Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Ainārs Kadišs
30.04.2021.
Komentāri (50)

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik ļoti ir sagrozīti vārdi, mainīta vārdu nozīme, informācija aizstāta ar propagandu, kas, vienkāršā valodā runājot, nozīmē visiem dzirdēto "smadzeņu skalošanu".

Starp citu, tā ir ļoti nopietna un reāla lieta. Esmu lasījis, ka Vjetnamas kara laikā dažiem gūstekņiem ir tā "izskalotas smadzenes", ka viņi pārgājuši ienaidnieka pusē. Klāt nebiju, tādēļ apgalvot nevaru. Toties varu apgalvot to, ka šodienas Latvijā tas notiek pilnā sparā.

Jā, karš ir mainījis savu raksturu, bet tas nenozīmē, ka būtu kļuvis mazāk nāvējošs un postošs. Faktiski, karš pret cilvēci ir sācies jau sen, bet mēs to asi sākām izjust tikai pēdējos trīsdesmit gados. Šis kara veids ir sarucinājis Latvijas populāciju par trešdaļu un raksturīgs ar tādu materiālo vērtību iznīcināšanas mērogu, kāds nav bijis pa spēkam nevienam karam. Latvijā tika faktiski iznīcināta vieglā un smagā rūpniecība, lopkopība, zivsaimniecība un daudzas citas nozares. Izzūdot darba vietām un ienākumiem, izzuda arī cilvēki.

Tomēr fiziski klāt viņiem neviens tā īsti neķērās, ja neskaita valsts mēroga indēšanu ar kamīnspirtu "Royal" un novešanu līdz pašnāvībai ar eksistences līdzekļu atņemšanu, vienlaikus izgudrojot un uzkraujot tautai jaunus, iepriekš nebijušus nodokļus, nodevas un maksājumus un paceļot nebijušos augstumos dažādus tarifus. Tā bija pastarpināta, rafinēta slepkavošana. Genocīdam pret Latvijas tautu vairāk bija ekonomisks raksturs.

Tagad - jau kuro reizi! - laiki mainījušies. Tagad vara vairs pat necenšas slēpt savu slepkavniecisko raksturu un atklāti, nepastarpināti ķeras klāt Latvijas iedzīvotāju pēdējam mājoklim - viņu ķermenim. (Ceru, ka mans lasītājs tic tam, ka katram cilvēkam ir dvēsele.) Bet, lai piekļūtu ķermenim, ir jāapstrādā prāts. Tādēļ publiskajā, korumpētajā masu mediju telpā 24/7 režīmā tiek "skalotas" cilvēku smadzenes. Tas notiek visur; paglābties gandrīz nav iespējams. Tu nevari veikalā nopirkt pat sērkociņus, vairākkārt nenoklausījies klaji idiotiskos diktoru ierunātos tekstus: "Viens, divi - mazgājam rokas, trīs četri..."

Ja nobriedušam prātam šī uzbāzīgā programmēšana izraisa tikai nepatiku un riebumu, kā arī nostiprina pārliecību par visas kovidafēras antihumāno un neticami nekaunīgo raksturu, tad atrodas tomēr cilvēki, kuri uz šo visu "pavelkas". Un tādu diemžēl nav maz. Kamēr viņi ir piekrāpta cilvēka, upura lomā, man viņu ir žēl. Citādāk ir, ja šie kovidsektas adepti kļūst par sludinātājiem un sāk izrādīt aktivitāti vai pat agresiju. Tad (pats to esmu sajutis) ir grūti saglabāt žēlumu pret piemānīto cilvēku, un tā vien gribas novēlēt viņam ātrāk saņemt savu poti vai vēl labāk - divas... Lai pārējiem būtu vieglāk dzīvot.

Protams, šāda attieksme nedara cilvēkam godu, un es cenšos to pārvarēt. Neviens cilvēks nav lieks, nav balasts gaisa balonā, kuru izmetot ārā, var pacelties augstāk. Drīzāk mēs visi esam vienas lielas, grimstošas laivas pasažieri, un tikai mūsu kopīga, saskaņota rīcība var glābt mūs visus no nogrimšanas pasaules vēstures okeānā.

Ja punktā par piekrāptajiem, lētticīgajiem un labticīgajiem kovidkulta sekotājiem tā kā būtu skaidrs - žēlojam, apgaismojam un apelējam pie viņu veselā saprāta vai vismaz pie tā atliekām, tad pilnīgi cita aina un attieksme ir pret tiem, kuri saņem naudu par tautas maldināšanu un zombēšanu. Tradicionāli tie ir sabiedrībā pazīstami cilvēki, visbiežāk - saucamie "skatuves mākslinieki". Ieliku pēdiņās, jo daudzi no viņiem spēj pastāvēt tikai un vienīgi ar varturu atbalstu, gan ar, gan bez ziepēm kalpojot katrai kārtējai varai. Tie ir vispretīgākie.

Man personīgi pat lēta m…ka, kura tirgojas ar savu miesu, šķiet cienījamāka par cilvēku, kurš ir prostituēts savā garā, savā dvēselē. Lielākā daļa saucamo "skatuves mākslinieku" gatava izpušķot ar savu klātbūtni jebkuras varas un sabiedriski politiskās iekārtas propagandas pasākumus. Viņi ir ļoti viegli pērkami. Viņiem nav principu. Sirdsapziņa ir padzīta pagultē...

Viņu priekšteči bija galma āksti, klauni un prostitūtas. Te gan jāpiebilst, ka katram likumam ir izņēmumi un arī starp māksliniekiem un mūziķiem gadās pa kādam godīgam cilvēkam. Parasti gan viņu ceļš ir visai ērkšķains, un tas arī saprotams - peldēt pret straumi nekad nav bijis viegli...

Pārsvarā gan šīs "šlakas" cilvēki savās dvēselēs ir visai sapuvuši un nelabi ož. Ož pēc maucības un netīras naudas, pēdējā laikā - arī pēc nāves. Es atceros, kā kādreiz tā saucamo "točku" turētājus sauca par "nāves tirgoņiem". Tagad šis rūpals ir konvertējies un tajā iesaistījusies vesela politiķu, ekspolitiķu, mūziķu, režisoru un vēl vesela nederīgu, amorālu cilvēku - parazītu armija. Viņi ož pēc nāves tādēļ, ka viņi sludina nāvi. Viņi melo un dara to profesionāli. Jo viņi ir pieraduši izlikties un melot. Par to viņiem maksā...

Viņi reklamē kā vakcīnu vielu, kura pat neatbilst vakcīnas definīcijai. Vielu, kura nepasargā no saslimšanas. Vielu, kura izraisa cilvēkā ģenētiskas izmaiņas, vielu, kuru pat ražotāji atzīst par eksperimentālu, attiecīgi - tās ievadīšanai var būt neprognozējamas sekas. Un tomēr viņi to reklamē...

Lūk, kādēļ šis laiks ir tik brīnišķīgs. Šis ir laiks, kad uzpeld s…i un nostājas nogulsnes, kad kļūst redzams, "kas ir kas", laiks, kad maskas krīt. Šis ir lielais Attīrīšanās laiks. Mēs varam attīrīt Latviju no svešzemju okupantiem un pašmāju kolaboracionistiem, bet sevi - no skaudības, nesaticības, bailīguma un gļēvuma.

Austrumos saka apmēram tā: "Ja ar tevi kaut kas notika, tas nevarēja nenotikt; ja tev kaut kas nenotika, tas nevarēja notikt.”

Tā nav nejaušība, ka mums iekritis dzīvot šajā bezgala interesantajā, sarežģītajā laikā. Tā ir privilēģija. Šis ir laiks, kurā izgaismojas vistumšākie nostūri un vismelnākie cilvēki, kad no daudzu dvēseļu dzīlēm izlien atbaidoši dēmoni. Vienlaikus šis ir varoņu laiks. Gaismas, patiesības, goda, vesela saprāta, sirdsapziņas un gara spēka demonstrācijas laiks.

Šis brīnišķais laiks! Izmanto to tā, lai kādreiz, atskatoties atpakaļ, tu sajustu sevī lepnumu un gandarījumu. Es izturēju! Es pastāvēju! Es nepārdevos! Es nesalūzu! Es nekļuvu ļauns! ES PALIKU PAR CILVĒKU!

Novērtē šo rakstu:

77
11

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

FotoLevit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.
Lasīt visu...

21

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

FotoPašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot vairāk balsu nekā visi pārējie saraksti kopā, — interesantais šoreiz redzams opozīcijas kampaņošanā un rezultātos.
Lasīt visu...

21

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

FotoAtbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām. Personai piemērojams tāds drošības līdzeklis, kas pēc iespējas mazāk aizskar personas pamattiesības un ir samērīgs.
Lasīt visu...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...