Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asiirietis

13.06.2019. 23:29

»

Mežinženieris

Kādi meža īpašnieki? Ja birokrātiem, kuri sēž kādos valsts kantoros par tavu mežu ir lielāka teikšana, kā tev, tad kas tu esi par īpašnieku...


Daudzi vēl nav sapratuši, ka šeit nav nekāda kapitālisma, neeksistē demokrātija un tiesiskums. Ir tikai plika naudas vara, kur taisnība un privilēģijas vienmēr būs bagātāko pusē, bet tas nozīmē, ka ar Satversmi tiek atslaucīta pēcpuse un pēcāk ar to aizbāzta mute neapmierinātajiem pamatiedzīvotājiem.
Okupantus, kolonistus un ārvalstniekus kā zināms neinteresē ilgtermiņa un nākotnes domāšana svešajā tiem zemē, tiem labumus vajag tūlīt un tagad, ja nē, tad dodas tie uz citu zemi vai iznīcina šķēršlus uz vietām ar skaitlisko pārākumu (neveiktā deokupācija) kā tas ir Latvijas gadījumā.

Atbildēt

Morāle

12.06.2019. 14:10

»

pēc kaujas komentēja

2017.gads...


Pluss Vējonim! Ko līdzīgā situācijā darītu Levits?

Atbildēt

Morāle

12.06.2019. 13:52

Kaut nu vēl ar mežiem palikušie mežu īpašnieki izlasītu šo rakstu!!

Atbildēt

bēdīgi

11.06.2019. 21:31

»

VB

"... ja nāk "dižozoli" un Ulda Dumpja balsī sola no


Cilvēciņš ir viekārši apmuļķots. Dižozols ar dāsnu reklāmas līgumu pacenties cien. aktieri vienkārši izmantot.
Ievas stāstus arī raklamēja.

Atbildēt

VB

11.06.2019. 21:05

»

janis

Mežu izsaimniekošana nav izņēmums.Es nezinu nevienu iestādījumu,kurš nedarbotos kā mafijas grupējums-kā kantoris,tā blēdība.Tas ir Latvijas zelta likums


"... ja nāk "dižozoli" un Ulda Dumpja balsī sola no ..."
Iznāk, U. Dupis arī ir pimpi$, kuram vairs nestāv.

Atbildēt

LL

11.06.2019. 21:02

Skat.kam pieder kokzāģētavas. Tā pati Norupe.

Atbildēt

kaķa smiekli

11.06.2019. 08:04

»

Mežinženieris

izpilddirektors Kristaps Klauss saviem kolēģiem zīmēja drūmas nākotnes ainas, prognozējot resursu pieejamības samazinājumu...


Tas taču katram bija skaidrs, ka agri vai vēlu, bet visai pārskatāmā nākotnē pienāks brīdis, ka nebūs ne ko cirst, ne ko pārstrādāt.Ka tikai nepienāk brīdis, ka nebūs arī ko krāsnī bāzt. Smieklīgas tagadējās vaimanas.

Atbildēt

Secinājums

10.06.2019. 23:13

Viesturs-latviešu Kārlis Markss, īpašumu ekspropriēt par labu tautai. Droši vien kaut kur ir arī bagātais Fridrihs, kas baro nabago Kārli, lai tas varētu idejas bīdīt.Būs vien jāsāk ticēt dvēseļu atdzimšanai.

Atbildēt

pēc kaujas komentēja

10.06.2019. 18:17

2017.gads.
Pēc ļoti grūtās cīņas un visas sabiedrības pretstāvēšanas mežrūpnieku prasībai cirst arī piejūras priežu mežus, Raimonds Vējonis teica:

"Man ir prieks, ka šī diskusija, kas ilga vairākus mēnešus, beidzot ir noslēgusies, noslēgusies par labu dabai,” sacīja Vējonis.
“Šajā nosacītajā viedokļu cīņā uzvarēja tā sabiedrības daļa, kas iestājās par dabas aizsardzības vajadzībām.
Es nevirzīšu nekādas iniciatīvas, ja tās būs pret sabiedrības interesēm!” sacīja Vējonis.

Viņš uzsvēra, ka sabiedrība, aktīvi iesaistoties šajā diskusijā, panākusi vēlamo.
LR1, Krustpunktā, 19.12.2017

Atbildēt

2 santīmi īpašniekam

10.06.2019. 17:20

2011.01.11.
Pēc Eiropas Komisijas ziņām, Latvija pašlaik ir visnežēlīgāk izcirstā savienības valsts. .. no katra valsts akciju sabiedrības Latvijas Valsts meži nopelnītā lata vien 2 santīmi nonāk pie mežu patiesajiem īpašniekiem - Latvijas tautas. Pārējais zūd akciju sabiedrības un tai pietuvināto vēderos, algās, „ziedojumos”, ieskaitot privileģētā uzņēmuma privileģēto darbinieku bezmaksas zobu labošanu un briļļu iegādi.

Atbildēt

par mežu izciršanu

10.06.2019. 16:54

Lai arī ir notikušas vairāk nekā 20 sanāksmes, patiesa, demokrātiska un neatkarīgi koordinēta diskusija par meža apsaimniekošanu, ņemot vērā gan tā ekonomisko, sociālo un dabas vērtību, nav bijusi.
Grozījumu gala versijā iebildumi un dabas intereses kompensējošie pasākumi tikpat kā nemaz nav ņemti vērā, un minimālās izmaiņas, kas tajos ieviestas, noteikti nelīdzsvaro to, kādu ietekmi uz vidi radīs Grozījumi. Savukārt Grozījumu virzīšanas un apspriešanas process bija orientēts uz vienas šauras privāto interešu grupas mērķu sasniegšanu.

Atbildēt

Ķertuss

10.06.2019. 16:53

Piena ražošana arī kaitē dabai. Azliegt!

Atbildēt

Viens liels neapvainots meža īpašnieks

10.06.2019. 10:35

»

Jā, bet

Kāpēc gan meža īpašniekam būtu vajadzīgi visi šie birokrātu izstrādātie noteikumi, prasības, saskaņošanas un ciršanas atļaujas?! Vai tad tas mežs ir tā meža īpašnieka īpašums, vai tomēr, kā tas bija komunistu laikos, mežs pieder valstij? Varbūt ar laiku arī braukšana ar manu personīgo auto būs jāsaskaņo...


Un ja nu tur tiešām "dabas draugi" ierauga kādu sargājamu putnu vai dzīvnieku?
------------ ------
Kāpēc tu pats tur neieraugi kādu sargājamu putnu vai dzīvnieku? Savā mežā ej ar aizsietām acīm un ausīm?
Tu saki, it kā mežu īpašnieki būtu kaut kādas stulbas, domāt un saprātīgi rīkoties nespējīgas personas, kuru rīcība no malas jāvada un jākoriģē ar kaut kādiem priekšrakstiem un noteikumiem, tad te nu to esi parādījis, ka nesaproti. Mežs nav tikai koksne.

Atbildēt

Mežinženieris

10.06.2019. 09:27

Kādi meža īpašnieki? Ja birokrātiem, kuri sēž kādos valsts kantoros par tavu mežu ir lielāka teikšana, kā tev, tad kas tu esi par īpašnieku?!
Ja, lai kaut ko nocirstu savā mežā, tev jāskrien pēc papīra pie kungiem uz mežniecību un viņi vienā mierā var to papīru tev arī nedot, tad kas tu esi par meža īpašnieku?!
Ja dāmītes un čalīši no valsts dabas sargātāju kantora netraucēti var staigāt pa tavu mežu, meklējot putnu ligzdas vai retus augus un pēc tam tev noteikt ierobežojumus un liegumus, tad kas tu esi par meža īpašnieku?!
Ja valsts birokrāti var tev uzlikt sodu par to, ka neesi savā mežā darbojies saskaņā ar viņu sastādītajiem noteikumiem, tad kas tu esi par meža īpašnieku?!
Ja katru gadu, neskatoties ir vai nav tev no meža kādi ienākumi, tu esi spiests valstij maksāt par savu mežu, tad kā tu vari teikt, ka tas ir tavs mežs?!
Ja tas mežs ir tavs, tad kāpēc no savā mežā nogrieztajiem un pārdotajiem kokiem, tev daļa naudas ir jāatdod valstij?!
Lai mīlētu savu zemi, tai ir tev jāpieder, līdz kaulam, līdz pēdējai gārsai un atmatai. Līdz katrai rudzu vārpai un sētas krancim , kas pa druvu skraida. Līdz klēts izliektajai mugurai un šķūņa durvju čīkstoņai, kas lūdzas ielīst malkas sterā. Vai tev var kas piederēt, ja citi izlemj , cik tev būs nodevu maksāt un kad tu drīkstēsi ko paturēt? Māte mīl savu bērnu bez nosacījuma. Bet tikai savu. Ja gribat lai ir patrioti, tad viņiem ir jāgrib piederēt šai zemei bez nosacījuma. Un tas būs tikai tad, kad tā patiesi piederēs viņiem, nevis tikai skatoties pa tramvaja logu.

Atbildēt

Gints

10.06.2019. 08:00

»

zaiga

Dižozols ražo kailcirtes


Starp sarakstā iekļautajiem atrodama gan firma, kas nodarbojas ar viesu izmitināšanu viesu mājās, gan arī kūdras ieguves uzņēmums un firma, kas norādījusi, ka tās pamatdarbība saistīta ar koka taras ražošanu.

Atbildēt

janis

09.06.2019. 22:57

Mežu izsaimniekošana nav izņēmums.Es nezinu nevienu iestādījumu,kurš nedarbotos kā mafijas grupējums-kā kantoris,tā blēdība.Tas ir Latvijas zelta likums.

Atbildēt

vecais spekulants

09.06.2019. 20:39

Mezi ir izlaupiti ! Visas labas senu un ogu vietas pagalam !

Atbildēt

mja

09.06.2019. 20:21

dižozola komisija 7 eur kubs. Un cērt neizdevīgā laikā īpašniekam,lai tik savu naudu izkrāptu !!! Šogad cenas pret 2018 g novembri -25 eur uz kubu, tas mistiskais Dižozols nereklamē šo info !!!!!!!!
Tik apjāj tupos pilsētniekus. Un pieņemšanas aktus no zāģētavām utt īpašniekam neuzrāda.

Atbildēt

Jā, bet

09.06.2019. 19:47

Kāpēc gan meža īpašniekam būtu vajadzīgi visi šie birokrātu izstrādātie noteikumi, prasības, saskaņošanas un ciršanas atļaujas?! Vai tad tas mežs ir tā meža īpašnieka īpašums, vai tomēr, kā tas bija komunistu laikos, mežs pieder valstij? Varbūt ar laiku arī braukšana ar manu personīgo auto būs jāsaskaņo ar kādu valsts kantori un jāprasa no tur sēdošajiem birokrātiem braukšanas atļaujas? Ir taču valstij piederošie meži. To apsaimniekošanu tad lai arī valsts ierēdņi regulē un kontrolē. Par pilsoņu privātīpašumu, jums nedrīkstētu būt nekāda darīšana. Ko īpašnieks grib ar sev piederošo mežu darīt, to viņš dara. Tā tam vajadzētu būt! Visi taču mēs esam pieskaitāmi, rīcībspējīgi cilvēki. Un tie birokrātu izstrādātie noteikumi un prasības īstenībā ir viens liels apvainojums mežu īpašniekiem. It kā viņi būtu kaut kādas stulbas, domāt un saprātīgi rīkoties nespējīgas personas, kuru rīcība no malas jāvada un jākoriģē ar kaut kādiem priekšrakstiem un noteikumiem. Mežu īpašnieku veikto mežu izciršanu lielā mērā stimulē tieši valsts iestāžu aktivitātes. Meža īpašnieks tiešām nevar būt drošs, ka rīt viņš par attiecīgo koku audzi būs noteicējs. Un ja nu tur tiešām "dabas draugi" ierauga kādu sargājamu putnu vai dzīvnieku? Ja meža īpašnieks būtu drošs par savu tiesību negrozāmību uz viņam piederošo mežu no valsts puses, nekādi blēži no malas viņu nepierunātu izcirst kokus pret viņa gribu.

Atbildēt

zaiga

09.06.2019. 18:52

Dižozols ražo kailcirtes

Atbildēt

jautaajums

09.06.2019. 18:46

Un kāds labums latviešu tautai no šiem izcirstajiem mežiem?
Rezultātā postaža un ekoloģiskā katastrofa.

Atbildēt

Mežinženieris

09.06.2019. 18:27

izpilddirektors Kristaps Klauss saviem kolēģiem zīmēja drūmas nākotnes ainas, prognozējot resursu pieejamības samazinājumu.
--------------------------
Kristaps jau taisnību vien ir teicis, īsāk, šie pašreizējās ciršanas apjomi pakāpeniski samazina cērtamās koksnes krāju gadu no gada. Un cik saprotams no histērijas šajā jautājumā, tad gandrīz viss cērtamais Latvijas valsts mežos jau ir nocirsts, atlikušas drupačas. Tādēļ jau arī jāķeras pie tiem mežiem, kuru īpašnieki ir mazliet tālredzīgāki. Taču izrādās arī tos šie darboņi ir spējīgi apčakarēt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

21

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

FotoInteresanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA? Vai JKP Eglītis ar Feldmanu? Varbūt visi kopā?
Lasīt visu...

21

Leksiskās debilitātes praktiķi

FotoLatvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa. Tā izveido speciālu žūriju. Tai uztic akceptēt aizvadītā gada leksiski neveiksmīgākos risinājumus.
Lasīt visu...

21

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

FotoŠī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29 aprīļa paziņojumu medijiem ar virsrakstu “FKTK no amata atstādina Atbilstības kontroles departamenta direktori  un izsaka nožēlu par goda un cieņas aizskārumu, kā arī iespējamo reputācijas kaitējumu, ko rīkojums ir radījis Maijai Treijai”.
Lasīt visu...

21

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

FotoParādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no cilvēkiem, kas pabeiguši privātpersonas maksātnespējas procesu, piedzīt atlīdzību par piedziņas darbu. Neskaidru iemeslu dēļ daži tiesneši jaunatrasto paņēmienu atbalsta, atzīstot, ka tiesu izpildītāju darbs ir tikpat neaizskarams kā uzturlīdzekļi un sodi, radot bezprecedenta tendenci, kas pārkāpj iedzīvotāju tiesības.
Lasīt visu...

15

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

FotoPirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā sistēma sevi ir izsmēlusi, tā ir bankrotējusi. Taču, lai piedalītos politiskajā procesā šobrīd, man būs nepieciešama partija. Tādēļ paziņoju, ka plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju.
Lasīt visu...

6

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

FotoDivu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas ziņojums par ambulatorās veselības aprūpes efektivitāti, nav izdevies ieviest nevienu no ieteikumiem, lai ģimenes ārstu loma veselības aprūpē daudz vairāk atbilstu pacienta interesēm un uzlabotos šo ārstu pieejamība.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...