Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

josifs

04.01.2020. 10:22

Bordāns tiesiskumu ievedīs Latvijā,tiesu sistēma ir stipri korumpēta,TM turpat 25.g.bija zem NA,Saskaņas,ZZS.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

03.01.2020. 22:07

Sēdies, redakcija, divi!:

1) lamj ir kļūda;
2) Saeimas kārtības rulli pieņēma
iespējams Saeimas vairākums;

Atbildēt

Ventiš

02.01.2020. 15:41

Prezidents žīds,tieslietu ministrs,žīds,dižais nacionālists raivītis dzintariņš arī žīds un parādnieks arī šaloms:)
Slinkums visus žīdus te uzskaitīt,par rīgas domi nerunašu,tur vispār ir izraēla.Mācieties atšķirt žīdus no pārējiem,pat ja viņam pasē rakstīts,ka viņš ir latvietis un vārds un uzvārds ir latvisks.Ko tad grib,ja žīdi pie šprices,tie vienmēr ir sūdus taisījuši.Tāpēc jau viņus tā arī ciena :)) spriež neviss pēc runāšanas,bet pēc darbiem!

Atbildēt

aarpraac

02.01.2020. 10:14

un tāds, piedodiet, mums ir tieslietu ministrs??? tāds, kas neorientējas likumos??? Neko neteiktu, ja to muldētu kāds trakstorists... bet tieslietu ministrs.... ārprāts, cik tas ir nožēlojami!!!

Atbildēt

Māris Ābele

02.01.2020. 06:26

LAIMĪGU JAUNO 2020. GADU!

Korumpētajiem tiesnešiem Jaunajā gadā novēlu izpirkt veikto cilvēktiesību pārkāpumu!

Tiesneši atklāti pārkāpj Cilvēktiesības!
Neesmu deklarējis dzīvesvietu, jo lētāk ir samaksāt sodu par dzīvesvietas nedeklarēšanu nekā maksāt tiesas pretlikumīgi (korupcija ) piespriestus maksājumus, kā tas ir civillietā C31275815, kurā trīs LR pilsoņiem Augstākās tiesas 3 tiesneši piesprieda solidāri apmaksāt apsaimniekošanas un komunālos maksājumus + tiesāšanās izdevumus 1696,53 eur apmērā ( kopā aptuveni 2600 eur ) tikai tāpēc, ka šīs personas ir deklarējušās šajā adresē kaut arī tur nedzīvo un nav līgumattiecībās (lietā atrodas šo personu iesniegumi ar paskaidrojumu, ka dzīvesvietu deklarējuši tikai un vienīgi oficiālas komunicēšanas iespējai starp valsti un pilsoņiem). Tiesu sprieda "Agnese Veita", "Ilze Celmiņa" un "Normunds Riņķis", prasītājs SIA "Baltic Finanz Invest" ( investori Riko Šlēgels (Rico Schlegel) un Ulbrihs Eduards Ekarts (Ulbrich Eduard Eckart) , uzņēmumu tiesā pārstāv Gundars Madelis no "TGS Baltic").

Atbildēt

formula

30.12.2019. 20:13

Lai kā arī šīs padibenes necenstos,tie bļordāni,kartonkas jurisi,aņkas ir un paliks padibenes,kurām jau pielipis padibeņu sugas vārds.Lai kā arī šie neaurotu,apzogot Latviju, par kaut kādu "tiesiskumu", lai arī kā aņka savus slapjos kremļa pantalonus nevicinātu, tēlodama latviešu patrioti,tā visa ir smirdīga banda,kuru gaida cietums.

Atbildēt

Kasiņš

30.12.2019. 15:27

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Ar galvas slimībām plātīties gan nevajadzētu... Visas šī žurkulēna darbības liecina par pilnīgu nekompetenci un pašlabuma meklēšanu.

Atbildēt

Cikvēks

30.12.2019. 15:19

»

elementāri

Četras (4) kļūdas vienā teikumā ļoti labi raksturo novērtētāja kompetenci


Viens no visu laiku negodīgākajiem un sliktākajiem tieslietu ministriem

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:42

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Četras (4) kļūdas vienā teikumā ļoti labi raksturo novērtētāja kompetenci.

Atbildēt

elementāri

30.12.2019. 12:40

Skumji, ka tāds ir izvēlēts par tieslietu ministru. Jurista diplomu vēl varētu pieciest, jo arī tiem, kas mācījās uz trijniekiem, ir pēc tam kaut kur jāstrādā.

Atbildēt

Rita Liepa

30.12.2019. 06:04

Vai tiešām vienam cilvēkam ir tāda visatļautība- ko gribu- to daru???Kāds jau labu laiku VENTSPILI uzskata par savu kabatas pilsētu, kā nepietiek- tā nepietiek,,,,,,

Atbildēt

Uldis

30.12.2019. 05:03

Bordāns ir klauns ! Uz purna rakstīts UJOBAKS

Atbildēt

veca latviete

29.12.2019. 23:23

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


Kungs sargi mūs no tādiem gudrajiem

Atbildēt

Ha

29.12.2019. 22:44

Vemt gribās no tāda "izglītota" un tendencioza ministra. "Nasing spešal" tieslietu gaumē. Kauns bordānam!

Atbildēt

zvirbulēns

29.12.2019. 20:07

KNAB Operatīvās daļas vadītājs turpina cīnīties un uzvarēt kaujas ar blēžiem
-------------------
Jurašs vēl strādā KNAB? Vai tad viņu jau pasen neizmeta no turienes? Ko tas Bordāns runā????

Atbildēt

Kika

29.12.2019. 18:24

Bordana elektorătam tacu ari nav ne mazākăs nojausmas par to, ko dara Satversmes tiesa. Tăpĕc Bordăna fanus, kuriem viss ir slikti, var maldinăt un kūdīt pret valsti un tăs amatpersonăm. Gluźi tăpat kă to dara PIETIEK.

Atbildēt

Slimam slima valoda

29.12.2019. 15:18

»

Tikai bauri var atbalstīt blēdi no Latvijas ceļa, vai arī vēl citi blēži, kuri ir doļā


Un tomēr jau pagājuši 30 gadi! "Taču situāciju īpaši komisku padara fakts, ka Saeimas Kārtības rullis ir ticis pieņemts laikā, kad arī pats J. Bordāns ir bijis Saeimas deputāts, un Saeimas stenogramma rāda, ka tolaik tagadējam tieslietu ministram un J. Juraša kompanjonam pret šādu normu nekas nav bijis iebilstams ...", bet nav teikts, kā balsoja Bordāns. Bet tam varbūt pat nav nozīmes, kā balsoja, ja balsoja pat par, tas ir cilvēcīgi, ka pie vieniem apstākļiem risina ar labu domu, bet izrādās, ka pēc 25 un vairāk gadiem situācija mainījās? Un ne jau viens Bordāns tolaik varēja mainīt kaut ko. Stagnācija arī nav pieņemama. Drīzāk būtu jārunā par Satversmes tiesu, kura ir manāmi kļuvusi brīvāka no politiskās ietekmes, ņēmusi vērā Satversmes 5. pantu, ka Saeimas tikai tad pilnvērtīga, ja ir visi 100 deputāti visos gadījumos, kad noteikts citos pantos, kad balso 1/2 + 1 vai 2/3, 3/4 no visiem deputātiem, vārds "VISIEM" nav tulkojams" - tas ir 100. Pie tam balsojumos, kur likuma, lēmuma balsojums uz robežas plus, mīnus 1, šo aktu arī var apstrīdēt kā neatbilstošu 5. pantam.

Atbildēt

29.12.2019. 14:47

Tikai bauri var atbalstīt blēdi no Latvijas ceļa, vai arī vēl citi blēži, kuri ir doļā

Atbildēt

jaajaa

29.12.2019. 14:33

...Bordānam kā bezkompromisa tiesiskuma ieviesējam neklājas tā priecāties par nepareizu Satversmes normu tulkošanu no ST puses...tas, ka Jurašu nepelnīti vajā absolūti nekompetenta un politizēta prokuratūra, ir pavisam cita lieta...tagad sanāks tā, ka deputāts-noziedznieks līdz tiesas spriedumam piedalīsies likumu pieņemšanā (es nerunāju par Jurašu šajā gadījumā, bet likuma normu kā tādu !!)...par noziedznieku kļūst nozieguma izdarīšanas brīdī nevis tiesas sprieduma datumā !!!...un tā kārtības ruļļa norma, ka potenciālais noziedznieks nedrīkst piedalīties likumu pieņemšanā, ir pilnīgi pareiza...:)

Atbildēt

varbūt tomēr

29.12.2019. 13:32

»

leopards

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas


vajadzētu kādu PATRIOTISKĀKU ministru ?

Gudri un rašei labāki ir visi INTERFRONTIEŠI, kuri pie
varas Latvijā !!!!

Atbildēt

leopards

29.12.2019. 13:06

Viens no labākiem un gudrākiem tieslietu ministriem,lai Bordānam veicas.

Atbildēt

Kāpēc Satversmes tiesa

29.12.2019. 12:46

desmitiem gadu izliekas neredzam Saeimas noziedzīgo, pretlikumisko Kārtības rullim faktisko rīcību - veidojot un uzturot Saeimas deputātu grupējumu - t. s. koalīciju, kas ir vērsta pret Satversmē noteiktajiem demokrātijas principiem?

Kāpēc Satversmes tiesa izliekas neredzam likumgrozījumus, kas CVK pr -jam uzliek par pienākumu balsis skaitīt saskaņā ar VDD norādēm un valsts noslēpumu, kas ir pretēji Satversmē noteiktiem demokrātijas principiem?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....