Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētezera

18.12.2020. 18:16

Manuprāt, 2020. gada 3. decembrī Saeimas pieņemtais likums “Par valsts aizsardzības mācību un Jaunsardzi” ir ļoti pretrunīgs. No vienas puses, mums pašiem ir jārūpējas par valsts drošību. Neviens cits izņemot mūs pašus valsti jau nesargās. Bez šaubām, veicināt jaunatnes patriotismu un lojalitāti Latvijai ir ļoti pozitīvi. Ja mēs gribām saglabāt latvietību, tad mums ir jāmāk nosargā savu zemi. Tas ir nācijas izdzīvošanas jautājums. No šāda skatpunkta aizsardzības mācības apguve 10. un 11. klašu vidusskolēniem, kā arī 2. un 3.kursa arodskolu audzēkņiem ir vēlama. No otras puses, aizsardzības mācība ir bezjēdzīga naudas šķērdēšana un ņirgāšanās par sabiedrības zemākajiem slāņiem. Pirmkārt, skolotāju atalgojums ir neapmierinoši zemā līmenī! Pedagogu minimālās algas likme ir nieka 790€ bruto mēnesī. Pat parastam ierindas karavīram maksā 900€ neto mēnesī. Protams, skolotājiem ir pieejamas pašvaldības piemaksas pie algas, taču pat ar piemaksām algas ir zemas. Pašlaik vidējā mēnešalga Latvijā ir 1118€ bruto. Bez šaubām, ne visi pedagogi ir nabagi. Spriežot pēc VID Publiskās datu bāzes valsts amatpersonu deklarācijām, eksistē arī finansiāli labi situēti skolu direktori un mācību pārziņi. Kā var prasīt no skolotājiem kvalitāti, ja algas ir tik zemas? Otrkārt, mūsu valstī ir ļoti daudz sociālu problēmu! Sabiedrība ir ļoti noslāņojusies. Ekonomiskā plaisa starp eliti un trūcīgajām personām ir milzīga. Vārdu sakot, ēdušais neēdušo nesaprot. GMI pabalsts 2020. gadā ir 64€ (pašvaldības šo pabalstu liek atstrādāt). Trūcīgā statuss 2020. gadā ir 128,06€. Un minimālā vecuma pensija 2020. gadā ir 80€. Labāk lai valdība šīs problēmas atrisina nekā par Tēvzemes mīlestību filozofē. Treškārt, militarizēta sabiedrība ir solis tuvāk autoritāram valsts režīmam! Protams, Latvijai nedz autoritārisms, nedz totalitārisms nedraud, jo mums ir ļoti demokrātiska un atvērta sabiedrība. Tomēr aizsardzības mācība var būt nopietns pacifistu cilvēktiesību pārkāpums. Pēc manām domām, katram cilvēkam ir jādod izvēles brīvība. Ne visi grib būt armijnieki. Labāk ir dzīvot ar mieru sirdī nevis ar naidu galvā. Ļaunums vairo ļaunumu. Nesēsim ļaunumu un nebaudīsim tā asos augļus! No sabiedrības zemāko (nabadzīgāko) slāņu skatpunkta aizsardzības mācība ir neētiska un neracionāla ierobežotā valsts budžeta līdzekļu izšķērdēšana. Lai arī kā būtu, saglabāsim cerību uz labāku nākotni. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Atcerēsimies sentēvu pagāniskās tradīcijas un godāsim Latvju Dievus. Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī!
Ar mīlestību pret Latviju, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #patriotisms #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #mīlestība #cieņa #iecietība #pagāni #svētezers #Skolnieciņš #VALSTSGRIBA

Atbildēt

JJ-juris

02.10.2019. 11:41

Ir kādi pierādijumi, vai atkal sadomāta informācija?

Atbildēt

kļūst baisi

02.10.2019. 11:33

kļūst baisi, ka Krievija mūs okupēs...nodronēs, ..nopederastēs...glābjas kas/kur var!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

01.10.2019. 21:55

»

vēl labāks padoms

Cīņa ar sekām ir bezjēdzīga,ja netiek likvidēti cēloņi


Cēlonis ir Drons, Bruņotie Spēki ir tikai sekas, kas pagadījās Drona ceļā.
Savukārt Operātori un Lapsa te vispār ņi pričom!

Atbildēt

hm

01.10.2019. 21:09

Ar leišiem karosim par naftas urbumiem jūrā, ar igauņiem par Roņu salu?
NATO mēs gan maksājam, bet lēmējtiesību mums tur nav nekādu. Piedevām mums piespēlē vecos ieročus, jo utilizācija ir dārga'
Un vēl - ja NATO iedomāsies te atvērt savu bāzi, tad mēs parakstīsimies pirmajam atomtriecienam un iznīcībai.
Mums to vajag?
Vai nav lietderīgāka veida, kā izlietot 2% no budžeta>

Atbildēt

Torpedo.

01.10.2019. 20:36

Tie dronisti kaut kādi jocīgi! Nevar cittur palaist pie sābistu vai knābistu kantoriem?
Vispār jau super ka čaļi pārbauda reakciju cik ilgā laikā notiks pretdarbība. Kā teica viens no gudrajiem atkārtošana un mācīšanās, jeb smags darbs pirms ir rezultāta sakne.
Neviens arī uzreiz nekļūst par profesionālu sportistu.

Atbildēt

Ome

01.10.2019. 20:33

»

Pabriks ir mudaks

Un virsniekam ar bakalaura grādu alga 1500 eiro mēnesī. Medmāsai un skolotājiem alga ap 700 eiro...


Vēlreiz atkārtoju, 1050 ir alga uz rokas pēc nodokļu nomaksas !!! + pārējie bonusi sanāk kopā uz papīra ap 2000 Eur. Tā kā ar algas līmeni ir ok.

Atbildēt

Ministrs Rinkēvičs ārējo lietu...

01.10.2019. 17:44

Pedarastija ir pasaules nākotne. To jums baskājiem latviešiem nesaprast, redzot jūs, un Jūsu dupšus veču seksīgs, sulīgos, vai mans dievs Jahve ar vi3npiedzimuso dēlu dievu Joski. Tas ir kaut kas fantastisks dirsā pisties. Un mēs krievu pasaules nesēji, pret riebīgo ASV.... Tur mūsu mērķi saskan
Bet bērnus var adoptēt un papist vēl. Goju nepareizas orientācijas bērnus.
Drīz, pavisam drīz, ne pedarastus liksim cietumā, ar likumīgu tiesas spriedumu.
Tumsonas... Pamēģiniet no pisties dirsā, un I jutīsiet laimi augstāko. Idiotu bars

Atbildēt

Forsi

01.10.2019. 17:27

»

Krievijas satelīts NATO

A, priekš kam? LV armijā strādā absolūtais vairākums krievu okupantu dēli, nu jau. Tiešie aizgājuši pensijā. Un pret viņu gribu (nesapratni stratēģiskā plāna Krievijas), viņiem ir jānodarbojas ar NATO slavināšanu, ienaidnieka atbalstīšanu...


Tā Ir!!! Mums nevajag ASV vērtības. Kau arī esam viena tēva Velna bērni (idioti goji kas nav pat Bībeli izlasījuši, to nesaprast protams), mums ar rietumu vērtībām, ASV un pederastiju, mēs esam citādi. Un nekad mūs neasimilēs. Un kurš vēl iebildīs, izņemot pedarastus kā ministrs LV Rinkēvičš, ka dirsā pisties vecim ar veci ir labi esam. Ko tur labi, to vajag attīstīt un kad nosoda pedarastija, tie jāliek cietumā. Socializācija.

Tā kā pietiek muldēt. Jātaisa Referendums LV Tutas protams Pilsoniskās, par izstāšanos no NATO pedarastu vērtībām (tas aizmirsts sen ka bija Tautu Savienība pirms 1940 gada). Nu mēs krievi ar LV Pasēm kabatā negribam ASV. Un tad ir normāli. Ja mēs te krievu dzīvojam vairākumā Latvijā, demokrātija attiecas uz visiem. Lai latvieši vacas prom,cik nu viņu te vēl atlicis mazākumā Latvijā.
Latvija nasa. Pretīgie amerikaņi

Atbildēt

lauķis

01.10.2019. 17:10

»

Pabriks ir mudaks

Un virsniekam ar bakalaura grādu alga 1500 eiro mēnesī. Medmāsai un skolotājiem alga ap 700 eiro...


Ķēdes suņi labi jābaro lai varētu kost tautai,ne jau naidniekam.

Atbildēt

Pabriks ir mudaks

01.10.2019. 17:05

»

Ome

Nu tak tas speciālists pa 1050 nemāk googlē pameklēt ??? Tās ir algas uz rokas !!!!! + visādas citas piemaksas, drēbes nevajag, ēšana bez maksas utt. , štatu samazināšana nedraud


Un virsniekam ar bakalaura grādu alga 1500 eiro mēnesī. Medmāsai un skolotājiem alga ap 700 eiro.
Nav jau speciālistu, jo tie uz NBS par 1050 eiro uz papīra neiet strādā. Problēma, ka armijā cilvēki bez izglītības vai ar švaku izglītību saņem vairāk kā speciālisti, kurus NBS vērtē vienkārša ierindnieka līmenī. NBS degradē izglītību!!

Atbildēt

Prezidente LPSR/LR Vaira Vīķe Freibega

01.10.2019. 16:06

»

dižmisēklis

kā Žila Verna romānos


Tas nav dižmisēklis. Tā ir Dižķibele.
Maita, lato lapsa, zakroij svaju past.

Atbildēt

Ome

01.10.2019. 15:58

»

Pabriks ir mudaks

Kā nomainīt, ja algas zemas? Vienkāršam karavīram ar 9 klašu izglītību alga armijā - 900 eiro. Speciālistam ar maģistra grādu un militāro pamatapmācību, un kurš atbild par tehniskajām lietām - 1050 eiro


Nu tak tas speciālists pa 1050 nemāk googlē pameklēt ??? Tās ir algas uz rokas !!!!! + visādas citas piemaksas, drēbes nevajag, ēšana bez maksas utt. , štatu samazināšana nedraud :)

Atbildēt

dižmisēklis

01.10.2019. 15:55

kā Žila Verna romānos....

Atbildēt

Informācija atsaukta

01.10.2019. 15:42

»

hi hi

izklausās pēc madamas mauzeres. Tādi paši nesakarīgi komentāri


Kas tā tāda madam mauzere? Pasaki man nezinātājam?

Atbildēt

Pabriks ir mudaks

01.10.2019. 15:40

»

Ome

Pabrik, nemocies , nomaini tehniskos speciālistus


Kā nomainīt, ja algas zemas? Vienkāršam karavīram ar 9 klašu izglītību alga armijā - 900 eiro. Speciālistam ar maģistra grādu un militāro pamatapmācību, un kurš atbild par tehniskajām lietām - 1050 eiro.

Atbildēt

Krievijas satelīts NATO

01.10.2019. 15:38

»

vēl labāks padoms

Cīņa ar sekām ir bezjēdzīga,ja netiek likvidēti cēloņi


A, priekš kam? LV armijā strādā absolūtais vairākums krievu okupantu dēli, nu jau. Tiešie aizgājuši pensijā. Un pret viņu gribu (nesapratni stratēģiskā plāna Krievijas), viņiem ir jānodarbojas ar NATO slavināšanu, ienaidnieka atbalstīšanu.
Kāpēc klusēt? Taisām Referendumu kā Krimā un Latgale kopā ar Rīgu, Ventspili, atdalās no NATO.
Nu negrib tauta krievu NATO šeit. Dienēt svešā armijā!

Atbildēt

padoms

01.10.2019. 15:31

»

vēl labāks padoms

Cīņa ar sekām ir bezjēdzīga,ja netiek likvidēti cēloņi


visa pasaule šobrīd meklē risinājumu cīņai ar droniem, tobiš cēloņiem. Latvija nav izņēmums. Bet ar nodevējiem armijas rindās ir jācīnās. Tie arī ir cēloņi.

Atbildēt

Ome

01.10.2019. 15:28

Pabrik, nemocies , nomaini tehniskos speciālistus

https://www.aaronia.com/products/solutions/Aaronia-Drone-Detection-System/

Atbildēt

Atsaukta informacija

01.10.2019. 15:28

Anoloģiska informācija,paziņojums, kā nedaudz gadus atpakaļ Valsts policija izdarīja paziņojumu, ka jā atrasts Grūtupa (prokurors, advokāts, viens no šīs Krievijas satelītvalsts rādītājiem perestroikas ietvarā) līķis. Ar 2 (divām) šautām brūcēm. Izdarīja oficiālu paziņojumu LV mediju telpā.
Bet pēc nākošajā dienā, tika atsaukts, un paziņots ka pats nošāvies.Ar vienu šāvienu,protams. Gluži tāpat kā kolektīvie pašnāvnieki Kramiņš ar Līgotni, abi divi vēlēšanu priekšnieki pirms Cimdars.
Gluži tāpat, kā kriminālo autoritāti-latvieti, Jāni Kaļvi (Klopu), atvedot uz morgu(un taisot ekspertīzi), aizliedz drošības policija rakstīt nāves iemeslu ka ir nosists cietumā.
Nosists ar LV kasti par to, ka esot padalījies, ka grib apmīzt Vairas Freiberga, šīs Krievijas ieliktenes, prezidentes automašīnu, sastopot Rīgas centrā...

LV Padomju Latvija, patiešām ir izdevusies valsts. Krievu.

Atbildēt

vēl labāks padoms

01.10.2019. 15:20

»

padoms

NBSam vispirms vajag atrast ziņotāju, kurš lapsam visu šito nopludināja. Tik precīzi, ar visiem laikiem


Cīņa ar sekām ir bezjēdzīga,ja netiek likvidēti cēloņi.
Mācies saskatīt cēloņus.

Atbildēt

padoms

01.10.2019. 15:17

NBSam vispirms vajag atrast ziņotāju, kurš lapsam visu šito nopludināja. Tik precīzi, ar visiem laikiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

FotoLatvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova, Mihaila Ļermontova un Aleksandra Puškina, kā arī citu Krievijas impērijas rusifikācijas iespaidā radušos ielu pārdēvēšanu. Profesora nostāja ir noraidoša: “Vai tāpēc visu šo vēstures daļu dzēsīsim ārā? Es te būtu uzmanīgs un katru šādu lēmumu rūpīgi pārdomātu. Mums ir komplicēta, brīžiem ļoti pretrunīga vēsture, kas saistīta ar mūsu kaimiņu.”
Lasīt visu...

21

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

FotoJau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās ap to laiku, kad noslēpt Ropažu novada finanšu problēmas vairs nebija iespējams. Šobrīd, lai pašvaldība varētu savilkt galus kopā, tiek ļaunprātīgi iznīcinātas kapitālsabiedrības, nemaksājot par veiktajiem darbiem.
Lasīt visu...

21

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

FotoDrīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad, ja tuvākajā laikā sāksies miera sarunas, - pirmās pazīmes steidzamu sarunu taustāmiem iemesliem ir pamanāmas.
Lasīt visu...

12

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

FotoPortālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo portālu. Daži, sauksim tos par “īstiem patriotiem”, kas balso par Vienotību un patiesi tic, ka vara visu dara pareizi un cilvēku labā, sarunā teica - kāpēc ienīsti amerikāņus un ebrejus? Nē, man riebjas ASV un Izraēla, divas terorismu izplatošas organizācijas. Cilvēkus, kuri dzīvo teroristu pārvaldītajās teritorijās, es neienīstu, man viņu žēl. Stokholmas sindroms ir nopietna mentāla problēma.
Lasīt visu...

21

Šprotes nepieņems cūku labturības prasības

FotoJa kādam ir klusas aizdomas, ka mēs te sēdēsim un gaidīsim vēl vienu okupāciju – jums ir jālasa tālāk. Ja kāds domā, ka virsrakstā pieminētais dzīvnieks ir nacionālā naida kurināšana – lasiet, lasiet… Starp citu, likums par cūku labturības prasībām ik pa laikam tiek pilnveidots. Meklējiet rakstos. Kas attiecas uz šprotēm – tās ar cūkām kopā neiet ne pēc dzīvesveida, ne pēc garšas. Un jūs labi saprotat, ko šo rindu autors ar to ir domājis.
Lasīt visu...

6

Ja reiz prezidents dod „mājienu ar mietu”, tad mēs, protams, atvainosimies

FotoLsm.lv 24.februārī Ukrainas kara gadadienā savā komiksu sadaļā publicēja autores Gundegas Evelones "Cūku komiksu" ar nosaukumu "Ukrainai ir jāuzvar". Šie komiksi ir zīmējumi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Faktiski cūka komiksā var būt ikviens no mums. 
Lasīt visu...

21

Izglītības reforma kā valsts pārvaldes vājuma spoguļattēls

FotoProblēmas VAS “Pasažieru vilciens” darbībā un neauglīgās diskusijas par skolu reformu kārtējo reizi apliecina valsts izpildu varas ieslīgšanu pamatīgā attīstības krīzē, taču šis fakts netiek īsti pat atzīts. Līdz ar to iztrūkst kritiskas analīzes.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai birokrāts - mūsu kungs?

Domājams, katram no iedzīvotājiem kādreiz ir iezibsnījusi doma, kāpēc ir jāmaksā nodokļi? Nodokļu maksāšanas jēga būtībā ir savākt resursus tajās...

Foto

Nepieciešamais ļaunums – 2. daļa: derīgie idioti un jātnieki bez galvas

Ļenins aktīvākos fanus partijas iekšējās sarunās nekautrējoties mēdza saukt par noderīgajiem idiotiem - poļeznije idioti...

Foto

Karš kibertelpā

Krievijas Ārējās izlūkošanas dienests (SVR) ir izmantojis ievainojamību, kas tika atklāta 2023. gada sākumā populārā Čehijas programmatūras giganta “JetBrains” produktā....

Foto

Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O’Līrijs?

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un...

Foto

Ak, eglīte...

Pēdējās darbdienās pirms Ziemassvētkiem netālu no manām mājām parādījās trīs hektāru kailcirte egļu mežā vietā, kur to galīgi nebiju gaidījis. Līdz likumā noteiktajam galvenās...

Foto

Tramps esot atkal ko sliktu pateicis. Iespējams. Tomēr - kas notiek Latvijā?!

Katrā valstī ir "stratēģiski svarīgas" jomas. Diemžēl, vērtējot savus kolēģus, ārstus un viņu absolūti...

Foto

Saeimas deputāti pamazām sāk kaut ko nojaust

Redzot grūti un ļoti dārgi risināmo problēmu apjomu Satiksmes ministrijā, deputāti beidzot nonāca pie atskārsmes, ka ir stipri nokavējuši...

Foto

Nu nevarēja jau cerēt, ka Latvija nesaķers šo „progresīvo” infekciju, bet gan jau pāries arī tā

Bet, klau, esot tādi "progresīvie". Cik lasu soctīklos, tādas sniegpārslas,...

Foto

„Vienotība” ir kā gangrēna uz kādas no ekstremitātēm, kas ir jāamputē, atdalot to no ķermeņa - tautas

Politiskā komunikācija ļoti ietekmē sabiedrības viedokļus un uztveri. Kas...

Foto

Par jaunā „Rail Baltica” dzelzceļa tilta būvniecību: naudas nav, taču būvējam!

Vismaz uzbūvēsim trīs labā krasta balstus ar laidumiem, un tad jau redzēs, varbūt pat saimniecībā...

Foto

"Latvijas pasta" nesmukumi, jeb Linkaita saimniekošanas rezultāti Satiksmes ministrijā nebeidz pārsteigt

Nule pēc virknes skandālu atkāpās "Latvijas pasta" padome. Tā tam arī vajadzēja būt, taču kurš...

Foto

Krievu latvieši, nevis Latvijas krievi: latvietībai jākļūst par lipīgu, pievilcīgu zīmolu

Raksta beigās piedāvāšu neizmantot "Latvijas krievu" vai "Latvijas ukraiņu" terminus, kad runājam par Latvijas pilsoņiem....

Foto

Viss ir lieliski, tikai neprasiet mums neko par tiem 200 miljoniem eiro, ko mums vasarā atkal vajadzēs no nodokļu maksātāju kabatas!

Apkopojot 2023.gada nozīmīgākos statistikas datus...

Foto

Dzintars izēd Kiršteinu - un kas tālāk?

Vēl tikai slinkais nav uzrakstījis par Aleksandra Kiršteina izlingošanu no pašpasludinātās nacionālās apvienības (NA). Iespraudīšu arī savus ķešā aizķērušos...

Foto

Kāpēc LTV nespēj un nevēlas raidījumus organizēt efektīvi un operatīvi?

Latvijas televīzija aktīvi jau vairākas dienas reklamē 6.februāra raidījumu ar konkrēta "viesa" piedalīšanos. Viņš nav izcils zinātnieks,...

Foto

"Pasažieru vilciena" valde atrod "pārmijniekus"

Izcils „ViVi” valdes paziņojums! Tikai vienā teikumā ir izdevies pierādīt visu savu nekompetenci. AS "Pasažieru vilciens" jaunajai padomei laikam vairs nebūtu...

Foto

Briškena politiskās bezatbildības un profesionālās nespējas dēļ ir apdraudēta turpmākā Latvijas reģionu ekonomiskā attīstība

Nacionālā apvienība (NA) rosina izteikt neuzticību satiksmes ministram Kasparam Briškenam (Progresīvie), to...

Foto

Re, cik smuki es varu izteikties arī par skolu slēgšanu (bet tās vienalga tiks slēgtas)

Skola ir kas vairāk par ēku pagasta vai pilsētas vidū. Diskusijām...

Foto

Ja iedzīvotājiem jāgatavo sava 72 stundu soma, tad sabiedrība grib redzēt, kā savu “somu” kārto valsts

72 stundu soma un klausies radio! Mani šis nemierina. Ne...

Foto

Gulags pie apvāršņa

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē...

Foto

Skola, kurai paveicās

Varbūt zinošie apzinās, ka tuvojas kas neizbēgams, un tāpēc, laikus atkāpjoties, tiek "dedzināti tilti", vien žēl, ka šīs ugunis mums tiek pasniegtas kā nepieciešamība mūsu tumsonības...

Foto

Pilnmēness mistērijas

To, ka Mēnesim ir ietekme uz planētas Zemes dzīvi un arī cilvēku psihi, mūsu senči tika pamanījuši jau sen. Latvijā dzīvojošiem ir it sevišķi...

Foto

Svarīgi nekļūt atkarīgiem no svešas žēlastības!

Ir kāds vēsturisks janvāra datums, kuru parasti aizēno gan barikāžu laiks, gan, mazliet mazāk, arī 13.janvāra nemieri. Gan nesenie, gan...

Foto

Par atbildību pašreizējā haosa un nebūšanu sakarā pasažieru vilcienu satiksmē

Tā kā 15 gadus nostrādāju VAS "Latvijas dzelzceļš" atbildīgā amatā, tad man ir gana daudz pieredzes...

Foto

Krišjānis Kariņš kļūst par apkaunojumu Latvijas politikai un arī savai partijai

Saeimas deputātu grupas vizīte Ķīnā un Krievijas graudu tranzīts caur Latviju pēdējās nedēļās ir politiskās...

Foto

Atkal

Atkal zobens pacēlies pār dažām skolām, šoreiz Kurzemes pusē. Aizķēra, jo vienā no tām savlaik esmu strādājusi. Laikam vēršot ciet. Nē, vēl jau nekas neesot...

Foto

Īss komentārs par uzņēmēja Guntara Vītola izteikto viedokli “airBaltic” un tā nulles vērtības sakarā

Viss ir pareizi, un žetons Guntaram par drosmi, tikai jebkuram cilvēkam, kuram...

Foto

Kas mums pieder?

Valsts esot mēs, mēs esot bagāti - mums pieder meži, vien koku cenas mums ir augstākas kā Norvēģijā un Zviedrijā, mums pieder spēkstacijas,...

Foto

Vienu "sabiedrisko" mediju mums būs daudz vienkāršāk kontrolēt un komandēt nekā divus!

Ceturtdien Saeimā galīgajā lasījumā gandrīz vienprātīgi atbalstīja Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas apvienošanu no...

Foto

Tā kā KNAB Straume ir piebarots, Kariņš bez bažām var par nodokļu maksātāju naudu doties priekšvēlēšanu braucienā uz Valmieru

2024. gada 17. janvārī ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš dosies reģionālajā...