Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

04.06.2018. 21:23

»

Joahimam

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs...


Koļans II ar ģimeni samaksāja bargu, bet taisnīgu maksu par drausmīgā WWI sarīkošanu. Pateicoties Krievijas impērijas sagrāvei, Somija, Polija un Baltijas valstis ieguva neatkarību, bet Čehoslovakijai, Ungārijai un Balkāniem izdevās to nosargāt.
Mediji nejautās Dombrovskim normālu politiķu "slepkavības lietā", jo kad čekistiem degs pakaļas, viņi to mēslu pirmo nolikvidēs, lai tas neizpļāpājas.
Varbūt Bunkas nāve liks kādam aizdomāties, ka nav prātīgi kopā ar Vienotību pastrādāt noziegumus, jo tās čekas, vai Solncevas brigāžu kuratori, nevar nodrošināt dzīvības saglabāšanu.

Atbildēt

Skumjais

04.06.2018. 16:16

Tießi otrādi. Izskatās pēc cip darba.
Nolikvidèja, lai tagad nevarētu vairs pieļaut ablv pašlikvidāciju

Atbildēt

saulita

04.06.2018. 15:27

Kā tā paši strādā, paši kombinē un vēl paši lividēsies. a padalīties ??/ pavisam negrib labāk likvidējas, bet gudri vīri saka vajag dalīties. kaut kā tiem malas likvidētājiem ļoti maz tiek, žēl viņus nemāk klusi padoties kaut ko jau vajadzētu iegūt...

Atbildēt

Joahimam

04.06.2018. 14:10

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs stāvoklis teroram un laupīšanai.

ES ar dibināja īpašā laikā - kad Zeme iegāja Skorpiona zvaigznāja ietekmē. Tas nozīmē, ka tiek realizētas Eiropas Savienotās Valstis, par kādām izlēma masonu ložas ASV žīdi , lai pakļautu valstis ar parādiem SVF/PB, kas pieder tām pat personām no B' nai B ' rith - 12 žīdu dzimtu organizācijai.

Bet Bunkusa nāvē vainojams V. Dombrovskis ar savu bezdarbību kā ES komisārs. Tieši V. Dombrovskis pārrauga kā komisārs ES monetāro politiku, tostarp likumdošanu maksātnespējā. Tieši EK ir monopols tieši likumgrozījumu inicēšanai, arī Latvijā.

Ilgstošā V. Dombrovska bezdarbība, ko var tulkot arī kā kādu citu mērķu, mums nezināmu, labā darbības ļ āva NA Rasnačam, Brokai, Dzintaram, Parādniekam, Mūrniecei nodarboties ar likumdošanas grozījumu sabotāžu, kas no eda pie Bunkusa, zvērināta advokāta, nāves.

Bunkus ir miris un sevi nevar aizstāvēt, un visi notikušajā vaino Bunku pašu.

Mediji nejautā V. Dombrovska viedokli, Rasnača, Dzintara, Parādnieka, Mūrnieces slepkavības lietā. Medijus kontrolē žīdu cionisti. Kam ir izdevīga šī nāve, kas aiznesa līdz daudz noslēpumu? Jo Bunka jau sāka sadarboties ar KNAB izmeklētājiem citu aizturēto MNA lietā. Visticamāk, viņa liecības K NAB iznīcinās, liecības, kas ved pie politiķu un tiesnešu kukuļošanas.

Atbildēt

Rādās, klau

04.06.2018. 11:31

»

Klau

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš


ka esi idiots..Noziedzgā nauda))) Tās nav..Atslābsti..Tramps savāca pie sevis..Kapēc tad viss cirks ar Rimšēviča arestu uc..? KNAB ir amerikāņu iestāde- kā tāda arī strādā..

Atbildēt

Joāhims

04.06.2018. 11:29

Domāju,ka nav ko uztraukties.Viss rit savu dabisko gaitu: Šakaļi rij maitu pilnām mutēm,līdz neizbēgami atnāk "sanitārs"un utilizē aktīvākos šakaļus.Tas ir neizbēgams dabas likums.Tad šakaļi sāk skaļi gaudot,ierauj astes un uz brīdi salien krūmos,bet savu niķi neatmet.Ja uz laiku nerimsies,tad sanitārs aizvāks nākamo.Daba mīl līdzsvaru

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 10:16

»

Uldim

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības...


Visā nē. Pirms tās bija vēl LC, TSP, DPsaimnieks, LPP un ZRP. Par TECII 2. kārtu, Citadeli, PV, LM, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcu, AirBaltic, OIK, MNA, tiesu izpildīdītājiem, par kriminālo un politisko simbiozi ar SC, par valsts definēšanu par "mazo fašistu valsteli" un pamatnācijas grūtnieču dedzinātāja, Kononova, pasludināšanu par "upuri" gan Ķīnā pāris desmit tūkstošu vienotībnieku būtu publiski nošauti.

Atbildēt

zemietis

04.06.2018. 09:45

»

zaza

Kaut kā pilnīgi vienalga, kas likvidē AB.LV un cik lielgabalu gaļas tas prasīs. Karā kā jau karā


Karā diemžēl iet bojā arī mierīgie iedzīvotāji! Ar Bunku paveicās tik, ka tur tiešām maz cilvēku staigā, jo mašīna divus pamatīgus ceļa stabus nonesa pirms apstājās! Un kas notiks , ja sāks spridzināt?

Atbildēt

Uldim

04.06.2018. 06:04

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības.

Tieši V. Dombrovska kā EK komisāra atbildība, neskatoties uz to, ka atbild par monetāro politiku, bija sekot likumdošanas grozījumiem maksātnespējas procesu likumdošanā Latvijā, jo EK monopolstāvoklis ir rosināt likumdošanas grozījumus Latvijā. Tieši, vai netieši maksātnespējas procesi ir saistīti ar V. Dombrovska finanšu politikas pārraudzības jomu arī Latvijā.

Neskatoties uz to, TM ir Dz. Rasnačs, B. Broka apturēja jau otrā lasījuma Saeimā likumgrozījumu virzīšanu, I. Parādnieks bija "pastnieks" starp Saeimu un maksātnespējas administratoriem, R. Dzintars neatklāja personu vārdus, kas lobēja likumgrozījumu iesaldēšanu, bet I. Murniece, ari no NA, likumgrozījumus nevirzīja, jo pati noteic Saeimas darba kārtību. Par noziedznieku kopu nosaukt šo personu grupu ir nepateikt neko.

Atbildēt

Pašlaik EK

04.06.2018. 05:44

ir 28 komisāri. No Latvijas V. Dombrovskis, persona, kas žīdam Godmanim izzogot ar Zatlera piekrišanu Parex glāšanā Valsts kasi, Latviju SVF un Pasaules bankas aizdevumu atkarībā. Par to V. Dombrovskim tas komisāra gods. Īztos ienākumus ap 20 000 € mēnesī viņš neatklāj.

Eiropas komisijas monopollstāvoklis ir rosināt arī Latvijas likumdošanas izmaiņas. Neticu, ka maksātnespējas administrēšanas likumdošana Latvijā netika ievērota. Līdz ar to atbildība par Bunkas slepkavību ir arī EK atbildība. V. Dombrovska atbildība. Bet vai kāds jautās viņa viedokli? Nejautās, jo ES mērķis ir haoss.

ASV federālās rezerves, kas drukā dolārus, pieder tām pašām personām, kas aizdod naudu ASV valdībai, kontrolē SVF un PB. Tas ir 80 procentus pasaules kapitāla.

Atbildēt

Iluminisma modernais nosaukums

04.06.2018. 05:22

ir mondialisms (le monde - pasaule). Šī jaunā ideoloģija attaisno Eiropas savienības celšanu, kur mūs sagaida PSRS stāvoklis.Žīdu masonu ieviestais mondealisms ir jaunas pasaules kārtības ieviešana ar kopīgas pasaules valdības izveidošanu. NA ar Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku, Dzintaru mūs pa taisno ved uz šo nacionalitātes lopkautuvi. Lielvalstīs augstākajos amatos atrodas žīdu masonu kontrolētie brīvmūrnieki. Eiroparlaments ir tikai padomdevējs orgāns. Bet Eiropas Padome (valdība) lēmumu pieņemšanā ir atkarīga no Eiropas Komisijas ieteikumiem. Reāli vara pieder Eiropas Komisijai, kad no piem. 17 tās locekļiem uz vietas ir 8 Apspriedes ir aizklātas un protokoli slepeni. Te ir tās durvis, aiz kurām slepeni lemj bez eiroparlamentāriešiem. Ari PSRS reālā vara piederēja politbirojam.

Atver EK Latvijas mājas lapu un ieskaties Innas Šteinbukas žīdenes ģīmī, viņa raiti un skaisti, ar smaidu prot runāt Latviski - tikai skaitļu valodā.

Atbildēt

vispār

04.06.2018. 05:13

»

Šausmas Šausmas

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj


Valsti pārņēmis nenormāls diršanas astoņkājis! Tā arī neesmu dzirdējis nevienu faktu, kas apliecinātu kaut kādas Bunkus nelikumīgas darbības, bet izkārnījumi jau gāžas straumēm!

Atbildēt

Uldis

03.06.2018. 22:49

»

Ja tomēr,

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas...


Nezināji, plānprātiņ, sliktās sievietes defektīvā atvase, ka Bunkus varēja tā darboties tikai, pateicoties tavējiem, Vienotības pederastiem un Solncevas stipendiātiem? Skaties, negadies viņiem tuvumā, kad nākošo novāks, jo ja kādam ir sakāpināta taisnīguma izjūta, cietīs tieši MNA un tiesu izpildītāju mafijas noziegumu beneficiāri!
p.s. tiesneši mums, ja kas, ir tie, kurus savā laikā salika Vienotības tikumiskie un ideoloģiskie priekšteči, LC.

Atbildēt

Klau

03.06.2018. 22:37

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš.

Atbildēt

Ja tomēr,

03.06.2018. 21:22

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas.

Visos gadījumos NA klans iedzīvojās no maksātnespējas administrēšanas procesiem. Kopā ar saviem tiesnešiem. Un tieši NA ir vainojami Bunkusa nāvē.

Manā ieskatā NA idioti - Rasnačs, Mūrniece, Broka, Parādnieks, Dzintars domāja, ka žīdus apspēlēs. Par daudz iedomājās. Var, bet tas bija jādara citādi.

Žīdi ciena tikai tos, kas viņu priekšā nekļūst par noderīgiem idiotiem kā Latvijas brīvmūrnieki, bet tos, kas viņus apspēlē tieši, nespēdami izmantot.

Iespējams, ka Bunkus spēja apspēlēt, bet likumdošana bija lamatas... Nodevība...

Atbildēt

Personīgi domāju,

03.06.2018. 21:09

ka Ko lovskim var būt zināma iespēja visu par notikušo uzzināt no saviem Peterbutgas partneriem, kam palīdzēja ar uzturēšanās atļaujām... Bet, visticamāk, viņš nevēlas zināt.. 100 proc. esmu pārliecināts, ka iejaukti žīdi un LV politiskās varas struktūras, slepkavības pavedieni var stiepties pat uz B' nai B' rith žīdu masonu ložu, Latvijas brīvmūrnieku atbalstā...

Slepkavības pasūtītājus un izpildītājus neatradīs, jo gojs nogalināts Jahves vārdā un žīdiem goju nogalināt nav noziegums. No otras puses - žīdu cionisti nekur pasaulē pie lielākām naudas summu iespējām nepielaiž gojus, ja vien tie nav noderīgi idioti uz laiku, par kādu, iespējams, tika uzskatīts noslepkavotais.

Atbildēt

Herbe

03.06.2018. 21:06

Vai nevar but tā ka tas ir saistīts ar rb paredzamajām problēmām?

Atbildēt

AB. lv

03.06.2018. 21:01

ir saistīti ar īstiem noziedzniekiem no bij. PERS dienvidu republikām. Savukārt, tie ir saistīti ar Pēterburgas bandītiem uz Vovas Putina, kura māte ir žīdiete, kontrolēto Krivijas FSB. AB. lv ar šiem dievidniekiem Latvijā bez ceremonijām un ar policijas atbalstu organizēja nekustamo īpašumu starpniecības darījumus.

Atbildēt

mja

03.06.2018. 20:55

Tā ir kad laicīgi neiesēdina, bet grūti iesprostot vistu, kas dēj zelta olas

Atbildēt

Šausmas Šausmas

03.06.2018. 20:36

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj.

Atbildēt

koko

03.06.2018. 19:37

Vispār jau PAREX izcēlās ar stiprajiem risinājumiem

Atbildēt

Robis

03.06.2018. 19:07

ABLV banka vienmēr pati izcēlusies ar "lietu sarunāšanu".

Atbildēt

VDK republikai 100

03.06.2018. 18:49

Bunkus braukāja ar "Aston Martin”, kura cena ir vismaz 300 000 eiro, bet Kozlovskis maksās ziņotājiem no valsts naudas par miljonāra soģiem?

Atbildēt

Ir,kas raujas-

03.06.2018. 18:23

Kalnozols.

Atbildēt

Gh

03.06.2018. 18:05

Es domaju majiens tika dots ja nesaprot tad pasi vai Vainigi tas nozimee buus veel liku kaudzes cilveki nezaudee miljonus strings aizdomu deel gan jau ari kads ierednis ar pie reizes dabuus sliktakais scenarijs rigaa ieviesis komandantstundu un ievedis armiju stulbie ieredni reiz saprotat tie Nav gejeiropas glevuli

Atbildēt

kārtējā Lapsas muldēšana

03.06.2018. 17:45

No faktiem, kas apliecina visus šausmīgos Lapsas apgalvojumus tikai šis- "izrādās, tieši Bunkus pēdējās nedēļās tiesu instancēs un citādi ir pārstāvējis bankas mazos akcionārus"- nu kādas šausmas par tādām darbībām uzreiz jālaiž nost no kātiem.

Atbildēt

Nuf

03.06.2018. 17:32

Varbūt Bunku tāpēc arì novāca, lai šis norimtos un nākošie maksātnespēju administrētgribētāji satrūktos gribēt.Gan jau Pēterputniņam bija citi vārdi, ko teikt.
Vai tagad dzird, ka kāds raujas administrēt?

Atbildēt

Fuktuk tuk tuk

03.06.2018. 16:48

Vai Rīgā ir Putniņu
iela?

Atbildēt

Fakti

03.06.2018. 16:38

»

V.Veldre

Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus...


Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimas pieņemtos, Rasam nelabvēlīgos grozījumus nodeva atpakaļ parlamentam otrreizējai caurlūkošanai, norādot uz bažām, ka grozījumu patiesais mērķis varētu būt ietekmēt konkrēto TKB likvidācijas procesu un tiesas izlemšanā esošu jautājumu par administratora iecelšanu šīs kredītiestādes maksātnespējas procesā.

Vēlāk tiesa Rasu iecēla par likvidējamās TKB administratoru. Rasa par savu palīgu noalgoja Bunku. Šogad martā Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” vēstīja, ka Rasas komanda par likvidējamās bankas maksātnespējas administrēšanu pusgada laikā saņēmusi 2,9 miljonus eiro.

LETA jau ziņoja, ka Rasu likvidējamās TKB administratora amatam piedāvāja Finanšu un kapitāla tirgus komisija pēc tam, kad iepriekšējais TKB administrators Krūms tika aizturēts kopā ar maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu, kā arī administratoru Nauri Durevski un finansistu Jorenu Raitumu.

Rasas palīgs Bunkus trešdien, 30.maijā, tika nošauts, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Policija šo slepkavību patlaban izmeklē.

Atbildēt

ss

03.06.2018. 16:32

Traki suņi ir jāatšauj , par bridinâjumu pārējiem mēsliem! Nevajag bâzt savu netìro degunu , tīrās pakaļâs....

Atbildēt

V.Veldre

03.06.2018. 16:20

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus, Rasnačs, Rasa? Viņš saprot visu ļoti labi. Bet vai to saprot Jānis Maizītis un Ēriks Kalnmeiers? Lai lieta kļūtu Nr.1, vajag vairāk nelaimes.

Atbildēt

Vecais

03.06.2018. 16:15

Kurš daudz zina,ilgi nedzīvo....
Ieceltajam likvidatoram bīstams darbs.

Atbildēt

Sas

03.06.2018. 15:53

Maksatnespejas administratori ir kà maitu èrgļi. Kamer maksatnespejigà uzņemumà lidzekļi nebeigsies, process nebeigsies. izsùks pèdejo asins pilienu un barosies un ņirgàsies 10 gadus. Daudzi no viņiem ir klusie sadisti, bet visi ir likumìgie zagļi. Nekaunibai robeźu nav

Atbildēt

???

03.06.2018. 15:39

Interesanti vai AB.LV maksātnespējas gadījumā par naudas līdzekļu pārskaitīšanu no LB uz AB.LV arī saņemtu procentus kā par atgūtiem līdzekļiem???
Ja jā, tad ar šo valsti kautkas nav kārtībā.

Atbildēt

Lamata

03.06.2018. 15:30

Mūsu valdošie politiķi ir ieinteresēti ar ieceltā maksātnespējas administratora starpniecību saņemt no viņa savu "doļu". Neļaus taču pašai bankai godīgi nokārtot visu , kas kārtojams pašlikvidācijas ceļā. Šī taču ir bandītiska valsts ar visām organizētās noziedzības pazīmēm,un ar politisku "jumtu ".

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:22

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Dziivot jau grib visi, domaaju, viens tikai nesen aizrijaas ar paaraak lielu kumosu.

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:19

Tiek mekleets motiivs? Visaadi var buut, bet to nekad neuzzinaasim, visticamaak. Varbuut kaads atriebaas par gadiem sen notikushiem paaridariijumiem un izmantoja situaaciju, lai noveerstu uzmaniibu, viss var buut.
Bet fakts kaa taads, ka hieenas spieto, lai atnejmtu sveshu mantu vien liecina, ka ar sisteemu ir galiigi garaam, pilniigi un totaali.

Atbildēt

Aizsaules Latvija

03.06.2018. 15:17

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....