Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

10.02.2024. 17:01

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Nu jau oficiāli ir paziņots ka Rairbaļķis cauri Rīgaineies,par šauru...bet celtniecības darbi turpinās


4 maija nacionalkomunistu valsts apversums bija cels uz nekurieni,paradoksali bet neonacisma atdzimsanu mulku zeme tas sekmeja.

Atbildēt

Suecas un Panamas kanals

10.02.2024. 16:54

»

Uz

Tranzītu balstās parazīti un muļķi


mulku zeme balstas uz latviesu ierednu zagsanas profesionalitati.

Atbildēt

Nacionāļiem

07.02.2024. 10:38

Ekonomika ir primāra un politika sekundāra. Kad jūs NA cūku bars to sapratīsiet? Nevar būt tranzītam ģeogrāfiski domāta valsts bez tranzīta.Jūs, jūs un vēlreiz jūs, kopā ar savu tikpat aprobežoto elektorātu, esat visu sadirsuši!
kara kurinātāji, hujeva aptrakušo kāmīšu bars! Labāk atjaunojiet kaimiņattiecības, lai mūsu penši Baltkrievijā kādu zobu var mutē ielikt!

Atbildēt

04.02.2024. 13:34

Džanmarko Matonelli
Jauni zinātniski pētījumi liecina, ka mūsu ķermeņa magnētisko un elektrisko lauku bioloģiskā ģenerēšana tiek ģenerēta no mūsu sirds. Tāpēc mūsu sirdij ir tādas pašas spējas radīt tādus pašus laukus kā apkārtējām lietām.

Fizika saka, ka, ja vēlaties mainīt realitātes matēriju, jums ir jāmaina elektriskie un magnētiskie lauki. [Stārka efekts un Zēmana efekts] Tā apgalvo mūsu zinātne.

Faktiski ir pierādīts, ka katru reizi, kad cilvēkiem ir sajūta, ka viņu sirdis izstaro magnētiskos un elektriskos laukus, kas maina apkārtējo atomu, daļiņu, kas veido mūsu vārdu, kvalitāti. Šie "sirds" lauki pārtrauc telpas un laika plūsmu un pārkārtoja matēriju, kas veido šo pasauli.

Tādā veidā mēs esam izglītoti un sagatavoti uzvedībai, tādā veidā mēs ietekmējam savu realitāti. Dažiem cilvēkiem izmaiņas ir nelielas, bet citiem šādas ietekmes rezultāti var būt milzīgi. Un tā ticēja arī senās civilizācijas, kas ieteica ar sirdi izjust mūsu emocijas par lietām, kuras mēs vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Viņi ieteica iztēloties un sajust to, ko mēs vēlamies, kā kaut ko jau mūsu, nevis lūgt un gaidīt, kad kaut kas notiks.

Zinātne un 5 tūkstošus gadu vēsture to saka; katru reizi, kad vēlamies mainīt savu ķermeni vai realitāti, mums jācenšas sajust pārmaiņas kā jau notikušas.
https://www.linkedin.com/pulse/electromagnetic-heart-fields-gianmarco-mattonelli-1f?fbclid IwAR08Bcadpm9ga-DalSV8Ax77BAmvFvLNtK4AELtJIXgyh5UqU42J264ksa0

Atbildēt

fakts

04.02.2024. 12:40

»

Mierīgais

Paskaidroju tiem kas nezina: Nav tiesvedībā tāda jēdziena kā ''pilsonisks pienākums'', ...Nav neviena likuma kas nnoteiktu ka balsot ir obligāti.Pat trakajos Staļina laikos tas tā nebija


Toties propaganda pirmsvēlēsanu periodā nenogurstoši no katra gludekļa borē ka balsošana ir katra pi*oniskais pienākums un ka no katra pi*soņa kaut kas atkarājās.

Atbildēt

04.02.2024. 12:40

Sen atpakaļ, pirms vairums no mums atceras,
Katrs no mums iekļuva stāstā
par to, kam mēs domājām, ka mums jābūt
lai pilnībā pievienotos cilvēka pieredzei.
Būtībā mēs iegājām atdalīšanas transā.
Ieejas cena... atteikšanās no mūsu Patiesās dabas pieredzes; no mūsu iedzimtās saiknes ar pilnīgi visu.
Izmaksas... atdalīšanās sajūta un pārliecība, ka mums ir jāpierāda, jāaizsargā un jāaizstāv šis "es", lai sajustu kaut kādu piederību pasaulē, kas pieprasa ievērot tās noteikumus, VAI KO CITU.
Nu mīļie, šķiet, ka džigs ir beidzies.
Ja bezapziņa ir līme, kas satur visas atdalīšanās sistēmas kopā un kas uzkurina atdalīšanās Transu, tad arvien vairāk cilvēku piedzīvo šīs dziļās alkas, lai atgrieztos pie pieredzes par to, kas un kas mēs patiesībā esam, mēs sākam redzēt ar skaidrām acīm, kas bija līdz šim brīdim likās "normāls", sistēmas, kas bija kopā ar šo Transu. Un kad šīs sistēmas redz jaunas apzinātākas acis, hipnotiskā līme, kas tās saturēja, dabiski iztvaiko. Lūk, kas notiek mums visapkārt, jo visas mūsu sistēmas sabojājas vienlaicīgi.
Tā kā plīvurs pēc plīvura pacelšanas, mēs sākam redzēt Transa reiz piedāvāto solījumu dobo dabu. Patiešām, ir tā, it kā beidzot tiktu redzēta "OZ" hologramma. Kamēr Dorotijas dabiski ziņkārīgais un nevainīgais suns Toto (vienīgais, kas nemēģina cīnīties ar transu no transa iekšpuses) sāk pētīt, viņa aste sāk atvilkt atpakaļ aizkaru, un mēs redzam "burvis" un paša burvja apjukumu. Pēkšņi kļūst skaidrs, ka viņš patiesībā neko nekontrolē. Un ar to redzēšanu, Pūf! transs ir lauzts.
Un tā tas šobrīd ir mūsu pasaulē. Tas, ko daži ir nosaukuši par Lielo atkāpšanos jeb Lielo rēķinu, es ieteiktu, patiesībā ir Lielā atmoda.
Kā Valārija Kaur tik skaisti iesaka... Ja nu šī tumsa nav kapa tumsa, bet mātes miesas tumsa? "
Un ja tā ir, kā mēs tagad sanākam kopā, kalpojot tam, kas tiek Vērtēts no lielā Dievišķā noslēpuma sevis? Ko tas katram no mums prasīs turpmākajās dienās?
Lai arvien vairāk no mums Atkārto to, kas mēs esam. Lai mēs atļautos izšķīst šajā Noslēpumā, doties tur, kur neviens cilvis nekad nav bijis... lai mēs un visa dzīve piedzimtu no jauna. 🙏🏼💖 🌎
Ak, mēs mostamies.

Atbildēt

Mierīgais

04.02.2024. 11:03

»

humors un satīra tikai nav kas satīra

Bet vēlēt taču ir katra pi*oniskais pienākums,no katra taču kaut kas atkarājās,kam nu kas karājās.Katr pi*onis alkst savu parazītu lai varētu to uzturēt un barot,ak jā,vēl var sūroties un gausties


Paskaidroju tiem kas nezina: Nav tiesvedībā tāda jēdziena kā ''pilsonisks pienākums'', ...Nav neviena likuma kas nnoteiktu ka balsot ir obligāti.Pat trakajos Staļina laikos tas tā nebija.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

04.02.2024. 10:52

»

MIERĪGAIS

Neticēsi, bet viņi tur visi vienādi-ņem kuru gribi. Tādus LV vēlētāji savēlēja


Bet vēlēt taču ir katra pi*oniskais pienākums,no katra taču kaut kas atkarājās,kam nu kas karājās.Katr pi*onis alkst savu parazītu lai varētu to uzturēt un barot,ak jā,vēl var sūroties un gausties.

Atbildēt

MIERĪGAIS

04.02.2024. 09:38

»

NIKNAIS (LG)

Es gan nezinu tās procedūras, bet.... varbūt lai nevajadzētu tagad izteikt neuzticību nevajadzēja atbalstīt tāda deģenerātāta iecelšanu amatā


Neticēsi, bet viņi tur visi vienādi-ņem kuru gribi. Tādus LV vēlētāji savēlēja.

Atbildēt

bet

04.02.2024. 09:36

Nacionālās apvienības tukšmuldēšanas un nekā nedarīšanas dēl vēl līdz šai dienai maz kas izdarīts okupācijas seku likvidēšanā un latviešu tautas likumīgo interešu aizstāvēšanā, toties LV milzu īpašumus izpirkusi Krievijas mafija par ko nacionāļi gan klusē.

Atbildēt

Gbgh

04.02.2024. 09:14

Briškuls tagad visdrīzāk, ka kož elkoņos. Nevajadzēja iet par ministru. Tūlīt nometīs un vietas padomēs šmadomēs arī zudušas uz ilgu laiku, ja ne pavisam.

Atbildēt

humors un satīra tikai nav kas satīra

04.02.2024. 07:24

Nu jau oficiāli ir paziņots ka Rairbaļķis cauri Rīgaineies,par šauru...bet celtniecības darbi turpinās.
Būs vēl viens ceļš uz nekurieni un bezjēdzīgi iztērēti līdzekļi un nauda.

Atbildēt

Runas ir garas

04.02.2024. 06:42

Briškens , protams, ir tukšu salmu kūlējs, tāpat kā visi jaunmarksisti, bet, kur nacionāļi bija agrāk? Tās problēmas ir bijušas gadiem. Vai tik Briškens neuzbrauca Vitenbergam un tagad neseko atbildes gājiens.

Atbildēt

Arvids

03.02.2024. 22:36

»

skolotājs

NA ,jeb nacionālie plānprātiņi ne ar ko neatšķiras no pederastu partijas "Progresīvie


Ne brīdi neattaisnojot muldoņu Brišķēmu, jautājums NA: jums tak ilgu laiku bija satiksmes ministrs Augulis, kur rezultāti, kur grandiozi sasniegum:jauni autobāņi, vilcieni un autobusi, kas kursē viens aiz otra,ar kuģiem pilnas ostas utt, ut jopr? Zagāt, zogam un zagsim?

Atbildēt

Audiogrāmata

03.02.2024. 20:50

https://www.youtube.com/playlist?list PLuXQHZCr5YWRQTpwpjVIsRrObX6cWQeiD

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

03.02.2024. 18:47

»

vice

Regresīvā miskaste ir vēsturiska sērga


vice-šmuce,VDK provokators debilības centra ,propagandons labbūtīgais ‼

Atkal pietaisījis ,visas malas ..


Izskatās pēc plaģiāta , kolēga !

Interpunkcija dīvaina.Un ne ,pa tēmu .. ‼

Kas varēja noiet ,greizi ?

Atbildēt

skolotājs

03.02.2024. 18:19

NA ,jeb nacionālie plānprātiņi ne ar ko neatšķiras no pederastu partijas "Progresīvie"

Atbildēt

NIKNAIS (LG)

03.02.2024. 17:58

Es gan nezinu tās procedūras, bet.... varbūt lai nevajadzētu tagad izteikt neuzticību nevajadzēja atbalstīt tāda deģenerātāta iecelšanu amatā?

Atbildēt

Fakts

03.02.2024. 15:51

»

!

hoholi tiranize visu pasauli un pazemina daudzu valstu dzives limeni


Visu pasauli tiranizē punduris putins un vi';na tautieši. Tā gribētos, lai pasaulē rodas vīruss, kas izlases kārtībā nogalina visus putinveidīgos.

Atbildēt

Precizējums

03.02.2024. 15:49

»

yes,saimnieki pasi sava zeme blakus asv vestniecibai

piemineklus nogazat,krievu skolas sledzat,banderu fasistiem latvijai nepieciesamos resursus iedevat,bet nepamanijat ka mulku zeme 3,14c pienaca


Šobrīd pasaulē ir tikai viena fašistiska valsts un muļķu zeme - krievija, tāpēc mums ar steigu jāslēdz krievu skolas un jāgāž krievu pieminekļi, un jāizdzen no Latvijas tādi kā tu

Atbildēt

bet

03.02.2024. 14:27

nacionālās apvienības tukšmuldēšanas dēl ir apdraudēta latviešu tauta un valsts..

Atbildēt

vice

03.02.2024. 14:15

Regresīvā miskaste ir vēsturiska sērga!

Papucis - VDK aģentūras sadarbības partneris, Briškenpratība - jaunčekistēns!

"Dinamiskie" turpina paralizēt normālu Latvijas valsts funkcionēšanu, nerunājot par ekonomisku attīstību!!!

Atbildēt

bet

03.02.2024. 13:55

Nacionālās apvienības nodevīgā politika atbalstīt kolaronatus ir vēl sliktāka tautai un valstij.

Atbildēt

jaajaa

03.02.2024. 13:32

...tak nevajag būvēt tagad to RB atzaru uz Rīgu...ja Eiropa par to nemaksā, tad nevajag...Latvijā nākotnē dzīvos zem mio latviešu, nav vajadzības tērēt naudu infrastruktūrai...dzimstība ir jāstimulē, un tieši...kaut arī bezcers tāpat...:)

Atbildēt

Patriotiskais gars

03.02.2024. 12:59

LABUMS iespējams pilnīgi IGNORĒJOT nažukus.......

Atbildēt

nu i kas??????????????????

03.02.2024. 12:44

bet nekas taču nav noticis..kam negadās kļūdīties...visi esam vienādi...u.t.t.t.t. pretīgie čangaļkomunisti tupāni

Atbildēt

va vellos

03.02.2024. 12:16

»

Latvija - neizdevusies valsts

NA varēja netricināt lieki gaisu, - ja reģionos iedzīvotāju vairs nebūs, viņu draudziņi no JV jautājumu atrisinās vienkārši - paplašināsim Sēlijas poligonu līdz Balviem un Krāslavai, Ādažu poligonu - līdz Ķoņiem un Ainažiem un viss būs štokos - sabiedrotie apmierināti un nevienam nenāks prātā bāzt savus...


Kā nebūs? Pat kurratas ieveduši pie sevis veselus 50 tūkstošus ukraiņu, kam, atšķirībā no krieviem, neprasa mācīties valodu. Kad no Zeļenska brīnumzemes šovasar sāks bēgt pa īstam un Eiropā neņems pretī, Latvijā kādiem 500 tūkstošiem vieta atradīsies, tikai laikam jau valsts valoda būs jāmaina, jo pat tie, kas pašlaik Latvijā dzīvo, pieprasa sazināšanos vienā no trim ''movām''.

Atbildēt

Ūdens ēzelītis

03.02.2024. 12:09

»

ss

bet rīgas dome saka, ka sāks būvēt tiltu. kam tad taisnība


No rīta redzēju,ka jau būvē! Lai izdodas!

Atbildēt

no sakuma pilnigs 3,14c

03.02.2024. 11:56

»

ničego

Putin nam pomožet


no sakuma pilnigs 3,14c pec tam varat ceret uz Vladimira Putina palidzibu.

Atbildēt

yes,saimnieki pasi sava zeme blakus asv vestniecibai

03.02.2024. 11:54

»

Satraukumam nav vietas

Latvijas ekonomika ir jau nokauta


piemineklus nogazat,krievu skolas sledzat,banderu fasistiem latvijai nepieciesamos resursus iedevat,bet nepamanijat ka mulku zeme 3,14c pienaca.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.02.2024. 11:54

»

ničego

Putin nam pomožet


Jums jau vairs pat Putin ne pomožet. Cerības deviņdesmitajos bija, bez veiksmīgi esat pajājuši visu. :) Tā turpināt, latvju "nacionālisti"!

Atbildēt

Bankrotiņš

03.02.2024. 11:26

»

Satraukumam nav vietas

Latvijas ekonomika ir jau nokauta


NA jau pate notrallināja naudu esot kompānijā ar Kariņu, dzīvojot vienos priekos iestūma prezidentos pederastu. Tagad šiem iestājies apskaidrības brīdis, nu visi slikti. Ko tad cels? Nauda bija vairāk kā nekad, bet pēc NA sēdēšanas Kariņa valdībā, vairs nav.

Atbildēt

Satraukumam nav vietas

03.02.2024. 11:07

Latvijas ekonomika ir jau nokauta.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.02.2024. 10:38

NA varēja netricināt lieki gaisu, - ja reģionos iedzīvotāju vairs nebūs, viņu draudziņi no JV jautājumu atrisinās vienkārši - paplašināsim Sēlijas poligonu līdz Balviem un Krāslavai, Ādažu poligonu - līdz Ķoņiem un Ainažiem un viss būs štokos - sabiedrotie apmierināti un nevienam nenāks prātā bāzt savus degunus tur, kur nevajag.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

FotoVēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) skandālā un to. kā jūtas studenti un arī nesenie/senie katedras absolventi
Lasīt visu...

21

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

FotoDrošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to, ka pēc kara sākuma Krievijas izlūkošanas un hibrīdoperāciju mērogs Eiropā ir krasi pieaudzis, ieskaitot operācijas, kuru agresivitāte ziņā pārspēj aukstā kara līmeni, - tādas kā sabotāžas, fiziskas provokācijas un tamlīdzīgi.
Lasīt visu...

21

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

FotoDeklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan tas saskan ar to, ka Ukraina pati joprojām saņem naudu no Krievijas un ļauj Krievijai transportēt gāzi caur Ukrainas teritoriju, bet neviens latvju bāleliņš par to pat nav iepīkstējies ES parlamentā?
Lasīt visu...

21

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

FotoAtsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!" vietnē, informēju, ka saskaņā ar spēkā esošo likumu algu publiskošanas lietā Saeimas deputāti rāda priekšzīmi un Saeima Ģirta Valda Kristovska kā tautas priekšstāvja atlīdzību - tāpat kā visu citu tautas priekšstāvju Saeimā atlīdzības - publicē katru mēnesi internetā.
Lasīt visu...

18

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

FotoĢirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik mēnesi, jo no tā būšot "ieguvums sabiedrībai".
Lasīt visu...

6

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

FotoPubliskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri īstenoti ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu. Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) skaidro kārtību kā notiek projektu apstiprināšana un izlietotā publiskā finansējuma uzraudzība.
Lasīt visu...

21

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

FotoIgaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot no kaimiņiem. Milzīga ažiotāža ap SMR tehnoloģijām un daudz cerību, taču realitāte ir tāda, kāda tā ir.
Lasīt visu...

21

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

FotoValsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola Nr. 4 4. §) izvērtēja Aigas Veckalnes apkopotos ieteikumus “Iekļaujošas valodas ceļvedis” un secināja, ka:
Lasīt visu...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...