Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mikrocefālai lapsai atkal PMS?

28.10.2020. 03:21

»

RP

Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam


Iekāp podā un norauj ūdeni atkal!

tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām galvasslimnieka problēmām - tava metālā invalīda izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē. Neviens tavus murgojumus nelasa, visi skrullee garaam.

Atbildēt

Aitasgalva007 atkal pieķēzījusi visas vietas

28.10.2020. 03:18

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


ar saviem PMS žultsmurgiem.

tev atkal kritiskās dienas ienākušās?
Un psihenē laikam atvērto durvju diena...
Cerams, ka rīt psihenē visas palātas atkal aizslēgs un arī internetu atslēgs.

Varbūt ir vērts vērsties pie laba psihiatra, ja vien jau nav par vēlu?
Varu ieteikt kādu, kurš plātās, ka varot palīdzēt ar padomu un pieredzi.

Atbildēt

Viedoklis

27.10.2020. 17:28

»

FKK

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija


Šodien ikviens, kas vien vēlas, var but rakstnieks, dziedatajs, aktieris, reźisors...Taču cik no viņiem ir cienigi but par şo profesoju parstavjiem? Vakar TV1 radīja siżetu, kad viens topoşais " măkslinieks" uz skatuves izğērbăs kails un noskuva savu apmatojumu...
Kapec şădu "măkslinieku" veselibas aprupe,viņu bernu skoloşana utml.butu jauznemas citiem nodokļu maksatajiem?

Atbildēt

FKK

27.10.2020. 14:05

Traģiski un ironiski, ka JKP Seimas deputāte, dzejniece Eva Mārtuža faktiski nostājās Reira pusē sākotnēji skaidrojot, ka jaunais likumprojekts nav nekas traks. Kaut gan uzreiz bija skaidrs, ka tas ir pilnīgs brāķis un tā radītāji neorientējās reālajā situācija.

Atbildēt

Ha

27.10.2020. 13:31

»

Ansis

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī


Un tas garais saraksts, kas vp krēslā iekāpt palīdzēja latvietim levitam....

Atbildēt

Arnis

27.10.2020. 12:25

Klasika

Atbildēt

autoram

27.10.2020. 11:45

Daži jautājumi:
1. Vai kultūras darbinieku mums nav pārāk daudz? Latvija uz 1 iedzīvotāju kultūrai tērē visvairāk ES
2. Vai kultūras darbiniekiem nav nepieciešams sociālais nodrošinājums?
3. Vai kultūras darbiniekiem nav vajadzīgas pensijas?
4. Vai kltūras darbinieki honorārus nesaņem ķešā ?

Atbildēt

VB

27.10.2020. 08:51

»

nu

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli


Ja tam produktam ir kāda mākslinieciska vērtība ar, kāpēc nē? Es piem. šad tad publicēju ko no savām programmām softopedia.com etc, bet vienmēr ielieku ķeksīti, lai atvelk arī manas valsts nodokli (vispārējo, ko viņi zin). Bagāts neesmu palicis, bet arī bez tā ķeksīša tāpat nebūtu.

Atbildēt

RP

27.10.2020. 07:51

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar savu murgu palagu


Neviens tos murgojumus nelasa, visi skrullee garaam. Vispaar jau kaitinoshi, bet, lai jau cilveecinjsh izpauzjaas savam priekam.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

27.10.2020. 05:01

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Bet VKKF

26.10.2020. 21:36

bet valsts kultūrkapitāla fonds, ko ilgstoši vada Vērpe taču izmaksā sev draudzīgajiem (bija pat raksts par Vērpes biznesu pietiek.com) milzu avansus par radošajiem projektiem , kā ar VKKF piešķirto naudiņu ?
Kas notiek VKKFondā ar autoriem piešķirtajam stipendijām , ka tas tiek apnodokļotas ?

Atbildēt

Hm

26.10.2020. 21:35

»

nodokļu reformas slēptās varones

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību


Nu paskatieties uz to Kaļāni! Kāpēc kādam varētu šķist, ka viņa kaut ko saprot no nodokļiem?! Varēja taču papētīt citu valstu pieredzi.

Atbildēt

Yes

26.10.2020. 20:41

Nevajag domāt, ka Reirs viens pats kā ūpis caurām naktīm sēž Finanšu minitrijā un štuko, kā tautai ieriebt. Reirs ir pārāk slinks un truls, lai ar kaut ko tādu nodarbotos. Viņš pat necenšas iedziļināties finanšu lietās, Arno, tu tikai nedomā, ka viņš kaut ko grozīs! Viņš baidās! Baidās kaut ko sajaukt ministrijas ierēdņu saliktajos ciparos. Te mēs nonākam pie visu mūsu nelaimju cēloņa - ministrijas ierēdņiem! Ar tiem būtu jāsāk, es teiktu - ierēdņi jātriec ar sūdainu koku! Atceries, ka arī Danas budžets sita pa radošajiem - sabiedriskā labuma organizācijas kopš Danas ministrēšanas laikiem praktiski nevar saņemt ziedojumus, lai atbalstītu radošus projektus. Ja labi atceras - arī visi iepriešējie fin. ministri pasniedza Saeimai ierēdņu sastādītos budžetus. Lai kaut ko FM pārmainītu, ir jāsāk ar ierēdņiem! Un lai LV kaut ko pārmainītu, ir jāsāk ar pārblīdušo ierēdniecību!

Atbildēt

nodokļu reformas slēptās varones

26.10.2020. 20:19

Nu J.R. siltu vietu gan jau atradīs.Kā būs ar Kaļāni u.c. visgudrām dāmītēm,kuras atkal iegāž preikšniecību?

Atbildēt

junga

26.10.2020. 19:55

Nepareizā vietā liki ķieģeli. Nākamais gads nāks ar virkni pārbaudījumiem, jo iestrādātās, bet vēl daudzas nenopublicētās nodoķlu likmes "patīkami" pārsteigs visus Latvijas iedzīvotājus! Vislielākais kāpums visticamāk būs NIN nodoklī, jo tā ieviešanas plāni nav atcelti, tāpat kā mazo uzņēmumu likvidācijas nodoklis arī ne, ieskaitot radošos. Ar dziesmām un ūjināšanu diemžēl nekas nesanāks, varneši un varspēji iet ar kādiem 2 miljardiem minusā katru gadu. Interesanti ka lepni tiek paziņots par virkni ierēdņiem, kuriem tiks atkal paaugstinātas algas aizņemoties naudu valsts kasē. Solīto štatu samazināšanas vietā, šobrid šis "Noasa" šķirsts tiek strauji palielināts, piemēram, Rīgas domē it kā sākot trukt telpas, lai sasēdinātu visus padomdevējus...Nevajag pat NKVD, lai tu pats, Arno, būsi laimīgs pakot čemodānu! Skumji, bet fakts!

Atbildēt

bildē bez elegants mežģīņu pupturīša

26.10.2020. 18:56

Piemēru no ārzemju zvaigznēm ņem arī pašmāju slavenības un sabiedrībā zināmas personas. Tā labklājības ministra Jāņa Reira laulātā draudzene, politoloģe un Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore Gunda Reire sociālajos tīklos ievietojusi Karlīnas Vītoliņas uzņemtu fotoattēlu Rīgas ielās, kur draudzeņu kompānijā pozē tumšā bikšu kostīmā. Zem Reires pusgarās un pusatvērtās žaketes blūzītes vietā ir redzams elegants mežģīņu krūšturis. Bikškostīma koptēlu sievišķīgi un seksīgi akcentē pieskaņots aksesuārs - gara kaklarota.

Atbildēt

strādāt negribas nemaz

26.10.2020. 18:18

tāpēc būšu radoša inteliģence

Atbildēt

Arno Jundzes jūsma nebūs ilga

26.10.2020. 17:26

Jo Arno nedomā par likteratūru kā preci.

Atbildēt

nu

26.10.2020. 16:43

Varbūt autors varētu paskaidrot, kāpēc cilvēkam, kurš uztaisījis šķibu, greizu krēslu, betona vai putuplasta kluci un sauc sevi par mākslinieku, būtu jāmaksā mazāki nodokļi nekā tam, kurš izgatavojis krēslu uz kura var sēdēt, bruģakmeni vai siltinājuma paneli?

Atbildēt

Ansis

26.10.2020. 16:33

100 punktu, ka liela daļa t.s. "radošās inteliģences" Saeimas vēlēšanās balsoja par JV, A/PAR un JKP....nu tad saņemiet pretī..

Atbildēt

Žulis

26.10.2020. 16:30

Varbūt rakstnieki, pateicībā par šādu "dāvanu", sāks rakstīt par pareizajām tēmām? Piemēram, mums ļoti pietrūkst teātra izrāžu, kas atklāti parādītu mūsu valdošās kliķes alkatību, nelietību, varaskāri, trulumu, melīgumu, divkosību... Lai tauta redz, kādiem klauniem, blēžiem un noderīgajiem kretīniem ir atļāvusi šeit valdīt un vienlaikus kā spogulī lai tauta palūkojas arī uz sevi.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...