Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

karlovs pēteris

17.07.2021. 06:56

Gobzems ir nelietis un maita. Viņš pateiks jebko, lai jums patiktu, Lato Lapsa.

Atbildēt

LASIET CILVĒKI !

01.07.2021. 21:24

https://www.brivibasplatforma.lv/laikmeta-griezos-ko-vesta-saule-un-vilki/
GAISMAS CEĻŠ LATVIJĀ TEV VARĒTU INTERESĒT
Laikmeta griežos – ko vēsta Saule un vilki?
23. jūnijs, 2021 Aivis Vasiļevskis

Šogad viesojoties pie Latgales šamaņiem, kuri mēra Saules ceļu pa debesu jumu, viņi zināja teikt dīvainais lietas. Ka Saule vairs nelec tur, kur tai jābūt no rītiem un īpaši uzbūvētās Saules vērotavas rāda pavisam ko citu, kā simtiem gadu līdz šim.
Līdz ar to Saulstāvji šogad varēja būt patiesībā jau ap 15.datumu, bet ierastais Saules ceļš ir nobīdījies par padsimt grādiem. Un ja tas tā ir, tad tas ir grandiozu notikumu priekšvēstnesis. Tā ir vesela laikmeta maiņa, ja vien mēs spējam aptvert, kas īsti šobrīd notiek.

Bet vēl uz mājām sākuši nākt vilki, par to raksta arī lielajos medijos. Noplosīti vairāki suņi pat māju pagalmos un kāds teļš. No grāmatām par senvēsturi zināms, kā vecie ļaudis esot stāstījuši to, ka tas uz lieliem kariem vai pirms kāda mēra. Tad vilki tā darot. Aizvien spēcīgāk pārņem sajūta, ka drīz kaut kas nāks vaļā

Gara acīm vērojot, ka tieši tāpat reiz pirms gadsimtiem varbūt bija tāpat – bažīgie Krīvi vēroja zīmes un juta to, ka drīz nāks lielas pārmaiņas un vecā, tūkstošgadīgā dzīve vairs nebūs tāda, kā agrāk, ka viss svētais tiks izpostīts un Tēvu zemi pārņems sveša vara.

Tā arī joprojām ir šeit – tikai šoreiz tā nāk ne vien ar apziņas indi vai svešu ticību – tagad tai ir arī fiziskā inde. Un arī Kangars ir tepat – tas tikko satikās ar kārtējo svešzemju ordeņa sūtni fon Leyenu, kas slavē sasniegumus jauniešu maitāšanā, ko viņi dēvē par ‘digitalizāciju’ un ‘zaļo atveseļošanu’ un Kangaram atved zelta maisus, lai tas to izdarītu. Bet tas jau ir izdarījis pašu galveno.

Reiz visā zemē pilskalnu galotnēs dega svētās ugunis, kamēr ļaudis gāja kopā ar dziesmām un dejām – tas bija laiks, kad tautas gars vēl bija stiprs, pat zem svešās varas un tai nekad nesanāca izpostīt šos sakrālos rituālus līdz galam – lai cik cēla božņicas uz svētvietām un pārbīdīja datumus, ļaudis tik un tā turpināja smelties senču gara spēku no sev zināmām vietām un caur kopīgo dziedāšanu un Ritiem.

Bet tagad ir noticis tas, ko nespēja izdarīt neviena svešā vara 1000 gadus – tagad kopā nākšana un tautas gara avots ir izsīcis. Un tas ir daudz briesmīgāk, kā daudzi spēj to aptvert, kas mums ir šis tautas spēka avots – bet kangari to zina un tāpēc pašu zemē top aizliegts pats svētākais, dziesmu un deju svētki, Saulstāvju pasākumi un viss tas, kas vēl spēja dot kādu dzīvības pilienu tautas nomocītajam garam. Viņi to sauc par ‘epidemioloģisko situāciju”, bet mēs to saucam par ordeņa meliem un viltu, kā skaldīt un valdīt un nomaitāt tautas nākotni jau saknēs. Toreiz tas bija vienas reliģijas uguns un zobens, tagad tas ir citas reliģijas uzpurnis un šprice.

Jā, vietām vēl šīs liesmiņas saglabājas, vēl ir veco laiku ļaudis un zinošie, kuri gan jau iznesīs savās sirdīs šīs patiesās zināšanu uguns liesmiņas arī zem šī Melnā Bruņinieka sloga un nodos tās turpmākām paaudzēm. Tomēr šobrīd mēs atrodamies pašā pekles dibenā – savā zemē atkal nākas justies kā tiem božņicu vajātajiem krīviem un zintniekiem, kuri tālajos mežos un purvos centās uzturēt svēto uguni un saglabāt ticību patiesajiem šīs zeme gaismas dieviem. Atliek vien cerēt, ka svešzemju mošķu inde reiz taču taps no tautas acīm izskalota.

Kaut kāds laikmets šobrīd ir noslēdzies un nekas vairs nav tā, kā bija vēl nesen. Vairs jau nav, kur atgriezties un tas nemaz tā nav paredzēts. Bet tikai no mums tagad ir atkarīgs, vai jaunais laikmets atkal nesīs verdzības gadsimtus, vai tomēr šī ir Atmoda un pelavu atsijāšana. Priecīgus visiem Līgo svētkus!

Atbildēt

Feiss

29.06.2021. 16:44

Ja godīgi- pajoliņa filozofija!

Atbildēt

Skolnieciņš

29.06.2021. 15:32

»

Blondīne

Tas, kas notika ar ebrejiem otrā pasaules kara laikā, ir patiešām kaut kas šausmīgs. Tāpēc dotajā gadījumā uzskatu, ka Davida zvaigznes izmantošana patreizējiem politiskiem nolūkiem ir ļoti slikta doma. Tas, ka nevakcinēts Gobzems nedrīkst iet uz restorānu nav tas pats, kas galināt cilvēkus gāzes kamerās...


Bet mums te lielkristiešu šovinisti saka, ka Dāvida zvagzne nav Dāvida zvaigzne, tas ir Lietuvēna krusts. Viņi saka: " Apvienoj Dieva zīmi un Māras zīmi, rodas Lietuvēna krusts. Bet Lietuvēns ir nekristīta bērna gars.''.

Atbildēt

mg

29.06.2021. 13:38

Lai kā man riebtos Gobzems, zināma taisnība jau viņam ir. Gaisā virmo 1930.to otrā puse. Ja vakcīnas ir efektīvas, tad ko nevakcinētoe ārdās, viņi taču ir vakcinēti un neslimos. Pārējie rīkojas pēc saviem ieskatiem, izsverot savus riskus un iespējas. Piemēram, laukos cilvēki šobrīd atliek vakcināciju. Un es viņ7s nenosodu. Viņi nevar šobrīd nolikties gultā ar 39 grādiem 2 dienas kā es pēc otrā Pfizer. Siens, lopi, dārzs. Kad viņi būtu varējuši vakcinēties ziemā, viņi pie vakcīnām netika.

Atbildēt

Hehe

29.06.2021. 11:55

»

varbūt drīzāk murgi?

"ASV vienādi palīdzēja gan Staļinam gan Hitleram...


Krievi reiz pat bija nolaupījuši Openheimeru, bet irādījās, ka tikai dumjo dvīņubrāli

Atbildēt

būtu

29.06.2021. 10:26

paņēmis to invaliditāti, ij stabila nauda, ij brīvība...

Atbildēt

Gobzems

29.06.2021. 09:59

Ko tie zamcilvēki iedomājas, man veselīgam, inteliģentam, sportiskam cilvēkam, īstam ārietim bez kaitīgiem ieradumiem, kaut ko aizliegt!! Es jau neesmu kaut kāds parastais cilvēciņš.

Atbildēt

varbūt drīzāk murgi?

29.06.2021. 09:11

»

paardomas

Ja cilvēks atrodas starp meliem un patiesību,viņš intuitīvi atrod patiesību.Ja cilvēks atrodas starp diviem vai vairākiem meliem,viņs apjūk un nespēj atrast patiesību.Tieši ar to nodarbojas "vēsturnirki",vēsture ir ka kāpostgalva,tur vieni meli tiek pārklati ar jauniem meliem.Lai sāktu domāt vispirms...


"ASV vienādi palīdzēja gan Staļinam gan Hitleram"
------------
Bija ASV firmas, kas Hitleram iedeva kredītus, bet ne valsts. ASV bija aizliegts piegādāt demokrātiskai Vācijai jebkādas militāras tehnoloģijas, bet Staļinam, kas jau bija nogalinājis miljonus pašu pilsoņu, ASV sākot ar 1927. gada uzbūvēja pasaulē varenāko militāro industriju, investējot triljonus (mūsdienu mērogos). 1933. gadā Rūzvelts uzdāvināja Staļinam pasaulē labākā tanka paraugu, ko izveda deklarējot, kā lauksaimniecības mašīnu. Vācija gatavojās karam pati, bet Krievijā strādāja tūkstoši piekomandēto ASV inženieru, plus vēl tie, ko Eiropā iemānīja vai vienkārši nolaupīja NKVD. 1941. gada 22 jūnijā Vācijai bija 3000 tanku, bet krievam 24 000. Par to kvalitāti var iepazīties, izlasot "Pēdējā republika", vai noklausoties https://knigavuhe.org/book/poslednjaja-respublika/
Ja "starptautiskais rabināts", tad galvenais rabīns bija viskrieviskākais izdzimtenis cilvēces vēsturē, Staļins, kuram ilgstoši kalpoja ASV.

Atbildēt

fakts

29.06.2021. 05:12

Gobzemam nevis dzelteno zvaigzni, bet miroņgalvu vajadzēja piespraust. Par to lieliski liecina ciņa teksti- "es esmu pilnībā vesels cilvēks, man aizliegt...", "es, cilvēks, kurš rūpējas par savu veselību un ir vesels", "Es tikai uzdodu jautājumus, uzdot sāpīgus jautājumus ir inteliģenta cilvēka pazīme", "es nedzeru, nesmēķēju, es regulāri pārbaudu savu veselību, ēdu veselīgi, sportoju, man nav liekā svara, es praktiski neslimoju vai slimoju super reti", "Es esmu vesels, jauns cilvēks. Es sportoju septiņas reizes nedēļā, man nav liekā svara, es nedzeru, nesmēķēju, man nav aids/hiv, sifiliss, c hepatīts vai citas daudz bīstamākas slimības par to vienu slaveno. Man ir negatīvs tests un lieliska asins aina manam vecumam".

Atbildēt

paardomas

29.06.2021. 04:16

»

arāju un kalēju tauta

Pārāk daudz nozombētiem jauniešiem galvās jau sadzīti mīti par Staļina sarīkoto WWII. Ja būtu īstenojies Staļina - Rūzvelta cilvēces paverdzināšanas plāns, nebūtu bijis nekādas "Ārstu lietas", jo tad Staļins jebreju jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitos gados visā Eiropā...


Ja cilvēks atrodas starp meliem un patiesību,viņš intuitīvi atrod patiesību.Ja cilvēks atrodas starp diviem vai vairākiem meliem,viņs apjūk un nespēj atrast patiesību.Tieši ar to nodarbojas "vēsturnirki",vēsture ir ka kāpostgalva,tur vieni meli tiek pārklati ar jauniem meliem.Lai sāktu domāt vispirms no galvas jāizmet viss ko tu esi mācījies un jāsāk no tīras lapas.
ASV vienādi palīdzēja gan Staļinam gan Hitleram,pareizāk sakot,maksātājs un autors ir starptautiskais rabināts.

Atbildēt

Janka

29.06.2021. 01:58

un kā ar alprazolama lietošanu, lai varētu aizmigt, kad puņķi par daudz māgā iestumti?

Atbildēt

Sveiciens no kara tribunāla

29.06.2021. 01:23

Latvijas okupācija un otrais pasaules karš nav beigušies, kamēr kaut viens kolonists vai okupants atrodas Latvijā.
https://youtu.be/3T4cKwCLv4c

Atbildēt

inta

28.06.2021. 23:24

Spiežu mīnusu,izlec pluss!!??
Ps.Par intelektu šaubos,bet,ka nelietis,nē.

Atbildēt

kvadrāts

28.06.2021. 23:01

Raksta beigās esošo redakcijas piezīmi vajadzētu pievienot jebkuram esošajam, bijušajam, topošajam politiķa, kā ārī jebkuram valsts amatpersonas viedoklim. Tas būtu godīgi.

Atbildēt

vēsturniekam

28.06.2021. 22:44

»

idiotam

tev laikam liekas ka tu vienīgais zini vēsturi, pamuļķi. Par gāzes kamerām zin visa pasaule, tikai tu, debiloid, mal savu maļamo. Atradies te vienīgais gudrais. Aizbrauc uz Aušvici ekskursijā un apskaties. Jeb tur arī tev krievi rēgojas? Padalies ar zināšanām, no kurienes tad tu vienīgais zini patiesību...


Visa pasaule zin, ka Sputņičok ir labākā vakcīna, tikai ne ES, ne PVO to nav atzinušas. Visi zin, ka MH17 notrieca ukraiņi, tikai Hāgas tiesa pret fašistisko izdzimteņu bidlostānu, jau ir beigu stadijā. Visa pasaule tas neesi tu krievu smerdelis. Jūs, netīrie lopi, esiet tikai 1% tumsonīgu un slimu nabagu no visas planētas un bez neviena sabiedrotā.
Kas tad osetīnu mauķeles un nezināma klaidoņa atvase, kura personību veidoja patēvs -źīdelis kurpnieks Džugašvili: alkašs, sadists un pederasts, cits, ja ne krievs, bija?
Staļins dzīvoja kā krievs un nosprāga kā krievs un paši krievi aptaujā "Imja Rossija" to atzina par izcilāko savas sugas īpatni. Tikai krievs varēja būt tik asinskārs, turklāt viņš bija viskrieviskākais kroplis, no jums, padibenēm.

Atbildēt

fropo spīlēs

28.06.2021. 21:56

Kas šim "juristam" teica-liec dzelteno,nevis,piemēram,smaragda vai Rolex krāsas?

Atbildēt

nenovirzamies no tēmas

28.06.2021. 21:42

Gobzems būs labāks prezidents par visiem iepriekšējiem!

Atbildēt

idiotam

28.06.2021. 21:26

»

arāju un kalēju tauta

Pārāk daudz nozombētiem jauniešiem galvās jau sadzīti mīti par Staļina sarīkoto WWII. Ja būtu īstenojies Staļina - Rūzvelta cilvēces paverdzināšanas plāns, nebūtu bijis nekādas "Ārstu lietas", jo tad Staļins jebreju jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitos gados visā Eiropā...


tev laikam liekas ka tu vienīgais zini vēsturi, pamuļķi. Par gāzes kamerām zin visa pasaule, tikai tu, debiloid, mal savu maļamo. Atradies te vienīgais gudrais. Aizbrauc uz Aušvici ekskursijā un apskaties. Jeb tur arī tev krievi rēgojas? Padalies ar zināšanām, no kurienes tad tu vienīgais zini patiesību par otro pasaules karu? Un staļins, starp citu, nebija krievs, nepļūti, ja?

Atbildēt

Omega vēlētājs

28.06.2021. 21:04

Par tām gripas potēm bija pēc principa: lohi nav mamuti - neizmirs. Kā tagad teiktu - individuāla izvēle. Prieks, Gobzem, ka pēc gripas potes kļuvi gudrāks un jau runā prātīgas un visnotaļ atbalstāmas lietas.

Atbildēt

arāju un kalēju tauta

28.06.2021. 20:59

»

Blondīne

Tas, kas notika ar ebrejiem otrā pasaules kara laikā, ir patiešām kaut kas šausmīgs. Tāpēc dotajā gadījumā uzskatu, ka Davida zvaigznes izmantošana patreizējiem politiskiem nolūkiem ir ļoti slikta doma. Tas, ka nevakcinēts Gobzems nedrīkst iet uz restorānu nav tas pats, kas galināt cilvēkus gāzes kamerās...


Pārāk daudz nozombētiem jauniešiem galvās jau sadzīti mīti par Staļina sarīkoto WWII. Ja būtu īstenojies Staļina - Rūzvelta cilvēces paverdzināšanas plāns, nebūtu bijis nekādas "Ārstu lietas", jo tad Staļins jebreju jautājumu būtu atrisinājis vēl četrdesmitos gados visā Eiropā.
Debiliķiem, kuri vēsturi zina tikai no krievu vēstures viltotāju sacerējumiem, vēlos darīt zināmu, ka "ārstu lieta" bija Staļina 1953. gadā aizsāktais visu PSRS žīdu fizisku
iznīcināšanu plāns, ko novērsa Berija, noindējot to viskrieviskāko izdzimteni cilvēces vēsturē un tas nosprāga savos vēmekļos un mīzalos.
Beidziet murgot par cilvēku galināšanu gāzes kamerās! Kara apstākļos gāze bija pārāk dārga, ja vienmēr pa rokai nometnēs bija ieslodzītie krievi, kas to izdarītu nesalīdzināmi lētāk un ar patiku un vēl, nekādi nogalinātie netika dedzināti, jo vāciešiem jau tā trūka degvielas, lai atvairītu ikdienas ASV un Lielbritānijas lidmašīnu uzlidojumus. Vāciešiem taču no ASV nenāca lendlīzes kuģu karavānas.
Saprotu, ka visādiem kropļiem sāpīgi apzināties, ka Staļiņs vienā dienā 1941. gada 22 jūnijā padirsa 20 gadus gatavoto karu, kas tika sarīkots, lai krievi līdz sātam pierītos cilvēku asinis, bet tāpēc jau nav jānolaižas līdz meliem.

Atbildēt

sic!

28.06.2021. 20:17

Vēl viens no arāja tautas izlīdis no tumbočkas.

Atbildēt

pietiek lasītājs

28.06.2021. 20:10

Mazais kretīniņš atkal nosmirdējis,bet nesaprot,ko nokaitinājis.Jautājums-kas dod naudu šim muļķim?Kas izjās gaismā vina mugurā?

Atbildēt

manuprāt

28.06.2021. 19:22

jaunatnei būtu jāzin par tām šausmām,kas valdīja Latvijā pirms tām dzeltenajām zvaigznēm,kurš bija to šausmu iesācējs un lielāks šausmonis.Jaunatnei vispirms jāzin Savas tautas vēsture un tad var interesēties par pārējo.Latvija nevienu zemi nav okupējusi un izrēķinājusies ar citu valstu pilsoņiem,piespiežot kalpot savam režīmam.

Atbildēt

Blondīne

28.06.2021. 18:33

Tas, kas notika ar ebrejiem otrā pasaules kara laikā, ir patiešām kaut kas šausmīgs. Tāpēc dotajā gadījumā uzskatu, ka Davida zvaigznes izmantošana patreizējiem politiskiem nolūkiem ir ļoti slikta doma. Tas, ka nevakcinēts Gobzems nedrīkst iet uz restorānu nav tas pats, kas galināt cilvēkus gāzes kamerās vai šaut nost tikai par to, ka pieder noteiktai tautībai. No otras puses tās zvaigznes piesaukšana varbūt aktualizēs vēstures mācības, citādi man šķiet, ka šīsdienas jaunatne neko par to laiku šausmām nezin.

Atbildēt

to melīgais kroplis

28.06.2021. 17:13

»

idiotam

par virspusējam zināšanām sauc sūdīgas jeb nekādas zināšanas. Varētu padomāt, ka tu personīgi esi runājis ar uzraugiem un ieslodzītajiem


Skaidrs, ka esi krievu mēsls, NKVDešņiku pēcnācējs, ja jau neesi spējīgs atšķirt, vispusējs no virspusējs.

Atbildēt

Realitāte

28.06.2021. 15:04

»

balta patiesība

Alda Gobzema IQ ir nesalīdzināmi augstāks par prezidenta izsmiekla Ļevita


Ko līdz IQ / nav gan datu par viņa iq / ja idioti dzīvo savā pasaulē ? Mums jādzīvo un jāpiecieš tādi kā viņš . Citādi - cilvēku ar speciālām vajadzībām tiesības tiek aizskartas !

Atbildēt

to melīgais kroplis

28.06.2021. 15:02

»

idiotam

un no kurienes tad tev tās zināšanas? Tavs vectēvs apsargāja Aušvices nāves nometni, tāpēc tev tik plašas zināšanas par gāzes kamerām


To sauc par vispusējām zināšanām. Ja pēc 9/11 vērienīgās kaujas operācijas, kādas nespēj sagatavot bārdaini veči Afganistānas kalnos, pēc kuras Putins pierunāja idiotu Bušu uzbrukt Afganistānai, krievi vēl apgalvo, ka viņi nesarīkoja arī 10.04.10. tad ticība viņiem nesastāda pat 0,001%. Kas attiecas uz WWII, NKVDešņika pēcteci, par to, kādam nolūkam izmantoja gāzes kameras, zināja ne tikai uzraugi, bet arī ieslodzītie.
Mīts par gāzes kamerām bija krievu kara noziedznieku radīts, lai attaisnotu to sarīkoto karu un viņu drausmīgās zvērības tajā un kā daudzu miljardu vērtais biznesa projekts, starptautiskai teroristu organizācijai, Žīdentāla centram.

Atbildēt

idiotam

28.06.2021. 14:23

»

to melīgais kroplis

Tad nestrīdies, bet tu jau esi uzsācis un vēl apsaukājies. Tavas vienīgās zināšanas par Staļina - Rūzvelta sarīkoto WWII, ir tās, ko tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs un marodieris, tev ir sastāstījis


un no kurienes tad tev tās zināšanas? Tavs vectēvs apsargāja Aušvices nāves nometni, tāpēc tev tik plašas zināšanas par gāzes kamerām?

Atbildēt

tā ir

28.06.2021. 14:19

»

Tā ti tiešām ir

Kā apdirsies ezis mēģini atkāpties


Neraksti, sēžot uz poda, un neveiksmīgi mēģinot izspiest sūdu. Tā tu galīgi no tēmas aizbrauc. Es pat nevaru iedomāties, no kā atkāpties, ja tas bija mans pirmais komentārs.
Jeb tev visi vainīgi, ka smēķēšanas un nepareizas ēšanas dēļ, tevi nomoka aizcietējumi?

Atbildēt

AG

28.06.2021. 14:16

»

Pārmērīgu frikciju rezultātā izdeldēts rektums


Izdeldēts vai dilatēts ?

Atbildēt

6.palātas čomi

28.06.2021. 14:14

»

VB

A kāpēc ar nē? Uz pārējo fona ne ar ko īpaši pat neizcelsies


Viņš jau sen ir mūsu prezidents ! Saulīte...

Atbildēt

to melīgais kroplis

28.06.2021. 14:12

»

idiotam

kā saka, nestrīdies ar muļķi, viņš novilks tevi līdz savam līmenim un sakaus ar pieredzi


Tad nestrīdies, bet tu jau esi uzsācis un vēl apsaukājies. Tavas vienīgās zināšanas par Staļina - Rūzvelta sarīkoto WWII, ir tās, ko tavs vecaistēvs, NKVD nagu maucējs un marodieris, tev ir sastāstījis.

Atbildēt

tā ir

28.06.2021. 14:07

»

ESMAIJA

Tieši manas domas! Ja redakcija var tādus vārdus teikt par cilvēku, urš izsaka savu viedokli, tad jāsāk domāt kam Pietiek kom kalpo? Paldies, Aldi! Tavā rakstā nav neviena nepatiesa vārda. Esmu vakcinējusies un mana veselība ir strauji pasliktinājusies. Bet es taču pati parakstīju, ka atbildu par sekām...


1. Covid 19 pastiprina kariņu, pavļutu un citu neģēļu sarīkotā panikas pandēmija, kas padara daudz vieglāku iespēju inficēties.
2. Nepamatota masku nēsāšana rada garīgo un fizisko nogurumu, kas nekādi neuzlabo veselību un imunitāti.
3. Nevajadzēja vakcinēties ar tādām domām, ka vakcīna būs bīstama.
Es nebaidos ne no viena ne otra un, ja mani galīgi piespiedīs, atņemot iespēju ceļot, būšu spiests vakcinēties.
Ir iespēja, ka cilvēks ir nemanāmi, vai gandrīz nemanāmi, izslimojis un viņam jau ir antigēni un tad ar tiem jau jāiet uz tiesu, lai neļautu visādiem izdzimteņiem ar sevi eksperimentēt (ekskrementēt).

Atbildēt

VB

28.06.2021. 13:57

»

Tu esi malacis

Aldis būs valsts prezidents


A kāpēc ar nē? Uz pārējo fona ne ar ko īpaši pat neizcelsies...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Latvijas atbilde uz dezinformācijas izplatīšanas mēģinājumiem ir darbs pie augstākas sabiedrības noturības

FotoSavas uzrunas sākumā vēlos apsveikt Maldīvijas ārlietu ministru Abdulu Šahida kungu ar iecelšanu ANO Ģenerālās asamblejas 76. sesijas priekšsēdētāja amatā. Varu jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies sesijas norisē.
Lasīt visu...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...