Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Brāķis

Leonards Inkins
09.12.2018.
Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

alis

28.12.2018. 23:50

Ļoti labs raksts, vai ne, mani mazie putingvardi?
Slava Ukrainai- varoņiem slava!

Atbildēt

andris a

27.12.2018. 20:27

Sociologi ATBILD -arī Vladimirovičam,sakarā ar izteikumiem Valdajas Konferencē :Tas jau visiem Cilvēkiem ,/KAM IR DVĒSELE UN SIRDSAPZIŅAS GĒNS utml.,./ ir zināms, ka tā saucamā "Paradīze-jeb EGREGORS" ir izdomāta-RADĪTA , lai ar Judokristīgās maģijas okultajām darbibām-caur t.s. MĀCĪTĀJIEM/ diemžēl arī PEDOFĪLIEM/- Cilvēku DVĒSELES ! , Kas ir visvērtīgākā substance Civilizācijas vēsturē-tiktu nosutītas Īpašā Sferā-, kur ar tām Bioroboti-ZEMES BIOROBOTU ŽĪDEBREJU/ jeb ĀDAMIEŠU DZIMTAS/ VIRSVADĪTĀJI- izdara daudz funkciju-piemēram izmanto kā BIO-ENERĢĒTISKO DEGVIELU / ARĪ ZINĀTNISKS PĒTĪJUMS/ , Lai ar Kosmiskiem kuģiem , piem., zeltu nogādātu uz t.s. "Melnajām planetām"KĀ NIBIRU….-, kas esot vajadzigs VIŅU ,,,izdzīvošanai.
Un Ir VIENKĀRŠS ATRISINĀJUMS ! IR, MUMS CILVĒKIEM, NEKAVĒJOTIES PILNĪBĀ JĀNOROBEŽOJAS-JĀATSAKĀS NO JĒBKURĀM JUDO-KRISTĪGAJAM DARBĪBĀM /PROTAMS ,VISĀS KONFESIJĀS/ -IR PILNIBĀ JĀATSAKĀS NO JEKURĀM PROCEDURĀM-KĀ BAZNĪCU APMEKLĒJUMIEM, BAZNĪCU KULTU CITĀM DARBĪBĀM/ PAT KĀDAS NAUDAS MAKSĀŠANU/- RELIĢ RAĪDIJUMU SKATIŠANĀM U.TT.- TAS VISS MŪS-CILVĒKUS VAMPIRIZĒ-ATŅEM MUMS ENERĢIJU, BET VIENLAICĪGI BARO !!! ARĪ ,PIEM., ŠOS MACĪTĀJUS PEDOFILUS ,,,
TAS ARĪ CILVĒKU GARĪGO- DVĒSELISKO ATTĪSTĪBU UN ŠĪS MŪSU PERSONIGĀS SUBSTANCES SA-GLABĀŠANU SAITĒ AR SAVU PIRMAVOTU- KO MĀCA, PIEM , MŪSU DAINĀS, ARĪ BUDISMA MĀCĪBA.
LAI MOMENTĀ NODALĪTU-NOGRIEZTU ŠĀDU ENERGĒTIKU PAVERDZINĀŠANAS SAIKNI- IR SAVA GALVA JĀNOMAZGĀ AR MŪSU SVĒTUPES DAUGAVAS VAI CITA SVĒTAVOTA ŪDENI, PROTAMS AR NORAIDOŠU DOMU UN ATTIECĪGIEM VĀRDIEM.
TAS BŪTU TĀPAT KĀ UZMEST KOMPARTIJAS BIEDRA KARTI UZ GALDA PARTKOMĀ UN ARĪ PATEIKT, ka VISS.... AR JUMS IR BEIDZIES - SVEIKI, ES ESMU PROJĀM NO JŪSU MAĢIJAS MŪŽIGI !
KĀ AKTUĀLS PIEMĒRS IR VIŅU SLUDINĀTAIS-, KA “TUVĀKAIS…” ESOT JĀUZSKATA TAS, KAS FIZISKI VAI , PIEN M., KĀDĀ SARAKSTĒ TANĪ BRIDĪ ASOT TUVĀKS. BET TAS IR VISLIELĀKAIS MURGS UN SE-VIS APMĀNS !!! NO TĀDA JŪDO-KRIST , BĪBELES MĀŅU PROGRAMAS CILVĒKIEM IR PILNĪBĀ JĀATSAKĀS! TAD BEIGSIES KARI, BEIGSIES KOLONIZĀCIJAS, BEIGSIES ANEKSIJAS, BEIG-SIES OKUPĀCIJAS, SAMAZINĀSIES SLIMĪBAS,
NACIONĀLAS VALSTIS KĀ LATVIJA- ATJAUNOS SAVU NACIONĀLO LIKUMĪGO STATUSU.
JĒDZIENS” TUVĀKAIS”, MUMS CILVĒKIEM, IR TIKAI DZIMTAS UN DVĒSELES RADINIEKI.
MŪSU PAROLE IR F-2-2020

Atbildēt

emils 1

19.12.2018. 15:58

Sociologi-(bell) Sabiedriskā Integrācijas Fonda 6.8 milj eiro 100% ir jaizmanto MŪSU TAUTIEŠU ATNĀKŠANAS-NO PIESPIEDU EKOMISKĀS UN MORĀLĀS TRIMDAS PROCEDŪRAI-,LAI VIŅUS PASARGĀTU NO NELEGĀLIEM IMIGRANTIEM LATVIJĀ UN VIŅU DISKRIMINĀCIJAS PRET PAMATTAUTU -LATVIEŠIEM NO 1940.g.un iekļaušanu SABIEDRĪBĀ...DDD PROJEKTĀ -LAI IR !
Atbalstīsim LV Prezidenta R.Vēloņa 18.dec. LTV -1 intervijā teikto-KĀ PAVĒLI ! KA RĪGAS t.s. mēram N.Ušakovam tūlīt IR JĀATBRĪVO RĪGAS MĒRA AMATS UN DARBAVIETA-SOLIDARIZĒJOTIES AR SAVĒJIEM JAU APCIETINĀTAJIEM //arī ar kaķi/,I !Lai IR !

Atbildēt

Peskovs..

11.12.2018. 08:11

Skatos informatīvi- anālītisko raidījumu Panorāma jau 15 gadus..Pēdēs 5 jau esmu sācis raidījuma laikā nokārtoties zem sevis...Saturs rosina

Atbildēt

Brāķis

11.12.2018. 08:09

Katrā vārdā..Lokāli kari notiek nemitīgi..Ukraina provocē Krieviju nemitīgi, jo tāds ir šobrīd šīs valsts pastāvēšanas mērķis..Kā arī iepriekš, oranžās revolūcijas joprojām sanāk, bet Valsts Departamenta IQ krītas un vairs neviens nezin, ko darīt pēcāk.Sk.Ukrainu.ES sen ir nospļauties par Ukrainu, arī ASV jautājums- kā aiziet un saglabāt seju..

Atbildēt

Viedais

11.12.2018. 03:06

Raksts tiešām BRĀĶIS. Kišmiš mājsaimnieču gaumē. PS: Trampa tūplis nav bezizmēra - visi neielīdīs ;)

Atbildēt

LTV Panorāma, no kuras kļūstu gudrāks

10.12.2018. 07:27

Tikai maza daļa no publiski pieejamās informācijas, kas ir pretrunā ar oficiālo versiju par to, ka Janukoviča Berkut nošāva vairāk nekā 100 cilvēkus "pašcieņas" Maidanā:

https://youtu.be/gjS83lyEAFg

Nozāģētie koki ar lodēm, gan Verhovnaya rada viens no pašiem pirmajiem pieņemtajiem lēmumiem noslepenot "pašcieņas" Maidana materiālus, nekādi neraisa aizdomas, ka vainīgie varētu būt "proeiropeiskie" demokrāti, reformatori, kurus ar putām uz lūpām atbalsta arī Latvijas debiliusā varas elite. Vismaz LTV Panorāmas žurnaļugām tādas aizdomas neraisās.

Ak jā, par šo postu man maksā Kremlis, ja kas. Esmu Kremļa aģents, strādāju FSB un Kiseļova labā. Katru dienu arī skatos Krievijas TV un atrodu tur patiesību, un nevis TV neskatos vispār.

Atbildēt

Q

10.12.2018. 03:12

Kārtējais Fašingtonas kabatas vaukšķa murgojums!

Atbildēt

Es palīdzēšu LTV Panorāmai cīņā

10.12.2018. 03:00

Es palīdzēšu LTV Panorāmai cīņā ar Krievijas propogandistiem, kuri stāsta, ka Eiromaidans bija garīgi nelīdzsvarotu cilvēku, oligarhu un labējo ekstrēmistu sarīkota provokācija. Es palīdzēšu cīņā pret tiem propogandistiem, kurus māc šaubas par demokrātijas un veselā saprāta tendencēm Ukrainā. Pirmā palīdzības pakete:

https://youtu.be/WPvSVJPSEBQ

Atbildēt

Es palīdzēšu LTV Panorāmai

09.12.2018. 23:40

Es palīdzēšu objektīvajai LTV panorāmai pastāstīt sabiedrībai, kas patiesībā notiek Ukrainā pēc "proeiropeisko" politiķu nākšanas pie varas.

No Turkmenistānas ieradās meitene Ukrainā, mācīties stomotoloģiju. Meitenei vajadzēja iesniegt iesniegumu un paņemt izziņu, lai imigrācijas dienests izsniegtu vīzu - tik vienkārši. Viņas iesniegumu universitātē saplēsa, jo neiedeva rektorei kukuli, tamdēļ sekojoši zaudēja vīzu un tā dēļ atskaitīja arī no pašas universitātes. Meitene citiem ārzemju studentiem tulkoja lekcijās no krievu valodas uz angļu, jo universitāte pati pat to nespēja nodrošināt. Pateicībā universitāte par to viņu atskaitīja! Nabaga meitene, 19 gadi tikai.

Meitene tūlīt pēc uzzināšanas par atskaitīšanu, izdarīja pašnāvību. Var just, ka LTV Panorāma "objektīvi" atspoguļo notiekošo Ukrainā, stāstot tikai par reformām, progresu un proeiropeiskajiem politiķiem.

https://ru.tsn.ua/kyiv/samoubiystva-inostrannoy-studentki-v-kieve-pravoohraniteli-nashli-ryukzak-devushki-smi-1112745.html

Atbildēt

Skatos LTV Panorāmu un zinu, ka kļuvu gudrāks

09.12.2018. 22:38

Skatos LTV Panorāmu un zinu, ka tajā ir tikai patiesa, daudzpusīga un objektīva informācija. Es ļauju LTV Panorāmai savā vietā izdomāt, kad ir pareizā informācija. Lūk, uzskatāmi piemēri LTV Panorāmas objektivitātei un uzticamībai:


https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/ukrainas-kazaks-par-sevi-un-protestiem.a76430/

https://youtu.be/7jM8fCml6WI


Veltat mazliet laiku tam, lai saprastu LTV Panorāmas žurnālistu augsto erudīciju, izcilību un spēcīgo žurnālistikas ožu absolūtās objektivitātes mērcē.

Atbildēt

Skatos LTV Panorāmu un kļūstu gudrāks

09.12.2018. 22:22

Re, proeiropeiskā Petro Porošenko kanāls TV5 parāda ukraiņu zēna izgudroto brīnumlīdzekli cīņā pret Krievijas agresiju:

https://youtu.be/GJXILWd1XQM

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:35

Jautājums PIETIEK: vai katrs, kam sagribas, var iesūtīt jūsu portālam šitādus rakstus, un vai tie VISI tiks publicēti?

Jā, un vai autoru gaida atalgojums, konkrēti - nauda!?!

Atbildēt

kļimoviča aita

09.12.2018. 21:32

Ne dienu bez Inkina! - tāda ir mūsu devīze.

Kopš vakardienas mēs, kļimoviča aitas, pulcējamies baros, un atgremojam Inkina rakstīto.

Pašsajūta lieliska!

Jo kļust saprotams, ka mēs NEESAM PAŠAS APROBEŽTĀKĀS RADĪBAS uz planētas Zeme!!!

Atbildēt

Tas, ko jums nestāsta LTV Panorāma

09.12.2018. 19:06

Strādājoša saite:

https://youtu.be/JWbm0MuVvlo

Atbildēt

Tas, ko jums nestāsta LTV Panorāma

09.12.2018. 19:04

Mazliet no Ukrainas politiskās ikdienas dzīves: https://www.youtube.com/watch?v JWbm0MuVvlo

Atbildēt

viss pa bumbam

09.12.2018. 18:20

as ta la vista i am back

Atbildēt

forcemajeure

09.12.2018. 17:05

1.kursa politoloģijas students rakstītu labāk. tādi pamurgaini stereotipi. "krievi nāk", un tā jau 30 gadus.

Atbildēt

derdz

09.12.2018. 16:04

Dievs tikai vien zin kāpēc tā notiek jo mēs esam no daudz kā atkarīgi ka prātam grūti aptvert to kas un kāpēc notiek, bet, lai prāts kļūst dievbijāgs, mēs visi elpojam gaisu, lai mūsu ķermenis dzīvotu un tā nav atkarība no kāda augstāka spēka! Tāpēc mīliet viens otru

Atbildēt

Lumpens

09.12.2018. 15:35

Kārtējie vau-vau uz Putinu un Krieviju!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft