Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Foto

„Brīvlaišanas” ilūzija

Vārda Brīvība
09.10.2021.
Komentāri (118)

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Antivakseru nīdējs.

12.10.2021. 22:04

»

Vakcinētie būs iedzīti strupceļā, jo viņiem prasīs

revakcināciju ik pa 6 mēnešiem, lai ievērotu “pūļa antivielu līmeni”. Un vakcinācija būs pieradums, kā tehniskā apskate automobilim...


Visiem antivakseriem novēlu. Kaut jums truba mutē un 50% skābekļa. Stulbi argumenti bez faktiem no visu antivakseru mutes skan. Tas,ka jūs nepazīstat cilvēkus,kas 44 gadu vecumā nav spējīgi paelpot slimības laikā,tas nenozīmē,ka nav šādu saslimušo. Tas,ka jūs vēl pagaidām neesat pagulējuši slimnīcā ar elpas teūkumu,tas nenozīmē,ka jums šī ieapēja netiks dota. Gribat uzspēlēt krievu ruleti,ielādējiet bisē 2 lodes un ceriet,ka neizšaus. Ā,jā beselie antivakseri,neaizmirstiet pielādētu ieroci arī pret tuviniekiem pavērst,un ja kādu tomēr nošaujat,tad-galvenais vainojiet valdību,medicīnu utt. Nevainojiet sevi,jo jūs tak esat veseli un vienīgie ar galvu draudzējieties.

Atbildēt

Oki

11.10.2021. 12:31

»

fakts

Latvija ir 3.vietā Eiropā pēc nedēļas laikā inficēto un 11.vietā pēc mirušo skaita uz miljons iedzīvotājiem


Un kurā vietā Latvija ir naudas daudzuma ziņā uz miljons iedzīvotājiem Eiropā ? Kā ar mediķu, skolotāju algām ? Kā ar bērnu un invalīdu pabalstiem ? Vai ar velosipēdu var aizlidot kosmosā ?

Atbildēt

50iuz50

10.10.2021. 18:01

»

Iz rakstiem

Var palasīt, ko visnotaļ godīgi par antivielām stāsta Ludmila Vīksna. Zavadskas ticamība ir tuvu nullei


Nūu, Žvačka Ženečka pūtīs, ko pavpļūšam vajag, savas ačeles nemirkšķinot, tas gan!

Atbildēt

aa

10.10.2021. 16:58

»

Antivakceri jau daļēji ir aizgājuši ... ar kājām pa priekšu


Un kas tev no tā? ŽĒL JEB PAŠAM ARĪ GRIBAS TĀ???

Atbildēt

aa

10.10.2021. 16:55

»

lauķis

Čapajam atved radiostaciju


forša anekdote.

Atbildēt

nezinis

10.10.2021. 15:26

1-C19 parādi komandē infektologi un epidemiologi.Virusologi un imunologi klusē.Varbūt neļauj publiski runāt?Vai LV vispār ir attiecīgie eksperti?
2-LT c19 inficēšanās 2ned. kumulat.rādītājs 900+,PL dažas dienas iepriekš tas cipars 40.Pēc ECDC datiem vakcinācijas aptvere attiecīgi-LT-69,8%,PL-60,5%.Skaitliski 9.10- PL-1527 inficēti ,5 miruši, LT-attiecīgi-1805 un 19,pēc worldometer Kā tas varbūt?
3-Varbūt kāds atceras par netipiskām pneimonijām 2018 g. beigās un 2019g. pavasarī un rudenī?

4-Par PCR testiem -https://www.youtube.com/watch?v EWNkJUDctdk

Atbildēt

voila

10.10.2021. 15:16

»

Pārdomām

Matērija rodas no enerģijas un enerģētiskā līmenī nepielūdzami darbojas dabas likumi - ko sēsi, to pļausi; dots devējam atdodas u. tml. Viszemakās frekvences enerģija ir bailes, un visdrīzāk tieši tāpēc šobrīd bailes tik ļoti tiek kultivētas. Baiļu varā esošs cilvēks ir faktiski nespējīgs veidot pozitīvu...


Jā, tā ir ego būtība, kas tagad ārdās gan individuāli, gan kolektīvi. Diemžēl, ego šobrīd vēl ir ļoti spēcīgs, proti, sevis apliecināšana visos veidos un ienaidnieka meklēšana. Savukārt, apzināšanās pasaulē ienāk ļoti lēni un arī nevienmērīgi

Atbildēt

Vakcinētie būs iedzīti strupceļā, jo viņiem prasīs

10.10.2021. 15:16

»

Domāju ka...

Ļoti iespējams, ka nākotnē paši vakcinētie saplosīs savus vadoņus un aģitatorus, kas viņus pierunājuši vai piespieduši vakcinēties


revakcināciju ik pa 6 mēnešiem, lai ievērotu “pūļa antivielu līmeni”. Un vakcinācija būs pieradums, kā tehniskā apskate automobilim.

Protams, vakcinēto veselības stāvoklis sagrūs ar katru jaunu vakcināciju, bet neviens nespēs sniegt medicīnisko palīdzību, vien ieteikt jaunu vakcīnas dozu.

Vakcinētais vakcinējoties parakstās par savu atbildību, kādas sekas rada vakcinēšanās. Tā ir “masu reliģiskā pašnāvība”. Valsts varas noziedznieki masas noved pašnāvībā ar melu demagoģiju un MK noteikumiem.

Vakcinācija ir brīvprātīga. Ja darba vieta publiskā sektorā prasa vakcināciju, nav šķēršļu mainīt darba vietu.

Atbildēt

Domāju ka...

10.10.2021. 14:32

Ļoti iespējams, ka nākotnē paši vakcinētie saplosīs savus vadoņus un aģitatorus, kas viņus pierunājuši vai piespieduši vakcinēties.

Atbildēt

Pārdomām

10.10.2021. 14:23

»

Muļķibas

Atgriezīsies, ja tam ticēsi un gaidīsi. Neliešiemun slepkavā L un K vajag vēlēt nāvi. Ne tikai. Vajag nonāvēt, kamēr vēl kaut ko var glābt


Matērija rodas no enerģijas un enerģētiskā līmenī nepielūdzami darbojas dabas likumi - ko sēsi, to pļausi; dots devējam atdodas u. tml. Viszemakās frekvences enerģija ir bailes, un visdrīzāk tieši tāpēc šobrīd bailes tik ļoti tiek kultivētas. Baiļu varā esošs cilvēks ir faktiski nespējīgs veidot pozitīvu realitāti. Vēlme kādu nogalināt, citu noniecināšana, ļaunuma vēlēšana nāk no bailēm. Jautājums tikai, vai cilvēks ir gatavs sevī šīs bailes ieraudzīt.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.10.2021. 13:04

»

jā jā

Vakcīna nav nekas kas nav paņemts no slimas govs


Un tas ir viss, uz ko trollis spējīgs? )))

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

10.10.2021. 13:01

Skaidrs, ka tādu stulbumu nevar rakstīt ar savu īsto vārdu...

Atbildēt

viss ir vienkārši

10.10.2021. 12:40

»

Andris no laukiem

Nākošais solis būs atslēgt apkuri un elektro enerğijas piegādi nevakcinëtajiem, un vēl pie vissa klāt netirgot degvielu, lai nevar braukt apkārt un izplatīt C-19


Pareizākais rasisma praktiskās realizācijas risinājums tika atrasts jau sen, tajā skaitā izmantots arī pagājušajā gadsimtā ap WW2 laiku - geto + zemākās kastas piederības marķējums uz apģērba un taml.

Atbildēt

jau smieklīgi!

10.10.2021. 12:03

»

lauķis

Čapajam atved radiostaciju


"Čapajam atved radiostaciju."

Atbildēt

jā jā

10.10.2021. 12:01

»

kļimoviča aita

Atkārtoju vēlreiz, kā saka armijā - īpaši stulbiem: mRNS PREPARĀTS NAV VAKCĪNA


Vakcīna nav nekas kas nav paņemts no slimas govs!

Atbildēt

nekā jauna

10.10.2021. 11:58

»

Tvtc

Mosties tak reiz, pirmās mRNS vakcinas TIKAI pagājušā gada nogalē eksperimentāli sāka izmēģināt uz cilvēkiem, jo tās satur ģmo, kuru genotoksiskās un kancerogēnās īpašības nav vērtētas


Šitos murgus antivakceri ar nelielām nodifikācijām jau lej pāris gadsimtus. Sākumā stāstīja, ka vakcinētajiem izaugšot ragi, jo vakcīnas ieguva no govīm.

Atbildēt

kļimoviča aita

10.10.2021. 10:49

»

lauķis

Čapajam atved radiostaciju


Principā Tev taisnība.

Bet ja nu kādam tomēr kaut kas pielec...

Atbildēt

Pusgada laikā

10.10.2021. 10:41

»

Zināšanai

Autors vīrusu ir izslimojis vieglā formā. Inficējies no vakcinētas personas, kura pati slimoja salīdzinoši smagi ar komplikācijām pēc slimošanas. Ar to, protams, nevar izdarīt kādus vispārinājumus, jo katra situācija ir individuāla, taču viena dzīves likumsakarība gan ir novērojama - dots devējam atdodas...


Esmu ticies ar vairākiem čomiem, kam ir bijis pozitīvs tests un kaut kādas iesniņas, temperatūriņa. It kā covid, par visu makti. Arī t.s. lipīgajā periodā - jādzer kopā taču reālistiski, Zoom to nevar izdarīt! Nav pielipis ne puņķis, ne klepiņš, ne kas tur vēl. Viennozīmīgi, ļoti lipīgs. :) Vēl viena nianse - cilvēkiem apzināti tiek stāstīts, ka lipīgs automātiski nozīmē smagāks. 2020. gadā savās iecienītajās tirdzniecības vietās neredzēju NEVIENU pārdevēju vai kasieri ilgstošā prombūtnē. Gāju kur vajadzēja, katru dienu vai pārdienu.

Atbildēt

lauķis

10.10.2021. 10:39

»

kļimoviča aita

Atkārtoju vēlreiz, kā saka armijā - īpaši stulbiem: mRNS PREPARĀTS NAV VAKCĪNA


Čapajam atved radiostaciju.
Petja jautā;radiostacija uz lampām vai tranzistoriem?
Čpajs atbild;īpaši stulbiem atkārtoju,radiostacija ir uz bruņuvilciena.
Man liekas ka nav jēga pokemoniem kaut ko skaidrot.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

10.10.2021. 10:35

»

Ar PhD grādu

Vai Tu esi visus zinātniekus apzinājis, ka tā apgalvo? Esmu zinātnieks un varu droši teikt - zinātne un zinātnieks nav viens un tas pats. Zinātne vienmēr ir atvērta apšaubīšanai, nekad neapgalvo, ka ir tikai viens pareizais risinājums un pats būtiskākais - vienmēr ņem vērā individuālos apstākļus. Turklāt...


Zinātne balstās uz pierādījumiem, bet vienlaikus arī uz diskusijām, šaubām, pētījumiem. Ilgiem, gariem pētījumiem.

Ar vienu daļu tautas kāds ir tik veiksmīgi pamanipulējis (diežēl), ka šie cilvēki neatšķir (un nekad nav spējuši izprast) novājināta, dzīva vai nedzīva vīrusa vakcīnu no sintētiski radītas vīrusa vakcīnas, šie cilvēki pilnīgi aplam salīdzina bakas ar covid, bet nesalīdzina covid ar gripu. Tas ir tāpēc, ka arī viņi tagad piedalās manipulācijā ar sabiedrību (gan tikai daļu no tās) .

Atbildēt

kļimoviča aita

10.10.2021. 10:27

»

tikai

Pirmās vakcīnas tika izmantotas jau vairāk nekā 100 gadus pirms šiem notikumiem


Atkārtoju vēlreiz, kā saka armijā - īpaši stulbiem: mRNS PREPARĀTS NAV VAKCĪNA!!!

Atbildēt

nejeega

10.10.2021. 10:25

»

ha-ha

Tagad veselajiem neinficėtajiem ir jäsarkst,jäkaunas un jälüdz sabiedrïbai piedošana,jäkaisa pelni uz galvas par to ka nav saslimuši un jäsoläs saslimt vai vismaz ielaist sevī kädu draņķi.Tāpat, kā tagadėjai varai tik mïļajos okupācijas gados,kad spieda un arï piespieda siet ap kaklu sarkano lupatu ...


Ne jau tikai veselie, neinficētie tiek nolikti aiz strīpas. Arī pārslimojušie, visi, gan oficiāli (ar laika nogriezni) gan neoficiāli pārslimojušie tiek bīdīti vakcinēties ar tā paša serotipa saturošām vakcīnām, pret kuru jau viņiem izstrādājusies dabīgā imunitāte.

Antivielām asinīs esot "0" vērtības, un tās neko neizsakot..šūnu atmiņa esot tikai vakcinētajiem...Varētu vēl nebrīnīties, ja pianisti un juristi neko nejēdz no virusoloģijas, bet ja tādas "pērles" sāk birt no mediķu smadzenēm, tad jautājums, kas viņiem tais Stradiņos mācīts vai kādā veidā pie diploma tikuši?

Atbildēt

lauķis

10.10.2021. 09:50

»

?

Tu to jautā sev? Cilvēki nezin kāda būs jūsu reakcija


Cilvēki labi zina un paredz sadurto aitu,kamju un gliemju reakciju.
Pirms lieto jēdzienu cilvēks,noskaidro kas ir Cilvēks un ko nozīmē būt Dzīvam Cilvēkam.

Atbildēt

Manas domas

10.10.2021. 09:35

»

Es neplānoju ceļojumu, es pis ogu un pērku biļeti

Pēc tā, ko pateikšu, zinu, ka mani nodirsīs, jo visu laiku esmu bijis nevakcinēto pusē. Esmu par izvēli. Esmu vakcinējies, jo citādi nevarētu ceļot un rakstīt ceļojumu grāmatas...


Žigi es atbalstu Levitu ,man arī kā viņam ir apnikuši idioti,jāievieš kas tāds ,lai cilvēki sāktu domāt. Man šodien bija jāstrīdas ar muļķiem ,kas ir ministru kab noteikumi un kas ir likumi. Bet pie saeimas tur strīdējās antivakceri ar deputātiem ,vai Satversme ir rangā stāv pār pārējiem likumiem. Levits teica ,ka problēma ir izglītībā,to pa policiju,bet tā ir vispārējā problēma.

Atbildēt

Tvtc

10.10.2021. 09:30

»

tikai

Pirmās vakcīnas tika izmantotas jau vairāk nekā 100 gadus pirms šiem notikumiem


Mosties tak reiz, pirmās mRNS vakcinas TIKAI pagājušā gada nogalē eksperimentāli sāka izmēģināt uz cilvēkiem, jo tās satur ģmo, kuru genotoksiskās un kancerogēnās īpašības nav vērtētas

Atbildēt

mēmais

10.10.2021. 09:27

»

Gaidām arī

Paredzu ,ka nākošgad pirms saeimas vēlēšanām oktobrī politiskais vīrus kovids pēkšņi pazudīs. Tā noticis brīnumainā kārtā arī kaimiņvalstī


Jums taisnība
Sistēma strādā un piemērojas pasūtījumiem.
Neapstrīdams fakts ka nekur nekontrolē kāda statistika tiek pasniegta.
Nevienā masu mediju atzarā netiek publicēta piemēram VĀCIJĀ veiktie pārbaužu dati par galvenajiem covid-19 izplatīšanas perēkļiem.
Tie ir sekojoši:
1.sabiedriskais transports
2.masu pulcēšanās vietas-SECĪBA:mācību iestādes....masu pasākumi......lielie ražošanas uzņēmumi...
3.visa veida pulcēšanās telpās neievērojot drošos attālumus,maskas,nepietiekošo telpu ventilāciju..
VAITĀ TAS TĀ IR PIE MUMS-ziņu nav jo politiķi (neprofesionāļi)darbojas manuprāt pēc citiem kritērijiem,kuri EIROPAS attīstītajās valstīs praktiski nedarbojas un netiek pat izskatīti

Atbildēt

Zināšanai

10.10.2021. 09:22

»

111-88

Kāda muļķība,prasti sakot!Kur ziņa,ka autors jau noslīcināts sausajā atejā!Vai,humāni,nosprādzis no kovida,aizņemot vietu slimnīcā


Autors vīrusu ir izslimojis vieglā formā. Inficējies no vakcinētas personas, kura pati slimoja salīdzinoši smagi ar komplikācijām pēc slimošanas. Ar to, protams, nevar izdarīt kādus vispārinājumus, jo katra situācija ir individuāla, taču viena dzīves likumsakarība gan ir novērojama - dots devējam atdodas. Tādēļ nekad nevajag citiem ļaunu vēlēt, tas pie tevis atgriezīsies.

Atbildēt

Ar PhD grādu

10.10.2021. 09:16

»

nemuldi, vārda brīvība

kāda taisnība, par ko? Es uzticos zinātnieku vairākuma viedoklim un vairākums, vēlreiz uzsveru, VAIRĀKUMS, ir par vakcinēšanos. Dīvāna eksperti, atmiņūdens tirgotāji un caurkrituši politiķi var iet dirst ar savām teorijām un pieņēmumiem


Vai Tu esi visus zinātniekus apzinājis, ka tā apgalvo? Esmu zinātnieks un varu droši teikt - zinātne un zinātnieks nav viens un tas pats. Zinātne vienmēr ir atvērta apšaubīšanai, nekad neapgalvo, ka ir tikai viens pareizais risinājums un pats būtiskākais - vienmēr ņem vērā individuālos apstākļus. Turklāt zinātne prasa daudz, daudz laika. Vai kaut kas tāds ir raksturīgs šajās dienās? Tā nav zinātne, tā ir atsaukšanas uz dažiem zinātniekiem, par kuru objektivitāti un neatkarību ir pamatotas bažas.

Atbildēt

10.10.2021. 08:56

»

ESMAIJA

Bet vai nevar būt tā, ka doma par vakcīnu radās vispirms, kā par līdzekli samazināt cilvēces pārslodzi uz zems, un tikai tad nāca...


Lai samazinātu cilvēces pārslodzi uz zemi, tika izveidots SARS‑CoV‑2 vīruss, diemžēl, kļūdas dēļ tas sāka iznīcināt nepareizo cilvēces daļu un nācās steidzīgi izstrādāt vakcīnu lai pasargātu iznīcināšanai neparedzētos. Stulbeņi, kas to nesaprot arī tiks iznīcināti, lai gan sākotnējos plānos tas neietilpa.

Atbildēt

fakts

10.10.2021. 08:52

»

tikai

Pirmās vakcīnas tika izmantotas jau vairāk nekā 100 gadus pirms šiem notikumiem


Pirmās vakcīnas tika izmantotas jau vairāk nekā 100 gadus pirms šiem notikumiem,bet ne ģenētiskie preperāti kas melīgi nodēvēti par vakcīnām.

Atbildēt

fakts

10.10.2021. 08:51

»

fakts

Latvija ir 3.vietā Eiropā pēc nedēļas laikā inficēto un 11.vietā pēc mirušo skaita uz miljons iedzīvotājiem


Pozitīvs tests nebūt nenozīme ka inficēts vai slims.Ciparu pandēmija pilnos apgriezienos.

Atbildēt

paardomas

10.10.2021. 08:49

»

Tas tieši par jūsējiem antivakceriem, kovidiotiem, kredītgrābējiem un citiem idiotiem


Antivakceri ir domājoši un daļēji jau izgājuši no sistēmas,vakceriem gan tā bēdīgāk būs.Slimnīcas ar vakceriem jau ir pilnas,tikai dažādām diagnozēm,mirstība arī palielināta.Drīz šo faktu jau nevarēs noslēpt.

Atbildēt

fakts

10.10.2021. 08:47

»

forcemajeure

LV 24.vietā Eiropā letālo covid iznākumu ziņā. 5.vieta no apakšas vakcinācijas lauciņā. domā nu


Latvija ir 3.vietā Eiropā pēc nedēļas laikā inficēto un 11.vietā pēc mirušo skaita uz miljons iedzīvotājiem.

Atbildēt

To Asv...

10.10.2021. 08:46

»

ASV protektorāts Latvija

Antivakseri ir aprobežoti neizglītoti un stulbi ļautiņi, kas neatzīst zinātni. Daudzas slimības spēja apkarot tikai ar vakcīnu palīdzību. Pirmajiem zinātniekiem, kas izgudroja vakcīnas, deva Nobeļa prēmijas. Nekādu citu līdzekļu cīnīties pret tādām slimībām kā Covid19 nav. Latvija ir vienā no pēdējām...


Un daudz ir šis vīruss "apkarots", tik vien kā jaunas dozas piedāvā..
P.s. divaini, ka lietojot leksiku "stulbi" "apribežoti" autors gribētu pacelt sevi augstāk, taču tā nenotiks - pašam ne gudrības, ne vieduma, tik vien kā trula augstprātība

Atbildēt

10.10.2021. 08:35

»

RE:

Sūdīgiem dejotājiem pauti arī maisa. Tas par latvārņu politiķiem


Tas tieši par jūsējiem antivakceriem, kovidiotiem, kredītgrābējiem un citiem idiotiem!

Atbildēt

Es neplānoju ceļojumu, es pis ogu un pērku biļeti

10.10.2021. 08:24

Pēc tā, ko pateikšu, zinu, ka mani nodirsīs, jo visu laiku esmu bijis nevakcinēto pusē. Esmu par izvēli. Esmu vakcinējies, jo citādi nevarētu ceļot un rakstīt ceļojumu grāmatas.

Pļūtis un trusītis Rodžers, pimpji, ievieš ietobežojumus. Esmu pret tiem, jo vakcinētie arī inficējas un iznēsā vīrusu citiem.

Esmu vienmēr bijis nevakcinēto pusē. Un par brīvu izvēli.

Žigītis, kas nedirš pa tukšo.

Atbildēt

Vēlēšanas

10.10.2021. 08:17

»

Gaidām arī

Paredzu ,ka nākošgad pirms saeimas vēlēšanām oktobrī politiskais vīrus kovids pēkšņi pazudīs. Tā noticis brīnumainā kārtā arī kaimiņvalstī


Naivums. Farmas algotņi nekādas vēlēšanas nepielaus.Ja vien uz to laiku vārnas neknābās kokā uzkārtā Kariņa un Levita acis un Koalīcijas līķus negrauzīs suņi Vecrīgas ielās.Viņi ir vīruss, kas nav savietojami ar mūsu izdzīvošanu.Ir dezinfekcijas laiks.Citādi būs par vēlu- sala un bada plāns sāk strādāt globāli.

Atbildēt

Andris no laukiem

10.10.2021. 07:32

Nākošais solis būs atslēgt apkuri un elektro enerğijas piegādi nevakcinëtajiem, un vēl pie vissa klāt netirgot degvielu, lai nevar braukt apkārt un izplatīt C-19...

Atbildēt

jautaajums

10.10.2021. 07:12

Kāda būs aitu un kāmīšu reakcija kad tie uzzinās patiesību par kovidafēru,kad tiem nebūs ko ēst un māks aukstums?

Atbildēt

Ja kas...

10.10.2021. 06:56

"...Nenoliedzami, ka pirksta rādīšana uz citiem ir ļoti ērta, jo tā vismaz uz kādi brīdi un vismaz šķietami noņem atbildību no sevis..../ - tur Tev taisnība ! Tu to labi demonstrē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....