Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos
Foto

Brāķis

Leonards Inkins
09.12.2018.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

alis

28.12.2018. 23:50

Ļoti labs raksts, vai ne, mani mazie putingvardi?
Slava Ukrainai- varoņiem slava!

Atbildēt

andris a

27.12.2018. 20:27

Sociologi ATBILD -arī Vladimirovičam,sakarā ar izteikumiem Valdajas Konferencē :Tas jau visiem Cilvēkiem ,/KAM IR DVĒSELE UN SIRDSAPZIŅAS GĒNS utml.,./ ir zināms, ka tā saucamā "Paradīze-jeb EGREGORS" ir izdomāta-RADĪTA , lai ar Judokristīgās maģijas okultajām darbibām-caur t.s. MĀCĪTĀJIEM/ diemžēl arī PEDOFĪLIEM/- Cilvēku DVĒSELES ! , Kas ir visvērtīgākā substance Civilizācijas vēsturē-tiktu nosutītas Īpašā Sferā-, kur ar tām Bioroboti-ZEMES BIOROBOTU ŽĪDEBREJU/ jeb ĀDAMIEŠU DZIMTAS/ VIRSVADĪTĀJI- izdara daudz funkciju-piemēram izmanto kā BIO-ENERĢĒTISKO DEGVIELU / ARĪ ZINĀTNISKS PĒTĪJUMS/ , Lai ar Kosmiskiem kuģiem , piem., zeltu nogādātu uz t.s. "Melnajām planetām"KĀ NIBIRU….-, kas esot vajadzigs VIŅU ,,,izdzīvošanai.
Un Ir VIENKĀRŠS ATRISINĀJUMS ! IR, MUMS CILVĒKIEM, NEKAVĒJOTIES PILNĪBĀ JĀNOROBEŽOJAS-JĀATSAKĀS NO JĒBKURĀM JUDO-KRISTĪGAJAM DARBĪBĀM /PROTAMS ,VISĀS KONFESIJĀS/ -IR PILNIBĀ JĀATSAKĀS NO JEKURĀM PROCEDURĀM-KĀ BAZNĪCU APMEKLĒJUMIEM, BAZNĪCU KULTU CITĀM DARBĪBĀM/ PAT KĀDAS NAUDAS MAKSĀŠANU/- RELIĢ RAĪDIJUMU SKATIŠANĀM U.TT.- TAS VISS MŪS-CILVĒKUS VAMPIRIZĒ-ATŅEM MUMS ENERĢIJU, BET VIENLAICĪGI BARO !!! ARĪ ,PIEM., ŠOS MACĪTĀJUS PEDOFILUS ,,,
TAS ARĪ CILVĒKU GARĪGO- DVĒSELISKO ATTĪSTĪBU UN ŠĪS MŪSU PERSONIGĀS SUBSTANCES SA-GLABĀŠANU SAITĒ AR SAVU PIRMAVOTU- KO MĀCA, PIEM , MŪSU DAINĀS, ARĪ BUDISMA MĀCĪBA.
LAI MOMENTĀ NODALĪTU-NOGRIEZTU ŠĀDU ENERGĒTIKU PAVERDZINĀŠANAS SAIKNI- IR SAVA GALVA JĀNOMAZGĀ AR MŪSU SVĒTUPES DAUGAVAS VAI CITA SVĒTAVOTA ŪDENI, PROTAMS AR NORAIDOŠU DOMU UN ATTIECĪGIEM VĀRDIEM.
TAS BŪTU TĀPAT KĀ UZMEST KOMPARTIJAS BIEDRA KARTI UZ GALDA PARTKOMĀ UN ARĪ PATEIKT, ka VISS.... AR JUMS IR BEIDZIES - SVEIKI, ES ESMU PROJĀM NO JŪSU MAĢIJAS MŪŽIGI !
KĀ AKTUĀLS PIEMĒRS IR VIŅU SLUDINĀTAIS-, KA “TUVĀKAIS…” ESOT JĀUZSKATA TAS, KAS FIZISKI VAI , PIEN M., KĀDĀ SARAKSTĒ TANĪ BRIDĪ ASOT TUVĀKS. BET TAS IR VISLIELĀKAIS MURGS UN SE-VIS APMĀNS !!! NO TĀDA JŪDO-KRIST , BĪBELES MĀŅU PROGRAMAS CILVĒKIEM IR PILNĪBĀ JĀATSAKĀS! TAD BEIGSIES KARI, BEIGSIES KOLONIZĀCIJAS, BEIGSIES ANEKSIJAS, BEIG-SIES OKUPĀCIJAS, SAMAZINĀSIES SLIMĪBAS,
NACIONĀLAS VALSTIS KĀ LATVIJA- ATJAUNOS SAVU NACIONĀLO LIKUMĪGO STATUSU.
JĒDZIENS” TUVĀKAIS”, MUMS CILVĒKIEM, IR TIKAI DZIMTAS UN DVĒSELES RADINIEKI.
MŪSU PAROLE IR F-2-2020

Atbildēt

emils 1

19.12.2018. 15:58

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Peskovs..

11.12.2018. 08:11

Skatos informatīvi- anālītisko raidījumu Panorāma jau 15 gadus..Pēdēs 5 jau esmu sācis raidījuma laikā nokārtoties zem sevis...Saturs rosina

Atbildēt

Brāķis

11.12.2018. 08:09

Katrā vārdā..Lokāli kari notiek nemitīgi..Ukraina provocē Krieviju nemitīgi, jo tāds ir šobrīd šīs valsts pastāvēšanas mērķis..Kā arī iepriekš, oranžās revolūcijas joprojām sanāk, bet Valsts Departamenta IQ krītas un vairs neviens nezin, ko darīt pēcāk.Sk.Ukrainu.ES sen ir nospļauties par Ukrainu, arī ASV jautājums- kā aiziet un saglabāt seju..

Atbildēt

Viedais

11.12.2018. 03:06

Raksts tiešām BRĀĶIS. Kišmiš mājsaimnieču gaumē. PS: Trampa tūplis nav bezizmēra - visi neielīdīs ;)

Atbildēt

LTV Panorāma, no kuras kļūstu gudrāks

10.12.2018. 07:27

Tikai maza daļa no publiski pieejamās informācijas, kas ir pretrunā ar oficiālo versiju par to, ka Janukoviča Berkut nošāva vairāk nekā 100 cilvēkus "pašcieņas" Maidanā:

https://youtu.be/gjS83lyEAFg

Nozāģētie koki ar lodēm, gan Verhovnaya rada viens no pašiem pirmajiem pieņemtajiem lēmumiem noslepenot "pašcieņas" Maidana materiālus, nekādi neraisa aizdomas, ka vainīgie varētu būt "proeiropeiskie" demokrāti, reformatori, kurus ar putām uz lūpām atbalsta arī Latvijas debiliusā varas elite. Vismaz LTV Panorāmas žurnaļugām tādas aizdomas neraisās.

Ak jā, par šo postu man maksā Kremlis, ja kas. Esmu Kremļa aģents, strādāju FSB un Kiseļova labā. Katru dienu arī skatos Krievijas TV un atrodu tur patiesību, un nevis TV neskatos vispār.

Atbildēt

Q

10.12.2018. 03:12

Kārtējais Fašingtonas kabatas vaukšķa murgojums!

Atbildēt

Es palīdzēšu LTV Panorāmai cīņā

10.12.2018. 03:00

Es palīdzēšu LTV Panorāmai cīņā ar Krievijas propogandistiem, kuri stāsta, ka Eiromaidans bija garīgi nelīdzsvarotu cilvēku, oligarhu un labējo ekstrēmistu sarīkota provokācija. Es palīdzēšu cīņā pret tiem propogandistiem, kurus māc šaubas par demokrātijas un veselā saprāta tendencēm Ukrainā. Pirmā palīdzības pakete:

https://youtu.be/WPvSVJPSEBQ

Atbildēt

Es palīdzēšu LTV Panorāmai

09.12.2018. 23:40

Es palīdzēšu objektīvajai LTV panorāmai pastāstīt sabiedrībai, kas patiesībā notiek Ukrainā pēc "proeiropeisko" politiķu nākšanas pie varas.

No Turkmenistānas ieradās meitene Ukrainā, mācīties stomotoloģiju. Meitenei vajadzēja iesniegt iesniegumu un paņemt izziņu, lai imigrācijas dienests izsniegtu vīzu - tik vienkārši. Viņas iesniegumu universitātē saplēsa, jo neiedeva rektorei kukuli, tamdēļ sekojoši zaudēja vīzu un tā dēļ atskaitīja arī no pašas universitātes. Meitene citiem ārzemju studentiem tulkoja lekcijās no krievu valodas uz angļu, jo universitāte pati pat to nespēja nodrošināt. Pateicībā universitāte par to viņu atskaitīja! Nabaga meitene, 19 gadi tikai.

Meitene tūlīt pēc uzzināšanas par atskaitīšanu, izdarīja pašnāvību. Var just, ka LTV Panorāma "objektīvi" atspoguļo notiekošo Ukrainā, stāstot tikai par reformām, progresu un proeiropeiskajiem politiķiem.

https://ru.tsn.ua/kyiv/samoubiystva-inostrannoy-studentki-v-kieve-pravoohraniteli-nashli-ryukzak-devushki-smi-1112745.html

Atbildēt

Skatos LTV Panorāmu un zinu, ka kļuvu gudrāks

09.12.2018. 22:38

Skatos LTV Panorāmu un zinu, ka tajā ir tikai patiesa, daudzpusīga un objektīva informācija. Es ļauju LTV Panorāmai savā vietā izdomāt, kad ir pareizā informācija. Lūk, uzskatāmi piemēri LTV Panorāmas objektivitātei un uzticamībai:


https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/ukrainas-kazaks-par-sevi-un-protestiem.a76430/

https://youtu.be/7jM8fCml6WI


Veltat mazliet laiku tam, lai saprastu LTV Panorāmas žurnālistu augsto erudīciju, izcilību un spēcīgo žurnālistikas ožu absolūtās objektivitātes mērcē.

Atbildēt

Skatos LTV Panorāmu un kļūstu gudrāks

09.12.2018. 22:22

Re, proeiropeiskā Petro Porošenko kanāls TV5 parāda ukraiņu zēna izgudroto brīnumlīdzekli cīņā pret Krievijas agresiju:

https://youtu.be/GJXILWd1XQM

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:35

Jautājums PIETIEK: vai katrs, kam sagribas, var iesūtīt jūsu portālam šitādus rakstus, un vai tie VISI tiks publicēti?

Jā, un vai autoru gaida atalgojums, konkrēti - nauda!?!

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:32

Ne dienu bez Inkina! - tāda ir mūsu devīze.

Kopš vakardienas mēs, kļimoviča aitas, pulcējamies baros, un atgremojam Inkina rakstīto.

Pašsajūta lieliska!

Jo kļust saprotams, ka mēs NEESAM PAŠAS APROBEŽTĀKĀS RADĪBAS uz planētas Zeme!!!

Atbildēt

Tas, ko jums nestāsta LTV Panorāma

09.12.2018. 19:06

Strādājoša saite:

https://youtu.be/JWbm0MuVvlo

Atbildēt

Tas, ko jums nestāsta LTV Panorāma

09.12.2018. 19:04

Mazliet no Ukrainas politiskās ikdienas dzīves: https://www.youtube.com/watch?v JWbm0MuVvlo

Atbildēt

viss pa bumbam

09.12.2018. 18:20

as ta la vista i am back

Atbildēt

forcemajeure

09.12.2018. 17:05

1.kursa politoloģijas students rakstītu labāk. tādi pamurgaini stereotipi. "krievi nāk", un tā jau 30 gadus.

Atbildēt

derdz

09.12.2018. 16:04

Dievs tikai vien zin kāpēc tā notiek jo mēs esam no daudz kā atkarīgi ka prātam grūti aptvert to kas un kāpēc notiek, bet, lai prāts kļūst dievbijāgs, mēs visi elpojam gaisu, lai mūsu ķermenis dzīvotu un tā nav atkarība no kāda augstāka spēka! Tāpēc mīliet viens otru

Atbildēt

Lumpens

09.12.2018. 15:35

Kārtējie vau-vau uz Putinu un Krieviju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...