Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

04.06.2018. 21:23

»

Joahimam

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs...


Koļans II ar ģimeni samaksāja bargu, bet taisnīgu maksu par drausmīgā WWI sarīkošanu. Pateicoties Krievijas impērijas sagrāvei, Somija, Polija un Baltijas valstis ieguva neatkarību, bet Čehoslovakijai, Ungārijai un Balkāniem izdevās to nosargāt.
Mediji nejautās Dombrovskim normālu politiķu "slepkavības lietā", jo kad čekistiem degs pakaļas, viņi to mēslu pirmo nolikvidēs, lai tas neizpļāpājas.
Varbūt Bunkas nāve liks kādam aizdomāties, ka nav prātīgi kopā ar Vienotību pastrādāt noziegumus, jo tās čekas, vai Solncevas brigāžu kuratori, nevar nodrošināt dzīvības saglabāšanu.

Atbildēt

Skumjais

04.06.2018. 16:16

Tießi otrādi. Izskatās pēc cip darba.
Nolikvidèja, lai tagad nevarētu vairs pieļaut ablv pašlikvidāciju

Atbildēt

saulita

04.06.2018. 15:27

Kā tā paši strādā, paši kombinē un vēl paši lividēsies. a padalīties ??/ pavisam negrib labāk likvidējas, bet gudri vīri saka vajag dalīties. kaut kā tiem malas likvidētājiem ļoti maz tiek, žēl viņus nemāk klusi padoties kaut ko jau vajadzētu iegūt...

Atbildēt

Joahimam

04.06.2018. 14:10

PSRS bija dibināta, sākot ar NikolajaII ģimenes nogalināšanu. Ziemas pili neviens nešturmēja, tajā varēja brīvi ieiet Ļeņins un Trockis. Pagaidu valdība bija žīdu masonu no ASV uzpirkti un kā krievi bija brīvmūrnieki. Durvis bija vaļā, visi gaidīja, kad Zeme ieies Skorpiona zvaigznājā, lai būtu veiksmīgs stāvoklis teroram un laupīšanai.

ES ar dibināja īpašā laikā - kad Zeme iegāja Skorpiona zvaigznāja ietekmē. Tas nozīmē, ka tiek realizētas Eiropas Savienotās Valstis, par kādām izlēma masonu ložas ASV žīdi , lai pakļautu valstis ar parādiem SVF/PB, kas pieder tām pat personām no B' nai B ' rith - 12 žīdu dzimtu organizācijai.

Bet Bunkusa nāvē vainojams V. Dombrovskis ar savu bezdarbību kā ES komisārs. Tieši V. Dombrovskis pārrauga kā komisārs ES monetāro politiku, tostarp likumdošanu maksātnespējā. Tieši EK ir monopols tieši likumgrozījumu inicēšanai, arī Latvijā.

Ilgstošā V. Dombrovska bezdarbība, ko var tulkot arī kā kādu citu mērķu, mums nezināmu, labā darbības ļ āva NA Rasnačam, Brokai, Dzintaram, Parādniekam, Mūrniecei nodarboties ar likumdošanas grozījumu sabotāžu, kas no eda pie Bunkusa, zvērināta advokāta, nāves.

Bunkus ir miris un sevi nevar aizstāvēt, un visi notikušajā vaino Bunku pašu.

Mediji nejautā V. Dombrovska viedokli, Rasnača, Dzintara, Parādnieka, Mūrnieces slepkavības lietā. Medijus kontrolē žīdu cionisti. Kam ir izdevīga šī nāve, kas aiznesa līdz daudz noslēpumu? Jo Bunka jau sāka sadarboties ar KNAB izmeklētājiem citu aizturēto MNA lietā. Visticamāk, viņa liecības K NAB iznīcinās, liecības, kas ved pie politiķu un tiesnešu kukuļošanas.

Atbildēt

Rādās, klau

04.06.2018. 11:31

»

Klau

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš


ka esi idiots..Noziedzgā nauda))) Tās nav..Atslābsti..Tramps savāca pie sevis..Kapēc tad viss cirks ar Rimšēviča arestu uc..? KNAB ir amerikāņu iestāde- kā tāda arī strādā..

Atbildēt

Joāhims

04.06.2018. 11:29

Domāju,ka nav ko uztraukties.Viss rit savu dabisko gaitu: Šakaļi rij maitu pilnām mutēm,līdz neizbēgami atnāk "sanitārs"un utilizē aktīvākos šakaļus.Tas ir neizbēgams dabas likums.Tad šakaļi sāk skaļi gaudot,ierauj astes un uz brīdi salien krūmos,bet savu niķi neatmet.Ja uz laiku nerimsies,tad sanitārs aizvāks nākamo.Daba mīl līdzsvaru

Atbildēt

Uldis

04.06.2018. 10:16

»

Uldim

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības...


Visā nē. Pirms tās bija vēl LC, TSP, DPsaimnieks, LPP un ZRP. Par TECII 2. kārtu, Citadeli, PV, LM, Gudrona dīķiem, Stradiņa slimnīcu, AirBaltic, OIK, MNA, tiesu izpildīdītājiem, par kriminālo un politisko simbiozi ar SC, par valsts definēšanu par "mazo fašistu valsteli" un pamatnācijas grūtnieču dedzinātāja, Kononova, pasludināšanu par "upuri" gan Ķīnā pāris desmit tūkstošu vienotībnieku būtu publiski nošauti.

Atbildēt

zemietis

04.06.2018. 09:45

»

zaza

Kaut kā pilnīgi vienalga, kas likvidē AB.LV un cik lielgabalu gaļas tas prasīs. Karā kā jau karā


Karā diemžēl iet bojā arī mierīgie iedzīvotāji! Ar Bunku paveicās tik, ka tur tiešām maz cilvēku staigā, jo mašīna divus pamatīgus ceļa stabus nonesa pirms apstājās! Un kas notiks , ja sāks spridzināt?

Atbildēt

Uldim

04.06.2018. 06:04

Es tev piekrītu, ka visā vainojama Vienotība, jo V. Dombrovskis EK komisārs no Latvijas 28 valstis , 28 komisāri, nāk no Vienotības.

Tieši V. Dombrovska kā EK komisāra atbildība, neskatoties uz to, ka atbild par monetāro politiku, bija sekot likumdošanas grozījumiem maksātnespējas procesu likumdošanā Latvijā, jo EK monopolstāvoklis ir rosināt likumdošanas grozījumus Latvijā. Tieši, vai netieši maksātnespējas procesi ir saistīti ar V. Dombrovska finanšu politikas pārraudzības jomu arī Latvijā.

Neskatoties uz to, TM ir Dz. Rasnačs, B. Broka apturēja jau otrā lasījuma Saeimā likumgrozījumu virzīšanu, I. Parādnieks bija "pastnieks" starp Saeimu un maksātnespējas administratoriem, R. Dzintars neatklāja personu vārdus, kas lobēja likumgrozījumu iesaldēšanu, bet I. Murniece, ari no NA, likumgrozījumus nevirzīja, jo pati noteic Saeimas darba kārtību. Par noziedznieku kopu nosaukt šo personu grupu ir nepateikt neko.

Atbildēt

Pašlaik EK

04.06.2018. 05:44

ir 28 komisāri. No Latvijas V. Dombrovskis, persona, kas žīdam Godmanim izzogot ar Zatlera piekrišanu Parex glāšanā Valsts kasi, Latviju SVF un Pasaules bankas aizdevumu atkarībā. Par to V. Dombrovskim tas komisāra gods. Īztos ienākumus ap 20 000 € mēnesī viņš neatklāj.

Eiropas komisijas monopollstāvoklis ir rosināt arī Latvijas likumdošanas izmaiņas. Neticu, ka maksātnespējas administrēšanas likumdošana Latvijā netika ievērota. Līdz ar to atbildība par Bunkas slepkavību ir arī EK atbildība. V. Dombrovska atbildība. Bet vai kāds jautās viņa viedokli? Nejautās, jo ES mērķis ir haoss.

ASV federālās rezerves, kas drukā dolārus, pieder tām pašām personām, kas aizdod naudu ASV valdībai, kontrolē SVF un PB. Tas ir 80 procentus pasaules kapitāla.

Atbildēt

Iluminisma modernais nosaukums

04.06.2018. 05:22

ir mondialisms (le monde - pasaule). Šī jaunā ideoloģija attaisno Eiropas savienības celšanu, kur mūs sagaida PSRS stāvoklis.Žīdu masonu ieviestais mondealisms ir jaunas pasaules kārtības ieviešana ar kopīgas pasaules valdības izveidošanu. NA ar Rasnaču, Broku, Mūrnieci, Parādnieku, Dzintaru mūs pa taisno ved uz šo nacionalitātes lopkautuvi. Lielvalstīs augstākajos amatos atrodas žīdu masonu kontrolētie brīvmūrnieki. Eiroparlaments ir tikai padomdevējs orgāns. Bet Eiropas Padome (valdība) lēmumu pieņemšanā ir atkarīga no Eiropas Komisijas ieteikumiem. Reāli vara pieder Eiropas Komisijai, kad no piem. 17 tās locekļiem uz vietas ir 8 Apspriedes ir aizklātas un protokoli slepeni. Te ir tās durvis, aiz kurām slepeni lemj bez eiroparlamentāriešiem. Ari PSRS reālā vara piederēja politbirojam.

Atver EK Latvijas mājas lapu un ieskaties Innas Šteinbukas žīdenes ģīmī, viņa raiti un skaisti, ar smaidu prot runāt Latviski - tikai skaitļu valodā.

Atbildēt

vispār

04.06.2018. 05:13

»

Šausmas Šausmas

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj


Valsti pārņēmis nenormāls diršanas astoņkājis! Tā arī neesmu dzirdējis nevienu faktu, kas apliecinātu kaut kādas Bunkus nelikumīgas darbības, bet izkārnījumi jau gāžas straumēm!

Atbildēt

Uldis

03.06.2018. 22:49

»

Ja tomēr,

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas...


Nezināji, plānprātiņ, sliktās sievietes defektīvā atvase, ka Bunkus varēja tā darboties tikai, pateicoties tavējiem, Vienotības pederastiem un Solncevas stipendiātiem? Skaties, negadies viņiem tuvumā, kad nākošo novāks, jo ja kādam ir sakāpināta taisnīguma izjūta, cietīs tieši MNA un tiesu izpildītāju mafijas noziegumu beneficiāri!
p.s. tiesneši mums, ja kas, ir tie, kurus savā laikā salika Vienotības tikumiskie un ideoloģiskie priekšteči, LC.

Atbildēt

Klau

03.06.2018. 22:37

Traka situācija. Vai nu maksātnespējas administratori paņem labu naudu vai arī ABLV noziedzīgās naudas mazgātāji tiek cauri sveikā. Un arī paņem naudu. Te vēl viss kaut kas var būt. Nabaga putniņš.

Atbildēt

Ja tomēr,

03.06.2018. 21:22

naivi domājot, nacionāļi ar NA saputroja likumdošanu tā, ka cerēja iedzīvoties uz Krievijas netīrss naudas rēķina, un žīdu naudas rēķina ar banku maksātnespējas administrēšanu, tad var uzskatīt, ka viņi nav vis noderīgi idioti žīdu rokās, bet īsti idioti, kas turami šāviena attālumā no politikas.

Visos gadījumos NA klans iedzīvojās no maksātnespējas administrēšanas procesiem. Kopā ar saviem tiesnešiem. Un tieši NA ir vainojami Bunkusa nāvē.

Manā ieskatā NA idioti - Rasnačs, Mūrniece, Broka, Parādnieks, Dzintars domāja, ka žīdus apspēlēs. Par daudz iedomājās. Var, bet tas bija jādara citādi.

Žīdi ciena tikai tos, kas viņu priekšā nekļūst par noderīgiem idiotiem kā Latvijas brīvmūrnieki, bet tos, kas viņus apspēlē tieši, nespēdami izmantot.

Iespējams, ka Bunkus spēja apspēlēt, bet likumdošana bija lamatas... Nodevība...

Atbildēt

Personīgi domāju,

03.06.2018. 21:09

ka Ko lovskim var būt zināma iespēja visu par notikušo uzzināt no saviem Peterbutgas partneriem, kam palīdzēja ar uzturēšanās atļaujām... Bet, visticamāk, viņš nevēlas zināt.. 100 proc. esmu pārliecināts, ka iejaukti žīdi un LV politiskās varas struktūras, slepkavības pavedieni var stiepties pat uz B' nai B' rith žīdu masonu ložu, Latvijas brīvmūrnieku atbalstā...

Slepkavības pasūtītājus un izpildītājus neatradīs, jo gojs nogalināts Jahves vārdā un žīdiem goju nogalināt nav noziegums. No otras puses - žīdu cionisti nekur pasaulē pie lielākām naudas summu iespējām nepielaiž gojus, ja vien tie nav noderīgi idioti uz laiku, par kādu, iespējams, tika uzskatīts noslepkavotais.

Atbildēt

Herbe

03.06.2018. 21:06

Vai nevar but tā ka tas ir saistīts ar rb paredzamajām problēmām?

Atbildēt

AB. lv

03.06.2018. 21:01

ir saistīti ar īstiem noziedzniekiem no bij. PERS dienvidu republikām. Savukārt, tie ir saistīti ar Pēterburgas bandītiem uz Vovas Putina, kura māte ir žīdiete, kontrolēto Krivijas FSB. AB. lv ar šiem dievidniekiem Latvijā bez ceremonijām un ar policijas atbalstu organizēja nekustamo īpašumu starpniecības darījumus.

Atbildēt

mja

03.06.2018. 20:55

Tā ir kad laicīgi neiesēdina, bet grūti iesprostot vistu, kas dēj zelta olas

Atbildēt

Šausmas Šausmas

03.06.2018. 20:36

Cik nenormāli liels politkorupcijas astoņkājis pārņēmis valsti. Pilnīgi ārprāts kas te notiek, visur visos politlīmeņos valda korupcija un miljonu stumdīšana pa kabatām. Sataisīti daudzi visādi kontroles dienesti.... kuri ne sūda nekontrolē tik kampj.

Atbildēt

koko

03.06.2018. 19:37

Vispār jau PAREX izcēlās ar stiprajiem risinājumiem

Atbildēt

Robis

03.06.2018. 19:07

ABLV banka vienmēr pati izcēlusies ar "lietu sarunāšanu".

Atbildēt

VDK republikai 100

03.06.2018. 18:49

Bunkus braukāja ar "Aston Martin”, kura cena ir vismaz 300 000 eiro, bet Kozlovskis maksās ziņotājiem no valsts naudas par miljonāra soģiem?

Atbildēt

Ir,kas raujas-

03.06.2018. 18:23

Kalnozols.

Atbildēt

Gh

03.06.2018. 18:05

Es domaju majiens tika dots ja nesaprot tad pasi vai Vainigi tas nozimee buus veel liku kaudzes cilveki nezaudee miljonus strings aizdomu deel gan jau ari kads ierednis ar pie reizes dabuus sliktakais scenarijs rigaa ieviesis komandantstundu un ievedis armiju stulbie ieredni reiz saprotat tie Nav gejeiropas glevuli

Atbildēt

kārtējā Lapsas muldēšana

03.06.2018. 17:45

No faktiem, kas apliecina visus šausmīgos Lapsas apgalvojumus tikai šis- "izrādās, tieši Bunkus pēdējās nedēļās tiesu instancēs un citādi ir pārstāvējis bankas mazos akcionārus"- nu kādas šausmas par tādām darbībām uzreiz jālaiž nost no kātiem.

Atbildēt

Nuf

03.06.2018. 17:32

Varbūt Bunku tāpēc arì novāca, lai šis norimtos un nākošie maksātnespēju administrētgribētāji satrūktos gribēt.Gan jau Pēterputniņam bija citi vārdi, ko teikt.
Vai tagad dzird, ka kāds raujas administrēt?

Atbildēt

Fuktuk tuk tuk

03.06.2018. 16:48

Vai Rīgā ir Putniņu
iela?

Atbildēt

Fakti

03.06.2018. 16:38

»

V.Veldre

Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus...


Valsts prezidents Raimonds Vējonis Saeimas pieņemtos, Rasam nelabvēlīgos grozījumus nodeva atpakaļ parlamentam otrreizējai caurlūkošanai, norādot uz bažām, ka grozījumu patiesais mērķis varētu būt ietekmēt konkrēto TKB likvidācijas procesu un tiesas izlemšanā esošu jautājumu par administratora iecelšanu šīs kredītiestādes maksātnespējas procesā.

Vēlāk tiesa Rasu iecēla par likvidējamās TKB administratoru. Rasa par savu palīgu noalgoja Bunku. Šogad martā Latvijas Televīzijas raidījums “de facto” vēstīja, ka Rasas komanda par likvidējamās bankas maksātnespējas administrēšanu pusgada laikā saņēmusi 2,9 miljonus eiro.

LETA jau ziņoja, ka Rasu likvidējamās TKB administratora amatam piedāvāja Finanšu un kapitāla tirgus komisija pēc tam, kad iepriekšējais TKB administrators Krūms tika aizturēts kopā ar maksātnespējas procesa administratoru Māri Sprūdu, kā arī administratoru Nauri Durevski un finansistu Jorenu Raitumu.

Rasas palīgs Bunkus trešdien, 30.maijā, tika nošauts, kad viņš ar automašīnu brauca garām Rīgas Meža kapiem. Policija šo slepkavību patlaban izmeklē.

Atbildēt

ss

03.06.2018. 16:32

Traki suņi ir jāatšauj , par bridinâjumu pārējiem mēsliem! Nevajag bâzt savu netìro degunu , tīrās pakaļâs....

Atbildēt

V.Veldre

03.06.2018. 16:20

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Kāpēc lai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes dekāna, profesora Jāņa Vēbera dēls Elvijs Vēbers, pēc darbošanās pie Andra Šķēles drauga, traģiski mirušā advokāta Andra Grūtups un pieņemšanas darbā bankā ABLV sakārtot lietas, nesaprastu, kas ir tiesātaia mafiozo Gints Lazdiņš, A, Sprūds, Bunkus, Rasnačs, Rasa? Viņš saprot visu ļoti labi. Bet vai to saprot Jānis Maizītis un Ēriks Kalnmeiers? Lai lieta kļūtu Nr.1, vajag vairāk nelaimes.

Atbildēt

Vecais

03.06.2018. 16:15

Kurš daudz zina,ilgi nedzīvo....
Ieceltajam likvidatoram bīstams darbs.

Atbildēt

Sas

03.06.2018. 15:53

Maksatnespejas administratori ir kà maitu èrgļi. Kamer maksatnespejigà uzņemumà lidzekļi nebeigsies, process nebeigsies. izsùks pèdejo asins pilienu un barosies un ņirgàsies 10 gadus. Daudzi no viņiem ir klusie sadisti, bet visi ir likumìgie zagļi. Nekaunibai robeźu nav

Atbildēt

???

03.06.2018. 15:39

Interesanti vai AB.LV maksātnespējas gadījumā par naudas līdzekļu pārskaitīšanu no LB uz AB.LV arī saņemtu procentus kā par atgūtiem līdzekļiem???
Ja jā, tad ar šo valsti kautkas nav kārtībā.

Atbildēt

Lamata

03.06.2018. 15:30

Mūsu valdošie politiķi ir ieinteresēti ar ieceltā maksātnespējas administratora starpniecību saņemt no viņa savu "doļu". Neļaus taču pašai bankai godīgi nokārtot visu , kas kārtojams pašlikvidācijas ceļā. Šī taču ir bandītiska valsts ar visām organizētās noziedzības pazīmēm,un ar politisku "jumtu ".

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:22

»

Aizsaules Latvija

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli


Dziivot jau grib visi, domaaju, viens tikai nesen aizrijaas ar paaraak lielu kumosu.

Atbildēt

canny

03.06.2018. 15:19

Tiek mekleets motiivs? Visaadi var buut, bet to nekad neuzzinaasim, visticamaak. Varbuut kaads atriebaas par gadiem sen notikushiem paaridariijumiem un izmantoja situaaciju, lai noveerstu uzmaniibu, viss var buut.
Bet fakts kaa taads, ka hieenas spieto, lai atnejmtu sveshu mantu vien liecina, ka ar sisteemu ir galiigi garaam, pilniigi un totaali.

Atbildēt

Aizsaules Latvija

03.06.2018. 15:17

Arī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas vadītājs Putniņš grib dzīvot, tāpēc vilcinās ar piedāvājumu izvēli.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

18

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

FotoEs tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir sarežģītā situācijā, mēģinot šo kuģi kaut kā izstūrēt cauri Covid pandēmijas izraisītajai krīzei, izmantojot to komandu, kāda nu viņa rīcībā ir nonākusi.
Lasīt visu...

6

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

FotoNe tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās valsts prezidenta Egila Levita kā valsts vadītāja līderības problēma. Acīmredzams, ka valstij sarežģītos brīžos E.Levits vienkārši nespēj vai nevēlas pildīt savus valsts prezidenta pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem", nespējot adekvāti reaģēt uz notikumiem sabiedrībā.
Lasīt visu...

12

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

FotoSmagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus un topinambūrus. Būvēju savu pasauli no tām lietām, kuras uzturēja manu senču pasauli. Tām jābūt pietiekami stiprām, lai uzturētu arī manu, lai gan vēlu iesāktu, lai gan tikai tikko radītu, lai gan maziņu un vēl vārgu, bet MANU PAsauli.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....