmas interešu grupas, kurām ir izdevīgs beztiesiskums cionistu izpratnē. Atzīstot latviešu tautas priritātes intereses, iestājas zināma kārtība un izbeidzas haoss ar teātri un tukšām, skaistām runām, un cionistu beztiesiskkumu.

NA kūrētie maksātnespējas procesi ar netīrās naudas ieplūšanu NA melnajā kasē, kas rezultējās ar M. Bunkus slepkavību, pierāda haosa, cionisma politikas situāciju, kura ir neizdevīga visiem, izņemot slepenās korporācijas un cionistus - komunistus- čekistus.

Atbildēt

Tu nejēga

01.02.2019. 10:50

»

Masonu ērglis

Bordāna vājā vieta ir tieši latviešu tautas tiesisko interešu aizstāvības trūkums...


Par kādu "latviešu taut" tu, nejēga, "Masonu ērglis", runā. Ksenofobiju pieļauj tikai čekisti ar nolūku naidot tautas un to var piedot "TĒVZEMIEŠIEM un Raivim Dzintaram, kā garā nabadzīgajiem. Bordānam nav tādu tieksmju šķirot tautības, manuprāt, jo tiesiskumam, ko viņš sludina un atbalsta, par ko viņu neieredz nacionāļi, no kā baidās NA un neviens vien cits, nevar tik šķirots pēc etniskām pazīmēm, to tu, duraks, varēji saprast un nemurgot.

Atbildēt

Lelle

01.02.2019. 10:25

Valsts izzadzēji visi kā viens metušies "aptaisīt" JKP un Jurašu,Bordānu jo bailes ir lielas no tā, ka paši nonāks tiesu priekšā un būs jāatbild par valsts izzagšanu un tautas iedzīšanu postā. Lai kā viņi censtos, tā diena vairs nav tālu...to laiku var tikai pavilkt ar savas varas manipulācijām, bet zvaigznes apjāt nevar. Finks to jau paredzēja 1957. gadā...

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 09:58

»

kaktuss

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis


Bordāna vājā vieta ir tieši latviešu tautas tiesisko interešu aizstāvības trūkums.

Bordānam ir skaidri jāpasaka, pēc kā viņu vērtēs - "Politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai".

Šī definīcija ir pareiza pretēji I. Kreituses komunistu- čekistu- cionistu izdomātai definīcijai - "Politika ir kompromisu māksla."

Kamēr Bordāns nepasaka skaļi, ka politika ir māksla panākt vēlamo latviešu tautai, tautai vērtējot viņa vārdus un darbus, tikām mazais napoleoniņš sēž cionistu ierakumos un atbalsta naidīgos latviešu tautai slepeno korporāciju apvienības L!KA! centienus.

Atbildēt

Zinošais

01.02.2019. 09:45

»

Labais

Demokrātijas paraugstunda...


"Velns" slēpjas detaļās.... Diemzēl par tām mēs neesam informēti ! Kā atzina Judins arī viņam nav iespēja pārbaudīt un uz tā jau balstās attiecīgās tēmas PR stratēgija.
Ne velti ir teiciens ka ar avīzi var nosist gan mušu gan politiķi un šodienas situācija (dez)informācijas plūsmas ir kā diena pret nakti !
Atkārtošos: Bija tāds Stross Kāns kandidēja uz Francijas rezidenta amatu, līdz parādījas apsūdzība noziegumā, kandidēt vairs nevarēja, vēlēšanas beidzās apsūdzības izrādījās nepamatotas, bet mērķis jau bija sasniegts ! Un tas notika tais valstīs, kuras uzskatām par ar senām demokrātijas tiesiskuma u.t.l. tradīcijām !
Un kāpēc tad ES atļaujas Polijai un Ungārijai norādīt kā veidot savu likumdošanu, regulēt migrāciju u.t.l.

Atbildēt

kaktuss

01.02.2019. 09:33

Tiešām viņš uz napaleoniņu nelk!Tāds sturgalvīgs āzītis vien ir>Sadomājies puisis!

Atbildēt

saskaņai un zzs to ļoti vajag zināt

01.02.2019. 09:11

???????????????????????????? cik ļoti?

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 09:02

»

Redžinalds

Gan jau ir savi apsvērumi Bordānam. Fokusam ir jābūt uz tiesiskuma atgūšanu valstī, tas ir pamatu pamats


Cionisti ir pret tiesiskumu.

Uzskatāmi tas redzams izvairīgajā I. Mūrnieces rīcībā, aicinot balsot par Juraša izdošanu kriminālvajāšanai. Nav svarīgi, kas ir kaut kāds J. Jurašs, bet nozīmība ir likumībā. I. Mūrniece no NA ir likumdevēja - Saeimas prezidija vadītāja un viņai ir kā ikvienam no mums atbildība likuma priekšā - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības- Mūrniecei mazākais bija jāatturas no balsojuma, zinot, ka ar balsojumu atbalsta prokuratūras prettiesisku lūgumu - lūdzot Jurašu izdot vajāšanai ar safabricētu lietu.

Pats Jurašs, draudot ātrāk uzsākt lietu pret prokuroru, ātrāk beidzoties tiesas procesam pret viņu, izrāda savu nedrošību. Pats J. Jurašs aicinot viņu izdot, rīkojas prettiesiski. No Saeimas tribīnes viņam, labi saprotot, ka viņu izdos, bija jāteic citi vārdi, tos, ko viņš pateica plus vārdus, kas norāda, ka Saeima balsojot par viņa izdošanu, atbalsta prokuratūras likuma pārkāpumu šai lietā. Saeimai bija tiesības zināt savas tiesības - neatbalstīt prokuratūras likuma pārkāpumu kā likumdevējam.

Cionisma atbalstītāja I. Mūrniece un Saeima pati, J. Jurašs atbalstīja, izdodot un aicinot izdot J. Jurašu kriminālvajāšanai cionistu tēzi reizē ar prokuratūru - "tauta jāpieradina pie nelikumībām".

Otra cionistu tēze - "ar skaistām runām jānogurdina tauta" - bija redzama teātrī pie Saeimas ēkas 31. janvārī ar Bordāna runu. Kolīdz Bordāns beidza savu runu, uzreiz no pretējām durvīm iznāca Jurašs un izskrēja cirka arēnā.

Atbildēt

Q

01.02.2019. 06:52

Ja paskatās problēmai saknē, cīņa notiek starp diviem noziedzīgiem grupējumiem, viens pārstāv nacionālos oligarhus, otrs ir Vienotības sorosīti un to klons Bordāns ar savu JKP, kuri izpārdod Latvijas valsts īpašumus saviem saimniekiem, tagad apsolījuši tiem ostu privatizāciju un dārgās sašķidrinātās amerikāņu dabas gāzes iepirkšanu, tāpēc arī tā trako, jo jūt aizmuguri!Mums atliek tikai noskatīties šīs marionetes un klauna izdarībās!

Atbildēt

Redžinalds

01.02.2019. 06:34

Gan jau ir savi apsvērumi Bordānam. Fokusam ir jābūt uz tiesiskuma atgūšanu valstī, tas ir pamatu pamats.

Atbildēt

Masonu ērglis

01.02.2019. 04:05

Aizvien skaidrāk iezīmējas revolucionārā situācija, kas pieprasa, kā pusē tu esi. Politmafijas - bandītu baltajās akaklītēs, to pārstāvji - Māris Kučinskis, Kalnmeijers, I. Mūrniece, Maizītis, Mežviets, sorosids Lembergs, vai tādu, kuri izdzīvojuši nepievienojoties viņiem un uzsāk bezkompromisu karu pret tiem.

Vēstule vēstniecībām bijusi, lai sevi starptautiski pozicionētu JKP.

Šaubas saglabājas. Šaubas nav laba lieta. Ja man jātic J. Jurašam, man jātic A. Potapovai. Un Bordānam. Es neticu Lembergam, Kalnmeijeram, Mežvietam, Maizītim, Dzintaram un Mūrniecei utt.

Lai ticētu jel kāda iepriekš nosauktā retorikai vai rīcībai no abām "gangsteru bandu" pusēm, man jādzird un jāredz, ka tiek postulēta cīņa pret cionismu un slepenajām korporācijām kā L!K!A!, kurā ietilpst Raivis Dzintars no NA, kas devis slepenu buršu zvērestu korporācijā Lettonia, kurai nav nekāda sakara ar latviešu tautas interesēm.

Vai Jurašs, Potapova, Bordāns mums atgādina latviešus? Es redzu cīņu par ietekmi, nevis par latviešu tautas interesēm.


Atbildēt

K

01.02.2019. 02:56

»

Ilga

Varbūt viņš nobijās, ka ar Jurasu notika


Nesaprotu, a ko tas jurašs tā baidās no tās tiesas? Alločka pat advokāte esot

Atbildēt

No malas

01.02.2019. 00:05

Vājš vīrelis un pilns nevis ar tiesiskumu, bet gan ar revolucionāru pārliecību

Atbildēt

Asiirietis

01.02.2019. 00:01

Kāpēc piemēram man nav satraukuma par to kas tur rakstīts. Āda svilst tiem kas apzagušies un sev likumdošanu nolobējuši, gan jau izcels tos saulītē lai apžilbst un tad rātslaukumā ar mietiem noslānīt, lai tūkstošgadus vairs nevienam nenāktu prātā pret tautu nostāties.

Atbildēt

Dīvāna eksperts

31.01.2019. 23:55

Kura te īsti tagad ir klauna partija?

Atbildēt

Pilnīga taisnība

31.01.2019. 23:36

»

Masonu ērglis

Ja vēstule ir izsūtīta, vēstniecībām nevienam par to nav jāatskaitās, ja saņemta... Un neviena neatklās. Tāda ir diplomātiskā kārtība. Ja tomēr ir izsūtīta, Bordāns nav veicis neko pretlikumīgu


Manuprāt, nav ko kulties, viss ir izdarīts parteizi par vēstuli. Tā liecina, ka tiek informēta starptautiskā sabiedrība par tiesiskuma stāvokli, ka JKP ir norūpējusies par to un iestājas par tiesiskuma atjaunošanu, jo reingi ir zemi.

Ko jus te gribiet vēl, komentētāji, melst? Šeit ra ksta cilvēki ar naidu un greizsirdību un kuri nobaidījušies, ka nebūs vairs tā, kā bija, tomēr liela ietekme ir "jaunajiem spēkiem".
Runājot par JKP reputaciju, manījāt "Tieša runa" raidījumā. ka atbalsts JKP bija milzīgs, ap 95 % balsotāju par Jāni Bordānu.

JKP reputācija aug augumā, lai kā jūs te censtos to nomelnot.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Zāļu valsts aģentūrai nebija likumīgu šķēršļu zāles „Rigvir” nepārreģistrēt

FotoZāļu valsts aģentūra (turpmāk – Aģentūra) sniedz informāciju par Aģentūras un tās Zāļu reģistrācijas komisijas veikto darbu zāļu novērtēšanā un reģistrēšanā.
Lasīt visu...

21

Smiekli nevietā

FotoPirms nedēļas Pietiek iepazīstināja ar manu piedāvājumu Valsts prezidenta amatam, kurš bija publicēts rubrikā "Pietiek nopietnības". Komentāros izraisījās diskusija, kurā jautrības bija maz. Izvirzījās nopietni, Latvijai smagi jautājumi, uz kuriem atbildot esmu sagatavojis jaunus video un rakstveida materiālus.
Lasīt visu...

21

Dzirkstele

FotoMaz ir to, kuri patiesi spēj novērtēt, kas tikko ir noticis. Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis, uzzinot, ka ir ievēlēts par prezidentu, vēršoties pie žurnālistiem, uzrunāja bijušās Padomju Savienības valstis, sakot - mēs varam! Mēs spējam nostumt malā padomju nomenklatūru un atbrīvoties no viņu virsvadības. Ja mums tas izdevās – arī jūs to spējat!
Lasīt visu...

12

Vēstījums 2019. gada Lieldienās

FotoKristus ir augšāmcēlies! Priecīgas Lieldienas! Jau divtūkstoš gadus mēs cits citu šādi sveicam. Kad kaut ko dara tik ilgi, var iezagties pierastība, taču šoreiz īstuma elpu Lieldienu sveicienam piešķir apņēmība atjaunot kristīgās Eiropas simbolu – Parīzes Dievmātes katedrāli. Piepeši tas ir ļoti svarīgi franču tautai un daudziem cilvēkiem visā pasaulē, arī Latvijā.
Lasīt visu...

21

Latvijā valsts apmaksā par trešdaļu mazāk inovatīvo medikamentu nekā Lietuvā un Igaunijā

FotoLatvijā pacientu nodrošinājums ar valsts kompensētajiem jaunākās paaudzes medikamentiem būtiski atpaliek no pārējām Baltijas valstīm. Turklāt, neskatoties uz būtisko izrāvienu 2018.gadā, Latvijas atpalicība šajā jomā ar katru gadu pieaug, liecina Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) apkopotie dati par inovatīvo zāļu pieejamību Baltijas valstīs 2018.gadā.
Lasīt visu...

21

Nacionālais suicīds

Foto2019.gada 15.aprīlī viena latviešu tautas daļa tika iepriecināta ar šādu ziņu: “Koalīcijas partijas sadarbības sanāksmē vienojušās par kopīgu atbalstu Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam Valsts prezidenta amatā. Kandidatūra Valsts prezidenta amatam koalīcijai būs jāiesniedz maija sākumā Saeimas prezidijam. Visticamāk, opozīcijas partijas līdz maija sākumam nāks klajā ar savu redzējumu par labākajiem augstā amata kandidātiem. "No koalīcijas partijām ir izvirzīts viens kandidāts, vairāk nav. Es neredzu nevienu iemeslu, kāpēc Levita kungam nevarētu būt Saeimas vairākuma atbalsta," pēc sadarbības sanāksmes paziņoja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).”
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par mūslaiku šucmanietēm un par Rimšēviču

Šucmaņi – oficiāli sardzes dienests – Otrā pasaules kara laikā bija tāda pretīga kolaboracionistu pasuga, kuras pārstāvjus vācieši sūtīja uz...

Foto

Kad Bordāns vēl uztraucās nevis par bezkompromisa tiesiskumu, bet par to, kurš viņu paņems uz vēlēšanām...

Klausoties, kā tagadējais tieslietu ministrs Jānis Bordāns vietā un nevietā...

Foto

Palīdzība...

2009. gada marta nogalē ASV ekonomisko palīdzību Centrālamerikas valstīm – Salvadoras Republikai (República de El Salvador), Gvatemalas Republikai (República de Guatemala) un Hondurasai (Honduras). Kāpēc?...

Foto

Piedāvājums Latvijas prezidenta amatam

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu...

Foto

Ansis Pūpols: Meroni atzīstams par oligarhu

Beidzot kāds to pateicis skaļi — Ventspils kriminālprocesu «arestētās mantas glabātājs» Rūdolfs Meroni atbilst visām trim klasiskajām oligarhijas pazīmēm: ietekme...

Foto

Jūrmalas opozīcijas deputāts Grūba izmanto skolēnu vecāku sapulci savās politiskajās interesēs

Otrdien, 9. aprīlī, Jūrmalas Valsts ģimnāzijā notika informatīva vecāku sapulce, kurā kā vecāks piedalījās arī...

Foto

Alvis, Žeņa un Vova. Tiem, kas man Pārdaugavā sārtu krāva

Tas nebūs gari. Bet sākumā daži skaidrojumi par manis pieminētajiem tēliem virsrakstā....

Foto

Teikumi aplaužas

Publiskās telpas viedokļos par Egila Levita izredzēm tikt ievēlētam valsts prezidenta amatā teikumi gludi, bet kaut kā neizbēgami aplaužas ar loģiski izrietošiem “bet”....

Foto

Televīzija ir mehānisms, kura darbība atšķiras no pilnīgi visiem citiem uzņēmumiem un to vadīšanas

Ja kādu interesē, man arī ir, ko teikt LTV un NEPLP sakarā....

Foto

PAR izdarīja to, ko nespēja NA: EP priekšvēlēšanu partiju cīņas/veļas mazgāšana ir sākusies

Pēdējo dienu laikā redzams, ka partijas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām aktivizē savas priekšvēlēšanu...

Foto

Nenosūtīta atklātā vēstule Arkādijam Suharenko

Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētāj Arkādij Suharenko! Rakstu Jums atklātu vēstuli, aicinot darīt visu iespējamo, lai neļautu Levita kungam...

Foto

Vējoņa miesassargi invalīdu stāvvietu neaizņēma

Sadarbībā ar arValsts prezidenta drošības dienestu Valsts prezidenta vizītes dienā  šī gada 5. aprīlī tika organizētas stāvvietas pie Carnikavas novada domes...

Foto

Privatizācijas aģentūra vēlas turpināt bezatbildīgi šķiest nodokļu maksātāju naudu, aicinu Ekonomikas ministriju izvērtēt aģentūras vadības rīcību

Paziņojot par savu ieceri lūgt Augstākās tiesas rīcības sēdē tiesnešu...

Foto

Varbūt pienācis laiks likt izšķērdētājiem maksāt?

To, ka uzņēmējs Kirovs Lipmans sūdzas par valsts iestāžu attieksmi konkrētā lietā, bet valsts iestāde – Privatizācijas aģentūra Ministru kabineta...

Foto

Īsi par jauno valdību un tās stutēm

Kartona Jurašs Saeimā ir JKP sektantu prāta nabadzības apliecinājumus, bet smagos noziegumos apsūdzētais Jurašs - Tieslietu ministrijas parlamentārā sekretāra...

Foto

Hipotēze par globālas parādības cēloni

Šajā esejā vēlos iepazīstināt ar hipotēzi par globālas parādības cēloni. Virsraksts varēja būt savādāks. Virsrakstā iederas vārdi – “Modernā obsesija jeb...

Foto

Atpakaļ deviņdesmitajos, rindā pēc desas pie „Olainfarm”

Šajā rakstā vēlos paust savu kā mazākuma akcionāru pārstāvja viedokli par notikumiem, kas norisinājās 1. aprīlī pie AS „Olainfarm”...

Foto

Kad politiķi un ierēdņi mēģina sava nesaimnieciskuma dēļ radušos zaudējumus piedzīt no uzņēmējiem

Šodien, 2019. gada 3. aprīlī Rīgas apgabaltiesa pilnībā noraidīja Privatizācijas aģentūras prasību pret...

Foto

Ir nopietnas problēmas ar Laimas slimības novēlotu diagnosticēšanu un nekorektas ārstēšanas vai neārstēšanas sekām

Laimas slimības slimnieku biedrības viedoklis par 2019.gada 27.marta Latvijas Infektologu un Hepatologu...

Foto

Nejaukais metējs Artuss Kaimiņš aizmirsis visas manas veltes un labos darbus

Metējs laikam atkal ir uzkāpis uz korķa, met un cenšas jokot. Laikam metienā būs aizmirsis,...

Foto

Kas vēl ir atkarīgs no Meroni?

1. Valsts drošības dienesti atzīst, ka Meroni ir apdraudējums Latvijas valstij, tādēļ ar Meroni saistītai kompānijai aizliedz iegādāties Radio SWH....

Foto

Kā neapzinīgajām „nepareizajām” influencerēm kļūt „pareizākām” un apzinīgākām - abonējiet pareizo žurnālu un rakstiet par pareizajām lietām

Pirms nedēļas sociālajos tīklos publicēju ierakstu par Latvijas “influenceriem”....

Foto

Par Īvānu un pašiem

Šodien daudz manu sekotāju trako par Daiņa Īvāna rakstu avīzē "Cīņa" pirms gadiem 30, kas piespēlēja sociālismam un PSRS*. Lai būtu....

Foto

Šodiena bieži atklāj pagātni

Gadās, ka nākotne ir nenovēršama, it kā kāda augstāka spēka nolemta. Nav neviena, kas spētu to apturēt. Cilvēki un notikumi virzās līdzīgi...

Foto

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi

Latvijas politikā pārāk ilgi dominē vājoņi. Cilvēki, kuriem nacionālās pašapziņas un nacionālo interešu jēdziens šķiet kaut kas svešs. Būdami politikā,...

Foto

Mūsu esības antipodi

Latviešu tautas esību tagad nosaka antipodi – divas diametrāli pretējas dzīves izpausmes. Par katru no šīm izpausmēm ir emocionāli vingra atziņa. Par vienu...

Foto

Atklāta vēstule Kariņa valdībai: lūdzam apturēt ekoloģiskās sistēmas iznīcināšanu

Biedrība “Aleju aizsardzība” un dabas draugi Latvijā lūdz Jūs kļūt par pirmo valdību Latvijā, kura izveido ekoloģisko...

Foto

Čekas „stukaču” kartiņu sāga turpinās

Savdabīgi, ka pēdējās nedēļas laikā ir atklājies fakts, ka nav publiskotas visas „čekas” kartītes. Medijos raksta, ka vēl ir aptuveni 447...

Foto

Moceklis Nils veic gājienu ar bandinieku: EP priekšvēlēšanu kampaņa ir sākusies

Līdz Eiropas Parlamenta vēlēšanām atlikuši divi mēneši, un ir interesanti vērot, kā notiek “Saskaņas” līdera...

Foto

Aicinām piketā pie Saeimas piedalīties ikvienu, kuru neapmierina stāvoklis dzīvnieku aizsardzības jomā Latvijā

Aicinām piedalīties piketā pie Saeimas trešdien, 27.martā plkst. 8.30 – 10.30 ikvienu, kuru...

Foto

Prātojums par raibiem laikiem

Prātoju par raibiem laikiem, gluži vai negaidīti uzkritušiem. Jutos pilnībā apradis ap mūsu sabiedrības mierīgo, bet neizbēgamo virzību uz arvien jauniem atklātības...

Foto

Kur tad palika šie „riski nacionālajai drošībai”?

Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrībai ir pieejams daļējs tā saucamo čekas maisu saturs, un atgādināšu – „kartītes” apskatei ir...

Foto

Jaunās pamatšķiras un to sekmes

Aizvadītais XX gadsimts ir ievērojams ar kardinālu sabiedrības pārveidošanos. Zinātnes valodā sabiedrības pārveidošanos dēvē par sociālo transformāciju. XX gadsimtā būtiski izmainījās...

Foto

No visiem kaktiem lien ārā mošķi, kas vēlas mūsdienu Latviju padarīt par totalitāru zemi

Vai tiešām LTV izlems, kurš drīkst nomāt telpas, vadoties pēc tā, kāds...

Foto

Izglītības ministrija ir ļoti ieinteresēta aprobežotas nācijas radīšanā

Tas, ka katrs cenšas paķert to, kas nav piesiets vai ir slikti piesiets, zināms jau sen. Pēdējā laika...

Foto

Kamēr Jānis Sārts guļ uz NATO lauriem, Kremlis plūc augļus informācijas kaujas laukā

Jau kādu laiku atpakaļ līdztekus tādiem jau zināmiem formulējumiem kā bruņots konflikts un...

Foto

Augsti godātajam Latvijas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim - par pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izpildi

Informējam, ka Ministru kabineta (turpmāk - MK) atbalstītajā un Saeimai iesniegtajā...

Foto

Atvērtās sabiedrības nacionālās īpatnības

Atvērtās sabiedrības idejas Latvijā kļuva populāras 80. gadu beigās. Daudzi no mums uzzināja, ka pretstatā atvērtai sabiedrībai pastāv arī slēgtā sabiedrība, kuru...

Foto

Par tikumu, bērnu drošību, fizisko un garīgo veselību: iesniegums Ilgai Šuplinskai, izglītības un zinātnes ministrei

Baudām aizvien lielāku materiālo labklājību. Tomēr vērojumi viena cilvēka mūža garumā...

Foto

Dieva dāvana, svētuma deficīts un algas

Acīmredzot latviešu tautas dzīvē kā Dieva dāvanu nākas uztvert neilgo padomju periodu. XX gs. 70.gados latviešu kultūras attīstībā tika sasniegta...

Foto

Kas mūsdienu politiķiem liek vairīties no leģionāriem?

Arī šogad pie Mātes Latvijas atnāks sirmie leģionāri. Varbūt kādam rokās būs necils ziedu pušķītis, cits iztiks bez tā....

Foto

Nu sajuka vienā katlā jums tie Aivaru Skrindu īpašumi un viņu sievas...

Raksta Jums korumpētākais un mafiozākais Valsts meža dienesta organizētā grupējuma šūniņas – Daugavpils nodaļas...

Foto

Valsts meža dienests: apgalvojumi par „mežziņu mafiju” ir abstrakti, pie mums viss labākajā kārtībā

Anda Krēsliņa (attēlā) vadītā Valsts meža dienesta iekšējās kontroles sistēma strādā lieliski,...

Foto

Vitālijs Reinbahs Augstākajā tiesā atkārtoti uzvar Rīgas mēru Nilu Ušakovu

12. martā juridisko pierādījumu trūkuma dēļ ar Augstākās tiesas lēmumu tika izbeigta tiesvedība saistībā ar Rīgas...

Foto

Zagļiem un teroristiem nav nacionalitātes

Kremlis reiz cerēja, ka ar Imantas betona bloku namu pagalmā uzaugušā naivā Nila palīdzību tam izdosies pārņemt varu un kontroli Rīgā...