Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

04.06.2018. 21:23

»

Joahimam

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs...


Koļans II ar ģimeni samaksāja bargu, bet taisnīgu maksu par drausmīgā WWI sarīkošanu. Pateicoties Krievijas impērijas sagrāvei, Somija, Polija un Baltijas valstis ieguva neatkarību, bet Čehoslovakijai, Ungārijai un Balkāniem izdevās to nosargāt.
Mediji nejautās Dombrovskim normālu politiķu "slepkavības lietā", jo kad čekistiem degs pakaļas, viņi to mēslu pirmo nolikvidēs, lai tas neizpļāpājas.
Varbūt Bunkas nāve liks kādam aizdomāties, ka nav prātīgi kopā ar Vienotību pastrādāt noziegumus, jo tās čekas, vai Solncevas brigāžu kuratori, nevar nodrošināt dzīvības saglabāšanu.

Atbildēt

Skumjais

04.06.2018. 16:16

Tießi otrādi. Izskatās pēc cip darba.
Nolikvidèja, lai tagad nevarētu vairs pieļaut ablv pašlikvidāciju

Atbildēt

saulita

04.06.2018. 15:27

Kā tā paši strādā, paši kombinē un vēl paši lividēsies. a padalīties ??/ pavisam negrib labāk likvidējas, bet gudri vīri saka vajag dalīties. kaut kā tiem malas likvidētājiem ļoti maz tiek, žēl viņus nemāk klusi padoties kaut ko jau vajadzētu iegūt...

Atbildēt

Joahimam

04.06.2018. 14:10

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs stāvoklis teroram un laupīšanai.

ES ar dibināja īpašā laikā - kad Zeme iegāja Skorpiona zvaigznāja ietekmē. Tas nozīmē, ka tiek realizētas Eiropas Savienotās Valstis, par kādām izlēma masonu ložas ASV žīdi , lai pakļautu valstis ar parādiem SVF/PB, kas pieder tām pat personām no B' nai B ' rith - 12 žīdu dzimtu organizācijai.

Bet Bunkusa nāvē vainojams V. Dombrovskis ar savu bezdarbību kā ES komisārs. Tieši V. Dombrovskis pārrauga kā komisārs ES monetāro politiku, tostarp likumdošanu maksātnespējā. Tieši EK ir monopols tieši likumgrozījumu inicēšanai, arī Latvijā.

Ilgstošā V. Dombrovska bezdarbība, ko var tulkot arī kā kādu citu mērķu, mums nezināmu, labā darbības ļ āva NA Rasnačam, Brokai, Dzintaram, Parādniekam, Mūrniecei nodarboties ar likumdošanas grozījumu sabotāžu, kas no eda pie Bunkusa, zvērināta advokāta, nāves.

Bunkus ir miris un sevi nevar aizstāvēt, un visi notikušajā vaino Bunku pašu.

Mediji nejautā V. Dombrovska viedokli, Rasnača, Dzintara, Parādnieka, Mūrnieces slepkavības lietā. Medijus kontrolē žīdu cionisti. Kam ir izdevīga šī nāve, kas aiznesa līdz daudz noslēpumu? Jo Bunka jau sāka sadarboties ar KNAB izmeklētājiem citu aizturēto MNA lietā. Visticamāk, viņa liecības K NAB iznīcinās, liecības, kas ved pie politiķu un tiesnešu kukuļošanas.

Atbildēt

Rādās, klau

04.06.2018. 11:31

»

Klau

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš


ka esi idiots..Noziedzgā nauda))) Tās nav..Atslābsti..Tramps savāca pie sevis..Kapēc tad viss cirks ar Rimšēviča arestu uc..? KNAB ir amerikāņu iestāde- kā tāda arī strādā..

Atbildēt

Joāhims

04.06.2018. 11:29

Domāju,ka nav ko uztraukties.Viss rit savu dabisko gaitu: Šakaļi rij maitu pilnām mutēm,līdz neizbēgami atnāk "sanitārs"un utilizē aktīvākos šakaļus.Tas ir neizbēgams dabas likums.Tad šakaļi sāk skaļi gaudot,ierauj astes un uz brīdi salien krūmos,bet savu niķi neatmet.Ja uz laiku nerimsies,tad sanitārs aizvāks nākamo.Daba mīl līdzsvaru

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 10:16

»

Uldim

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības...


Visā nē. Pirms tās bija vēl LC, TSP, DPsaimnieks, LPP un ZRP. Par TECII 2. kārtu, Citadeli, PV, LM, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcu, AirBaltic, OIK, MNA, tiesu izpildīdītājiem, par kriminālo un politisko simbiozi ar SC, par valsts definēšanu par "mazo fašistu valsteli" un pamatnācijas grūtnieču dedzinātāja, Kononova, pasludināšanu par "upuri" gan Ķīnā pāris desmit tūkstošu vienotībnieku būtu publiski nošauti.

Atbildēt

zemietis

04.06.2018. 09:45

»

zaza

Kaut kā pilnīgi vienalga, kas likvidē AB.LV un cik lielgabalu gaļas tas prasīs. Karā kā jau karā


Karā diemžēl iet bojā arī mierīgie iedzīvotāji! Ar Bunku paveicās tik, ka tur tiešām maz cilvēku staigā, jo mašīna divus pamatīgus ceļa stabus nonesa pirms apstājās! Un kas notiks , ja sāks spridzināt?

Atbildēt

Uldim

04.06.2018. 06:04

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības.

Tieši V. Dombrovska kā EK komisāra atbildība, neskatoties uz to, ka atbild par monetāro politiku, bija sekot likumdošanas grozījumiem maksātnespējas procesu likumdošanā Latvijā, jo EK monopolstāvoklis ir rosināt likumdošanas grozījumus Latvijā. Tieši, vai netieši maksātnespējas procesi ir saistīti ar V. Dombrovska finanšu politikas pārraudzības jomu arī Latvijā.

Neskatoties uz to, TM ir Dz. Rasnačs, B. Broka apturēja jau otrā lasījuma Saeimā likumgrozījumu virzīšanu, I. Parādnieks bija "pastnieks" starp Saeimu un maksātnespējas administratoriem, R. Dzintars neatklāja personu vārdus, kas lobēja likumgrozījumu iesaldēšanu, bet I. Murniece, ari no NA, likumgrozījumus nevirzīja, jo pati noteic Saeimas darba kārtību. Par noziedznieku kopu nosaukt šo personu grupu ir nepateikt neko.

Atbildēt

Pašlaik EK

04.06.2018. 05:44

ir 28 komisāri. No Latvijas V. Dombrovskis, persona, kas žīdam Godmanim izzogot ar Zatlera piekrišanu Parex glāšanā Valsts kasi, Latviju SVF un Pasaules bankas aizdevumu atkarībā. Par to V. Dombrovskim tas komisāra gods. Īztos ienākumus ap 20 000 € mēnesī viņš neatklāj.

Eiropas komisijas monopollstāvoklis ir rosināt arī Latvijas likumdošanas izmaiņas. Neticu, ka maksātnespējas administrēšanas likumdošana Latvijā netika ievērota. Līdz ar to atbildība par Bunkas slepkavību ir arī EK atbildība. V. Dombrovska atbildība. Bet vai kāds jautās viņa viedokli? Nejautās, jo ES mērķis ir haoss.

ASV federālās rezerves, kas drukā dolārus, pieder tām pašām personām, kas aizdod naudu ASV valdībai, kontrolē SVF un PB. Tas ir 80 procentus pasaules kapitāla.

Atbildēt

Iluminisma modernais nosaukums

04.06.2018. 05:22

ir mondialisms (le monde - pasaule). Šī jaunā ideoloģija attaisno Eiropas savienības celšanu, kur mūs sagaida PSRS stāvoklis.Žīdu masonu ieviestais mondealisms ir jaunas pasaules kārtības ieviešana ar kopīgas pasaules valdības izveidošanu. NA ar Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku, Dzintaru mūs pa taisno ved uz šo nacionalitātes lopkautuvi. Lielvalstīs augstākajos amatos atrodas žīdu masonu kontrolētie brīvmūrnieki. Eiroparlaments ir tikai padomdevējs orgāns. Bet Eiropas Padome (valdība) lēmumu pieņemšanā ir atkarīga no Eiropas Komisijas ieteikumiem. Reāli vara pieder Eiropas Komisijai, kad no piem. 17 tās locekļiem uz vietas ir 8 Apspriedes ir aizklātas un protokoli slepeni. Te ir tās durvis, aiz kurām slepeni lemj bez eiroparlamentāriešiem. Ari PSRS reālā vara piederēja politbirojam.

Atver EK Latvijas mājas lapu un ieskaties Innas Šteinbukas žīdenes ģīmī, viņa raiti un skaisti, ar smaidu prot runāt Latviski - tikai skaitļu valodā.

Atbildēt

vispār

04.06.2018. 05:13

»

Šausmas Šausmas

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj


Valsti pārņēmis nenormāls diršanas astoņkājis! Tā arī neesmu dzirdējis nevienu faktu, kas apliecinātu kaut kādas Bunkus nelikumīgas darbības, bet izkārnījumi jau gāžas straumēm!

Atbildēt

Uldis

03.06.2018. 22:49

»

Ja tomēr,

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas...


Nezināji, plānprātiņ, sliktās sievietes defektīvā atvase, ka Bunkus varēja tā darboties tikai, pateicoties tavējiem, Vienotības pederastiem un Solncevas stipendiātiem? Skaties, negadies viņiem tuvumā, kad nākošo novāks, jo ja kādam ir sakāpināta taisnīguma izjūta, cietīs tieši MNA un tiesu izpildītāju mafijas noziegumu beneficiāri!
p.s. tiesneši mums, ja kas, ir tie, kurus savā laikā salika Vienotības tikumiskie un ideoloģiskie priekšteči, LC.

Atbildēt

Klau

03.06.2018. 22:37

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš.

Atbildēt

Ja tomēr,

03.06.2018. 21:22

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas.

Visos gadījumos NA klans iedzīvojās no maksātnespējas administrēšanas procesiem. Kopā ar saviem tiesnešiem. Un tieši NA ir vainojami Bunkusa nāvē.

Manā ieskatā NA idioti - Rasnačs, Mūrniece, Broka, Parādnieks, Dzintars domāja, ka žīdus apspēlēs. Par daudz iedomājās. Var, bet tas bija jādara citādi.

Žīdi ciena tikai tos, kas viņu priekšā nekļūst par noderīgiem idiotiem kā Latvijas brīvmūrnieki, bet tos, kas viņus apspēlē tieši, nespēdami izmantot.

Iespējams, ka Bunkus spēja apspēlēt, bet likumdošana bija lamatas... Nodevība...

Atbildēt

Personīgi domāju,

03.06.2018. 21:09

ka Ko lovskim var būt zināma iespēja visu par notikušo uzzināt no saviem Peterbutgas partneriem, kam palīdzēja ar uzturēšanās atļaujām... Bet, visticamāk, viņš nevēlas zināt.. 100 proc. esmu pārliecināts, ka iejaukti žīdi un LV politiskās varas struktūras, slepkavības pavedieni var stiepties pat uz B' nai B' rith žīdu masonu ložu, Latvijas brīvmūrnieku atbalstā...

Slepkavības pasūtītājus un izpildītājus neatradīs, jo gojs nogalināts Jahves vārdā un žīdiem goju nogalināt nav noziegums. No otras puses - žīdu cionisti nekur pasaulē pie lielākām naudas summu iespējām nepielaiž gojus, ja vien tie nav noderīgi idioti uz laiku, par kādu, iespējams, tika uzskatīts noslepkavotais.

Atbildēt

Herbe

03.06.2018. 21:06

Vai nevar but tā ka tas ir saistīts ar rb paredzamajām problēmām?

Atbildēt

AB. lv

03.06.2018. 21:01

ir saistīti ar īstiem noziedzniekiem no bij. PERS dienvidu republikām. Savukārt, tie ir saistīti ar Pēterburgas bandītiem uz Vovas Putina, kura māte ir žīdiete, kontrolēto Krivijas FSB. AB. lv ar šiem dievidniekiem Latvijā bez ceremonijām un ar policijas atbalstu organizēja nekustamo īpašumu starpniecības darījumus.

Atbildēt

mja

03.06.2018. 20:55

Tā ir kad laicīgi neiesēdina, bet grūti iesprostot vistu, kas dēj zelta olas

Atbildēt

Šausmas Šausmas

03.06.2018. 20:36

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj.

Atbildēt

koko

03.06.2018. 19:37

Vispār jau PAREX izcēlās ar stiprajiem risinājumiem

Atbildēt

Robis

03.06.2018. 19:07

ABLV banka vienmēr pati izcēlusies ar "lietu sarunāšanu".

Atbildēt

VDK republikai 100

03.06.2018. 18:49

Bunkus braukāja ar "Aston Martin”, kura cena ir vismaz 300 000 eiro, bet Kozlovskis maksās ziņotājiem no valsts naudas par miljonāra soģiem?

Atbildēt

Ir,kas raujas-

03.06.2018. 18:23

Kalnozols.

Atbildēt

Gh

03.06.2018. 18:05

Es domaju majiens tika dots ja nesaprot tad pasi vai Vainigi tas nozimee buus veel liku kaudzes cilveki nezaudee miljonus strings aizdomu deel gan jau ari kads ierednis ar pie reizes dabuus sliktakais scenarijs rigaa ieviesis komandantstundu un ievedis armiju stulbie ieredni reiz saprotat tie Nav gejeiropas glevuli

Atbildēt

kārtējā Lapsas muldēšana

03.06.2018. 17:45

No faktiem, kas apliecina visus šausmīgos Lapsas apgalvojumus tikai šis- "izrādās, tieši Bunkus pēdējās nedēļās tiesu instancēs un citādi ir pārstāvējis bankas mazos akcionārus"- nu kādas šausmas par tādām darbībām uzreiz jālaiž nost no kātiem.

Atbildēt

Nuf

03.06.2018. 17:32

Varbūt Bunku tāpēc arì novāca, lai šis norimtos un nākošie maksātnespēju administrētgribētāji satrūktos gribēt.Gan jau Pēterputniņam bija citi vārdi, ko teikt.
Vai tagad dzird, ka kāds raujas administrēt?

Atbildēt

Fuktuk tuk tuk

03.06.2018. 16:48

Vai Rīgā ir Putniņu
iela?

Atbildēt

Fakti

03.06.2018. 16:38

»

V.Veldre

Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus...


Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimas pieņemtos, Rasam nelabvēlīgos grozījumus nodeva atpakaļ parlamentam otrreizējai caurlūkošanai, norādot uz bažām, ka grozījumu patiesais mērķis varētu būt ietekmēt konkrēto TKB likvidācijas procesu un tiesas izlemšanā esošu jautājumu par administratora iecelšanu šīs kredītiestādes maksātnespējas procesā.

Vēlāk tiesa Rasu iecēla par likvidējamās TKB administratoru. Rasa par savu palīgu noalgoja Bunku. Šogad martā Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” vēstīja, ka Rasas komanda par likvidējamās bankas maksātnespējas administrēšanu pusgada laikā saņēmusi 2,9 miljonus eiro.

LETA jau ziņoja, ka Rasu likvidējamās TKB administratora amatam piedāvāja Finanšu un kapitāla tirgus komisija pēc tam, kad iepriekšējais TKB administrators Krūms tika aizturēts kopā ar maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu, kā arī administratoru Nauri Durevski un finansistu Jorenu Raitumu.

Rasas palīgs Bunkus trešdien, 30.maijā, tika nošauts, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Policija šo slepkavību patlaban izmeklē.

Atbildēt

ss

03.06.2018. 16:32

Traki suņi ir jāatšauj , par bridinâjumu pārējiem mēsliem! Nevajag bâzt savu netìro degunu , tīrās pakaļâs....

Atbildēt

V.Veldre

03.06.2018. 16:20

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus, Rasnačs, Rasa? Viņš saprot visu ļoti labi. Bet vai to saprot Jānis Maizītis un Ēriks Kalnmeiers? Lai lieta kļūtu Nr.1, vajag vairāk nelaimes.

Atbildēt

Vecais

03.06.2018. 16:15

Kurš daudz zina,ilgi nedzīvo....
Ieceltajam likvidatoram bīstams darbs.

Atbildēt

Sas

03.06.2018. 15:53

Maksatnespejas administratori ir kà maitu èrgļi. Kamer maksatnespejigà uzņemumà lidzekļi nebeigsies, process nebeigsies. izsùks pèdejo asins pilienu un barosies un ņirgàsies 10 gadus. Daudzi no viņiem ir klusie sadisti, bet visi ir likumìgie zagļi. Nekaunibai robeźu nav

Atbildēt

???

03.06.2018. 15:39

Interesanti vai AB.LV maksātnespējas gadījumā par naudas līdzekļu pārskaitīšanu no LB uz AB.LV arī saņemtu procentus kā par atgūtiem līdzekļiem???
Ja jā, tad ar šo valsti kautkas nav kārtībā.

Atbildēt

Lamata

03.06.2018. 15:30

Mūsu valdošie politiķi ir ieinteresēti ar ieceltā maksātnespējas administratora starpniecību saņemt no viņa savu "doļu". Neļaus taču pašai bankai godīgi nokārtot visu , kas kārtojams pašlikvidācijas ceļā. Šī taču ir bandītiska valsts ar visām organizētās noziedzības pazīmēm,un ar politisku "jumtu ".

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:22

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Dziivot jau grib visi, domaaju, viens tikai nesen aizrijaas ar paaraak lielu kumosu.

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:19

Tiek mekleets motiivs? Visaadi var buut, bet to nekad neuzzinaasim, visticamaak. Varbuut kaads atriebaas par gadiem sen notikushiem paaridariijumiem un izmantoja situaaciju, lai noveerstu uzmaniibu, viss var buut.
Bet fakts kaa taads, ka hieenas spieto, lai atnejmtu sveshu mantu vien liecina, ka ar sisteemu ir galiigi garaam, pilniigi un totaali.

Atbildēt

Aizsaules Latvija

03.06.2018. 15:17

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....