Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

10.02.2024. 17:01

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Nu jau oficiāli ir paziņots ka Rairbaļķis cauri Rīgaineies,par šauru...bet celtniecības darbi turpinās


4 maija nacionalkomunistu valsts apversums bija cels uz nekurieni,paradoksali bet neonacisma atdzimsanu mulku zeme tas sekmeja.

Atbildēt

Suecas un Panamas kanals

10.02.2024. 16:54

»

Uz

Tranzītu balstās parazīti un muļķi


mulku zeme balstas uz latviesu ierednu zagsanas profesionalitati.

Atbildēt

Nacionāļiem

07.02.2024. 10:38

Ekonomika ir primāra un politika sekundāra. Kad jūs NA cūku bars to sapratīsiet? Nevar būt tranzītam ģeogrāfiski domāta valsts bez tranzīta.Jūs, jūs un vēlreiz jūs, kopā ar savu tikpat aprobežoto elektorātu, esat visu sadirsuši!
kara kurinātāji, hujeva aptrakušo kāmīšu bars! Labāk atjaunojiet kaimiņattiecības, lai mūsu penši Baltkrievijā kādu zobu var mutē ielikt!

Atbildēt

04.02.2024. 13:34

Džanmarko Matonelli
Jauni zinātniski pētījumi liecina, ka mūsu ķermeņa magnētisko un elektrisko lauku bioloģiskā ģenerēšana tiek ģenerēta no mūsu sirds. Tāpēc mūsu sirdij ir tādas pašas spējas radīt tādus pašus laukus kā apkārtējām lietām.

Fizika saka, ka, ja vēlaties mainīt realitātes matēriju, jums ir jāmaina elektriskie un magnētiskie lauki. [Stārka efekts un Zēmana efekts] Tā apgalvo mūsu zinātne.

Faktiski ir pierādīts, ka katru reizi, kad cilvēkiem ir sajūta, ka viņu sirdis izstaro magnētiskos un elektriskos laukus, kas maina apkārtējo atomu, daļiņu, kas veido mūsu vārdu, kvalitāti. Šie "sirds" lauki pārtrauc telpas un laika plūsmu un pārkārtoja matēriju, kas veido šo pasauli.

Tādā veidā mēs esam izglītoti un sagatavoti uzvedībai, tādā veidā mēs ietekmējam savu realitāti. Dažiem cilvēkiem izmaiņas ir nelielas, bet citiem šādas ietekmes rezultāti var būt milzīgi. Un tā ticēja arī senās civilizācijas, kas ieteica ar sirdi izjust mūsu emocijas par lietām, kuras mēs vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Viņi ieteica iztēloties un sajust to, ko mēs vēlamies, kā kaut ko jau mūsu, nevis lūgt un gaidīt, kad kaut kas notiks.

Zinātne un 5 tūkstošus gadu vēsture to saka; katru reizi, kad vēlamies mainīt savu ķermeni vai realitāti, mums jācenšas sajust pārmaiņas kā jau notikušas.
https://www.linkedin.com/pulse/electromagnetic-heart-fields-gianmarco-mattonelli-1f?fbclid IwAR08Bcadpm9ga-DalSV8Ax77BAmvFvLNtK4AELtJIXgyh5UqU42J264ksa0

Atbildēt

fakts

04.02.2024. 12:40

»

Mierīgais

Paskaidroju tiem kas nezina: Nav tiesvedībā tāda jēdziena kā ''pilsonisks pienākums'', ...Nav neviena likuma kas nnoteiktu ka balsot ir obligāti.Pat trakajos Staļina laikos tas tā nebija


Toties propaganda pirmsvēlēsanu periodā nenogurstoši no katra gludekļa borē ka balsošana ir katra pi*oniskais pienākums un ka no katra pi*soņa kaut kas atkarājās.

Atbildēt

04.02.2024. 12:40

Sen atpakaļ, pirms vairums no mums atceras,
Katrs no mums iekļuva stāstā
par to, kam mēs domājām, ka mums jābūt
lai pilnībā pievienotos cilvēka pieredzei.
Būtībā mēs iegājām atdalīšanas transā.
Ieejas cena... atteikšanās no mūsu Patiesās dabas pieredzes; no mūsu iedzimtās saiknes ar pilnīgi visu.
Izmaksas... atdalīšanās sajūta un pārliecība, ka mums ir jāpierāda, jāaizsargā un jāaizstāv šis "es", lai sajustu kaut kādu piederību pasaulē, kas pieprasa ievērot tās noteikumus, VAI KO CITU.
Nu mīļie, šķiet, ka džigs ir beidzies.
Ja bezapziņa ir līme, kas satur visas atdalīšanās sistēmas kopā un kas uzkurina atdalīšanās Transu, tad arvien vairāk cilvēku piedzīvo šīs dziļās alkas, lai atgrieztos pie pieredzes par to, kas un kas mēs patiesībā esam, mēs sākam redzēt ar skaidrām acīm, kas bija līdz šim brīdim likās "normāls", sistēmas, kas bija kopā ar šo Transu. Un kad šīs sistēmas redz jaunas apzinātākas acis, hipnotiskā līme, kas tās saturēja, dabiski iztvaiko. Lūk, kas notiek mums visapkārt, jo visas mūsu sistēmas sabojājas vienlaicīgi.
Tā kā plīvurs pēc plīvura pacelšanas, mēs sākam redzēt Transa reiz piedāvāto solījumu dobo dabu. Patiešām, ir tā, it kā beidzot tiktu redzēta "OZ" hologramma. Kamēr Dorotijas dabiski ziņkārīgais un nevainīgais suns Toto (vienīgais, kas nemēģina cīnīties ar transu no transa iekšpuses) sāk pētīt, viņa aste sāk atvilkt atpakaļ aizkaru, un mēs redzam "burvis" un paša burvja apjukumu. Pēkšņi kļūst skaidrs, ka viņš patiesībā neko nekontrolē. Un ar to redzēšanu, Pūf! transs ir lauzts.
Un tā tas šobrīd ir mūsu pasaulē. Tas, ko daži ir nosaukuši par Lielo atkāpšanos jeb Lielo rēķinu, es ieteiktu, patiesībā ir Lielā atmoda.
Kā Valārija Kaur tik skaisti iesaka... Ja nu šī tumsa nav kapa tumsa, bet mātes miesas tumsa? "
Un ja tā ir, kā mēs tagad sanākam kopā, kalpojot tam, kas tiek Vērtēts no lielā Dievišķā noslēpuma sevis? Ko tas katram no mums prasīs turpmākajās dienās?
Lai arvien vairāk no mums Atkārto to, kas mēs esam. Lai mēs atļautos izšķīst šajā Noslēpumā, doties tur, kur neviens cilvis nekad nav bijis... lai mēs un visa dzīve piedzimtu no jauna. 🙏🏼💖 🌎
Ak, mēs mostamies.

Atbildēt

Mierīgais

04.02.2024. 11:03

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Bet vēlēt taču ir katra pi*oniskais pienākums,no katra taču kaut kas atkarājās,kam nu kas karājās.Katr pi*onis alkst savu parazītu lai varētu to uzturēt un barot,ak jā,vēl var sūroties un gausties


Paskaidroju tiem kas nezina: Nav tiesvedībā tāda jēdziena kā ''pilsonisks pienākums'', ...Nav neviena likuma kas nnoteiktu ka balsot ir obligāti.Pat trakajos Staļina laikos tas tā nebija.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

04.02.2024. 10:52

»

MIERĪGAIS

Neticēsi, bet viņi tur visi vienādi-ņem kuru gribi. Tādus LV vēlētāji savēlēja


Bet vēlēt taču ir katra pi*oniskais pienākums,no katra taču kaut kas atkarājās,kam nu kas karājās.Katr pi*onis alkst savu parazītu lai varētu to uzturēt un barot,ak jā,vēl var sūroties un gausties.

Atbildēt

MIERĪGAIS

04.02.2024. 09:38

»

NIKNAIS (LG)

Es gan nezinu tās procedūras, bet.... varbūt lai nevajadzētu tagad izteikt neuzticību nevajadzēja atbalstīt tāda deģenerātāta iecelšanu amatā


Neticēsi, bet viņi tur visi vienādi-ņem kuru gribi. Tādus LV vēlētāji savēlēja.

Atbildēt

bet

04.02.2024. 09:36

Nacionālās apvienības tukšmuldēšanas un nekā nedarīšanas dēl vēl līdz šai dienai maz kas izdarīts okupācijas seku likvidēšanā un latviešu tautas likumīgo interešu aizstāvēšanā, toties LV milzu īpašumus izpirkusi Krievijas mafija par ko nacionāļi gan klusē.

Atbildēt

Gbgh

04.02.2024. 09:14

Briškuls tagad visdrīzāk, ka kož elkoņos. Nevajadzēja iet par ministru. Tūlīt nometīs un vietas padomēs šmadomēs arī zudušas uz ilgu laiku, ja ne pavisam.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

04.02.2024. 07:24

Nu jau oficiāli ir paziņots ka Rairbaļķis cauri Rīgaineies,par šauru...bet celtniecības darbi turpinās.
Būs vēl viens ceļš uz nekurieni un bezjēdzīgi iztērēti līdzekļi un nauda.

Atbildēt

Runas ir garas

04.02.2024. 06:42

Briškens , protams, ir tukšu salmu kūlējs, tāpat kā visi jaunmarksisti, bet, kur nacionāļi bija agrāk? Tās problēmas ir bijušas gadiem. Vai tik Briškens neuzbrauca Vitenbergam un tagad neseko atbildes gājiens.

Atbildēt

Arvids

03.02.2024. 22:36

»

skolotājs

NA ,jeb nacionālie plānprātiņi ne ar ko neatšķiras no pederastu partijas "Progresīvie


Ne brīdi neattaisnojot muldoņu Brišķēmu, jautājums NA: jums tak ilgu laiku bija satiksmes ministrs Augulis, kur rezultāti, kur grandiozi sasniegum:jauni autobāņi, vilcieni un autobusi, kas kursē viens aiz otra,ar kuģiem pilnas ostas utt, ut jopr? Zagāt, zogam un zagsim?

Atbildēt

Audiogrāmata

03.02.2024. 20:50

https://www.youtube.com/playlist?list PLuXQHZCr5YWRQTpwpjVIsRrObX6cWQeiD

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

03.02.2024. 18:47

»

vice

Regresīvā miskaste ir vēsturiska sērga


vice-šmuce,VDK provokators debilības centra ,propagandons labbūtīgais ‼

Atkal pietaisījis ,visas malas ..


Izskatās pēc plaģiāta , kolēga !

Interpunkcija dīvaina.Un ne ,pa tēmu .. ‼

Kas varēja noiet ,greizi ?

Atbildēt

skolotājs

03.02.2024. 18:19

NA ,jeb nacionālie plānprātiņi ne ar ko neatšķiras no pederastu partijas "Progresīvie"

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

03.02.2024. 17:58

Es gan nezinu tās procedūras, bet.... varbūt lai nevajadzētu tagad izteikt neuzticību nevajadzēja atbalstīt tāda deģenerātāta iecelšanu amatā?

Atbildēt

Fakts

03.02.2024. 15:51

»

!

hoholi tiranize visu pasauli un pazemina daudzu valstu dzives limeni


Visu pasauli tiranizē punduris putins un vi';na tautieši. Tā gribētos, lai pasaulē rodas vīruss, kas izlases kārtībā nogalina visus putinveidīgos.

Atbildēt

Precizējums

03.02.2024. 15:49

»

yes,saimnieki pasi sava zeme blakus asv vestniecibai

piemineklus nogazat,krievu skolas sledzat,banderu fasistiem latvijai nepieciesamos resursus iedevat,bet nepamanijat ka mulku zeme 3,14c pienaca


Šobrīd pasaulē ir tikai viena fašistiska valsts un muļķu zeme - krievija, tāpēc mums ar steigu jāslēdz krievu skolas un jāgāž krievu pieminekļi, un jāizdzen no Latvijas tādi kā tu

Atbildēt

bet

03.02.2024. 14:27

nacionālās apvienības tukšmuldēšanas dēl ir apdraudēta latviešu tauta un valsts..

Atbildēt

vice

03.02.2024. 14:15

Regresīvā miskaste ir vēsturiska sērga!

Papucis - VDK aģentūras sadarbības partneris, Briškenpratība - jaunčekistēns!

"Dinamiskie" turpina paralizēt normālu Latvijas valsts funkcionēšanu, nerunājot par ekonomisku attīstību!!!

Atbildēt

bet

03.02.2024. 13:55

Nacionālās apvienības nodevīgā politika atbalstīt kolaronatus ir vēl sliktāka tautai un valstij.

Atbildēt

jaajaa

03.02.2024. 13:32

...tak nevajag būvēt tagad to RB atzaru uz Rīgu...ja Eiropa par to nemaksā, tad nevajag...Latvijā nākotnē dzīvos zem mio latviešu, nav vajadzības tērēt naudu infrastruktūrai...dzimstība ir jāstimulē, un tieši...kaut arī bezcers tāpat...:)

Atbildēt

Patriotiskais gars

03.02.2024. 12:59

LABUMS iespējams pilnīgi IGNORĒJOT nažukus.......

Atbildēt

nu i kas??????????????????

03.02.2024. 12:44

bet nekas taču nav noticis..kam negadās kļūdīties...visi esam vienādi...u.t.t.t.t. pretīgie čangaļkomunisti tupāni

Atbildēt

va vellos

03.02.2024. 12:16

»

Latvija - neizdevusies valsts

NA varēja netricināt lieki gaisu, - ja reģionos iedzīvotāju vairs nebūs, viņu draudziņi no JV jautājumu atrisinās vienkārši - paplašināsim Sēlijas poligonu līdz Balviem un Krāslavai, Ādažu poligonu - līdz Ķoņiem un Ainažiem un viss būs štokos - sabiedrotie apmierināti un nevienam nenāks prātā bāzt savus...


Kā nebūs? Pat kurratas ieveduši pie sevis veselus 50 tūkstošus ukraiņu, kam, atšķirībā no krieviem, neprasa mācīties valodu. Kad no Zeļenska brīnumzemes šovasar sāks bēgt pa īstam un Eiropā neņems pretī, Latvijā kādiem 500 tūkstošiem vieta atradīsies, tikai laikam jau valsts valoda būs jāmaina, jo pat tie, kas pašlaik Latvijā dzīvo, pieprasa sazināšanos vienā no trim ''movām''.

Atbildēt

Ūdens ēzelītis

03.02.2024. 12:09

»

ss

bet rīgas dome saka, ka sāks būvēt tiltu. kam tad taisnība


No rīta redzēju,ka jau būvē! Lai izdodas!

Atbildēt

no sakuma pilnigs 3,14c

03.02.2024. 11:56

»

ničego

Putin nam pomožet


no sakuma pilnigs 3,14c pec tam varat ceret uz Vladimira Putina palidzibu.

Atbildēt

yes,saimnieki pasi sava zeme blakus asv vestniecibai

03.02.2024. 11:54

»

Satraukumam nav vietas

Latvijas ekonomika ir jau nokauta


piemineklus nogazat,krievu skolas sledzat,banderu fasistiem latvijai nepieciesamos resursus iedevat,bet nepamanijat ka mulku zeme 3,14c pienaca.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.02.2024. 11:54

»

ničego

Putin nam pomožet


Jums jau vairs pat Putin ne pomožet. Cerības deviņdesmitajos bija, bez veiksmīgi esat pajājuši visu. :) Tā turpināt, latvju "nacionālisti"!

Atbildēt

Bankrotiņš

03.02.2024. 11:26

»

Satraukumam nav vietas

Latvijas ekonomika ir jau nokauta


NA jau pate notrallināja naudu esot kompānijā ar Kariņu, dzīvojot vienos priekos iestūma prezidentos pederastu. Tagad šiem iestājies apskaidrības brīdis, nu visi slikti. Ko tad cels? Nauda bija vairāk kā nekad, bet pēc NA sēdēšanas Kariņa valdībā, vairs nav.

Atbildēt

Satraukumam nav vietas

03.02.2024. 11:07

Latvijas ekonomika ir jau nokauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.02.2024. 10:38

NA varēja netricināt lieki gaisu, - ja reģionos iedzīvotāju vairs nebūs, viņu draudziņi no JV jautājumu atrisinās vienkārši - paplašināsim Sēlijas poligonu līdz Balviem un Krāslavai, Ādažu poligonu - līdz Ķoņiem un Ainažiem un viss būs štokos - sabiedrotie apmierināti un nevienam nenāks prātā bāzt savus degunus tur, kur nevajag.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

FotoBrīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā.
Lasīt visu...

21

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm ir skaista dāvana Rosļikovam un politiskajām partijām, kuras koncentrējas uz to, lai savus vēlētājus pamatā uzrunātu krievu valodā. Tieši šīs partijas būs lielākie ieguvēji.
Lasīt visu...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...