Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

04.01.2020. 10:22

Bordāns tiesiskumu ievedīs Latvijā,tiesu sistēma ir stipri korumpēta,TM turpat 25.g.bija zem NA,Saskaņas,ZZS.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.01.2020. 22:07

Sēdies, redakcija, divi!:

1) lamj ir kļūda;
2) Saeimas kārtības rulli pieņēma
iespējams Saeimas vairākums;

Atbildēt

Ventiš

02.01.2020. 15:41

Prezidents žīds,tieslietu ministrs,žīds,dižais nacionālists raivītis dzintariņš arī žīds un parādnieks arī šaloms:)
Slinkums visus žīdus te uzskaitīt,par rīgas domi nerunašu,tur vispār ir izraēla.Mācieties atšķirt žīdus no pārējiem,pat ja viņam pasē rakstīts,ka viņš ir latvietis un vārds un uzvārds ir latvisks.Ko tad grib,ja žīdi pie šprices,tie vienmēr ir sūdus taisījuši.Tāpēc jau viņus tā arī ciena :)) spriež neviss pēc runāšanas,bet pēc darbiem!

Atbildēt

aarpraac

02.01.2020. 10:14

un tāds, piedodiet, mums ir tieslietu ministrs??? tāds, kas neorientējas likumos??? Neko neteiktu, ja to muldētu kāds trakstorists... bet tieslietu ministrs.... ārprāts, cik tas ir nožēlojami!!!

Atbildēt

Māris Ābele

02.01.2020. 06:26

LAIMĪGU JAUNO 2020. GADU!

Korumpētajiem tiesnešiem Jaunajā gadā novēlu izpirkt veikto cilvēktiesību pārkāpumu!

Tiesneši atklāti pārkāpj Cilvēktiesības!
Neesmu deklarējis dzīvesvietu, jo lētāk ir samaksāt sodu par dzīvesvietas nedeklarēšanu nekā maksāt tiesas pretlikumīgi (korupcija ) piespriestus maksājumus, kā tas ir civillietā C31275815, kurā trīs LR pilsoņiem Augstākās tiesas 3 tiesneši piesprieda solidāri apmaksāt apsaimniekošanas un komunālos maksājumus + tiesāšanās izdevumus 1696,53 eur apmērā ( kopā aptuveni 2600 eur ) tikai tāpēc, ka šīs personas ir deklarējušās šajā adresē kaut arī tur nedzīvo un nav līgumattiecībās (lietā atrodas šo personu iesniegumi ar paskaidrojumu, ka dzīvesvietu deklarējuši tikai un vienīgi oficiālas komunicēšanas iespējai starp valsti un pilsoņiem). Tiesu sprieda "Agnese Veita", "Ilze Celmiņa" un "Normunds Riņķis", prasītājs SIA "Baltic Finanz Invest" ( investori Riko Šlēgels (Rico Schlegel) un Ulbrihs Eduards Ekarts (Ulbrich Eduard Eckart) , uzņēmumu tiesā pārstāv Gundars Madelis no "TGS Baltic").

Atbildēt

formula

30.12.2019. 20:13

Lai kā arī šīs padibenes necenstos,tie bļordāni,kartonkas jurisi,aņkas ir un paliks padibenes,kurām jau pielipis padibeņu sugas vārds.Lai kā arī šie neaurotu,apzogot Latviju, par kaut kādu "tiesiskumu", lai arī kā aņka savus slapjos kremļa pantalonus nevicinātu, tēlodama latviešu patrioti,tā visa ir smirdīga banda,kuru gaida cietums.

Atbildēt

Kasiņš

30.12.2019. 15:27

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Ar galvas slimībām plātīties gan nevajadzētu... Visas šī žurkulēna darbības liecina par pilnīgu nekompetenci un pašlabuma meklēšanu.

Atbildēt

Cikvēks

30.12.2019. 15:19

»

elementāri

Četras (4) kļūdas vienā teikumā ļoti labi raksturo novērtētāja kompetenci


Viens no visu laiku negodīgākajiem un sliktākajiem tieslietu ministriem

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:42

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Četras (4) kļūdas vienā teikumā ļoti labi raksturo novērtētāja kompetenci.

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:40

Skumji, ka tāds ir izvēlēts par tieslietu ministru. Jurista diplomu vēl varētu pieciest, jo arī tiem, kas mācījās uz trijniekiem, ir pēc tam kaut kur jāstrādā.

Atbildēt

Rita Liepa

30.12.2019. 06:04

Vai tiešām vienam cilvēkam ir tāda visatļautība- ko gribu- to daru???Kāds jau labu laiku VENTSPILI uzskata par savu kabatas pilsētu, kā nepietiek- tā nepietiek,,,,,,

Atbildēt

Uldis

30.12.2019. 05:03

Bordāns ir klauns ! Uz purna rakstīts UJOBAKS

Atbildēt

veca latviete

29.12.2019. 23:23

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Kungs sargi mūs no tādiem gudrajiem

Atbildēt

Ha

29.12.2019. 22:44

Vemt gribās no tāda "izglītota" un tendencioza ministra. "Nasing spešal" tieslietu gaumē. Kauns bordānam!

Atbildēt

zvirbulēns

29.12.2019. 20:07

KNAB Operatīvās daļas vadītājs turpina cīnīties un uzvarēt kaujas ar blēžiem
-------------------
Jurašs vēl strādā KNAB? Vai tad viņu jau pasen neizmeta no turienes? Ko tas Bordāns runā????

Atbildēt

Kika

29.12.2019. 18:24

Bordana elektorătam tacu ari nav ne mazākăs nojausmas par to, ko dara Satversmes tiesa. Tăpĕc Bordăna fanus, kuriem viss ir slikti, var maldinăt un kūdīt pret valsti un tăs amatpersonăm. Gluźi tăpat kă to dara PIETIEK.

Atbildēt

Slimam slima valoda

29.12.2019. 15:18

»

Tikai bauri var atbalstīt blēdi no Latvijas ceļa, vai arī vēl citi blēži, kuri ir doļā


Un tomēr jau pagājuši 30 gadi! "Taču situāciju īpaši komisku padara fakts, ka Saeimas Kārtības rullis ir ticis pieņemts laikā, kad arī pats J. Bordāns ir bijis Saeimas deputāts, un Saeimas stenogramma rāda, ka tolaik tagadējam tieslietu ministram un J. Juraša kompanjonam pret šādu normu nekas nav bijis iebilstams ...", bet nav teikts, kā balsoja Bordāns. Bet tam varbūt pat nav nozīmes, kā balsoja, ja balsoja pat par, tas ir cilvēcīgi, ka pie vieniem apstākļiem risina ar labu domu, bet izrādās, ka pēc 25 un vairāk gadiem situācija mainījās? Un ne jau viens Bordāns tolaik varēja mainīt kaut ko. Stagnācija arī nav pieņemama. Drīzāk būtu jārunā par Satversmes tiesu, kura ir manāmi kļuvusi brīvāka no politiskās ietekmes, ņēmusi vērā Satversmes 5. pantu, ka Saeimas tikai tad pilnvērtīga, ja ir visi 100 deputāti visos gadījumos, kad noteikts citos pantos, kad balso 1/2 + 1 vai 2/3, 3/4 no visiem deputātiem, vārds "VISIEM" nav tulkojams" - tas ir 100. Pie tam balsojumos, kur likuma, lēmuma balsojums uz robežas plus, mīnus 1, šo aktu arī var apstrīdēt kā neatbilstošu 5. pantam.

Atbildēt

29.12.2019. 14:47

Tikai bauri var atbalstīt blēdi no Latvijas ceļa, vai arī vēl citi blēži, kuri ir doļā

Atbildēt

jaajaa

29.12.2019. 14:33

...Bordānam kā bezkompromisa tiesiskuma ieviesējam neklājas tā priecāties par nepareizu Satversmes normu tulkošanu no ST puses...tas, ka Jurašu nepelnīti vajā absolūti nekompetenta un politizēta prokuratūra, ir pavisam cita lieta...tagad sanāks tā, ka deputāts-noziedznieks līdz tiesas spriedumam piedalīsies likumu pieņemšanā (es nerunāju par Jurašu šajā gadījumā, bet likuma normu kā tādu !!)...par noziedznieku kļūst nozieguma izdarīšanas brīdī nevis tiesas sprieduma datumā !!!...un tā kārtības ruļļa norma, ka potenciālais noziedznieks nedrīkst piedalīties likumu pieņemšanā, ir pilnīgi pareiza...:)

Atbildēt

varbūt tomēr

29.12.2019. 13:32

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


vajadzētu kādu PATRIOTISKĀKU ministru ?

Gudri un rašei labāki ir visi INTERFRONTIEŠI, kuri pie
varas Latvijā !!!!

Atbildēt

leopards

29.12.2019. 13:06

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas.

Atbildēt

Kāpēc Satversmes tiesa

29.12.2019. 12:46

desmitiem gadu izliekas neredzam Saeimas noziedzīgo, pretlikumisko Kārtības rullim faktisko rīcību - veidojot un uzturot Saeimas deputātu grupējumu - t. s. koalīciju, kas ir vērsta pret Satversmē noteiktajiem demokrātijas principiem?

Kāpēc Satversmes tiesa izliekas neredzam likumgrozījumus, kas CVK pr -jam uzliek par pienākumu balsis skaitīt saskaņā ar VDD norādēm un valsts noslēpumu, kas ir pretēji Satversmē noteiktiem demokrātijas principiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Iestājamies par tradicionālu ģimeni, mudinām parakstīties pret partnerības institūta ieviešanu

FotoCentrālā vēlēšanu komisija ceturtdien, 16. novembrī izlēma laikā no 2023. gada 7. decembra līdz 2024. gada 5. janvārim rīkot parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likumprojekta “Grozījumi Notariāta likumā” atcelšanu.
Lasīt visu...

3

Prasījām kultūrai 66 miljonus, nedabūjām pat trešo daļu, bet papildus piecarpus miljoni mūsu propagandoniem būs!

FotoTikko pieņemtais budžets Kultūras ministrijas atbildībām prioritārajos pasākumos piešķir 17.51 miljonu eiro. Šie atbalsta pasākumi galvenokārt dzēš nozares ugunsgrēkus, kas bijuši redzami gadiem ilgi.
Lasīt visu...

21

Nosodām nevēlamu uzvedību akadēmiskā vidē, jo īpaši attiecībās starp pasniedzēju un studentu

FotoMedijos ir izskanējuši nopietni, pirmšķietami ticami, publiski apgalvojumi par LU Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (LU FMOF) pasniedzēja Dmitrija Bočarova nepieņemamām darbībām un seksuālu uzmākšanos attiecībās ar sievietēm, tai skaitā ar nepilngadīgu personu un LU studenti.
Lasīt visu...

21

Dažas pārdomas par Ex-seržanta rakstu “Karš Ukrainā. Vai tiešām strupceļš - un kam?”

FotoRietumeiropa un arvien vairāk arī Centrāleiropa lielākoties joprojām ir Amerikas protektorāts, un šīs valstis atgādina senos vasaļus, tāpēc pats tuvākais amerikāņu uzdevums ir nodrošināt, lai neviena valsts vai valstu kombinācija neiegūtu spēju izraidīt ASV no Eirāzijas vai pat būtiski samazināt tās izšķirošo šķīrējtiesas lomu.
Lasīt visu...

3

Pēc ilgas nolaidības un ākstībām mēs esam sākuši bakstīties ap bumbu patvertņu jautājumu

FotoJautājums par tuvāko drošo vietu militāra apdraudējuma gadījumā joprojām nav atbildēts kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 2022. gada 24. februārī. Kad varēs atbildēt uz šo vienkāršo iedzīvotāja jautājumu, kas ir paveikts līdz šim un kas vēl ir darāms? Šis būs ieskats Rīgas līdz šim paveiktajā.
Lasīt visu...

21

Belēvičs savulaik demisionēja par sīkumu, turpretim Kariņš demisiju pat neapsver

Foto“Atceros tos jocīgos laikus, kad amatpersonas atkāpās sīkumu dēļ. (..) Veselības ministrs Guntis Belēvičs atkāpās tāpēc, ka tika pieķerts ārpusrindas apkalpošanā Onkoloģijas centrā,” piektdien rakstīju savā “Dienas citātā”. Guntis Belēvičs sarunā ar “Neatkarīgo” papildināja redzējumu uz senajiem 2016. gada notikumiem, kuru morālais aspekts šodien kļūst arvien aktuālāks.
Lasīt visu...

21

Par „kapitālā remonta” blaknēm: „Airiston Helmi” un „krievu zemūdeņu bāžu Somijā” piemērs

FotoTā sauktais finanšu sistēmas kapitālais remonts joprojām raisa diskusijas kā Latvijā, tā citās valstīs, kurās tas notika, un tiek meklētas atbildes uz jautājumiem, vai reizēm cēlu mērķu vārdā nav maksāta pārāk dārga cena, bremzēta ekonomikas attīstība, upurēti veiksmīgi strādājoši uzņēmumi, vai nav cietuši cilvēki, kas neko neatļautu nedarīja. Un vai nav bijis arī tā, ka ar "kapitālā remonta" lozungu tika mēģināts sasniegt pavisam citus mērķus, kā arī norakstīt klaju amatpersonu nekompetenci?
Lasīt visu...

6

No Kariņa mācās arī viņa bijusī “labā roka”, tagad - rokas pagarinājums - premjerministre Evika Siliņa

FotoGrūti izvērtēt, vai ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa (Jaunā vienotība – JV) “skaidrojumi” par viņa lidināšanos ar privātiem lidaparātiem ir nekaunības, augstprātības, melīguma vai prastas muļķības radīti. Varbūt tur ir viss kopā. Taču simptomātiski ir tas, ka iezīmējas plaisa starp JV līdera un valsts prezidenta pozīcijām.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Bez Stambulas konvencijas Latvijas sievietēm gals klāt, ar Stambulas konvenciju Latvijas sievietes zels un plauks

Diskusijās par Stambulas konvenciju (jeb Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret...

Foto

Valdība ir uz savas planētas, tauta – uz citas

“Biju pārliecināts, ka mūsu ceļi nekad nekrustosies. Bet, re, valsts svētki ir tas, kas tomēr vieno, kaut...

Foto

Latvijas Televīzija palīdz aizdomās turētajiem apzināti kurināt nacionālo naidu, lai netieši mazinātu vainu slepkavībā

Uzskatu, ka par mana tēva Andra Ļubkas (attēlā) slepkavību aizdomās turētās personas...

Foto

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

Ar nelabu sajūtu sekoju medijos...

Foto

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

ANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti...

Foto

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

Šis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts!...

Foto

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

Saistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra...

Foto

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

Mēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu....

Foto

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

RailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst...

Foto

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši...

Foto

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

Ļoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie...

Foto

Tauta nav stulba

Tauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību....

Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...