Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uldis

04.06.2018. 20:44

Divi latviešu narkomāni no NA administratoriem nesadalīja devu. Rezultātā: viens nogalināts, otrs vēl mirs no pārdozēšanas.

Atbildēt

kurš Lapsam pasūtīja Bunku

01.06.2018. 22:49

Pārtikas vairumtirgotājs "Rego Trade" par maksātnespējīgu tika atzīts 2008.gada pavasarī. Pēc stāšanās amatā administrators Bunkus konstatēja, ka uzņēmuma bijušie valdes locekļi - Mihails Uļmans, Aleksandrs Budovskis un Dans Vapne - pirms maksātnespējas pasludināšanas izsaimniekojuši "Rego Trade" aktīvus, tādēļ administrators pret viņiem vērsās tiesā ar prasībām par līdzekļu piedziņu.

LETA jau ziņoja, ka Augstākās tiesas (AT) Civillietu tiesu palāta 2012.gadā apmierināja administratora prasību un no Uļmana par labu uzņēmumam piedzina 265 626 latus (377 952 eiro).

Šobrīd maksātnespējīgajam uzņēmumam ir prasījuma tiesības arī pret Budovski 192 055,50 eiro apmērā un pret Vapni 204 145,75 eiro apmērā.

Abus šos parādus Bunkus iepriekš bija plānojis izsolīt 30.maijā, taču 29.maijā administrators atsaucis "Latvijas Vēstnesī" publicēto paziņojumu par izsolēm.

Atbildēt

Uldis

01.06.2018. 12:28

»

Z

nez, šie saprot, ka tas būtu ļoooti pelnīti


Pelnīti būs, kad parādu kompromatu un stulbu bābu atkarīgais čekas un bandītu kājslauķis, Savicka apteksne Dombrovskis, būs uz mieta Briseles Vecā tirgū.

Atbildēt

Hehe

01.06.2018. 11:38

Sunim suņa nāve

Atbildēt

Kashmir

01.06.2018. 10:59

»

canny

" bet aizdevis tāpat nezināmām personām krietni vairāk – 1,316 miljonus eiro


Neko nav aizdevis. Skops, kā žīds. Tas tikai shēmas pēc. Pirms gada oficiāli nekas nav, tagad parādās, lai gan jau vairākus gadus ir faktiskais miljonārs - tas parāda, ka sāka pamazām atmazgāt savus ienākumus, lai, ja kas, var teikt, man bija, man būs, re ku papīri.

Atbildēt

es

01.06.2018. 09:15

Pilnīgi piekrītu tantes komentāram! Īstenībā sunim suņa nāve!Viņš patiešām šajā pasaulē neko lietderīgu nav padarījis. Līdzjūtība tikai mammai.

Atbildēt

Geto

01.06.2018. 08:09

http://www.db.lv/zinas/jauni-puisi-mirst-bet-veci-politiki-dzivo-475706

Interesants raksts paršo pašu..

Atbildēt

Fiksais

01.06.2018. 02:06

3 miljoni peļņa par A4 lapiņu staipīšanu, kuru rezultātā iznīcinati biznesi... Via kāds aptver cik Latvijā kompanijas vispār nopelna 3 miljonus cepot maizi, audzējot kartupeļus, zāģējot dēļus? Kas tā par kretīnisku valsti, kur ar likumu atlauts laupīt? Ja nav tiesa - tad ir linča tiesa? Daba nemīl tukšumu!

Atbildēt

...

31.05.2018. 23:47

»

Uldis

Viņi neko neceļ un nebūvē. Vienotība tiem ir nodrošinājusi valsts pasūtījumu monopolu. Viņi "uzvar" konkursos, saņem valsts pasūtījumus, bet visus darbus nodod apakšuzņēmējiem, kuri nelegāli nodarbina iebraucējus, sataisa parādus, nenorēķinās ar piegādātājiem un darbiniekiem un pazūd. Darba gaitā noziedznieki...


Tieši tā. Uzmet apakšuzņēmējus un apakšuzņēmējiem nav par ko samaksāt algas, bet Valsts darba inspekcija mazos uzņēmējus pēc tam soda par algu nemaksāšanu. Tie ir reāli gadījumi. Šādi Vienotības banda veicina uzņēmējdarbību un darba ņēmēju labklājību. Tāds putinisks stils - priekš kungiem pa velti nostrādā un pēc tam valsts represīvie orgāni pateicībā iedod bietē. Tāds nihilisms nedarījās ne vācu muižkungu, ne Cariskās Krievijas, ne PSRS laikā. To var sastapt tikai pie Vienotības liberāļiem, 21.gs. Eiropas Savienībā.

Tagad viņi kvekšķ, ka nav, kas strādā. Visus strādniekus visādos veidos no šejienes ir izdzinuši, nodokļus vienīgajam nekustamajam īpašumam uzskrūvējuši, ar maksātnespējas shēmām ārvalstu investorus atbaidījuši. Kāpēc Viļņa ir sabūvēta 10 reizes vairāk ar biroju ēkām nekā Rīga? Jo bankas baidās Latvijai izsniegt kredītus. Tagad viņi pārsaukušies par Jauno Vienotību un grib turpināt šīs valsts un tautas pazudināšanu. To nekādā veidā nedrīkst pieļaut!

Atbildēt

kurvers

31.05.2018. 23:14

»

canny

Ko Tu tur muuldi? Bija tam mineets, ka ne mashiina, ne maaja, kuraa vinhs brauca un dziivoja, vinjam nepiedereeja


Kas mantos māju un dārgās mašīnas? Bunku dzimtai garām aizies miljoni?

Atbildēt

labs

31.05.2018. 23:11

»

novērotājs

Ikvienai dzīvai būtnei lai izdzīvotu ir jāatbrīvojas savlaicīgi no parazītiem un asinssūcējiem.Latvijā nu par vienu parazītu ir mazāk


secinājums. pat ašradenam pieleca ...
kozlodojevs tagad ķers čečenus..., lai pirms vēlēšanām nesmirdētu.

Atbildēt

ašradens nebeidz tīrīt

31.05.2018. 23:09

bikses, jo saprot ka nākamais robs laidē ir viņa?!

Atbildēt

NUNU

31.05.2018. 22:30

Nu jau vairs nav noslēpums par diviem, ar politisko jumtu saistītiem krimināliem maksātnespējas (reiderisma) grupējumiem. Tie darbojas joprojām Oligarhu lietas saceltās ažiotāžas aizsegā.Politisko atbildību neuzņemas ne viņu jumts NA, ne Vienotība. Publikai pasviež kaut kādas nebūtiskas lietas, ar kurām novērst uzmanību . Vislabāk nostrādā Saskaņas demonizēšana. To mūsu tautiskie politiķi ir labi iegaumējuši un tas viņiem nes augļus.

Atbildēt

nja

31.05.2018. 22:05

Nelaiķa administratoram...? Kā administratoram? Nelaiķa. Neskan dīvaini?

A viņš vispār ir beigts? Varbūt kā ukro-redisku trillerī iesaistītais babčenko?

Atbildēt

Administratoriem jānosaka

31.05.2018. 21:35

ar likumu obligāta orgānu ziedošana transplantācijai:

Donors ir persona, kas ziedo vienu vai vairākus orgānus transplantācijai (no personas organisma ticis izņemts orgāns tā pārstādīšanai citai personai – recipientam). Orgānus transplantācijai ir iespējams saņemt gan no dzīva, gan miruša donora. Jebkura dzīva vai miruša cilvēka ķermeņa audu un orgānu izņemšana notiek stingri ievērojot izteikto piekrišanu vai aizliegumu un tai ir bezpeļņas raksturs. Orgānus izņemt no dzīva donora (piemēram, nieri) var tikai ar viņa rakstveida piekrišanu. Dzīvam orgānu donoram, kurš savas dzīves laikā jau ir ziedojis kādu orgānu, ir tiesības līdz mūža beigām saņemt valsts garantēto medicīnisko palīdzību bez maksas.

Atbildēt

novērotājs

31.05.2018. 20:17

Ikvienai dzīvai būtnei lai izdzīvotu ir jāatbrīvojas savlaicīgi no parazītiem un asinssūcējiem.Latvijā nu par vienu parazītu ir mazāk.

Atbildēt

VEF instrumentu fabrikas Rasnačs

31.05.2018. 19:33

Tieslietu ministrijas aksioma:

Administrators + advokāts staigājošs mironis

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 19:27

»

bm autā

izklausiisis varbuut naivi, bet binders un skonto kautko rada, celj un buuvee... taadi bunki un velmeri neko nerada. vinji tikai izposta, par to sanjemot neadekvaatu atalgojumu


Viņi neko neceļ un nebūvē. Vienotība tiem ir nodrošinājusi valsts pasūtījumu monopolu. Viņi "uzvar" konkursos, saņem valsts pasūtījumus, bet visus darbus nodod apakšuzņēmējiem, kuri nelegāli nodarbina iebraucējus, sataisa parādus, nenorēķinās ar piegādātājiem un darbiniekiem un pazūd. Darba gaitā noziedznieki iemanās vēl sadārdzināt izmaksas, kā bija "gudrona dīķu" un Stradiņa slimnīcas gadījumā un pakalpīgie varneši tiem ar nodokļu maksātāju naudu arī samaksā. Un tā jau gadiem. Salīdzinot ar Rāvi, Bunkus un Velmers ir zīdaiņi autiņos.

Atbildēt

Ar Parādnieku no NA Mežparkā

31.05.2018. 19:03

publiski spēlēja kārtis. Broka no NA visus likumgrozījumus mna likumdošanā atcēla. Rasnačs no NA sāla mainīt likumdošanu tikai Rietumu investoru spiediena rezultātā. Mna tikai tad kļuva par valsts amatpersonām, pret kurām attiecas valsts amatpersonu likumdošana, arī korupcijā.

Visu Latvijai atbalstīja visus tos noziedzniekus. Rezultātā tās lodes paredzētas Brokai, Rasnačam, Parādniekam, Dzintaram, I. Mūrniecei, kas Saeimas prezidijā no NA likumdošanas groz. izvirza Saeimas balsošanai, vai noliek putekļainos plauktos.

Atbildēt

tante

31.05.2018. 18:52

"...baltajai «Range Rover», pie kuras stūres bija Bunkus, cauršauts priekšējais stikls vadītāja pusē. Automašīna braukusi virzienā uz Brāļu kapiem, nobraukusi no ceļa labajā pusē, nolauzusi ceļa zīmi un ietriekusies kapu nožogojumā, to sabojājot."

Vārdu sakot, pateicoties savai rijībai pa taisno iebrauca kapos. Lieliski raksturo viņa mūžu. Neko savā mūžā nav saražojis, nav strādājis fizisku darbu, nav izdomājis nekādus startapus, nav veicinājis Latvijas ekonomikas un valsts uzplaukumu. Ir tikai zadzis, mahinējis un pildījis savus bankas kontus, pārbīdot dažādus papīriņus. Nav žēl tāda, viens liekēdis un plānā galdiņa urbējs mazāk.

Atbildēt

to Pietiek

31.05.2018. 17:33

Pietiek būtu jāaizrokas līdz šiem milzu aizdevumiem. Jo tā ir vai nu kukuļa paredzēšana nākotnē, vai necitādas netīrās naudas legalizēšana. Varas un ne tikai milzu aizdevumi, pie blakus esošajiem parādiem, runā skaidru valodu. Būtu jāuzrāda kam aizdevis, tas būtu jāparedz likumā, bet kas to paredzēs , ja saeima tāda pati.Anonīmie aizdevumi ir tāpat kā diagnoze - slims.

Atbildēt

bm autā

31.05.2018. 17:20

»

Uldis

Vienotībai apkārt vieni talanti: Bunkus, Velmers, bet ko lai saka par valsts pasūtījumu monopolistiem: "Skonto būves" un Binders īpašmiekiem, kuri dižojas miljonāru saraksta pašā augšgalā


izklausiisis varbuut naivi, bet binders un skonto kautko rada, celj un buuvee... taadi bunki un velmeri neko nerada. vinji tikai izposta, par to sanjemot neadekvaatu atalgojumu....

Atbildēt

KKK

31.05.2018. 15:37

Interesanti kurš piesitīs šamā uzkrājumus un ofšorus?

Atbildēt

Ironija

31.05.2018. 15:34

Nopelnīt ta nopelnīja, tikai nu tos miljonus vairs nevajag. Kapā nepaņems.

Atbildēt

Roko Sifredi

31.05.2018. 15:23

jā, domājams, ka permanenta volstrītas-pentagona cūksuņu bandas likvidācija ļaus asv valstelei ja ne gluži piecelties no ceļiem(nebūsim pārlieku optimistiski), tad vismaz pacelties no pozas "vēzītī" , ....- to gan !

Atbildēt

Mēzijas satraps

31.05.2018. 15:22

»

hm

Atkal Indulis Duka no Dikļiem ir klāt


Konstantīns Duka bija Bizantijas ķeizariņš, nota bene, pussmerdeli.

Atbildēt

Konstantīns Saprikins

31.05.2018. 15:20

nolādētie Latvijas izzadzēji, rotšildmēslu kranči !

Atbildēt

Langas krasti

31.05.2018. 15:19

Viens no peļņas shēmas - brālītis ari tēmā

Atbildēt

miller

31.05.2018. 14:05

»

millers

rijīgais bunks pie vietas,sprūd,krūm,citi m.n. adm.,gaidiet un trīciet,-atnāks arī pēc jums


pats bikses nepietaisiji šo rakstot? pats taču nedomā kļūt tik drosmīgs unņemt ieroci rokās?! tas nemaz nav tik vienkārši kā tev šķiet.

Atbildēt

millers

31.05.2018. 13:34

rijīgais bunks pie vietas,sprūd,krūm,citi m.n. adm.,gaidiet un trīciet,-atnāks arī pēc jums

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 13:09

»

no Jūrmalas

1.Ja administrators gada laikā var nopelnīt miljonu eur, bet tieslietu ministrs to akceptē, Rasnačam būtu jāatkāpjas...


Zini taču morālais kropli, fekāliju stumdītāj, zarnu infekciju perēkli, ka Bunkus darbojas pateicoties Vienotībai, tātad to dalījās! Nav tieslietu ministram tāda teikšana, jo pretējā gadījumā prokremliskie izdzimteņi, čekistu un bandītu kājslauķi: Zatļers un Dombrovskis, sen jau būtu pakārušies cietuma kamerās.
Es nepriecājos par noslepkavotā nāvi, neskatoties uz lielo postu, ko nodarījusi sabiedrībai Vienotības kropļu: Ločmeļa un Ābeles, izveidotā kreditoru uzmešanas MNA sistēma.
Kā zināms tieslietu ministrs, Rasnačs, piedāvāja to noziedzīgo juristu rūpalu izbeigt, taču Ābele sāka žēloties, ka tad cietīs Vienotības "obšķaks".
Tā vietā, lai izkārnītos uz sakarīgiem politiķiem, ieguglē un izlasi: "Ābele pārsteigts par Rasnača ideju likvidēt Maksātnespējas administrācij"

Atbildēt

no Jūrmalas

31.05.2018. 12:50

1.Ja administrators gada laikā var nopelnīt miljonu eur, bet tieslietu ministrs to akceptē, Rasnačam būtu jāatkāpjas.
Rasnačs ir , piedodiet, tikai un vienīgi muldējis, ka nozari sakārtojis.
Varbūt, ka vismaz desmitā tiesa no šā miljona atlec Nacionālai apvienībai?
2. No vienas puses, sabiedrības vairākumam šādā gadījumā būtu jāizsaka līdzjūtība nošautā tuviniekiem, taču no otras - sabiedrības vairākums to nedara, bet pat priecājas, jo paši administratori ar savu dzīvesveidu, cinismu un visatļautību ir darījuši visu, lai tāda pret viņiem būtu attieksme

Atbildēt

canny

31.05.2018. 12:25

»

Sigulis

kļudies, ja parādzīmes ir, tad tāpat būs jāatdod, cita lieta, ja nav, bet vēl jau var censties restaurēt caur bankas kontu izrakstiem


Ja tieshaam aizdevis nezinaamiem cilveekiem, tad paraadziimes nekur nav regjistreetas vai nostiprinaatas - ka anu to proceduuru sauc. Tad jau taas var arii teorijaa apstriideet, kaa viltojumu. Bet varbuut vispaar to nav - aizdeva uz goda vaardu, tad 100% kiss your money good bye.

Atbildēt

Sigulis

31.05.2018. 11:55

»

canny

" bet aizdevis tāpat nezināmām personām krietni vairāk – 1,316 miljonus eiro


kļudies, ja parādzīmes ir, tad tāpat būs jāatdod, cita lieta, ja nav, bet vēl jau var censties restaurēt caur bankas kontu izrakstiem

Atbildēt

pamuļķu lapseņu mušpapīrs

31.05.2018. 11:47

»

hm

Atkal Indulis Duka no Dikļiem ir klāt


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma un bezvārda gaudoņa no laps(p)istu suņubūdas! :D:D

Atbildēt

canny

31.05.2018. 11:30

»

Tā arī nesapratu,

kas tur slikts, ja gudrs latvietis ir spējis nopelnīt naudu. Bankas kontā uzrādīts, nav slēpts ofšoros...


Ko Tu tur muuldi? Bija tam mineets, ka ne mashiina, ne maaja, kuraa vinhs brauca un dziivoja, vinjam nepiedereeja.

Atbildēt

canny

31.05.2018. 11:28

" bet aizdevis tāpat nezināmām personām krietni vairāk – 1,316 miljonus eiro."
Tiem bezmaz sveetki - nebuus jaatdod paraadi.

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 11:21

»

GH

Miljonāru saraksta augšā ir arī Lembergs un Šķēle. Tie staigā bez miesassargiem un ir pārliecināti, ka šiem briesmas nedraud


Tu, pajolīt, laikam neesi ieskatījies miljonāru sarakstā. Tur, izņemot intelektuāli Arni Riekstiņu, augšgalā ir vieni noziedznieki, Krievijas organizētās noziedzības un čekas ietekmes aģenti, Vienotības sponsori un "stipendiju" maksātāji.
Ieguglē: "Bagātākie cilvēki Latvijā, patiesā labuma guvēji"

Atbildēt

Uldis

31.05.2018. 11:11

»

paga, paga

tu gribi teikt, ka Velmers nākamais rindā


Neko negribu, jo man nav pat aptuvena nojausma, kas un kāpēc slepkavību izdarījis. Ja no Bunkus darbībām cieta privāt vai juridiskā persona, viena lieta, ja Bunkus nebija padalījies ar IeM piesegto Krievijas organizēto noziedzību, pavisam cita. Nevar izslēgt arī apdalīto amata brāļu pirkstu, jo kā zināms, viņa "panākumu" pamatā bija Vienotības atbalsts, bet ne katra jurista higiēnas prasības ļāva nolaisties līdz Vienotībai.
Haralds Velmers kopā ar Vienotību un Prudentija uzmeta LM galveno kreditoru, latviešu valsti, atdodot uzņēmumu bez naudas krimas čekistiem. Šajā gadījumā cietušais ir ikviens Latvijas pilsonis un kādam var izrādīties arī paaugstināta taisnīguma izjūta.

Atbildēt

GH

31.05.2018. 11:05

»

Uldis

Vienotībai apkārt vieni talanti: Bunkus, Velmers, bet ko lai saka par valsts pasūtījumu monopolistiem: "Skonto būves" un Binders īpašmiekiem, kuri dižojas miljonāru saraksta pašā augšgalā


Miljonāru saraksta augšā ir arī Lembergs un Šķēle. Tie staigā bez miesassargiem un ir pārliecināti, ka šiem briesmas nedraud.

Atbildēt

Noziedznieku 4. maija rupors vakar

31.05.2018. 10:31

Panorāma ziņu sāka, ka Bunkus slepkavība ir savstarpēju rēķinu kārtošana, apvainojot Bunku kā zvērinātu advokātu, nomelnojot LPSR VDK un komunistu stilā.

Izdzimteņi.

Atbildēt

Kaķa smiekliem

31.05.2018. 10:28

Vietējie bez AB bankas, Uļmankonflikta utt. ir par vājiem. Tikai netīrā Krievijas FSB nauda, kurai ierobežojumus lika ar prasībām zv. adv. un mna ar saviem lēmumiem un izsolēm, saņemot valsts atļauto daļu algā. Notikuma raksturs atbilst Krievijas stilam. Specdienestu stilam kā ar Maizīša dz. apzagšanu, Kalnmeijera dzīvokla kontroli, Rimševica seiva 2 cent. smaga izvillkšana mežā 10 min., , Rimševica nevajadzīgi skaļā aizturēšana, draudi viņa dzīvībai. Kādi spēki no ārienes destabilizē situāciju.

Atbildēt

kaķa smiekli

31.05.2018. 10:20

»

Bet Uldis ir žīds,

kam zobs uz Vienotību. Tik daudz tā žīdisma. Pamaz. Citādi brīžiem spriež ticami. Naids nav padomdevējs. Viss ir tikai spēle. Slepkavības tajā nav paredzētas, ja tajā nav iesaistīti žīdi. Žīdi no CIP un žīdi no Krievijas FSB. Goji tam par netalantīgiem...


Šinī konkrētajā gadījumā meklē Krievijas pēdas Tev liek vienīgi anormālā rusofobija, kuras uzkurinātajā gaisotnē esam spiesti dzīvot. Ja Tev piemistu kaut kripatiņa loģiskās domāšanas, Tu tādas lietas nemuldētu, bet meklētu pasūtītājus pašu mājās.
P.S. Par Uldi nav vērts daudz domāt. Diemžēl, mūsu medicīnas sistēma atļauj daudziem ar psihiskām diagnozēm neārstēties, ja viņi paši to nevēlas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...