Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mikrocefālai lapsai atkal PMS?

28.10.2020. 03:21

»

RP

Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē. Neviens tavus murgojumus nelasa, visi skrullee garaam.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

28.10.2020. 03:18

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Viedoklis

27.10.2020. 17:28

»

FKK

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija


Šodien ikviens, kas vien vēlas, var but rakstnieks, dziedatajs, aktieris, reźisors...Taču cik no viņiem ir cienigi but par şo profesoju parstavjiem? Vakar TV1 radīja siżetu, kad viens topoşais " măkslinieks" uz skatuves izğērbăs kails un noskuva savu apmatojumu...
Kapec şădu "măkslinieku" veselibas aprupe,viņu bernu skoloşana utml.butu jauznemas citiem nodokļu maksatajiem?

Atbildēt

FKK

27.10.2020. 14:05

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija.

Atbildēt

Ha

27.10.2020. 13:31

»

Ansis

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī


Un tas garais saraksts, kas vp krēslā iekāpt palīdzēja latvietim levitam....

Atbildēt

Arnis

27.10.2020. 12:25

Klasika

Atbildēt

autoram

27.10.2020. 11:45

Daži jautājumi:
1. Vai kultūras darbinieku mums nav pārāk daudz? Latvija uz 1 iedzīvotāju kultūrai tērē visvairāk ES
2. Vai kultūras darbiniekiem nav nepieciešams sociālais nodrošinājums?
3. Vai kultūras darbiniekiem nav vajadzīgas pensijas?
4. Vai kltūras darbinieki honorārus nesaņem ķešā ?

Atbildēt

VB

27.10.2020. 08:51

»

nu

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli


Ja tam produktam ir kāda mākslinieciska vērtība ar, kāpēc nē? Es piem. šad tad publicēju ko no savām programmām softopedia.com etc, bet vienmēr ielieku ķeksīti, lai atvelk arī manas valsts nodokli (vispārējo, ko viņi zin). Bagāts neesmu palicis, bet arī bez tā ķeksīša tāpat nebūtu.

Atbildēt

RP

27.10.2020. 07:51

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

27.10.2020. 05:01

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Bet VKKF

26.10.2020. 21:36

bet valsts kultūrkapitāla fonds, ko ilgstoši vada Vērpe taču izmaksā sev draudzīgajiem (bija pat raksts par Vērpes biznesu pietiek.com) milzu avansus par radošajiem projektiem , kā ar VKKF piešķirto naudiņu ?
Kas notiek VKKFondā ar autoriem piešķirtajam stipendijām , ka tas tiek apnodokļotas ?

Atbildēt

Hm

26.10.2020. 21:35

»

nodokļu reformas slēptās varones

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību


Nu paskatieties uz to Kaļāni! Kāpēc kādam varētu šķist, ka viņa kaut ko saprot no nodokļiem?! Varēja taču papētīt citu valstu pieredzi.

Atbildēt

Yes

26.10.2020. 20:41

Nevajag domāt, ka Reirs viens pats kā ūpis caurām naktīm sēž Finanšu minitrijā un štuko, kā tautai ieriebt. Reirs ir pārāk slinks un truls, lai ar kaut ko tādu nodarbotos. Viņš pat necenšas iedziļināties finanšu lietās, Arno, tu tikai nedomā, ka viņš kaut ko grozīs! Viņš baidās! Baidās kaut ko sajaukt ministrijas ierēdņu saliktajos ciparos. Te mēs nonākam pie visu mūsu nelaimju cēloņa - ministrijas ierēdņiem! Ar tiem būtu jāsāk, es teiktu - ierēdņi jātriec ar sūdainu koku! Atceries, ka arī Danas budžets sita pa radošajiem - sabiedriskā labuma organizācijas kopš Danas ministrēšanas laikiem praktiski nevar saņemt ziedojumus, lai atbalstītu radošus projektus. Ja labi atceras - arī visi iepriešējie fin. ministri pasniedza Saeimai ierēdņu sastādītos budžetus. Lai kaut ko FM pārmainītu, ir jāsāk ar ierēdņiem! Un lai LV kaut ko pārmainītu, ir jāsāk ar pārblīdušo ierēdniecību!

Atbildēt

nodokļu reformas slēptās varones

26.10.2020. 20:19

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību?

Atbildēt

junga

26.10.2020. 19:55

Nepareizā vietā liki ķieģeli. Nākamais gads nāks ar virkni pārbaudījumiem, jo iestrādātās, bet vēl daudzas nenopublicētās nodoķlu likmes "patīkami" pārsteigs visus Latvijas iedzīvotājus! Vislielākais kāpums visticamāk būs NIN nodoklī, jo tā ieviešanas plāni nav atcelti, tāpat kā mazo uzņēmumu likvidācijas nodoklis arī ne, ieskaitot radošos. Ar dziesmām un ūjināšanu diemžēl nekas nesanāks, varneši un varspēji iet ar kādiem 2 miljardiem minusā katru gadu. Interesanti ka lepni tiek paziņots par virkni ierēdņiem, kuriem tiks atkal paaugstinātas algas aizņemoties naudu valsts kasē. Solīto štatu samazināšanas vietā, šobrid šis "Noasa" šķirsts tiek strauji palielināts, piemēram, Rīgas domē it kā sākot trukt telpas, lai sasēdinātu visus padomdevējus...Nevajag pat NKVD, lai tu pats, Arno, būsi laimīgs pakot čemodānu! Skumji, bet fakts!

Atbildēt

bildē bez elegants mežģīņu pupturīša

26.10.2020. 18:56

Piemēru no ārzemju zvaigznēm ņem arī pašmāju slavenības un sabiedrībā zināmas personas. Tā labklājības ministra Jāņa Reira laulātā draudzene, politoloģe un Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore Gunda Reire sociālajos tīklos ievietojusi Karlīnas Vītoliņas uzņemtu fotoattēlu Rīgas ielās, kur draudzeņu kompānijā pozē tumšā bikšu kostīmā. Zem Reires pusgarās un pusatvērtās žaketes blūzītes vietā ir redzams elegants mežģīņu krūšturis. Bikškostīma koptēlu sievišķīgi un seksīgi akcentē pieskaņots aksesuārs - gara kaklarota.

Atbildēt

strādāt negribas nemaz

26.10.2020. 18:18

tāpēc būšu radoša inteliģence

Atbildēt

Arno Jundzes jūsma nebūs ilga

26.10.2020. 17:26

Jo Arno nedomā par likteratūru kā preci.

Atbildēt

nu

26.10.2020. 16:43

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli?

Atbildēt

Ansis

26.10.2020. 16:33

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī..

Atbildēt

Žulis

26.10.2020. 16:30

Varbūt rakstnieki, pateicībā par šādu "dāvanu", sāks rakstīt par pareizajām tēmām? Piemēram, mums ļoti pietrūkst teātra izrāžu, kas atklāti parādītu mūsu valdošās kliķes alkatību, nelietību, varaskāri, trulumu, melīgumu, divkosību... Lai tauta redz, kādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem ir atļāvusi šeit valdīt un vienlaikus kā spogulī lai tauta palūkojas arī uz sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...