Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ledus kariņš

16.02.2020. 10:06

»

Jāpalso par Jurašu,

kurš savaldīs aptrakojošos VDD savu noslēpumu glabātājus


kurš balsos par jumtotāju?

Atbildēt

to bratka

15.02.2020. 14:54

»

bratka

Lieciet mieru Bordānam viņš kārtīgs,nekur vīņš nav iemaisīts nētīras lietās,no visām partijām vinu palūdza aiziet projām,jo viņš cīnījāpar valsts mantas neizagšanu.NA kad viņš izstrādāja likumu iestāžu maksātnespējas adminisratoriem,un pienēma šo likumu.Un pēc pieņemšanas likuma iekrita administrators...


Kad Bordāna "Latvijas ceļš" bija nosprādzis, čeka to iefiltrēja NA rindās, no kurienes tas ar negodu tika izmests, kad atklājās, ka uzticēto ministra pienākumu veikšanas vietā, tas taisa savu partiju. Kad viņš bija ministra amatā Vienotībai tuvie noziedznieki - juristi: Vansovičs, Ločmelis, Ābele, Velmers un citi, zaga uz velna paraušanu. Vienīgi Bunkuss savā alkatībā pārrēķinājās, par ko no paģeļņiku puses tika nošauts.
Par piedalīšanos kremļa rīkotajā diversijā pret Latvijas ostām, normālā valstī, tas mūdzis kopā ar Jurašu, Rinkēviču un Kariņu sapūtu cietumā.

Atbildēt

bratka

15.02.2020. 09:54

Lieciet mieru Bordānam viņš kārtīgs,nekur vīņš nav iemaisīts nētīras lietās,no visām partijām vinu palūdza aiziet projām,jo viņš cīnījāpar valsts mantas neizagšanu.NA kad viņš izstrādāja likumu iestāžu maksātnespējas adminisratoriem,un pienēma šo likumu.Un pēc pieņemšanas likuma iekrita administrators Lūsis,un vēl cits administrators no NA,tad viņu NA paļūdza aizīet prom no NA,tāpat arī no ,,Latvijas ceļa,,Beidzot izveidoja savu partiju JKP,iedzīvotāji šo partiju atbalsta viena trešdaļa no Latvijas iedzīvotajiem,var vienigi vinam novēlēt veiksmi,srādāt nabadzīgo slāna labā.

Atbildēt

sorositu mediji kluse Latvija

15.02.2020. 06:09

ne delfi,ne kasjauns nezino un neatspogulo protesta akciju Riga Smilsu iela pie finansu ministrijas 14/02/2020 ,ar prasibu atstadinat ministru reiru no amata un partraukt degvielas cenu paaugstinasanu ! Nu ,ko latisenko,vai tas nav maldinasanas gadijums ?

Atbildēt

sabiedrības viedoklis

15.02.2020. 04:31

»

Pa to laiku Jānis Garisons

Rīgā, Brīvības gatvē 207, pie paredzamā VDD midzeņa, izkāris karogu, kas nekad te nav bijis redzēts


"Šobrīd tieslietu ministrijai ir reāls piedāvājums, kas apmierinātu visu vēlmes. Mēs piedāvājam risinājumu jaunai infrastruktūrai Valsts drošības dienestam (VDD) – citā vietā, kas ir daudz vairāk piemērota, nekā šobrīd izvēlētā. Valsts drošības dienests saņemtu sev nepieciešamo infrastruktūru, netiktu ignorēts sabiedrības viedoklis – pieprasījums pēc zaļās zonas, kas faktiski ir parks, un – ir iespēja ieekonomēt desmitiem miljonu eiro," par VDD ēkas iespējamo atrašanās vietu, RīgaTV 24 raidījumā "Ziņu TOP5", komentēja 13. Saeimas deputāts Juris Jurašs (JKP).

Atbildēt

nesmidini mana kaimina kaki

15.02.2020. 00:30

»

janis

JkP partija viena no partijam kura cīnās par tiesiskumu valstī,patīkami paskatīties par šo partijas komandas darbu,kuriem patiešām ir rūpes par tautas labāku dzīvi valstī,ZZS,NA trollu komanda grib nomelnot ar somazgu liešanu šai partijai,vispirms nomazgājiet sevi no somazgam,un tad lejiet citiem virsū...


sankcijam paklauta asv kolonija pec definicijas nevar but labaka dzive,pastiprinoties politiskajam represijam un ekanomiskajam genocidam pret Latvijas iedzivotajiem.pagaidam deputati,ministri un ieredni uzlabo pasi savu dzivi zogot un palielinot sev algas,bet tas laiks ir tuvu ,kad vadzis luzis.

Atbildēt

!

15.02.2020. 00:27

»

Nja

Vietējo putinisku maksas atbalsta vietne


tu esi satraukts ,ka si vietne briva no sorositu cenzuras ?

Atbildēt

?

15.02.2020. 00:24

vai bordans lugs tiesisko aizsardzibu asv vestnieciba ?

Atbildēt

:-(

14.02.2020. 23:28

Šajā raidījumā Bordāns apliecināja, ka ir kašķīgs un austprātīgs

Atbildēt

meroni lembis+ č

14.02.2020. 19:48

kur problēmas, lai prokuratūra darbojas, Bordāns traucē, tad cita runa. Mums taču neatkarīgs prokurors, tiesas, ja tupi, lai aicina citus savā vietā....................var ES tiesu

Atbildēt

Pa to laiku Jānis Garisons

14.02.2020. 19:32

Rīgā, Brīvības gatvē 207, pie paredzamā VDD midzeņa, izkāris karogu, kas nekad te nav bijis redzēts.

Atbildēt

miministre

14.02.2020. 17:23

Pretīgi glums.

Atbildēt

Īblis

14.02.2020. 13:37

»

janis

JkP partija viena no partijam kura cīnās par tiesiskumu valstī,patīkami paskatīties par šo partijas komandas darbu,kuriem patiešām ir rūpes par tautas labāku dzīvi valstī,ZZS,NA trollu komanda grib nomelnot ar somazgu liešanu šai partijai,vispirms nomazgājiet sevi no somazgam,un tad lejiet citiem virsū...


Vai nu tu esi tās neirotiķu partijas JKP biedrs, vai nu pilnīgi neko nejēdz no politikas.

Mūsdienās politikā neviens, pilnīgi neviens neiet labu ideju un sabiedrības interešu vārdā. Vienīgais mērķis ir tikt pie varas, lai dzīvi apkārt sakārtotu tā, kā vajagg pašam un partijas biedriem.

Atbildēt

to pumpurs

14.02.2020. 11:47

»

pumpurs

RD vēlēšanās piedalīsies JKP,komandas priekšgalā būs Jurašs,pietiek valdīt Saskaņai un NA,šīs divas komandas šķeļ iedzīvotājus,un paši turpina izlaupīt rīdzenieku nodokļu maksātāju naudu,Ušakovs,Ameriks,Broka......JKP šī partija Kas domā par tiesiskumu,un par valsts uzplaukumu...


Melīgais kuces bērns, bargās krievenes vīrelis, KNAB darba sabotieris, kurš dzīvo pāri saviem līdzekļiem, kuru informēti cilvēki sauc par kontrabandistu jumtu, Jurašs, ir smagos noziegumos apsūdzētais. Tiesiskuma vārdā tam mērglim, kopā ar līdzdalībniekiem, ir jādzied cietuma meiteņu korī.

Atbildēt

Péteris Apse

14.02.2020. 10:52

Bordàns locàs kà stagars uzsprausts uz triszuburàkja makskeres galà.

Atbildēt

biete

14.02.2020. 09:41

Ka tik uz dibena neuzmetas kāds bordāns.

Atbildēt

pumpurs

14.02.2020. 09:23

RD vēlēšanās piedalīsies JKP,komandas priekšgalā būs Jurašs,pietiek valdīt Saskaņai un NA,šīs divas komandas šķeļ iedzīvotājus,un paši turpina izlaupīt rīdzenieku nodokļu maksātāju naudu,Ušakovs,Ameriks,Broka......JKP šī partija Kas domā par tiesiskumu,un par valsts uzplaukumu.

Atbildēt

Dari ko darīdams apdomā galu

14.02.2020. 09:22

»

Kapēc Bordāns nevaono ģenerālprokuratūru par Meroni???

Nē, tas ir Latvijas patriotu sauciens, kam tomēr rūp, kapēc cilvēki slimnīcās mirst nost nesagaidījuši palīdzību, kamēr valsts var atļauties miljonos izšķērdēt īpašumus vai neiegūt peļņu, kas tai pienākas. Man arī jautājums, kas bremzēja Meroni lietas šketināsanu jau gadiem? Kapēc beidzot tas sākas? ...


Versija, ka iespējams aizmugure nav jānonivelē līdz kādai partijai, bet tas ir starptautisko masonu lielložu biedru tīklojums (kuru tai skaitā mīl arī specdienesti vērtīgas informācijas un ietekmes dēļ), kas nešķiro partijas un kuras Latvijā ir gana uzplaukušas. Pilnai informācijai par vēlēšanās piedalosamoes biedriem CVK būtu jāpieprasa informācija par partiju biedru sastāvēšanu šādās organizācijās, savādāk nevar nekad zināt, kurš kuram draugs, lai gan varbūt publiski kīvējas. Cerams, ka Latvijā būs beidzot atmoda no antikrista reliģijas valgiem.

Atbildēt

Kapēc Bordāns nevaono ģenerālprokuratūru par Meroni???

14.02.2020. 09:12

»

Nja

Vietējo putinisku maksas atbalsta vietne


Nē, tas ir Latvijas patriotu sauciens, kam tomēr rūp, kapēc cilvēki slimnīcās mirst nost nesagaidījuši palīdzību, kamēr valsts var atļauties miljonos izšķērdēt īpašumus vai neiegūt peļņu, kas tai pienākas. Man arī jautājums, kas bremzēja Meroni lietas šketināsanu jau gadiem? Kapēc beidzot tas sākas? Acīmredzot ir zudusi kāda politiska aizmugure, jo šādas daudzmiljonu afēras (OIK tumbočkas, Citadeles Gruzijas brauciens, Hipotēku un zemes bankas lācīša kredīti) vai bez tās vienkārši nebūtu iespējamas. Droši vien viens otrs KPV, iespējams JKP rindās ir izmisis par to.

Atbildēt

Nja

14.02.2020. 09:04

Vietējo putinisku maksas atbalsta vietne.

Atbildēt

Kapēc Bordāns nevaono ģenerālprokuratūru par Meroni???

14.02.2020. 09:02

»

Kapēc Bordāns nevaono ģenerālprokuratūru par Meroni???

Pat ja JKP nav saistīta ar Meroni, tās līdzšinējā darbība sevī iezīmē šaura virziena domāšanu,- mums ir lielais virsmērķis un jau vienalga, kas notiek apkārt, netraucējiet mums. Tas šai brīdī parādās attiecībā uz Meroni, galvenais notiesāt Lembergu, par miljonu aktīviem, ja kādam jautājumi, domāsim ...


Turklāt Pūces sievas gadījumā reputācija vairs nav svarīga, savulaik tieši sievas fonda sakarā Pūce atkāpās no ekonomikas ministrijas valsts sekretāra amata. Tāda divkosīga pieeja.

Atbildēt

Kapēc Bordāns nevaono ģenerālprokuratūru par Meroni???

14.02.2020. 08:54

Pat ja JKP nav saistīta ar Meroni, tās līdzšinējā darbība sevī iezīmē šaura virziena domāšanu,- mums ir lielais virsmērķis un jau vienalga, kas notiek apkārt, netraucējiet mums. Tas šai brīdī parādās attiecībā uz Meroni, galvenais notiesāt Lembergu, par miljonu aktīviem, ja kādam jautājumi, domāsim pēc tam, par Muižnieka atstādināšanu - galvenais noņemt, tas kā starptautiski tiek sagrauts LU tēls, tas, ka apstājas uz nekonkrētu laiku universitātes izaugsme vai tiek iespējams liberāļiem notirgots par atbalstu SIF amats jau ir pakārtoti. Ja Bordāns tik ļoti plosās par prokuratūras neizdarību, tas ir pārsteidzoši, ka vēl būdams tieslietu ministrs viņš kā atgumentu nav minējis valsts mantas izšķiešanu Meroni gadījumā, kas notika tieši ar ģenerālprokuratūras sankciju un iniciatīvu. Tas izskatās augstākā mērā dīvaini.

Atbildēt

janis

14.02.2020. 08:40

JkP partija viena no partijam kura cīnās par tiesiskumu valstī,patīkami paskatīties par šo partijas komandas darbu,kuriem patiešām ir rūpes par tautas labāku dzīvi valstī,ZZS,NA trollu komanda grib nomelnot ar somazgu liešanu šai partijai,vispirms nomazgājiet sevi no somazgam,un tad lejiet citiem virsū.

Atbildēt

RAITA

14.02.2020. 08:36

MERONI Ventspilī nonāca kāda kunga vēlmei,ne jau nu pats ieradās!!!??? Bet nepiepildījās tas,ka no pilsētas aizbrauca, pēc tā paša kunga vēlmes,,,,,,

Atbildēt

Trakā idiota L. Grantiņa 86 draugs

14.02.2020. 07:15

»

purns

Briesmīgs purns tam dzeltenajam


un diagnoze ir masonu kluba 21 biedrs Bordāns, kam pielaide valsts noslēpumiem kopš ir kluba 21 biedrs. Prot izcili melot.

Atbildēt

purns

14.02.2020. 06:38

Briesmīgs purns tam dzeltenajam......

Atbildēt

hi, hi, hi !

13.02.2020. 22:03

tas „kāpēc tas tieši šobrīd notiek” norāda uz latvijceļnieka niķiem :))

Atbildēt

+

13.02.2020. 20:40

Lapsa turpina sajūsmināties par sākto kriminālprocesu, kas ilgi neizdevās tieši pēc viņa rakstītajiem iesniegumiem. Taču viņa līdzdalīna iesnieguma parakstīšanā portālā ilgi tika slēpta. Tikai kādā no sajūsmas rakstiem bija pievienota atbilde par kriminālprocesa sākšanu, un sajūsmas iespaidā bija piemirsies aizkrāsot atbildes adresātu.

Atbildēt

Spīde

13.02.2020. 18:56

JKP vadonis- atkal nosmaržoja pēc kerzas zābakiem un zābaksmēra

Atbildēt

Precīzi

13.02.2020. 18:43

»

koijots

Gribēji teikt - bezkompromisa līkumotājs


Bordāns - bezkompromisa līkumotājs.

Atbildēt

Šulers

13.02.2020. 18:21

pastalniek,ja tevi solītājs apmāna vienreiz--tad tas ir KRĀPNIEKS;
bet ja tevi pastala solītājs apmāna otrreiz--tad jau tu esi MUĻĶIS,LOHS,KRETĪNS!
Nu tā vis ir 30 gadiņus reņģēdāji.

Atbildēt

jaajaa

13.02.2020. 18:17

»

koijots

Gribēji teikt - bezkompromisa līkumotājs


…:D...tieši tā...profesionāls politiķis...:D

Atbildēt

jaajaa

13.02.2020. 17:47

»

tikai normāli

Bordāns atcerās cilvēkus, kas darījuši viņam labu. Lai arī ne visus, bet vismaz vienu gan


...redzi...vēl pāris gadus atpakaļ, Vienotības laikos, Meroni bija "labais"...pareizi dara Bordāns, ka lieki neizrunājas...lai strādā prokuratūra...:)

Atbildēt

ticība

13.02.2020. 17:40

Ir taču jāapliecina jurista kvalifikācija.... un jāliek vientiešiem noticēt JKP bezkompromisa tiesiskumam

Atbildēt

tikai normāli

13.02.2020. 17:21

Bordāns atcerās cilvēkus, kas darījuši viņam labu. Lai arī ne visus, bet vismaz vienu gan.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

21

Dzīvesziņa

FotoLatvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija viņas dzimtas uzvārds.
Lasīt visu...

18

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

FotoNacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par atalgojuma palielināšanu veselības aprūpes sistēmas darbiniekiem.
Lasīt visu...

12

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

FotoKo mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums – ar šo es domāju valdību, kurš nespēj apņēmīgi un adekvāti reaģēt. Mūs vada veidojums, kurš ir gatavs labi izskatīties un dziļdomīgi vērsties žurnālistu kamerās. Problēma ir apstāklī, ka šāda izturēšanās var būt bez sekām tikai tad, ja “viss rullē”. Problēma ir tāda, ka viss sen jau nerullē un šobrīd - draud apstāties pavisam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...