Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pozitīvi

07.10.2021. 20:36

Autors ir uzlabojis problēmu uzskaitījumu un argumentāciju. Nākamais solis ir piedāvāt risinājumus. Pie sadrumstalota elektorāta nav iespējams runāt par kopējiem mērķiem (1/3 gaida naudu no austrumiem, 1/3 gaida naudu no rietumiem, 1/3 mēģina konkurēt pie vājām investīcijām). Līdz ar to paliek koalīcijas vienošanās par budžeta sadali nozarēm.

Atbildēt

arnolds

03.10.2021. 23:19

tīrs ūdens - ja nākamais premjers (skaļi smiekli) šādi spriedelē par budžetu, tad tur viss skaidrs - kārtējais tukšmuldētājs

Atbildēt

Skolnieciņš no likteņupes

03.10.2021. 13:33

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no likteņupes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #likteņupe #Daugava

Atbildēt

Kurš vēl nesaprot,

03.10.2021. 10:55

ka covid afēras "pandēmijai" turpinājums ir meklējams miljonos "atlīdzības", ko saņem kankariņa un levita noziedzīgā vara par "vakcinācijas" biznesa projektu.

Atbildēt

P.

03.10.2021. 00:39

Lieciet mierā ēnu ekonomiku, labāk tāda nekā nekāda.

Atbildēt

Te nu bija!

02.10.2021. 19:52

»

paklau, Gobzem!

Tas, ka tu kaut ko nesaproti, nespēj un nevari ir tikai un vienīgi tava, nevis sabiedrības vai valdības problēma. Smagākā gadījumā tā būtu arī ārstu un sanitāru problēma, bet izskatās, ka pagaidām tik traki vēl nav


Par šovu pie Rīgas pils Gobzemam piespriests 6700 € sods.

Ideju kāršu namiņš par apvienošanos ar Šlesera buldozeriem un vienot tautu pret režīmu A. Gobzemam izgaisis! Klauns. Beigas. Filmas beigas. Sašķēla cionists Gobzems tautu pret cionistu kovidafēristu huntu Latvijā!

Vēl nāks piektais gads, asins lietus līs..

Tu lauzi mūs naidīgā pretvara..

Atbildēt

Tukšs cionista Gibzema bla bla bla

02.10.2021. 19:42

Nodeva Gibzems kopējo tautas kustību, nodeva savus solījumus ar Škesera buldozeriem.

Mēsls un nodevējs, politisks līķis ir Gobzems.

Atbildēt

paklau, Gobzem!

02.10.2021. 19:31

Tas, ka tu kaut ko nesaproti, nespēj un nevari ir tikai un vienīgi tava, nevis sabiedrības vai valdības problēma. Smagākā gadījumā tā būtu arī ārstu un sanitāru problēma, bet izskatās, ka pagaidām tik traki vēl nav.

Atbildēt

Apsmējos!

02.10.2021. 19:31

Tam cilvēkam ir jāārstējas.

Atbildēt

Kopš K. Kariņa MK valdība 2021. gada 28. septembrī apstiprināja grozījumus Militārā dienesta likumā

02.10.2021. 19:22

»

Žulis

Bet tas taču ir normāli, kā valsts varu sagrābušie noziedznieki rīkojas ar valsts naudu. Čomaki vienkaŗši savā starpā sadala laupījumu...


varas huntas spēka struktūras ne tikai var, bet arī ar šaujamieročiem šaus gan uz tautu, gan likvidēs nevēlamās politiskās personas “valsts noslēpumu saturošās speciālās operācijās”, kad vien Levits, Kariņš, Golubeva izdos mutvārdu pavēles un rīkojumus. Uzliks maskas un rīkosies, pielietos šaujamieročus! Sitīs un sakropļos ar stekiem, un spīdzinās ar elektrošokeriem. Kosmopolītisko militāro spēku krievvalodīgie un angļuvalodīgie latviešus un latvieši krievvaldīgis un paši savējos. Pie varas Latvijā Ir cionistu E. Levita finanšu kovidafēristu hunta un ir klāt jauns 1905. gads!

Tautas protestus šodien, 2. oktobrī, pie pieminekļa “Tēvzemei un Brīvībai” pēc 18. septembra Ultimāta E. Levita cionistu huntai Rīgas centrā LTV1 dienas ziņas raidījumā 18:00 neatainoja un nepieminēja ne ar vienu vārdu. Arī citi mediji bija izvairīgi. You tube visi ieraksti par šiem protestiem pret obligāto vakcināciju Latvijas you tube biroja cenzūras darbību rezultātā jau izdzēsti.

Tas ir īsts cionistu informācijas izplatīšanas tehnoloģiju princips - “ja uz informāciju balstītu sabiedrības problēmu neattaino masu medijos, sabiedrībai šīs problēmas nav jāpārzin un jārisina, tā ir tikai mūsu varas kompetence.”

Cionisma vēsture pasaules augstskolās ir aizliegts priekšmets.

Nirnbergas kodekss (vācu: Nürnberger Kodex) ir ētikas normu kopums, kas regulē pētniecību ar cilvēku iesaisti. Tas tika izveidots 1947. gadā pēc Nirnbergas procesa, kurā tiesāja Otrā Pasaules kara noziedzniekus, tai skaitā ārstus un zinātniekus, kuri bija veikuši eksperimentus ar cilvēkiem.

Sāciet bruņoties, lai aizstāvētos un uzbruktu, kamēr atgūtas latviešu tautas un Latvijas tautas cilvēktiesības un ir gāzta E. Levita cionistu hunta.

Atbildēt

Ir zināms jau, ka 2922. gada budžera deficīts ir 1,66 miljardi €

02.10.2021. 19:19

Un ir jau pieņemts lēmums to naudu aizņemties.

Aizņemsies nodrukātu naudu bez sevuma, jāatdod būs reāli atmazgātā caur Valsts budžetu un VID.

Super projekts valsts un tautas iznīcināšanā ar finansistu kovidafēfu cionistu huntas Latvijā apstākļos.

Atbildēt

Žulis

02.10.2021. 18:29

Bet tas taču ir normāli, kā valsts varu sagrābušie noziedznieki rīkojas ar valsts naudu. Čomaki vienkaŗši savā starpā sadala laupījumu:
- Eu, koriš, tu negribi kādu ļimonu? Nekādu problēmu! Izdomā tikai savam pētījumam labi gudru, vēlams ar jaunvārdiem pildītu nosaukumu un viss būs o.k.
- Vai nosaukums "Pētījums par ilgtspējīga zinātniskā algoritma izstrādi līdztautiešu sociāli iekļāvīgai, sadarbspējīgai politikai radošās industrijas apstākļos" varētu derēt?
- Oho! Par tik gudru nosaukumu jau var pieškirt pat divus ļomonus....

Atbildēt

Kondors

02.10.2021. 17:22

Lai kankariņš ar to iciku un pārējiem idejiski pandēmiskajiem garīgajiem ubagiem ,ķer un potē zvirbuļus!(ja var un tie ļaus!)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...